"Өндіріс, өндірістік және технологиялық операциялар шарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрінің 2025 жылғы 25 қыркүйектегі № 392 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрінің 2026 жылғы 9 шілдедегі № 351 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Өндіріс, өндірістік және технологиялық операциялар шарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрінің 2025 жылғы 25 қыркүйектегі № 392 бұйрығына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай мазмұндағы 17) тармақшасымен толықтырылсын:
"17) осы бұйрыққа 17-қосымшаға сәйкес қорғаныс өнеркәсібіндегі өндіріс, өндірістік және технологиялық операциялар шарттары.";
көрсетілген бұйрыққа сәйкес бекітілген құрылыс өнеркәсібіндегі өндіріс, өндірістік және технологиялық операциялар шарттарында:
реттік нөмірі 66-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
66
Өзге де металл емес минералдық өнімдер өндірісі
6808000000
Панельдер, плиталар, тақтайшалар, блоктар, және ұқсас басылымдар. Өсімдіктерден. Талшықтардан, сабаннан немесе жоңқалардан, жоңқалардан, бөлшектерден, үгінділерден немесе т.б. Сүректі. Цементпен, гипспен немесе басқа минералдармен агломерацияланған қалдықтар. Байланыстырғыш заттармен
Панельдер, плиталар, тақтайшалар, блоктар, және ұқсас басылымдар. Өсімдіктерден. Талшықтардан, сабаннан немесе жоңқалардан, жоңқалардан, бөлшектерден, үгінділерден немесе т.б. Сүректі. Цементпен, гипспен немесе басқа минералдармен агломерацияланған қалдықтар. Байланыстырғыш заттармен
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы
1. Шикізат компоненттерін дайындау
2. Ұнтақтау
3. Араластыру
4. Престеу
5. Құю
6. Экструзия
7. Қатайту
8. Тегістеу
9. Бояу
10. Ламинациялау
11. Престеу
12. Кесу
13. Қаптау
13
1. Шикізатты дайындау
2. Ламинациялау
3. Престеу
4. Кесу
4
ӨҚМ
";
реттік нөмірі 70-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
70
Өзге де металл емес минералдық өнімдер өндірісі
6811400002
Асбестцементтен, целлюлоза талшықтары бар цементтен немесе құрамында асбест бар ұқсас материалдардан жасалған бұйымдар: басқа парақтар, панельдер, плиткалар және ұқсас бұйымдар
Жазық сығымдалған хризотил цементті табақтар
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы
1. Хризотилді илеу
2. Хризотилді гидравликалық талшықтандыру
3. Цементті беру
4. Хризотил-цемент қоспасын дайындау
5. Жабынды (накат) қалыптау

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра промышленности и строительства Республики Казахстан от 25 сентября 2025 года № 392 "Об утверждении условий производства, производственных и технологических операций"
Приказ Министра промышленности и строительства Республики Казахстан от 9 июля 2026 года № 351
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра промышленности и строительства Республики Казахстан от 25 сентября 2025 года № 392 "Об утверждении условий производства, производственных и технологических операций" следующие изменения и дополнения:
пункт 1 дополнить подпунктом 17) следующего содержания:
"17) условия производства, производственные и технологические операций оборонной промышленности согласно приложению 17 к настоящему приказу.";
в условиях производства, производственных и технологических операциях строительной промышленности, утвержденных указанным приказом:
строку, порядковый номер 66, изложить в следующей редакции:
"
66
Производство прочей не металлической минеральной продукции
6808000000
Панели, плиты, плитки, блоки, и аналогичные изд. из раст. волокон, соломы или стружки, щепы, частиц, опилок или др. древесн. отходов, агломерированных с цементом, гипсом или пр. минер. связующими веществами
Панели, плиты, плитки, блоки, и аналогичные изд. из раст. волокон, соломы или стружки, щепы, частиц, опилок или др. древесн. отходов, агломерированных с цементом, гипсом или пр. минер. связующими веществами
Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Подготовка сырьевых компонентов
2. Измельчение
3. Смешивание
4. Прессование
5. Литье
6. Экструзия
7. Отверждение
8. Шлифовка
9. Покраска
10. Ламинирование
11. Прессование
12. Обрезка
13.Упаковка
13
1. Подготовка сырья
2. Ламинирование
3. Прессование
4. Обрезка
4
МПС
";
строку, порядковый номер 70, изложить в следующей редакции:
"
70
Производство прочей не металлической минеральной продукции
6811400002
Изделия из асбоцемента, из цемента с волокнами целлюлозы или из аналоги чных материалов, содержащие асбест: прочие листы, панели, плитки и аналогичные изделия
Листы хризотилцементные плоские прессованные
Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Обминание хризотила
2. Гидравлическая распушка хризотила
3. Подача цемента
4. Приготовление хризотилцементной массы
5. Формирование наката

6. Жабындыны кесу
7. Арбашаларға орналастыру
8. Қатаю камерасы
9. Плиталарды төсеу
10. Плиталарды тазалау
11. Плиталарды қыздыру
12. Плиталарды грунттау
13. Плиталарды бояу
14. Кептіру
14
1. Плиталарды төсеу
2. Плиталарды тазалау
3. Плиталарды қыздыру
4. Плиталарды грунттау
5. Плиталарды бояу
6. Кептіру
6
ӨҚМ
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 135 – 142-жолдарымен толықтырылсын:
"
135
Өзге де металл емес минералдық өнімдер өндірісі
7007290000
Көпқабатты қауіпсіз шыны, өзге де
Көпқабатты қауіпсіз шыны, өзге де
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы
1. Шикізатты дайындау
2. Шыны массасын балқыту
3. Табақ шыныны қалыптау
4. Шыныны өңдеу (кесу және тегістеу)
5. Шыныны нығайту (термиялық өңдеу / ламинациялау)
6. Қосымша өңдеулер (қажет болған жағдайда)
7. Сапаны бақылау
8. Қаптау
8
1. Шыныны нығайту (термиялық өңдеу / ламинациялау)
2. Қосымша өңдеулер (қажет болған жағдайда)
3. Сапаны бақылау
3
ӨҚМ
136
Өзге де металл емес минералдық өнімдер өндірісі
7008002000
Шыныдан жасалған көпқабатты оқшаулағыш бұйымдар, бүкіл көлемі бойынша боялған (көлемінде тоналған), бұқтырылған, үстіне немесе сіңіретін немесе шығылыстыратын қабаты бар
Шыныдан жасалған көпқабатты оқшаулағыш бұйымдар, бүкіл көлемі бойынша боялған (көлемінде тоналған), күңгірттелген, қапталған немесе сіңіргіш не шағылыстырғыш қабаты бар
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы
1. Табақ шыныны дайындау
2. Аралық рамканы дайындау
3. Бастапқы герметикті жағу
4. Құрастыру
5. Шыныаралық кеңістікті толтыру
6. Екіншілік герметизация
7. Сапаны бақылау
8. Қаптау
8
1. Табақ шыныны дайындау
2. Аралық рамканы дайындау
3. Бастапқы герметизация
4. Құрастыру
4
ӨҚМ
137
Өзге де металл емес минералдық өнімдер өндірісі
7019900029
Шыны талшығы (оның ішінде шыны жүн) және одан жасалған бұйымдар (мысалы, иірімжіп, ровингтер, маталар), өзге, маталар, өзге
Жалпақ жамылғылар, рогожалар, торлар, маттар, матрастар, панельдер және шыны талшықтан жасалған өзге де бұйымдар, шыны маталардан басқа
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы
1. Шикізатты дайындау
2. Шыны массасын балқыту
3. Шыны талшығын қалыптастыру
4. Байланыстырғыш және майлағыш заттарды жағу
5. Бұйымдарды қалыптау
6. Термиялық өңдеу (қатайту)
7. Кесу және калибрлеу
8. Сапаны бақылау

6. Раскрой наката
7. Укладка на тележки
8. Камера твердения
9.Укладка плит
10.Чистка плит
11. Подогрев плит;
12. Грунтование плит
13. Покраска плит
14. Сушка
14
1.Укладка плит
2.Чистка плит
3. Подогрев плит;
4. Грунтование плит
5. Покраска плит
6. Сушка
6
МПС
";
дополнить строками, порядковые номера 135 – 142, следующего содержания:
"
135
Производство прочей не металлической минеральной продукции
7007290000
Стекло многослойное безопасное, прочее
Стекло многослойное безопасное, прочее
Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Подготовка сырья
2. Плавление стекломассы
3. Формование листового стекла
4. Обработка стекла (резка и шлифовка)
5. Упрочнение стекла (термическая обработка/ламинирование)
6.Дополнительные обработки (по необходимости)
7. Контроль качества
8. Упаковка
8
1.Упрочнение стекла (термическая обработка/ламинирование)
2.Дополнительные обработки (по необходимости)
3. Контроль качества
3
МПС
136
Производство прочей не металлической минеральной продукции
7008002000
Многослойные изолирующие изделия из стекла, окрашенные по всей массе (тонированные в объеме), глушеные, накладные или имеющие поглощающий или отражающий слой
Многослойные изолирующие изделия из стекла, окрашенные по всей массе (тонированные в объеме), глушеные, накладные или имеющие поглощающий или отражающий слой
Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Подготовка листового стекла
2. Изготовление дистанционной рамки
3. Нанесение первичного герметика
4. Сборка
5. Заполнение межстекольного пространства
6. Вторичная герметизация
7. Контроль качества
8. Упаковка
8
1. Подготовка листового стекла
2. Изготовление дистанционной рамки
3. Первичная герметизация
4. Сборка
4
МПС
137
Производство прочей не металлической минеральной продукции
7019900029
Стекловолокно (включая стекловату) и изделия из него (например, пряжа, ровинги, ткани), прочие, ткани, прочие
Вуали, рогожа, сетки, маты, матрасы, панели и изделия прочие из стекловолокна, кроме стеклотканей
Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Подготовка сырья
2. Плавление стекломассы
3. Формирование стекловолокна
4. Нанесение связующих и замасливателей
5. Формирование изделий
6. Термообработка (отверждение)
7. Резка и калибровка
8. Контроль качества

9. Қаптау
9
1. Шикізатты дайындау
2. Термиялық өңдеу (қатайту)
3. Кесу және калибрлеу
3
ӨҚМ
138
Өзге де металл емес минералдық өнімдер өндірісі
6810190001
Жабынқыш, плиталар, кірпіштер және ұқсас бұйымдар: өзгелері
Бетоннан жасалған тротуар плиталары
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы
1. Шикізат компоненттерін дайындау
2. Бетон қоспасын дайындау
3. Пластиналарды/құрылымдарды қалыптау
4. Құрылымдарды қалыптау
5. Автоклавты булау
6. Қалыптарды бөлшектеу
7. Қаптама
7
1.Бетон қоспасын дайындау, қалыптау (дірілді престеу)
2.Кептіру камерасында беріктікті орнату (кептіру)
3.Дайын өнімді қаптау
3
ӨҚМ
139
Өзге де металл емес минералдық өнімдер өндірісі
6811890009
Асбестцементтен, целлюлоза талшықтары бар цементтен немесе асбестсіз ұқсас материалдардан жасалған өзге бұйымдар, өзге бұйымдар, өзге
Асбестцементтен, целлюлоза талшықтары бар цементтен немесе асбестсіз ұқсас материалдардан жасалған өзге бұйымдар, өзге бұйымдар, өзге
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы
1. Шикізат материалдарын дайындау
2. Талшықты массаны дайындау
3. Цемент-талшық қоспасын дайындау
4. Бұйымдарды қалыптау
5. Алғашқы сусыздандыру және тығыздау
6. Престеу
7. Кептіру
8. Плиталарды қыздыру
9. Плиталарды грунттау
10. Плиталарды бояу
11. Кептіру (бояудан кейін)
12. Қаптау
12
1. Плиталарды төсеу
2. Плиталарды тазалау
3. Плиталарды қыздыру
4. Плиталарды грунттау
5. Плиталарды бояу
6. Кептіру
6
МПС
140
Өзге де металл емес минералдық өнімдер өндірісі
7308905900
Негізінен табақ материалдан жасалған өзге металл конструкциялар
Негізінен табақ материалдан жасалған өзге металл конструкциялар
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы
1. Болат табақты прокат станда профильдеу
2. Профильденген табаққа (бірінші қабырғаға) немесе оқшаулағыш толтырғышқа желім жағу
3. Профильденген табақтың үстіне оқшаулағыш толтырғышты орналастыру
4. Оқшаулағыш толтырғыштың үстіне профильденген табақты (екінші қабырғаны) орналастыру
5. Жиналған панель дайындамасын (екі қабырға мен толтырғышты) престеу және желімді полимерлеу
6. Болат табақтарға антикоррозиялық құрамдарды (грунтовка, бояу, плакирлеу, гальваникалық немесе басқа жабын) жағу
6
1. Профильденген табаққа (бірінші қабырғаға) немесе оқшаулағыш толтырғышқа желім жағу

9. Упаковка
9
1. Подготовка сырья
2. Термообработка (отверждение)
3. Резка и калибровка
3
МПС
138
Производство прочей не металлической минеральной продукции
6810190001
Черепица, плиты, кирпичи и аналогичные изделия: прочие
Плиты бетонные тротуарные
Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Подготовка сырьевых компонентов
2. Подготовка бетонной смеси
3. Формование плит/конструкций
4. Формование конструкций
5. Автоклавная пропарка
6. Демонтаж форм
7. Упаковка
7
1.Подготовка бетенной смеси, формовка (вибропрессование)
2.Набор прочности (сушка) в сушильной камере
3.Упаковка готовой продукций
3
МПС
139
Производство прочей не металлической минеральной продукции
6811890009
Прочие изделия из асбоцемента, из цемента с волокнами целлюлозы или из аналогичных материалов не содержащие асбест, прочие изделия, прочие
Прочие изделия из асбоцемента, из цемента с волокнами целлюлозы или из аналогичных материалов не содержащие асбест, прочие изделия, прочие
Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Подготовка сырьевых материалов
2. Подготовка волоконной массы
3. Приготовление цементно-волоконной смеси
4. Формирование изделий
5. Первичное обезвоживание и уплотнение
6. Прессование
7. Сушка
8. Подогрев плит;
9. Грунтование плит
10. Покраска плит
11. Сушка (после покраски)
12. Упаковка
12
1.Укладка плит
2.Чистка плит
3. Подогрев плит;
4. Грунтование плит
5. Покраска плит
6. Сушка
6
МПС
140
Производство прочей не металлической минеральной продукции
7308905900
Прочие металлоконструкции, изготовленные главным образом из листового материала
Прочие металлоконструкции, изготовленные главным образом из листового материала
Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. профилирование стального листа на прокатном стане
2. нанесение клеевого состава на профилированный лист (первая стенка) / на изоляционный наполнитель
3. укладка изоляционного наполнителя на профилированном листе
4. размещение на изоляционном наполнителе профилированного листа (вторая стенка)
5. прессование собранной заготовки панели (две стенки и наполнитель) с полимеризацией клея
6. нанесение на стальные листы антикоррозийных составов (грунтовка, покраска, плакировка, гальваническое или другое покрытие)
6
1. нанесение клеевого состава на профилированный лист (первая стенка) / на изоляционный наполнитель

2. Профильденген табақтың үстіне оқшаулағыш толтырғышты төсеу
3. Оқшаулағыш толтырғыштың үстіне профильденген табақты (екінші қабырғаны) орналастыру
4. Жиналған панель дайындамасын (екі қабырға мен толтырғышты) престеу және желімді полимерлеу
4
ӨҚМ
141
Өзге де металл емес минералдық өнімдер өндірісі
7019900099
Шыны талшық (шыны мақта қоса алғанда) және одан жасалған бұйымдар (мысалы, жіп, маталар): ровингтерден жасалған басқа маталар: өзгелері: құбырларды оқшаулауға арналған төсемдер мен орамалар өзгелері
Шыны матадан жасалған бұйымдар - отқа төзімді дәнекерлеу көрпелері (от жұмыстары кезінде балқытылған металдың ұшқындары мен шашырандыларынан қорғауға арналған кенеп мата)
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы
1. Берілген өлшемдерге сәйкес үлгілер бойынша шыны матаны кесу
2. Кенеп маталарды жинау және тігістерді алдын ала түйістіру
3. Кенеп маталарды арамидті жіппен тігіп біріктіру
4. Бұйымның периметрін жиектеу
5. Периметр бойынша металл люверстерді орнату
6. Бұйымға таңбалама түсіру
7. Лак-Бояу жабынын кептіру және полимерлеу
7
1. Берілген өлшемдерге сәйкес үлгілер бойынша шыны матаны кесу
2. Кенеп маталарды жинау және тігістерді алдын ала түйістіру
3. Кенеп маталарды арамидті жіппен тігіп біріктіру
4. Бұйымның периметрін жиектеу
5. Периметр бойынша металл люверстерді орнату
6. Бұйымға таңбалама түсіру
7. Лак-Бояу жабынын кептіру және полимерлеу
7
ӨҚМ
142
Өзге де металл емес минералдық өнімдер өндірісі
6907239003
6907 30 және 6907 40 қосалқы позицияларына енгізілгендерден басқа, су сіңіру коэффициенті массасының 10%-ынан жоғары болатын, ірі керамикадан жасалған, төсеуге арналған плиталар, едендерді, пештерді, каминдерді немесе қабырғаларды қаптауға арналған плиткалар, өзге.
Қабырғалар мен едендерді қаптауға арналған керамикалық плиткалар мен плиталар.
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның (сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың) болуы.
1. Шикізатты қабылдау және сақтау (саз, каолин, дала шпаты, қоспалар);
2. Шикізат массасын дайындау (ұсақтау, майдалау, мөлшерлеу, араластыру);
3.Диірменде ұнтақтау (майдалау);
4.Бұйымдарды қалыптау (плиткаларды престеу);
5Жартылай фабрикатты кептіру;;
6. Пеште күйдіру (алғашқы/қайталама күйдіру);
7.Глазурлеу (егер көзделген болса, глазурь жағу);
8.Қайта күйдіру (глазурленген плиткалар үшін);
9. Өлшемдері бойынша кесу және калибрлеу;
10. Сапасы бойынша сұрыптау.
10
1. Шикізатты дайындау;
2. Бұйымдарды қалыптау;
3. Термиялық өңдеу (кептіру/күйдіру);

2. укладка изоляционного наполнителя на профилированном листе
3. размещение на изоляционном наполнителе профилированного листа (вторая стенка)
4. прессование собранной заготовки панели (две стенки и наполнитель) с полимеризацией клея
4
МПС
141
Производство прочей неметаллической минеральной продукции
7019900099
Стекловолокно (включая стекловату) и изделия из него (например, пряжа, ткани): прочие ткани из ровингов: прочие: прокладки и обмотки для изоляции труб прочие
Изделия из стеклоткани - одеяла огнеупорные сварочные (полотна для защиты от искр и брызг расплавленног о металла при огневых работах)
Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Раскрой стеклоткани по шаблонам в соответствии с заданными размерами изделия
2. Сборка полотнищ и предварительная стыковка швов
3. Стачивающее соединение полотнищ арамидной нитью
4. Окантовка периметра изделия
5. Установка металлических люверсов по периметру
6. Нанесение маркировки изделия
7. Сушка и полимеризация лакокрасочного покрытия
7
1. Раскрой стеклоткани по шаблонам в соответствии с заданными размерами изделия 2. Сборка полотнищ и предварительная стыковка швов
3. Стачивающее соединение полотнищ арамидной нитью 4. Окантовка периметра изделия 5. Установка металлических люверсов по периметру
6. Нанесение маркировки изделия 7. Сушка и полимеризация лакокрасочного покрытия
7
МПС
142
Производство прочей не металлической минеральной продукции
6907239003
плиты для мощения, плитки облицовочные для полов, печей, каминов или стен, кроме включенных в субпозиции 6907 30 и 6907 40, с коэффициентом водопоглощения более 10 мас.%, из грубой керамики, прочие.
Плитки и плиты керамические облицовочные для стен и полов
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры (а также квалифицированного кадрового персонала)
1. прием и хранение сырья (глина, каолин, полевой шпат, добавки);
2. подготовка сырьевой массы (дробление, помол, дозирование, смешивание);
3. мельница (помол)
4.формование изделий (прессование плитки);
5. сушка полуфабриката;
5. обжиг в печи (первичный/вторичный обжиг);
6. глазурование (нанесение глазури, если предусмотрено);
6. повторный обжиг (для глазурованной плитки);
7. резка и калибровка размеров;
8. сортировка по качеству.
8
1. Подготовка сырья
2. Формование изделий
3. Термическая обработка (сушка/обжиг)

4. Әрлеу (қажет болған жағдайда глазурлеу/кесу/калибрлеу);
5.Сапаны бақылау және буып-түю.
5
МПС
";
көрсетілген бұйрыққа сәйкес бекітілген қағаз өнімдерін өндіру өндіріс, өндірістік және технологиялық операциялар шарттарында:
реттік нөмірі 32-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
32
Қағаз және қағаз өнімдерін өндіру
4818109000
Әр қабаттың үлес салмағы 25 г/шаршы метрден асатын дәретхана қағазы
Әр қабаттың үлес салмағы 25 г/шаршы метрден асатын дәретхана қағазы
Конструкторлық және технологиялық құжаттамалардың, технологиялық жабдықтардың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадр персоналының болуы
1. Тарату
2. Ұнтақтау
3. Тазалау
4. Қалыптау
5. Престеу
6. Кептіру
7. Коутинг
8. Орау
9. Сапаны бақылау
10. Кесу
11. Орау
11
1. Орау
2. Сапаны бақылау
3. Кесу
4. Орау
4
ӨҚМ
";
реттік нөмірі 38-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
38
Қағаз және қағаз өнімдерін өндіру
4823699000
Науалар, ыдыс-аяқтар, табақтар, шыныаяқтар және қағаздан немесе картоннан жасалған ұқсас бұйымдар, өзгелері
Науалар, ыдыс-аяқтар, табақтар, шыныаяқтар және қағаздан немесе картоннан жасалған ұқсас бұйымдар, өзгелері
Конструкторлық және технологиялық құжаттамалардың, технологиялық жабдықтардың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадр персоналының болуы
1. Шикізат компоненттерін дайындау
2. Қоспаны қалыптастыру
3. Престеу
4. Кептіру
5. Компоненттерді дайындау
6. Ию/желімдеу
7. Кептіру
8. Құрастыру
9. Сапаны бақылау
10. Қаптау
10
1. Компоненттерді дайындау
2. Ию/желімдеу
3. Кептіру
4. Құрастыру
5. Сапаны бақылау
5
ӨҚМ
";
көрсетілген бұйрыққа сәйкес бекітілген жеңіл өнеркәсібіндегі өндіріс, өндірістік және технологиялық операциялар шарттарында:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 601 – 603-жолдарымен толықтырылсын:
"
601
Жеңіл өнеркәсібі
8308900000
Киім, аяқ киім, тенттер, сөмкелер үшін пайдаланылатын қымбат емес металдардан жасалған өзге де бұйымдар
Жағаға арналған металл эмблема
Нормативтік-техникалық немесе рұқсат беру құжаттарының болуы
1. Қоймадан шикізатты (металды) қабылдау
2. Қажетті пішіндегі престі орнату
3. Металды балқыту үшін станокты қыздыру
4. Бағдарламаны баптау және бұйымдарды құю
5. Бөлшектерді қолмен тазалау
6.Гальваникалық жабын жағуға дайындау
7.Қаптау (жабын жағу)
8.Дайын бұйымды кептіру
8
1. Қоймадан шикізатты (металды) қабылдау
2. Бағдарламаны баптау және бұйымдарды құю
3. Бөлшектерді қолмен тазалау
4. Қаптау (жабын жағу)
4
ӨҚМ
602
Жеңіл өнеркәсібі
9404908000
Матрац негіздері; төсекке арналған керек-жарақтар және ұқсас жиһаз бұйымдары (мысалы, матрактар, жамылғылар, қалталы (қалтасты) жамылғылар, диван жастықтары, пуфтар және жастықтар) серіппелі немесе әртүрлі материалдармен толтырылған, ұяшықты резина немесе пластмасса құрамында, қаптамалы немесе қаптамасыз: өзге бұйымдар
Төсекке арналған керек-жарақтар. Поролонмен толтырылған жастықтар (сыртқы материалы – тоқылған мата, толтырмасы – серпімді поролон).
Нормативтік-техникалық немесе рұқсат беру құжаттарының болуы
1. Шикізатты қабылдау және дайындау

4. Отделка (глазурование/резка/калибровка — при необходимости)
5. Контроль качества и упаковка
5
МПС
";
в условиях производства, производственных и технологических операциях бумажной продукции, утвержденных указанным приказом:
строку, порядковый номер 32, изложить в следующей редакции:
"
32
Производство бумаги и бумажной продукции
4818109000
Бумага туалетная с удельной массой каждого слоя более 25 г/кв.м
Бумага туалетная с удельной массой каждого слоя более 25 г/кв.м
Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Роспуск
2. Размол
3. Очистка
4. Формование
5. Прессование
6. Сушка
7. Коутинг
8. Намотка
9. Контроль качества
10. Нарезка
11. Упаковка
11
1.Намотка
2. Контроль качества
3. Нарезка
4. Упаковка
4
МПС
";
строку, порядковый номер 38, изложить в следующей редакции:
"
38
Производство бумаги и бумажной продукции
4823699000
Подносы, блюда, тарелки, чашки и аналогичные изделия из бумаги или картона, прочие
Подносы, блюда, тарелки, чашки и аналогичные изделия из бумаги или картона, прочие
Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Подготовка сырьевых компонентов
2. Формирование массы
3. Прессование
4. Сушка
5. Подготовка компонентов
6. Гибка/склейка
7.Сушка
8. Сборка
9. Контроль качества
10. Упаковка
10
1. Подготовка компонентов
2. Гибка/склейка
3.Сушка
4. Сборка
5. Контроль качества
5
МПС
";
в условиях производства, производственных и технологических операциях легкой промышленности, утвержденных указанным приказом:
дополнить строками, порядковые номера 601 – 603, следующего содержания:
"
601
Легкая промышленность
8308900000
Прочие изделия из недрогоценных металов, используемые для одежды, обуви, тентов, сумок
Эмблема на воротник металлическая
1 Наличие нормативно-технических или разрешительных документов
1. Приемка сырья со склада (металла) со склада
2. Установить пресс нужной формы
3. Разогрев станка для расплавки металла
4. Настройка программы и литье изделий
5. Ручная чистка деталей
6. Подготовка к нанесению гальваники
7.Покрытие
8. Сушка готового изделия
8
1. Приемка сырья со склада (металла) со склада
2. Настройка программы и литье изделий
3. Ручная чистка деталей
4.Покрытие
4
МПС
602
Легкая промышленность
9404908000
Основы матрацные; принадлежности постельные и аналогичные изделия меблировки (например, матрацы, стеганые одеяла, стеганые одеяла пуховые, диванные подушки, пуфы и подушки) с пружинами или набитые любыми материалами или состоящие из пористой резины или пластмассы, с покрытием или без покрытия: прочие
Постельные принадлежности. Подушки с наполнителем из пенополиуретана (материал верха- полотно трикотажное, наполнитель - эластичный пенополиуретан)
1. Наличие нормативно-технических или разрешительных документов
1. Прием и подготовка сырья

2. Жабдықты дайындау
3. Қалыптарды дайындау
4. Құю және қалыптау
5. Бұйымды шығару
6. Өңдеуге дайындау (жетілу кезеңі)
7. Механикалық өңдеу
8. Негізді бақылау
9. Қаптамаларды кесу
10.Қаптамаларды тігу
11. Фурнитураны тігу
12. Сапаны бақылау
13. Бұйымды жинау
14. Белгілеу және орау
15. Дайын өнімді қоймаға тиеу (автоматты немесе қолмен)
15
1. Жабдықты дайындау
2. Қалыптарды дайындау
3. Құю және қалыптау
4. Бұйымды шығару
5. Өңдеуге дайындау (жетілу кезеңі)
6. Негізді бақылау
7. Бұйымды жинау
8. Белгілеу және орау
8
ӨҚМ
603
Жеңіл өнеркәсібі
6506108000
Мылтыққа қарсы қорғаныс шлемі
Мылтыққа қарсы қорғаныс шлемі
Нормативтік-техникалық немесе рұқсат беру құжаттарының болуы
1.Арамид матасын пішу
2.Шлем қаңқасының дайындамасын ыстық әдіспен престеу
3.Шлем қаңқасын механикалық өңдеу (қалдықтарын кесу, кесілген жиектерін тегістеу, беткі қабатын бұдырлар мен кедір-бұдырларды жою үшін өңдеу)
4.Кесілген жиекті резеңке жиекпен қаптау
5.Шлем корпусын екі компонентті полимерлік бояумен бояу
6.Ішкі төсем (подтулейлік құрылғы) тігу
7.Шлемді жинақтау
7
1.Пішу
2.Престеу
3.Механикалық өңдеу
4.Бояу
5.Тігу
6.Жинақтау
6
ӨҚМ
";
көрсетілген бұйрыққа сәйкес бекітілген химия өнеркәсібіндегі өндіріс, өндірістік және технологиялық операциялар шарттарында:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 415 – 432-жолдарымен толықтырылсын:
"
415
Химия өнеркәсібі
3208909109
Синтетикалық полимерлер негізінде дайындалған бояулар мен лактардың өзге де ерітінділері
Жол таңбаларына арналған термопластика
1. Өнімді сынау: тиісті саланың аккредиттелген немесе аттестатталған зертханасының (орталығының) меншігінде немесе өзге де заңды негізде болуы, не аккредиттелген немесе аттестатталған зертханалармен (орталықтармен) өнімге қажетті сынақтар жүргізуге жасалған шарттардың болуы;
2. Рұқсат беру құжаттарының болуы: химиялық өндірістерді пайдалануға лицензия;
3. Химиялық өнімдердің қауіпсіздік деректер парағының болуы - МЕМСТ 30333-2022;
4. Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес міндетті түрде тіркелген жағдайда химиялық өнімдерді мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің болуы.
1. Қалыпты құюға дайындау
2. Біріншілік дисперсия
3. Пигменттер мен толтырғыштарды ысқылау
4. Дисперсия
5. Қоспаны бояу
6. Сапаны бақылау
7. Құю, өлшеп-орау және таңбалау
7
1. Қалыпты құюға дайындау
2. Дисперсия
3. Сапаны бақылау
3
ӨҚМ
416
Химия өнеркәсібі
3909509008
Өзге де полиуретандар
Полиуретанды шайыр,
ҚБҚ патрондары
Қолданыстағы МЕМСТ-тардың және Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген өзге де нормативтік-техникалық құжаттардың талаптарына сәйкестігі

2. Подготовка оборудования ПК-40
3.Подготовка форм
4. Заливка и формование
5.Извлечение изделия
6. Выдержка (дозревание)
7.Механическая доработка
8. Контроль основы
9. Раскрой чехлов
10. Пошив чехлов
11. Вшивание фурнитуры
12. Контроль качества
13. Сборка изделия
14. Маркировка и упаковка
15. Отгрузка готовой продукции на склад (автоматическим или ручным способом)
15
1. Подготовка оборудования
2.Подготовка форм
3. Заливка и формование
4.Извлечение изделия
5. Выдержка (дозревание)
6. Контроль основы
7. Сборка изделия
8. Маркировка и упаковка
8
МПС
603
Легкая промышленность
6506108000
Шлем защитный противопульный
Шлем защитный противопульный
1. Наличие нормативно-технических или разрешительных документов.
1. Раскрой аромидной ткани
2. Пресование заготовки каркаса шлема горячем методом
3. Механическая обработка каркаса шлема (обрезка облоя, обточка кромки среза, обтоска поверхности для удаления заусенцев и вераховатостей)
4. Оклейка кромки среза резиновым кантом.
5. окраска корпуса шлема двух компонентной полимерной краской.
6. пошив подтулейного устройства.
7. сборка шлема.
7
1. Раскрой
2. Пресование
3. Механическая обработка.
4. Покраска.
5. Пошив.
6. Сборка
6
МПС
";
в условиях производства, производственных и технологических операциях химической промышленности, утвержденных указанным приказом:
дополнить строками, порядковые номера 415 – 432, следующего содержания:
"
415
Химическая промышленность
3208909109
Прочие растворы красок и лаков, изготовленных на основе синтетических полимеров
Термопластик для дорожной разметки
1. Испытание продукции: наличие аккредитованной или аттестованной лаборатории (центра) соответствующей отрасли, находящихся в собственности или на ином законном основании, либо наличие заключенных договоров с аккредитованными или аттестованными лабораториями (центрами) на проведение необходимых испытаний продукции;
2. Наличие разрешительных документов: лицензия на эксплуатацию химических производств;
3. Наличие паспорта безопасности химической продукции - ГОСТ 30333-2022;
4. Наличие свидетельства о государственной регистрации химической продукции, в случае обязательной регистрации в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
1. Подготовка пресс-формы к литью
2. Первичная дисперсия
3. Растирание пигментов и наполнителей
4. Дисперсия
5. Окрашивание смеси
6. Контроль качества
7. Розлив, фасовка и маркировка
7
1. Подготовка пресс-формы к литью
2. Дисперсия
3. Контроль качества
3
МПС
416
Химическая промышленность
3909509008
Прочие полиуретаны
Смола полиуретановая,
ПУР патроны
Соответствие требованиям действующих ГОСТов и иных нормативно-технических документов, установленных законодательством Республики Казахстан

1. Шикізат компоненттерін дайындау және тиеу.
2. Араластыру
3. Типке қою
4. Сапаны бақылау
5. Құю, өлшеп-орау және таңбалау
5
1. Шикізат компоненттерін дайындау және тиеу.
2. Араластыру
3. Сапаны бақылау
3
ӨҚМ
417
Химия өнеркәсібі
3813000000
Өрт сөндіргіштерге арналған құрамдар мен зарядтар; өртті сөндіруге арналған зарядталған гранаталар
Автономды өрт сөндіру құрылғысы; MS-Q пластинасы
1. Өнімді сынау: тиісті саланың аккредиттелген немесе аттестатталған зертханасының (орталығының) меншігінде немесе өзге де заңды негізде болуы, не аккредиттелген немесе аттестатталған зертханалармен (орталықтармен) өнімге қажетті сынақтар жүргізуге жасалған шарттардың болуы;
2. Рұқсат беру құжаттарының болуы: химиялық өндірістерді пайдалануға лицензия;
3. Химиялық өнімдердің қауіпсіздік деректер парағының болуы - МЕМСТ 30333-2022;
4. Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес міндетті түрде тіркелген жағдайда химиялық өнімдерді мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің болуы.
1. Дайындық жұмыстары
2. Шикізат компоненттерін дайындау
3. Араластыру
4. Жабысқақ қабаты бар астарларды орнату
5. Пластиналарды басып шығару
6. Пластиналарды кептіру
7. Массаны бақылау
8. Пластиналарды кесу
9. Қаптамасы, таңбалануы
10. Дайын өнімді бақылау
10
1. Шикізат компоненттерін дайындау
2. Араластыру
3. Пластиналарды басып шығару
4. Пластиналарды кептіру
5. Пластиналарды кесу
6. Қаптамасы, таңбалануы
6
ӨҚМ
418
Химия өнеркәсібі
3813000001
Өрт сөндіргіштерге арналған құрамдар мен зарядтар; өртті сөндіруге арналған зарядталған гранаталар
Автономды өрт сөндіру құрылғысы; MS-Q пластинасы
1. Өнімді сынау: тиісті саланың аккредиттелген немесе аттестатталған зертханасының (орталығының) меншігінде немесе өзге де заңды негізде болуы, не аккредиттелген немесе аттестатталған зертханалармен (орталықтармен) өнімге қажетті сынақтар жүргізуге жасалған шарттардың болуы;
2. Рұқсат беру құжаттарының болуы: химиялық өндірістерді пайдалануға лицензия;
3. Химиялық өнімдердің қауіпсіздік деректер парағының болуы - МЕМСТ 30333-2022;
4. Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес міндетті түрде тіркелген жағдайда химиялық өнімдерді мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің болуы.
1. Дайындық жұмыстары
2. Шикізат компоненттерін дайындау
3. Диэлектрлік композиттік өрілген шұлық тоқу
4. Шұлықты дайындамаларға кесу
5. Шұлықты шнурды толтыру станогында толтыру
6. Массаны бақылау
7. Ыстыққа төзімді түтікті орнату
8. Қаптамасы, таңбалануы
9. Дайын өнімді бақылау
9
1. Шикізат компоненттерін дайындау

1. Подготовка и загрузка сырьевых компонентов.
2. Смешивание
3. Постановка на тип
4. Контроль качества
5. Розлив, фасовка и маркировка
5
1. Подготовка и загрузка сырьевых компонентов.
2. Смешивание
3. Контроль качества
3
МПС
417
Химическая промышленность
3813000000
Составы и заряды для огнетушителей; заряженные гранаты для тушения пожаров
Устройство пожаротушения автономное; MS-Q пластина
1. Испытание продукции: наличие аккредитованной или аттестованной лаборатории (центра) соответствующей отрасли, находящихся в собственности или на ином законном основании, либо наличие заключенных договоров с аккредитованными или аттестованными лабораториями (центрами) на проведение необходимых испытаний продукции;
2. Наличие разрешительных документов: лицензия на эксплуатацию химических производств;
3. Наличие паспорта безопасности химической продукции - ГОСТ 30333-2022;
4. Наличие свидетельства о государственной регистрации химической продукции, в случае обязательной регистрации в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
1. Подготовительные работы 2. Подготовка сырьевых компонентов
3. Смешивание
4. Установка подложек с клеевым слоем
5. Печать пластин
6. Сушка пластин
7. Контроль массы
8. Резка пластин
9. Упаковка, маркировка
10. Контроль готовой продукции
10
1. Подготовка сырьевых компонентов
2. Смешивание
3. Печать пластин
4. Сушка пластин
5. Резка пластин
6. Упаковка, маркировка
6
МПС
418
Химическая промышленность
3813000001
Составы и заряды для огнетушителей; заряженные гранаты для тушения пожаров
Устройство пожаротушения автономное; MS-Q пластина
1. Испытание продукции: наличие аккредитованной или аттестованной лаборатории (центра) соответствующей отрасли, находящихся в собственности или на ином законном основании, либо наличие заключенных договоров с аккредитованными или аттестованными лабораториями (центрами) на проведение необходимых испытаний продукции;
2. Наличие разрешительных документов: лицензия на эксплуатацию химических производств;
3. Наличие паспорта безопасности химической продукции - ГОСТ 30333-2022;
4. Наличие свидетельства о государственной регистрации химической продукции, в случае обязательной регистрации в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
1.Подготовительные работы 2. Подготовка сырьевых компонентов
3. Плетение чулка из диэлектрической композитной оплетки
4. Резка чулка на заготовки
5. Заполнение чулка на станке шнурозаполнения
6. Контроль массы
7. Установка термоусаживаемой трубки
8. Упаковка, маркировка
9. Контроль готовой продукции
9
1. Подготовка сырьевых компонентов

2. Диэлектрлік композиттік өрілген шұлық тоқу
3. Шұлықты шнурды толтыру станогында толтыру
4. Массаны бақылау
5. Ыстыққа төзімді түтікті орнату
6. Қаптамасы, таңбалануы
6
ӨҚМ
419
Химия өнеркәсібі
292219700
Құрамында оттегі бар функционалдық топтың бірнеше түрі бар қосылыстардан басқа, құрамында оттегі бар функционалдық топты қамтитын амин қосылыстары, амин спирттері және олардың жай және күрделі эфирлері; осы қосылыстардың тұздары: өзгелері
Диетаноламин, сулы ерітінді
1. Өнімді сынау: тиісті саланың аккредиттелген немесе аттестатталған зертханасының (орталығының) меншігінде немесе өзге де заңды негізде болуы, не аккредиттелген немесе аттестатталған зертханалармен (орталықтармен) өнімге қажетті сынақтар жүргізуге жасалған шарттардың болуы;
2. Рұқсат беру құжаттарының болуы: химиялық өндірістерді пайдалануға лицензия;
3. Химиялық өнімдердің қауіпсіздік деректер парағының болуы - МЕМСТ 30333-2022;
4. Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес міндетті түрде тіркелген жағдайда химиялық өнімдерді мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің болуы.
1. Шикізат компоненттерін дайындау
2. Кері осмос әдісімен минералсыздандыру, сүзу және суды алдын ала тазарту
3. Еріген тұздар мен қоспаларды кетіру
4. РН деңгейін реттеу және еріген СО₂ кетіру үшін реагентті мөлшерлеу.
5. Араластырғыш реакторға амин мен тазартылған суды беру
6. Компоненттерді берілген концентрациядағы біртекті ерітінді алынғанша араластыру.
7. Сапаны бақылау
8. Азоттан қорғалған сақтау ыдыстарына ауыстыру
9. Өлшеп-орау, буып-түю, таңбалау
9
1. Шикізат компоненттерін дайындау
2. Минералсыздандыру, сүзу және суды алдын ала тазарту.
3. Араластырғыш реакторға амин мен тазартылған суды беру жіберу
4. Біртекті ерітінді алынғанша компоненттерді араластыру.
5. Сапаны бақылау
5
ӨҚМ
420
Химия өнеркәсібі
2841903000
Мырыштар мен ванадаттар
Аммоний метаванадаты (NH4VO3)
1. Өнімді сынау: тиісті саланың аккредиттелген немесе аттестатталған зертханасының (орталығының) меншігінде немесе өзге де заңды негізде болуы, не аккредиттелген немесе аттестатталған зертханалармен (орталықтармен) өнімге қажетті сынақтар жүргізуге жасалған шарттардың болуы;
2. Рұқсат беру құжаттарының болуы: химиялық өндірістерді пайдалануға лицензия;
3. Химиялық өнімдердің қауіпсіздік деректер парағының болуы - МЕМСТ 30333-2022;
4. Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес міндетті түрде тіркелген жағдайда химиялық өнімдерді мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің болуы.

2. Плетение чулка из диэлектрической композитной оплетки
3. Заполнение чулка на станке шнурозаполнения
4. Контроль массы
5. Установка термоусаживаемой трубки
6. Упаковка, маркировка
6
МПС
419
Химическая промышленность
292219700
Аминосоединения, включающие кислородсодержащую функциональную группу, аминоспирты, кроме соединений, содержащих более одного типа кислородсодержащих функциональных групп, и их простые и сложные эфиры; соли этих соединений: прочие
Диэтаноламин, водный раствор
1. Испытание продукции: наличие аккредитованной или аттестованной лаборатории (центра) соответствующей отрасли, находящихся в собственности или на ином законном основании, либо наличие заключенных договоров с аккредитованными или аттестованными лабораториями (центрами) на проведение необходимых испытаний продукции;
2. Наличие разрешительных документов: лицензия на эксплуатацию химических производств;
3. Наличие паспорта безопасности химической продукции - ГОСТ 30333-2022;
4. Наличие свидетельства о государственной регистрации химической продукции, в случае обязательной регистрации в соответствии с законодательством Республики Казахста.
1. Подготовка сырьевых компонентов
2. Деминерализация, фильтрация и предварительная очистка воды методом обратного осмоса
3. Удаление растворенных солей и примесей
4. Дозирование реагента для корректировки pH и удаления растворенного CO₂.
5. Подача амина и дистилированной воды в реактор-смеситель
6. Смешивание компонентов до получения однородного раствора с заданной концентрацией.
7. Контроль качества
8. Перемещение в емкости хранения с азотной защитой
9. Фасовка, упаковка, маркировка
9
1. Подготовка сырьевых компонентов
2. Деминерализация, фильтрация и предварительная очистка воды.
3. Подача амина и подготовленной воды в реактор-смеситель
4. Смешивание компонентов до получения однородного раствора.
5. Контроль качества
5
МПС
420
Химическая промышленность
2841903000
Цинкаты и ванадаты
Метаванадат аммония (NH4VO3)
1. Испытание продукции: наличие аккредитованной или аттестованной лаборатории (центра) соответствующей отрасли, находящихся в собственности или на ином законном основании, либо наличие заключенных договоров с аккредитованными или аттестованными лабораториями (центрами) на проведение необходимых испытаний продукции;
2. Наличие разрешительных документов: лицензия на эксплуатацию химических производств;
3. Наличие паспорта безопасности химической продукции - ГОСТ 30333-2022;
4. Наличие свидетельства о государственной регистрации химической продукции, в случае обязательной регистрации в соответствии с законодательством Республики Казахстан.

1. Шихтаны дайындау
2. Кіріс бақылауы
3.АСК пешке тиеу
4. Ату
5. Жүкті түсіру
6. Сілтісіздендіру
7. ВСК пульпасын сүзу
8. Пресс-сүзгіде жуу және кептіру
9. Ерітінділерді біріктіру
10. МВА шөгуі
11. Кептіру
12. Шығуды бақылау
13. Қаптама
13
1. Зарядты дайындау 2. Кірісті бақылау
3. Ату
4. Сілтісіздендіру
5. ВСК пульпасын сүзу
6. МВА тұндыру 7. Кептіру
8. Шығуды бақылау
8
ӨҚМ
421
Химия өнеркәсібі
2825300000
Ванадий оксидтері мен гидроксидтері
Ванадий пентоксиді (V2O5)
1. Өнімді сынау: тиісті саланың аккредиттелген немесе аттестатталған зертханасының (орталығының) меншігінде немесе өзге де заңды негізде болуы, не аккредиттелген немесе аттестатталған зертханалармен (орталықтармен) өнімге қажетті сынақтар жүргізуге жасалған шарттардың болуы;
2. Рұқсат беру құжаттарының болуы: химиялық өндірістерді пайдалануға лицензия;
3. Химиялық өнімдердің қауіпсіздік деректер парағының болуы - МЕМСТ 30333-2022;
4. Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес міндетті түрде тіркелген жағдайда химиялық өнімдерді мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің болуы.
1. Шикізат компоненттерін дайындау
2. Аммоний метаванадатының ванадий пентоксидіне термиялық ыдырауы
3. Ванадий пентоксидін түйіршіктеу
4. Шығуды бақылау
5. Қаптама
5
1. Шикізат компоненттерін дайындау
2. Аммоний метаванадатының ванадий пентоксидіне термиялық ыдырауы
3. Ванадий пентоксидін түйіршіктеу
4. Шығуды бақылау
4
ӨҚМ
422
Химия өнеркәсібі
2841700000
Молибдаттар
Кальций молибдаты (CaMoO4)
1. Өнімді сынау: тиісті саланың аккредиттелген немесе аттестатталған зертханасының (орталығының) меншігінде немесе өзге де заңды негізде болуы, не аккредиттелген немесе аттестатталған зертханалармен (орталықтармен) өнімге қажетті сынақтар жүргізуге жасалған шарттардың болуы;
2. Рұқсат беру құжаттарының болуы: химиялық өндірістерді пайдалануға лицензия;
3. Химиялық өнімдердің қауіпсіздік деректер парағының болуы - МЕМСТ 30333-2022;
4. Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес міндетті түрде тіркелген жағдайда химиялық өнімдерді мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің болуы.
1. Ерітінділерді молибден бойынша байыту
2. Құрамында молибден бар ерітінділерді фосфорды кетіру, содан кейін сорбциялық өңдеу арқылы түзету
3. Кек бруцитті дайын Сасқа жапсыру
4. Молибденнің сорбциясы
5. Молибденнің десорбциясы
6. Шайырды қалпына келтіру
7. Десорбатты фосфордан тазарту
8. Кальций молибдатының тұнбасы
9. Сүзгілеу
10. Кептіру
11. Шығуды бақылау

1. Подготовка шихты
2. Входной контроль
3.Загрузка ВСК в печь
4. Обжиг
5. Выгрузка
6. Выщелачивание
7. Фильтрация пульпы ВСК
8. Промывка и сушка на пресс-фильтре
9. Объединение растворов
10. Осаждение МВА
11. Сушка
12. Выходной контроль
13. Упаковка
13
1. Подготовка шихты 2. Входной контроль
3. Обжиг
4. Выщелачивание
5. Фильтрация пульпы ВСК
6. Осаждение МВА 7. Сушка
8. Выходной контроль
8
МПС
421
Химическая промышленность
2825300000
Оксиды и гидроксиды ванадия
Пентоксид ванадия (V2O5)
1. Испытание продукции: наличие аккредитованной или аттестованной лаборатории (центра) соответствующей отрасли, находящихся в собственности или на ином законном основании, либо наличие заключенных договоров с аккредитованными или аттестованными лабораториями (центрами) на проведение необходимых испытаний продукции;
2. Наличие разрешительных документов: лицензия на эксплуатацию химических производств;
3. Наличие паспорта безопасности химической продукции - ГОСТ 30333-2022;
4. Наличие свидетельства о государственной регистрации химической продукции, в случае обязательной регистрации в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
1. Подготовка сырьевых компонентов
2. Термическое разложение метаванадата аммония до пятиокиси ванадия
3. Гранулирование пятиокиси ванадия
4. Выходной контроль
5. Упаковка
5
1. Подготовка сырьевых компонентов
2. Термическое разложение метаванадата аммония до пятиокиси ванадия
3. Гранулирование пятиокиси ванадия
4. Выходной контроль
4
МПС
422
Химическая промышленность
2841700000
Молибдаты
Молибдат кальция (CaMoO4)
1. Испытание продукции: наличие аккредитованной или аттестованной лаборатории (центра) соответствующей отрасли, находящихся в собственности или на ином законном основании, либо наличие заключенных договоров с аккредитованными или аттестованными лабораториями (центрами) на проведение необходимых испытаний продукции;
2. Наличие разрешительных документов: лицензия на эксплуатацию химических производств;
3. Наличие паспорта безопасности химической продукции - ГОСТ 30333-2022;
4. Наличие свидетельства о государственной регистрации химической продукции, в случае обязательной регистрации в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
1. Обогащение растворов по молибдену
2. Корректировка молибденсодержащих растворов с целью удаления фосфора с последующей сорбционной переработкой
3. Подшихтовка кека брусита к готовому САСу
4. Сорбция молибдена
5. Десорбция молибдена
6. Регенерация смолы
7. Очистка десорбата от фосфора
8. Осаждение молибдата кальция
9. Фильтрование
10. Сушка
11. Выходной контроль

12. Қаптама
12
1. Ерітінділерді молибден бойынша байыту
2. Молибденнің сорбциясы
3. Молибденнің десорбциясы
4. Кальций молибдатының тұнбасы 5.Сүзу
6. Кептіру
7. Шығуды бақылау
7
ӨҚМ
423
Химия өнеркәсібі
2842100008
Бейорганикалық қышқылдардың тұздары немесе
пероксоқышқылдар (пероксоқышқылдарды қоса алғанда)
белгілі бір немесе белгілі бір алюмосиликаттар
анықталмаған химиялық
құрамы), азидтерден басқа, өзгелері:
қос силикаттар немесе
кешенді, оның ішінде
белгілі бір заттың алюминосиликаттары
немесе анықталмаған химиялық
өзге де құрамдар
Алюмосиликатты қоспа (nAl2O3*mSiO2*xH2O)
1. Өнімді сынау: тиісті саланың аккредиттелген немесе аттестатталған зертханасының (орталығының) меншігінде немесе өзге де заңды негізде болуы, не аккредиттелген немесе аттестатталған зертханалармен (орталықтармен) өнімге қажетті сынақтар жүргізуге жасалған шарттардың болуы;
2. Рұқсат беру құжаттарының болуы: химиялық өндірістерді пайдалануға лицензия;
3. Химиялық өнімдердің қауіпсіздік деректер парағының болуы - МЕМСТ 30333-2022;
4. Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес міндетті түрде тіркелген жағдайда химиялық өнімдерді мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің болуы.
1. Тортты сілтілеу
2. Целлюлозаны сүзу
3. Пульпаны жуу
4. САС-ты ванадий ерітінділеріне еріту
5. Кека САС сүзу
6. САС кептіру
7. Шығуды бақылау
8. Қаптама
8
1. Тортты сілтілеу
2. Целлюлозаны сүзу
3. САС кептіру
4. Шығуды бақылау
4
ӨҚМ
424
Химия өнеркәсібі
3802900000
Өзге де белсендірілген табиғи минералдық өнімдер; пайдаланылған жануарлар көмірін қоса алғанда, жануарлар көмірі
Көміртек-минералды, микроұнтақ (SiO2 42,36-79,80%,C 41% дейін)
1. Өнімді сынау: тиісті саланың аккредиттелген немесе аттестатталған зертханасының (орталығының) меншігінде немесе өзге де заңды негізде болуы, не аккредиттелген немесе аттестатталған зертханалармен (орталықтармен) өнімге қажетті сынақтар жүргізуге жасалған шарттардың болуы;
2. Рұқсат беру құжаттарының болуы: химиялық өндірістерді пайдалануға лицензия;
3. Химиялық өнімдердің қауіпсіздік деректер парағының болуы - МЕМСТ 30333-2022;
4. Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес міндетті түрде тіркелген жағдайда химиялық өнімдерді мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің болуы.
1. Шикізатты дайындау
2. Дайындалған шикізаттың технологиялық талдауы
3. Флотация
4. Кептіру
5. Ұсақтау
6. Шығуды бақылау
7. Қаптама
7
1. Шикізатты дайындау
2. Флотация
3. Кептіру
4. Ұсақтау
5. Шығуды бақылау
5
ӨҚМ
425
Химия өнеркәсібі
3919900000
Пластмассадан жасалған, өздігінен жабысатын, орамдағы немесе орамдағы емес тақталар, табақтар, үлдір, таспа, жолақ және өзге де жалпақ қалыптар: өзгелері
Полиэтиленнен жасалған, ыстыққа төзімді, коррозияға қарсы манжет
Қолданыстағы МЕМСТ-тардың және Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген өзге де нормативтік-техникалық құжаттардың талаптарына сәйкестігі

12. Упаковка
12
1. Обогащение растворов по молибдену
2. Сорбция молибдена
3. Десорбция молибдена
4. Осаждение молибдата кальция 5.Фильтрование
6. Сушка
7. Выходной контроль
7
МПС
423
Химическая промышленность
2842100008
Соли неорганических кислот или
пероксокислот (включая
алюмосиликаты определенного или
неопределенного химического
состава), кроме азидов, прочие:
силикаты двойные или
комплексные, включая
алюмосиликаты определенного
или неопределенного химического
состава прочие
Смесь алюмосиликтная (nAl2O3*mSiO2*xH2O)
1. Испытание продукции: наличие аккредитованной или аттестованной лаборатории (центра) соответствующей отрасли, находящихся в собственности или на ином законном основании, либо наличие заключенных договоров с аккредитованными или аттестованными лабораториями (центрами) на проведение необходимых испытаний продукции;
2. Наличие разрешительных документов: лицензия на эксплуатацию химических производств;
3. Наличие паспорта безопасности химической продукции - ГОСТ 30333-2022;
4. Наличие свидетельства о государственной регистрации химической продукции, в случае обязательной регистрации в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
1. Выщелачивание кека
2. Фильтрация пульпы
3. Промывка пульпы
4. Распульповка САС на ванадиевые растворы
5. Фильтрация кека САС
6. Сушка САС
7. Выходной контроль
8. Упаковка
8
1. Выщелачивание кека
2. Фильтрация пульпы
3. Сушка САС
4. Выходной контроль
4
МПС
424
Химическая промышленность
3802900000
Прочие продукты минеральные природные активированные; уголь животный, включая использованный животный уголь
Углерод-минеральный, микропорошок (SiO2 42,36-79,80%,C до 41%)
1. Испытание продукции: наличие аккредитованной или аттестованной лаборатории (центра) соответствующей отрасли, находящихся в собственности или на ином законном основании, либо наличие заключенных договоров с аккредитованными или аттестованными лабораториями (центрами) на проведение необходимых испытаний продукции;
2. Наличие разрешительных документов: лицензия на эксплуатацию химических производств;
3. Наличие паспорта безопасности химической продукции - ГОСТ 30333-2022;
4. Наличие свидетельства о государственной регистрации химической продукции, в случае обязательной регистрации в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
1. Подготовка сырья
2. Технологический анализ подготовленного сырья
3. Флотация
4. Сушка
5. Измельчение
6. Выходной контроль
7. Упаковка
7
1. Подготовка сырья
2. Флотация
3. Сушка
4. Измельчение
5. Выходной контроль
5
МПС
425
Химическая промышленность
3919900000
Плиты, листы, пленка, лента, полоса и прочие плоские формы, из пластмасс, самоклеящиеся, в рулонах или не в рулонах: прочие
Манжета термоусаживаемая, антикоррозийная, из полиэтилена
Соответствие требованиям действующих ГОСТов и иных нормативно-технических документов, установленных законодательством Республики Казахстан

1. Шикізат компоненттерін дайындау
2. Жабысқақ композицияны дайындау
3. Экструзия
4. Салқындату
5. Механикалық өңдеу (жиектерді кесу, кесу)
6. Таңбалау
7. Дайын өнімнің сапасын бақылау
8. Қалыптау (манжеттерді орау және төсеу)
9. Қаптама
9
1. Шикізат компоненттерін дайындау
2. Жабысқақ композицияны дайындау
3. Экструзия
4. Салқындату
5. Механикалық өңдеу (жиектерді кесу, кесу)
6. Таңбалау
7. Дайын өнімнің сапасын бақылау
8.Қалыптау (манжеттерді орау және төсеу)
8
ӨҚМ
426
Химия өнеркәсібі
2853909000
Феррофосфорды қоспағанда, химиялық құрамы айқындалған немесе айқындалмаған фосфидтер; өзге де бейорганикалық қосылыстар (дистилденген немесе кондуктометриялық суды және осыған ұқсас таза суды қоса алғанда); сұйық ауа (инертті газдарды кетіре отырып немесе кетірмей); сығылған ауа; бағалы металдар амальгамаларынан басқа амальгамалар: өзгелері
Топырақтың ион алмастырғыш тұрақтандырғышы
1. Өнімді сынау: тиісті саланың аккредиттелген немесе аттестатталған зертханасының (орталығының) меншігінде немесе өзге де заңды негізде болуы, не аккредиттелген немесе аттестатталған зертханалармен (орталықтармен) өнімге қажетті сынақтар жүргізуге жасалған шарттардың болуы;
2. Рұқсат беру құжаттарының болуы: химиялық өндірістерді пайдалануға лицензия;
3. Химиялық өнімдердің қауіпсіздік деректер парағының болуы - МЕМСТ 30333-2022;
4. Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес міндетті түрде тіркелген жағдайда химиялық өнімдерді мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің болуы.
1. Шикізат компоненттерін дайындау
2. Араластыру
3. Сапаны бақылау
4. Құю және таңбалау
4
1. Шикізат компоненттерін дайындау
2. Араластыру
3. Сапаны бақылау
3
ӨҚМ
427
Химия өнеркәсібі
3926909709
Пластмассадан жасалған өзге де бұйымдар және 3901 - 3914 тауар позицияларындағы өзге де материалдардан жасалған бұйымдар, өзгелері
Ассортименттегі пластикалық бұйымдар
1. Қолданыстағы МЕМСТ-тардың және Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген өзге де нормативтік-техникалық құжаттардың талаптарына сәйкестігі;
2. Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес міндетті түрде тіркелген жағдайда мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің болуы.
1. 3D модельдерін құру
2. 3D модельдік файлды принтерге жүктеу
3. Шикізатты қабылдау және сапасын бақылау
4. Шикізатты 3D принтерге тиеу
5. Өнімді 3D басып шығару
6. Кейінгі өңдеу (тазалау)
7. Дайын бұйымды өлшеу/ сапасын бақылау
8. Құрастыру (қажет болған жағдайда)
9. Бояу (қажет болған жағдайда)
11. Қаптама
12. Дайын өнімді қоймаға жөнелту (автоматты немесе қолмен)
12

1. Подготовка сырьевых компонентов
2. Приготовление адгезивной композиции
3. Экструзия
4. Охлаждение
5. Механическая обработка (обрезка кромок, резка)
6. Маркировка
7. Контроль качества готовой продукции
8. Формовка (намотка и укладка манжет)
9. Упаковка
9
1. Подготовка сырьевых компонентов
2. Приготовление адгезивной композиции
3. Экструзия
4. Охлаждение
5. Механическая обработка (обрезка кромок, резка)
6. Маркировка
7. Контроль качества готовой продукции
8.Формовка (намотка и укладка манжет)
8
МПС
426
Химическая промышленность
2853909000
Фосфиды, определенного или неопределенного химического состава, за исключением феррофосфора; соединения неорганические прочие (включая дистиллированную или кондуктометрическую воду и воду аналогичной чистоты); воздух жидкий (с удалением или без удаления инертных газов); воздух сжатый; амальгамы, кроме амальгам драгоценных металлов: прочие
Ионообменный стабилизатор грунта
1. Испытание продукции: наличие аккредитованной или аттестованной лаборатории (центра) соответствующей отрасли, находящихся в собственности или на ином законном основании, либо наличие заключенных договоров с аккредитованными или аттестованными лабораториями (центрами) на проведение необходимых испытаний продукции;
2. Наличие разрешительных документов: лицензия на эксплуатацию химических производств;
3. Наличие паспорта безопасности химической продукции - ГОСТ 30333-2022;
4. Наличие свидетельства о государственной регистрации химической продукции, в случае обязательной регистрации в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
1. Подготовка сырьевых компонентов
2. Смешивание
3. Контроль качества
4. Розлив и маркировка
4
1. Подготовка сырьевых компонентов
2. Смешивание
3. Контроль качества
3
МПС
427
Химическая промышленность
3926909709
Изделия прочие из пластмасс и изделия из прочих материалов товарных позиций 3901 - 3914, прочие
Изделия пластиковые в ассортименте
1. Соответствие требованиям действующих ГОСТов и иных нормативно-технических документов, установленных законодательством Республики Казахстан;
2. Наличие свидетельства о государственной регистрации, в случае обязательной регистрации в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
1. Создание 3D модели
2. Загрузка файла 3D модели в принтер
3. Прием и контроль качества сырья
4. Загрузка сырья в 3D принтер
5. 3D печать изделия
6. Постобработка (зачистка)
7. Замеры/ контроль качества готового изделия
8. Сборка (при необходимости)
9. Покраска (при необходимости)
11. Упаковка
12. Отгрузка готовой продукции на склад (автоматическим или ручным способом)
12

1. 3D модельдерін құру
2. 3D модельдік файлды принтерге жүктеу
3. Шикізатты 3D принтерге тиеу
4. бұйымды 3д басып шығару
5. Кейінгі өңдеу (тазалау)
6. Дайын бұйымды өлшеу/ сапасын бақылау
6
ӨҚМ
428
Химия өнеркәсібі
2827200000
Кальций хлориді
Кальций хлориді
1. Өнімді сынау: тиісті саланың аккредиттелген немесе аттестатталған зертханасының (орталығының) меншігінде немесе өзге де заңды негізде болуы, не аккредиттелген немесе аттестатталған зертханалармен (орталықтармен) өнімге қажетті сынақтар жүргізуге жасалған шарттардың болуы;
2. Рұқсат беру құжаттарының болуы: химиялық өндірістерді пайдалануға лицензия;
3. Химиялық өнімдердің қауіпсіздік деректер парағының болуы - МЕМСТ 30333-2022;
4. Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес міндетті түрде тіркелген жағдайда химиялық өнімдерді мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің болуы.
1. Әктастың тұз қышқылында еруі
2. Ерітіндіні химиялық тазалау
3. Ерітіндіні сүзу
4. Ерітіндіні тұндыру
5. Түйіршіктеу
6. Сапаны бақылау
7. Өлшеп-орау, буып-түю, таңбалау
7
1. Әктастың тұз қышқылында еруі
2. Ерітіндіні химиялық тазалау
3. Ерітіндіні сүзу
4. Сапаны бақылау
4
ӨҚМ
429
Химия өнеркәсібі
2839190000
Басқа натрий силикаттары
Натрий силикаты негізіндегі натрийлі сұйық шыны
1. Өнімді сынау: тиісті саланың аккредиттелген немесе аттестатталған зертханасының (орталығының) меншігінде немесе өзге де заңды негізде болуы, не аккредиттелген немесе аттестатталған зертханалармен (орталықтармен) өнімге қажетті сынақтар жүргізуге жасалған шарттардың болуы;
2. Рұқсат беру құжаттарының болуы: химиялық өндірістерді пайдалануға лицензия;
3. Химиялық өнімдердің қауіпсіздік деректер парағының болуы - МЕМСТ 30333-2022;
4. Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес міндетті түрде тіркелген жағдайда химиялық өнімдерді мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің болуы.
1. Шикізат компоненттерін дайындау және мөлшерлеу
2. Шикізат пен ыстық суды автоклавқа (реакторға) құю
3. Біртекті қоспаны алғанға дейін компоненттерді араластыру
4. Қажетті ерітіндіні алғанға дейін еріту
5. Дайын өнімнің сапасын бақылау және техникалық қабылдау
6. Дайын өнімді құю, өлшеп-орау және таңбалау
6
1. Шикізат компоненттерін дайындау және мөлшерлеу
2. Біртекті қоспаны алғанға дейін компоненттерді араластыру
3. Қажетті ерітіндіні алғанға дейін еріту
4. Дайын өнімнің сапасын бақылау және техникалық қабылдау
4
ӨҚМ
430
Химия өнеркәсібі

1. Создание 3D модели
2. Загрузка файла 3D модели в принтер
3. Загрузка сырья в 3D принтер
4. 3д печать изделия
5. Постобработка (зачистка)
6. Замеры/ контроль качества готового изделия
6
МПС
428
Химическая промышленность
2827200000
Хлорид кальция
Хлорид кальция
1. Испытание продукции: наличие аккредитованной или аттестованной лаборатории (центра) соответствующей отрасли, находящихся в собственности или на ином законном основании, либо наличие заключенных договоров с аккредитованными или аттестованными лабораториями (центрами) на проведение необходимых испытаний продукции;
2. Наличие разрешительных документов: лицензия на эксплуатацию химических производств;
3. Наличие паспорта безопасности химической продукции - ГОСТ 30333-2022;
4. Наличие свидетельства о государственной регистрации химической продукции, в случае обязательной регистрации в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
1. Растворение известняка в соляной кислоте
2. Химическая очистка раствора
3. Фильтрация раствора
4. Отстаивание раствора
5. Грануляция
6. Контроль качества
7. Фасовка, упаковка, маркировка
7
1. Растворение известняка в соляной кислоте
2. Химическая очистка раствора
3. Фильтрация раствора
4. Контроль качества
4
МПС
429
Химическая промышленность
2839190000
Прочие силикаты натрия
Стекло жидкое натриевое на основе силиката натрия
1. Испытание продукции: наличие аккредитованной или аттестованной лаборатории (центра) соответствующей отрасли, находящихся в собственности или на ином законном основании, либо наличие заключенных договоров с аккредитованными или аттестованными лабораториями (центрами) на проведение необходимых испытаний продукции;
2. Наличие разрешительных документов: лицензия на эксплуатацию химических производств;
3. Наличие паспорта безопасности химической продукции - ГОСТ 30333-2022;
4. Наличие свидетельства о государственной регистрации химической продукции, в случае обязательной регистрации в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
1. Подготовка и дозирование сырьевых компонентов
2. Загрузка сырья и горячей воды в автоклав (реактор)
3. Смешивание компонентов до получения однородной смеси
4. Растворение до получения необходимого раствора
5. Контроль качества и техническая приемка готовой продукции
6. Розлив, фасовка и маркировка готовой продукции
6
1. Подготовка и дозирование сырьевых компонентов
2. Смешивание компонентов до получения однородной смеси
3. Растворение до получения необходимого раствора
4. Контроль качества и техническая приемка готовой продукции
4
МПС
430
Химическая промышленность

2807000001
Күкірт қышқылы; олеум: күкірт қышқылы
Сулы ерітінді
күкірт қышқылының 10%,
Сулы ерітінді
күкірт қышқылы 37%
1. Өнімді сынау: тиісті саланың аккредиттелген немесе аттестатталған зертханасының (орталығының) меншігінде немесе өзге де заңды негізде болуы, не аккредиттелген немесе аттестатталған зертханалармен (орталықтармен) өнімге қажетті сынақтар жүргізуге жасалған шарттардың болуы;
2. Рұқсат беру құжаттарының болуы: химиялық өндірістерді пайдалануға лицензия;
3. Химиялық өнімдердің қауіпсіздік деректер парағының болуы - МЕМСТ 30333-2022;
4. Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес міндетті түрде тіркелген жағдайда химиялық өнімдерді мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің болуы.
1. Шикізат компоненттерін дайындау және мөлшерлеу
2. Күкірт қышқылын температуралық режимді сақтай отырып сумен араластыру
3. Ерітіндінің жылу алмасуы және салқындауы
4. Қажетті концентрацияны алғанға дейін ерітіндіні гомогендеу
5. Дайын өнімнің сапасын бақылау
6. Өлшеп-орау және жөнелту
6
1. Шикізат компоненттерін дайындау және мөлшерлеу
2. Күкірт қышқылын температуралық режимді сақтай отырып сумен араластыру
3. Қажетті концентрацияны алғанға дейін ерітіндіні гомогендеу
4. Дайын өнімнің сапасын бақылау
4
ӨҚМ
431
Химия өнеркәсібі
3917211000
Құбырлар, түтіктер және шлангтар, қатты, этилен полимерлерінен жасалған, жіксіз, ұзындығы максимумнан асатын бөліктерге кесілген. Айналымнан көлденең қиманың өлшемі. Немесе өңделмеген бетпен..
Жоғары температураға төзімді арматураланған полиэтиленнен жасалған арынды құбырлар
1. Қолданыстағы МЕМСТ-тардың және Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген өзге де нормативтік-техникалық құжаттардың талаптарына сәйкестігі;
2. Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес міндетті түрде тіркелген жағдайда мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің болуы.
1. Шикізатты дайындау және беру
2. Полимер түйіршіктерін экструдерге балқыту
3. Балқыманы пластиктендіру және гомогенизациялау
4. Балқыманы қалыптау басына беру
5. Құбыр дайындамасын қалыптау
6. Кевлар жіптерімен құбырды нығайту
7. Сыртқы полиэтилен қабатын жағу
8. Құбырды салқындату
9. Тарту құрылғысы арқылы құбырды бұру
10. Сапаны бақылау
11. Дайын өнімді таңбалау
12. Дайын өнімді орау
12
1. Шикізатты дайындау және беру
2. Полимер түйіршіктерін экструдерге балқыту
3. Балқыманы пластиктендіру және гомогенизациялау
4. Құбыр дайындамасын қалыптау
5. Кевлар жіпімен құбырды нығайту
6. Сыртқы полиэтилен қабатын жағу
7. Құбырды салқындату
8. Сапаны бақылау
8
ӨҚМ

2807000001
Серная кислота; олеум: серная кислота
Водный раствор
серной кислоты 10%,
Водный раствор
серной кислоты 37%
1. Испытание продукции: наличие аккредитованной или аттестованной лаборатории (центра) соответствующей отрасли, находящихся в собственности или на ином законном основании, либо наличие заключенных договоров с аккредитованными или аттестованными лабораториями (центрами) на проведение необходимых испытаний продукции;
2. Наличие разрешительных документов: лицензия на эксплуатацию химических производств;
3. Наличие паспорта безопасности химической продукции - ГОСТ 30333-2022;
4. Наличие свидетельства о государственной регистрации химической продукции, в случае обязательной регистрации в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
1. Подготовка и дозирование сырьевых компонентов
2. Смешение серной кислоты с водой с поддержанием температурного режима
3. Теплообмен и охлаждение раствора
4. Гомогенизация раствора до получения необходимой концентрации
5. Контроль качества готовой продукции
6. Фасовка и отгрузка
6
1. Подготовка и дозирование сырьевых компонентов
2. Смешение серной кислоты с водой с поддержанием температурного режима
3. Гомогенизация раствора до получения необходимой концентрации
4. Контроль качества готовой продукции
4
МПС
431
Химическая промышленность
3917211000
Трубы, трубки и шланги, жесткие, из полимеров этилена, бесшовные, нарезанные на отрезки, длина которых превышает макс. Размер поперечного сечения с обраб. или необработанной поверхностью..
Трубы напорные из полиэтилена повышенной термостойкости армированные
1. Соответствие требованиям действующих ГОСТов и иных нормативно-технических документов, установленных законодательством Республики Казахстан;
2. Наличие свидетельства о государственной регистрации, в случае обязательной регистрации в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
1. Подготовка и подача сырья
2. Расплавление полимерного гранулята в экструдера
3. Пластикация и гомогенизация расплава
4. Подача расплава в формующую головку
5. Формование трубной заготовки
6. Армирование трубы кевларовой нитью
7. Нанесение наружного полиэтиленового слоя
8. Охлаждение трубы
9. Отвод трубы тянущим устройством
10. Контроль качества
11. Маркировка готовой продукции
12. Намотка готовой продукции
12
1. Подготовка и подача сырья
2. Расплавление полимерного гранулята в экструдера
3. Пластикация и гомогенизация расплава
4. Формование трубной заготовки
5. Армирование трубы кевларовой нитью
6. Нанесение наружного полиэтиленового слоя
7. Охлаждение трубы
8. Контроль качества
8
МПС

432
Химия өнеркәсібі
2832300000
Тиосульфаттар
Полисульфидті-тиосульфатты реагент
1. Өнімді сынау: тиісті саланың аккредиттелген немесе аттестатталған зертханасының (орталығының) меншігінде немесе өзге де заңды негізде болуы, не аккредиттелген немесе аттестатталған зертханалармен (орталықтармен) өнімге қажетті сынақтар жүргізуге жасалған шарттардың болуы;
2. Рұқсат беру құжаттарының болуы: химиялық өндірістерді пайдалануға лицензия;
3. Химиялық өнімдердің қауіпсіздік деректер парағының болуы - МЕМСТ 30333-2022;
4. Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес міндетті түрде тіркелген жағдайда химиялық өнімдерді мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің болуы.
1. Шикізат компоненттерін дайындау
2. Компоненттерді реакторға тиеу
3. Берілген температуралық режимдегі термохимиялық синтез
4. Кептіру
5. Салқындату
6. Дайын өнімнің сапасын бақылау
7. Өлшеп-орау, буып-түю, таңбалау
7
1. Шикізат компоненттерін дайындау
2. Берілген температуралық режимдегі термохимиялық синтез
3. Дайын өнімнің сапасын бақылау
3
ҚР ӨҚМ
";
көрсетілген бұйрыққа сәйкес бекітілген машина жасау саласындағы өндіріс, өндірістік және технологиялық операциялар шарттарында:
реттік нөмірлері 213 және 214-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
213
Машина жасау саласы
8309909009
Ақ қаңылтырдан жасалған, лакпен және/немесе эмальмен қапталған немесе қапталмаған, немесе хромдалған лакталған қаңылтырдан жасалған, бұрандалы немесе домалатып біріктіруге арналған ернеуі бар қақпақтар, басқалары
Бұрау бекіту-пломбалау құрылғысы
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы.
1.Корпусты дайындау (құю)
2.Арқан (трос) кесіндісін дайындау
3.Ішпекті (вставка) құю
4.Бұрандалы қысқышты дайындау
5.Тығынды (заглушка) құю
6.Пластинаны штамптау
7.Корпусты сырлау
8.Пластинаны химиялық қаптау
9.Құрастыру
10.Таңбалау
11.Сапаны бақылау
12.Қаптау
12
1.Корпусты дайындау (құю)
2.Арқан (трос) кесіндісін дайындау
3.Пластинаны штамптау
4.Корпусты сырлау
5.Құрастыру
6.Таңбалау
7.Сапаны бақылау
7
ӨҚМ
214
Машина жасау саласы
8309909009
Ақ қаңылтырдан жасалған, лакпен және/немесе эмальмен қапталған немесе қапталмаған, немесе хромдалған лакталған қаңылтырдан жасалған, бұрандалы немесе домалатып біріктіруге арналған ернеуі бар қақпақтар, басқалары
Норд - Гарант бекіту-пломбалау құрылғысы
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы.

432
Химическая промышленность
2832300000
Тиосульфаты
Полисульфидно-тиосульфатный реагент
1. Испытание продукции: наличие аккредитованной или аттестованной лаборатории (центра) соответствующей отрасли, находящихся в собственности или на ином законном основании, либо наличие заключенных договоров с аккредитованными или аттестованными лабораториями (центрами) на проведение необходимых испытаний продукции;
2. Наличие разрешительных документов: лицензия на эксплуатацию химических производств;
3. Наличие паспорта безопасности химической продукции - ГОСТ 30333-2022;
4. Наличие свидетельства о государственной регистрации химической продукции, в случае обязательной регистрации в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
1. Подготовка сырьевых компонентов
2. Загрузка компонентов в реактор
3. Термохимический синтез при заданном температурном режиме
4. Сушка
5. Охлаждение
6. Контроль качества готовой продукции
7. Расфасовка, упаковка, маркировка
7
1. Подготовка сырьевых компонентов
2. Термохимический синтез при заданном температурном режиме
3. Контроль качества готовой продукции
3
МПС
";
в условиях производства, производственных и технологических операциях машиностроительной отрасли, утвержденных указанным приказом:
строки, порядковые номера 213 и 214, изложить в следующей редакции:
"
213
Машиностроительная отрасль
8309909009
Крышки из белой жести, покрытой или не покрытой лаком и/или эмалью, или из хромированной лакированной жести, винтовые или с бортиком для прикатки, прочие
Запорно-пломбировочное устройство Закрутка
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Изготовление (отливка) корпуса
2. Изготовление отрезка троса
3. Литье вставки
4. Изготовление зажима винтового
5. Литье заглушки
6. Штамповка пластины
7. Окраска корпуса
8. Химическое покрытие пластины
9. Сборка
10. Маркирование
11. Контроль качества
12. Упаковывание
12
1. Изготовление (отливка) корпуса
2. Изготовление отрезка троса
3. Штамповка пластины
4. Окраска корпуса
5. Сборка
6. Маркирование
7. Контроль качества
7
МПС
214
Машиностроительная отрасль
8309909009
Крышки из белой жести, покрытой или не покрытой лаком и/или эмалью, или из хромированной лакированной жести, винтовые или с бортиком для прикатки, прочие
Запорно пломбировочное устройство Норд - Гарант
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала

1. Корпусты дайындау (құю)
2. Арқан (трос) кесіндісін дайындау
3. Шанышқыны құю
4. Серіппені орау
5. Пластина мен фланецті штамптау
6. Қорғаныш шайбаны штамптау
7. Корпусты сырлау
8. Фланец пен пластинаны химиялық қаптау
9. Құрастыру
10. Таңбалау
11. Сапаны бақылау
12. Қаптау
12
1. Корпусты дайындау (құю)
2. Арқан (трос) кесіндісін дайындау
3. Серіппені орау
4. Пластина мен фланецті штамптау
5. Корпусты сырлау
6. Құрастыру
7. Таңбалау
8. Сапаны бақылау
8
ӨҚМ
";
реттік нөмірлері 218 және 219-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
218
Машина жасау саласы
8309909009
Ақ қаңылтырдан жасалған, лакпен және/немесе эмальмен қапталған немесе қапталмаған, немесе хромдалған лакталған қаңылтырдан жасалған, бұрандалы немесе домалатып біріктіруге арналған ернеуі бар қақпақтар, басқалары
Нукер-Блок бекіту-пломбалау құрылғысы
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы.
1. Корпусты дайындау (құю)
2. Арқан (трос) кесіндісін дайындау
3. Цанганы штамптау
4. Конусты қалыптау
5. Фланец пен пластинаны штамптау
6. Корпусты сырлау
7. Фланец пен пластинаны химиялық қаптау
8. Құрастыру
9. Таңбалау
10. Сапаны бақылау
11. Қаптау
11
1. Корпусты дайындау (құю)
2. Арқан (трос) кесіндісін дайындау
3. Фланец пен пластинаны штамптау
4. Корпусты сырлау
5. Құрастыру
6. Таңбалау
7. Сапаны бақылау
7
ӨҚМ
219
Машина жасау саласы
8309909009
Ақ қаңылтырдан жасалған, лакпен және/немесе эмальмен қапталған немесе қапталмаған, немесе хромдалған лакталған қаңылтырдан жасалған, бұрандалы немесе домалатып біріктіруге арналған ернеуі бар қақпақтар, басқалары
Мини-Нукер М бекіту-пломбалау құрылғысы
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы.
1. Изготовление (отливка) корпуса
2. Изготовление отрезка троса
3. Литье шариковой опоры
4. Формовка конусной втулки
5. Навивка пружины
6. Штамповка фланца
7. Окраска корпуса
8. Химическое покрытие фланца
9. Сборка
10. Маркирование
11. Контроль качества
12. Упаковывание
12
1. Изготовление (отливка) корпуса
2. Изготовление отрезка троса
3. Навивка пружины
4. Штамповка фланца
5. Окраска корпуса
6. Сборка
7. Маркирование
8. Контроль качества
8
ӨҚМ
";
реттік нөмірлері 684 – 686, 688, 690, 1008, 1012, 1014-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірі 1016-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1016
Машина жасау саласы
8517620009
Коммутациялық құрылғылар мен маршрутизаторларды қоса алғанда, дауысты, бейнелерді немесе басқа деректерді қабылдауға, түрлендіруге және беруге немесе қалпына келтіруге арналған машиналар: басқалар
Аналогты және цифрлы киілетін радиостанция;
Аналогтық және цифрлық автомобиль радиосы;
Аналогты және цифрлы стационарлық радиостанция;
Интернет радиостанциясы;
Аналогты және цифрлық ретранслятор;
Мобильді байланыс жүйесі;
IP АТС;
Желілік жабдық;
Бейнебақылау;
Спутниктік байланыс жүйесі;
GPS позициясын анықтау;
Көпарналы радиорелелік станция

