Рудный қалалық мәслихатының 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 262 "Горняцк және Қашар кенттерінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2026 жылғы 15 мамырдағы № 278 шешімі
Рудный қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Горняцк және Қашар кенттерінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеттері туралы" Рудный қалалық мәслихатының 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 262 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Горняцк кентінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 105 310,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 27 134,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 20,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 78 156,0 мың теңге;
2) шығындар – 107 695,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 385,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 385,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Қашар кентінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 371 774,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 108 268,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5 958,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 510,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 257 038,0 мың теңге;
2) шығындар – 393 232,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Рудненского городского маслихата от 29 декабря 2025 года № 262 "О бюджетах поселков Горняцкий и Качар на 2026-2028 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 15 мая 2026 года № 278
Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Рудненского городского маслихата от 29 декабря 2025 года № 262 "О бюджетах поселков Горняцкий и Качар на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Горняцкий на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 105 310,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 27 134,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 20,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 78 156,0 тысяч тенге;
2) затраты – 107 695,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 385,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 385,6 тысячи тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет поселка Качар на 2026-2028 годы согласно приложениям 4, 5 и 6, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 371 774,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 108 268,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5 958,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 510,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 257 038,0 тысяч тенге;
2) затраты – 393 232,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;