Арнаулы әлеуметтік қызметтердің 2026 жылға арналған тарифтерін бекіту туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 3 ақпандағы № 36 қаулысы
Қазақстан Республикасының Әлеуметтік кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, "Арнаулы әлеуметтік қызметтерге тарифтерді қалыптастырудың ережесі мен әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 281 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32987 болып тіркелген) сәйкес Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2026 жылға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету тарифтері бекітілсін.
2. "Лисаков қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қостанай облысы бойынша филиалына мемлекеттік және орыс тілдеріндегі көшірмелерін ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін электрондық түрде жіберсін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін, Лисаков қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Лисаков қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2026 жылғы 05 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Лисаков қаласының әкімі А. Ибраев
Лисаков қаласы әкімдігінің

Об утверждении тарифов на специальные социальные услуги на 2026 год
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 3 февраля 2026 года № 36
В соответствии с Социальным Кодексом Республики Казахстан, приказом Заместителя Премьер-Министра-Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 281 "Об утверждении правил и методики формирования тарифов на специальные социальные услуги" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 32987) акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить тарифы на оказание специальных социальных услуг на 2026 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата города Лисаковска" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направить копии в электронном виде на государственном и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет- ресурсе акимата города Лисаковска, после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Лисаковска.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 05 января 2026 года.
А. Ибраев
Приложение
к постановлению акимата
города Лисаковска

2026 жылғы "03" ақпан
№ 36 қаулысына
қосымша
2026 жылға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету тарифтері
№ р/с
Арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін ұйымның атауы
Түрі
Айына 1 қызмет алушыға тариф (теңге)
Күніне 1 қызмет алушыға тариф (теңге)
1.
"Арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
үйде қызмет көрсетуді ұйымдастыру
47126,9
2298,9
2.
"Арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
мүгедек балаларға арналған күндіз болу бөлімшесі

от "03" февраля 2026 года
№ 36
Тарифы на оказание специальных социальных услуг на 2026 год
№ п/п
Наименование организации, оказывающей специальные социальные услуги
Вид
Тариф на 1 получателя услуг в месяц (тенге)
Тариф на 1 получателя услуг в день (тенге)
1.
Коммунальное государственное учреждение "Центр оказания специальных социальных услуг"
организация надомного обслуживания
47126,9
2298,9
2.
Коммунальное государственное учреждение "Центр оказания специальных социальных услуг"
отделение дневного пребывания для детей с инвалидностью