Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 4 сәуірдегі № 191 "Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 30 маусымдағы № 372 қаулысы
Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 4 сәуірдегі № 191 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3579 болып тіркелген) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 2 қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қаласы әкімінің міндетін атқарушы М. Мұқаш
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің
2026 жылғы 30 маусымдағы
№ 372 қаулысына қосымша/
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Жаңаөзен қаласы
"Өркен" шағын ауданының № 19 үйінің жанындағы ақпараттық стенд.
2
Жаңаөзен қаласы
Сәтпаев көшесіндегі Жаңаөзен қаласы әкімдігінің ғимаратына қарама-қарсы ақпараттық стенд
3
Жаңаөзен қаласы
"Шаңырақ" шағын ауданының № 27 үйіне қарама-қарсы ақпараттық стенд.
4
Жаңаөзен қаласы
"Жалын" шағын ауданындағы № 25В ғимараттың жанындағы ақпараттық стенд
5
Жаңаөзен қаласы
"Көктем" шағын ауданының № 22 үйінің жанындағы ақпараттық стенд.
6
Теңге ауылы
"Достық" даңғылындағы ақпараттық стенд.
7
Қызылсай ауылы
"Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "Сүгір Бегендікұлы атындағы № 4 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы ақпараттық стенд.
8
Рахат ауылы
"Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 18 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы ақпараттық стенд.
9
Рахат ауылы
"Жаңаөзен политехникалық колледжі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимаратына қарама қарсы ақпараттық стенд.
10
Кендірлі ауылы
"Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 21 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама қарсы ақпараттық стенд.
11
Кендірлі ауылы
"Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 23 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама қарсы ақпараттық стенд.

О внесения изменения в постановление акимата города Жанаозен от 4 апреля 2018 года № 191 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов"
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 30 июня 2026 года № 372
Акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Жанаозен от 4 апреля 2018 года № 191 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3579) следующее изменение:
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима города Жанаозен М. Мұқаш
Приложение к постановлению
акимата города Жанаозен
от 30 июня 2026 года № 372
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
город Жанаозен
Информационный стенд возле дома № 19 микрорайона "Оркен".
2
город Жанаозен
Информационный стенд напротив здания акимата города Жанаозен по улице Сатпаева.
3
город Жанаозен
Информационный стенд напротив дома № 27 микрорайона "Шанырак".
4
город Жанаозен
Информационный стенд возле здания № 25В в микрорайоне "Жалын".
5
город Жанаозен
Информационный стенд возле дома № 22 микрорайона "Коктем".
6
село Тенге
Информационный стенд по проспекту "Достык".
7
село Кызылсай
Информационный стенд напротив здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 4 имени Сугира Бегендикулы" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области".
8
село Рахат
Информационный стенд напротив здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 18" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области".
9
село Рахат
Информационный стенд напротив здания товарищество с ограниченной ответственностью "Жаңаөзен политехникалық колледжі".
10
село Кендерли
Информационный стенд напротив здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 21" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области".
11
село Кендерли
Информационный стенд напротив здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 23" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области".