Балқаш қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы техногендік cипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімінің 2026 жылғы 19 ақпандағы № 1-ш шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының №33-бабы №1- тармағының №13 тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңының №48-бабына және №50 - бабы №2-тармағының №2 тармақшасына, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің м.а. 2023 жылы 10 мамырдағы №240 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" бұйрығына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Қарағанды облысы, Балқаш қаласы аумағында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Техногенді сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып Балқаш қаласы әкімінің орынбасары Сыздыков Руслан Косемгалиевич тағайындалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме калдырамын.
4. Осы шешім оның алғашкы ресми жарияланган күнінен бастап қолданыска енгізіледі.
Аким города Балхаш С. Сатаев
Келісілді:
Балқаш қаласы әкімінің орынбасары Сыздыков Р.К.
Балқаш қ. әкімі аппаратының басшысы Жаксылыкова С.Ж.
Мемлекеттік-құқықтық б. Төлеген Т.Б.
Құжатамамен қамт. ету бөлімі Абильдинова К.Ж.

Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба на территории города Балхаш
Решение акима города Балхаш Карагандинской области от 19 февраля 2026 года № 1-р
В соответствии с подпунктом №13 пункта №1 статьи №33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении Республике Казахстан", со статьей №48 и подпунктом №2 пункта №2 статьи №50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", приказа и.о. Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 мая 2023 года №240 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба на территории города Балхаш Карагандинской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации техногенного характера назначить заместителя акима города Балхаш Сыздыкова Руслан Косемгалиевича.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие соофициального опубликования.
Аким города Балхаш С. Сатаев
Согласовано:
Заместитель акима г. Балхаш Сыздыков Р.К.
Руководитель апп. Акима г. Балхаш Жаксылыкова С.Ж.
Отдел гос-прав. работы Төлеген Т.Б.
Руководитель ОДО Абильдинова К.Ж.