"Профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесін бекіту туралы" 2014 жылғы 29 шілдедегі № 40/01 Қарағанды облысы әкімдігінің қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2026 жылғы 13 наурыздағы № 17/03 қаулысы
Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесін бекіту туралы" 2014 жылғы 29 шілдедегі № 40/01 Қарағанды облысы әкімдігінің қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2723 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Бөлекпаев
Қарағанды облысы әкімдігінің
2026 жылғы 13 наурыздағы
№ 17/03 қаулысына қосымша
Қарағанды облысы әкімдігінің
2014 жылғы 29 шілдедегі
№ 40/01 қаулысына қосымша
Профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесі
Ауылшаруашылығы жануарларының түрлері
Аурудың атауы
Жануарлардың бірнеше түріне ортақ
трипаносомоздар
Ірі қара мал
тейлериоз
Жылқылар
сақау биелердің сальмонеллезді іш тастауы эпизоотиялық лимфангит

О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 29 июля 2014 года № 40/01 "Об утверждении перечня энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляется за счет бюджетных средств"
Постановление акимата Карагандинской области от 13 марта 2026 года № 17/03
Акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карагандинской области 29 июля 2014 года № 40/01 "Об утверждении перечня энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляется за счет бюджетных средств" (зарегистрировано Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2723) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Булекпаев
Приложение
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 13 марта 2026 года
№ 17/03
Приложение
к постановлению акимата
Карагандинской области
от "29" июля 2014 года
№ 40/01
Перечень энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляется за счет бюджетных средств
Виды сельскохозяйственных животных
Название болезни
Общие нескольким видам животных
трипаносомозы
Крупный рогатый скот
тейлериоз
Лошади
мыт сальмонеллезный аборт кобыл эпизоотический лимфангит