Боранқұл ауылының атауы жоқ көшесіне атау беру туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы Боранқұл ауылы әкімінің 2026 жылғы 12 қаңтардағы № 1 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2023 жылғы 1 тамыздағы №211 "Әкімшілік-аумақтық бірліктерге, елді мекендердің құрамдас бөліктеріне атау беру, оларды қайта алу, сондай-ақ олардың атауларының транскрипциясын нақтылау мен өзгерту кезінде тиісті аумақ халқының пікірін ескеру қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес, Боранқұл ауылы халқының пікірін ескере отырып, Маңғыстау облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Боранқұл ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Боранқұл ауылы, атаусыз көшеге келесі атау берілсін
1) "Набихан Бекбауов" көшесі;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауда өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Боранқұл ауылының әкімі А.Сиық

О присвоение наименований безымянным улицам села Боранкул
Решение акима села Боранкул Бейнеуского района Мангистауской области от 12 января 2026 года № 1
В соответсвии с Законом Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 1 августа 2023 года № 211 "Об утверждения Правил учета мнения населения соответствующей територии при наименовании, переименовании административно-территориальных единиц, составных частей населенных пунктов, а также уточнении и изменении транскрипции их наименований", с учетом мнения населения села Боранкул на оснавании заключения Мангистауской областной ономастической комиссии от 26 декабря 2025 года, аким села Боранкул ПРИНЯЛ РЕШЕНИE:
1. Село Боранкул, безымяноой улице присвоить следующее название
1) "Набихан Бекбауов" улице;
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечнии десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Боранкул А.Сиык