Нұра аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 200 "2026-2028 жылдарға арналған ауылдар, кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерітер еңгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2026 жылғы 28 мамырдағы № 245 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
1. Нұра аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы №200 "2026-2028 жылдарға арналған ауылдар, кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №219307 болып тіркелген ) мынадай өзгерістер еңгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Нұра кентінің бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 268 819 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 136 810 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 143 мың теңге;
трансферттер түсімі – 127 866 мың теңге;
2) шығындар – 268 819 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
2 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2026 – 2028 жылдарға арналған Құлөнтпес ауылы бюджеті 25 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 539 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 686 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 22 853 мың теңге;
2) шығындар – 27 595 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 056 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 056 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 056 теңге.
3 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в решение Нуринского районного маслихата от 18 декабря 2025 года № 200 "О бюджете сел, поселков и сельских округов на 2026-2028 годы"
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 28 мая 2026 года № 245
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
Нуринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Нуринского районного маслихата от 18 декабря 2025 года № 200 "О бюджете сел, поселков и сельских округов на 2026-2028 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №219307) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Нура на 2026-2028 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 268 819 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 136 810 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 143 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 127 866 тысяч тенге;
2) затраты – 268 819 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет села Куланотпес на 2026 – 2028 годы согласно приложению 25 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 539 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 686 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 22 853 тысяч тенге;
2) затраты – 27 595 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 056 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 056 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 056 тенге.
пункт 3 изложить в новой редакции: