Әлеуметтік салада қызметін жүзеге асыратын облыстық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындар үшін таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2026 жылғы 9 маусымдағы № 112 қаулысы
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 56-бабының 2-тармағына және "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 140-бабының 2-тармағына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әлеуметтік салада қызметін жүзеге асыратын облыстық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындар үшін таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативі мемлекеттік кәсіпорынның таза табысының сомасынан 50 (елу) пайыз мөлшерінде белгіленсін.
2. "Қызылорда облысының экономика және қаржы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі М. Ергешбаев

Об установлении норматива отчисления части чистого дохода для областных коммунальных государственных предприятий, осуществляющих деятельность в социальной сфере
Постановление акимата Кызылординской области от 9 июня 2026 года № 112
В соответствии с пунктом 2 статьи 56 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и пунктом 2 статьи 140 Закона Республики Казахстан "О государственном имуществе" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить норматив отчисления части чистого дохода для областных коммунальных государственных предприятий, осуществляющих деятельность в социальной сфере, в размере 50 (пятьдесят) процентов от суммы чистого дохода государственного предприятия.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление экономики и финансов Кызылординской области" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кызылординской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области М. Ергешбаев