"Бәйтерек ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 39/7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2026 жылғы 16 маусымдағы № 47/7 шешімі
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Бәйтерек ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 39/7 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Бәйтерек ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 106 553 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 22 740 мың теңге;
трансферттер түсімі – 83 813 мың теңге;
2) шығындар – 155 248 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -48 695 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
48 695 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 48 695 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата от 24 декабря 2025 года № 39/7 "О бюджете сельского округа Байтерек на 2026-2028 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 16 июня 2026 года № 47/7
Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 24 декабря 2025 года № 39/7 "О бюджете сельского округа Байтерек на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Байтерек на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 106 553 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22 740 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 83 813 тысяч тенге;
2) затраты – 155 248 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -48 695 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 48 695 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 48 695 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.