Әлеуметтік салада қызметін жүзеге асыратын аудандық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындар үшін таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданының әкімдігінің 2026 жылғы 16 шілдедегі № 107 қаулысы
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 56-бабының 2-тармағына және "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 140-бабының 2-тармағына сәйкес Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әлеуметтік салада қызметін жүзеге асыратын аудандық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындар үшін таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативі мемлекеттік кәсіпорынның таза табысының сомасынан 50 (елу) пайыз мөлшерінде белгіленсін.
2. "Жаңақорған ауданының экономика және қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жасау жетекшілік ететін сала орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі Ғ. Жарқынбек

Об установлении норматива отчисления части чистого дохода для районных коммунальных государственных предприятий, осуществляющих деятельность в социальной сфере
Постановление акимата Жанакорганского района Кызылординской области от 16 июля 2026 года № 107
В соответствии с пунктом 2 статьи 56 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и пунктом 2 статьи 140 Закона Республики Казахстан "О государственном имуществе" акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить норматив отчисления части чистого дохода для районных коммунальных государственных предприятий, осуществляющих деятельность в социальной сфере, в размере 50 (пятьдесят) процентов от суммы чистого дохода государственного предприятия.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел экономики и финансов Жанакорганского района" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района Ғ. Жарқынбек