Жария сервитут белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 4 наурыздағы № 55 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Жер кодексіне сәйкес Бейнеу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес "Lucent Petroleum" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне келісімшарттық аумақ шегінде геологиялық барлау жұмыстарын жүргізу үшін Бейнеу ауданының аумағында орналасқан жалпы алаңы 4179,3378 гектар жер учаскелеріне меншік иелері мен жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймастан 2027 жылғы 12 наурызға дейінгі мерзімге жария сервитут белгіленсін.
2. "Бейнеу аудандық жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
осы қаулыны ресми жариялауға жіберуді;
Бейнеу ауданы әкімі аппаратының ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу ауданының әкімі Р. Шалбаев
Бейнеу ауданының әкімдігінің
2026 жылғы 4 наурыздағы
№ 55 қаулысына қосымша
"Lucent Petroleum" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне жария сервитут белгіленетін жер учаскелерінің тізбесі
1. Бейнеу ауданының аумағында орналасқан алаңы 1690,0 гектар жер учаскесі.
2. Бейнеу ауданының аумағында орналасқан алаңы 51,605 гектар жер учаскесі.
3. Бейнеу ауданының аумағында орналасқан алаңы 756,0 гектар жер учаскесі.
4. Бейнеу ауданының аумағында орналасқан алаңы 182,0 гектар жер учаскесі.
5. Бейнеу ауданының аумағында орналасқан алаңы 100,0 гектар жер учаскесі.
6. Бейнеу ауданының аумағында орналасқан алаңы 23,9 гектар жер учаскесі.
7. Бейнеу ауданының аумағында орналасқан алаңы 131,0 гектар жер учаскесі.
8. Бейнеу ауданының аумағында орналасқан алаңы 130,0 гектар жер учаскесі.
9. Бейнеу ауданының аумағында орналасқан алаңы 1000,0 гектар жер учаскесі.
10. Бейнеу ауданының аумағында орналасқан алаңы 114,8328 гектар жер учаскесі.

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 4 марта 2026 года № 55.
В соответствии со статьям Земельного кодекса Республики Казахстан акимат Бейнеуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком до 12 марта 2027 года без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей товариществу с ограниченной ответственностью "Lucent Petroleum" на земельные участки расположенные на территории Бейнеуского района общей площадью 4179,3378 гектаров для проведения геологоразведочных работ в пределах контрактной территории, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Бейнеуский районный отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства" в установленном законодательством порядке обеспечить:
направление настоящего постановления на официальное опубликование;
размещение на официальном интернет-ресурсе аппарата акима Бейнеуского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Бейнеуского района Р. Шалбаев
Приложение
к постановлению акимата
Бейнеуского района
№ 55 от 4 марта 2026 года
Перечень земельных участков, на которые устанавливаются публичный сервитут товариществу с ограниченной ответственностью "Lucent Petroleum"
1. Земельный участок площадью 1690,0 гектаров расположенный на территории Бейнеуского района.
2. Земельный участок площадью 51,605 гектаров расположенный на территории Бейнеуского района.
3. Земельный участок площадью 756,0 гектаров расположенный на территории Бейнеуского района.
4. Земельный участок площадью 182,0 гектаров расположенный на территории Бейнеуского района.
5. Земельный участок площадью 100,0 гектаров расположенный на территории Бейнеуского района.
6. Земельный участок площадью 23,9 гектаров расположенный на территории Бейнеуского района.
7. Земельный участок площадью 131,0 гектаров расположенный на территории Бейнеуского района.
8. Земельный участок площадью 130,0 гектаров расположенный на территории Бейнеуского района.
9. Земельный участок площадью 1000,0 гектаров расположенный на территории Бейнеуского района.
10. Земельный участок площадью 114,8328 гектаров расположенный на территории Бейнеуского района.