О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского городского маслихата от 24 декабря 2025 года №326-46/4 "Об утверждении бюджета сельского округа Аксуат на 2026-2028 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 4 февраля 2026 года № 350-49/4
Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 24 декабря 2025 года №326-46/4 "Об утверждении бюджета сельского округа Аксуат на 2026-2028 годы" следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аксуат 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 036 195,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 67 740,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 968 329,2 тысяч тенге;
2) затраты – 1 053 282,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0, в том числе:
5) дефицит (профицит) бюджета – -17 086,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17 086,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;";
пункт 1 указанного решения дополнить строкой следующего содержания:

"2026-2028 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы №326-46/4 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2026 жылғы 4 ақпандағы № 350-49/4 шешімі
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2026-2028 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 236-46/4 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3- қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1 036 195,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 67 740,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 968 329,2 мың теңге;
2) шығындар – 1 053 282,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 17 086,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 17 086,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;";
аталған шешімнің 1-тармағы мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын: