Абай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 43/390 "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2026 жылғы 7 сәуірдегі № 50/464 шешімі
Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Абай аудандық мәслихаттың "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 43/390 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 4, 5 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 18 декабря 2025 года № 43/390 "О районном бюджете на 2026-2028 годы"
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 7 апреля 2026 года № 50/464
Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата "О районном бюджете на 2026-2028 годы" от 18 декабря 2025 года № 43/390 следующие изменения:
приложения 4, 5 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.