Таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 19 мамырдағы № 1106 қаулысы
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 56-бабы 2-тармағына, "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 140-бабы 2-тармағына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әлеуметтік салада қызметін жүзеге асыратын қалалық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативі таза табыс кірісі сомасының 50 пайызы мөлшерінде белгіленсін.
2. Қызылорда қаласы әкімдігінің "Қызылорда қаласының экономика және қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыға қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде қазақ және орыс тілдеріндегі көшірмесін Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкіне енгізу және жариялау үшін жолдауды;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Қызылорда қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қызылорда қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Ахатов

Об установлении норматива отчисления части чистого дохода
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 19 мая 2026 года № 1106
В соответствии с пунктом 2 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2 статьи 140 Закона Республики Казахстан "О государственном имуществе" акимат города Кызылорда ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить норматив отчисления части чистого дохода городских коммунальных государственных предприятий, осуществляющих деятельность в социальной сфере в размере 50 процентов от суммы чистого дохода.
2. Коммунальному государственному учреждению "Кызылординский городской отдел экономики и финансов" акимата города Кызылорда в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течении пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии на казахском и русском языках для включения и опубликования в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Кызылорда после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Кызылорда.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Кызылорда Н. Ахатов