1. Изготовление (отливка) корпуса
2. Изготовление отрезка троса
3. Литье вилки
4. Навивка пружины
5. Штамповка пластины и фланца
6. Штамповка защитной шайбы
7. Окраска корпуса
8. Химическое покрытие фланца и пластины
9. Сборка
10. Маркирование
11. Контроль качества
12. Упаковывание
12
1. Изготовление (отливка) корпуса
2. Изготовление отрезка троса
3. Навивка пружины
4. Штамповка пластины и фланца
5. Окраска корпуса
6. Сборка
7. Маркирование
8. Контроль качества
8
МПС
";
строки, порядковые номера 218 и 219, изложить в следующей редакции:
"
218
Машиностроительная отрасль
8309909009
Крышки из белой жести, покрытой или не покрытой лаком и/или эмалью, или из хромированной лакированной жести, винтовые или с бортиком для прикатки, прочие
Запорно-пломбировочное устройство Нукер-Блок
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Изготовление (отливка) корпуса
2. Изготовление отрезка троса
3. Штамповка цанги
4. Формовка конуса
5. Штамповка фланца и пластины
6. Окраска корпуса
7. Химическое покрытие фланца и пластины
8. Сборка
9. Маркирование
10. Контроль качества
11. Упаковывание
11
1. Изготовление (отливка) корпуса
2. Изготовление отрезка троса
3. Штамповка фланца и пластины
4. Окраска корпуса
5. Сборка
6. Маркирование
7. Контроль качества
7
МПС
219
Машиностроительная отрасль
8309909009
Крышки из белой жести, покрытой или не покрытой лаком и/или эмалью, или из хромированной лакированной жести, винтовые или с бортиком для прикатки, прочие
Запорно-пломбировочное устройство Мини-Нукер М
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Изготовление (отливка) корпуса
2. Изготовление отрезка троса
3. Литье шариковой опоры
4. Формовка конусной втулки
5. Навивка пружины
6. Штамповка фланца
7. Окраска корпуса
8. Химическое покрытие фланца
9. Сборка
10. Маркирование
11. Контроль качества
12. Упаковывание
12
1. Изготовление (отливка) корпуса
2. Изготовление отрезка троса
3. Навивка пружины
4. Штамповка фланца
5. Окраска корпуса
6. Сборка
7. Маркирование
8. Контроль качества
8
МПС
";
строки, порядковые номера 684 – 686, 688, 690, 1008, 1012, 1014, исключить;
строку, порядковый номер 1016, изложить в следующей редакции:
"
1016
Машиностроительная отрасль
8517620009
Машины для приема, преобразования и передачи или восстановления голоса, изображений или других данных, включая коммутационные устройства и маршрутизаторы: прочие
Аналоговая и цифровая носимая радиостанция;
Аналоговая и цифровая автомобильная радиостанция;
Аналоговая и цифровая стационарная радиостанция;
Интернет радиостанция;
Аналоговый и цифровой ретранслятор;
Мобильная система связи;
IP АТС;
Сетевое оборудование;
Видеонаблюдение;
Спутниковая система связи;
GPS позиционирование;
Многоканальная радиорелейная станция

1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлардың болуы
1. Пассивті элементтері бар баспа платасына дәнекерлеу пастасын жағу
2. Интегралды микросхемалар мен транзисторларды монтаждау
3. Орнатылған электронды компоненттерді пассивті элементтері бар баспа платасына дәнекерлеу
4. Бағдарламалық құралды орнату Баспа платалары мен бұйымдарын орнату
5. Механикалық құрастыру
6. Бұйымның параметрлерін реттеу және бақылау
7. Кешенді тестілеу
8. Дайын өнімді орау және жинақтау
8
1. Пассивті элементтері бар баспа платасына дәнекерлеу пастасын жағу
2. Интегралды микросхемалар мен транзисторларды монтаждау
3. Орнатылған электронды компоненттерді пассивті элементтері бар баспа платасына дәнекерлеу
4. Бағдарламалық құралды орнату Баспа платалары мен бұйымдарын орнату
5. Механикалық құрастыру
6. Бұйымның параметрлерін реттеу және бақылау
6
ӨҚМ
";
реттік нөмірі 1028-жол алып тасталсын;
реттік нөмірлері 1029 және 1030-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
1029
Машина жасау саласы
8519815100
Сыртқы қуат көзінсіз жұмыс істей алмайтын диктофондар
Аудиоақпаратты ұзақ мерзімді жазуға арналған шағын көлемді аппарат
Сымсыз қолжетімділігі бар кіріктірілген жадқа аудиоақпаратты жазуға арналған шағын габаритті аппарат
Кәсіби стереодиктофон
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы.
1. Жүйенің егжей-тегжейлі дизайны (Электр схемасы мен баспа платасының дизайны, схемалық схема және баспа платасының дизайны, өндірістік Gerber файлдарын дайындау, Бағдарламалық жасақтама архитектурасының егжей-тегжейін әзірлеу және бастапқы кодты жазу, қажет болған жағдайда дайын кітапханалар мен модульдерді таңдау) бағдарламалық жасақтама талаптарына сәйкес келетін модульдер немесе жаңаларын құру)
2. Баспа платаларын монтаждау (Баспа платаларын дайындау және сызбаларды қолдану, Электронды компоненттерді тақтаға, микросхемаларға, транзисторларға және т.б. орнату, қосылыстарды дәнекерлеу және сынау - модульдерді құрастыру)
3. Баспа платалары мен модульдерді құрылғы корпусына орнату
4. БҚ тестілеу және жүктеу (Функционалдық тестілеу және компоненттердің үйлесімділігін тексеру және сапаны бақылау, БҚ жүктеу және аппараттық құралдардың сипаттамаларын тексеру)
5. Қаптау
6. Таңбалау
6
1. Жүйені егжей-тегжейлі жобалау (Өндірістік Gerber файлдарын дайындау, бағдарламалық жасақтама архитектурасының егжей-тегжейін пысықтау және қажет болған жағдайда бастапқы кодты жазу)

1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Нанесение паяльной пасты на печатную плату с пассивными элементами
2. Монтаж интегральных схем и транзисторов
3. Пайка установленных электронных компонентов на печатную плату с пассивными элементами
4. Установка программного обеспечения Настройка печатных плат и изделия
5. Механическая сборка
6. Регулировка и контроль параметров изделия
7. Комплексное тестирование
8. Упаковывание и укомплектование готового изделия
8
1. Нанесение паяльной пасты на печатную плату с пассивными элементами
2. Монтаж интегральных схем и транзисторов
3. Пайка установленных электронных компонентов на печатную плату с пассивными элементами
4. Установка программного обеспечения Настройка печатных плат и изделия
5. Механическая сборка
6. Регулировка и контроль параметров изделия
6
МПС
";
строку, порядковый номер 1028, исключить;
строки, порядковые номера 1029 и 1030, изложить в следующей редакции:
"
1029
Машиностроительная отрасль
8519815100
Диктофоны, не способные работать без внешнего источника энергии
Малогабаритный аппарат долговременной записи аудиоинформации
Малогабаритный аппарат записи аудиоинформации на встроенную память с беспроводным доступом
Профессиональный стереодиктофон
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Детальное проектирование системы (Проектирование электрической схемы и печатной платы, принципиальная схема и проект печатной платы, Подготовка производственных Gerber файлов, Проработка деталей архитектуры ПО и написание исходного кода, при необходимости, Выбор готовых библиотек и модулей или создание новых, отвечающих требованиям ПО)
2. Монтаж печатных плат (Подготовка печатных плат и нанесение схем, Установка электронных компонентов на плату, микросхемы, транзисторы и тд, Пайка и тестирование соединений - Сборка модулей)
3. Монтаж печатных плат и модулей в корпус устройства
4. Тестирование и загрузка ПО (Функциональное тестирование и проверка совместимости компонентов и контроль качества, Загрузка ПО и проверка аппаратных характеристик)
5. Упаковывание
6. Маркирование
6
1. Детальное проектирование системы (Подготовка производственных Gerber файлов Проработка деталей архитектуры ПО и написание исходного кода, при необходимости)

2. Баспа платаларын монтаждау (Баспа платаларын дайындау және сызбаларды қолдану, Электронды компоненттерді микросхемалар тақтасына, транзисторларға және т.б. орнату, қосылыстарды дәнекерлеу және сынау, модульдерді құрастыру)
2
ӨҚМ
1030
Машина жасау саласы
8521900009
Бейнетюнермен біріктірілген немесе біріктірілмеген өзге де бейнежазғыш немесе бейнетүсіргіш аппаратура, өзгелері
Аудио-бейне ақпаратты жазуға арналған арнайы шағын көлемді аппарат

2. Монтаж печатных плат (Подготовка печатных плат и нанесение схем, Установка электронных компонентов на плату микросхемы, транзисторы и тд, Пайка и тестирование соединений, Сборка модулей)
2
МПС
1030
Машиностроительная отрасль
8521900009
Прочая видеозаписывающая или видеовоспроизводящая аппаратура, совмещення или не совмещенная с видеотюнером, прочая
Специальный малогабаритный аппарат записи аудио-видео информации

1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлардың болуы
1. Жүйенің егжей-тегжейлі дизайны (Электр схемасы мен баспа платасының дизайны, схемалық схема және баспа платасының дизайны, өндірістік Gerber файлдарын дайындау, Бағдарламалық жасақтама архитектурасының егжей-тегжейін әзірлеу және бастапқы кодты жазу, қажет болған жағдайда дайын кітапханалар мен модульдерді таңдау) бағдарламалық жасақтама талаптарына сәйкес келетін модульдер немесе жаңаларын құру)
2. Баспа платаларын монтаждау (Баспа платаларын дайындау және сызбаларды қолдану, Электронды компоненттерді тақтаға, микросхемаларға, транзисторларға және т.б. орнату, қосылыстарды дәнекерлеу және сынау, модульдерді құрастыру)
3. Баспа платалары мен модульдерді құрылғы корпусына орнату
4. БҚ тестілеу және жүктеу (Функционалдық тестілеу және компоненттердің үйлесімділігін тексеру және сапаны бақылау, БҚ жүктеу және аппараттық құралдардың сипаттамаларын тексеру)
5. Қаптау
6. Таңбалау
6
1. Жүйені егжей-тегжейлі жобалау (Өндірістік Gerber файлдарын дайындау, Бағдарламалық жасақтама архитектурасының бөлшектерін әзірлеу және қажет болған жағдайда бастапқы кодты жазу)
2. Баспа платаларын монтаждау (Баспа платаларын дайындау және сызбаларды қолдану, Электронды компоненттерді тақтаға, микросхемаларға, транзисторларға және т.б. орнату, қосылыстарды дәнекерлеу және сынау, модульдерді құрастыру)
2
ӨҚМ
";
реттік нөмірлері 1032, 1035, 1044-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірі 1138-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1138
Машина жасау саласы
8538100000
8537 тауар позициясындағы бұйымдарға арналған пульттердің, панельдердің, консольдердің, үстелдердің, үлестіргіш қалқандардың және басқа да негіздердің бөліктері, бірақ тиісті аппаратурамен жинақталмағандар
Үлестіргіш қалқандар және тиісті аппаратурамен жинақталмаған басқа да негіздер
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы.
1. Дайындау (металды пішу, кесу)
2. Саңылауларды дайындау (штамптау, кесу)
3. Дайындамаларды иіп қалыптау
4. Дәнекерлеу-құрастыру жұмыстары
5. Сырлау және қорғаныш қабаттарын жағу
6. Тораптарды болтты қосылыстармен құрастыру
7. Электротехникалық жабдықтар мен жиынтықтаушы бөлшектерді орнату
8. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау жүргізу
9. Таңбалау
10. Қаптау
10
1. Саңылауларды дайындау (штамптау, кесу)
2. Дайындамаларды иіп қалыптау
3. Дәнекерлеу-құрастыру жұмыстары
4. Сырлау және қорғаныш қабаттарын жағу

1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Детальное проектирование системы (Проектирование электрической схемы и печатной платы, принципиальная схема и проект печатной платы, Подготовка производственных Gerber файлов, Проработка деталей архитектуры ПО и написание исходного кода, при необходимости, Выбор готовых библиотек и модулей или создание новых, отвечающих требованиям ПО)
2. Монтаж печатных плат (Подготовка печатных плат и нанесение схем, Установка электронных компонентов на плату, микросхемы, транзисторы и тд, Пайка и тестирование соединений, Сборка модулей)
3. Монтаж печатных плат и модулей в корпус устройства
4. Тестирование и загрузка ПО (Функциональное тестирование и проверка совместимости компонентов и контроль качества, Загрузка ПО и проверка аппаратных характеристик)
5. Упаковывание
6. Маркирование
6
1. Детальное проектирование системы (Подготовка производственных Gerber файлов, Проработка деталей архитектуры ПО и написание исходного кода, при необходимости)
2. Монтаж печатных плат (Подготовка печатных плат и нанесение схем, Установка электронных компонентов на плату, микросхемы, транзисторы и тд, Пайка и тестирование соединений, Сборка модулей)
2
МПС
";
строки, порядковые номера 1032, 1035, 1044, исключить;
строку, порядковый номер 1138, изложить в следующей редакции:
"
1138
Машиностроительная отрасль
8538100000
Части пультов, панелей, консолей, столов, распределительных щитов и прочих оснований для изделий товарной позиции 8537, но не укомплектованные соответствующей аппаратурой
Распределительные щиты и прочие основания, не укомплектованные соответствующей аппаратурой
Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Заготовительная (раскрой, резка металла)
2. Изготовление отверстий (штамповка, резка)
3. Гибка заготовок
4. Сварочно-сборочные работы
5. Покраска и нанесение защитных покрытий
6. Сборка узлов на болтовые соединения
7. Установка электротехнического оборудования и комплектующих
8. Контроль на всех этапах производства
9. Маркирование
10. Упаковывание
10
1. Изготовление отверстий (штамповка, резка)
2. Гибка заготовок
3. Сварочно-сборочные работы
4. Покраска и нанесение защитных покрытий

5. Тораптарды болтты қосылыстармен құрастыру
6. Электротехникалық жабдықтар мен жиынтықтаушы бөлшектерді орнату
7. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау жүргізу
7
ӨҚМ
";
реттік нөмірлері 1146 және 1147-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірі 1285-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1285
Машина жасау саласы
8703231930
Жүк-жолаушы автомобильдері-фургондар мен жарыс автомобильдерін қоса алғанда, негізінен адамдарды тасымалдауға арналған жеңіл және өзге де моторлы көлік құралдары (8702 тауар позициясының моторлы көлік құралдарынан басқа), поршеньдің кері-Алға қозғалысымен ұшқынмен тұтанатын, тек ішкі жану қозғалтқышы бар, Қозғалтқыш цилиндрлерінің жұмыс көлемі 1500-ден асатын өзге де көлік құралдары см3, бірақ 3000 см3 аспайды: медициналық мақсатта арнайы жасалған автомобильдер
Жүк-жолаушы автомобильдері-фургондар мен жарыс автомобильдерін қоса алғанда, негізінен адамдарды тасымалдауға арналған жеңіл және өзге де моторлы көлік құралдары (8702 тауар позициясының моторлы көлік құралдарынан басқа), поршеньдің кері-Алға қозғалысымен ұшқынмен тұтанатын, тек ішкі жану қозғалтқышы бар, Қозғалтқыш цилиндрлерінің жұмыс көлемі 1500-ден асатын өзге де көлік құралдары см3, бірақ 3000 см3 аспайды: медициналық мақсатта арнайы жасалған автомобильдер
Көлік құралдарын өнеркәсіптік құрастыру туралы келісімнің болуы
Өтінім беру сәтінде көлік құралдарын өнеркәсіптік құрастыру туралы қолданыстағы Келісімде көзделген өндірістік және технологиялық операциялар
Саны Көлік құралдарын өнеркәсіптік құрастыру туралы қолданыстағы келісіммен айқындалады
Өтінім беру сәтінде көлік құралдарын өнеркәсіптік құрастыру туралы қолданыстағы Келісімде көзделген өндірістік және технологиялық операциялар
немесе келесі шарттарды орындау:
1. 8702 немесе 8704 ЕАЭО СЭҚ ТН кодтары бойынша көлік құралдарын өнеркәсіптік құрастыру туралы қолданыстағы келісімнің болуы
2. Өндірушіге өндірушінің халықаралық сәйкестендіру коды WMI-код берілді және өндіруші көлік құралына жеке сәйкестендіру нөмірін VIN-кодты енгізу бойынша операцияларды жүзеге асырады
3. ЕАЭО СЭҚ ТН 8702 немесе 8704 кодтары бойынша көлік құралдарын өнеркәсіптік құрастыру туралы Келісім шеңберінде сатып алынған көлік құралын (медициналық жабдықты орнату және салонды герметизациялау жөніндегі технологиялық операцияларды қоса алғанда) қайта жабдықтау
Саны Көлік құралдарын өнеркәсіптік құрастыру туралы қолданыстағы келісіммен айқындалады
ӨҚМ
";
реттік нөмірі 1288-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"

5. Сборка узлов на болтовые соединения
6. Установка электротехнического оборудования и комплектующих
7. Контроль на всех этапах производства
7
МПС
";
строки, порядковые номера 1146 и 1147, исключить;
строку, порядковый номер 1285, изложить в следующей редакции:
"
1285
Машиностроительная отрасль
8703231930
Прочие новые автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные главным образом для перевозки людей (кроме моторных транспортных средств товарной позиции 8702), включая грузопассажирские автомобили-фургоны и гоночные автомобили, транспортные средства только с двигателем внутреннего сгорания с искровым зажиганием с возвратно-поступательным движением поршня прочие, с рабочим объемом цилиндров двигателя более 1500 см³, но не более 3000 см³: автомобили, специально предназначенные для медицинских целей
Прочие новые автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные главным образом для перевозки людей (кроме моторных транспортных средств товарной позиции 8702), включая грузопассажирские автомобили-фургоны и гоночные автомобили, транспортные средства только с двигателем внутреннего сгорания с искровым зажиганием с возвратно-поступательным движением поршня прочие, с рабочим объемом цилиндров двигателя более 1500 см³, но не более 3000 см³: автомобили, специально предназначенные для медицинских целей
Наличие соглашения о промышленной сборке транспортных средств
Производственные и технологические операции, предусмотренные действующим Соглашением о промышленной сборке транспортных средств на момент подачи заявки
Количество определяется действующим Соглашением о промышленной сборке транспортных средств
Производственные и технологические операции предусмотренные действующим Соглашением о промышленной сборке транспортных средств на момент подачи заявки или выполнение следующих условий 1. Наличие действующего соглашения о промышленной сборке транспортным средствам по кодам ТН ВЭД ЕАЭС 8702 или 8704 2. Производителю присвоен международный идентификационный код изготовителя WMI-код и производитель осуществляет операции по нанесению индивидуального идентификационного номера VIN-код на транспортное средство 3. Переоборудование транспортного средства (включая технологические операции по установке медицинского оборудования и герметизации салона), приобретенного в рамках соглашения о промышленной сборке транспортных средств по кодам ТН ВЭД ЕАЭС 8702 или 8704
Количество определяется действующим Соглашением о промышленной сборке
МПС РК
";
строку, порядковый номер 1288, изложить в следующей редакции:
"

1288
Машина жасау саласы
8703231982
Өзге де жаңа жеңіл автомобильдер және негізінен адамдарды тасымалдауға арналған өзге де моторлы көлік құралдары (8702 тауар позициясының моторлы көлік құралдарынан басқа), оның ішінде жүк-жолаушы автомобиль-фургондар мен жарыс автомобильдері, тек іштен жану қозғалтқышы бар, ұшқынмен тұтанатын, поршеннің өзара үдемелі қозғалысы бар көлік құралдары қозғалтқыш цилиндрлерінің жұмыс көлемі 2300 см3-ден астам, бірақ 2800 см3-ден аспайтын
Өзге де жаңа жеңіл автомобильдер және негізінен адамдарды тасымалдауға арналған өзге де моторлы көлік құралдары (8702 тауар позициясының моторлы көлік құралдарынан басқа), оның ішінде жүк-жолаушы автомобиль-фургондар мен жарыс автомобильдері, тек іштен жану қозғалтқышы бар, ұшқынмен тұтанатын, поршеннің өзара үдемелі қозғалысы бар көлік құралдары қозғалтқыш цилиндрлерінің жұмыс көлемі 2300 см3-ден астам, бірақ 2800 см3-ден аспайтын
Көлік құралдарын өнеркәсіптік құрастыру туралы келісімнің болуы
Өтінім беру сәтінде көлік құралдарын өнеркәсіптік құрастыру туралы қолданыстағы келісімде көзделген өндірістік және технологиялық операциялар
Саны көлік құралдарын өнеркәсіптік құрастыру туралы қолданыстағы келісіммен анықталады
Өтінім беру сәтінде көлік құралдарын өнеркәсіптік құрастыру туралы қолданыстағы келісімде көзделген өндірістік және технологиялық операциялар
немесе мынадай шарттарды орындау
1. ЕАЭО СЭҚ ТН 8702 немесе 8704 кодтары бойынша көлік құралдарын өнеркәсіптік жинау туралы қолданыстағы келісімнің болуы
2. Өндірушіге дайындаушының халықаралық сәйкестендіру коды WMI-код берілді және өндіруші көлік құралына VIN-код жеке сәйкестендіру нөмірін енгізу бойынша операцияларды жүзеге асырады
3. ЕАЭО СЭҚ ТН 8702 немесе 8704 кодтары бойынша көлік құралдарын өнеркәсіптік жинау туралы келісім шеңберінде сатып алынған көлік құралын қайта жабдықтау (қайтыс болғандардың мәйіттерін тасымалдауға арналған жабдықты немесе арнайы жабдықты, оның ішінде иттерді тасымалдауға арналған торларды орнату жөніндегі технологиялық операцияларды қоса алғанда)
Саны көлік құралдарын өнеркәсіптік құрастыру туралы қолданыстағы келісіммен анықталады
ӨҚМ
";
реттік нөмірі 1294-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1294
Машина жасау саласы
8703331910
Өзге де жеңіл автомобильдер және негізінен адамдарды тасымалдауға арналған өзге де моторлы көлік құралдары (8702 тауар позициясының моторлы көлік құралдарынан басқа), оның ішінде жүк-жолаушы автомобиль-фургондар мен жарыс автомобильдері, тек іштен жанатын поршеньді қозғалтқышы бар, сығымдаудан тұтанатын (дизельді немесе жартылай дизельді) өзге де, қозғалтқыш цилиндрлерінің жұмыс көлемі 2500 см3-ден асатын көлік құралдары: медициналық мақсаттарға арнайы арналған автомобильдер
Медициналық мақсаттарға әдейілеп арналған автомобильдер
Көлік құралдарын өнеркәсіптік құрастыру туралы келісімнің болуы
Өтінім беру сәтінде көлік құралдарын өнеркәсіптік құрастыру туралы қолданыстағы келісімде көзделген өндірістік және технологиялық операциялар
Саны көлік құралдарын өнеркәсіптік құрастыру туралы қолданыстағы келісіммен анықталады
Өтінім беру сәтінде көлік құралдарын өнеркәсіптік құрастыру туралы қолданыстағы келісімде көзделген өндірістік және технологиялық операциялар
немесе мынадай шарттарды орындау

1288
Машиностроительная отрасль
8703231982
Прочие новые автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные главным образом для перевозки людей (кроме моторных транспортных средств товарной позиции 8702), включая грузопассажирские автомобили-фургоны и гоночные автомобили, транспортные средства только с двигателем внутреннего сгорания с искровым зажиганием с возвратно-поступательным движением поршня с рабочим объемов цилиндров двигателя более 2300см3, но не более 2800 см3
Прочие новые автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные главным образом для перевозки людей (кроме моторных транспортных средств товарной позиции 8702), включая грузопассажирские автомобили-фургоны и гоночные автомобили, транспортные средства только с двигателем внутреннего сгорания с искровым зажиганием с возвратно-поступательным движением поршня с рабочим объемов цилиндров двигателя более 2300см3, но не более 2800 см3
Наличие соглашения о промышленной сборке транспортных средств
Производственные и технологические операции, предусмотренные действующим Соглашением о промышленной сборке транспортных средств на момент подачи заявки
Количество определяется действующим Соглашением о промышленной сборке транспортных средств
Производственные и технологические операции предусмотренные действующим Соглашением о промышленной сборке транспортных средств на момент подачи заявки
или выполнение следующих условий
1. Наличие действующего соглашения о промышленной сборке транспортным средствам по кодам ТН ВЭД ЕАЭС 8702 или 8704
2. Производителю присвоен международный идентификационный код изготовителя WMI-код и производитель осуществляет операции по нанесению индивидуального идентификационного номера VIN-код на транспортное средство
3. Переоборудование транспортного средства (включая технологические операции по установке оборудования для перевозки тел умерших, или специального оборудования, в том числе клеток для перевозки собак), приобретенного в рамках соглашения о промышленной сборке транспортных средств по кодам ТН ВЭД ЕАЭС 8702 или 8704
Количество определяется действующим Соглашением о промышленной сборке
транспортных средств
МПС
";
строку, порядковый номер 1294, изложить в следующей редакции:
"
1294
Машиностроительная отрасль
8703331910
Прочие автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные главным образом для перевозки людей (кроме моторных транспортных средств товарной позиции 8702), включая грузопассажирские автомобили-фургоны и гоночные автомобили, транспортные средства только с поршневым двигателем внутреннего сгорания с воспламенением от сжатия (дизелем или полудизелем) прочие, с рабочим объемом цилиндров двигателя более 2500 см³: автомобили, специально предназначенные для медицинских целей
Автомобили специально предназначенные для медицинских целей
Наличие соглашения о промышленной сборке транспортных средств
Производственные и технологические операции, предусмотренные действующим Соглашением о промышленной сборке транспортных средств на момент подачи заявки
Количество определяется действующим Соглашением о промышленной сборке транспортных средств
Производственные и технологические операции предусмотренные действующим Соглашением о промышленной сборке транспортных средств на момент подачи заявки
или выполнение следующих условий

1. ЕАЭО СЭҚ ТН 8702 немесе 8704 кодтары бойынша көлік құралдарын өнеркәсіптік жинау туралы қолданыстағы келісімнің болуы
2. Өндірушіге дайындаушының халықаралық сәйкестендіру коды WMI-код берілді және өндіруші көлік құралына VIN-код жеке сәйкестендіру нөмірін енгізу бойынша операцияларды жүзеге асырады
3. ЕАЭО СЭҚ ТН 8702 немесе 8704 кодтары бойынша көлік құралдарын өнеркәсіптік жинау туралы келісім шеңберінде сатып алынған көлік құралын қайта жабдықтау (мүгедектерді алғашқы тасымалдауға арналған жабдықтарды орнату жөніндегі технологиялық операцияларды қоса алғанда)
Саны көлік құралдарын өнеркәсіптік құрастыру туралы қолданыстағы келісіммен анықталады
ӨҚМ
";
реттік нөмірлері 1382, 1395, 1396, 1407, 1418, 1420, 1422, 1423-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірі 1467-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1467
Машина жасау саласы
9405420022
Басқа жерде аталмаған немесе енгізілмеген прожекторларды, тар бағыттағы жарық шамдарын, шамдарды және олардың бөліктерін қоса алғанда, шамдар мен жарықтандыру жабдықтары; жарықтандырылған маңдайшалар, аты-жөні немесе мекен-жайы бар жарық тақтайшалары және кіріктірілген жарық көзі бар ұқсас бұйымдар және басқа жерде аталмаған немесе енгізілмеген олардың бөліктері: шыршаларды безендіру үшін қолданылатын типтегі жарық гирляндалары: пластмассадан жасалған басқалары: қатты баспа платасында жарықдиодты жарық көздерімен пайдалануға арналған өзгелері
Жарықдиодты шамдар
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның (сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың) болуы
1.Алюминий қорытпасынан немесе пластмассадан корпусты құю
2.Алюминий радиатор профилін аралау (корпустың профильді алюминий конструкциясы қолданылған жағдайда)
3.Корпусты механикалық өңдеу (саңылауларды бұрғылау, ирек ойма шығару)
4.Ауа ағыны өтуі үшін алюминий профиліндегі өтпелі саңылауларды ойып кесу (корпустың профильді алюминий конструкциясы қолданылған жағдайда)
5.Қыртыстарды ажарлау (алюминий үшін)
6.Корпусты майсыздандыру
7.Корпусты сырлау
8.Қатты баспа платасына орнатылған жарық диодты модульді автоматты түрде құрастыру
9.Жарық диодты модульді тестілеу
10.Бұйымды құрастыру (жарық диодты модульді корпусқа бекіту, қорек блогын, шырағдан шашыратқышын орнату)
11.Алдын ала жұмысқа қабілеттілігін тексеру
12.Шырағданды өндірісте алдын ала тексеру (тестілеу) (шырағданның вольт-амперлік сипаттамалары, тұтынылатын қуаты (ватт), шырағданның жарық ағыны (люкс), жоғары кернеу ауытқуларына төзімділігі, ұзақ уақыт бойы төмен және жоғары кернеуде жұмыс істеуін тексеру, қосу және өшіру сынағы)
13.Таңбалау
14.Қаптау
14
1.Алюминий қорытпасынан немесе пластмассадан корпусты құю немесе дайын корпусты пайдалану
2.Алюминий радиатор профилін аралау (корпустың профильді алюминий конструкциясы қолданылған жағдайда)
3.Корпусты механикалық өңдеу (саңылауларды бұрғылау, ирек ойма шығару)
4.Ауа ағыны өтуі үшін алюминий профиліндегі өтпелі саңылауларды ойып кесу (корпустың профильді алюминий конструкциясы қолданылған жағдайда)
5.Қыртыстарды ажарлау (алюминий үшін)
6.Корпусты майсыздандыру
7.Қатты баспа платасына орнатылған жарық диодты модульді құрастыру
8.Жарық диодты модульді тестілеу
9.Бұйымды құрастыру (жарық диодты модульді корпусқа бекіту, қорек блогын, шырағдан шашыратқышын орнату)
10.Алдын ала жұмысқа қабілеттілігін тексеру
11.Шырағданды өндірісте алдын ала тексеру (тестілеу) (шырағданның вольт-амперлік сипаттамалары, тұтынылатын қуаты (ватт), шырағданның жарық ағыны (люкс), жоғары кернеу ауытқуларына төзімділігі, ұзақ уақыт бойы төмен және жоғары кернеуде жұмыс істеуін тексеру, қосу және өшіру сынағы)
11
ӨҚМ
";
реттік нөмірі 1476-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"

1. Наличие действующего соглашения о промышленной сборке транспортным средствам по кодам ТН ВЭД ЕАЭС 8702 или 8704
2. Производителю присвоен международный идентификационный код изготовителя WMI-код и производитель осуществляет операции по нанесению индивидуального идентификационного номера VIN-код на транспортное средство
3. Переоборудование транспортного средства (включая технологические операции по установке оборудования для перевозки инвалидов), приобретенного в рамках соглашения о промышленной сборке транспортных средств по кодам ТН ВЭД ЕАЭС 8702 или 8704
Количество определяется действующим Соглашением о промышленной сборке
МПС
";
строки, порядковые номера 1382, 1395, 1396, 1407, 1418, 1420, 1422, 1423, исключить;
строку, порядковый номер 1467, изложить в следующей редакции:
"
1467
Машиностроительная отрасль
9405420022
Светильники и осветительное оборудование, включая прожекторы, лампы узконаправленного света, фары и их части, в другом месте не поименованные или не включенные; световые вывески, световые таблички с именем или названием, или адресом и аналогичные изделия, имеющие встроенный источник света, и их части, в другом месте не поименованные или не включенные: световые гирлянды типа используемых для украшения новогодних елок: прочие из пластмассы: прочие предназначенные для использования со светодиодными источниками света на жесткой печатной плате
Светодиодные светильники
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры (а также квалифицированного кадрового персонала)
1. Литье корпуса из алюминиевого сплава или из пластмассы
2. Распил радиаторного алюминиевого профиля (в случае применения алюминиевой конструкции корпуса из профиля)
3. Механическая обработка корпуса (сверление отверстий, нарезка резьбы)
4. Вырез сквозных отверстий на алюминиевом профиле для прохождения потока воздуха (в случае применения алюминиевой конструкции корпуса из профиля)
5. Шлифовка заусенцев (для алюминия)
6. Обезжиривание корпуса
7. Покраска корпуса
8. Автоматическая сборка светодиодного модуля, установленного на жесткой печатной плате
9. Тестирование светодиодного модуля
10. Сборка изделия (закрепление светодиодного модуля на корпусе, установка блока питания, рассеивателя светильника)
11. Проверка на предварительную работоспособность
12. Предварительная проверка светильника (тестирование) на производстве (вольт-амперные характеристики светильника, потребляемая мощность (ватт), световой поток (люкс) светильника, выдерживание на высокие скачки, проверка на длительное низкое и высокое напряжение, на включение и выключение)
13. Маркирование
14. Упаковывание
14
1. Литье или использование корпуса из алюминиевого сплава или из пластмассы
2. Распил радиаторного алюминиевого профиля (в случае применения алюминиевой конструкции корпуса из профиля)
3. Механическая обработка корпуса (сверление отверстий, нарезка резьбы)
4. Вырез сквозных отверстий на алюминиевом профиле для прохождения потока воздуха (в случае применения алюминиевой конструкции корпуса из профиля)
5. Шлифовка заусенцев (для алюминия)
6. Обезжиривание корпуса
7. Сборка светодиодного модуля, установленного на жесткой печатной плате
8. Тестирование светодиодного модуля
9. Сборка изделия (закрепление светодиодного модуля на корпусе, установка блока питания, рассеивателя светильника)
10. Проверка на предварительную работоспособность
11. Предварительная проверка светильника (тестирование) на производстве (вольт-амперные характеристики светильника, потребляемая мощность (ватт), световой поток (люкс) светильника, выдерживание на высокие скачки, проверка на длительное низкое и высокое напряжение, на включение и выключение)
11
МПС
";
строку, порядковый номер 1476, изложить в следующей редакции:
"

1476
Машина жасау саласы
9405610003
Басқа жерде аталмаған немесе қосылмаған прожекторларды, тар бағыттағы шамдарды, фараларды және олардың бөліктерін қоса алғанда, шамдар мен жарықтандыру жабдықтары; жарықтандырылған маңдайшалар, аты немесе аты немесе мекенжайы бар жарық тақтайшалары және кіріктірілген жарық көзі бар ұқсас бұйымдар және басқа жерде аталмаған немесе қосылмаған олардың бөліктері: жарықтандырылған маңдайшалар, аты немесе аты немесе мекенжайы бар жарық тақтайшалары және ұқсас бұйымдар: тек жарық диодты жарық көздерімен (LED) пайдалануға арналған: басқа пластмассадан жасалған
Прожекторларды, тар бағыттағы жарық шамдарын қоса алғанда, шырағдандар мен жарықтандыру жабдығы

1476
Машиностроительная отрасль
9405610003
Светильники и осветительное оборудование, включая прожекторы, лампы узконаправленного света, фары и их части, в другом месте не поименованные или не включенные; световые вывески, световые таблички с именем или названием, или адресом и аналогичные изделия, имеющие встроенный источник света, и их части, в другом месте не поименованные или не включенные: световые вывески, световые таблички с именем или названием, или адресом и аналогичные изделия: предназначенные для использования исключительно с источниками света светодиодными (LED): из пластмассы прочие
Светильники и осветительное оборудование, включая прожекторы, лампы узконаправленного света

1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлардың болуы
1. Алюминий қорытпасынан немесе пластмассадан корпусты құю
2. Алюминий радиатор профилін аралау (корпустың профильді алюминий конструкциясы қолданылған жағдайда)
3. Корпусты механикалық өңдеу (саңылауларды бұрғылау, ирек ойма шығару)
4. Қыртыстарды ажарлау (алюминий үшін)
5. Шырағдан шашыратқышын немесе линзасын дайындау
6. Корпусты майсыздандыру
7. Корпусты сырлау
8. Қатты баспа платасына SMD-монтаждау желісінде жарық диодтарын орнату
9. Бұйымды құрастыру (жарық диодты модульді корпусқа бекіту, қорек блогын, шырағдан шашыратқышын немесе линзасын, шырағдан бекітпелері мен тығыздаманы орнату, сымдарды дәнекерлеу)
10. Алдын ала жұмысқа қабілеттілігін тексеру
11. Шырағданның негізгі көрсеткіштері бойынша қабылдау-тапсыру сынақтары (тестілеу) (шырағданның вольт-амперлік сипаттамалары: тұтынылатын қуаты (ватт), шырағданның жарық ағыны (люкс), төмен және жоғары кедергіге тексеру, қосу және өшіру)
12. Таңбалау
13. Қаптау
13
1. Алюминий қорытпасынан немесе пластмассадан корпусты құю немесе дайын корпусты пайдалану
2. Алюминий радиатор профилін аралау (корпустың профильді алюминий конструкциясы қолданылған жағдайда)
3. Корпусты механикалық өңдеу (саңылауларды бұрғылау, ирек ойма шығару)
4. Қыртыстарды ажарлау (алюминий үшін)
5. Шырағдан шашыратқышын немесе линзасын дайындау
6. Корпусты майсыздандыру
7. Қатты баспа платасына SMD-монтаждау желісінде жарық диодтарын орнату
8.Бұйымды құрастыру (жарық диодты модульді корпусқа бекіту, қорек блогын, шырағдан шашыратқышын немесе линзасын, шырағдан бекітпелері мен тығыздаманы орнату, сымдарды дәнекерлеу)
9. Алдын ала жұмысқа қабілеттілігін тексеру
10. Шырағданның негізгі көрсеткіштері бойынша қабылдау-тапсыру сынақтары (тестілеу) (шырағданның вольт-амперлік сипаттамалары: тұтынылатын қуаты (ватт), шырағданның жарық ағыны (люкс), төмен және жоғары кедергіге тексеру, қосу және өшіру)
10
ӨҚМ
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 1705 – 1833-жолдарымен толықтырылсын:
"
1705
Машина жасау саласы
9603500009
Басқа топтамаларға енгізілмеген өзге де щеткалар
Дискілі щеткалар (цилиндрлік) монолитті
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттамалардың, технологиялық құжаттамалардың болуыөрт сөндіру жабдықтары мен өндірістік инфрақұрылымды, сондай-ақ білікті кадрлық персонал
1. Дайындау операциялары (полимерді араластыру, бояу)
2. Моножіпті экструзия

1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Литье корпуса из алюминиевого сплава или из пластмассы
2. Распил радиаторного алюминиевого профиля (в случае применения алюминиевой конструкции корпуса из профиля)
3. Механическая обработка корпуса (сверление отверстий, нарезка резьбы)
4. Шлифовка заусенцев (для алюминия)
5. Изготовление рассеивателя или линзы светильника
6. Обезжиривание корпуса
7. Покраска корпуса
8. Установка светодиодов на линии SMD-монтажа на жесткой печатной плате
9. Сборка изделия (закрепление светодиодного модуля на корпусе, установка блока питания, рассеивателя или линзы светильника, креплений светильника и сальника, пайка проводов)
10. Проверка на предварительную работоспособность
11. Приемо-сдаточные испытания (тестирование) светильника на основные его показатели (вольт-амперные характеристики светильника: потребляемая мощность (ватт), световой поток (люкс) светильника, проверка на низкое и высокое сопротивление, включение и выключение)
12. Маркирование
13. Упаковывание
13
1. Литье или использование корпуса из алюминиевого сплава или из пластмассы
2. Распил радиаторного алюминиевого профиля (в случае применения алюминиевой конструкции корпуса из профиля)
3. Механическая обработка корпуса (сверление отверстий, нарезка резьбы)
4. Шлифовка заусенцев (для алюминия)
5. Изготовление рассеивателя или линзы светильника
6. Обезжиривание корпуса
7. Установка светодиодов на линии SMD-монтажа на жесткой печатной плате
8. Сборка изделия (закрепление светодиодного модуля на корпусе, установка блока питания, рассеивателя или линзы светильника, креплений светильника и сальника, пайка проводов)
9. Проверка на предварительную работоспособность
10. Приемо-сдаточные испытания (тестирование) светильника на основные его показатели (вольт-амперные характеристики светильника: потребляемая мощность (ватт), световой поток (люкс) светильника, проверка на низкое и высокое сопротивление, включение и выключение)
10
МПС
";
дополнить строками, порядковые номера 1705 – 1833, следующего содержания:
"
1705
Машиностроительная отрасль
9603500009
Щетки прочие, не включенные в другие группировки
Щетки дисковые (цилиндрические) монолитные
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры а также квалифицированного кадрового персонала
1. Заготовительные операции (смешивание полимера, окрашивание)
2. Экструзия мононити

3. Жіпті өлшемелі кесу
4. Түктің бағдары және өлшемділігіошоқты зерлеу
5. Қылшықтарды пішінде қалыптастыру
6. Өзекті қысыммен құю
7. Термиялық тұрақтандыру (қыздыру, ысыру, салқындату)
8. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
9. Таңбалау
10. Буып-түю
10
1. Моножіпті экструзия
2. Өлшеуіш резжіпке
3. Бағдарқаданы түктеу және буманы өлшемелі мөлшерлеу
4. Қылшықтарды пішінде қалыптастыру және бекіту
5. Өзекті қысыммен құю
6. Термиялық тұрақтандыру (қыздыру, ысыру, салқындату)
7. Өндірістің барлық кезеңдеріндегі бақылаудық
7
ӨҚМ
1706
Машина жасау саласы
7308909809
Қара металдардан жасалған өзге де металл конструкцияларыбалық аулау (9406 тауар позициясының құрастырмалы құрылыс конструкцияларынан басқа) және олардың бөліктері (мысалы, көпірлер мен олардың учаскелері, шлюздер қақпалары, мұнаралар, торлы мачталар, шатыр жабындары, құрылыс фермалары, есіктер мен терезелер және олардың жақтаулары, табалдырықтар есіктер, жалюзи, балюстрадалар, тіректер мен бағандар үшін); металл конструкцияларында пайдалануға арналған қара металдардан жасалған табақтар, шыбықтар, бұрыштар, фасонды профильдер, құбырлар және ұқсас бұйымдар: өзгелері
Металл түтін құбыры (металл конструкциясы)
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлардың болуы
1. Дайындау операциялары (құбырларды, табақты және сұрыптық прокатты кесу)
2. Бөлшектерді механикалық өңдеу (өңдеуал жиектер, фрезерование, бұрғылау)
3. Біліктеу
4. Дәнекерлеу
5. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
6. Түтін құбырының бөлшектерін құрастыру
7. Түтін мұржасын құрастыру
8. Бояу
9. Консервациялау
10. Таңбалау
11. Буып-түю арқылыя
11
1. Механикалық оббөлшектерді өңдеу (жиектерді өңдеу, фрезерлеу, бұрғылау)
2. Біліктеу
3. Дәнекерлеу
4. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
5. Түтіндік т бөлшектерін құрастырурубль
6. Түтін мұржасын құрастыру
7. Бояу
7
ӨҚМ
1707
Машина жасау саласы
8431390000
Тек қана немесе негізінен тауар позицияларының жабдықтарына арналған бөлшектер 8425 – 8430, 8428 тауар позициясының машиналары немесе механизмдері: өзгелері
Шыны талшықты конвейерлік қоршау
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттамалардың, технологиялық жабдықтар мен жабдықтардың болуы өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы
1. Дайындау операциялары (араластыру, бояу)
2. Құю
3. Қалыптан шығару
4. Механикалық өңдеу (сынықтарды жою, тегістеу)
5. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
6. Таңбалау
7. Буып-түю
7
1. Дайындау операциялары (араластыру, бояу)
2. Құю
3. Қалыптан шығару
4. Механикалық өңдеу (сынықтарды жою, тегістеу)

