Қарақия ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 262 "Қарақия ауданында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 5 мамырдағы № 124 қаулысы
Қарақия ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қарақия ауданында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" Қарақия ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 262 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3495 болып тіркелген) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 2-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы С. Төкенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қарақия аудандық аумақтық сайлау комиссиясы
Қарақия ауданы әкімдігінің "____"________ 2026 жылғы №____ қаулысына қосымша
Қарақия ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 262 қаулысына 2 қосымша
Қарақия ауданының аумағында барлық үміткерлердің үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Құрық ауылы
Құрық ауылындағы қоғамдық базар жанындағы ақпараттық стенд
Қарақия теміржол станциясы елдімекеніндегі орталық алаң жанындағы ақпараттық стенд
2
Мұнайшы ауылы
Қарақия аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қарақия аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйінің ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
"Теміржолшы" шағын ауданындағы "Жастар" саябағы жанындағы ақпараттық стенд
3
Жетібай ауылы
"Жаңақұрылыс" шағын ауданындағы "Ынтымақ" алаңы жанындағы ақпараттық стенд
4
Сенек ауылы
Маңғыстау облысының білім басқармасының Қарақия ауданы бойынша білім бөлімінің "Қашаған Күржіманұлы атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
5
Бостан ауылдық округі
Бостан ауылдық округінің саябақ алаңының жанындағы ақпараттық стенд
6
Құланды ауылдық округі
Құланды ауылдық округінің саябақ алаңының жанындағы ақпараттық стенд
7
Болашақ ауылдық округі
Болашақ ауылдық округінің саябақ алаңының жанындағы ақпараттық стенд

О внесении изменения в постановление акимата Каракиянского района от 13 декабря 2017 года № 262 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Каракиянском районе"
Постановление акимата Каракиянского района Мангистауской области от 5 мая 2026 года № 124
Акимат Каракиянского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Каракиянского района от 13 декабря 2017 года № 262 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Каракиянском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3495), следующее изменение:
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района С. Токенов
"СОГЛАСОВАНО"
Каракиянская районная территориальная
избирательная комиссия
Приложение к 2 постановлению акима Каракиянского района от "__" ____ 2026 года № ___
Приложение 2 к постановлению акимата Каракиянского района от 13 декабря 2017 года № 262
Места для размещения агитационных печатных материалов всех кандидатов на территории Каракиянского района
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
село Курык
Информационный стенд возле общественного рынка в селе Курык
Информационный стенд возле центральной площади в населенном пункте железнодорожной станции Каракия
2
село Мунайшы
Информационный стенд возле здания сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Қарақия аудандық Мәдениет үйі" Каракиянского районного отдела культуры, физической культуры и спорта
Информационный стенд возле парка "Жастар" в микрорайоне "Темиржолшы"
3
село Жетыбай
Информационный стенд возле площади "Ынтымак" в микрорайоне "Жанакурылыс"
4
село Сенек
Информационный стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Кашагана Куржиманулы" Отдела образования по Каракиянскому району Управления образования Мангистауской области
5
сельский округ Бостан
Информационный стенд возле площади парка сельского округа Бостан
6
сельский округ Куланды
Информационный стенд возле площади парка сельского округа Куланды
7
сельский округ Болашак
Информационный стенд возле площади парка сельского округа Болашак