"2026-2028 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 326-46/4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қалалық мәслихатының 2026 жылғы 22 шілдедегі № 391-56/4 шешімі
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2026-2028 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 236-46/4 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3- қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1 091 402,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 73 281,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 016 989,1 мың теңге;
2) шығындар – 1 108 488,9 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 17 086,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 17 086,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 24 декабря 2025 года №3 26-46/4 "Об утверждении бюджета сельского округа Аксуат на 2026-2028 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата Кызылординской области 22 июля 2026 года № 391-56/4
Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 24 декабря 2025 года № 326-46/4 "Об утверждении бюджета сельского округа Аксуат на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аксуат 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 091 402,1 тысяч теңге, в том числе:
налоговые поступления – 73 281,2 тысяч теңге;
поступления трансфертов – 1 016 989,1 тысяч теңге;
2) затраты – 1 108 488,9 тысяч теңге, в том числе;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -17 086,8 тысяч теңге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17 086,8 тысяч теңге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;