3. Мерная резка нити
4. Ориентация ворса и мерное дозирование пучка
5. Формирование щетины в форме
6. Литье под давлением сердечника
7. Термическая стабилизация (нагрев, выдержка, охлаждение)
8. Контроль на всех этапах производства
9. Маркирование
10. Упаковывание
10
1. Экструзия мононити
2. Мерная резка нити
3. Ориентация ворса и мерное дозирование пучка
4. Формирование и фиксация щетины в форме
5. Литье под давлением сердечника
6. Термическая стабилизация (нагрев, выдержка, охлаждение)
7. Контроль на всех этапах производства
7
МПС
1706
Машиностроительная отрасль
7308909809
Прочие металлоконструкции из черных металлов (кроме сборных строительных конструкций товарной позиции 9406) и их части (например, мосты и их секции, ворота шлюзов, башни, решетчатые мачты, перекрытия для крыш, строительные фермы, двери и окна и их рамы, пороги для дверей, жалюзи, балюстрады, опоры и колонны); листы, прутки, уголки, фасонные профили, трубы и аналогичные изделия, из черных металлов, предназначенные для использования в металлоконструкциях: прочие
Дымовая металлическая труба (металлоконструкция)
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Заготовительные операции (резка труб, листового и сортового проката)
2. Механическая обработка деталей (обработка кромок, фрезерование, сверление)
3. Вальцевание
4. Сварка
5. Контроль на всех этапах производства
6. Сборка деталей дымовой трубы
7. Сборка дымохода
8. Окрашивание
9. Консервация
10. Маркирование
11. Упаковывание
11
1. Механическая обработка деталей (обработка кромок, фрезерование, сверление)
2. Вальцевание
3. Сварка
4. Контроль на всех этапах производства
5. Сборка деталей дымовой трубы
6. Сборка дымохода
7. Окрашивание
7
МПС
1707
Машиностроительная отрасль
8431390000
Части, предназначенные исключительно или в основном для оборудования товарных позиций 8425 – 8430, машин или механизмов товарной позиции 8428: прочие
Ограждение конвейерное стеклопластиковое
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры а также квалифицированного кадрового персонала
1. Заготовительные операции (смешивание, окрашивание)
2. Литье
3. Извлечение из формы
4. Механическая обработка (удаление облоя, шлифование)
5. Контроль на всех этапах производства
6. Маркирование
7. Упаковывание
7
1. Заготовительные операции (смешивание, окрашивание)
2. Литье
3. Извлечение из формы
4. Механическая обработка (удаление облоя, шлифование)

5. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
5
ӨҚМ
1708
Машина жасау саласы
8474100009
Топырақты, тасты, кендерді немесе басқа да пайдалы қазбаларды сұрыптауға, електен өткізуге, бөлуге немесе жууға арналған басқа машиналар
Қоқыс сұрыптау кешені
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттамалардың, технологиялық жабдықтардың және өндірістік инфрақұрылымның болуы, сондай-ақсондай-ақ білікті кадрлар құрамы
1. Дайындау (металды пішу, кесу)

5. Контроль на всех этапах производства
5
МПС
1708
Машиностроительная отрасль
8474100009
Прочие машины для сортировки, грохочения, сепарации или промывки грунта, камня, руд или других минеральных ископаемых
Мусоросортировочный комплекс
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры а также квалифицированного кадрового персонала
1. Заготовительная (раскрой, резка металла)

2. Ию
3. Біліктеу
4. Дәнекерлеу
5. Механикалық өңдеу (токарлық, фрезерлік, сверлендіру)
6. Слесарлық-құрастыру жұмыстары
7. Сырлау
8. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
9. Таңбалау
10. Буып-түю
10
1. Ию
2. Біліктеу
3. Дәнекерлеу
4. Механикалық өңдеуа (токарлық, фрезерлік, бұрғылау)
5. Слесарлық-құрастыру жұмыстары
6. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
6
ӨҚМ
1709
Машина жасау саласы
8474100009
Топырақты, тасты, кендерді немесе басқа да пайдалы қазбаларды сұрыптауға, електен өткізуге, бөлуге немесе жууға арналған басқа машиналар
Барабанды типті сепаратор
1. Қолда баржобалық-технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтардың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлардың электрондық құжаттары
1. Дайындау (пішу, өңдеу)бқа металла)
2. Ию
3. Біліктеу
4. Дәнекерлеу
5. Механикалық өңдеу (токарлық, фрезерлік, бұрғылау)
6. Слесарлық-құрастыру жұмыстары
7. Сырлау
8. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
9. Таңбалау
10. Буып-түю
10
1. Ию
2. Біліктеу
3. Дәнекерлеу
4. Механикалық өңдеу (токарлық, фрезерлік, бұрғылау)
5. Слесарлық-құрастыру жұмыстары
6. Барлық э бойынша бақылаутапах өндірісі
6
ӨҚМ
1710
Машина жасау саласы
7614100000
Қара металдардан жасалған тікенекті сым; көп желілі сым, арқандар, арқандар, өрілген баулар және мыстан немесе алюминийден жасалған, электр оқшаулағышы жоқ ұқсас бұйымдар
Электр берудің әуе желілері үшін оқшауланбаған сымдар
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ КВ-ның болуыалификацияланған кадрлық персонал
1. Сым өндіру (созу)
2. Өзекті кесу
3. Сымды бұрау
4. Бандаж салу (сымның ұшына) және барабанның бетіне бекіту
5. Бейтарап жағармаймен толтыру немесе өзек таспаларымен орау
6. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
7. Сынақтар
8. Таңбалау
9. Буып-түю
9
1. Өзекті кесу
2. Сымды бұрау
3. Бандаж салу (сымның ұшына) және барабанның бетіне бекіту
4. Бейтарап жағармаймен толтыру немесе өзек таспаларымен орау
5. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
6. Сынақтар
7. Таңбалау
7
ӨҚМ
1711
Машина жасау саласы
8413910008
Азаматтық авиацияға арналған сорғылардың бөлшектері және өзгелері
Қуаты 7,5-тен 30 кВТ-қа дейінгі бұрандалы сорғы үшін жердегі жетек.
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы
1. Дайындау (металды пішу, кесу)
2. Пластиналардың негізгі беттерін фрезерлеу
3. Монтаждау тесіктерін бұрғылау

2. Гибка
3. Вальцевание
4. Сварка
5. Механическая обработка (токарная, фрезерная, сверление)
6. Слесарно-сборочные работы
7. Покраска
8. Контроль на всех этапах производства
9. Маркирование
10. Упаковывание
10
1. Гибка
2. Вальцевание
3. Сварка
4. Механическая обработка (токарная, фрезерная, сверление)
5. Слесарно-сборочные работы
6. Контроль на всех этапах производства
6
МПС
1709
Машиностроительная отрасль
8474100009
Прочие машины для сортировки, грохочения, сепарации или промывки грунта, камня, руд или других минеральных ископаемых
Сепаратор барабанного типа
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры а также квалифицированного кадрового персонала
1. Заготовительная (раскрой, резка металла)
2. Гибка
3. Вальцевание
4. Сварка
5. Механическая обработка (токарная, фрезерная, сверление)
6. Слесарно-сборочные работы
7. Покраска
8. Контроль на всех этапах производства
9. Маркирование
10. Упаковывание
10
1. Гибка
2. Вальцевание
3. Сварка
4. Механическая обработка (токарная, фрезерная, сверление)
5. Слесарно-сборочные работы
6. Контроль на всех этапах производства
6
МПС
1710
Машиностроительная отрасль
7614100000
Проволока колючая из металлов черных; провод многожильный, тросы, канаты, шнуры плетеные и изделия аналогичные из меди или алюминия, без изоляции электрической
Провода неизолированные для воздушных линий электропередачи
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры а также квалифицированного кадрового персонала
1. Производство проволоки (волочение)
2. Нарезка сердечника
3. Скручивание провода
4. Наложение бандажа (на конец провода) и закрепление на щеке барабана
5. Заполнение нейтральной смазкой или обмотка лентами сердечника
6. Контроль на всех этапах производства
7. Испытания
8. Маркирование
9. Упаковывание
9
1. Нарезка сердечника
2. Скручивание провода
3. Наложение бандажа (на конец провода) и закрепление на щеке барабана
4. Заполнение нейтральной смазкой или обмотка лентами сердечника
5. Контроль на всех этапах производства
6. Испытания
7. Маркирование
7
МПС
1711
Машиностроительная отрасль
8413910008
Части насосов для гражданской авиации и прочие
Привод наземный для винтового насоса мощностью от 7,5 до 30 кВт.
Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Заготовительная (раскрой, резка металла)
2. Фрезерная обработка базовых поверхностей пластин
3. Сверление монтажных отверстий

4. Көтергіш раманың элементтерін дәнекерлеу және құрастыру
5. Топсаны құрастырурынды қосылыстар рамалар
6. Редуктор мен электр қозғалтқышын монтаждаугатела
7. Орнату және салыстыруал шкивтердің деңгейі мен туралануы бойынша
8. Орнатылдывка және белдік жетектерін реттеу
9. Қорғаныш қаптамасын дайындау
10. Дәнекерлеу
11. Қорғаныс қаптамасын тазалау және монтаждау
12. Тыйым салуредукторды өнеркәсіптік маймен вка
13. Қорытындыөндірістің барлық кезеңдеріндегі рөлі
14. Таңбалау
15. Буып-түю
15
1. Пластиналардың негізгі беттерін фрезерлеу
2. Монтаждау тесіктерін бұрғылау
3. Көтергіш раманың элементтерін дәнекерлеу және құрастыру
4. Раманың топсалы қосылысын құрастыру
5. Редуктор мен электр қозғалтқышты монтаждау
6. Шкивтерді орнату және тексеру деңгейі мен келісімділігі бойынша
7. Белдік жетекті орнату және реттеу
8. Дәнекерлеу
9. Қорғаныс қаптамасын тазалау және монтаждау
10. Редукторды өнеркәсіптік маймен толтыру
11. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
11
ӨҚМ
1712
Машина жасау саласы
8413607000
Өзге де көлемді роторлы, бұрамалы сорғылар
Өнімділігі тәулігіне 5-тен 145 текше метрге дейін және басы бар, бір және екі жақты типті бұрандалы штангалы сорғы, НЕК моделіом 600-ден 1800 м-ге дейін.
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы
1. Статор бұрандаларын механикалық өңдеу екі сторон
2. Ротордың геометриялық параметрлерін бақылау
3. СКҚ жалғастырғыш муфталарын дайындау
4. Келте құбырларды дайындауНКТ ОВ
5. Аудармашыларды дайындау
6. Бұрғылауды және фрезерлеуді қоса алғанда, төзімді ниппельді дайындауша
7. Табанды дәнекерлеу және аршу
8. Бұрандалы сорғыны стендте құрастыру
9. Сынақтар
10. Таңбалау
11. Консервациялау
12. Буып-түю
12
1. Механикалық өңдеу статор бұрандаларының екі жағынан
2. Геометриялық бақылауротордың х параметрлері
3. СКҚ жалғастырғыш муфталарын дайындау
4. СКТ келте құбырларын дайындау
5. Табанды дәнекерлеу және аршу
6. Бұрандалы сорғыны стендте құрастыру
7. Сынақтар
8. Таңбалау
8
ӨҚМ
1713
Машина жасау саласы
7308905900
Негізінен табақтық материалдан жасалған өзге де металл конструкциялары
Тау-кен-шахталық жабдықтар. Тау-кен шахтасындағы конвейер операторына арналған капсула кабинасы
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы
1. Дайындау (таңбалау, пішу, кесу)
2. Дәнекерлеу
3. Слесарлық өңдеу
4. Бояу
5. Термо-шуды оқшаулау
6. Кабинаның қабырғаларын бұрғылау, ДСП ішкі қаптамасы
7. Шыныпакеттерді, есіктерді, қыздырылған шыныны, триплексті, соққыға қарсы қондырғыны орнатуое

4. Сварка и сборка элементов несущей рамы
5. Сборка шарнирного соединения рамы
6. Монтаж редуктора и электродвигателя
7. Установка и выверка шкивов по уровню и соосности
8. Установка и регулировка ременной передачи
9. Изготовление защитного кожуха
10. Сварка
11. Зачистка и монтаж защитного кожуха
12. Заправка редуктора индустриальным маслом
13. Контроль на всех этапах производства
14. Маркирование
15. Упаковывание
15
1. Фрезерная обработка базовых поверхностей пластин
2. Сверление монтажных отверстий
3. Сварка и сборка элементов несущей рамы
4. Сборка шарнирного соединения рамы
5. Монтаж редуктора и электродвигателя
6. Установка и выверка шкивов по уровню и соосности
7. Установка и регулировка ременной передачи
8. Сварка
9. Зачистка и монтаж защитного кожуха
10. Заправка редуктора индустриальным маслом
11. Контроль на всех этапах производства
11
МПС
1712
Машиностроительная отрасль
8413607000
Насосы объемные роторные прочие, винтовые
Винтовой штанговый насос однозаходного и двухзаходного типа, модели НЕК, производительностью от 5 до 145 куб/сут и напором от 600 до 1800 м.
Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Механическая обработка резьб статора с двух сторон
2. Контроль геометрических параметров ротора
3. Изготовление соединительных муфт НКТ
4. Изготовление патрубков НКТ
5. Изготовление переводников
6. Изготовление упорного ниппеля, включая сверление и фрезерование
7. Сварка и зачистка упорного пальца
8. Сборка винтового насоса на стенде
9. Испытания
10. Маркирование
11. Консервация
12. Упаковывание
12
1. Механическая обработка резьб статора с двух сторон
2. Контроль геометрических параметров ротора
3. Изготовление соединительных муфт НКТ
4. Изготовление патрубков НКТ
5. Сварка и зачистка упорного пальца
6. Сборка винтового насоса на стенде
7. Испытания
8. Маркирование
8
МПС
1713
Машиностроительная отрасль
7308905900
Прочие металлоконструкции, изготовленные главным образом из листового материала
Оборудование горно-шахтное. Кабина - капсула для оператора конвейера в горнорудной шахте
Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Заготовительная (разметка, раскрой, резка)
2. Сварка
3. Слесарная обработка
4. Окрашивание
5. Термо-шумоизоляция
6. Сверление стенок кабины, внутренняя обшивка ЛДСП
7. Установка стеклопакетов, дверей, стекло каленое, триплекс, противоударное

8. Жарықтандыруды, электр жабдықтарын, кіретін ауаны тазартуға арналған электровентиляцияны, шаңды басуды, әйнек тазартқышты, әйнек жуғышты орнату, монтаждау
9. Бейнебақылау мен бейнетіркеуді монтаждау
10. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
11. Қаптау
11
1. Дәнекерлеу
2. Слесарлық өңдеу
3. Термо-шуды оқшаулау
4. Кабинаның қабырғаларын бұрғылау, ДСП ішкі қаптамасы.
5. Шыныпакеттерді, есіктерді, қыздырылған, триплексті, соққыға төзімді шыныларды орнату
6. Жарықтандыруды, электр жабдықтарын орнату, монтаждау, кіретін ауаны, шаңды басуды, шыны тазалағышты, шыны жуғышты тазалауға арналған электровентиляциялар
7. Бейнебақылау мен бейнетіркеуді монтаждау
8. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
8
ӨҚМ
1714
Машина жасау саласы
8531802000
8512 немесе 8530 тауар позициясының жабдықтарынан басқа, дыбыстық немесе визуалды сигнализациялық электр жабдықтары,басқалары,жалпақ дисплейі бар құрылғылар
LeD экран
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы
1. Жиынтықтауыштардың кірісін бақылау
2. Компоненттерді сұрыптау
3. Электрондық компоненттердің жұмысқа қабілеттілігін тексеру
4. Кабинетті (экран корпусын) құрастыру
5. LED-модульдерді монтаждау
6. Қоректендіру блоктарын және басқару карталарын орнату
7. Жабдықты коммутациялау
8. Бастапқы қосу және тестілеу
9. Бағдарламалық жасақтаманы орнату
10. Сапаны бақылау
11. Қапталғанша
11
1. Жиынтықтауыштардың кіріс бақылауых
2. Компоненттерді сұрыптау
3. Жұмысқа қабілеттілігін тексеруэлектрондық компоненттер саны
4. Кабинетті (экран корпусын) құрастыру
5. LED-модульдерді монтаждау
6. Қоректендіру блоктарын және басқару карталарын орнату
7. Жабдықты коммутациялау
8. Бастапқы қосу және тестілеу
9. Бағдарламалық жасақтаманы орнату
10. Сапаны бақылау
10
ӨҚМ
1715
Машина жасау саласы
8607219009
Теміржол локомотивтерінің немесе трамвайдың моторлы вагондарының немесе жылжымалы құрамның бөлшектері: тежегіш құрылғылары және олардың бөлшектері: пневматикалық тежегіштер және олардың бөлшектері: өзгелері
Жүк және жолаушылар вагондарына арналған әмбебап металл-керамикалық тежегіш қалыптары
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы
1.Қаңқаны қалыптау
2. Оқпен атқылау арқылы өңдеу
3. Үйкеліс материалын араластыру
4. Үйкеліс материалын қаңқаға ыстықтай престеу
5. Термиялық өңдеу
6. Механикалық өңдеу
7. Таңбалау
8. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
8
1. Үйкеліс материалын араластыру
2. Үйкеліс материалын қаңқаға ыстықтай престеу

8. Установка, монтаж освещения, электрооборудования, электровентиляции для очистки поступающего воздуха, пылеподавления, стеклоочистки, стеклоомывателя
9. Монтаж видеонаблюдения и видеофиксации
10. Контроль на всех этапах производства
11. Упаковывание
11
1. Сварка
2. Слесарная обработка
3. Термо-шумоизоляция
4. Сверление стенок кабины, внутренняя обшивка ЛДСП.
5. Установка стеклопакетов, дверей, стекло каленое, триплекс, противоударное
6. Установка, монтаж освещения, электрооборудования, электровентиляции для очистки поступающего воздуха, пылеподавления, стеклоочистки, стеклоомывателя
7. Монтаж видеонаблюдения и видеофиксации
8. Контроль на всех этапах производства
8
МПС
1714
Машиностроительная отрасль
8531802000
Электрооборудование звуковое или визуальное сигнализационное, кроме оборудования товарной позиции 8512 или 8530,прочие,устройства с плоским дисплеем
LEd экран
Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Входной контроль комплектующих
2. Сортировка компонентов
3. Проверка работоспособности электронных компонентов
4. Сборка кабинета (корпуса экрана)
5. Монтаж LED-модулей
6. Установка блоков питания и управляющих карт
7. Коммутация оборудования
8. Первичное включение и тестирование
9. Программная настройка
10. Контроль качества
11. Упаковывание
11
1. Входной контроль комплектующих
2. Сортировка компонентов
3. Проверка работоспособности электронных компонентов
4. Сборка кабинета (корпуса экрана)
5. Монтаж LED-модулей
6. Установка блоков питания и управляющих карт
7. Коммутация оборудования
8. Первичное включение и тестирование
9. Программная настройка
10. Контроль качества
10
МПС
1715
Машиностроительная отрасль
8607219009
Части железнодорожных локомотивов или моторных вагонов трамвая или подвижного состава: тормозные устройства и их части: пневматические тормоза и их части: прочие
Металлокерамические тормозные колодки универсальные для грузовых и пассажирских вагонов
Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1.Штамповка каркаса
2. Дробеструйная обработка
3. Смешивание фрикционного материала
4. Горячее прессование фрикционного материала на каркас
5. Термическая обработка
6. Механическая обработка
7. Маркирование
8. Контроль на всех этапах производства
8
1. Смешивание фрикционного материала
2. Горячее прессование фрикционного материала на каркас

3. Термиялық өңдеу
4. Механикалық өңдеу
5. Таңбалау
6. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
6
ӨҚМ
1716
Машина жасау саласы
8607219009
Теміржол локомотивтерінің немесе моторлы вагондардың бөлшектері трнемесе жылжымалы құрамның: тежегіш құрылғылары және олардың бөлшектері: пневматикалық тежегіштер және олардың бөлшектері: өзгелері
Композициожүк көліктеріне арналған тежегіш төсемдерагонов
КО-ның болуынұсқамалық және технологиялық құжаттамаментехнологиялық жабдықтарды және өндірістік инфрақұрылымды, сондай-ақ білікті кадрлық персоналды басқару
1.Қалыптауал қаңқаның
2. Атқылау арқылы жару
3. Араластыруфрикционды материалдың түзілуі
4. Үйкеліс материалын қаңқаға ыстықтай престеу
5. Термиялық өңдеу
6. Механикалық өңдеу
7. Таңбалау
8. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
9. Буып-түю
9
1. Күлкіфрикционды материалды алу
2. Ыстықтай престеуден де артыққаңқаға үйкелетін материалдың е
3. Термиялық өңдеу
4. Механикалық өңдеу
5. Таңбалау
6. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
6
ӨҚМ
1717
Машина жасау саласы
9406200000
Құрастырмалы құрылыс конструкциялары: болаттан жасалған модульдік құрылыс блоктары
Модульдік
құрылыс
блоктар ның
болат
Конструкторлық, жобалық және технологиялық құжаттамалардың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы
1. Дайындау (пішу, кесу)
2. Жүк көтергіш элементтердің өндірісі (рамалар, тіректер, көлденең қатайтқыштар)
3. Тірек конструкциясын дәнекерлеу (рамалар, тіректер, көлденең қабырғалар)
4. Жабындарды жағу
5. Компоненттерді дайындаужелдету жүйелеріне (ауа өткізгіштер)
6. Жылыту және/немесе сумен жабдықтау жүйелерінің компоненттерін дайындау
7. Инженерлік жүйелерді монтаждау
8. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
8
1. Заготовау (пішу, кесу)
2. Жүк көтергіш элементтердің өндірісі (рамалар, тіректер, көлденең қатайтқыштар)
3. Тірек конструкциясын дәнекерлеу (рамалар, тіректер, көлденең қабырғалар)
4. Желдету жүйесінің компоненттерін дайындау (ауа өткізгіштер)
5. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
5
ӨҚМ
1718
Машина жасау саласы
7308400009
Металл тіректерге, қалыптарға, тіреу қабырғаларына немесе шахта бекіткіштеріне арналған жабдық: өзгелері
Монолитті бетон және темірбетон конструкцияларын тұрғызуға арналған қалыптар
Конструкторлық, жобалық және технологиялық құжаттамалардың, технологиялық жабдықтардың және өндірістік инфрақұрылымдардың болуыы, сондай-ақ білікті кадрлар құрамы
1. Дайындау (пішу, кесу, бұрғылау)
2. Құрастыру
3. Дәнекерлеу
4. Бояу
5 Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
6. Таңбалау
6

3. Термическая обработка
4. Механическая обработка
5. Маркирование
6. Контроль на всех этапах производства
6
МПС
1716
Машиностроительная отрасль
8607219009
Части железнодорожных локомотивов или моторных вагонов трамвая или подвижного состава: тормозные устройства и их части: пневматические тормоза и их части: прочие
Композиционные тормозные колодки для грузовых вагонов
Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1.Штамповка каркаса
2. Дробеструйная обработка
3. Смешивание фрикционного материала
4. Горячее прессование фрикционного материала на каркас
5. Термическая обработка
6. Механическая обработка
7. Маркирование
8. Контроль на всех этапах производства
9. Упаковывание
9
1. Смешивание фрикционного материала
2. Горячее прессование фрикционного материала на каркас
3. Термическая обработка
4. Механическая обработка
5. Маркирование
6. Контроль на всех этапах производства
6
МПС
1717
Машиностроительная отрасль
9406200000
Сборные строительные конструкции: модульные строительные блоки из стали
Модульные
строительные
блоки из
стали
Наличие конструкторской, проектной и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Заготовительная (раскрой, резка)
2. Изготовление несущих элементов (рамы, стоек, поперечных ребер жесткости)
3. Сварка несущей конструкции (рамы, стоек, поперечных ребер жесткости)
4. Нанесение покрытий
5. Изготовление компонентов системы вентиляции (воздуховоды)
6. Изготовление компонентов систем отопления и/или водоснабжения
7. Монтаж инженерных систем
8. Контроль на всех этапах производства
8
1. Заготовительная (раскрой, резка)
2. Изготовление несущих элементов (рамы, стоек, поперечных ребер жесткости)
3. Сварка несущей конструкции (рамы, стоек, поперечных ребер жесткости)
4. Изготовление компонентов системы вентиляции (воздуховоды)
5. Контроль на всех этапах производства
5
МПС
1718
Машиностроительная отрасль
7308400009
Оборудование для металлических строительных лесов, опалубок, подпорных стенок или шахтной крепи: прочие
Опалубка для возведения монолитных бетонных и железобетонных конструкций
Наличие конструкторской, проектной и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Заготовительная (раскрой, резка, сверление)
2. Сборка
3. Сварка
4. Окрашивание
5 Контроль на всех этапах производства
6. Маркирование
6

1. Дайындау (пішу, кесу, бұрғылау)
2. Құрастыру
3. Дәнекерлеу
4. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
4
ӨҚМ
1719
Машина жасау саласы
8481809907
Құбыр өткізгіштерге, қазандықтарға, резервуарларға, цистерналарға, бактарға және сол сияқтыларға арналған өзге де арматура редукциялық және термореттегіш клапандарды қоса алғанда, сыйымдылықтардың
Өрт сөндіру гидранты
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық құжаттаманың болуы жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлардың
1. Дайындау (металды пішу, кесу)
2. Термиялық өңдеу (сөндіру, шынықтыру, цементтеу)
3. Бөлшектерді механикалық өңдеу (токарлық, фрезерлік)
4. Слесарлық (тесіктерді бұрғылау, аршу)
5. Дәнекерлеу жұмыстары
6. Құрастыру
7. Таңбалау
8. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
9. Сынақ
10. Бояу
11. Консервациялау
12. Буып-түю
12
1. Термиялық өңдеу (сөндіру, шынықтыру, цементтеу)
2. Механикалық өңдеу бөлшектерді (токарлық, фрезерлік)
3. Слесарлық (тесіктерді бұрғылау, аршу)
4. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
5. Дәнекерлеу жұмыстары
6. Құрастыру
7. Сынақ
7
ӨҚМ
1720
Машина жасау саласы
7308400001
Қара металдардан жасалған металл конструкциялар (9406 тауар позициясының құрама құрылыс конструкцияларынан басқа) және олардың металл конструкцияларда пайдалануға арналған бөлшектері: металл тіректерге, қалыптарға, тіреу қабырғаларына немесе шахта бекіткіштеріне арналған жабдық: шахта бекіткіші
Арматуралық арқалық үш буынды бекіткіш
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік құжаттаманың болуыинфрақұрылымның (сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың)
1. Дайындау операциялары (металды пішу, кесу, майыстыру)
2. Құрастыру
3. Дәнекерлеу
4. Барлық кезеңдердегі бақылау өндірістің
5. Буып-түю
6. Таңбалау
6
1. Құрастыру
2. Дәнекерлеу
3. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
3
ӨҚМ
1721
Машина жасау саласы
8414809000
Ауа немесе вакуумдық сорғылар, ауа немесе газ компрессорлары мен желдеткіштері; желдеткіш немесе рециркуляциялық сорғыштар немесе желдеткіші бар, сүзгілері бар немесе сүзгілері жоқ шкафтар; сүзгілері бар немесе сүзгілері жоқ газ өткізбейтін биологиялық қауіпсіздік шкафтары: басқалары: басқалары
Роторлық ауа үрлегіш
Конструкторлық және технологиялық жабдықтың болуықұжаттамалардың, технологиялық жабдықтардың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлардың
1. Дайындау (пішу, кесу, ию металл)
2. Бөлшектерді механикалық өңдеу (токарлық, фрезерлік)
3. Дәнекерлеу операциялары
4. Роторлық блоктың бөлшектерін дайындау
5. Бояу
6. Құрастыру операциялары
7. Таңбалау

1. Заготовительная (раскрой, резка, сверление)
2. Сборка
3. Сварка
4. Контроль на всех этапах производства
4
МПС
1719
Машиностроительная отрасль
8481809907
Прочая арматура для трубопроводов, котлов, резервуаров, цистерн, баков и аналогичных емкостей, включая редукционные и терморегулирующие клапаны
Гидрант пожарный
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Заготовительная (раскрой, резка металла)
2. Термообработка (закалка, отпуск, цементирование)
3. Механическая обработка деталей (токарная, фрезерная)
4. Слесарная (сверление отверстий, зачистка)
5. Сварочные работы
6. Сборка
7. Маркирование
8. Контроль на всех этапах производства
9. Испытание
10. Окрашивание
11. Консервация
12. Упаковывание
12
1. Термообработка (закалка, отпуск, цементирование)
2. Механическая обработка деталей (токарная, фрезерная)
3. Слесарная (сверление отверстий, зачистка)
4. Контроль на всех этапах производства
5. Сварочные работы
6. Сборка
7. Испытание
7
МПС
1720
Машиностроительная отрасль
7308400001
Металлоконструкции из черных металлов (кроме сборных строительных конструкций товарной позиции 9406) и их части предназначенные для использования в металлоконструкциях: оборудование для металлических строительных лесов, опалубок, подпорных стенок или шахтной крепи: шахтная крепь
Арматурная арочная крепь трехзвенная
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры (а также квалифицированного кадрового персонала)
1. Заготовительные операции (раскрой, резка, гибка металла)
2. Сборка
3. Сварка
4. Контроль на всех этапах производства
5. Упаковывание
6. Маркирование
6
1. Сборка
2. Сварка
3. Контроль на всех этапах производства
3
МПС
1721
Машиностроительная отрасль
8414809000
Насосы воздушные или вакуумные, воздушные или газовые компрессоры и вентиляторы; вентиляционные или рециркуляционные вытяжные колпаки или шкафы с вентилятором, с фильтрами или без фильтров; газонепроницаемые шкафы биологической безопасности с фильтрами или без фильтров: прочие: прочие
Воздуходувка роторная
Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Заготовительная (раскрой, резка, гибка металла)
2. Механическая обработка деталей (токарная, фрезерная)
3. Сварочные операции
4. Изготовление деталей роторного блока
5. Покраска
6. Сборочные операции
7. Маркирование

8. Буып-түю
9. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
9
1. Бөлшектерді механикалық өңдеу (токарлық, фрезерлік)
2. Дәнекерлеу операциялары
3. Бояу
4. Құрастыру операциялары
5. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
5
ӨҚМ
1722
Машина жасау саласы
8479899707
Өзге де машиналар мен механикалық керек-жарақтар
Пневматикалық үлестік қуаттағыш
Конструкторлық және технологиялық құжаттамалардың, техникалық құжаттамалардың болуынологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымды, сондай-ақ білікті кадрларды даярлау персоналдың
1. Дайындау операциялары (пішу, ию, кесу)
2. Механикалық өңдеу (токарлық, фрезерлік)
3. Тесіктерді бұрғылау
4. Дәнекерлеу
5. Құрастыру
6. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
7. Таңбалау
8. Буып-түю
8
1. Механикалық өңдеу (токарлық, фрезерлік)
2. Тесіктерді бұрғылау
3. Дәнекерлеу
4. Құрастыру
5. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
5
ӨҚМ
1723
Машина жасау саласы
7325999009
Туралықара металдардан құйылған бұйымдар
Сақиналы-шпорлы шығыршық СШШ
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы
1. Балқыту
2.Құю қалыптарын дайындау
3. Қалыптарды құю
4.Галтовка (қажет болған жағдайда)
5. Бояу арқылыатік
6. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
7. Буып-түю
7
1.Балқыту
2. Қалыптарды құю
3. Галтовка (қажет болған жағдайда)
4. Бояу
5. Консервациялау
6. барлығын бақылауөндірістің х кезеңдері
6
ӨҚМ
1724
Машина жасау саласы
7325999009
Қара металдардан құйылған өзге де бұйымдар
Роликті диск
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы
1. Құю
2. Құю қалыптарын дайындау
3. Қалыптарды құю
4. Галтовка (қажет болған жағдайда)
5. Бояу
6. Барлығына бақылау жасау өндіріс кезеңдерінде
7. Буып-түю
7
1. Құю
2. Қалыптарды құю
3.Галтовка (қажет болған жағдайда)
4. Бояу
5. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
5
ӨҚМ
1725
Машина жасау саласы
7325999009
Қара металдардан құйылған өзге де бұйымдар
Диск
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы
1. Құю
2. Құю қалыптарын дайындау
3. Қалыптарды құю
4. Галтовка (қажет болған жағдайда)
5. Бояу
6. Барлығына бақылау жасау өндіріс кезеңдерінде
7. Буып-түю
7
1. Құю
2. Қалыптарды құю
3.Галтовка (қажет болған жағдайда)
4. Бояу
5. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
5
ӨҚМ
1726
Машина жасау саласы
7325999009
Қара металдардан құйылған өзге де бұйымдар
Соққыш
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы

8. Упаковывание
9. Контроль на всех этапах производства
9
1. Механическая обработка деталей (токарная, фрезерная)
2. Сварочные операции
3. Покраска
4. Сборочные операции
5. Контроль на всех этапах производства
5
МПС
1722
Машиностроительная отрасль
8479899707
Машины и механические приспособления прочие
Зарядчик пневматический порционный
Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Заготовительные операции (раскрой, гибка, резка)
2. Механическая обработка (токарная, фрезерная)
3. Сверление отверстий
4. Сварка
5. Сборка
6. Контроль на всех этапах производства
7. Маркирование
8. Упаковывание
8
1. Механическая обработка (токарная, фрезерная)
2. Сверление отверстий
3. Сварка
4. Сборка
5. Контроль на всех этапах производства
5
МПС
1723
Машиностроительная отрасль
7325999009
Прочие изделия литые из черных металлов
Кольцо кольчато-шпоровое ККШ
Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Плавка
2.Изготовление литейной формы
3. Заливка форм
4.Галтовка (при необходимости)
5. Окрашивание
6. Контроль на всех этапах производства
7. Упаковывание
7
1.Плавка
2. Заливка форм
3. Галтовка (при необходимости)
4. Окрашивание
5. Консервация
6. контроль на всех этапах производства
6
МПС
1724
Машиностроительная отрасль
7325999009
Прочие изделия литые из черных металлов
Диск катка
Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Литье
2. Изготовление литейной формы
3. Заливка форм
4. Галтовка (при необходимости)
5. Окрашивание
6. Контроль на всех этапах производства
7. Упаковывание
7
1. Литье
2. Заливка форм
3.Галтовка (при необходимости)
4. Окрашивание
5. Контроль на всех этапах производства
5
МПС
1725
Машиностроительная отрасль
7325999009
Прочие изделия литые из черных металлов
Диск
Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Литье
2. Изготовление литейной формы
3. Заливка форм
4. Галтовка (при необходимости)
5. Окрашивание
6. Контроль на всех этапах производства
7. Упаковывание
7
1. Литье
2. Заливка форм
3.Галтовка (при необходимости)
4. Окрашивание
5. Контроль на всех этапах производства
5
МПС
1726
Машиностроительная отрасль
7325999009
Прочие изделия литые из черных металлов
Било
Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала

1. Құю
2. Құю қалыптарын дайындау
3. Қалыптарды құю
4. Галтовка (қажет болған жағдайда)
5. Бояу
6. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
7. Консервациялау
8. Қаптау
8
1. Құю
2. Қалыптарды құю
3. Галтовка (қажет болған жағдайда)
4. Бояу
5. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
5
ӨҚМ
1757
Машина жасау саласы
9406903908
Құрастырмалы құрылыс конструкциялары: қара металдардан жасалған өзгелері, өзгелері
Модульдік ғимараттар
Конструкторлық және технологиялық құжаттамалардың, технологиялық жабдықтардың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персонал
1. Заготовительді (металды пішу, кесу)
2. Механикалық өңдеу
3. Құрастыру-дәнекерлеу жұмыстары
4. Бояу
5. Жылу оқшаулағышоляциялық жұмыстар
6. Электр монтаждау
7. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
7
1. Механикалықи өңдеу
2. Құрастыру-дәнекерлеу жұмыстары
3. Бояу
4. Жылу оқшаулау жұмыстары
5. Электромонтәж
6. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
6
ӨҚМ
1758
Машина жасау саласы
8413910008
Азаматтық авиацияға арналған сорғылардың бөлшектері және өзгелері
Лабиринт
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның (сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың) болуы
1. Сатып алу операциялары (таңбалау, металды кесу, загото құювок)
2. Құймалар мен дайындамаларды механикалық өңдеу (бұрау, бұрғылау, бұрау, жүрістербекіту)
3. Құрастыру
4. Бақылау
4
1. Құймалар мен дайындамаларды механикалық өңдеу (бұрау, бұрғылау, бұрау, тегістеу)
2. Бақылау
2
ӨҚМ
1759
Машина жасау саласы
9506919000
Жалпы дене шынықтырумен, гимнастикамен немесе жеңіл атлетикамен айналысуға арналған өзге де керек-жарақтар мен жабдықтар
Балалар ойын жабдықтары (сырғанақтар, әткеншектер, ойын кешендері, теңгергіштер және т.б.)
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті персоналдың болуы
1. Дайындау (пішу, кесу, ию)
2. Дәнекерлеу
3. Слесарлық өңдеу
4. Жабынды жағу (техникалық тапсырмаға байланысты)
5. Құрастыру
6. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
7. Буып-түю
7
1. Дәнекерлеу
2. Слесарлық өңдеу
3. Жабынды жағу (техникалық тапсырмаға байланысты)
4. Құрастыру
5. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
5
ӨҚМ
1760
Машина жасау саласы
8504409100
Электрлік, статикалық электрлік трансформаторлар түрлендіргіштер (мысалы, түзеткіштер), индукторлар және дроссельдер: өзгелері: инверторлар: өзгелері
БГС белсенді гармоникалық сүзгісі
1. Конструкторлық және технологиялық жабдықтың болуы құжаттамаларды, технологиялық жабдықтарды және өндірістік инфрақұрылымды, сондай-ақ білікті персоналды басқару

1. Литье
2. Изготовление литейной формы
3. Заливка форм
4. Галтовка (при необходимости)
5. Окрашивание
6. Контроль на всех этапах производства
7. Консервация
8. Упаковывание
8
1. Литье
2. Заливка форм
3. Галтовка (при необходимости)
4. Окрашивание
5. Контроль на всех этапах производства
5
МПС
1757
Машиностроительная отрасль
9406903908
Сборные строительные конструкции: прочие из черных металлов, прочие
Модульные здания
Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Заготовительная (раскрой, резка металла)
2. Механическая обработка
3. Сборочное-сварные работы
4. Окрашивание
5. Теплоизоляционные работы
6. Электромонтаж
7. Контроль на всех этапах производства
7
1. Механическая обработка
2. Сборочное-сварные работы
3. Окрашивание
4. Теплоизоляционные работы
5. Электромонтаж
6. Контроль на всех этапах производства
6
МПС
1758
Машиностроительная отрасль
8413910008
Части насосов для гражданской авиации и прочие
Лабиринт
Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры (а также квалифицированного кадрового персонала)
1. Заготовительные операции (разметка, резка металла, отливка заготовок)
2. Механическая обработка отливок и заготовок (точение, сверление, нарезание резьбы, шлифование)
3. Сборка
4. Контроль
4
1. Механическая обработка отливок и заготовок (точение, сверление, нарезание резьбы, шлифование)
2. Контроль
2
МПС
1759
Машиностроительная отрасль
9506919000
Прочий инвентарь и оборудование для занятий общей физкультурой, гимнастикой или атлетикой
Детское игровое оборудование (горки, качели, игровые комплексы, балансиры и т.д.)
Наличие конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного персонала
1. Заготовительная (раскрой, резка, гибка)
2. Сварка
3. Слесарная обработка
4. Нанесение покрытия (в зависимости от технического задания)
5. Сборка
6. Контроль на всех этапах производства
7. Упаковывание
7
1. Сварка
2. Слесарная обработка
3. Нанесение покрытия (в зависимости от технического задания)
4. Сборка
5. Контроль на всех этапах производства
5
МПС
1760
Машиностроительная отрасль
8504409100
Трансформаторы электрические, статические электрические преобразователи (например, выпрямители), катушки индуктивности и дроссели: прочие: инверторы: прочие
Активный фильтр гармоник АФГ
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала

1. Дайындау операциялары (пішу, кесу және металды өңдеу)
2. Ию
3. Бөлшектерді құрастыру бірліктеріне дәнекерлеу
4. Тазалау
5. Бояу
6. Металл конструкцияларын құрастыру (қаңқа және ішкі элементтер)
7. Сүзгі модульдерін қаңқаға орнату
8. Қуат тізбектерінің шиналарын монтаждау
9. Басқару контроллерін орнату
10. Қорғаныс аппаратурасын монтаждау, релелік тізбектер (басқару және дабыл беру тізбектерін монтаждау; басқару контроллерін параметрлеу)
11. Қабылдау-тапсыру сынақтары
12. Өндірістің барлық сатыларында бақылау
13. Таңбалау
14. Буып-түю
14
1. Ию
2. Бөлшектерді құрастыру бірліктеріне дәнекерлеу
3. Тазалау
4. Бояу
5. Металл конструкцияларын құрастыру (қаңқа және ішкі элементтер)
6. Сүзгі модульдерін қаңқаға орнату
7. Күштік тізбектердің шиналарын монтаждау
8. Басқару контроллерін орнату
9. Қорғаныс жабдықтарын, релелік тізбектерді монтаждау (басқару және дабыл беру тізбектерін монтаждау; басқару контроллерін баптау)
10. Сынақтар
11. Өндірістің барлық сатыларында бақылау
12. Таңбалау
12
ӨҚМ
1761
Машина жасау саласы
8419908509
Медицина өнеркәсібіне арналған жабдықтардың бөліктерінен басқа, өзге де бөлшектер
Жылу алмастырғыш корпусы
1. Конструкцияның болуытехникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгіқұжаттамаларды, технологиялық жабдықтарды және өндірістік инфрақұрылымды, сондай-ақ білікті қызметкерлерді қамтидыала
1. Дайындау (табақты кесуметалды кесу, бұрыштар мен құбыр дайындамаларын кесу)
2. Механикалық өңдеу (бағыттауыштарды жасау, кесу ішкі немесе ішкіужной ржүргізу)
3. Дәнекерлеу (құбырларды, аяқтарды жылу алмастырғыш корпусының плиталарына дәнекерлеу)
4. Дәнекерлеу тігістері мен корпус жазықтықтарын тазалау
5. Жылу алмастырғыштың корпусы мен бағыттағыштарын сырлау
6. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
7. Таңбалау
8. Буып-түю
8
1. Дайындамалық (қаңылтыр металды кесу, бұрыштар мен құбыр дайындамаларын кесу)
2. Механикалық өңдеу (бағыттағыштарды жасау, ішкі немесе сыртқы жіптерді кесу)
3. Дәнекерлеу (құбырларды, аяқтарды жылу алмастырғыш корпусының плиталарына дәнекерлеу)
4. Дәнекерлеу тігістері мен корпус жазықтықтарын тазалау
5. Сырлаужылуалмастырғыштың корпусы мен бағыттағыштарының шаңы
6. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
6
ӨҚМ
1762
Машина жасау саласы
9405190039
Басқа жерде аталмаған немесе қосылмаған прожекторларды, тар бағыттағы шамдарды, фараларды және олардың бөліктерін қоса алғанда, жарықтандырғыштар мен жарықтандыру жабдықтары; жарықтандырылған маңдайшалар, аты немесе аты немесе мекенжайы бар жарықтандырылған тақтайшалар кіріктірілген жарық көзі бар ұқсас бұйымдар және олардың бөліктері басқа жерде аталмаған немесе енгізілмеген: люстралар және басқа электрлік жарықтандыру жабдықтары, төбеге немесе қабырғаға, ашық қоғамдық орындарды жарықтандыру үшін қолданылатын жарықтандыру жабдықтарынан басқа немесе көлік құралдарыых магистральдар: өзгелері өзгелерденолардың материалдары: басқалар
Өзге де материалдардан жасалған өзге де қабырғалық және төбелік шырағдандар

1. Заготовительные операции (раскрой, резка и обработка металла)
2. Гибка
3. Сварка деталей в сборочные единицы
4. Зачистка
5. Окрашивание
6. Сборка металлоконструкций (каркас и внутренние элементы)
7. Установка модулей фильтра в каркас
8. Монтаж ошиновки силовых цепей
9. Монтаж управляющего контроллера
10. Монтаж защитной аппаратуры, релейных цепей (монтаж цепей управления и сигнализации; параметрирование управляющего контроллера)
11. Приемо-сдаточные испытания
12. Контроль на всех стадиях производства
13. Маркирование
14. Упаковывание
14
1. Гибка
2. Сварка деталей в сборочные единицы
3. Зачистка
4. Окрашивание
5. Сборка металлоконструкций (каркас и внутренние элементы)
6. Установка модулей фильтра в каркас
7. Монтаж ошиновки силовых цепей
8. Монтаж управляющего контроллера
9. Монтаж защитной аппаратуры, релейных цепей (монтаж цепей управления и сигнализации; параметрирование управляющего контроллера)
10. Испытания
11. Контроль на всех стадиях производства
12. Маркирование
12
МПС
1761
Машиностроительная отрасль
8419908509
Прочие части, кроме частей оборудования для медицинской промышленности
Корпус теплообменника
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Заготовительная (нарезка листового металла, резка уголков и трубных заготовок)
2. Механическая обработка (изготовление направляющих, нарезание внутренней или наружной резьбы)
3. Сварка (приварка патрубков, ножек к плитам корпуса теплообменника)
4. Зачистка сварочных швов и плоскостей корпуса
5. Покраска корпуса теплообменника и направляющих
6. Контроль на всех этапах производства
7. Маркирование
8. Упаковывание
8
1. Заготовительная (нарезка листового металла, резка уголков и трубных заготовок)
2. Механическая обработка (изготовление направляющих, нарезание внутренней или наружной резьбы)
3. Сварка (приварка патрубков, ножек к плитам корпуса теплообменника)
4. Зачистка сварочных швов и плоскостей корпуса
5. Покраска корпуса теплообменника и направляющих
6. Контроль на всех этапах производства
6
МПС
1762
Машиностроительная отрасль
9405190039
Светильники и осветительное оборудование, включая прожекторы, лампы узконаправленного света, фары и их части, в другом месте не поименованные или не включенные; световые вывески, световые таблички с именем или названием, или адресом и аналогичные изделия, имеющие встроенный источник света, и их части, в другом месте не поименованные или не включенные: люстры и прочее электрическое осветительное оборудование, потолочное или настенное, кроме осветительного оборудования типа используемого для освещения открытых общественных мест или транспортных магистралей: прочие из прочих материалов: прочие
Светильники прочие настенные и потолочные из прочих материалов

1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлардың болуырсонала
1. Шикізатты құюға дайындау (кептіру)
2. Шикізатты бункерге тиеу
3. Арматура корпусының негізін инъекциялық қалыптау
4. Арматура корпусының диффузорын инъекциялық қалыптау
5. Жарықдиодты тақтаны, жарықдиодты сызғышты немесе негізді шамның негізіне бекіту
6. Құрастыру
7. Пр-ға тексерушамның дәнекерлеу жұмысқа қабілеттілігі
8. Сынақтар
9. Таңбалау
10. Буып-түю
10
1. Шикізатты құюға дайындау (кептіру)
2. Шикізатты бункерге тиеу
3. Арматура корпусының диффузорын инъекциялық қалыптау
4. Бекіту жарықдйод тақтасының, жарықдиодты сызғыштың немесе шамның негізіне арналған негіздің
5. Құрастыру
6. Шамның алдын ала жұмысқа қабілеттілігін тексеру
7. Сынақтар
8. Таңбалау
8
ӨҚМ
1763
Машина жасау саласы
9025900008
Сұйықтыққа, термометрлерге, пирометрлерге батырылған кезде жұмыс істейтін басқа гидрометрлер және ұқсас құрылғыларры, барометрлер, гигроесептегіштер мен психрометрлер, жазу құрылғысы бар немесе онсыз және осы құрылғылардың кез келген комбинациясы: бөлшектері мен керек-жарақтарыдық
Жарықтан қорғайтын құрылғы
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы
1. Заготобілгіш (металды кесу)
2. Дайындамаларды механикалық өңдеу (токарлық, бұрғылау, бұрау, фрезерлеу)
3. Бояу
4. Бұйымды құрастыру
5. Контөндірістің барлық кезеңдеріндегі рөлі
6. Сынақтар
7. Таңбалау
8. Буып-түю
8
1. Механикадатуралыбдайындамаларды өңдеу (токарлық, бұрғылау, бұрау, фрезерлеу)
2. Бояу
3. Бұйымды құрастыру
4. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
5. Сынақтар
6. Таңбалау
7. Буып-түю
7
ӨҚМ
1764
Машина жасау саласы
8607300000
Ілмекжәне және өзге де тіркемелі құрылғылар, буферлер, олардың бөліктері
Т1 класты РТ-120 және Т2 класты РТ-130 жүк вагондарына арналған сіңіргіш құрылғылар
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлардың болуы
1. Дайындық (компоненттерді кіріс бақылауы, өңдеу орындарын белгілеу)
2. Абсорбциялық аппараттың корпусының дайындамаларын, конусты, сыналарды, штангаларды механикалық өңдеу (құю толқындарын кетіру, токарлық өңдеу және/немесе фрезерлік және/немесе тегістеу)
3. Дәнекерлеу (қажет болған жағдайда сынамаларды балқыту)
4. Бұйымның корпусын бояу
5. Таңбалау
6. Қола астарларды престеу
7. Бұйымды құрастыру

1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Подготовка сырья к литью (сушка)
2. Загрузка сырья в бункер
3. Литье под давлением основания корпуса светильника
4. Литье под давлением рассеивателя корпуса светильника
5. Крепление светодиодной платы, светодиодной линейки или цоколя к основанию светильника
6. Сборка
7. Проверка на предварительную работоспособность светильника
8. Испытания
9. Маркирование
10. Упаковывание
10
1. Подготовка сырья к литью (сушка)
2. Загрузка сырья в бункер
3. Литье под давлением рассеивателя корпуса светильника
4. Крепление светодиодной платы, светодиодной линейки или цоколя к основанию светильника
5. Сборка
6. Проверка на предварительную работоспособность светильника
7. Испытания
8. Маркирование
8
МПС
1763
Машиностроительная отрасль
9025900008
Прочие ареометры и аналогичные приборы, действующие при погружении в жидкость, термометры, пирометры, барометры, гигрометры и психрометры, с записывающим устройством или без записывающего устройства, и любые комбинации этих приборов: части и принадлежности
Устройство светозащитное
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Заготовительная (резка металла)
2. Механическая обработка заготовок (токарная, сверление, нарезание резьбы, фрезеровка)
3. Покраска
4. Сборка изделия
5. Контроль на всех этапах производства
6. Испытания
7. Маркирование
8. Упаковывание
8
1. Механическая обработка заготовок (токарная, сверление, нарезание резьбы, фрезеровка)
2. Покраска
3. Сборка изделия
4. Контроль на всех этапах производства
5. Испытания
6. Маркирование
7. Упаковывание
7
МПС
1764
Машиностроительная отрасль
8607300000
Крюки и прочие сцепные устройства, буфера, их части
Поглощающие аппараты для грузовых вагонов РТ-120 класса Т1 и РТ-130 класса Т2
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Подготовительная (входной контроль комплектующих, разметка мест обработки)
2. Механическая обработка заготовок корпуса поглощающего аппарата, конуса, клиньев, стержня (удаление литейных приливов, токарная, и/или фрезерная, и/или шлифовальная обработки)
3. Сварка (заплавка мест выборки при необходимости)
4. Окрашивание корпуса изделия
5. Маркирование
6. Запрессовка бронзовых вкладышей
7. Сборка изделия

8. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
9. Қабылдау-тапсыру актілеріе сынақтар
10. Бұйымды зарядтау
11. Буып-түю
11
1. Даярланғанительді (жиынтықтауыштардың кірісін бақылау, өңдеу орындарын белгілеу)
2. Механикалық өңдеусіңіргіш аппараттың, конустың, сыналардың, штанганың корпусының дайындамалары (құю толқындарын кетіру, токарлық және/немесе фрезерлік және /немесе тегістеу)
3. Бояубұйымның корпусын жөндеу
4. Таңбалау
5. Қола астарларды престеу
6. Бұйымды құрастыру
7. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
8. Қабылдау-тапсыру сынақтары
9. Бұйымды зарядтау
9
ӨҚМ
1765
Машина жасау саласы
8474310009
Өзге бетон араластырғыштар немесе ерітінді араластырғыштар
Цемент ерітіндісіне арналған бетон араластырғыш құты
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттамалардың, технологиялық жабдықтар мен өндірістердің болуытиісті инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлардың біліктілігін арттырурсонала
1. Дайындау операциялары таңбалау (металды кесу)
2. Механикалық өңдеу
3. Құрастыру-дәнекерлеу операциялары (құрастыру, жабыстыру, дәнекерлеу)
4. Слесарлық операциялар (өңдеу, тегістеу, дәнекерлеу тігістері)
5. Бақылау
6. Бояу
6
1. Механикалық өңдеу
2. Құрастыру-дәнекерлеу операциялары (құрастырука, жабыстыру, дәнекерлеу)
3. Слесарлық операциялар (өңдеу, тегістеу, дәнекерлеу тігістері)
4. Барлық кезеңдердегі бақылаух өндірістің
5. Бояу
5
ӨҚМ
1766
Машина жасау саласы
9406903908
Құрастырмалы құрылыс конструкциялары: қара металдардан жасалған өзгелері, өзгелері
Мобильді ғимарат: Шассиге орнатылған тұрғын вагон үйі
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ біліктіліктің болуырасталған кадрлық персонал
1. Қаңқаны дайындау
2. Рамаларды дәнекерлеу
3. Панельдерді монтаждау
4. Есіктерді, терезелерді орнату
5. Электр монтаждау
6. Сантехниканы орнату
7. Ішкі әрлеу
8. Құрастыруды тексеру
9. Таңбалау
10. Шассиге орнату
10
1. Рамаларды дәнекерлеу
2. Панельдерді монтаждау
3. Есіктерді, терезелерді орнату
4. Электр монтаждау
5. Сантехниканы орнату
6. Ішкі әрлеу
7. Құрастыруды тексеру
8. Таңбалау
9. Шассиге орнату
9
ӨҚМ
1767
Машина жасау саласы
8537109800
853 тауар позициясының екі немесе одан да көп құрылғыларымен жабдықталған пульттер, панельдер, консольдер, үстелдер, тарату қалқандары және электр аппаратурасына арналған өзге де негіздер5 немесе 8536. 8517 тауар позициясының коммутациялық құрылғыларынан басқа, электр тогын, оның ішінде 90-топтағы құрылғыларды немесе құрылғыларды және цифрлық басқару құрылғыларын басқару немесе тарату үшін: 1000 В аспайтын кернеуге: басқалар: басқалар
Микропроцессорлық автоматтандырылған диспетчерлік орталықтандыру жүйесінің тірек шкафы
(МП ДОАЖТШ)

8. Контроль на всех этапах производства
9. Приемо-сдаточные испытания
10. Зарядка изделия
11. Упаковывание
11
1. Подготовительная (входной контроль комплектующих, разметка мест обработки)
2. Механическая обработка заготовок корпуса поглощающего аппарата, конуса, клиньев, стержня (удаление литейных приливов, токарная, и/или фрезерная, и/или шлифовальная обработки)
3. Окрашивание корпуса изделия
4. Маркирование
5. Запрессовка бронзовых вкладышей
6. Сборка изделия
7. Контроль на всех этапах производства
8. Приемо-сдаточные испытания
9. Зарядка изделия
9
МПС
1765
Машиностроительная отрасль
8474310009
Прочие бетономешалки или растворосмесители
Бетономешалка для раствора цемента ЧАН
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Заготовительные операции разметка (резка металла)
2. Механическая обработка
3. Сборочно-сварочные операции (сборка, прихватка, сварка)
4. Слесарные операции (обработка, шлифовка,сварных швов)
5. Контроль
6. Окрашивание
6
1. Механическая обработка
2. Сборочно-сварочные операции (сборка, прихватка, сварка)
3. Слесарные операции (обработка, шлифовка,сварных швов)
4. Контроль на всех этапах производства
5. Окрашивание
5
МПС
1766
Машиностроительная отрасль
9406903908
Сборные строительные конструкции: прочие из черных металлов, прочие
Здание мобильное: Вагон дом жилой на шасси
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Изготовление каркаса
2. Сварка рам
3. Монтаж панелей
4. Установка дверей, окон
5. Электромонтаж
6. Установка сантехники
7. Внутренняя отделка
8. Проверка сборки
9. Маркирование
10. Установка на шасси
10
1. Сварка рам
2. Монтаж панелей
3. Установка дверей, окон
4. Электромонтаж
5. Установка сантехники
6. Внутренняя отделка
7. Проверка сборки
8. Маркирование
9. Установка на шасси
9
МПС
1767
Машиностроительная отрасль
8537109800
Пульты, панели, консоли, столы, распределительные щиты и основания для электрической аппаратуры прочие, оборудованные двумя или более устройствами товарной позиции 8535 или 8536, для управления или распределения электрического тока, в том числе включающие в себя приборы или устройства группы 90 и цифровые аппараты управления, кроме коммутационных устройств товарной позиции 8517: на напряжение не более 1000 В: прочие: прочие
Стойка микропроцессорной автоматизированной системы диспетчерской централизации
(МП АСДЦ)

1. Жобалық-технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, т.б. болуысондай-ақ білікті кадрлық персонал
1. Дайындау (металды пішу, кесу)
2. Бұйымның рельстерін, панельдерін және корпусын жасау
3. Құрастыру-монтаждау бөлмесі
4. Слесарлық
5. Электромонтаждық
6. Сынақтар
7. Таңбалау
8. Жинақтау
9. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
10. Буып-түю
10
1. Құрастыру-монтаждау бөлмесі
2. Слесарлық
3. Электромонтаждық
4. Сынақтар
5. Таңбалау
6. Жинақтау
7. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
8. Буып-түю
8
ӨҚМ
1768
Машина жасау саласы
8526100009
Радиолокациялық аппаратура, өзгелері
Радиолокациялық кешен
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлардың болуы
1. Дайындау (металл илегін пішу, кесу)
2. Коаксиалды сымдарды дайындау (кабельдерді кесу, байланыс терминалдарын орнату)
3. Арнайы рамасы бар тірек-айналмалы қондырғыны (ОПУ) жасау
4. Антеннаны құрастыру және монтаждау модульдің
5. Антеннаны бекіту кронштейнін жасау
6. Антеннаны бекіту кронштейнін және басқа басқару элементтерінің бөлшектерін бояу
7. Құрастыру (ҚБҚ және бұйымның басқа құрамдас бөліктерін орнату)
8. Кабельдер мен коаксиалды сымдарды төсеу (электр қондырғысы)
9. Бағдарламалық қамтамасыз етуді (БҚ) әзірлеу
10. Бағдарламалық жасақтаманы орнату (БОЙЫНША)
11. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
12. Қабылдау-тапсыру сынақтары
13. Таңбалау
14. Буып-түю
14
1. Коаксиалды бауларды дайындау (кабельдерді кесу, байланыс терминалдарын орнату)
2. Антенна модулін құрастыру және монтаждау
3. Құрастыру (тірек-бұрылмалы табақты (ОПУ) және бұйымның басқа компоненттерін орнату)
4. Төсеу кәбілдер мен коаксиалды бауларды (электр монтаждау)
5. Бағдарламалық қамтамасыз етуді (БҚ) орнату
6. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
7. Сынақтар
8. Таңбалау
9. Буып-түю
9
ӨҚМ
1769
Машина жасау саласы
7308909809
Қара металдардан жасалған өзге де металл конструкциялары (құрастырмалы құрылыс конструкцияларынан басқа9406 арна позициясының) және олардың бөліктері (мысалы, көпірлер мен олардың учаскелері, шлюздер қақпалары, мұнаралар, торлы діңгектер, шатыр жабындары, құрылыс фермалары, есіктер мен терезелер және т.б.). олардың жақтаулары, есіктерге арналған табалдырықтар, жалюзи, балюстрадалар, тіректер және т.б.олонды); металл конструкцияларында пайдалануға арналған қара металдардан жасалған табақтар, шыбықтар, бұрыштар, фасонды профильдер, құбырлар және ұқсас бұйымдар: өзгелері
ПСГО металл бағанасы
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті КА-ның болуыотын жағатын персоналдың

1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Заготовительная (раскрой, резка металла)
2. Изготовление реек, панелей и корпуса изделия
3. Сборочно-монтажная
4. Слесарная
5. Электромонтажная
6. Испытания
7. Маркирование
8. Комплектование
9. Контроль на всех этапах производства
10. Упаковывание
10
1. Сборочно-монтажная
2. Слесарная
3. Электромонтажная
4. Испытания
5. Маркирование
6. Комплектование
7. Контроль на всех этапах производства
8. Упаковывание
8
МПС
1768
Машиностроительная отрасль
8526100009
Аппаратура радиолокационная, прочая
Комплекс радиолокационный
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Заготовительная (раскрой, резка металлопроката)
2. Изготовление коаксиальных шнуров (нарезка кабелей, установка контактных клемм)
3. Изготовление опорно-поворотного устройства (ОПУ) со специальной рамой
4. Сборка и монтаж антенного модуля
5. Изготовление кронштейна крепления антенны
6. Окрашивание кронштейна крепления антенны и других деталей ОПУ
7. Сборка (установка ОПУ и других составных частей изделия)
8. Прокладка кабелей и коаксиальных шнуров (электромонтаж)
9. Разработка программного обеспечения (ПО)
10. Установка программного обеспечения (ПО)
11. Контроль на всех этапах производства
12. Приемо-сдаточные испытания
13. Маркирование
14. Упаковывание
14
1. Изготовление коаксиальных шнуров (нарезка кабелей, установка контактных клемм)
2. Сборка и монтаж антенного модуля
3. Сборка (установка опорно-поворотного устройства (ОПУ) и других составных частей изделия)
4. Прокладка кабелей и коаксиальных шнуров (электромонтаж)
5. Установка программного обеспечения (ПО)
6. Контроль на всех этапах производства
7. Испытания
8. Маркирование
9. Упаковывание
9
МПС
1769
Машиностроительная отрасль
7308909809
Прочие металлоконструкции из черных металлов (кроме сборных строительных конструкций товарной позиции 9406) и их части (например, мосты и их секции, ворота шлюзов, башни, решетчатые мачты, перекрытия для крыш, строительные фермы, двери и окна и их рамы, пороги для дверей, жалюзи, балюстрады, опоры и колонны); листы, прутки, уголки, фасонные профили, трубы и аналогичные изделия, из черных металлов, предназначенные для использования в металлоконструкциях: прочие
Стойка металлическая ПСГО
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала

1. Дайындау (металды пішу)
2. Бұрыштарды, құбырларды кесу
3. Тіректерді дәнекерлеу
4. Сырлау
5. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
6. Таңбалау
7. Қаптамаларнұсқау
7
1. Бұрыштарды, құбырларды кесу
2. Тіректерді дәнекерлеу
3. Бояу
4. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
4
ӨҚМ
1770
Машина жасау саласы
8536901000
Моторлы көліктерді өнеркәсіптік құрастыру үшін кернеуі 1000 В аспайтын сымдар мен кабельдерге арналған қосқыштар мен байланыс элементтері. 8701-8705 тауар позициясының құралдары, олардың тораптары мен агрегаттары5), басқалар
Трансформаторлық жәшік
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ біліктіліктің болуыкадрлармен қамтамасыз етілгенақ персоналдың
1. Дайындау (металды пішу, кесу, ию)
2. Механикалық өңдеу (токарлық, бұрғылау)
3. Бөлшектерді штамптау
4. Құрастыру-дәнекерлеу операциялар
5. Жабынды жағу
6. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
7. Буып-түю
7
1. Механикалық өңдеу (токарлық, бұрғылау)
2. Бөлшектерді штамптау
3. Құрастыру-дәнекерлеу операциялары
4. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
4
ӨҚМ
1771
Машина жасау саласы
8535400000
Аэлектр тізбектерін коммутациялауға немесе қорғауға немесе электр тізбектеріне немесе электр тізбектеріне қосылуға арналған электр жабдықтары (мысалы, ажыратқыштар, ажыратқыштар, сөндіргіштер, балқытылатын бұйымдар және т.б.).есақшылар, найзағайлар, кернеуді шектегіштер, кернеуді сөндіргіштер, ток қабылдағыштар, ток коллекторлары және басқа қосалқы бөлшектер1000 В-тан астам кернеуге арналған иниттер, қосқыш қораптар): жайтартқыштар, кернеуді шектегіштер және кернеудің жоғарылауын бәсеңдеткіштер
Электрлі тартқыш қосқыш
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ біліктіліктің болуытиісті кадрлық персонал
1. Дайындау (металды пішу, кесу)
2. Механикалық өңдеу (токарлық, бұрғылау)
3. Бөлшектерді штамптау
4. Құрастыру-дәнекерлеу операциялары
5. КОөндірістің барлық кезеңдеріндегі рөлі
6. Таңбалау
7. Буып-түю
7
1. Механикалық өңдеу (ТҚКкарнай, бұрғылау)
2. Бөлшектерді штамптау
3. Құрастыру-дәнекерлеу операциялары
4. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
4
ӨҚМ
1772
Машина жасау саласы
7326909807
Қара металдардан жасалған өзге де бұйымдар: өзгелері
Люлькалық аспа стерженіні төлкесі
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық құжаттаманың болуы жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлардың
1. Дайындау (құбырларды кесу)
2. Механикалық өңдеу (токарлық өңдеу дайындамалар)
3. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау

1. Заготовительная (раскрой металла)
2. Резка уголков, труб
3. Сварка стоек
4 Покраска
5. Контроль на всех этапах производства
6. Маркирование
7. Упаковывание
7
1. Резка уголков, труб
2. Сварка стоек
3. Покраска
4 Контроль на всех этапах производства
4
МПС
1770
Машиностроительная отрасль
8536901000
Соединители и контактные элементы для проводов и кабелей на напряжение не более 1000 В для промышленной сборки моторных трансп. средств товарной позиции 8701-8705, их узлов и агрегатов5), прочие
Ящик трансформаторный
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Заготовительная (раскрой, резка, гибка металла)
2. Механическая обработка (токарная, сверлильная)
3. Штамповка деталей
4. Сборочно-сварочные операции
5. Нанесение покрытия
6. Контроль на всех этапах производства
7. Упаковывание
7
1. Механическая обработка (токарная, сверлильная)
2. Штамповка деталей
3. Сборочно-сварочные операции
4. Контроль на всех этапах производства
4
МПС
1771
Машиностроительная отрасль
8535400000
Аппаратура электрическая для коммутации или защиты электрических цепей или для подсоединений к электрическим цепям или в электрических цепях (например, выключатели, переключатели, прерыватели, плавкие предохранители, молниеотводы, ограничители напряжения, гасители скачков напряжения, токоприемники, токосъемники и прочие соединители, соединительные коробки) на напряжение более 1000 В: молниеотводы, ограничители напряжения и гасители скачков напряжения
Соединитель электротяговый
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Заготовительная (раскрой, резка металла)
2. Механическая обработка (токарная, сверлильная)
3. Штамповка деталей
4. Сборочно-сварочные операции
5. Контроль на всех этапах производства
6. Маркирование
7. Упаковывание
7
1. Механическая обработка (токарная, сверлильная)
2. Штамповка деталей
3. Сборочно-сварочные операции
4. Контроль на всех этапах производства
4
МПС
1772
Машиностроительная отрасль
7326909807
Прочие изделия из черных металлов: прочие
Втулка стержня люлечного подвешивания
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Заготовительная (резка труб)
2. Механическая обработка (токарная обработка заготовки)
3. Контроль на всех этапах производства

4. Буып-түю
4
1. Дайындау (құбырларды кесу)
2. Механикалық өңдеу (токарлық дайындаманы өңдеу)
3. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
3
ӨҚМ
1773
Машина жасау саласы
7308909809
Қара металдардан жасалған өзге де металл конструкциялары (9406 тауар позициясының құрастырмалы құрылыс конструкцияларынан басқа) және олардың бөліктері (мысалы, көпірлер мен олардың секциялары, шлюздер қақпалары, мұнаралар, торлы діңгектер, шатырларға арналған жабындар, құрылыс фермалары, есіктер мен терезелер және олардың жақтаулары, есіктерге арналған табалдырықтар, жалюзи, балюстрадалар, тіректер мен бағаналар); металл конструкцияларында пайдалануға арналған қара металдардан жасалған табақтар, шыбықтар, бұрыштар, фасонды профильдер, құбырлар және ұқсас бұйымдар: өзгелері
Аспалы желдетілетін қасбет жүйесінің элементтері (кронштейндер, кронштейндердің ұзартқыштары, профильдер, профиль қосқыштары)

4. Упаковывание
4
1. Заготовительная (резка труб)
2. Механическая обработка (токарная обработка заготовки)
3. Контроль на всех этапах производства
3
МПС
1773
Машиностроительная отрасль
7308909809
Прочие металлоконструкции из черных металлов (кроме сборных строительных конструкций товарной позиции 9406) и их части (например, мосты и их секции, ворота шлюзов, башни, решетчатые мачты, перекрытия для крыш, строительные фермы, двери и окна и их рамы, пороги для дверей, жалюзи, балюстрады, опоры и колонны); листы, прутки, уголки, фасонные профили, трубы и аналогичные изделия, из черных металлов, предназначенные для использования в металлоконструкциях: прочие
Элементы системы навесного вентилируемого фасада (кронштейны, удлинители кронштейнов, профили, соединители профилей)

1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлардың болуы
1. Суықтай илектеу әдісімен пішіндеу
2. Тесіктерді тесу (қажет болған жағдайда)
3. Кесу
4. Иілу (қажет болған жағдайда)
5. Бояу (қажет болған жағдайда)
6. Барлық кезеңдердегі бақылау өндірістің
7. Таңбалау
8. Буып-түю
8
1. Суықтай илектеу әдісімен пішіндеу
2. Тесіктерді тесу (қажет болған жағдайда)
3. Кесу
4. Иілу (қажет болған жағдайда)
5. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
5
ӨҚМ
1774
Машина жасау саласы
7308909809
Қара металдардан жасалған өзге де металл конструкциялар (9406 тауар позициясының құрастырмалы құрылыс конструкцияларынан басқа) және олардың бөліктері (мысалы, көпірлер мен олардың секциялары, шлюздер қақпалары, мұнаралар, торлы діңгектер, шатырларға арналған жабындар, құрылыс фермалары, есіктер мен терезелер және олардың жақтаулары, табалдырықтар есіктер, жалюзи, балюстрадалар, тіректер мен бағандар үшін); металл конструкцияларында пайдалануға арналған қара металдардан жасалған табақтар, шыбықтар, бұрыштар, фасонды профильдер, құбырлар және ұқсас бұйымдар: өзгелері
Сызықтық панельдер, қасбеттік кассеталар
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы
1. Суықтай илектеу әдісімен пішіндеу
2. Тесіктерді тесу (қажет болған жағдайда)
3. Кесу
4. Бояу (қажет болған жағдайда)
5. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
6. Таңбалау
7. Буып-түю
7
1. Суықтай илектеу әдісімен пішіндеу
2. Тесіктерді тесу (қажет болған жағдайда)
3. Кесу
4. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
4
ӨҚМ
1775
Машина жасау саласы
8421210009
Сүзуге арналған жабдықтар мен құрылғылар немесе суды тазарту: өзгелері
Шаруашылық-тұрмыстық қалдықтарды тазалау станциясы пластмассадан жасалған ағынды сулар
1. Конструкторлық және технологиялық жабдықтың болуықұжаттамалардың, технологиялық жабдықтардың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлардың
1. Дайындау (пластмассаны пішу)
2. Пластмассадан цилиндрлік пішінді контейнерлерді дайындау (қажет болған жағдайда)
3. Дайындамаларды механикалық өңдеу
4. Гильзаларды, құбырларды және қаттылық қырларын дәнекерлеу (дәнекерлеу), қалқаларды орнату
5. Бояу
6. Бұйымды құрастыру (сүзгілерді, биологиялық тиегіш кассеталарды, пластиктерді орнату кепілге салынған)
7. Үрлегіштердің, кабельдердің, датчиктердің, құбырлардың трассаларын монтаждау
8. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
9. Сынақ
10. Таңбалау
11. Буып-түю
11
1. Цилиндрлік пішінді дайындау пластмассадан жасалған сыйымдылықтар (қажет болған жағдайда)

1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Профилирование методом холодного проката
2. Пробивка отверстий (при необходимости)
3. Резка
4. Гибка (при необходимости)
5. Покраска (при необходимости)
6. Контроль на всех этапах производства
7. Маркирование
8. Упаковывание
8
1. Профилирование методом холодного проката
2. Пробивка отверстий (при необходимости)
3. Резка
4. Гибка (при необходимости)
5. Контроль на всех этапах производства
5
МПС
1774
Машиностроительная отрасль
7308909809
Прочие металлоконструкции из черных металлов (кроме сборных строительных конструкций товарной позиции 9406) и их части (например, мосты и их секции, ворота шлюзов, башни, решетчатые мачты, перекрытия для крыш, строительные фермы, двери и окна и их рамы, пороги для дверей, жалюзи, балюстрады, опоры и колонны); листы, прутки, уголки, фасонные профили, трубы и аналогичные изделия, из черных металлов, предназначенные для использования в металлоконструкциях: прочие
Панели линеарные, кассеты фасадные
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Профилирование методом холодного проката
2. Пробивка отверстий (при необходимости)
3. Резка
4. Покраска (при необходимости)
5. Контроль на всех этапах производства
6. Маркирование
7. Упаковывание
7
1. Профилирование методом холодного проката
2. Пробивка отверстий (при необходимости)
3. Резка
4. Контроль на всех этапах производства
4
МПС
1775
Машиностроительная отрасль
8421210009
Оборудование и устройства для фильтрования или очистки воды: прочее
Станция очистки хозяйственно-бытовых сточных вод из пластмассы
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Заготовительная (раскрой пластмассы)
2. Изготовление цилиндрической формы емкости из пластмассы (при необходимости)
3. Механическая обработка заготовок
4. Сварка (спайка) гильз, труб и ребер жесткости, установка перегородок
5. Окрашивание
6. Сборка изделия (установка фильтров, кассет биологической загрузки, пластиковых закладных)
7. Монтаж трасс воздуходувок, кабелей, датчиков, трубопроводов
8. Контроль на всех этапах производства
9. Испытание
10. Маркирование
11. Упаковывание
11
1. Изготовление цилиндрической формы емкости из пластмассы (при необходимости)

2. Дайындамаларды механикалық өңдеу
3. Гильзаларды, құбырларды және қаттылық қырларын дәнекерлеу (дәнекерлеу), қалқаларды орнату
4. Бояу
5. Бұйымды құрастыру (сүзгілерді, биологиялық тиеу кассеталарын, пластикалық салмаларды орнату)
6. Үрлегіш трассаларын монтаждау, кабельдердің, датчиктердің, құбырлардың
7. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
8. Сынақ
9. Таңбалау
9
ӨҚМ
1776
Машина жасау саласы
8421210009
Суды сүзуге немесе тазартуға арналған жабдықтар мен құрылғылар:өзгелері
Пластмассадан жасалған ағынды суларды мұнай өнімдерінен және қалқыма заттардан тазартатын қондырғы (станция)
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті мамандардың болуыкадрлық персонал
1. Дайындау (пластмассаны пішу)
2. Пластмассадан цилиндрлік пішінді контейнерлерді дайындау (қажет болған жағдайда)
3. Дайындамаларды механикалық өңдеу
4. Гильзаларды, құбырларды және қаттылық қырларын дәнекерлеу (дәнекерлеу), қалқаларды орнату
5. Бояу
6. Бұйымды құрастыру (сүзгілерді, пластикалық төсемдерді орнату)
7. Үрлегіштердің, кабельдердің, датчиктердің, құбырлардың трассаларын монтаждау
8. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
9. Сынақ
10. Таңбалау
11. Буып-түю
11
1. Пластмассадан цилиндр пішінді ыдыстар жасау (қажет болған жағдайда)
2. Дайындамаларды механикалық өңдеу
3. Дәнекерлеу гильзаларды, құбырларды және қаттылықтарды (дәнекерлеу), қалқаларды орнату
4. Бояу
5. Бұйымды құрастыру (сүзгілерді, пластикалық салмаларды орнату)
6. Үрлегіштердің, кабельдердің, датчиктердің, құбырлардың трассаларын монтаждау
7. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
8. Сынақ
9. Таңбалау
9
ӨҚМ
1777
Машина жасау саласы
8479100000
Қоғамдық жұмыстарға, құрылысқа немесе басқа да осыған ұқсас жұмыстарға арналған жабдықтар
Пластмассадан жасалған кәріздік сорғы станциясы
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы
1. Дайындау (пластмассаны пішу)
2. Пластмассадан цилиндрлік пішінді контейнерлерді дайындау (қажет болған жағдайда)
3. Дайындамаларды механикалық өңдеу
4. Дәнекерлеу гильзаларды, құбырларды және қаттылықтарды (дәнекерлеу), қалқаларды орнату
5. Бұйымды құрастыру (сорғыларды, сүзгілерді, пластикалық төсемдерді орнату)
6. Құбыржолдар трассасын монтаждау
7. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
8. Сынақ
9. Таңбалау
10. Буып-түю
10
1. Пластмассадан цилиндр пішінді ыдыстар жасау (қажет болған жағдайда)
2. Дайындамаларды механикалық өңдеу
3. Гильзаларды, құбырларды және қаттылық қырларын дәнекерлеу (дәнекерлеу), қалқаларды орнату

2. Механическая обработка заготовок
3. Сварка (спайка) гильз, труб и ребер жесткости, установка перегородок
4. Окрашивание
5. Сборка изделия (установка фильтров, кассет биологической загрузки, пластиковых закладных)
6. Монтаж трасс воздуходувок, кабелей, датчиков, трубопроводов
7. Контроль на всех этапах производства
8. Испытание
9. Маркирование
9
МПС
1776
Машиностроительная отрасль
8421210009
Оборудование и устройства для фильтрования или очистки воды:прочее
Установка (станция) очистки сточных вод из пластмассы от нефтепродуктов и взвешенных веществ
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Заготовительная (раскрой пластмассы)
2. Изготовление цилиндрической формы емкости из пластмассы (при необходимости)
3. Механическая обработка заготовок
4. Сварка (спайка) гильз, труб и ребер жесткости, установка перегородок
5. Окрашивание
6. Сборка изделия (установка фильтров, пластиковых закладных)
7. Монтаж трасс воздуходувок, кабелей, датчиков, трубопроводов
8. Контроль на всех этапах производства
9. Испытание
10. Маркирование
11. Упаковывание
11
1. Изготовление цилиндрической формы емкости из пластмассы (при необходимости)
2. Механическая обработка заготовок
3. Сварка (спайка) гильз, труб и ребер жесткости, установка перегородок
4. Окрашивание
5. Сборка изделия (установка фильтров, пластиковых закладных)
6. Монтаж трасс воздуходувок, кабелей, датчиков, трубопроводов
7. Контроль на всех этапах производства
8. Испытание
9. Маркирование
9
МПС
1777
Машиностроительная отрасль
8479100000
Оборудование для общественных работ, строительства или других аналогичных работ
Канализационная насосная станция из пластмассы
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Заготовительная (раскрой пластмассы)
2. Изготовление цилиндрической формы емкости из пластмассы (при необходимости)
3. Механическая обработка заготовок
4. Сварка (спайка) гильз, труб и ребер жесткости, установка перегородок
5. Сборка изделия (установка насосов, фильтров, пластиковых закладных)
6. Монтаж трассы трубопроводов
7. Контроль на всех этапах производства
8. Испытание
9. Маркирование
10. Упаковывание
10
1. Изготовление цилиндрической формы емкости из пластмассы (при необходимости)
2. Механическая обработка заготовок
3. Сварка (спайка) гильз, труб и ребер жесткости, установка перегородок

5. Бояу
6. Бұйымды құрастыру (сүзгілерді, пластикалық төсемдерді орнату)
7. Датчиктердің трассаларын, құбырларды монтаждау
8. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
9. Сынақ
10. Таңбалау
11. Буып-түю
11
1. Пластмассадан цилиндр пішінді ыдыстар жасау (қажет болған жағдайда)
2. Дайындамаларды механикалық өңдеу
3. Гильзаларды, құбырларды және қаттылық қырларын дәнекерлеу (дәнекерлеу), қалқаларды орнату
4. Бояу
5. Бұйымды құрастыру (сүзгілерді, пластикалық ендірмелерді орнату)
6. Датчиктердің трассаларын, құбырларды монтаждау
7. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
8. Сынақ
9. Таңбалау
9
ӨҚМ
1783
Машина жасау саласы
8907900009
Өзге де жүзбелі конструкциялар (мысалы, жүзбелі бактар, кессондар, дебаркадерлер, буи және бакендер), өзгелері
Мұнай және мұнай өнімдері резервуарына арналған понтон
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадр персоналының болуы
1. Кіріс бақылауы
2. Кесу, шабу
3. Иілу
4. бұрғылау
5. Таңбалау
6. орау
6
1. Кіріс бақылау
2. Кесу, шабу
3. Иілу
4. Бұрғылау
4
ӨҚМ
1784
Машина жасау саласы
8414807500
Роторлы, көп білікті, бұрандалы көлемді компрессорлар
Азот-компрессорлық станция
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадр персоналының болуы
1. Материалдар мен жинақтауыштарды кіріс бақылауы
2. Дайындау операциялары
3. механикалық өңдеу
4. Металды ию
5. Бөлшектерді құрастыру бірліктеріне дәнекерлеу
6. Дәнекерлегеннен кейін тазалау
7. Сапаны бақылау
8. орау
8
1. Материалдар мен жинақтаушы бөлшектерді кіріс бақылау
2. Дайындау операциялары
3. Механикалық өңдеу
4. Металды иілу
5. Бөлшектерді құрастыру бірліктеріне дәнекерлеу
6. Дәнекерлеуден кейінгі тазалау
6
ӨҚМ
1785
Машина жасау саласы
8431430000
Бұрғылау немесе үңгуірлеу машиналарының бөлшектері
Овершотқа арналған құйғыш
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы.
1. Дайындау (металл илегін пішу, кесу)
2. Механикалық өңдеу (токарлық, бұранда ояу)
3. Сапаны бақылау
4. Таңбалау
5. Қаптау
5
1. Дайындау (металл илегін пішу, кесу)
2. Механикалық өңдеу (токарлық, бұранда ояу)
3. Сапаны бақылау
4. Таңбалау
4
ӨҚМ
1786
Машина жасау саласы
7307991000
Қара металдардан жасалған, бұрандасы бар құбырларға немесе түтіктерге арналған басқа да фитингтер
Сорғы-компрессорлық немесе бұрғылау құбырларын ұстап алуға және оларды ұңғыма аузында іліп ұстауға арналған аспалы сыналы құрылғы
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы.
1.Дайындау (металл илегін кесу)
2.Механикалық өңдеу (токарлық, бұрғылау, бұранда ояу)
3.Сапаны бақылау
4.Құрастыру
5.Таңбалау
6.Консервациялау (немесе Тоттанудан қорғау)
7.Қаптау
7
1.Дайындау (металл илегін кесу)
2.Механикалық өңдеу (токарлық, бұрғылау, бұранда ояу)
3.Сапаны бақылау
4.Құрастыру
5.Таңбалау
5
ӨҚМ

5. Окрашивание
6. Сборка изделия (установка фильтров, пластиковых закладных)
7. Монтаж трасс датчиков, трубопроводов
8. Контроль на всех этапах производства
9. Испытание
10. Маркирование
11. Упаковывание
11
1. Изготовление цилиндрической формы емкости из пластмассы (при необходимости)
2. Механическая обработка заготовок
3. Сварка (спайка) гильз, труб и ребер жесткости, установка перегородок
4. Окрашивание
5. Сборка изделия (установка фильтров, пластиковых закладных)
6. Монтаж трасс датчиков, трубопроводов
7. Контроль на всех этапах производства
8. Испытание
9. Маркирование
9
МПС
1783
Машиностроительная отрасль
8907900009
Прочие плавучие конструкции (например, плавучие баки, кессоны, дебаркадеры, буи и бакены), прочие
Понтон для резервуара нефти и нефтепродуктов
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Входной контроль
2. Резка, рубка
3. Гибка
4. Сверление
5. Маркирование
6. Упаковывание
6
1. Входной контроль
2. Резка, рубка
3. Гибка
4. Сверление
4
МПС
1784
Машиностроительная отрасль
8414807500
Компрессоры объемные роторные, многовальные, винтовые
Азотно-компрессорная станция
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Входной контроль материалов и комплектующих
2. Заготовительные операции
3. Механическая обработка
4. Гибка металла
5. Сварка деталей в сборочные единицы
6. Зачистка после сварки
7. Контроль качества
8. Упаковка
8
1. Входной контроль материалов и комплектующих
2. Заготовительные операции
3. Механическая обработка
4. Гибка металла
5. Сварка деталей в сборочные единицы
6. Зачистка после сварки
6
МПС
1785
Машиностроительная отрасль
8431430000
Части бурильных или проходческих машин
Воронка для овершота
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Заготовительная (раскрой, резка металлопроката)
2. Механическая обработка (токарная, нарезание резьбы)
3. Контроль качества
4. Маркирование
5. Упаковывание
5
1. Заготовительная (раскрой, резка металлопроката)
2. Механическая обработка (токарная, нарезание резьбы)
3. Контроль качества
4. Маркирование
4
МПС
1786
Машиностроительная отрасль
7307991000
Фитинги для труб или трубок прочие из черных металлов, снабженные резьбой
Подвеска к приспособлению для захвата насосно – компрессорных или бурильных труб и удержания их на весу в устье скважин клиновая
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Заготовительная (резка металлопроката)
2. Механическая обработка (токарная, сверлильная, нарезание резьбы)
3. Контроль качества
4. Сборочная
5. Маркирование
6. Консервация
7. Упаковывание
7
1. Заготовительная (резка металлопроката)
2. Механическая обработка (токарная, сверлильная, нарезание резьбы)
3. Контроль качества
4. Сборочная
5. Маркирование
5
МПС

1787
Машина жасау саласы
8413810000
Сорғылар
Жалпы мақсаттағы тісті доңғалақты (шестернялы) сорғы, өнімділігі 20 м³/сағ дейін
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы.
1.Дайындау операциясы (металды пішу, кесу)
2.Корпусты дайындау (токарлық және фрезерлік өңдеулер, ішкі бұрандаларды ояу)
3.Білік-тісті доңғалақты және қақпақты дайындау (токарлық және фрезерлік өңдеу)
4.Тісті доңғалақты дайындау (токарлық, тісфрезерлік, ажарлау өңдеулері)
5.Тісті доңғалақты термиялық өңдеу
6.Білік-тісті доңғалақты тісті доңғалаққа нығыздап енгізу (запрессовка)
7.Төлкені (втулка) дайындау (токарлық, бұрғылау, тазалап өңдеу)
8.Клапанды, штуцерді және штуцер гайкасын дайындау (токарлық және фрезерлік өңдеулер, бұранда ояу)
9.Өндірістің барлық кезеңдеріндегі бақылау
10.Сорғыны құрастыру
11.Сынақтан өткізу
12.Сырлау
13.Таңбалау
14.Қаптау
14
1.Корпусты дайындау (токарлық және фрезерлік өңдеулер, ішкі бұрандаларды ояу)
2.Білік-тісті доңғалақты және қақпақты дайындау (токарлық және фрезерлік өңдеу)
3.Білік-тісті доңғалақты тісті доңғалаққа нығыздап енгізу (запрессовка)
4.Төлкені (втулка) дайындау (токарлық, бұрғылау, тазалап өңдеу)
5.Өндірістің барлық кезеңдеріндегі бақылау
6.Сорғыны құрастыру
7.Сынақтан өткізу
8.Сырлау
9.Таңбалау
9
ӨҚМ
1788
Машина жасау саласы
8413607000
Басқа да көлемді роторлы сорғылар, бұрандалы
Көпфазалы сорғы қондырғысы
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы.
1.Дайындау операциясы (металл илегін пішу, кесу)
2.Фланецті дайындау (токарлық және фрезерлік өңдеулер, бұранда ояу)
3.Бұрандалы шпильканы дайындау (токарлық өңдеу, бұранда ояу)
4.Раманы дайындау (токарлық, бұрғылау)
5.Табақ металды иіу
6.Раманы дәнекерлеу
7.Профильдерді дайындау (фрезерлік өңдеу, бұрғылау)
8.Жалғағыш білікті /редуктор-тартқыш/ дайындау (токарлық және фрезерлік өңдеулер)
9.Беттік тығыздағыш корпусын дайындау (токарлық, бұрғылау)
10.Тіреуіш аяқшаны дайындау (бұрғылау, иіу)
11.Қысқыш сақинаны дайындау (токарлық өңдеу)
12.Сору корпусын және сору корпусының фланецін дайындау (токарлық және фрезерлік өңдеулер)
13.Пісірілетін фланецті дайындау (токарлық және фрезерлік өңдеулер, дәнекерлеу)
14.Сырлау
15.Ротор мен статорды монтаждау
16.Жалпы құрастыру (жиынтықтау, БӨП және А монтаждау)
17.Таңбалау
18.Өндірістің барлық кезеңдеріндегі бақылау
19.Сынақтан өткізу
20.Қаптау
20
1.Дайындау операциясы (металл илегін пішу, кесу)
2.Фланецті дайындау (токарлық және фрезерлік өңдеулер, бұранда ояу)
3.Раманы дайындау (токарлық, бұрғылау)
4.Табақ металды иіу
5.Раманы дәнекерлеу
6.Жалғағыш білікті /редуктор-тартқыш/ дайындау (токарлық және фрезерлік өңдеулер)
7.Беттік тығыздағыш корпусын дайындау (токарлық, бұрғылау)
8.Пісірілетін фланецті дайындау (токарлық және фрезерлік өңдеулер, дәнекерлеу)
9.Сырлау
10.Ротор мен статорды монтаждау
11.Жалпы құрастыру (жиынтықтау, БӨП және А монтаждау)
12.Таңбалау
13.Өндірістің барлық кезеңдеріндегі бақылау
14.Сынақтан өткізу
14
ӨҚМ

1787
Машиностроительная отрасль
8413810000
Насосы
Насос общего применения, шестеренный, подача до 20 м3/ч
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Заготовительная операция (раскрой, резка металла)
2. Изготовление корпуса (токарная и фрезерные обработки, нарезание внутренних резьб)
3. Изготовление вала-шестерни и крышки (токарная и фрезерная обработки)
4. Изготовление шестерни (токарная обработка, зубофрезерная, шлифовальная)
5. Термическая обработка шестерни
6. Запрессовка вала-шестерни в шестерню
7. Изготовление втулки (токарная обработка, сверлильная, чистовая)
8. Изготовление клапана, штуцера и гайки штуцера (токарная и фрезерная обработки, нарезание резьб)
9. Контроль на всех этапах производства
10. Сборка насоса
11. Испытание
12. Покраска
13. Маркирование
14. Упаковывание
14
1. Изготовление корпуса (токарная и фрезерные обработки, нарезание внутренних резьб)
2. Изготовление вала-шестерни и крышки (токарная и фрезерная обработки)
3. Запрессовка вала-шестерни в шестерню
4. Изготовление втулки (токарная обработка, сверлильная, чистовая)
5. Контроль на всех этапах производства
6. Сборка насоса
7. Испытание
8. Покраска
9. Маркирование
9
МПС
1788
Машиностроительная отрасль
8413607000
Насосы объемные роторные прочие, винтовые
Установка насосная, мультифазная
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Заготовительная операция (раскрой, резка металлопроката)
2. Изготовление фланца (токарная и фрезерная обработки, нарезание резьб)
3. Изготовление резьбовой шпильки (токарная, нарезание резьбы)
4. Изготовление рамы (токарная, сверлильная)
5. Листогибочная
6. Сварка рамы
7. Изготовление профилей (фрезерная обработка, сверлильная)
8. Изготовление соединительного вала /редуктор-тяга/ (токарная и фрезерная обработки)
9. Изготовление корпуса торцевого уплотнения (токарная, сверлильная)
10. Изготовление опорной ножки (сверлильная, гибка)
11. Изготовление зажимного кольца (токарная)
12. Изготовление корпуса всасывания и фланца корпуса всасывания (токарная и фрезерная обработки)
13. Изготовление фланца приварного (токарная и фрезерная обработки, сварка)
14. Покраска
15. Монтаж ротора и статора
16. Общая сборка (комплектование, монтаж КИПиА)
17. Маркирование
18. Контроль на всех этапах производства
19. Испытания
20. Упаковывание
20
1. Заготовительная операция (раскрой, резка металлопроката)
2. Изготовление фланца (токарная и фрезерная обработки, нарезание резьб)
3. Изготовление рамы (токарная, сверлильная)
4. Листогибочная
5. Сварка рамы
6. Изготовление соединительного вала /редуктор-тяга/ (токарная и фрезерная обработки)
7. Изготовление корпуса торцевого уплотнения (токарная, сверлильная)
8. Изготовление фланца приварного (токарная и фрезерная обработки, сварка)
9. Покраска
10. Монтаж ротора и статора
11. Общая сборка (комплектование, монтаж КИПиА)
12. Маркирование
13. Контроль на всех этапах производства
14. Испытания
14
МПС

1789
Машина жасау саласы
8479899707
Жеке функциялары бар басқа да машиналар мен механикалық құрылғылар, басқалары
Жер үстіндегі мобильді бу құбыры
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы.
1.Дайындау операциясы (металды пішу, кесу)
2.Жалғағыш қақпақты дайындау (токарлық және фрезерлік өңдеулер)
3.Фланецті дайындау (токарлық өңдеу)
4.Тығыздағыш шарды дайындау (токарлық өңдеу)
5.Бу құбырын /түтік/ дайындау (токарлық өңдеу)
6.Қаптаманы (кожух) дайындау (вальстеу, иіу)
7.Дәнекерлеу
8.Құрастыру
9.Герметикалығын сынау
10.Коррозияға қарсы жабын (астарлау)
11.Бояу (қажет болған жағдайда)
12.Өндірістің барлық кезеңдеріндегі бақылау
13.Қаптау
13
1.Дайындау операциясы (металды пішу, кесу)
2.Жалғағыш қақпақты дайындау (токарлық және фрезерлік өңдеулер)
3.Бу құбырын /түтік/ дайындау (токарлық өңдеу)
4.Қаптаманы (кожух) дайындау (вальстеу, иіу)
5.Дәнекерлеу
6.Құрастыру
7.Герметикалығын сынау
8.Коррозияға қарсы жабын (астарлау)
9.Өндірістің барлық кезеңдеріндегі бақылау
9
ӨҚМ
1790
Машина жасау саласы
7413000001
Рафинирленген мыстан жасалған, электрлік оқшауламасы жоқ ширатылған сым, арқандар (тростар), өрілген баулар және мыстан жасалған ұқсас бұйымдар
М сымы
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы.
1. Сым тарту (ірі, орташа және ұсақ)
2. Ширату
3. Сапаны бақылау
4. Қаптау
4
1. Сым тарту (ірі, орташа және ұсақ)
2. Ширату
3. Сапаны бақылау
4. Қаптау
4
ӨҚМ
1791
Машина жасау саласы
7413000001
Рафинирленген мыстан жасалған, электрлік оқшауламасы жоқ ширатылған сым, арқандар (тростар), өрілген баулар және мыстан жасалған ұқсас бұйымдар
МГ сымы
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы.
1. Сым тарту (ірі, орташа және ұсақ)
2. Стренгаларды ширату
3. Сымды ширату
4. Сапаны бақылау
5. Қаптау
5
1. Сым тарту (ірі, орташа және ұсақ)
2. Стренгаларды ширату
3. Сымды ширату
4. Сапаны бақылау
5. Қаптау
5
ӨҚМ
1792
Машина жасау саласы
7413000001
Рафинирленген мыстан жасалған, электрлік оқшауламасы жоқ ширатылған сым, арқандар (тростар), өрілген баулар және мыстан жасалған ұқсас бұйымдар
МГЭ сымы
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы.

1789
Машиностроительная отрасль
8479899707
Машины и механические приспособления прочие, имеющие индивидуальные функции, прочие
Паропровод наземный, мобильный
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Заготовительная операция (раскрой, резка металла)
2. Изготовление соединительной крышки (токарная и фрезерная обработки)
3. Изготовление фланца (токарная)
4. Изготовление шара уплотнительного (токарная)
5. Изготовление паропровода /труба/ (токарная)
6. Изготовление кожуха (вальцевание, загибание)
7. Сварка
8. Сборка
9. Испытания на герметичность
10. Антикоррозийное покрытие (грунтование)
11. Окрашивание (при необходимости)
12. Контроль на всех этапах производства
13. Упаковывание
13
1. Заготовительная операция (раскрой, резка металла)
2. Изготовление соединительной крышки (токарная и фрезерная обработки)
3. Изготовление паропровода /труба/ (токарная)
4. Изготовление кожуха (вальцевание, загибание)
5. Сварка
6. Сборка
7. Испытания на герметичность
8. Антикоррозийное покрытие (грунтование)
9. Контроль на всех этапах производства
9
МПС
1790
Машиностроительная отрасль
7413000001
Скрученная проволока, тросы, плетеные шнуры и аналогичные изделия из меди без электрической изоляции из рафинированной меди
Провод М
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Волочение (грубое, среднее и мелкое)
2. Скрутка
3. Контроль качества
4. Упаковывание
4
1. Волочение (грубое, среднее и мелкое)
2. Скрутка
3. Контроль качества
4. Упаковывание
4
МПС
1791
Машиностроительная отрасль
7413000001
Скрученная проволока, тросы, плетеные шнуры и аналогичные изделия из меди без электрической изоляции из рафинированной меди
Провод МГ
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Волочение (грубое, среднее и мелкое)
2. Скрутка стренг
3. Скрутка провода
4. Контроль качества
5. Упаковывание
5
1. Волочение (грубое, среднее и мелкое)
2. Скрутка стренг
3. Скрутка провода
4. Контроль качества
5. Упаковывание
5
МПС
1792
Машиностроительная отрасль
7413000001
Скрученная проволока, тросы, плетеные шнуры и аналогичные изделия из меди без электрической изоляции из рафинированной меди
Провод МГЭ
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала

1. Сым тарту (ірі, орташа және ұсақ)
2. Стренгаларды ширату
3. Жіптерден өзекшені ширату
4. Өзекшені жіптермен өру
5. Сымды ширату
6. Сапаны бақылау
7. Қаптау
7
1. Сым тарту (ірі, орташа және ұсақ)
2. Стренгаларды ширату
3. Жіптерден өзекшені ширату
4. Өзекшені жіптермен өру
5. Сымды ширату
6. Сапаны бақылау
7. Қаптау
7
ӨҚМ
1793
Машина жасау саласы
7614100000
Болат өзекшесі бар, электрлік оқшауламасы жоқ алюминийден жасалған ширатылған сым, арқандар (тростар), кабельдер, өрілген баулар және ұқсас бұйымдар
АПКмС Kompozit сымы
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы.
1. Сым тарту (ірі, орташа және ұсақ)
2. Композитті өзекшесі бар сымды ширату
3. Сапаны бақылау
4. Қаптау
4
1. Сым тарту (ірі, орташа және ұсақ)
2. Композитті өзекшесі бар сымды ширату
3. Сапаны бақылау
4. Қаптау
4
ӨҚМ
1794
Машина жасау саласы
7614900000
Электрлік оқшауламасы жоқ алюминийден жасалған ширатылған сым, арқандар (тростар), кабельдер, өрілген баулар және басқа да ұқсас бұйымдар
А сымы
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы.
1. Сым тарту (ірі, орташа және ұсақ)
2. Композитті өзекшесі бар сымды ширату
3. Сапаны бақылау
4. Қаптау
4
1. Сым тарту (ірі, орташа және ұсақ)
2. Композитті өзекшесі бар сымды ширату
3. Сапаны бақылау
4. Қаптау
4
ӨҚМ
1795
Машина жасау саласы
7614100000
Болат өзекшесі бар, электрлік оқшауламасы жоқ алюминийден жасалған ширатылған сым, арқандар (тростар), кабельдер, өрілген баулар және ұқсас бұйымдар
АС сымы
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы.
1. Сым тарту (ірі, орташа және ұсақ)
2. Композитті өзекшесі бар сымды ширату
3. Сапаны бақылау
4. Қаптау
4
1. Сым тарту (ірі, орташа және ұсақ)
2. Композитті өзекшесі бар сымды ширату
3. Сапаны бақылау
4. Қаптау
4
ӨҚМ
1796
Машина жасау саласы
7614100000
Болат өзекшесі бар, электрлік оқшауламасы жоқ алюминийден жасалған ширатылған сым, арқандар (тростар), кабельдер, өрілген баулар және ұқсас бұйымдар
АСК сымы
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы.
1. Сым тарту (ірі, орташа және ұсақ)
2. Болат өзекшені толтырғышпен ширату және ПЭТ таспаларымен орау

1. Волочение (грубое, среднее и мелкое)
2. Скрутка стренг
3. Скрутка сердечника из нитей
4. Оплетка сердечника нитями
5. Скрутка провода
6. Контроль качества
7. Упаковывание
7
1. Волочение (грубое, среднее и мелкое)
2. Скрутка стренг
3. Скрутка сердечника из нитей
4. Оплетка сердечника нитями
5. Скрутка провода
6. Контроль качества
7. Упаковывание
7
МПС
1793
Машиностроительная отрасль
7614100000
Скрученная проволока, тросы, кабели, плетеные шнуры и аналогичные изделия из алюминия, без электрической изоляции со стальным сердечником
Провод АПКмС Kompozit
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Волочение (грубое, среднее и мелкое)
2. Скрутка провода с композитным сердечником
3. Контроль качества
4. Упаковывание
4
1. Волочение (грубое, среднее и мелкое)
2. Скрутка провода с композитным сердечником
3. Контроль качества
4. Упаковывание
4
МПС
1794
Машиностроительная отрасль
7614900000
Тросы, скрученная проволока, кабели, плетеные шнуры и аналогичные изделия из алюминия, прочие без электрической изоляции
Провод А
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Волочение (грубое, среднее и мелкое)
2. Скрутка
3. Контроль качества
4. Упаковывание
4
1. Волочение (грубое, среднее и мелкое)
2. Скрутка
3. Контроль качества
4. Упаковывание
4
МПС
1795
Машиностроительная отрасль
7614100000
Скрученная проволока, троссы, кабели, плетеные шнуры и аналогичные изделия из алюминия, без электрической изоляции со стальным сердечником
Провод АС
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Волочение (грубое, среднее и мелкое)
2. Скрутка алюминиевых проволок со стальным сердечником
3. Контроль качества
4. Упаковывание
4
1. Волочение (грубое, среднее и мелкое)
2. Скрутка алюминиевых проволок со стальным сердечником
3. Контроль качества
4. Упаковывание
4
МПС
1796
Машиностроительная отрасль
7614100000
Скрученная проволока, троссы, кабели, плетеные шнуры и аналогичные изделия из алюминия, без электрической изоляции со стальным сердечником
Провод АСК
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Волочение (грубое, среднее и мелкое)
2. Скрутка стального сердечника с заполнением и обмоткой лентами ПЭТ

3. Сымды ширату
4. Сапаны бақылау
5. Қаптау
5
1. Сым тарту (ірі, орташа және ұсақ)
2. Болат өзекшені толтырғышпен ширату және ПЭТ таспаларымен орау
3. Сымды ширату
4. Сапаны бақылау
5. Қаптау
5
ӨҚМ
1797
Машина жасау саласы
7614100000
Болат өзекшесі бар, электрлік оқшауламасы жоқ алюминийден жасалған ширатылған сым, арқандар (тростар), кабельдер, өрілген баулар және ұқсас бұйымдар
АСКП сымы, АСКС сымы
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы.
1. Сым тарту (ірі, орташа және ұсақ)
2. Болат өзекшені толтырғышпен ширату және ПЭТ таспаларымен орау
3. Сымды ширату
4. Сапаны бақылау
5. Қаптау
5
1. Сым тарту (ірі, орташа және ұсақ)
2. Болат өзекшені толтырғышпен ширату және ПЭТ таспаларымен орау
3. Сымды ширату
4. Сапаны бақылау
5. Қаптау
5
ӨҚМ
1798
Машина жасау саласы
8530100000
Теміржол немесе трамвай жолдарына арналған жабдықтар
Стрелкалар мен сигналдардың микропроцессорлық орталықтандырылуы (МПО)
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы.
1.Бұйымдарды жобалау және схемаларын әзірлеу
2.Басқару шкафтарын құрастыру және МӨО электрондық, микропроцессорлық және басқа да модульдерін орнату
3.Ішкі электрлік қосылыстарды монтаждау
4.Бағдарламалық қамтамасыз етуді әзірлеу
5.Бағдарламалық қамтамасыз етуді жүктеу және баптау
6.Қабылдау-тапсыру сынақтары
7.Өндірістің барлық кезеңдеріндегі бақылау
8.Таңбалау
9.Қаптау
9
1.Бұйымдарды жобалау және схемаларын әзірлеу
2.Басқару шкафтарын құрастыру және МӨО электрондық, микропроцессорлық және басқа да модульдерін орнату
3.Ішкі электрлік қосылыстарды монтаждау
4.Бағдарламалық қамтамасыз етуді жүктеу және баптау
5.Сынақтан өткізу
6.Өндірістің барлық кезеңдеріндегі бақылау
7.Таңбалау
7
ӨҚМ
1799
Машина жасау саласы
8530100000
Теміржол немесе трамвай жолдарына арналған жабдықтар
Теміржол автоматикасы құрылғыларын электрмен қоректендіру қондырғысы
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы.
1.Бұйымдарды жобалау және схемаларын әзірлеу
2.Коммутация және басқару шкафтарын, резервті автоматты түрде қосу (РАҚ) шкафтарын құрастыру, трансформаторларды, қоректендіру блоктарын және басқа да модульдерді монтаждау
3.Ішкі электрлік қосылыстарды монтаждау
4.Жабдықты параметрлік баптау
5.Қабылдау-тапсыру сынақтары
6.Өндірістің барлық кезеңдеріндегі бақылау
7.Таңбалау
8.Қаптау
8
1.Бұйымдарды жобалау және схемаларын әзірлеу
2.Коммутация және басқару шкафтарын, резервті автоматты түрде қосу (РАҚ) шкафтарын құрастыру, трансформаторларды, қоректендіру блоктарын және басқа да модульдерді монтаждау
3.Ішкі электрлік қосылыстарды монтаждау
4.Жабдықты параметрлік баптау
5.Қабылдау-тапсыру сынақтары
6.Өндірістің барлық кезеңдеріндегі бақылау
7.Таңбалау
7
ӨҚМ

3. Скрутка провода
4. Контроль качества
5. Упаковывание
5
1. Волочение (грубое, среднее и мелкое)
2. Скрутка стального сердечника с заполнением и обмоткой лентами ПЭТ
3. Скрутка провода
4. Контроль качества
5. Упаковывание
5
МПС
1797
Машиностроительная отрасль
7614100000
Скрученная проволока, троссы, кабели, плетеные шнуры и аналогичные изделия из алюминия, без электрической изоляции со стальным сердечником
Провод АСКП, Провод АСКС
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Волочение (грубое, среднее и мелкое)
2. Скрутка стального сердечника с заполнением
3. Скрутка провода с заполнением
4. Контроль качества
5. Упаковывание
5
1. Волочение (грубое, среднее и мелкое)
2. Скрутка стального сердечника с заполнением
3. Скрутка провода с заполнением
4. Контроль качества
5. Упаковывание
5
МПС
1798
Машиностроительная отрасль
8530100000
Оборудование для железнодорожных или трамвайных путей
Микропроцессорная централизация стрелок и сигналов (МПЦ)
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Разработка схем и проектирование изделий
2. Сборка шкафов управления и установка электронных, микропроцессорных и других модулей МПЦ
3. Монтаж внутренних электрических соединений
4. Разработка программного обеспечения
5. Загрузка и настройка программного обеспечения
6. Приемо-сдаточные испытания
7. Контроль на всех этапах производства
8. Маркирование
9. Упаковывание
9
1. Разработка схем и проектирование изделий
2. Сборка шкафов управления и установка электронных, микропроцессорных и других модулей МПЦ
3. Монтаж внутренних электрических соединений
4. Загрузка и настройка программного обеспечения
5. Испытания
6. Контроль на всех этапах производства
7. Маркирование
7
МПС
1799
Машиностроительная отрасль
8530100000
Оборудование для железнодорожных или трамвайных путей
Установка
электропитания устройств
железнодорожной автоматики
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Разработка схем и проектирование изделий;
2. Сборка шкафов коммутации и управления, автоматического ввода резерва (АВР), монтаж трансформаторов, блоков питания и других модулей
3. Монтаж внутренних электрических соединений
4. Параметрическая настройка оборудования
5. Приемо-сдаточные испытания
6. Контроль на всех этапах производства
7. Маркирование
8. Упаковывание
8
1. Разработка схем и проектирование изделий;
2. Сборка шкафов коммутации и управления, автоматического ввода резерва (АВР), монтаж трансформаторов, блоков питания и других модулей
3. Монтаж внутренних электрических соединений
4. Параметрическая настройка оборудования
5. Испытания
6. Контроль на всех этапах производства
7. Маркирование
7
МПС

1803
Машина жасау саласы
8404100000
8402 немесе 8403 тауар позицияларындағы қазандықтармен бірге пайдалануға арналған көмекші жабдықтар
Түтін шығару жүйесі
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы.
1.Дайындау кезеңі (металды пішімдеу, кесу, шабу)
2.Слесарлық жұмыстар
3.Вальстеу (иіп өңдеу)
4.Құрастыру-дәнекерлеу жұмыстары
5.Бояу жұмыстары
6.Сапаны бақылау
7.Қаптау (обшивка)
7
1.Слесарлық жұмыстар
2.Вальстеу (иіп өңдеу)
3.Құрастыру-дәнекерлеу жұмыстары
4.Сапаны бақылау
4
ӨҚМ
1804
Машина жасау саласы
7307991000
Қара металдардан жасалған бұрандалы басқа фитингтер
31 мм-ден асатын болаттан жасалған бұрандалы тығын
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы.
1.Дайындау кезеңі (металды өлшемді дайындамаларға кесу)
2.Механикалық өңдеу (токарлық-бұранда кесу)
3.Термиялық өңдеу
4.Механикалық өңдеу (токарлық, фрезерлік)
5.Сапаны бақылау
6.Таңбалау
7.Қаптау
7
1.Механикалық өңдеу (токарлық-бұранда кесу)
2.Механикалық өңдеу (токарлық, фрезерлік)
3.Сапаны бақылау
4.Таңбалау
5.Қаптау
5
ӨҚМ
1805
Машина жасау саласы
7318163008
Тот баспайтын болаттан жасалған бұрандалар, болттар, гайкалар, саңырау болттар (глухари), бұрама ілмектер, тойтармалар, шпонкалар, шплинттер, шайбалар (серіппелі шайбаларды қоса алғанда) және қара металдардан жасалған ұқсас бұйымдар: гайкалар: басқалары: коррозияға төзімді болаттан жасалған: басқалары
Орталықтан тепкіш сорғының арнайы гайкасы
Орталықтан тепкіш сорғыға арналған арнайы сомын
1. Дайындау (металды кесу)
2. Механикалық өңдеу
3. Бөлшектерді дайындау және кейіннен механикалық өңдеу
4. Құрастыру
5. Сапаны бақылау
6. Қаптау
6
1. Механикалық өңдеу
2. Бөлшектерді дайындау және кейіннен механикалық өңдеу
3. Құрастыру
4. Сапаны бақылау
4
ӨҚМ
1806
Машина жасау саласы
7307210009
Тот баспайтын болаттан жасалған басқа да ернемектер (фланецтер)
Құбырларды қосуға арналған тез ажыратылатын жалғастырғыш (соединитель)
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы.
1.Дайындау кезеңі (металды кесу)
2.Механикалық өңдеу (бұрғылау, фрезерлеу, фасканы алу, вальстеу)
3.Бұранда кесу
4.Сапаны бақылау
5.Қаптау
5
1.Механикалық өңдеу (бұрғылау, фрезерлеу, фасканы алу, вальстеу)
2.Бұранда кесу
3.Сапаны бақылау
3
ӨҚМ

1803
Машиностроительная отрасль
8404100000
Вспомогательное оборудование для использования с котлами товарной позиции 8402 или 8403
Система дымоудаления
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Заготовительная (раскрой, резка, рубка металла)
2. Слесарные работы
3. Вальцевание
4. Сборочно-сварочные работы
5. Малярные работы
6. Контроль качества
7. Обшивка
7
1. Слесарные работы
2. Вальцевание
3. Сборочно-сварочные работы
4. Контроль качества
4
МПС
1804
Машиностроительная отрасль
7307991000
Фитинги прочие из черных металлов снабженные резьбой
Заглушка резьбовая стальная диаметром свыше 31 мм
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Заготовительная (резка металла на мерные заготовки)
2. Механическая обработка (токарно-винторезная)
3. Термическая обработка
4. Механическая обработка (токарная, фрезерная)
5. Контроль качества
6. Маркирование
7. Упаковывание
7
1. Механическая обработка (токарно-винторезная)
2. Механическая обработка (токарная, фрезерная)
3. Контроль качества
4. Маркирование
5. Упаковывание
5
МПС
1805
Машиностроительная отрасль
7318163008
Винты, болты, гайки, глухари, ввертные крюки, заклепки, шпонки, шплинты, шайбы (включая пружинные) и аналогичные изделия, из черных металлов: гайки: прочие: из коррозионностойкой стали: прочие
Гайка специальная для центробежного насоса
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Заготовительная (резка металла)
2. Механическая обработка
3. Изготовление деталей с последующей механической обработкой
4. Сборка
5. Контроль качества
6. Упаковывание
6
1. Механическая обработка
2. Изготовление деталей с последующей механической обработкой
3. Сборка
4. Контроль качества
4
МПС
1806
Машиностроительная отрасль
7307210009
Прочие фланцы из коррозионностойкой стали
Соединитель быстросъемный для соединения трубопроводов
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Заготовительная (резка металла)
2. Механическая обработка (сверление, фрезеровка, нарезка фаски, вальцовка)
3. Нарезка резьбы
4. Контроль качества
5. Упаковывание
5
1. Механическая обработка (сверление, фрезеровка, нарезка фаски, вальцовка)
2. Нарезка резьбы
3. Контроль качества
3
МПС

1807
Машина жасау саласы
8413910009
Сорғылардың басқа бөліктері
Сорғыға арналған автотіркегіш (автосцеп)
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы.
1.Дайындау кезеңі (металды өлшемді дайындамаларға кесу)
2.Механикалық өңдеу (токарлық-бұранда кесу)
3.Термиялық өңдеу
4.Механикалық өңдеу (токарлық, фрезерлік)
5.Сапаны бақылау
6.Таңбалау
7.Қаптау
7
1.Механикалық өңдеу (токарлық-бұранда кесу)
2.Механикалық өңдеу (токарлық, фрезерлік)
3.Сапаны бақылау
4.Таңбалау
5.Қаптау
5
ӨҚМ
1808
Машина жасау саласы
8481808508
Басқа да дискілі ысырмалар
Құбыр арматурасына арналған арнайы шайба
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы.
1.еханикалық өңдеу (жиынтықтаушы бөлшектерді дайындау)
2.Жиынтықтау
3.ұрастыру
4.Сапаны бақылау
5.Сынақтан өткізу
6.Консервациялау
7.Таңбалау
8.Қаптау
8
1.Механикалық өңдеу (жиынтықтаушы бөлшектерді дайындау)
2.Жиынтықтау
3.Құрастыру
4.Сапаны бақылау
5.Сынақтан өткізу
6.Таңбалау
6
ӨҚМ
1809
Машина жасау саласы
8484100009
Металл парағының басқа материалмен үйлесуінен жасалған немесе металдың екі немесе одан да көп қабаттарынан тұратын тығыздамалар және ұқсас қосу элементтері, басқалары
Корпус сальника для насоса
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы.
1. Получение заготовок (отливка, (или) поковка, (или) штамповка)
2. Токарная обработка
3. Сверлильная обработка
4. Зачистка
5. Сборка под сварку
6. Сварка
7. Контроль качества
8. Упаковывание
8
1. Токарная обработка
2. Сверлильная обработка
3. Зачистка
4. Сборка под сварку
5. Сварка
6. Контроль качества
6
ӨҚМ
1810
Машина жасау саласы
8413910008
Азаматтық авиацияға арналған сорғылардың бөлшектері және басқалары
Сорғыға арналған болат плунжер
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы.
1.Механикалық өңдеу (жиынтықтаушы бөлшектерді дайындау)
2.Жиынтықтау
3.Сапаны бақылау
4.Құрастыру
5.Таңбалау
6.Консервациялау
7.Қаптау
7
1.Механикалық өңдеу (жиынтықтаушы бөлшектерді дайындау)
2.Жиынтықтау
3.Сапаны бақылау
4.Құрастыру
5.Таңбалау
6.Консервациялау
6
ӨҚМ
1811
Машина жасау саласы
8413910008
Азаматтық авиацияға арналған сорғылардың бөлшектері және басқалары
ALS арнайы және мамандандырылған техника сорғысына арналған жөндеу жиынтығы
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы.
1.Дайындау кезеңі (металды пішу, кесу)
2.Токарлық өңдеу
3.Слесарлық операциялар
4.Сапаны бақылау
5.Консервациялау
6.Таңбалау
7.Қаптау
7
1.Токарлық өңдеу
2.Слесарлық операциялар
3.Сапаны бақылау
4.Консервациялау
5.Таңбалау
5
ӨҚМ

1807
Машиностроительная отрасль
8413910009
Части насосов прочие
Автосцеп для насоса
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Заготовительная (резка металла на мерные заготовки)
2. Механическая обработка (токарно-винторезная)
3. Термическая обработка
4. Механическая обработка (токарная, фрезерная)
5. Контроль качества
6. Маркирование
7. Упаковывание
7
1. Механическая обработка (токарно-винторезная)
2. Механическая обработка (токарная, фрезерная)
3. Контроль качества
4. Маркирование
5. Упаковывание
5
МПС
1808
Машиностроительная отрасль
8481808508
Прочие затворы дисковые
Шайба специальная для трубопроводной арматуры
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Механическая обработка (изготовление комлектующих)
2. Комплектация
3. Сборка
4. Контроль качества
5. Испытания
6. Консервация
7. Маркирование
8. Упаковывание
8
1. Механическая обработка (изготовление комлектующих)
2. Комплектация
3. Сборка
4. Контроль качества
5. Испытания
6. Маркирование
6
МПС
1809
Машиностроительная отрасль
8484100009
Прокладки и аналогичные соединительные элементы из листового металла в сочетании с другим материалом или состоящие из двух или более слоев металла, прочие
Корпус сальника для насоса
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Получение заготовок (отливка, (или) поковка, (или) штамповка)
2. Токарная обработка
3. Сверлильная обработка
4. Зачистка
5. Сборка под сварку
6. Сварка
7. Контроль качества
8. Упаковывание
8
1. Токарная обработка
2. Сверлильная обработка
3. Зачистка
4. Сборка под сварку
5. Сварка
6. Контроль качества
6
МПС
1810
Машиностроительная отрасль
8413910008
Части насосов для гражданской авиации и прочие
Плунжер для насоса, стальной
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Механическая обработка (изготовление комплектующих)
2. Комплектация
3. Контроль качества
4. Сборка
5. Маркирование
6. Консервация
7. Упаковывание
7
1. Механическая обработка (изготовление комплектующих)
2. Комплектация
3. Контроль качества
4. Сборка
5. Маркирование
6. Консервация
6
МПС
1811
Машиностроительная отрасль
8413910008
Части насосов для гражданской авиации и прочие
Комплект ремонтный для насоса ALS специальной и специализированной техники
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Заготовительная (раскрой, резка металлометалла)
2. Токарная
3. Слесарные операции
4. Контроль качества
5. Консервация
6. Маркирование
7. Упаковывание
7
1. Токарная
2. Слесарные операции
3. Контроль качества
4. Консервация
5. Маркирование
5
МПС

1812
Машина жасау саласы
9031803800
Басқа да электрондық аспаптар, құрылғылар және машиналар: басқалары
Аспапты түсірер алдында ұңғыма оқпанын тексеруге арналған шаблон
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы.
1. Дайындау (металды пішу, кесу)
2. Штамптау
3. Бөлшектерді механикалық өңдеу
4. Бұйымды құрастыру
5. Сапаны бақылау
6. Сынақтан өткізу
7. Қаптау
7
1. Штамптау
2. Бөлшектерді механикалық өңдеу
3. Бұйымды құрастыру
4. Сапаны бақылау
5. Сынақтан өткізу
5
ӨҚМ
1813
Машина жасау саласы
8483608000
Муфталар мен біліктерді қосуға арналған құрылғылар (әмбебап шарнирлерді қоса алғанда): (шойыннан құйылмаған немесе болаттан құйылмаған), басқалары
Серпімді муфта,
Серпімді пластиналы муфта
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы.
1.Механикалық өңдеу (жиынтықтаушы бөлшектерді дайындау)
2.Жиынтықтау
3.Сапаны бақылау
4.Құрастыру
5.Таңбалау
6.Консервациялау
7.Қаптау
7
1.Механикалық өңдеу (жиынтықтаушы бөлшектерді дайындау)
2.Жиынтықтау
3.Сапаны бақылау
4.Құрастыру
5.Консервациялау
6.Таңбалау
6
ӨҚМ
1814
Машина жасау саласы
8609009009
Сұйықтықтарды немесе газдарды тасымалдауға арналған сыйымдылықтарды қоса алғанда, бір немесе бірнеше көлік түрімен тасымалдау үшін арнайы жасалған және жабдықталған басқа да контейнерлер
Технологиялық контейнер
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның (сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың) болуы.
1. Дайындау операциялары (металды пішу)
2. Дәнекерлеу жұмыстары
3. Жылытқышты монтаждау
4. Ішкі қаптаманы монтаждау
5. Жарықтандыру желісін монтаждау
6. Өрт дабылын орнату
7. Сыртқы алаңшаны дайындау
8. Сынақтар
9. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
10. Сырлау
11. Таңбалау
12. Қаптау
12
1. Дәнекерлеу жұмыстары
2. Жылытқышты монтаждау
3. Ішкі қаптаманы монтаждау
4. Жарықтандыру желісін монтаждау
5. Өрт дабылын орнату
6. Сыртқы алаңшаны дайындау
7. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
7
ӨҚМ
1815
Машина жасау саласы
8703211091
Екі немесе төрт жетекші доңғалағы бар, мотоцикл типтес (ер тәрізді) отырғышпен, алдыңғы екі доңғалақты қолмен басқарылатын руль тетіктерімен, жолсыз жерлерге арналған шиналармен жабдықталған, артқа жүруді қамтамасыз ететін автоматты немесе механикалық трансмиссиясы бар, тек ұшқынмен тұтанатын іштен жану қозғалтқышымен, поршеньнің ілгері-кейінді қозғалысы негізіндегі, қозғалтқыш цилиндрлерінің жұмыс көлемі 1000 см³-ден аспайтын жаңа жоғары өтімді төрт доңғалақты моторлы көлік құралдары.
Квадроцикл
Көлік құралдарын өнеркәсіптік құрастыру туралы келісімнің болуы
Өтінім берілген сәттегі қолданыстағы көлік құралдарын өнеркәсіптік құрастыру туралы келісімде көзделген өндірістік және технологиялық операциялар.
Саны көлік құралдарын өнеркәсіптік құрастыру туралы қолданыстағы келісіммен айқындалады.
Өтінім берілген сәттегі қолданыстағы көлік құралдарын өнеркәсіптік құрастыру туралы келісімде көзделген өндірістік және технологиялық операциялар.
Саны көлік құралдарын өнеркәсіптік құрастыру туралы қолданыстағы келісіммен айқындалады.
ӨҚМ

