Нұра аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 200 "2026-2028 жылдарға арналған ауылдар, кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерітер еңгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2026 жылғы 16 шілдедегі № 259 шешімі
1. Нұра аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы №200 "2026-2028 жылдарға арналған ауылдар, кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №219307 болып тіркелген ) мынадай өзгерістер еңгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Нұра кентінің бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 285 217 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 136 810 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 143 мың теңге;
трансферттер түсімі – 144 264 мың теңге;
2) шығындар – 285 217 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
2 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2026 – 2028 жылдарға арналған Шубаркөл ауылдық округі бюджеті 4 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –37 228 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 747 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 25 481 мың теңге;
2) шығындар – 48 028 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10 800 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 800 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10 800 теңге.
3 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в решение Нуринского районного маслихата от 18 декабря 2025 года № 200 "О бюджете сел, поселков и сельских округов на 2026-2028 годы"
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 16 июля 2026 года № 259
Нуринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Нуринского районного маслихата от 18 декабря 2025 года № 200 "О бюджете сел, поселков и сельских округов на 2026-2028 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №219307) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Нура на 2026-2028 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 285 217 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 136 810 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 143 тысяч тенге;
поступления трансфертов –144 264 тысяч тенге;
2) затраты – 285 217 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Шубаркуль на 2026 – 2028 годы согласно приложению 4 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 228 тысяч тенге в том числе:
налоговые поступления – 11 747 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 25 481 тысяч тенге;
2) затраты – 48 028 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10 800 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 800 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10 800 тенге.
пункт 3 изложить в новой редакции: