Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2026 жылғы 12 ақпандағы № 6/41 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабы 6-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына сәйкес, Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Теміртау қалалық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Теміртау қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 20 наурыздағы № 16/11 "Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 194834 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ғ. Әшімов
КЕЛІСІЛДІ:
Теміртау қалалық
сайлау комиссиясы
Теміртау қаласы әкімдігінің
2026 жылғы "12" ақпандағы
№ 6/41 қаулысына
қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Р/с №
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орны
1.
Теміртау қаласы
Абай көшесі, 1, "Теміртау индустриялық-технологиялық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының маңында ақпараттық стенд
2.
Теміртау қаласы

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 12 февраля 2026 года № 6/41
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Темиртауской городской избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 20 марта 2024 года № 16/11 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 194834).
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Г. Ашимов
СОГЛАСОВАНО:
Темиртауская городская
избирательная комиссия
Приложение
к постановлению акимата
города Темиртау
от "12" февраля 2026 года
№ 6/41
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
№ п/п
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
1.
город Темиртау
улица Абая, 1, информационный стенд около коммунального государственного казенного предприятия "Темиртауский индустриально-технологический колледж"
2.
город Темиртау

Республика даңғылы, 21/1, "№ 11 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің маңында ақпараттық стенд
3.
Теміртау қаласы
Республика даңғылы, 30, "Қарағанды индустриялық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының маңында ақпараттық стенд
4.
Теміртау қаласы
Абай көшесі, 34/1, "№ 21 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің маңында ақпараттық стенд
5.
Теміртау қаласы
Абай көшесі, 39/2, "№ 2 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің маңында ақпараттық стенд
6.
Теміртау қаласы
Мир даңғылы, 75, "№ 8 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің маңында ақпараттық стенд
7.
Теміртау қаласы
Б.Момышұлы даңғылы, 91, "Әлихан Бөкейхан атындағы гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің маңында ақпараттық стенд
8.
Теміртау қаласы
3А-ықшамаудан, 7/1, "№ 1 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің маңында ақпараттық стенд
9.
Теміртау қаласы
Республика даңғылы, 67А, "№ 14 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің маңында ақпараттық стенд
10.
Теміртау қаласы
Чернышевский көшесі, "Oblako" кафесі маңындағы "Агитплакат" стенді
11.
Теміртау қаласы
6-ықшамаудан, 7Б, "№ 6 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің маңында ақпараттық стенд
12.
Теміртау қаласы
Республика даңғылы, 73, "№ 9 лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің маңында ақпараттық стенд
13.
Теміртау қаласы
Чернышевский көшесі, 106/1, "№ 4 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің маңында ақпараттық стенд
14.
Теміртау қаласы
6-ықшамаудан, 49А, "№ 10 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің маңында ақпараттық стенд
15.
Теміртау қаласы

проспект Республики, 21/1, информационный стенд около коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 11"
3.
город Темиртау
проспект Республики, 30, информационный стенд около Некоммерческого акционерного общества "Карагандинский индустриальный университет"
4.
город Темиртау
улица Абая, 34/1, информационный стенд на около коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 21"
5.
город Темиртау
улица Абая, 39/2, информационный стенд на около коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2"
6.
город Темиртау
проспект Мира, 75, информационный стенд около коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 8"
7.
город Темиртау
проспект Б.Момышулы, 91, информационный стенд около коммунального государственного учреждения "Гимназия имени Әлихан Бөкейхан"
8.
город Темиртау
3А микрорайон, 7/1, информационный стенд около коммунального государственного учреждения "Гимназия № 1"
9.
город Темиртау
проспект Республики, 67А, информационный стенд около коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 14"
10.
город Темиртау
улица Чернышевского, стенд "Агитплакат" в районе кафе "Oblako"
11.
город Темиртау
6 микрорайон, 7Б, информационный стенд около коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 6"
12.
город Темиртау
проспект Республики, 73, информационный стенд около коммунального государственного учреждения "Лицей № 9"
13.
город Темиртау
улица Чернышевского, 106/1, информационный стенд около коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 4"
14.
город Темиртау
6 микрорайон, 49А, информационный стенд около коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 10"
15.
город Темиртау

8-ықшамаудан, 98А, "№ 17 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің маңында ақпараттық стенд
16.
Теміртау қаласы
Карьерная көшесі, 1, "№ 1 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің маңында ақпараттық стенд
17.
Ақтау кенті
Карл Маркс көшесі, "Ақтау" мәдени-бос уақыт өткізу орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ақпараттық стенді

8 микрорайон, 98А, информационный стенд около коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 17"
16.
город Темиртау
улица Карьерная, 1, информационный стенд около коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 1"
17.
поселок Актау
улица Карла Маркса, информационный стенд коммунального государственного казенного предприятия "Культурно-досуговый центр "Актау"