1812
Машиностроительная отрасль
9031803800
Приборы, устройства и машины прочие,электронные:прочие
Шаблон для проверки ствола скважины перед спуском прибора
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Заготовительная (раскрой, резка металла)
2. Штамповка
3. Механическая обработка деталей
4. Сборка изделия
5. Контроль качества
6. Испытание
7. Упаковывание
7
1. Штамповка
2. Механическая обработка деталей
3. Сборка изделия
4. Контроль качества
5. Испытание
5
МПС
1813
Машиностроительная отрасль
8483608000
Муфты и устройства для соединения валов (включая универсальные шарниры): (не чугунные литые или не стальные литые), прочие
Муфта упругая,
Муфта упругая пластинчатая
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Механическая обработка (изготовление комплектующих)
2. Комплектация
3. Контроль качества
4. Сборка
5. Маркирование
6. Консервация
7. Упаковывание
7
1. Механическая обработка (изготовление комплектующих)
2. Комплектация
3. Контроль качества
4. Сборка
5. Консервация
6. Маркирование
6
МПС
1814
Машиностроительная отрасль
8609009009
Прочие контейнеры (включая емкости для перевозки жидкостей или газов), специально предназначенные и оборудованные для перевозки одним или несколькими видами транспорта
Контейнер технологический
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры (а также квалифицированного кадрового персонала)
1. Заготовительные операции (раскрой металла)
2. Сварочные работы
3. Монтаж утепления
4. Монтаж внутренней облицовки
5. Монтаж сети освещения
6. Установка пожарной сигнализация
7. Изготовление наружней площадки
8. Испытания
9. Контроль на всех этапах производства
10. Окрашивание
11. Маркирование
12. Упаковывание
12
1. Сварочные работы
2. Монтаж утепления
3. Монтаж внутренней облицовки
4. Монтаж сети освещения
5. Установка пожарной сигнализация
6. Изготовление наружней площадки
7. Контроль на всех этапах производства
7
МПС
1815
Машиностроительная отрасль
8703 21109 1
Четырехколесные моторные транспортные средства повышенной проходимости с двумя или четырьмя ведущими колесами, оборудованные сиденьем мотоциклетного (седельного) типа, рычагами ручного рулевого управления двумя передними колесами, шинами для бездорожья, с автоматическим или ручным управлением трансмиссией, обеспечивающей задний ход, только с двигателем внутреннего сгорания с искровым зажиганием с возвратно-поступательным движением поршня, с рабочим объемом цилиндров двигателя не более 1000 см3, новые
Квадроцикл SAPSAN DUNE 200
Наличие соглашения о промышленной сборке транспортных средств
Производственные и технологические операции, предусмотренные действующим Соглашением о промышленной сборке транспортных средств на момент подачи заявки
Количество определяется действующим Соглашением о промышленной сборке транспортных средств
Производственные и технологические операции, предусмотренные действующим Соглашением о промышленной сборке транспортных средств на момент подачи заявки
Количество определяется действующим Соглашением о промышленной сборке транспортных средств
МПС

1816
Машина жасау саласы
870110000 00
Тракторлар (8709 тауар позициясындағы тракторлардан басқа), бір осьті
Мотобуксирлеуші
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы.
1) Келісім жасалған сәтте мынадай операцияларды жүзеге асыру:
1. Кәсіпорынның өз өндірістік жабдығында рамалық және көтергіш конструкциялар элементтерін дайындау үшін табақ металдан бөлшектерді лазерлік кесу;
2. Кәсіпорынның өз өндірістік учаскесінде болат құбырлар мен профильдік дайындамаларды кесу;
3. Кәсіпорынның өз ию жабдығында табақ металдан жасалған бөлшектерді ию;
4. Кәсіпорынның өз ию жабдығында рамалық конструкциялардың, рульдік механизмнің, бамперлер мен күштік элементтердің құбыр элементтерін ию;
5. Рамалық конструкциялары мен тораптарын дәнекерлеуге және құрастыруға арналған технологиялық кондукторлар мен жабдықтарды дайындау;
6. Кәсіпорынның өз өндірістік қуаттарында металл бөлшектер мен құбыр элементтерін дәнекерлеу арқылы ортаңғы рамасын дайындау;
7. Қозғалтқыш асты рамасын дайындау және дәнекерлеу;
8. Жүріс жүйесінің төменгі бөлігінің сол және оң жақ рамаларын дайындау;
9. Төменгі раманың кронштейндерін және жүріс бөлігін бекіту элементтерін дайындау;
10. Жоғарғы рамасы мен көтергіш конструкцияларын дайындау;
11. Жүксалғыш бөлігінің қалқаларын және қорғаныш конструкцияларының элементтерін дайындау;
12. Балшықтан қорғайтын қалқандардың кронштейндерін және қорғаныш элементтерін дайындау;
13. Алдыңғы соққы қайтарғышты және күштік қорғаныш элементтерін дайындау;
14. Бамперін дайындау;
15. Рульдік механизм мен руль жүйесінің элементтерін дайындау;
16. Мототартқыштың рульді дайындау;
17. Вариатор кронштейнін және трансмиссияны бекіту элементтерін дайындау;
18. Кәсіпорынның өз өндірістік учаскесінде рамалық конструкцияларды, кронштейндер мен тораптарды дәнекерлеу;
19. Дәнекерленген жіктерді тазалау, ажарлау және өңдеу;
20. Сериялық өндіріс талаптарына сәйкестігін қамтамасыз ете отырып, рамалық және тораптық конструкциялардың геометриясын бақылау;
21. Металл бөлшектер мен тораптарды ластанудан, қақтан және технологиялық қалдықтардан тазарту;
22. Металл бөлшектер мен тораптарды бояуға дайындау;
23. Кәсіпорынның меншікті бояу камерасында лак-бояу жабынын жағу және бөлшектер мен тораптарды бояу;
24. Жабын сапасын, боялмай қалған жерлер мен ақаулардың болмауын бақылау;
25. Құрастыру учаскесін бөлшектермен, тораптармен, бекіткіштермен және сатып алынатын агрегаттармен жинақтау;
26. Рамалық конструкцияларын орнату және құрастыру;

1816
Машиностроительная отрасль
8701 10 000 00
Тракторы (кроме тракторов товарной позиции 8709), одноосные
Товарамотобуксировщик SAPSAN SK 500
Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1) Осуществление на момент заключения соглашения:
1. Лазерная резка деталей из листового металла для изготовления элементов рамных и несущих конструкций мотобуксировщика на собственном производственном оборудовании предприятия;
2. резка стальных труб и профильных заготовок на собственном производственном участке;
3. гибка деталей из листового металла на собственном гибочном оборудовании предприятия;
4. гибка трубных элементов рамных конструкций, рулевого механизма, бамперов и силовых элементов на собственном трубогибочном оборудовании;
5. изготовление технологических кондукторов и оснастки для сварки и сборки рамных конструкций и узлов;
6. изготовление средней рамы методом сварки металлических деталей и трубных элементов на собственных производственных мощностях предприятия;
7. изготовление и сварка подмоторной рамы;
8. изготовление рам нижней части ходовой системы левой и правой стороны;
9. изготовление кронштейнов нижней рамы и элементов крепления ходовой части;
10. изготовление верхней рамы и несущих конструкций;
11. изготовление перегородок багажного отсека и элементов защитных конструкций;
12. изготовление кронштейнов брызговиков и защитных элементов;
13. изготовление переднего отбойника и силовых элементов защиты;
14. изготовление бампера;
15. изготовление элементов рулевого механизма и рулевой системы;
16. изготовление руля мотобуксировщика;
17. изготовление кронштейна вариатора и элементов крепления трансмиссии;
18. сварка рамных конструкций, кронштейнов и узлов на собственном производственном участке предприятия;
19. зачистка, шлифовка и обработка сварных швов;
20. контроль геометрии рамных и узловых конструкций с обеспечением соответствия требованиям серийного производства;
21. очистка металлических деталей и узлов от загрязнений, окалины и технологических остатков;
22. подготовка металлических деталей и узлов к окраске;
23. нанесение лакокрасочного покрытия и окраска деталей и узлов в собственной покрасочной камере предприятия;
24. контроль качества покрытия;
25. комплектация сборочного участка деталями, узлами, крепежом и покупными агрегатами;
26. установка и сборка рамных конструкций;

27. Іштен жану қозғалтқышын орнату;
28. Вариатор мен трансмиссия элементтерін орнату;
29. Жүріс бөлігі элементтерін орнату;
30. Рульдік механизм мен басқару органдарын орнату;
31. Электр жабдықтарын және сым жүйесі элементтерін орнату;
32. Бекіту элементтері мен қорғаныш конструкцияларын орнату;
33. Орындықты және жүксалғыш бөлігінің элементтерін орнату;
34. Негізгі тораптарын құрастыру және монтаждау;
35. Бұрандалы қосылыстарды, бекіткіштерді және тораптардың дұрыс орнатылуын тексеру;
36. Механикалық тораптар мен агрегаттардың жұмысқа қабілеттілігін бақылау;
37. Рульдік басқару мен трансмиссияның жұмысқа қабілеттілігін бақылау;
38. Өнімді түпкілікті құрастыру;
39. Дайын өнімді бақылау;
40. Қозғалтқышты сынамалы іске қосу және техниканың жұмысқа қабілеттілігін тексеру;
41. Бақылау сынақтарын жүргізу.;
2) Келісім жасалған сәттен бастап жүзеге асырылатын операцияларға қосымша ретінде, келісім жасалғаннан кейінгі 2 жылы мынадай операцияларды жүзеге асыру:
1. Рамалық конструкциялар элементтерін жергілікті өндірілген бөлшектер үлесін арттыра отырып өндіру (кесу, ию, дәнекерлеу, тазалау, бояу);
2. Жүріс бөлігі тораптары мен бекіту тораптарының элементтерін кәсіпорынның өз өндірістік жабдығында өндіру;
3. Жүріс бөлігінің металл элементтерін өндіру (кесу, ию, дәнекерлеу, бояу);
4. Қосымша қорғаныш элементтері мен жүксалғыш конструкцияларын өндіру;
5. Сериялық өндіріс үшін технологиялық жабдықтарды, кондукторлар мен құрылғыларды дайындау;
6. Жергілікті өндірілген тораптар үшін 3D-модельдеуді және конструкторлық құжаттаманы әзірлеуді енгізу;
7. Рульдік механизм элементтері мен бұйымның күштік конструкцияларын жергілікті өндіруді кеңейту.
3) Келісім жасалған сәттен бастап екінші жылдан бастап жүзеге асырылатын операцияларға қосымша ретінде, келісім жасалғаннан кейінгі бесінші жылы мынадай операцияларды жүзеге асыру::
1. Қазақстан Республикасы аумағында толық өндірістік циклді қамтамасыз ете отырып, рамаларды өндіру;
2. Ел ішіндегі қосылған құн үлесі жоғары болатын жүріс бөлігі элементтерін өндіру;
3. Өз өндірісінде дайындалатын металл корпустарды, қорғаныш элементтерді және күштік конструкцияларды өндіру;
4. Өз өндірісінде дайындалған жергілікті тораптар мен конструкцияларға кеңейтілген сынақтар жүргізу;
5. Бөлшектерді механикалық өңдеу және жинақтаушы бұйымдарды дайындау бойынша қосымша өндірістік операцияларды енгізу.
өтінім берілген сәтте — 41 операция;
— екінші жылдан бастап — өтінім берілген сәттегі операцияларды ескере отырып, 48 операция;
— бесінші жылдан бастап — өтінім берілген сәттегі және екінші жылдан бастап орындалатын операцияларды ескере отырып, 52 операция

27. установка двигателя внутреннего сгорания;
28. установка вариатора и элементов трансмиссии;
29. установка элементов ходовой части;
30. установка рулевого механизма и органов управления;
31. установка электрооборудования и элементов проводки;
32. установка элементов крепления и защитных конструкций;
33. установка сиденья и элементов багажного отсека;
34. сборка и монтаж основных узлов;
35. проверка резьбовых соединений, креплений и правильности установки узлов;
36. контроль работоспособности механических узлов и агрегатов;
37. контроль работоспособности рулевого управления и трансмиссии;
38. финальная сборка изделия;
39. визуальный контроль готового изделия;
40. пробный запуск двигателя и проверка работоспособности техники;
41. проведение контрольных испытаний;
2) Осуществление во второй год с момента заключения соглашения следующих операций, в дополнение к операциям, осуществляемым с момента заключения соглашения:
1. производство элементов рамных конструкций с увеличением доли внутри-страновой ценности деталей (резка, гибка, сварка, зачистка, окраска);
2. производство элементов подвески и крепежных узлов на собственном производственном оборудовании;
3. производство металлических элементов ходовой части (резка, гибка, сварка, покраска);
4. производство дополнительных защитных элементов и багажных конструкций;
5. изготовление технологической оснастки, кондукторов и приспособлений для серийного производства;
6. внедрение 3D-моделирования и разработки конструкторской документации для локализованных узлов;
7. расширение локализованного производства элементов рулевого механизма и силовых конструкций изделия.
3) Осуществление в пятый год с момента заключения соглашения следующих операций, в дополнение к операциям, осуществляемым со второго года с момента заключения соглашения:
1. производство рам с обеспечением полного цикла изготовления на территории Республики Казахстан;
2. производство элементов подвески с высокой долей внутри-страновой ценности;
3. производство металлических корпусов, защитных элементов и силовых конструкций собственного изготовления;
4. проведение расширенных испытаний локализованных узлов и конструкций собственного производства;
5. внедрение дополнительных производственных операций по механической обработке и изготовлению комплектующих изделий.
на момент подачи заявки — 41 операции;
— со второго года — 48 операций с учетом операций с момента подачи заявки;
— с пятого года — 52 операции с учетом операций с момента подачи заявки и со второго года.

1818
Машина жасау саласы
8450200000
Тұрмыстық немесе кір жуатын орындарға арналған, сыйымдылығы 10 кг-нан асатын, толық автоматты кір жуғыш машиналар
Сыйымдылығы 10 кг-нан асатын кір жуғыш машина
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы
1. Корпустық бөлшектерді дайындау
2. Басқару тақтасын монтаждау
3. Функционалдық үзінділер мен сызбаларды құрастыру
4. Бұйымды құрастыру
5. Сынақ
6. Сапаны бақылау
7. Таңбалау
8. Қаптау
8
1. Корпустық бөлшектерді дайындау
2. Басқару тақтасын монтаждау
3. Функционалдық үзінділер мен сызбаларды құрастыру
4. Бұйымды құрастыру
5. Сынақ
6. Сапаны бақылауа
6
ӨҚМ
1819
Машина жасау саласы
8516605000
Электр плиталары, электр қазандықтары және плиталар
Кіріктірілген пеш (электірлік)
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы
1. Штамптау және / немесе басу
2. Өнімді құрастыру
3. Пенопласт қаптамасын өндіру
4. Тестілеу
5. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
6. Таңбалау
7. Қаптау
7
1. Штамптау және / немесе басу
2. Өнімді құрастыру
3. Тестілеу
4. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
5. Таңбалау
5
ӨҚМ
1820
Машина жасау саласы
8516601010
Басқа пештер, электр плиталары, электр плиталары, электр қазандықтары, грильдер мен қуырғыштар
Ас үй плиталары (аралас)
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы
1. Металды пішу, кесу
2. Корпус бөлшектерін штамптау
3. Ию
4. Дәнекерлеу
5. Корпус элементтерінің ұнтақ жабыны
6. Жібек экранды басқару панелі
7. Бөлшектерді эмальдау
8. Функционалдық тораптар мен схемаларды құрастыру
9. Газ құбырын құрастыру (қажет болған жағдайда)
10. Қаптамалық пенополистирол өндірісі
11. Сынақ
12. Сапаны бақылау
13. Таңбалау
14. Қаптау
14
1. Металды пішу, кесу
2. Ию
3. Дәнекерлеу
4. Корпус элементтерінің ұнтақ жабыны
5. Жібек экранды басқару панелі
6. Бөлшектерді эмальдау
7. Функционалдық тораптар мен схемаларды құрастыру
8. Газ құбырын құрастыру (қажет болған жағдайда)
9. Сынақ
10. Сапаны бақылау
10
ӨҚМ
1821
Машина жасау саласы
9305910000
9301-9304 тауар позицияларының бұйымдарының өзге де бөлшектері мен керек-жарақтары: 9301 тауар позициясының әскери қарулары
Мылтықты автоматты қайта жүктеу бұрандасы
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлардың болуы

1818
Машиностроительная отрасль
8450200000
Машины стиральные, бытовые или для прачечных, включая машины, оснащенные отжимным устройством,емкостью более 10 кг сухого белья
Стиральная машина, емкостью более 10 кг
Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Изготовление корпусных деталей
2. Монтаж платы управления
3. Сборка функциональных излов и схем
4. Сборка изделия
5. Испытание
6. Контроль качества
7. Маркирование
8. Упаковывание
8
1. Изготовление корпусных деталей
2. Монтаж платы управления
3. Сборка функциональных излов и схем
4. Сборка изделия
5. Испытание
6. Контроль качества
6
МПС
1819
Машиностроительная отрасль
8516605000
Электроплитки, варочные электрокотлы и варочные панели
Панели варочные (электрические)
Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Штамповка и/или прессование
2. Сборка изделия
3. Производство упаковки из пенополистирола
4. Тестирование
5. Контроль на всех этапах производства
6. Маркирование
7. Упаковывание
7
1. Штамповка и/или прессование
2. Сборка изделия
3. Тестирование
4. Контроль на всех этапах производства
5. Маркирование
5
МПС
1820
Машиностроительная отрасль
8516601010
Прочие печи, электроплиты, электроплитки, варочные электрокотлы, грили и ростеры
Кухонные плиты (комбинированные)
Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Раскрой, резка металла
2. Штамповка деталей корпуса
3. Гибка
4. Сварка
5. Порошковое покрытие корпусных элементов
6. Шелкография панели управления
7. Эмалирование деталей
8. Сборка функциональных узлов и схем
9. Сборка газовой магистрали (в случае необходимости)
10. Производство упаковочного пенополистирола
11. Испытание
12. Контроль качества
13. Маркирование
14. Упаковывание
14
1. Раскрой, резка металла
2. Гибка
3. Сварка
4. Порошковое покрытие корпусных элементов
5. Шелкография панели управления
6. Эмалирование деталей
7. Сборка функциональных узлов и схем
8. Сборка газовой магистрали (в случае необходимости)
9. Испытание
10. Контроль качества
10
МПС
1821
Машиностроительная отрасль
8710000000
Танки и прочие боевые самоходные бронированые транспортные средства, с вооружением или без вооружения, и их части
Комплект трубопроводов системы охлаждения и подогрева двигателя
Наличие конструкторской и технологической документаций

1. Дайындау (барларды кесу)
2. Токарлық, жіпті кесу
3. Жалықтырғыш
4. Фрезерлеу
5. Термиялық өңдеу
6. Металл өңдеу (қабаттарды тазарту)
7. Электрлік қаптау (көк бояу)
8. Құрастыру
9. Белгілеу
10. Өндірістің барлық кезеңдерінде сапаны бақылау
11. Қаптама
11
1. Дайындау (барларды кесу)
2. Токарлық, жіпті кесу
3. Жалықтырғыш
4. Фрезерлеу
5. Термиялық өңдеу
6. Металл өңдеу (қабаттарды тазарту)
7. Гальваникалық өңдеу (көгерту)
8. Құрастыру
9. Белгілеу
10. Өндірістің барлық кезеңдерінде сапаны бақылау
10
ӨҚМ
1822
Машина жасау саласы
8710000000
Қарулы немесе қарусыз танктер және басқа да өздігінен жүретін жауынгерлік броньды машиналар және олардың бөліктері
Қозғалтқышты салқындату және жылыту жүйесіне арналған құбырлар жинағы
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлардың болуы
1. Алдын ала кесу
2. Фитингті бұру
3. Құбырларды майыстыру
4. Дәнекерлеу
5. Дайын өнімді бояу
6. Құрастыру
7. Өндірістің барлық кезеңдерінде сапаны бақылау
8. Белгілеу
9. Қаптама
9
1. Алдын ала кесу
2. Фитингті бұру
3. Құбырларды майыстыру
4. Дәнекерлеу
5. Дайын өнімді бояу
6. Құрастыру
7. Өндірістің барлық кезеңдерінде сапаны бақылау
8. Белгілеу
8
ӨҚМ
1823
Машина жасау саласы
8906901000
скекті қайықтардан басқа, құтқару кемелерін қоса алғанда, басқа да теңіз кемелері
Ескекті қайықтардан басқа, құтқару кемелерін қоса алғанда, басқа да теңіз кемелері
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтардың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадр құрамының болуы
1.Шикізатты, материалдарды және жиынтықтауыштарды кіріс бақылауы
2.Дайындау (немесе: Дайындау операциялары)
3.Бөлшектерді механикалық өңдеу
4.Дайындамалар мен бөлшектерді дайындау (немесе: жасау)
5.Дәнекерлеу
6.Механикалық өңдеу
7.Сапаны бақылау
8. Құрастыру
9. Қаптау
9
1.Шикізатты, материалдарды және жиынтықтауыштарды кіріс бақылауы
2.Бөлшектерді механикалық өңдеу
3.Дайындамалар мен бөлшектерді дайындау (немесе: жасау)
4.Дәнекерлеу
5. Механикалық өңдеу
6.Сапаны бақылау
7.Құрастыру
7
ӨҚМ
1824
Машина жасау саласы
8416208000
Комбинацияланған жанарғылар
УГОП-П-16, УГОП-30 газ жанарғы құрылғысы
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтардың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадр құрамының болуы
1.Дайындау операциялары:
металды белгілеу және кесу;
дайындамаларды құю.
2.Дайындамаларды токарлық және фрезерлік өңдеу.
3.Слесарлық операциялар:бұрғылау; бұранда (резьба) кесу.
4.Бөлшектерді дәнекерлеу.
5.Өнімдерді (бөлшектерді, тораптарды) құрастыру.
6.Бақылау.
7.Бояу.
7
1.Дайындамаларды токарлық және фрезерлік өңдеу.
2.Слесарлық операциялар:бұрғылау; бұранда (резьба) кесу.
3.Дәнекерлеу.
4.Құрастыру.
5.Бақылау.
5
ӨҚМ

1. Заготовительная (резка)
2. Токарная обработка фитинга
3. Гибка труб
4. Сварка
5. Покраска готового изделия
6. Сборка
7. Контроль качества на всех этапах производства
8. Маркирование
9. Упаковывание
9
1. Заготовительная (резка)
2. Токарная обработка фитинга
3. Гибка труб
4. Сварка
5. Покраска готового изделия
6. Сборка
7. Контроль качества на всех этапах производства
8. Маркирование
8
МПС
1822
Машиностроительная отрасль
9305910000
Прочие части и принадлежности изделий товарных позиций 9301 – 9304: оружия военного образца товарной позиции 9301
Винт перезарядки для автоматической пушки
Наличие конструкторской и технологической документаций
1. Заготовительная (резка прутка)
2. Токарная обработка, нарезание резьбы
3. Расточная операция
4. Фрезерная обработка торцов
5. Термическая обработка
6. Слесарная обработка (зачистка заусенцев)
7. Гальваническая обработка (воронение)
8. Сборка
9. Маркирование
10. Контроль качества на всех этапах производства
11. Упаковывание
10
1. Заготовительная (резка прутка)
2. Токарная обработка, нарезание резьбы
3. Расточная операция
4. Фрезерная обработка торцов
5. Термическая обработка
6. Слесарная обработка (зачистка заусенцев)
7. Гальваническая обработка (воронение)
8. Сборка
9. Маркирование
10. Контроль качества на всех этапах производства
9
МПС
1823
Машиностроительная отрасль
8906901000
Прочие морские суда, включая спасательные суда, кроме гребных лодок
Прочие морские суда, включая спасательные суда, кроме гребных лодок
Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Входной контроль сырья, материалов и комплектующих
2. Заготовительная
3. Механическая обработка деталей
4. Изготовление заготовок и деталей
5. Сварка
6. Механическая обработка
7. Контроль качества
8. Сборка
9. Упаковка
9
1. Входной контроль сырья, материалов и комплектующих
2. Механическая обработка деталей
3. Изготовление заготовок и деталей
4. Сварка
5. Механическая обработка
6. Контроль качества
7. Сборка
7
МПС
1824
Машиностроительная отрасль
8416208000
Горелки комбинированные
Устройство газогорелочное УГОП-П-16, УГОП-30.
Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Заготовительные операции: - разметка, резка металла; - отливка заготовок
2. Токарно-фрезерная обработка заготовок
3. Слесарные операции: - сверление; - нарезание резьбы
4. Сварка деталей
5. Сборка изделий (деталей,узлов)
6. Контроль
7. Окрашивание
7
1. Токарно-фрезерная обработка заготовок
2. Слесарные операции: - сверление; - нарезание резьбы
3. Сварка
4. Сборка
5. Контроль
5
МПС

1825
Машина жасау саласы
8607300000
Теміржол локомотивтерінің немесе трамвай моторлы вагондарының не жылжымалы құрамының ілгектері және өзге де тіркеу құрылғылары, буферлер және олардың бөлшектері
Тарту қамытының сынасы
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы;
1. Дайындаманы ыстық қалыптау әдісімен алу
2. Дайындаманы термиялық өңдеу
3. Дайындаманы қож бен қақтан дробеструйлық тазалау
4. Ыстық таңбалау әдісімен таңба салу
5. Бүртіктерді тазарту бойынша механикалық өңдеу
6. Консервациялау
7. Буып-түю
7
1. Дайындаманы ыстық қалыптау әдісімен алу
2. Дайындаманы термиялық өңдеу
3. Дайындаманы қож бен қақтан дробеструйлық тазалау
4. Бүртіктерді тазарту бойынша механикалық өңдеу
4
ӨҚМ
1826
Машина жасау саласы
8607300000
Теміржол локомотивтерінің немесе трамвай моторлы вагондарының не жылжымалы құрамының ілгектері және өзге де тіркеу құрылғылары, буферлер және олардың бөлшектері
Маятникті аспа
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы;
1. Дайындаманы ыстық қалыптау әдісімен алу
2. Дайындаманы термиялық өңдеу
3. Дайындаманы қож бен қақтан дробеструйлық тазалау
4. Ыстық таңбалау әдісімен таңба салу
5. Бүртіктерді тазарту бойынша механикалық өңдеу
6. Консервациялау
7. Буып-түю
7
1. Дайындаманы ыстық қалыптау әдісімен алу
2. Дайындаманы термиялық өңдеу
3. Дайындаманы қож бен қақтан дробеструйлық тазалау
4. Бүртіктерді тазарту бойынша механикалық өңдеу
4
ӨҚМ
1827
Машина жасау саласы
8607219009
Өзге пневматикалық тежегіштер және олардың теміржол локомотивтері немесе трамвай моторлы вагондары не жылжымалы құрамға арналған бөлшектері
Тежегіш қалыпшасының шегесі
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы;
1. Дайындаманы қалыптау әдісімен алу
2. Алдын ала қыздырып дайындаманы ию
3. Қыздырылған дайындаманы вальцовкалау
4. Бұйымды шынықтыру
5. Сынақтан өткізу
6. Бояу-қаптама жабындысын жағу
7. Түзету
8. Консервациялау
9. Буып-түю
9
1. Дайындаманы қалыптау әдісімен алу
2. Алдын ала қыздырып дайындаманы ию
3. Қыздырылған дайындаманы вальцовкалау
4. Бұйымды шынықтыру
5. Бояу-қаптама жабындысын жағу
5
ӨҚМ
1828
Машина жасау саласы
8543708000
Өзінің жеке функциялары бар, осы топтың басқа жерлерінде аталмаған немесе енгізілмеген өзге де электр машиналары мен аппаратурасы
СК-6 келісу контуры
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы;
1.Дайындау операциялары (металды пішу, кесу).
2.Дәнекерлеу (пайкалау).
3.Фаска жасау.
4.Механикалық өңдеу.
5.Өткізгіштерді орнату.
6.Қорғаныш қабықшасын орнату.
7.Құрастыру.
8.Бақылау.
9.Қаптау.
9
1.Дайындау операциялары (металды пішу, кесу).
2.Дәнекерлеу (пайкалау).
3.Фаска жасау.
4.Механикалық өңдеу.
5.Өткізгіштерді орнату.
6.Қорғаныш қабықшасын орнату.
7.Құрастыру.
8.Бақылау.
8
ӨҚМ

1825
Машиностроительная отрасль
8607300000
Крюки и прочие сцепные устройства, буфера, их части железнодорожных локомотивов или моторных вагонов трамвая или подвижного состава
Клин тягового хомута
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала;
1. Получение заготовки методом горячей штамповки
2. Термическа обработка заготовки
3. Дробеструйная очистка заготовки от шлака, окалин
4. Нанесение маркировки методом горячего клеймения 5. Механическая обработка по зачистке заусенцев
6. Консервация
7. Упаковка
7
1. Получение заготовки методом горячей штамповки
2. Термическа обработка заготовки
3. Дробеструйная очистка заготовки от шлака, окалин
4. Механическая обработка по зачистке заусенцев
4
МПС
1826
Машиностроительная отрасль
8607300000
Крюки и прочие сцепные устройства, буфера, их части железнодорожных локомотивов или моторных вагонов трамвая или подвижного состава
Подвеска маятниковая
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала;
1. Получение заготовки методом горячей штамповки
2. Термическа обработка заготовки
3. Дробеструйная очистка заготовки от шлака, окалин
4. Нанесение маркировки методом горячего клеймения 5. Механическая обработка по зачистке заусенцев
6. Консервация
7. Упаковка
7
1. Получение заготовки методом горячей штамповки
2. Термическа обработка заготовки
3. Дробеструйная очистка заготовки от шлака, окалин
4. Механическая обработка по зачистке заусенцев
4
МПС
1827
Машиностроительная отрасль
8607219009
Прочие пневматические тормоза и их части железнодорожных локомотивов или моторных вагонов трамвая или подвижного состава
Чека тормозной колодки
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала;
1.Получение заготовки методом штамповки
2. Гибка заготовки с предварительным нагревом
3. Вальцовка нагретой заготовки
4. Закалка изделия
5. Испытание
6. Нанесение ЛКП
7. Правка
8. Консервация
9. Упаковка
9
1.Получение заготовки методом штамповки
2. Гибка заготовки с предварительным нагревом
3. Вальцовка нагретой заготовки
4. Закалка изделия
5. Нанесение ЛКП
5
МПС
1828
Машиностроительная отрасль
8543708000
Машины электрические и аппаратура, имеющие индивидуальные функции, в другом месте данной группы не поименованные или не включенные, прочие
Согласующий контур СК-6
Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1.Заготовительная (раскрой, резка металла) 2. Пайка 3.Изготовление фаски 4.Механическая обработка 5.Установка проводников 6.Установка защитной оболочки 7.Сборка 8. Контроль 9. Упаковка
9
1.Заготовительная (раскрой, резка металла) 2. Пайка 3.Изготовление фаски 4.Механическая обработка 5.Установка проводников 6.Установка защитной оболочки 7.Сборка 8. Контроль
8
МПС

1829
Машина жасау саласы
8543708000
Өзінің жеке функциялары бар, осы топтың басқа жерлерінде аталмаған немесе енгізілмеген өзге де электр машиналары мен аппаратурасы
К-4 бұғаттау контуры
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы;
1.Дайындау операциялары (металды пішу, кесу).
2.Дәнекерлеу (пайкалау).
3.Фаска жасау.
4.Механикалық өңдеу.
5.Өткізгіштерді орнату.
6.Қорғаныш қабықшасын орнату.
7.Құрастыру.
8.Бақылау.
9.Қаптау.
9
1.Дайындау операциялары (металды пішу, кесу).
2.Дәнекерлеу (пайкалау).
3.Фаска жасау.
4.Механикалық өңдеу.
5.Өткізгіштерді орнату.
6.Қорғаныш қабықшасын орнату.
7.Құрастыру.
8.Бақылау.
9
ӨҚМ
1830
Машина жасау саласы
8466102000
Оправкалар, цанга патрондар, құралды бекітуге арналған втулкалар, 8456–8465 тауарлық позицияларындағы жабдықтар үшін ғана немесе негізінен арналған
Цангалы патрон D82*57*140,5
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы;
1. Шикізат пен материалдарды қабылдау
2. Шикізат пен материалдардың сапасын бақылау
3. Шикізатты дайындау өндіріске дайындау
4. Дайындамаларды термиялық өңдеу
5. Механикалық өңдеу
6. Өндіріс процесі барысында сапаны бақылау
7. Дайын өнімнің сапасын бақылау
7
1. Шикізат пен материалдардың сапасын бақылау
2. Шикізатты дайындау өндіріске дайындау
3. Дайындамаларды термиялық өңдеу
4. Механикалық өңдеу
5. Өндіріс процесі барысында сапаны бақылау
6. Дайын өнімнің сапасын бақылау
6
ӨҚМ
1831
Машина жасау саласы
8534001100
Тоқ өткізгіш элементтер мен контактілерден тұратын көп қабатты баспа схемалары
Көп қабатты баспа плата
Конструкторлық және технологиялық құжаттамалардың, технологиялық жабдықтардың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадр персоналының болуы
1.Шыны талшықты кесу
2. Ою
3. Бұрғылау
4. Престеу 5.Қалайы қолдану 6.Қорғаныс маскасын қолдану 7. Фрезерлеу 8.Құрастыру
9. Бақылау
10. Орау
10
1.Шыны талшықты кесу
2. Ою
3. Бұрғылау 4. Престеу 5.Қалайы қолдану 6.Қорғаныс маскасын қолдану
7. Фрезерлеу 8.Құрастыру
9. Бақылау
9
МПС
1832
Машина жасау саласы
8474310009
БАСҚА БЕТОН АРАЛАСТЫРУШЫЛАРЫ ЖӘНЕ МЕРМЕН АРАЛАСТЫРУШЫЛАР
Тұрмыстық бетон араластырғыш 140 л - 280 л аралығында.
1. Жобалық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті мамандардың болуы

1829
Машиностроительная отрасль
8543708000
Машины электрические и аппаратура, имеющие индивидуальные функции, в другом месте данной группы не поименованные или не включенные, прочие
Запирающий контур ЗК-4
Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1.Заготовительная (раскрой, резка металла) 2. Пайка 3.Изготовление фаски 4.Механическая обработка 5.Установка проводников 6.Установка защитной оболочки 7.Сборка 8. Контроль 9. Упаковка
9
1.Заготовительная (раскрой, резка металла) 2. Пайка 3.Изготовление фаски 4.Механическая обработка 5.Установка проводников 6.Установка защитной оболочки 7.Сборка 8. Контроль
8
МПС
1830
Машиностроительная отрасль
8466102000
оправки, цанговые патроны, втулки для крепления инструмента, предназначенные исключительно или в основном для оборудования товарных позиций 8456 – 8465
Патрон цанговый Д82*57*140.5
Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Получение сырья и материалов
2. Контроль качества сырья и материалов.
3. Подготовка сырья для заготовительного производства
4. Термическая обработка заготовки
5. Механическая обработка
6. Контроль качества в процессе производства
7. Контроль качества готовой продукции.
6
1. Контроль качества сырья и материалов
2. Подготовка сырья для заготовительного производства
3. Термическая обработка заготовки
4. Механическая обработка
5. Контроль качества в процессе производства
6. Контроль качества готовой продукции
6
МПС
1831
Машиностроительная отрасль
8534001100
Многослойные печатные схемы, состоящие только из токопроводящих элементов и контактов
Многослойная печатная плата
Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1.Резка стеклотекстолита 2. Травление 3. Сверление 4. Прессование 5.Нанесение олова 6.Нанесение защитной маски 7. Фрезерование 8.Сборка 9. Контроль 10. Упаковывание
10
1.Резка стеклотекстолита 2. Травление 3. Сверление 4. Прессование 5.Нанесение олова 6.Нанесение защитной маски
7. Фрезерование 8.Сборка 9. Контроль
9
МПС
1832
Машиностроительная отрасль
8474310009
Прочие бетономешалки и растворосмесители
Бетоносмеситель бытовой от 140 л.- 280 л
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала

1. Дайындық жұмыстары
2. Бетон араластырғыш цистерналарын жасау
3. Бөлшектерді механикалық өңдеу
4. Пластикалық бөлшектерді жасау
5. Жүк көтергіш және тірек элементтерін жасау
6. Рульдік беріліс қорабы мен дөңгелек құрастырмасын жасау
7. Дәнекерлеу
8. Механикалық бөлшектерді жинау
9. Өнімдерді бояу
10. Электр монтаждау жұмыстары
11. Сапаны бақылау және қаптау
11
1. Дайындық жұмыстары
2. Бетон араластырғыш цистерналарын жасау
3. Бөлшектерді механикалық өңдеу
4. Жүк көтергіш және тірек элементтерін жасау
5. Дәнекерлеу
6. Механикалық бөлшектерді жинау
7. Бұйымдарды бояу
8. Электр монтаждау жұмыстары
8
ӨҚМ
1833
Машина жасау саласы
8716800000
БАСҚА КӨЛІКТЕР
Бақша және құрылыс арбасы
1. Жобалық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті мамандардың болуы
1. Дайындық операциялары
2. Арбаша науасының дайындамаларын қалыптастыру
3. Арбаша рамасының түтіктерін майыстыру
4. Бекіткіштер мен тіректер үшін дайындамаларды престеу
5. Дәнекерлеу
6. Дөңгелектерге арналған дайындамаларды престеу
7. Бөлшектерді бояу
8. Соңғы құрастыру
10. Дайын өнімнің сапасын бақылау
11. Қаптама
12. Белгілеу
12
1. Дайындық жұмыстары
2. Арбаша науасының дайындамаларын қалыптастыру
3. Арбаша рамасының түтіктерін майыстыру
4. Бекіткіштер мен тіректер үшін дайындамаларды престеу
5. Дәнекерлеу
6. Дөңгелектерге арналған дайындамаларды престеу
7. Бөлшектерді бояу
8. Соңғы құрастыру
8
ӨҚМ
";
көрсетілген бұйрыққа сәйкес бекітілген металлургия өнеркәсібіндегі өндіріс, өндірістік және технологиялық операциялар шарттарында:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 399 – 410-жолдарымен толықтырылсын:
"
399
Металлургия өнеркәсібі
7326909807
Қара металдардан жасалған өзге де бұйымдар: өзгелері
Мырышталған болаттан жасалған бағыттаушы профиль (әртүрлі өлшемде)
1. Шикізаттың және (немесе) жиынтықтаушы материалдардың белгілі бір түрінен тауар өндіру
2. Нормативтік-техникалық немесе рұқсат беру құжаттарының болуы
1. Болат табақты кесу және қалыптастыру.
2. Болат таспаны профильдеу (суық илемдеу).
3. Профильді болатқа мырыш жабын (ыстық / гальваникалық / суық) жағу.
4. Технологиялық тесіктерді тесу.
5. Берілген өлшемдер бойынша кесу.
6. Сапаны бақылау.
7. Дайын өнімді таңбалау және орау.
7
1. Болат таспаны профильдеу (суық илемдеу).
1
ӨҚМ
400
Металлургия өнеркәсібі
8310000000
9405 тауар позициясының бұйымдарынан басқа, бағалы емес металдардан жасалған көрсеткіштері, атаулары, мекенжайлары бар тақтайшалар және ұқсас тақтайшалар, нөмірлер, әріптер және өзге де белгілер
Металл негізіндегі нұсқамалық, тыйым салатын, ескертетін, ақпараттық нұсқамалар, көрсеткіштік, эвакуациялық, медициналық қауіпсіздік белгісі

1. Заготовительные операции
2. Изготовление баков бетоносмесителя
3. Механическая обработка деталей
4. Производство пластиковых комплектующих
5. Изготовление несущих и опорных элементов
6. Производство рулевого механизма и колесного узла
7. Сварочные работы
8. Сборка механических узлов
9. Покраска изделий
10. Электромонтажные работы
11. Контроль качества и упаковка
11
1. Заготовительные операции
2. Изготовление баков бетоносмесителя
3. Механическая обработка деталей
4. Изготовление несущих и опорных элементов
5. Сварочные работы
6. Сборка механических узлов
7. Покраска изделий
8. Электромонтажные работы
8
МПС
1833
Машиностроительная отрасль
8716800000
Транспортные средства прочие
Тележка садово-строительная
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Заготовительные операции
2. Формование заготовок для корыта тележки
3. Гибка труб для рамы тележки
4. Прессовка заготовок для креплений и распорок
5. Сварочные работы
6. Прессовка заготовок для колес
7. Покраска деталей
8. Окончательная сборка
10. Контроль качества готовой продукции
11. Упаковка
12. Маркировка
12
1. Заготовительные операции
2. Формование заготовок для корыта тележки
3. Гибка труб для рамы тележки
4. Прессовка заготовок для креплений и распорок
5. Сварочные работы
6. Прессовка заготовок для колес
7. Покраска деталей
8. Окончательная сборка
8
МПС
";
в условиях производства, производственных и технологических операциях металлургической промышленности, утвержденных указанным приказом:
дополнить строками, порядковые номера 399 – 410, следующего содержания:
"
399
Металлургическая промышленность
7326909807
Прочие изделия из черных металлов: прочие
Профиль направляющий из оцинкованной стали (различных размеров)
1. Производство товара из определенного вида сырья и (или) комплектующих материалов.
2. Наличие нормативно-технических или разрешительных документов
1. Нарезка и формирование стального листа.
2. Профилирование стальной ленты (холодная прокатка).
3. Нанесение цинкового покрытия (горячее / гальваническое / холодное) на профилированную сталь.
4. Пробивка технологических отверстий.
5. Резка по заданным размерам.
6. Контроль качества.
7. Маркировка и упаковка готовой продукции.
7
1. Профилирование стальной ленты (холодная прокатка).
1
МПС
400
Металлургическая промышленность
8310000000
Таблички с указателями, наименованиями, адресами и аналогичные таблички, номера, буквы и прочие символы из недрагоценных металлов, кроме изделий товарной позиции 9405
Знак безопасности,предписывающий, запрещающие, предупреждающие,информационные предписывающие,указательные, эвакуационные, медицинские на металлической основе.

