Саран қаласының таза табысының бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Саран қаласының әкімдігінің 2026 жылғы 7 шілдедегі № 49/03 қаулысы
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 56-бабының 2-тармағына, "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 140-бабының 2-тармағына сәйкес Саран қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әлеуметтік салада қызметін жүзеге асыратын Саран қаласының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарының таза табысының бір бөлігін аудару нормативі таза табыс сомасының 50 пайызы мөлшерінде белгіленсін.
2. "Саран қаласының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде қаулының қазақ және орыс тілдеріндегі көшірмелерін Қазақстан Республикасы нормативтік-құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу және жариялау үшін электронды түрде жолдасын;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оны Саран қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастырсын.
3. "Саран қаласының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарының таза кірісін аудару нормативін бекіту туралы" Саран қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 23 қарашадағы № 45/06 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Саран қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Саран қаласының әкімі Д. Бұлқайыр

Об установлении норматива отчисления части чистого дохода по городу Сарани
Постановление акимата города Сарани Карагандинской области от 7 июля 2026 года № 49/03
В соответствии с пунктом 2 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2 статьи 140 Закона Республики Казахстан "О государственном имуществе", акимат города Сарани ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить норматив отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий города Сарани, осуществляющих деятельность в социальной сфере в размере 50 процентов от суммы чистого дохода.
2. Государственному учреждению "Отдел экономики и финансов города Сарани" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии на казахском и русском языках для включения и опубликования в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Сарани после его официального опубликования.
3. Постановление акимата города Сарани "Об утверждении норматива отчисления чистого дохода коммунальных государственных предприятий города Сарани" от 23 ноября 2017 года № 45/06 признать утратившим силу.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Сарани.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Сарани Д. Бұлқайыр