Жер учаскеге жария сервитут белгілеу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 2026 жылғы 30 маусымдағы № 34/03 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер Кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, 2026 жылғы 09 маусымдағы № ЗТ-2026-02432963 "Gold Taraz" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктернің өтінішін қарастырып, Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Gold Taraz" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Балқаш қаласының аумағында орналасқан болжамды ауданы 705,2998 гектар жер учаскесінде жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймай, 6 жыл мерзімге қатты пайдалы қазбаларды барлауға арналған жария сервитут белгіленсін.
2. "Балқаш қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Балқаш қаласы әкімінің орынбасары Руслан Косемгалиулы Сыздыковқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Балқаш қаласының әкімі С. Сатаев

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата города Балхаш Карагандинской области от 30 июня 2026 года № 34/03
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", рассмотрев заявление №ЗТ-2026-02432963 от 09 июня 2026 года товарищества с ограниченной ответственностью "Gold Taraz", акимат города Балхаш ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить товариществу с ограниченной ответственностью "Gold Taraz" публичный сервитут на разведку твердых полезных ископаемых сроком на 6 лет без изъятия земельных участков у землепользователей на земельном участке с ориентировочной площадью 705,2998 гектар, расположенного на территории города Балхаш.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений города Балхаш" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Балхаш Сыздыкова Руслана Косемгалиулы.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Балхаш С. Сатаев