"Жергілікті маңызы бар мемлекеттік табиғи қаумалдарды құру туралы" Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 53 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2026 жылғы 11 ақпандағы № 20 қаулысы
Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жергілікті маңызы бар мемлекеттік табиғи қаумалдарын құру туралы" Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 53 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2658 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының1 тармағының екінші абзацы алып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысы әкімінің міндетін атқарушы Т. Жеткізгенұлы

О внесении изменения в постановление акимата Мангистауской области от 27 февраля 2015 года № 53 "О создании государственных природных заказников местного значения"
Постановление акимата Мангистауской области от 11 февраля 2026 года № 20
Акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 27 февраля 2015 года № 53 "О создании государственных природных заказников местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2658) следующие изменения:
исключить второй абзац пункта 1 указанного постановление.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Мангистауской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Мангистауской области
Т. Жеткізгенұлы