Қарқаралы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № VIII-45/357 "2026-2028 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2026 жылғы 9 шілдедегі № VIII-55/423 шешімі
Аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № VIII-45/357 "2026-2028 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 219320 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
" 1. 2026-2028 жылдарға арналған Қарқаралы қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 408402 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 101200 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 550 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 306652 мың теңге;
2) шығындар – 477771 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -69369 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 69369 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 69369 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
" 2. 2026-2028 жылдарға арналған Қырғыз ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60184 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15875 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 300 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 44009 мың теңге;
2) шығындар – 63615 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3431 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3431 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3431 теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в решение Каркаралинского районного маслихата от 23 декабря 2025 года № VIII-45/357 "О бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2026-2028годы"
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 9 июля 2026 года № VIII-55/423
Районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каркаралинского районного маслихата "О бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2026-2028 годы" от 23 декабря 2025 года №VIII-45/357 (Зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 219320) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
" 1. Утвердить бюджет города Каркаралинск на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 408402 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 101200 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 550 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 306652 тысяч тенге;
2) затраты – 477771 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -69369 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 69369 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 69369 тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
" 2. Утвердить бюджет Киргизского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 60184 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15875 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 300 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 44009 тысячи тенге;
2) затраты – 63615 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3431 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3431 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3431 тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции: