"2026-2028 жылдарға арналған Бекбауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" Арал аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 476 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2026 жылғы 24 маусымдағы № 562 шешімі
Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2026-2028 жылдарға арналған Бекбауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" Арал аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 476 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Бекбауыл ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 85 249 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 845 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 100,0 мың теңге ;
трансферттер түсімдері – 80 304 мың теңге;
2) шығындар – 85 909,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -660,6 мың теңге;

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата от 23 декабря 2025 года № 476 "О бюджете сельского округа Бекбауыл на 2026-2028 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 24 июня 2026 года № 562
Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата от 23 декабря 2025 года № 476 "О бюджете сельского округа Бекбауыл на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Бекбауыл на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы –85 249 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 845 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 100,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 80 304 тысяч тенге;
2) затраты – 85 909,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -660,6 тысяч тенге;