Қарқаралы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № VIII-45/357 "2026-2028 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2026 жылғы 19 мамырдағы № VIII-52/401 шешімі
Аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № VII-45/357 "2026-2028 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 219320 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
" 1. 2026-2028 жылдарға арналған Қарқаралы қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 412456 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 101200 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 550 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 310706 мың теңге;
2) шығындар – 481825 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -69369 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 69369 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 69369 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
" 2. 2026-2028 жылдарға арналған Егіндібұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 96421 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13620 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 600 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 82201 мың теңге;
2) шығындар – 102635 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6214 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6214 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6214 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в решение Каркаралинского районного маслихата от 23 декабря 2025 года № VIII-45/357 "О бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2026-2028 годы"
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 19 мая 2026 года № VIII-52/401
Районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каркаралинского районного маслихата "О бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2026-2028 годы " от 23 декабря 2025 года №VIII-45/357 (Зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 219320) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Каркаралинск на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 412456 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 101200 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 550 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 310706 тысяч тенге;
2) затраты – 481825 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -69369 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 69369 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 69369 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
" 2. Утвердить бюджет Егиндыбулакского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 96421 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13620 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 600 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 82201 тысяч тенге;
2) затраты – 102635 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6214 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6214 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6214 тысячи тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:

көрсетілген шешімге 1, 7, 16, 19, 22, 43, 52, 58, 70, 76 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С.Оспанов
Қарқаралы аудандық мәслихатының
2026 жылғы 19 мамырдағы
№ VIII-52/401шешіміне
1 қосымша
Қарқаралы аудандық мәслихатының
2025 жылғы 23 желтоқсандағы

приложения 1, 7, 16, 19, 22, 43, 52, 58, 70, 76 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель районного маслихата С. Оспанов
Приложение 1 к решению
Каркаралинского районного маслихата
от 19 мая 2026 года
№ VIII-52/401
Приложение 1 к решению
Каркаралинского районного маслихата
от 23 декабря 2025 года