Ақүйік ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы Жаңақорған ауданы мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 479 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2026 жылғы 12 тамыздағы № 567 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақүйік ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 479 Жаңақорған ауданының мәслихатының шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақүйік ауылдық округінің 2026 – 2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай
көлемде бекітілсін:
1) кірістер –127 187,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 157,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 133,5 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 107 896,0 мың теңге;
2) шығындар – 132 516,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 ;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 ;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 ;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5329,1 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 24 декабря 2025 года № 501 "О бюджете сельского округа Акуйик на 2026-2028 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 12 августа 2026 года № 567
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 24 декабря 2025 года № 479 "О бюджете сельского округа Акуйик на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акуйик на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующем объеме:
1) доходы – 127 187,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19 157,8 тысяч тенге;
поступления от продаж основного капитала – 133,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 107 896,0 тысяч тенге;
2) затраты – 132 516,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5329,1 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5329,1 мың теңге.".
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихаты төрағасының міндетін уақытша атқарушы Ж.Амалбеков
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2026 жылғы 12 тамыздағы
№ 567 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2025 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 479 шешіміне 1-қосымша
Ақүйік ауылдық округінің 2026 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5329,1 тысяч тенге.".
приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Временно исполняющий обязанности председателя маслихата Жанакорганского района Ж. Амалбеков
приложение к решению
маслихата Жанакорганского района
от 12 августа 2026 год № 567
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 24 декабря 2025 года №479
Бюджет сельского округа Акуйик на 2026 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
1. Доходы