О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского городского маслихата от 24 декабря 2025 года №323-46/1 "Об утверждении бюджета поселка Тасбогет на 2026-2028 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 4 февраля 2026 года № 347-49/1
Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городского маслихата от 24 декабря 2025 года №323-46/1 "Об утверждении бюджета поселка Тасбогет на 2026-2028 годы" следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Тасбогет на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 727 451,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 177 421,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 85,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 549 945,0 тысяч тенге;
2) расходы – 754 318,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -26867,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 26867,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;";
пункт 1 указанного решения дополнит строкой следующего содержания:

"2026-2028 жылдарға арналған Тасбөгет кентінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы №323-46/1 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2026 жылғы 4 ақпандағы № 347-49/1 шешімі
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2026-2028 жылдарға арналған Тасбөгет кентінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 323-46/1 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Тасбөгет кентінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1)кірістер – 727 451,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –177 421,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 85,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 549 945,0 мың теңге;
2)шығындар – 754 318,0 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -26867,0; мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 26867,0 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
аталған шешімнің 1-тармағы мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын: