"2026-2028 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті туралы" Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсанындағы № 28/178 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2026 жылғы 28 мамырдағы № 32/202 шешімі
Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2026-2028 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті туралы" Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсанындағы № 28/178 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 369 228,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 328 699,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 617,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 39 912,0 мың теңге;
2) шығындар – 411 728,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 42 500,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 42 500,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 26 декабря 2025 года № 28/178 "О бюджете села Умирзак на 2026-2028 годы"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 28 мая 2026 года № 32/202
Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 26 декабря 2025 года № 28/178 "О бюджете села Умирзак на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Умирзак на 2026-2028 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 369 228,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 328 699,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 617,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 39 912,0 тысяч тенге;
2) затраты – 411 728,0тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -42 500,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 42 500,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 42 500,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қалалық мәслихатының төрағасы С. Т. Закенов
Ақтау қалалық мәслихатының
2026 жылғы 28 мамырдағы
№ 32/202 шешіміне қосымша
Ақтау қалалық мәслихатының
2025 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 28/178 шешіміне 1-қосымша
2026 жылға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1. КІРІСТЕР

используемые остатки бюджетных средств – 42 500,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Актауского городского маслихата С. Т. Закенов
Приложение к решению Актауского городского маслихата от 28 мая 2026 года № 32/202
Приложение 1 к решению Актауского городского маслхата от 26 декабря 2025 года № 28/178
Бюджет села Умирзак на 2026 год
категория
Сумма, тысяч тенге
класс
подкласс
специфика
Наименование
1 . ДОХОДЫ