"Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 15 мамырдағы № 22/01 "Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттарға, Қазақстан Республикасы Парламентінің депутаттығына және мәслихат депутаттығына кандидаттарға сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы"
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданының әкімдігінің 2026 жылғы 20 мамырдағы № 37/02 қаулысы
Аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 15 мамырдағы №22/01 "Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттарға, Қазақстан Республикасы Парламентінің депутаттығына және мәслихат депутаттығына кандидаттарға сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5343 болып тіркелген) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бұқар жырау ауданы әкімінің м.а. С. Амралин
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұқар жырау аудандық
аумақтық сайлау комиссиясы
Бұқар жырау ауданы әкімідігінің
2026 ж. 20 мамырдағы
қаулысына қосымша
Қарағанды облысы
Бұқар жырау ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 15 мамырдағы
№ 22/01 қаулысына
1-қосымша
Бұқар жырау ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
1
Ботақара кенті

О внесении изменений в постановление акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 15 мая 2019 года № 22/01 "О предоставлении помещений для встреч с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутаты Парламента Республики Казахстан и депутаты маслихата"
Постановление акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 20 мая 2026 года № 37/02
Акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 15 мая 2019 года № 22/01 "О предоставлении помещений для встреч с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутаты Парламента Республики Казахстан и депутаты маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5343) следующие изменения:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению;
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
И.о. акима Бухар-Жырауского района С.Амралин
"СОГЛАСОВАНО"
Бухар-Жырауская районная
территориальная избирательная комиссия
Приложение к постановлению
акимата Бухар - Жырауского района
от 20 мая 2026 г.
Приложение 1
к постановлению акимата
Бухар-Жырауского района
Карагандинской области области
от 15 мая 2019 года №22/01
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Бухар-Жырауского района
Нименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
поселок Ботакара

1. Қазыбек би көшесі ("Бұқар жырау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы);
2. Абылай хан көшесі ("Универсал" дүкенінің оң жағында)
2
Ғ.Мұстафин кенті
Корниенко көшесі ( "Шанырак" дәмханасының сол жағында)
3
Қушоқы кенті
Горняцкая көшесі ("Бұқар жырау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының оң жағында.)
4
Петровка ауылы
Школьная көшесі ( "Продукты" дүкенінің оң жағында)
5
Жаңақала ауылы
Ақжол көшесі ( "Қарағанды облысының білім басқармасының Бұқар жырау ауданы білім бөлімінің "К.Боранбаев атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында)
6
Ботақара ауылы
Тәттімбет көшесі ("Саликова" ЖК дүкенінің жанында)
7
Көкпекті ауылы
Торговая көшесі ( "Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Көкпекті ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында)
8
Байқадам ауылы
Школьная көшесі ("Бұқар жырау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны клубы ғимаратының оң жағында)
9
Сарытөбе ауылы
Школьная көшесі ("Бұқар жырау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны клубы ғимаратының оң жағында)
10
Тоғызқұдық ауылы
Орталық көшесі ("Бұқар жырау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны мәдениет үйі ғимаратының сол жағында)
11
Қарақұдық ауылы
А.Қыздарбеков көшесі ("Бұқар жырау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны клубы ғимаратының сол жағында)
12
Доскей ауылы
Доскей көшесі ( "Аккудык" жәмханасының сол жағында)
13
Үштөбе ауылы
Абай көшесі ("Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Үштөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында)
14
Сарыарқа ауылы
Достық көшесі ("Қарағанды облысының білім басқармасының Бұқар жырау ауданы білім бөлімінің "Заречное жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында)
15
Құрылыс ауылы
Ы.Алтынсарин көшесі ("Қарағанды облысының білім басқармасының Бұқар жырау ауданы білім бөлімінің "Ақжар негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында)
16
Атамекен ауылы
Мұстафин көшесі ("Қарағанды облысының білім басқармасының Бұқар жырау ауданы білім бөлімінің "С.Т. Елгізеков атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында)
17
Суықсу ауылы
Бейбітшілік көшесі ("Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Суықсу ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында)
18
Шешенқара ауылы
Пискунов көшесі ("Қарағанды облысының білім басқармасының Бұқар жырау ауданы білім бөлімінің "Шешенқара жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында)
19
Белағаш ауылы
Школьная көшесі ("Бұқар жырау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны клубы ғимаратының оң жағында)
20
Ақбел ауылы
Юбилейная көшесі ("Бұқар жырау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны клубы ғимаратының оң жағында)
21
Үміткер ауылы
Қ.Бабаев көшесі ("Бұқар жырау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны клубы ғимаратының сол жағында)
22
Үлгі ауылы
Қ.Сатбаев көшесі ("Бұқар жырау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны клубы ғимаратының сол жағында)
23
Керней ауылы
Алаш көшесі ( "Камила" дүкенінің сол жағында)
24
Ақжар ауылы
Мектеп көшесі ("Қарағанды облысының білім басқармасының Бұқар жырау ауданы білім бөлімінің "Сартау жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында)
25
Алғабас ауылы
Достық көшесі ("Бұқар жырау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны клубы ғимаратының сол жағында)
26
Бұқар жырау ауылы
Сарыжайлау көшесі ("Қарағанды облысының білім басқармасының Бұқар жырау ауданы білім бөлімінің "Бұқар жырау негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында)
27
Ақөре ауылы
Достық көшесі ( "Бұқар жырау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны клубы ғимаратының қарсы бетінде)
28
Тұзды ауылы
Школьная көшесі ("Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Тұзды ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында)
29
Баймырза ауылы
Б.Момышұлы көшесі ( "Мечта" дүкенінің оң жағында)
30
Астаховка ауылы
Бейбітшілік көшесі (бұрынғы мектепке қарама-қарсы)
31
Центральный ауылы
Садовая көшесі ("Бұқар жырау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ауылдық мәдениет үйі ғимаратының сол жағында)
32
Гагарин ауылы
Гагарин көшесі ("Гагаринское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимаратының сол жағында)
33
Самарқанд ауылы
Ленинская көшесі ("Бұқар жырау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ауылдық мәдениет үйі ғимаратының қарсы бетінде)
34
Чкалово ауылы
Чкаловская көшесі ( "Успех" дүкеніне қарама-қарсы)
35
Қызылқайын ауылы
Лесная көшесі ("Бұқар жырау ауданының орталық аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ауылдық амбулаториясы ғимаратының қарсы бетінде)
36
Ростовка ауылы
Центральная көшесі ("Бұқар жырау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ауылдық мәдениет үйінің оң жағында)
37
ҚызылЖар ауылы
Жастар 20А көшесі (Бұқар жырау ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Арлан" спорт клубы" КММ спорт залы ғимаратының оң жағында)
38
Красная Нива ауылы
Школьная көшесі ( ("Қарағанды облысының білім басқармасының Бұқар жырау ауданы білім бөлімінің "Красная Нива негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында)
39
Жаңаталап ауылы
Амангелді көшесі ("Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Жаңаталап ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің оң жағында)
40
Қаражар ауылы
Тәуелсіздік көшесі ( "Жетысу" дүкенінің оң жағында)
41
Асыл ауылы
Ғ.Мұстафин көшесі ( "Әділ" дүкенінің ғимараты)
42
Волковское ауылы
Волковское көшесі ("Надежда" дүкенінің ғимараты)
43
Новоузенка ауылы
Новоузенская көшесі ("Бұқар жырау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны клубы ғимаратының сол жағында)
44
Нұра станциясы
Шоссейная көшесі ( "Али" дүкеніне қарама-қарсы)
45
Тасауыл ауылы
Орталық көшесі ("Бұқар жырау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны клубы ғимаратының сол жағында)
46
Май-Өзек ауылы
Май-Өзек көшесі ("Tir Parking" кемпингінің сол жағында)
47
Андренниковка ауылы
Школьная көшесі ("Қарағанды облысының білім басқармасының Бұқар жырау ауданы білім бөлімінің "Андрейников негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында)
48
Ақтөбе ауылы
Алаш көшесі ("Бұқар жырау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны клубы ғимаратының оң жағында)
49
Ынтымақ ауылы
Ынтымақ ауылы ("Бұқар жырау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны клубы ғимаратының оң жағында)

1. улица Казыбек би (напротив здания дома культуры коммунального государственного казенного предприятия "Бухар Жырауский районный дом культуры" Акимата Бухар – Жырауского района, Бухар – Жырауского районного отдела культуры и развития языков),
