Маңғыстау ауылындағы көше атауын беру туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы Маңғыстау әкімінің 2026 жылғы 12 қаңтардағы № 6 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14 бабының 4 тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 37-бабына, Мұнайлы аудандық маслихаты мен Мұнайлы ауданының әкімінің 18.12.2025 жылғы № 38/214 бірлескен шешіміне, Маңғыстау облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы қорытындысына сәйкес, ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұнайлы ауданы, Маңғыстау ауылы, Шерқала тұрғын массивінің № 266 үй мен № 863/2 үй аралығындағы көшеге Құтыш Манатов есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. "Маңғыстау ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемелекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім А. Абдикадыров

О присвоении наименования улице села Мангистау
Решение акима села Мангистау Мунайлинского района Мангистауской области от 12 января 2026 года № 6
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" , в соответсвии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" , в соответсвии с совместным решением Мунайлинского районного маслихата и акима Мунайлинского района от 18.12.2025 года №38/214, заключением Мангистауской областной ономастической комиссии от 26 декабря 2025 года ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Присвоить улице, расположенной в Мангистауском сельском округе Мунайлинского района, в жилом массиве "Шеркала" между домами №266 и №862/2, имя Кутыша Манатова.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима села Мангистау" обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офицального опубликования.
Аким А. Абдикадыров