"Маңғыстау ауданында оңайтылған декларация негізінде арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" шешімінің күшін жою туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2026 жылғы 5 тамыздағы № 31/233 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Маңғыстау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Маңғыстау ауданында оңайтылған декларация негізінде арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Маңғыстау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 24/190 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 219384 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Е. Махмутов

О признании утратившим силу решения "О понижении размера ставки налога при применении специального налогового режима на основе упрощенной декларации в Мангистауском районе"
Решение Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 5 августа 2026 года № 31/233
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Мангистауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Мангистауского районного маслихата от 18 декабря 2025 года № 24/190 "О понижении размера ставки налога при применении специального налогового режима на основе упрощенной декларации в Мангистауском районе" (зарегестрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 219384)
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Е. Махмутов