Маңғыстау облыстық мәслихатының 2023 жылғы 8 желтоқсандағы № 7/75 "Мұнайлы ауданы бойынша 2024-2026 жылдарда субсидиялауға жататын әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2026 жылғы 29 маусымдағы № 28/331 шешімі
Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Мұнайлы ауданы бойынша 2024-2026 жылдарда субсидиялауға жататын әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Маңғыстау облыстық мәслихатының 2023 жылғы 8 желтоқсандағы № 7/75 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4658-12 болып тіркелген) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат төрағасы Ж. Матаев
Маңғыстау облысы
мәслихатының 2026 жылғы
29 маусымдағы № 28/331
шешіміне қосымша
Мұнайлы ауданы бойынша субсидиялауға жататын әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастарының тізбесі
Маршрут атауы және (немесе) нөмірі
Маршрут түрі
1
№ 13А "Маңғыстау – Дәулет – Қызылтөбе"
Ауданішілік
2
"Маңғыстау – Атамекен"
Ауданішілік
3
"Маңғыстау – Батыр"
Ауданішілік
4
"Маңғыстау – Баянды"
Ауданішілік
5
№14 "Батыр"
Ауылішілік

О внесении изменения в решение Мангистауского областного маслихата от 8 декабря 2023 года № 7/75 "Об определении перечня социально значимых сообщений, подлежащих субсидированию в 2024-2026 годах по Мунайлинскому району"
Решение Мангистауского областного маслихата от 29 июня 2026 года № 28/331
Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского областного маслихата от 8 декабря 2023 года № 7/75 "Об определении перечня социально значимых сообщений, подлежащих субсидированию в 2024-2026 годах по Мунайлинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4658-12) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель областного маслихата Ж. Матаев
Приложение к решению
маслихата Мангистауского
области от 29 июня 2026 года
№ 28/331
Перечень социально значимых автомобильных сообщений по Мунайлинскому району подлежащих субсидированию
Наименование и (или) номер маршрута
Вид маршрута
1
№13А "Мангистау – Даулет – Кызылтобе"
Внутрирайонный
2
"Мангистау – Атамекен"
Внутрирайонный
3
"Мангистау – Батыр"
Внутрирайонный
4
"Мангистау – Баянды"
Внутрирайонный
5
№14 "Батыр"
Внутрисельский