Маңғыстау ауданы әкімінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № 12 "Маңғыстау ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімінің 2026 жылғы 2 ақпандағы № 1 шешімі
Маңғыстау ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Маңғыстау ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" Маңғыстау ауданы әкімінің 2015 жылғы 29 маусымдағы №12 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2787 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімге қосымшада:
№170 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№170 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шетпе ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "№1 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қосбұлақ, Қосбұлақ-2 шағын аудандары, Аусары учаскесі және № 13 теміржол бекеті.";
№171 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№171 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сайөтес ауылдық округі, Сайөтес ауылы, Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Шекарасы: Сайөтес ауылы, №6,7,9 теміржол бекеттері.";
№182 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№182 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жармыш ауылы, Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Шекарасы: Жармыш ауылы, № 11-13 теміржол бекеттері, Өреулі, Аманқызылит, Ауыздыбасты, Жапырақты, Күшікбай, Тамды, Дөңгелек, Сарытұрақ, Қарағанды, Қошқар, Шәкей, Нақбай, Құдайберген, Жетікүп, Нысап, Сердалы, Құбай ұшқан, Құрша, Ұзынкөзе қыстаулары.";
№184 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№184 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Онды ауылдық округі, Бекі елді мекені, Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Бекі жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бекі, Басқұдық елді мекендері, Байқасқа, Есената, Жарауыл, Майкөмген, Мақсым, Сәубет, Тасбас, Шұқырой, Көріктітөбе, Желтимес, Таубай, Әйлек, Қандыбас, Гүлшат, Бақыт қора, Жолболай қора қыстаулары.";
№188 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№188 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шетпе ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Мекерия Атымов атындағы №6 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ащыбұлақ шағын ауданы, "Каспий Цемент" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жатақханасы.".

О внесении изменений в решение акима Мангистауского района от 29 июня 2015 года № 12 "Об образовании избирательных участков в Мангистауском районе"
Решение акима Мангистауского района Мангистауской области от 2 февраля 2026 года № 1
Аким Мангистауского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Мангистауского района от 29 июня 2015 года №12 "Об образовании избирательных участков в Мангистауском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2787) следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
избирательный участок №170 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №170
Месторасположение: село Шетпе, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №1" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: микрорайоны Косбулак, Косбулак-2, участок Аусары и железнодорожный разъезд № 13.";
избирательный участок №171 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №171
Месторасположение: сельский округ Сайотес, село Сайотес, здание сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
Границы: село Сайотес, железнодорожные разъезды №6,7, 9.";
избирательный участок №182 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №182
Месторасположение: село Жармыш, здание сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
Границы: село Жармыш, железнодорожные разъезды № 11-13, зимовки Ореули, Аманкызылит, Ауыздыбасты, Жапыракты, Кушикбай, Тамды, Донгелек, Сарытурак, Караганды, Кошкар, Шакей, Накбай, Кудайберген, Жетикуп, Нысап, Сердалы, Кубай ушкан, Курша, Узынкозе";
избирательный участок №184 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №184
Месторасположение: сельский округ Онды, населенный пункт Беки, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Беки" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: населенные пункты Беки, Баскудык, зимовки Байкаска, Есената, Жарауыл, Майкомген, Максым, Саубет, Тасбас, Шукырой, Кориктитобе, Желтимес, Таубай, Айлек, Кандыбас, Гулшат, Бакыт кора, Жолболай кора.";
избирательный участок №188 №188 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №188
Месторасположение: село Шетпе, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №6 имени Мекерия Атымова" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: микрорайон Ащыбулак, общежитие товарищества с ограниченной ответственностью "Каспий Цемент".".

2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау ауданы әкімі Ғ.Ниязов
"КЕЛІСІЛДІ"
Маңғыстау аудандық
аумақтық сайлау
комиссиясы

2. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауского района Г.Ниязов
"СОГЛАСОВАНО"
Мангистауская районная
территориальная
избирательная комиссия