"Қызылорда облысы әкімдігінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің жұмысын бағалау әдістемесін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2023 жылғы 10 мамырдағы № 75 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2026 жылғы 13 тамыздағы № 175 қаулысы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 42-бабының 1-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қызылорда облысы әкімдігінің "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің жұмысын бағалау әдістемесін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2023 жылғы 10 мамырдағы № 75 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 181769 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Қызылорда облысы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау "Қызылорда облысы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі М. Ергешбаев

О признании утратившим силу постановления акимата Кызылординской области от 10 мая 2023 года № 75 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" акимата Кызылординской области"
Постановление акимата Кызылординской области от 13 августа 2026 года № 175
В соответствии с пунктом 1 статьи 42 Закона Республики Казахстан "О государственной службе Республики Казахстан, пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Кызылординской области от 10 мая 2023 года № 75 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" акимата Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 181769).
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Кызылординской области" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Кызылординской области".
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области М. Ергешбаев