Абай ауданы әкімінің 2026 жылғы 06 мамырдағы № 02 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімінің 2026 жылғы 10 шілдедегі № 03 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, Абай ауданының әкімі ШЕШТІМ:
1. Абай ауданы әкімінің 2026 жылғы 6 мамырдағы № 02 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 225014 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі С. Оспанов

О признании утратившим силу решение акима Абайского района от 06 мая 2026 года № 02 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима Абайского района Карагандинской области от 10 июля 2026 года № 03
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О правовых актах", аким Абайского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Абайского района 06 мая 2026 года № 02 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 225014).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Абайского района С. Оспанов