"Маңғыстау облысының су ресурстары және ирригация басқармасы" мемлекеттік мекемесін құру туралы Маңғыстау облысы әкімдігінің 2025 жылғы 11 ақпандағы № 28 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2026 жылғы 16 наурыздағы № 41 қаулысы
Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Маңғыстау облысының су ресурстары және ирригация басқармасы" мемлекеттік мекемесін құру туралы Маңғыстау облысы әкімдігінің 2025 жылғы 11 ақпандағы № 28 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 207167 болып тіркелген) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасында:
25-тармағы алынып тасталын.
2. "Маңғыстау облысының су ресурстары және ирригация басқармасы" мемлекеттік мекемесі әділет органдарында Ережеге енгізілген өзгерістің мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін және осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысы әкімінің міндетін атқарушы Е. Ізбергенов
Маңғыстау облысы әкімдігінің
"___" _________ 2026 жылғы
№ ________ қаулысына
қосымша
"Маңғыстау облысының су ресурстары және ирригация басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережедегі:
5-тараудағы 25-тармақ алынып тасталын.

О внесении изменения в постановление акимата Мангистауской области от 11 февраля 2025 года № 28 "О создании государственного учреждения "Управление водных ресурсов и ирригации Мангистауской области"
Постановление акимата Мангистауской области от 16 марта 2026 года № 41
Акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 11 февраля 2025 года № 28 "О создании государственного учреждения "Управление водных ресурсов и ирригации Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 207167) следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению:
пункт 25 исключить.
2. Государственному учреждению "Управление водных ресурсов и ирригации Мангистауской области" обеспечить государственную регистрацию внесенного изменения в Положение в органах юстиции и принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Мангистауской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Мангистауской области Е. Ізбергенов
№ 41 от 16.03.2026
Приложение к постановлению
акимата Мангистауской области
от "___" _________ 2026 года
№ ________
"Положение о государственном учреждении "Управление водных ресурсов и ирригации Мангистауской области":
В главе 5 пункт 25 исключить.