2. улица Абылай хана (справа от магазина "Универсал")
2
поселок имени Габидена Мустафина
улица Корниенко (слева от кафе "Шанырак")
3
поселок Кушокы
улица Горняцкая (справа от здания дома культуры коммунального государственного казенного предприятия "Бухар Жырауский районный дом культуры" Акимата Бухар – Жырауского района, Бухар – Жырауского районного отдела культуры и развития языков)
4
село Петровка
улица Школьная (справа от магазина "Продукты")
5
село Жанакала
улица Акжол (слева от здания школы коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени К.Боранбаева" государственного учреждения "Отдела образования Бухар – Жырауского района управления образования Карагандинской области")
6
село Ботакара
улица Татимбета (возле магазина индивидуального предпринимателя "Саликова")
7
село Кокпекты
улица Торговая (слева от здания акимата государственного учреждения "Аппарат акима Кокпектинского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области")
8
село Байкадам
улица Школьная (справа от здания клуба коммунального государственного казенного предприятия "Бухар Жырауский районный дом культуры" Акимата Бухар – Жырауского района, Бухар – Жырауского районного отдела культуры и развития языков)
9
село Сарытобе
улица Школьная (справа от здания клуба коммунального государственного казенного предприятия "Бухар Жырауский районный дом культуры" Акимата Бухар – Жырауского района, Бухар – Жырауского районного отдела культуры и развития языков)
10
село Тогызкудук
улица Орталык (слева от здания дома культуры коммунального государственного казенного предприятия "Бухар Жырауский районный дом культуры" Акимата Бухар – Жырауского района, Бухар – Жырауского районного отдела культуры и развития языков)
11
село Каракудук
улица Айдильда Кыздарбекова (слева от здания клуба коммунального государственного казенного предприятия "Бухар Жырауский районный дом культуры" Акимата Бухар – Жырауского района, Бухар – Жырауского районного отдела культуры и развития языков)
12
село Доскей
улица Доскея (слева от кафе "Аккудык")
13
село Уштобе
улица Абая (слева от здания акимата государственного учреждения "Аппарат акима Уштобинского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области")
14
село Сарыарка
улица Достык (слева от здания школы коммунального государственного учреждения "Зареченская общеобразовательная школа" государственного учреждения "Отдела образования Бухар – Жырауского района управления образования Карагандинской области")
15
село Курлус
улица Ыбырая Алтынсарина (слева от здания школы коммунального государственного учреждения "Акжарская основная средняя школа" государственного учреждения "Отдела образования Бухар – Жырауского района управления образования Карагандинской области")
16
село Новостройка
улица Мустафина (слева от здания школы коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени С.Т.Ельгизекова" государственного учреждения "Отдела образования Бухар – Жырауского района управления образования Карагандинской области")
17
село Суыксу
улица Бейбитшилик (слева от здания акимата государственного учреждения "Аппарат села Суыксу Бухар – Жырауского района Карагандинской области")
18
село Шешенкара
улица Пискунова (слева от здания коммунального государственного учреждения "Шешенкаринская общеобразовательная школа" государственного учреждения "Отдела образования Бухар – Жырауского района управления образования Карагандинской области")
19
село Белагаш
улица Школьная (справа от здания клуба коммунального государственного казенного предприятия "Бухар Жырауский районный дом культуры" Акимата Бухар – Жырауского района, Бухар – Жырауского районного отдела культуры и развития языков)
20
село Акбел
улица Юбилейная (справа от здания клуба коммунального государственного казенного предприятия "Бухар Жырауский районный дом культуры" Акимата Бухар – Жырауского района, Бухар – Жырауского районного отдела культуры и развития языков)
21
село Умуткер
улица Кылыша Бабаева (слева от здания клуба коммунального государственного казенного предприятия "Бухар Жырауский районный дом культуры" Акимата Бухар – Жырауского района, Бухар – Жырауского районного отдела культуры и развития языков)
22
село Ульга
улица Каныша Сатбаева (слева от здания клуба коммунального государственного казенного предприятия "Бухар Жырауский районный дом культуры" Акимата Бухар – Жырауского района, Бухар – Жырауского районного отдела культуры и развития языков)
23
село Керней
улица Алаш (слева от магазина "Камила")
24
село Акжар
