Қостанай қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 21 сәуірдегі № 1256 "Қостанай қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесін қайта ұйымдастыру жолымен "Қостанай қаласы әкімдігінің мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі" мемлекеттік мекемесін құру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 15 маусымдағы № 1163 қаулысы
Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 21 сәуірдегі № 1256 "Қостанай қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесін қайта ұйымдастыру арқылы "Қостанай қаласы әкімдігінің мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі" мемлекеттік мекемесін құру туралы" қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Қостанай қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесіне:
12-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Егер "Қостанай қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесіне заңнамада кіріс әкелетін қызметті жүзеге асыру құқығы берілсе, онда алынған кірістер Қазақстан Республикасының заңнамасында өзгеше белгіленбесе, мемлекеттік бюджетке жіберіледі.";
15-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) өтімділікті басқаруды жүзеге асыру;"
2. "Қостанай қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) жоғарыда аталған Ережеге енгізілген өзгерістер туралы әділет органдарын хабардар етуді:
2) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Қостанай облысы бойынша "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалына жіберуді;
3) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Қостанай қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай қаласының әкімі М. Жүндібаев
Қостанай қаласы әкімдігінің
2026 жылғы "___" __________ № _____
"Қостанай қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 21 сәуірдегі № 1256 "Қостанай қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесін қайта ұйымдастыру жолымен "Қостанай қаласы әкімдігінің мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі" мемлекеттік мекемесін құру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысына келісу парағы
Әкімдік мүшелері:
А. Исмагулов
А. Исенбаев
М. Шуленов
М. Моргунов
З. Кенжегарина
Н. Турлубекова
А. Сегизбаева
"Қостанай қаласы әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесінің заң қызметінің басшысы
______________________________ А. Туребекова
"Қостанай қаласы әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесінің құжаттамалық
қамтамасыз ету бөлімінің бас маманы
_______________________ Д. Игликова
КЕЛІСІЛДІ
"Қостанай қаласы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
____________________ З. Кенжегарина

О внесении изменений в постановление акимата города Костаная от 21 апреля 2017 года № 1256 "О создании государственного учреждения "Отдел государственных активов и закупок акимата города Костаная" путем реорганизации государственного учреждения "Отдел финансов акимата города Костаная"
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 15 июня 2026 года № 1163
Акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Костаная от 21 апреля 2017 года № 1256 "О создании государственного учреждения "Отдел государственных активов и закупок акимата города Костаная" путем реорганизации государственного учреждения "Отдел финансов акимата города Костаная" следующие изменения:
в Положение государственного учреждения "Отдел финансов акимата города Костаная", утвержденные указанным постановлением:
абзац второй пункта 12 изложить в следующей редакции:
"Если государственному учреждению "Отдел финансов акимата города Костаная" законодательством предоставлено право осуществлять приносящую доходы деятельность, то полученные доходы направляются в государственный бюджет, если иное не установлено законодательством Республики Казахстан.";
подпункт 2) пункта 15 изложить в следующей редакции:
"2) осуществление управления ликвидностью;"
2. Государственному учреждению "Отдел финансов акимата города Костаная" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) извещение органов юстиции о внесенном изменении в вышеуказанное Положение;
2) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Костаная после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Костаная М. Жундубаев
Лист согласования
к постановлению акимата города Костаная
от "___" _________ 2026 года № _____
"О внесении изменения в постановление акимата города Костаная от 21 апреля 2017 года № 1256 "О создании государственного учреждения "Отдел государственных активов и закупок акимата города Костаная" путем реорганизации государственного учреждения "Отдел финансов акимата города Костаная"
Члены акимата:
А. Исмагулов
А. Исенбаев
М. Шуленов
М. Моргунов
З. Кенжегарина
Н. Турлубекова
А. Сегизбаева
Руководитель юридической службы
государственного учреждения "Аппарат
акима города Костаная"
______________________ А. Туребекова
Главный специалист отдела
документационного обеспечения
государственного учреждения "Аппарата
акима города Костаная"
________________________ Д. Игликова
СОГЛАСОВАНО
Руководитель ГУ "Отдел финансов
акимата города Костаная"
________________ З. Кенжегарина