Шахтинск қалалық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 464/25 "2026 - 2028 жылдарға арналған Шахтинск қаласының Долинка, Новодолинский, Шахан кенттерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2026 жылғы 27 ақпандағы № 479/26 шешімі
Шахтинск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 464/25 "2026 - 2028 жылдарға арналған Шахтинск қаласының Долинка, Новодолинский, Шахан кенттерінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026 - 2028 жылдарға арналған Шахтинск қаласы Долинка, Новодолинский, Шахан кенттерінің бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 749 883 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 133 604 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 45 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 615 734 мың теңге;
2) шығындар – 754 609 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті ) – айзату 4 726 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 4 726 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Шахтинского городского маслихата от 19 декабря 2025 года № 464/25 "О бюджете поселков Долинка, Новодолинский, Шахан города Шахтинска на 2026 - 2028 годы"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 27 февраля 2026 года № 479/26
Шахтинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шахтинского городского маслихата от 19 декабря 2025 года № 464/25 "О бюджете поселков Долинка, Новодолинский, Шахан города Шахтинска на 2026 - 2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселков Долинка, Новодолинский, Шахан города Шахтинска на 2026 - 2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 749 883 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 133 604 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 45 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 500 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 615 734 тысяч тенге;
2) затраты – 754 609 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 4 726 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 726 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;