улица Мектеп (слева от здания школы коммунального государственного учреждения "Сартауская общеобразовательная школа" государственного учреждения "Отдела образования Бухар – Жырауского района управления образования Карагандинской области")
25
село Алгабас
улице Достык (слева от здания клуба коммунального государственного казенного предприятия "Бухар Жырауский районный дом культуры" Акимата Бухар – Жырауского района, Бухар – Жырауского районного отдела культуры и развития языков)
26
село Бухар-Жырау
улица Сарыжайлау (слева от здания школы коммунального государственного учреждения "Бухар-Жырауская основная средняя школа" государственного учреждения "Отдела образования Бухар – Жырауского района управления образования Карагандинской области")
27
село Акоре
улица Достык (напротив клуба коммунального государственного казенного предприятия "Бухар Жырауский районный дом культуры" Акимата Бухар – Жырауского района, Бухар – Жырауского районного отдела культуры и развития языков)
28
село Тузды
улица Школьная (справа от здания акимата государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Тузды Бухар – Жырауского района Карагандинской области")
29
село Баймырза
улица Бауржан Момышұлы (справа от магазина "Мечта")
30
село Астаховка
улица Бейбитшилик (напротив бывшей школы)
31
село Центральное
улица Садовая (слева от здания сельского дома культуры коммунального государственного казенного предприятия "Бухар Жырауский районный дом культуры" Акимата Бухар – Жырауского района, Бухар – Жырауского районного отдела культуры и развития языков)
32
село Гагарина
улица Гагарина (слева от административного здания товарищества с ограниченной ответственностью "Гагаринское")
33
село Самарканд
улица Ленинская (напротив здания сельского дома культуры коммунального государственного казенного предприятия "Бухар Жырауский районный дом культуры" Акимата Бухар – Жырауского района, Бухар – Жырауского районного отдела культуры и развития языков)
34
село Чкалово
улица Чкаловская (напротив здания магазина "Успех")
35
село Кызылкайн
улица Лесная (напротив здания сельской амбулатории коммунального государственного предприятия "Центральная районная больница Бухар – Жырауского района")
36
село Ростовка
улица Центральная (справа от сельского дома культуры коммунального государственного казенного предприятия "Бухар Жырауский районный дом культуры" Акимата Бухар – Жырауского района, Бухар – Жырауского районного отдела культуры и развития языков)
37
село КызылЖар
улица Жастар 20А
(справа от здания спортивного зала КГУ "Спортивный клуб "Арлан" отдела физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района)
38
село Красная Нива
улица Школьная (слева от здания школы коммунального государственного учреждения "Краснонивская основная средняя школа" государственного учреждения "Отдела образования Бухар – Жырауского района управления образования Карагандинской области")
39
село Жанаталап
улица Амангелды (справа от акимата государственного учреждения "Аппарат акима села Жанаталап Бухар-Жырауского района Карагандинской области")
40
село Каражар
улица Тауелсіздік (справа от магазина "Жетысу")
41
село Асыл
улица Габидена Мустафина (у здания магазина "Әділ")
42
село Волковское
улица Волковское (у здания магазина "Надежда")
43
село Новоузенка
улица Новоузенская (слева от здания клуба коммунального государственного казенного предприятия "Бухар Жырауский районный дом культуры" Акимата Бухар – Жырауского района, Бухар – Жырауского районного отдела культуры и развития языков)
44
станция Нура
улица Шоссейная (напротив магазина "Али")
45
село Тасауыл
улица Орталык (слева от здания клуба коммунального государственного казенного предприятия "Бухар Жырауский районный дом культуры" Акимата Бухар – Жырауского района, Бухар – Жырауского районного отдела культуры и развития языков)
46
село Май-Озек
улица Май-Озек (слева от кемпинга "Tir Parking")
47
село Андренниковка
улица Школьная (слева от здания школы коммунального государственного учреждения "Андрейниковская основная средняя школа" государственного учреждения "Отдела образования Бухар – Жырауского района управления образования Карагандинской области")
48
село Актобе
улица Алаш (справа от здания клуба коммунального государственного казенного предприятия "Бухар Жырауский районный дом культуры" Акимата Бухар – Жырауского района, Бухар – Жырауского районного отдела культуры и развития языков)
49
село Интумак
улица Интумак (справа от здания клуба коммунального государственного казенного предприятия "Бухар Жырауский районный дом культуры" Акимата Бухар – Жырауского района, Бухар – Жырауского районного отдела культуры и развития языков)