Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Қарағанды облысы Саран қаласының әкімдігінің 2026 жылғы 12 мамырдағы № 34/02 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Саран қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Саран қалалық сайлау комиссиясымен бірлесіп осы қаулының қосымшасына сәйкес барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2."Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы" Саран қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 8 ақпандағы № 08/01 қаулысының (Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 13 ақпанда № 6557-09 болып тіркелді) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Саран қаласының әкімі Д. Бұлқайыр
Саран қаласы әкімдігінің

Об определении мест размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата города Сарани Карагандинской области от 12 мая 2026 года № 34/02
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Сарани ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Саранской городской избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Сарани от 8 февраля 2024 года № 08/01 "Об определении мест размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов" (зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 13 февраля 2024 года № 6557-09).
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Сарани Д. Бұлқайыр
Приложение к постановлению
акимата города Сарани

2026 жығы 12 мамыр
№ 34/02 қаулысына
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Елді мекеннің атауы
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1.
Саран қаласы
Жеңіс көшесі мен Ленин даңғылының қиылысындағы алаңдағы стенд
2.
Саран қаласы
Дубовка ауданы, Асфальтная көшесі № 18/1 үй мекенжайындағы дүкеннің жанындағы стенд
3.
Саран қаласы
Жамбыл және Шахтерская көшелерінің қиылысында, Шахтерская көшесі, № 55 үй мекенжайындағы дүкен жанындағы стенд
4.
Саран қаласы

от " 12" мая 2026 года
№ 34\02
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Наименование населенного пункта
Места размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
1.
город Сарань
Стенд на площади при пересечении улицы Победы и проспекта Ленина
2.
город Сарань
Стенд у магазина по улице Асфальтная, дом № 18/1, район Дубовки
3.
город Сарань
Стенд у магазина по улице Шахтерская, дом № 55, при пересечении улиц Жамбыла и Шахтерская
4.
город Сарань

"№ 6 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мен 1 "А" ықшам ауданы "Сәуле" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны арасындағы учаскедегі стенд
5.
Саран қаласы
"Саран техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы стенд, Кольцевая көшесі, № 12 үй
6.
Саран қаласы
№ 3 ықшам аудан, мекенжайындағы дүкен жанындағы стенд 12 "А" үй
7.
Саран қаласы
"Горняк" ықшам ауданы, 84 үй мекенжайындағы "Бартерный" дүкенінің жанындағы стенд
8.
Саран қаласы
Шахтерская көшесі, 6А үй мекенжайындағы № 24 өрт сөндіру бөлімінің жанындағы стенд
9.
Саран қаласы
Морозов көшесі, 74б мекенжайындағы ЖК Т.Н. Лапина дүкенінің жанындағы стенд
10.
Саран қаласы, Ақтас кенті
Первомайская көшесі, № 16 "Б" үй мекенжайындағы дүкен жанындағы стенд
11.
Саран қаласы, Ақтас кенті
Кржижановский көшесі, 17 үй мекенжайындағы "Ақ жол" сауда орталығының жанындағы стенд

Стенд на участке между коммунальным государственным учреждением "Общеобразовательная школа № 6" и коммунальным государственным казенным предприятием "Ясли-сад "Сауле", микрорайон 1 "А"
5.
город Сарань
Стенд возле коммунального государственного учреждения "Саранский технический колледж", улица, Кольцевая, дом № 12
6.
город Сарань
Стенд у магазина в микрорайоне № 3, дом 12 "А"
7.
город Сарань
Стенд у магазина "Бартерный" в микрорайоне "Горняк", дом 84
8.
город Сарань
Стенд у пожарной части № 24 по улице Шахтерская, дом 6а
9.
город Сарань
Стенд у магазина ИП Лапиной Т.Н. по улице Морозова, 74б
10.
город Сарань, поселок Актас
Стенд у магазина по улице Первомайская, дом № 16 "Б"
11.
город Сарань, поселок Актас
Стенд у торгового центра "Ак жол" по улице Кржижановского, дом 17