"Қалалар мен аудандардың білім бөлімдерінің ережелерін бекіту туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 4 мамырдағы № 192 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2026 жылғы 26 мамырдағы № 144 қаулысы
Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қалалар мен аудандардың білім бөлімдерінің ережелерін бекіту туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 4 мамырдағы № 192 қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Жангелдин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. "Мемлекеттік мекеменің орналасқан жері: 110600, Қазақстан Республикасы, Қостанай облысы, Жангелдин ауданы, Торғай ауылы, Қайнекей көшесі, 1-ғимарат.".
2. "Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) жоғарыда көрсетілген Ережеге енгізілген өзгерістің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыға қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасынның Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қостанай облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі Қ. Ақсақалов

О внесении изменения в постановление акимата Костанайской области от 4 мая 2022 года № 192 "Об утверждении положений отделов образования городов и районов"
Постановление акимата Костанайской области от 26 мая 2026 года № 144
Акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области от 4 мая 2022 года № 192 "Об утверждении положений отделов образования городов и районов" следующее изменение:
в Положении о государственном учреждении "Отдел образования Джангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области, утвержденном указанным постановлением:
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Место нахождения государственного учреждения: 110600, Республика Казахстан, Костанайская область, Джангельдинский район, село Торгай, улица Кайнекей, здание 1.".
2. Государственному учреждению "Управление образования акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию внесенного изменения в вышеуказанное Положение в органах юстиции;
2) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области К. Аксакалов