Бейнеу аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 38/299 "2026-2028 жылдарға арналған Тәжен ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2026 жылғы 15 маусымдағы № 43/345 шешімі
Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бейнеу аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 38/299 "2026-2028 жылдарға арналған Тәжен ауылының бюджеті туралы" шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Тәжен ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 50 997,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 710,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
арнаулы түсімдер – 0 теңге
трансферттердің түсімдері бойынша – 50 287,0 мың теңге;
2) шығындар – 51 021,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -24,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
24,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 24,0 мың теңге.".
приложения 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям к настоящему решению.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізілсін.
Бейнеу аудандық мәслихаты
төрағасының өкілеттігін
уақытша жүзеге асырушы
Қ. Таңатаров
Бейнеу аудандық мәслихатының
2026 жылғы 15 маусымдағы
№ 43/345 шешіміне қосымша
Бейнеу аудандық мәслихатының
2025 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 38/299 шешіміне 1 қосымша
2026 жылға арналған Тәжен ауылының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

О внесении изменений в решение Бейнеуского районного маслихата от 26 декабря 2025 года № 38/299 "О бюджете села Тажен на 2026 – 2028 годы"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 15 июня 2026 года № 43/345
Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бейнеуского районного маслихата от 26 декабря 2025 года № 38/299 "О бюджете села Тажен на 2026 – 2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Тажен на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 997,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 710,5 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
специальные поступления – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 50 287,0 тысяч тенге;
2) затраты – 51 021,5 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -24,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
24,0 тысячи тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 24,0 тысячи тенге.".
приложения 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Временно осуществляющий
полномочия председателя
Бейнеуского районного маслихата
К. Танатаров
Приложение к решению
Бейнеуского районного
маслихата от 15 июня
2026 года № 43/345
Приложение 1 к решению
Бейнеуского районного
маслихата от 26 декабря
2025 года № 38/299
Бюджет села Тажен на 2026 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование