Әкімнің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды қаласының әкімінің 2026 жылғы 30 наурыздағы № 01 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес әкімнің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
М. Кожухов
Қарағанды қаласы әкімінің
2026 жылғы "30" наурыз
№ 01 шешімге қосымша
Әкімнің күші жойылған шешімдерінің тізбесі
1. Қарағанды қаласы әкімінің 2022 жылғы 7 сәуірдегі № 1 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 166267 болып тіркелген, 2022 жылғы 12 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Қарағанды қаласы әкімінің 2022 жылғы 21 қарашадағы № 4 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 173941 болып тіркелген, 2022 жылғы 22 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. Қарағанды қаласы әкімінің 2023 жылғы 26 маусымдағы № 1 "Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешімі.
4. Қарағанды қаласы әкімінің 2023 жылғы 03 шілдедегі № 2 "жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешімі.
5. Қарағанды қаласы әкімінің 2023 жылғы 16 тамыздағы № 4 "Жжергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешімі.
6. Қарағанды қаласы әкімінің 2023 жылғы 21 қарашадағы № 5 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешімі.
7. Қарағанды қаласы әкімінің 2024 жылғы 18 қаңтардағы № 1 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешімі.

Об признании утратившими силу некоторых решений акима
Решение акима города Караганды от 30 марта 2026 года № 01
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О правовых актах", РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения акима согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
М. Кожухов
Приложение к решению
акима города Караганды
от "30 " марта 2026 года
№ 01
Перечень утративших силу решений акима
1. Решение акима города Караганды от 7 апреля 2022 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 166267, опубликовано 12 апреля 2022 года в Информационно-правовой системе "Әділет").
2. Решение акима города Караганды от 21 ноября 2022 года № 4 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 173941 опубликовано 22 ноября 2022 года в Информационно-правовой системе "Әділет").
3. Решение акима города Караганды от 26 июня 2023 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба".
4. Решение акима города Караганды от 03 июля 2023 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба".
5. Решение акима города Караганды от 16 августа 2023 года № 4 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба".
6. Решение акима города Караганды от 21 ноября 2023 года № 5 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба".
7. Решение акима города Караганды от 18 января 2024 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба".