"Сайлау учаскелерін құру туралы" Бейнеу ауданы әкімінің 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімінің 2026 жылғы 6 сәуірдегі № 3 шешімі.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі N 2464 Конституциялық заңына сәйкес Бейнеу ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Бейнеу ауданы әкімінің 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3772 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімге қосымшада:
№122, №131, №133, №134, №136 және №138 сайлау учаскелері жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 122 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Сам жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Балуанияз атындағы көшесінің №1-165 үйлері, Қ.Тоқсанбайұлы атындағы көшесінің №1-163 үйлері, Амантұрлы Батыр атындағы көшесінің №1-143 үйлері, Бозжыра көшесінің және Есекмерген батыр көшесінің қиылысынан Бозжыра көшесінің Сүгір Бегендікұлы көшесімен қиылысына дейінгі үйлер, Асау Батыр атындағы көшесінің №1-145 үйлері, Қалнияз ақын атындағы көшесінің №1-75 үйлері.";
"№ 131 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Ә.Жанкелдин атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Сарға ауылының үйлері.";
"№ 133 сайлау учаскесі
Орталығы: Бейнеу аудандық әкімдігінің "Бейнеумәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорнының Сыңғырлау ауылдық клубы.
Шекарасы: Сыңғырлау ауылының үйлері.";
"№ 134 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Сам №1 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Сам ауылының үйлері.";
"№ 136 сайлау учаскесі
Орталығы: Бейнеу аудандық әкімдігінің "Бейнеумәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорнының Ноғайты ауылдық клубы.
Шекарасы: Ноғайты ауылының үйлері.";
"№ 138 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Үстірт" бөбекжайы" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Бейнеу ауылының С.Қилыбайұлы атындағы көшесінің №1-18 үйлері, Ж.Аймауытов атындағы, Т.Тоқтаров атындағы, Д.Нұрпейісова атындағы, Сәттіғұл атындағы,Жамбыл атындағы, Абай атындағы, Құрманғазы атындағы көшелерінің үйлері.".

О внесении изменении в решение акима Бейнеуского района от 27 декабря 2018 года № 5 "О образовании избирательных участков"
Решение акима Бейнеуского района Мангистауской области от 6 апреля 2026 года № 3.
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 "О выборах в Республике Казахстан" аким Бейнеуского района ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Внести следующие изменения в решение акима Бейнеуского района от 27 декабря 2018 года № 5 "О создании избирательных участков" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3772):
в приложении к указанному решению:
избирательные участки №122, №131, №133, №134, №136 и №138 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №122
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Сам" отдела образования по Бейнеускому району управления образования Мангистауской области.
Границы: дома №1–165 по улице имени Балуанияза села Бейнеу, дома №1–163 по улице имени К. Токсанбайулы, дома №1–143 по улице имени Амантурлы Батыра, дома по улице Бозжыра от пересечения с улицей Есекмерген батыра до пересечения с улицей Сугир Бегендикулы, дома №1–145 по улице имени Асау Батыра, дома №1–75 по улице имени акына Калнияза.";
"Избирательный участок №131
Центр: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени А. Жанкелдина" отдела образования по Бейнеускому району управления образования Мангистауской области.
Границы: дома села Сарга.";
"Избирательный участок №133
Центр: Сынгырлауский сельский клуб государственного коммунального казенного предприятия "Бейнеумадениет" акимата Бейнеуского района.
Границы: дома села Сынгырлау.";
"Избирательный участок №134
Центр: коммунальное государственное учреждение "Самская №1 общеобразовательная школа" отдела образования по Бейнеускому району управления образования Мангистауской области.
Границы: дома села Сам.";
"Избирательный участок №136
Центр: Ногайтинский сельский клуб государственного коммунального казенного предприятия "Бейнеумадениет" акимата Бейнеуского района.
Границы: дома села Ногайты.";
"Избирательный участок №138
Центр: государственное коммунальное казенное предприятие на праве оперативного управления "Ясли-сад "Устирт" отдела образования по Бейнеускому району управления образования Мангистауской области.
Границы: дома №1–18 по улице имени С. Килыбайулы села Бейнеу, дома по улицам имени Ж. Аймауытова, Т. Токтарова, Д. Нурпеисовой, Саттыгул, Жамбыла, Абая, Курмангазы.".

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бейнеу ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу ауданының әкімі Р. Шалбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Бейнеу аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Бейнеуского района.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Бейнеуского района Р. Шалбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Бейнеуская районная территориальная
избирательная комиссия