1. Нормативтік-техникалық немесе рұқсат беру құжаттарының болуы
1. Дайындау операциялары (металл илегін пішу, кесу).
2. Слесарлық операциялар және белгі конструкциясының элементтерін механикалық өңдеу.
3. Белгі конструкциясын (негізін) құрастыру немесе дәнекерлеу.
4.Графикалық кескінді цифрлық форматта дайындау.
5.Графикалық кескінді үлдірлі немесе қағаз негізге түсіру.
6.Графикалық кескіні бар үлдірлі немесе қағаз негізге қорғаныс үлдірін жапсыру немесе лак жағу.
7.Графикалық кескіні бар үлдірлі немесе қағаз негізді пішу.
8.Бояу.
9. Графикалық кескіні бар үлдірлі немесе қағаз негізді белгі негізіне жапсыру (аппликация).
10. Дайын өнімді таңбалау және орау
10
1. Белгі конструкциясын (негізін) құрастыру немесе дәнекерлеу
1
ӨҚМ
401
Металлургия өнеркәсібі
8310000000
9405 тауар позициясының бұйымдарынан басқа, бағалы емес металдардан жасалған көрсеткіштері, атаулары, мекенжайлары бар тақтайшалар және ұқсас тақтайшалар, нөмірлер, әріптер және өзге де белгілер
Шағылыстырғыш жол белгілері. Металлдан тыйым салатын, ескерту, нұсқайтын, ақпараттық, көрсеткіш, басымдық және сервис белгілері
1. Нормативтік-техникалық немесе рұқсат беру құжаттарының болуы
1. Дайындау операциялары (металл илегін пішу, кесу).
2. Слесарлық операциялар және белгі конструкциясының элементтерін механикалық өңдеу.
3. Белгі конструкциясын (негізін) құрастыру немесе дәнекерлеу.
4.Графикалық кескінді цифрлық форматта дайындау.
5.Графикалық кескінді үлдірлі немесе қағаз негізге түсіру.
6.Графикалық кескіні бар үлдірлі немесе қағаз негізге қорғаныс үлдірін жапсыру немесе лак жағу.
7.Графикалық кескіні бар үлдірлі немесе қағаз негізді пішу.
8.Бояу.
9. Графикалық кескіні бар үлдірлі немесе қағаз негізді белгі негізіне жапсыру (аппликация)
10. Дайын өнімді таңбалау және орау
10
1. Белгі конструкциясын (негізін) құрастыру немесе дәнекерлеу
1
ӨҚМ
402
Металлургия өнеркәсібі
8310000000
9405 тауар позициясының бұйымдарынан басқа, бағалы емес металдардан жасалған көрсеткіштері, атаулары, мекенжайлары бар тақтайшалар және ұқсас тақтайшалар, нөмірлер, әріптер және өзге де белгілер
Металл негізіндегі ақпараттық тақтайшалар
1. Нормативтік-техникалық немесе рұқсат беру құжаттарының болуы
1. Дайындау операциялары (металл илегін пішу, кесу).
2. Слесарлық операциялар және белгі конструкциясының элементтерін механикалық өңдеу.
3. Белгі конструкциясын (негізін) құрастыру немесе дәнекерлеу.
4.Графикалық кескінді цифрлық форматта дайындау.
5.Графикалық кескінді үлдірлі немесе қағаз негізге түсіру.
6.Графикалық кескіні бар үлдірлі немесе қағаз негізге қорғаныс үлдірін жапсыру немесе лак жағу.
7.Графикалық кескіні бар үлдірлі немесе қағаз негізді пішу.
8.Бояу.

1. Наличие нормативно-технических или разрешительных документов
1. Заготовительные операции (раскрой, резка металлического проката)
2. Слесарные операции и механическая обработка элементов конструкции знака.
3. Сборка или сварка конструкции (основы) знака.
4. Подготовка графического изображения в цифровом формате.
5. Нанесение графического изображения на пленочную или бумажную основу.
6. Накатка защитной пленки или лака на пленочную или бумажную основу с графическим изображением.
7. Раскрой пленочной или бумажной основы с графическим изображением.
8. Покраска.
9. Наклеивание (апликация) пленочной или бумажной основы с графическим изображением на основу знака.
10. Маркировка и упаковка готовой продукции.
10
1. Сборка или сварка конструкции (основы) знака.
1
МПС
401
Металлургическая промышленность
8310000000
Таблички с указателями, наименованиями, адресами и аналогичные таблички, номера, буквы и прочие символы из недрагоценных металлов, кроме изделий товарной позиции 9405
Знаки дорожные светоотражающие. Запрещающие, предупреждающие, предписывающие, информационные, указательные, приоритета, знаки сервиса на металлической основе
1. Наличие нормативно-технических или разрешительных документов
1. Заготовительные операции (раскрой, резка металлического проката)
2. Слесарные операции и механическая обработка элементов конструкции знака.
3. Сборка или сварка конструкции (основы) знака.
4. Подготовка графического изображения в цифровом формате.
5. Нанесение графического изображения на пленочную или бумажную основу.
6. Накатка защитной пленки или лака на пленочную или бумажную основу с графическим изображением.
7. Раскрой пленочной или бумажной основы с графическим изображением.
8. Покраска.
9. Наклеивание (апликация) пленочной или бумажной основы с графическим изображением на основу знака.
10. Маркировка и упаковка готовой продукции.
10
1. Сборка или сварка конструкции (основы) знака.
1
МПС
402
Металлургическая промышленность
8310000000
Таблички с указателями, наименованиями, адресами и аналогичные таблички, номера, буквы и прочие символы из недрагоценных металлов, кроме изделий товарной позиции 9405
Таблички информационные на металической основе.
1. Наличие нормативно-технических или разрешительных документов
1. Заготовительные операции (раскрой, резка металлического проката)
2. Слесарные операции и механическая обработка элементов конструкции знака.
3. Сборка или сварка конструкции (основы) знака.
4. Подготовка графического изображения в цифровом формате.
5. Нанесение графического изображения на пленочную или бумажную основу.
6. Накатка защитной пленки или лака на пленочную или бумажную основу с графическим изображением.
7. Раскрой пленочной или бумажной основы с графическим изображением.
8. Покраска.

9. Графикалық кескіні бар үлдірлі немесе қағаз негізді белгі негізіне жапсыру (аппликация)
10. Дайын өнімді таңбалау және орау
10
1. Белгі конструкциясын (негізін) құрастыру немесе дәнекерлеу
1
ӨҚМ
403
Металлургия өнеркәсібі
7301200000
Қара металдардан дәнекерленген бұрыштар, фасонды және арнайы профильдер
Пішінді бұйымдар
1. Нормативтік-техникалық немесе рұқсат беру құжаттарының болуы
1. Болат табақтарды пішінді бұйымның жайма өлшемдері бойынша кесіп, жазық дайындама алу.

9. Наклеивание (апликация) пленочной или бумажной основы с графическим изображением на основу знака.
10. Маркировка и упаковка готовой продукции.
10
1. Сборка или сварка конструкции (основы) знака.
1
МПС
403
Металлургическая промышленность
7301200000
Уголки, фасонные и специальные профили сварные, из черных металлов
Фасонные изделия
1. Наличие нормативно-технических или разрешительных документов
1. Нарезка стальных листов по размерам развертки фасонного изделия с получением плоской заготовки.

2. Жазық болат дайындаманы иіп, пішінді бұйым алу.
3. Күрделі пішінді бұйым алуға арналған дәнекерлеу операциялары
3
1. Жазық болат дайындаманы иіп, пішінді бұйым алу
1
ӨҚМ
404
Металлургия өнеркәсібі
7308300000
Қара металдардан жасалған есіктер, терезелер және олардың жақтаулары, есіктерге арналған табалдырықтар
Кіреберіс металл есік
1.
Шикізаттың және (немесе) жиынтықтаушы материалдардың белгілі бір түрінен тауар өндіру

2. Изгиб плоской стальной заготовки с получением фасонного изделия.
3. Сварочные операции для получения сложного фасонного изделия.
3
1. Изгиб плоской стальной заготовки с получением фасонного изделия.
1
МПС
404
Металлургическая промышленность
7308300000
Двери, окна и их рамы, пороги для дверей из черных металлов
Дверь металлическая входная
1. Производство товара из определенного вида сырья и (или) комплектующих материалов.

2. Нормативтік-техникалық немесе рұқсат беру құжаттарының болуы
1. Эскиз әзірлеу, барлық бөлшектер мен тораптарды егжей-тегжейлі пысықтау.
2. Дайындау операциялары.
3. Табақ игіш станогында иіу.
4. Ажарлау.
5. Тесіктерді тесу.
6. Дәнекерлеу операциялары.
7. Құрастыру операциялары.
8. Бояу.
9. Фурнитураны орнату.
10. Қабылдау және орау
10
1. Дайындау операциялары
2. Құрастыру операциялары
2
ӨҚМ
405
Металлургия өнеркәсібі
7325100000
Қара металдардан құйылған өзге де бұйымдар: иілмейтін шойыннан
Шойын люк
1. Шикізаттың және (немесе) жиынтықтаушы материалдардың белгілі бір түрінен тауар өндіру
2. Нормативтік-техникалық немесе рұқсат беру құжаттарының болуы
1. Шихтаны дайындау.
2. Қалыптау және өзекше қоспаларын дайындау.
3. Құйма қалыбын алу.
4. Шихтаны балқытып, сұйық металл алу.
5. Металды қалыптарға құю, ұстау және құйманы қағып алу.
6. Дайын бұйым алу үшін құйманы механикалық өңдеу
6
1. Шихтаны балқытып, сұйық металл алу.
2. Металды қалыптарға құю, ұстау және құйманы қағып алу.
2
ӨҚМ
406
Металлургия өнеркәсібі
7325100000
Қара металдардан құйылған өзге де бұйымдар: иілмейтін шойыннан
Шойын жаңбыр қабылдағыш
1. Шикізаттың және (немесе) жиынтықтаушы материалдардың белгілі бір түрінен тауар өндіру.
2. Нормативтік-техникалық немесе рұқсат беру құжаттарының болуы
1. Шихта дайындау.
2. Қалыптау және өзек қоспаларын дайындау.
3. Құю қалыбын алу.
4. Шихтаны балқытып, сұйық металл алу.
5. Металды қалыптарға құю, ұстау және құйманы қағып алу.
6. Дайын өнімді алу үшін құйманы механикалық өңдеу.
6
1. Шихтаны балқытып, сұйық металл алу.
2. Металды қалыптарға құю, ұстау және құйманы қағып алу.
2
ӨҚМ
407
Металлургия өнеркәсібі
7308400001
Қара металдардан жасалған металл конструкциялар (9406 тауар позициясының құрама құрылыс конструкцияларынан басқа) және олардың металл конструкцияларда пайдалануға арналған бөліктері: металл құрылыс тіректеріне, қалыптарға, тіреу қабырғаларына немесе шахта бекіткішіне арналған жабдық: шахта бекіткіші
Әр түрлі типтегі және өлшемдегі бес секциялы арка бекіткіші
1. Шикізаттың және (немесе) жиынтықтаушы материалдардың белгілі бір түрінен тауар өндіру
2. Нормативтік-техникалық немесе рұқсат беру құжаттарының болуы
1. Металды дайындамаларға кесу.
2. Дәнекерлеу операциялары.
3. Дайындамаларды бүгу.
4. Дайындамаларды кесу.
5. Дайындамаларды механикалық өңдеп, өнімді құрастыруға дайын элементтерді алу
5
1. Металды дайындамаларға кесу.
2. Дәнекерлеу операциялары.
2
ӨҚМ
408
Металлургия өнеркәсібі
8309901000
Қорғасыннан жасалған өзге де бітеу қақпақтар; диаметрі 21 мм-ден асатын алюминийден жасалған қақпақтар
Платина (алюминий қақпағы)

2. Наличие нормативно-технических или разрешительных документов
1. Разработка эскиза, деталировка всех деталей и узлов.
2. Заготовительные операции.
3. Гибка на листогибе
4. Шлифовка.
5. Пробивка отверстий.
6. Сварочные операции.
7. Сборочные операции.
8. Покраска.
9. Установка фурнитуры.
10. Приемка и упаковка.
10
1. Заготовительные операции.
2. Сборочные операции.
2
МПС
405
Металлургическая промышленность
7325100000
Изделия литые прочие из черных металлов: из нековкого чугуна
Люк чугунный
1. Производство товара из определенного вида сырья и (или) комплектующих материалов.
2. Наличие нормативно-технических или разрешительных документов
1. Подготовка шихты.
2. Подготовка формовочных и стержневых смесей.
3. Получение литейной формы.
4. Плавка шихты с получением жидкого металла.
5. Заливка металла в формы, выдержка и выбивка отливки..
6. Механическая обработка отливки с получением готового изделия.
6
1. Плавка шихты с получением жидкого металла.
2. Заливка металла в формы, выдержка и выбивка отливки.
2
МПС
406
Металлургическая промышленность
7325100000
Изделия литые прочие из черных металлов: из нековкого чугуна
Дождеприемник чугунный
1. Производство товара из определенного вида сырья и (или) комплектующих материалов.
2. Наличие нормативно-технических или разрешительных документов
1. Подготовка шихты.
2. Подготовка формовочных и стержневых смесей.
3. Получение литейной формы.
4. Плавка шихты с получением жидкого металла.
5. Заливка металла в формы, выдержка и выбивка отливки..
6. Механическая обработка отливки с полученим готового изделия.
6
1. Плавка шихты с получением жидкого металла.
2. Заливка металла в формы, выдержка и выбивка отливки.
2
МПС
407
Металлургическая промышленность
7308400001
Металлоконструкции из черных металлов (кроме сборных строительных конструкций товарной позиции 9406) и их части предназначенные для использования в металлоконструкциях: оборудование для металлических строительных лесов, опалубок, подпорных стенок или шахтной крепи: шахтная крепь
Арочная крепь пятисекционная различных типов и размеров.
1. Производство товара из определенного вида сырья и (или) комплектующих материалов.
2. Наличие нормативно-технических или разрешительных документов
1. Резка металла на заготовки.
2. Сварочные операции.
3. Гибка заготовок.
4. Рубка заготовок.
5. Механическая обработка заготовок с получением элементов, готовых к сборке продукции.
5
1. Резка металла на заготовки.
2. Сварочные операции.
2
МПС
408
Металлургическая промышленность
8309901000
Прочие закупорочные крышки из свинца; закупорочные крышки из алюминия диаметром более 21 мм
Платинка (алюминиевая крышка)

1. Шикізаттың белгілі бір түрінен тауар өндіру (және, немесе, жинақтаушы материалдар)
2. Нормативтік-техникалық немесе рұқсат беру құжаттарының болуы
1. Алюминий фольганы өңдеу, лактау.
2. Алюминий фольгаға басып шығару, бояу.
3. Алюминий фольгадан платиналарды (қақпақтарды) кесу.
4. Қаптама және таңбалау.
4
1. Алюминий фольгадан платиналарды (қақпақтарды) кесу.
1
ӨҚМ
409
Металлургия өнеркәсібі
7607199009
Алюминий фольга (негізсіз немесе қағаз, картон, пластмасса немесе ұқсас материалдар негізінде), қалыңдығы 0 021 мм кем емес, бірақ 0 2 мм артық емес, өзгелері
Алюминий фольгасы ФЛТЛ/ФПТЛ
1. Шикізаттың белгілі бір түрінен тауар өндіру (және, немесе, жинақтаушы материалдар)
2. Нормативтік-техникалық немесе рұқсат беру құжаттарының болуы
1. Қалыңдығы 0 021 мм кем емес, бірақ 0 2 мм артық емес алюминий фольганы прокаттау.
2. Алюминий фольганы өңдеу және лактау бір жағынан лакталған фольганы ал екінші жағынан термиялық дәнекерленген лактарды алу (ФЛТЛ).
3. Басып шығару, алюминий фольгаға бір жағынан басып шығарылған фольганы және екінші жағынан термиялық дәнекерленген лактарды ала отырып бояу жағу (ФПТЛ).
4. Кесу.
5.Қаптама және таңбалау ФЛТЛ/ФПТЛ.
5
1. Қалыңдығы 0 021 мм кем емес, бірақ 0 2 мм артық емес алюминий фольганы прокаттау.
1
ӨҚМ
410
Металлургия өнеркәсібі
7607191000
Қалыңдығы 0,021 мм кем өзге де негізсіз алюминий фольга
Алюминий фольгасы ФЛТЛ/ФПТЛ
1. Шикізаттың белгілі бір түрінен тауар өндіру (және, немесе, жинақтаушы материалдар)
2. Нормативтік-техникалық немесе рұқсат беру құжаттарының болуы
1. Алюминий фольга 0,021 мм-ден аз.
2. Алюминий фольганы өңдеу және лактау бір жағынан лакталған фольганы ал екінші жағынан термиялық дәнекерленген лактарды алу (ФЛТЛ).
3. Басып шығару, алюминий фольгаға бір жағынан басып шығарылған фольганы және екінші жағынан термиялық дәнекерленген лактарды ала отырып бояу жағу (ФПТЛ).
4. Кесу.
5. Қаптама және таңбалау ФЛТЛ/ФПТЛ.
5
1. Алюминий фольга 0,021 мм-ден аз.
1
ӨҚМ
";
көрсетілген бұйрыққа сәйкес бекітілген электрондық өнеркәсібіндегі өндіріс, өндірістік және технологиялық операциялар шарттарында:
реттік нөмірі 2-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
2
Электрондық өнеркәсібі
8443999000
8442 тауар позициясының пластиналар, цилиндрлер және басқа да басу нысандары арқылы басып шығару үшін пайдаланылатын баспа машиналарының басқа бөлшектері мен керек-жарақтары; басқа принтерлер, көшіру машиналары және біріктірілген немесе біріктірілмеген факсимильді машиналар; олардың басқа бөліктері мен керек-жарақтары
Принтерлер, көшіргіштер және факс машиналары
1. Нормативтік-техникалық құжаттардың немесе рұқсаттардың болуы
I. Дайындық кезеңі
1. Өндіріс процесін жобалау және әзірлеу.
2. Қажетті материалдар мен комплектілеуші бөлшектердің қолжетімділігін қамтамасыз ету.
3. Материалдар мен комплектілеуші бөлшектерге кіріс бақылауын жүргізу.
4. Өндірістік жабдықтың бағдарламалық қамтамасыз етуін орнату және баптау.
5. Өндірісті іске қосуға барлық ресурстардың дайындығын тексеру.
6. Электростатикалық қорғаныс жүйесін (ESD) ұйымдастыру:
- 6.1. жұмыс орындарын антистатикалық кілемшелермен жабдықтау;
- 6.2. жабдықтар мен жұмыс үстелдерінің жерге қосылуын тексеру;
- 6.3. персоналды антистатикалық білезіктермен және арнайы киіммен қамтамасыз ету;
- 6.4. ауа ылғалдылығын бақылау (40–60% шегінде).
II. Өндіріс кезеңі
A. Құрылғы корпусының пластикалық элементтерін өндіру

1. Производство товара из определенного вида сырья (и,или, комплектующих материалов)
2. Наличие нормативно-технических или разрешительных документов
1. Обработка, лакирование алюминиевой фольги.
2. Печать, нанесение красок на алюминиевую фольгу.
3. Высечка платинок (крышек) из алюминиевой фольги.
4. Упаковка и маркировка.
4
1. Высечка платинок (крышек) из алюминиевой фольги.
1
МПС
409
Металлургическая промышленность
7607199009
Фольга алюминиевая (без основы или на основе из бумаги, картона, пластмассы или аналогичных материалов), толщиной не менее 0 021 мм, но не более 0 2 мм, прочая
Алюминиевая фольга ФЛТЛ/ФПТЛ
1. Производство товара из определенного вида сырья (и, или, комплектующих материалов)
2. Наличие нормативно-технических или разрешительных документов
1. Прокат алюминиевой фольги толщиной не менее 0 021 мм, но не более 0 2 мм.
2. Обработка и лакирование алюминиевой фольги с получением фольги лакированной с одной стороны и с лаками термосвариваемыми с другой стороны (ФЛТЛ).
3. Печать, нанесение красок на алюминиевую фольгу с получением фольги печатная с одной стороны и с лаками термосвариваемыми с другой стороны (ФПТЛ).
4. Резка.
5. Упаковка и маркировка ФЛТЛ/ФПТЛ.
5
1. Прокат алюминиевой фольги толщиной не менее 0 021 мм, но не более 0 2 мм.
1
МПС
410
Металлургическая промышленность
7607191000
Фольга алюминиевая без основы прочая толщиной менее 0,021 мм
Алюминиевая фольга ФЛТЛ/ФПТЛ
1. Производство товара из определенного вида сырья (и, или, комплектующих материалов)
2. Наличие нормативно-технических или разрешительных документов
1. Прокат алюминиевой фольги менее 0,021 мм.
2. Обработка и лакирование алюминиевой фольги с получением фольги лакированной с одной стороны и с лаками термосвариваемыми с другой стороны (ФЛТЛ).
3. Печать, нанесение красок на алюминиевую фольгу с получением фольги печатная с одной стороны и с лаками термосвариваемыми с другой стороны (ФПТЛ).
4. Резка.
5. Упаковка и маркировка ФЛТЛ/ФПТЛ.
5
1. Прокат алюминиевой фольги менее 0,021 мм.
1
МПС
";
в условиях производства, производственных и технологических операциях электронной промышленности, утвержденных указанным приказом:
строку, порядковый номер 2, изложить в следующей редакции:
"
2
Электронная промышленность
8443999000
Прочие части и принадлежности машины печатные, используемые для печати посредством пластин, цилиндров и других печатных форм товарной позиции 8442; прочие принтеры, копировальные аппараты и факсимильные аппараты, объединенные или необъединенные; их части и принадлежности: прочие
Принтеры, копировальные и факсимильные аппараты
1. Наличие нормативно-технических или разрешительных документов
I. Подготовительный этап
1.Проектирование и разработка производственного процесса.
2.Обеспечение наличия необходимых материалов и комплектующих.
3.Входной контроль материалов и комплектующих.
4.Установка и настройка программного обеспечения производственного оборудования.
5.Проверка готовности всех ресурсов к запуску производства.
6.Организация системы электростатической защиты (ESD):
6.1. оснащение рабочих мест антистатическими ковриками;
6.2. проверка заземления оборудования и рабочих столов;
6.3. обеспечение персонала антистатическими браслетами и спецодеждой;
6.4. контроль влажности воздуха (в пределах 40–60%).
II. Производственный этап
A.Производство пластиковых элементов корпуса устройства

7. Қысыммен құюға арналған пресс-қалыптарды жобалау және дайындау (негіз, қақпақтар, панельдер, науалар).
8. Термопластавтоматтарды пайдаланып қысыммен құю әдісімен пластикалық элементтерді дайындау.
9. Пластикалық бөлшектерді механикалық өңдеу, геометриясы мен бет сапасын бақылау.
10. Пластик қалдықтарын қайта пайдалану үшін өңдеу (ұнтақтау және грануляциялау).
11. Дайын пластикалық бұйымдардың сапасын бақылау.
B. Конструкцияның металл элементтерін өндіру
12. Барлық металл элементтерді жобалау және әзірлеу.
13. Лазерлік және плазмалық станоктарды пайдаланып металл парақтарды кесу.
14. Металл элементтерді штамптау.
15. Парақ иу станоктарында металл бөлшектерді иу.
16. Металл элементтерді бояу және кептіру.
17. Дайын металл бұйымдардың сапасын бақылау.
C. Негізгі басқару платасын (SMT) өндіру
18. Баспа платасын жобалау және әзірлеу.
19. Дәнекерлеу пастасын жағуға арналған трафареттерді дайындау және тексеру.
20. Жұмысты бастамас бұрын ESD-қорғаныс талаптарының сақталуын бақылау.
21. Баспа платасының контактілі алаңшаларына дәнекерлеу пастасын жағу.
22. Дәнекерлеу пастасының жағылу сапасын бақылау (SPI).
23. Электрондық компоненттерді орнату (микросхемалар, контроллерлер, интерфейстер).
24. Баспа платасын автоматты дәнекерлеу (пеште балқыту).
25. Ақауларды анықтау үшін автоматты оптикалық инспекция жүргізу (AOI).
26. Анықталған ақауларды талдау.
27. Ақаулы платаларды жөндеу (пысықтау).
28. Жөндеуден кейін қайта тексеру.
29. Баспа платаларының түпкілікті сапа бақылауы.
30. Баспа платаларын бағдарламалау.
31. Баспа платаларын жинауға дейін ESD-қорғаныш ыдыста сақтау.
D. Қуат блогын өндіру
32. Қуат блогының баспа платасын жобалау және әзірлеу.
33. Дәнекерлеу пастасын жағуға арналған трафареттерді дайындау және тексеру.
34. Жұмысты бастамас бұрын ESD-қорғаныс талаптарының сақталуын бақылау.
35. Баспа платасының контактілі алаңшаларына дәнекерлеу пастасын жағу.
36. Электрондық компоненттерді орнату (трансформаторлар, конденсаторлар, диодтар, контроллерлер).
37. Баспа платасын автоматты дәнекерлеу.
38. Қуатты элементтер мен өткізгіш монтаж компоненттерін орнату.
39. Монтаж және дәнекерлеу сапасын бақылау.
40. Қуат блогын тестілеу (жүктемелік тестілеу, кернеу тұрақтылығы мен қорғанысты тексеру).
41. Қуат блогының автоматты оптикалық инспекциясы (AOI).
42. Қуат блогының түпкілікті сапа бақылауы.
E. Басып шығару модулін өндіру
43. Басып шығару механизмінің конструкциясын әзірлеу (лазерлік немесе сиялық түрі).
44. Басып шығару түйіндерін дайындау (басып шығару басы немесе лазерлік блок, фотобарабан).
45. Тонер немесе сия беру жүйесін жинау.
46. Басып шығару модулін калибрлеу.
47. Басып шығару модулін тестілеу.
48. Басып шығару модулінің сапасын бақылау.
F. Қағаз беру механизмін өндіру
49. Қағаз беру механизмін жобалау.
50. Роликтерді, біліктерді және бағыттауыштарды дайындау.
51. Қағаз беру және тарту түйіндерін жинау.
52. Қағаз беру механизмін тестілеу.
53. Қағаз беру механизмінің сапасын бақылау.
III. Принтерді автоматты конвейерлік желіде жинау кезеңі
54. Жинау учаскесінде ESD-қорғанысын бақылау.
55. Корпусты конвейерлік желіге беру.
56. Жақтауды және ішкі металл элементтерді орнату.
57. Қағаз беру механизмін орнату.
58. Басып шығару модулін орнату.
59. Негізгі (аналық) басқару платасын орнату.
60. Қуат блогын орнату.
61. Басқару панелін орнату.
62. Кабельдер мен интерфейстерді қосу.
63. Кабельдерді реттеу (кабель-менеджмент).
64. Картридждерді / тонер-картриджді орнату (сынақ жинақтамасы).
65. Корпусты жабу және элементтерді бекіту.
IV. Сапаны бақылау және өнімді шығару
66. Алғашқы қосу және іске қосылуын тексеру.
67. Ендірілген бағдарламалық қамтамасыз етуді (firmware) орнату және баптау.
68. Бұйымды функционалдық тестілеу:
- 68.1. басып шығару сынағы;
- 68.2. басып шығару сапасын тексеру;
- 68.3. қағаз берілуін тексеру;
- 68.4. интерфейстерді тексеру.
69. Басып шығару жүйесін калибрлеу.
70. Стресс-тестілеу (burn-in).
71. Антистатикалық құралдарды қолданып түпкілікті тазалау.
72. Сыртқы визуалды сапа бақылауы.
73. Қорғаныш материалдарды орналастыра отырып бұйымды қаптау.

7. Проектирование и изготовление пресс-форм для литья под давлением (основание, крышки, панели, лотки).
8.Изготовление пластиковых элементов методом литья под давлением с использованием термопластавтоматов.
9.Механическая обработка пластиковых деталей, контроль геометрии и качества поверхности.
10.Переработка отходов пластика (измельчение и грануляция) для повторного использования.
11.Контроль качества готовых пластиковых изделий.
B.Производство металлических элементов конструкции
12.Проектирование и разработка всех металлических элементов.
13.Резка металлических листов с использованием лазерных и плазменных станков.
14.Штамповка металлических элементов.
15.Гибка металлических деталей на листогибочных станках.
16.Окраска и сушка металлических элементов.
17.Контроль качества готовых металлических изделий.
C.Производство основной платы управления (SMT)
18.Проектирование и разработка печатной платы.
19.Подготовка и проверка трафаретов для нанесения паяльной пасты.
20.Контроль соблюдения требований ESD-защиты перед началом работ.
21.Нанесение паяльной пасты на контактные площадки печатной платы.
22.Контроль качества нанесения паяльной пасты (SPI).
23.Установка электронных компонентов (микросхемы, контроллеры, интерфейсы).
24.Автоматическая пайка печатной платы (оплавление в печи).
25.Автоматическая оптическая инспекция (AOI) для выявления дефектов.
26.Анализ выявленных дефектов.
27.Ремонт (доработка) плат с дефектами.
28.Повторная проверка после ремонта.
29.Финальный контроль качества печатных плат.
30.Программирование печатных плат.
31.Хранение печатных плат в ESD-защитной таре до сборки.
D.Производство блока питания
32.Проектирование и разработка печатной платы блока питания.
33.Подготовка и проверка трафаретов для нанесения паяльной пасты.
34.Контроль соблюдения требований ESD-защиты перед началом работ.
35.Нанесение паяльной пасты на контактные площадки печатной платы.
36.Установка электронных компонентов (трансформаторы, конденсаторы, диоды, контроллеры).
37.Автоматическая пайка печатной платы.
38.Установка силовых элементов и компонентов сквозного монтажа.
39.Контроль качества монтажа и пайки.
40.Тестирование блока питания (нагрузочное тестирование, проверка стабильности напряжения и защиты).
41.Автоматическая оптическая инспекция (AOI) блока питания.
42.Финальный контроль качества блока питания.
E.Производство печатающего модуля
43.Разработка конструкции печатающего механизма (лазерного или струйного типа).
44.Изготовление узлов печати (печатающая головка или лазерный блок, фотобарабан).
45.Сборка системы подачи тонера или чернил.
46.Калибровка печатающего модуля.
47.Тестирование печатающего модуля.
48.Контроль качества печатающего модуля.
F.Производство механизма подачи бумаги
49.Проектирование механизма подачи бумаги.
50.Изготовление роликов, валов и направляющих.
51.Сборка узлов подачи и протяжки бумаги.
52.Тестирование механизма подачи бумаги.
53.Контроль качества механизма подачи бумаги.
III.Этап сборки принтера на автоматической конвейерной линии
54.Контроль ESD-защиты на участке сборки.
55.Подача корпуса на конвейерную линию.
56.Установка рамы и внутренних металлических элементов.
57.Установка механизма подачи бумаги.
58.Установка печатающего модуля.
59.Установка основной (материнской) платы управления.
60.Установка блока питания.
61.Установка панели управления.
62.Подключение кабелей и интерфейсов.
63.Выполнение кабель-менеджмента.
64.Установка картриджей / тонер-картриджа (тестовый комплект).
65.Закрытие корпуса и фиксация элементов.
IV.Контроль качества и выпуск продукции
66.Первичное включение и проверка запуска.
67.Установка и настройка встроенного программного обеспечения (firmware).
68.Функциональное тестирование изделия:
68.1. тест печати;
68.2. проверка качества печати;
68.3. проверка подачи бумаги;
68.4. проверка интерфейсов.
69.Калибровка печатающей системы.
70.Стресс-тестирование (burn-in).
71.Финальная очистка с применением антистатических средств.
72.Внешний визуальный контроль качества.
73.Упаковка изделия с размещением защитных материалов.

74. Дайын өнімді маркалау.
74
I. Дайындық кезеңі
1. Өндіріс процесін жобалау және әзірлеу.
2. Өндірісті іске қосуға барлық ресурстардың дайындығын тексеру.
3. Қажетті материалдарды сатып алу және олардың қолжетімділігін қамтамасыз ету.
4. Материалдар мен комплектілеуші бөлшектерге кіріс бақылауын жүргізу.
5. Электростатикалық қорғаныс жүйесін (ESD) ұйымдастыру:
5.1. жұмыс орындарын антистатикалық кілемшелермен жабдықтау;
5.2. жабдықтар мен жұмыс үстелдерінің жерге қосылуын тексеру;
5.3. персоналды антистатикалық білезіктермен және арнайы киіммен қамтамасыз ету;
5.4. ауа ылғалдылығын бақылау (40–60% шегінде).
II. Беткі монтаж технологиясын (SMT) пайдаланып баспа платаларын өндіру кезеңі
6. Баспа платасының конструкциясын жобалау және әзірлеу.
7. Дәнекерлеу пастасын жағуға арналған трафареттерді дайындау және тексеру.
8. Жұмысты бастамас бұрын ESD-қорғанысының сақталуын бақылау:
8.1. антистатикалық білезіктердің жұмысқа қабілеттілігін тексеру;
8.2. операторларды жерге қосу жүйесіне қосу.
9. Баспа платасының контактілі алаңшаларына дәнекерлеу пастасын жағу.
10. Баспа платасына компоненттерді орнату (чип-компоненттер, микросхемалар, ұяшықтар және т.б.).
11. Баспа платаларын автоматты дәнекерлеу (пеште балқыту).
12. Ақауларды анықтау үшін автоматты оптикалық инспекция жүргізу (AOI).
13. Анықталған ақауларды талдау.
14. Ақаулы платаларды жөндеу (пысықтау).
15. Жөндеуден кейін қайта тексеру.
16. Жарамды платалардың түпкілікті сапа бақылауы.
17. Баспа платаларын бағдарламалау.
18. Баспа платаларын жинауға дейін ESD-қорғаныш ыдыста сақтау.
III. Принтерді автоматты конвейерлік желіде жинау кезеңі
19. Жинау учаскесінде ESD-қорғанысын бақылау:
19.1. антистатикалық білезіктерді пайдалану;
19.2. антистатикалық кілемшелерді қолдану;
19.3. ESD-құралдарды пайдалану.
20. Принтер корпусының элементтерін конвейерлік желіге беру.
21. Қуат блогын орнату.
22. Қағаз беру бағыттауыштарын, роликтерін және тарту механизмін орнату.
23. Басып шығару механизмін орнату:
23.1. сиялық басып шығару басын / лазерлік блокты (принтер түріне байланысты);
23.2. каретка орналасу жүйесін.
24. Аналық платаны (принтер басқару платасын) орнату.
25. Кабельдерді қосу және корпус ішінде кабельдерді реттеу (кабель-менеджмент).
26. Картридждерді / тонер-картриджді орнату (сынақ жинақтамасы).
27. Электрлік/пневматикалық бұрауыштарды қолданып корпусты жабу.
IV. Сапаны бақылау және өнімді шығару
28. Электрлік сынақтар жүргізу және қауіпсіздікті тексеру (лазерлік принтерлер үшін жоғары вольтты түйіндерді қоса алғанда).
29. Ендірілген бағдарламалық қамтамасыз етуді (firmware) орнату және баптау.

74. Маркировка готовой продукции.
74
I. Подготовительный этап
1. Проектирование и разработка производственного процесса.
2. Проверка готовности всех ресурсов к запуску производства.
3. Закупка необходимых материалов и обеспечение их наличия.
4. Входной контроль материалов и комплектующих.
5. Организация системы электростатической защиты (ESD):
5.1. оснащение рабочих мест антистатическими ковриками;
5.2. проверка заземления оборудования и рабочих столов;
5.3. обеспечение персонала антистатическими браслетами и спецодеждой;
5.4. контроль влажности воздуха (в пределах 40–60%).
II. Этап производства печатных плат с использованием технологии поверхностного монтажа (SMT)
6. Проектирование и разработка конструкции печатной платы.
7. Подготовка и проверка трафаретов для нанесения паяльной пасты.
8. Контроль соблюдения ESD-защиты перед началом работ:
8.1. проверка исправности антистатических браслетов;
8.2. подключение операторов к системе заземления.
9. Нанесение паяльной пасты на контактные площадки печатной платы.
10. Установка компонентов (чип-компоненты, микросхемы, разъемы и др.) на печатную плату.
11. Автоматическая пайка печатных плат (оплавление в печи).
12. Автоматическая оптическая инспекция (AOI) для выявления дефектов.
13. Анализ выявленных дефектов.
14. Ремонт (доработка) плат с дефектами.
15. Повторная проверка после ремонта.
16. Финальный контроль качества годных плат.
17. Программирование печатных плат.
18. Хранение печатных плат в ESD-защитной таре до сборки.
III. Этап сборки принтера на автоматической конвейерной линии
19. Контроль ESD-защиты на участке сборки:
19.1. использование антистатических браслетов;
19.2. применение антистатических ковриков;
19.3. использование ESD-инструмента.
20. Подача элементов корпуса принтера на конвейерную линию.
21. Установка блока питания.
22. Установка направляющих, роликов подачи бумаги и механизма протяжки.
23. Установка печатающего механизма:
23.1. струйной печатающей головки / лазерного блока (в зависимости от типа принтера);
23.2. системы позиционирования каретки.
24. Установка материнской платы (платы управления принтером).
25. Подключение кабелей и выполнение кабель-менеджмента внутри корпуса.
26. Установка картриджей / тонер-картриджа (тестовый комплект).
27. Закрытие корпуса с применением электрических/пневматических отверток.
IV. Контроль качества и выпуск продукции
28. Проведение электрических испытаний и проверка безопасности (в т.ч. высоковольтные узлы для лазерных принтеров).
29. Установка и настройка встроенного программного обеспечения (firmware).

30. Бұйымды функционалдық тексеру:
30.1. басып шығару сынағы (қара-ақ және түрлі-түсті);
30.2. басып шығару сапасын тексеру (жолақтар, ығысу, қанықтылық);
30.3. қағаз берілуін тексеру.
31. Интерфейстерді тексеру (USB, LAN, бар болса Wi-Fi).
32. Антистатикалық құралдарды қолданып түпкілікті тазалау.
33. Бұйымның сыртқы визуалды бақылауы.
34. Бұйымды және жеткізу жинақтамасын (кабельдер, нұсқаулық, картридждер) қаптау.
35. Дайын өнімді маркалау.
35
ЖИЦДМ
";
реттік нөмірі 5-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
5
Электрондық өнеркәсібі
8471410000
Бір корпуста кем дегенде орталық деректерді өңдеу блогы және кіріс және шығыс құрылғысы, біріктірілген немесе қосылмаған, құны бір бірлік үшін 3000 АҚШ долларынан асатын, басқа
Моноблоктар
Нормативтік-техникалық құжаттардың немесе рұқсаттардың болуы. Өндірістік және технологиялық процестер Қазақстан Республикасының шегінде жүзеге асырылуы тиіс.
1. Моноблоктың компоновкасына, корпусына және жинау операцияларына технологиялық және/немесе конструкторлық құжаттама әзірлеу.
2. Моноблоктың функционалдық және конструктивтік талаптарын айқындау.
3. Негізгі корпус бөлшектерін, жинақтау бірліктерін және технологиялық оснасткаларды жобалау: пресс-қалыптар, штамптар, кондукторлар, үлгілер және мастер-модельдер.
4. Моноблок корпусының негізгі тірек бөлшектерін дайындау — аналық плата, дисплей модулі, салқындату жүйесі, жинақтағыштар, интерфейстік модульдер мен өзге функционалдық компоненттерді орналастыруға, бекітуге және өзара орналастыруға арналған бөлшектер.
5. Корпустық модульдерді жинау және корпусты түпкілікті интеграцияға дайындау.
6. Электрондық түйіндерге өндірістік құжаттама дайындау.
7. Баспа платаларын, электрондық компоненттер мен өзге электрондық түйіндерді сатып алу/қабылдау.
8. SMT және/немесе қолмен монтаждау әдісімен компоненттерді баспа платаларына орнату.
9. Компоненттерді баспа платаларына дәнекерлеу.
10. Ірі габаритті және/немесе THT-компоненттерді орнату және дәнекерлеу.
11. Электрондық платаларды электрлік бақылау және функционалдық тестілеу.
12. BIOS/UEFI, EC және/немесе өзге ендірілген микробағдарламаны жазу, электрондық түйіндерді алғашқы диагностикалау.
13. Жинақтағыштарды дайындау: инициализациялау, қажет болса микробағдарламаны жаңарту және стендтерде тестілеу.
14. Жедел жад модульдерін орнату және функционалдық тестілеу.
15. Моноблок моделіне сәйкес салқындату жүйесін әзірлеу және/немесе іріктеу.
16. Термоинтерфейстерді жағумен бірге салқындату жүйесін жинақтау және орнату.
17. Салқындату жүйесінің жекелеген элементтерін дайындау және/немесе орнату.

30. Функциональная проверка изделия:
30.1. тест печати (черно-белый и цветной);
30.2. проверка качества печати (полосы, смещение, насыщенность);
30.3. проверка подачи бумаги.
31. Проверка интерфейсов (USB, LAN, Wi-Fi при наличии).
32. Финальная очистка с применением антистатических средств.
33. Внешний визуальный контроль изделия.
34. Упаковка изделия и комплекта поставки (кабели, инструкция, картриджи).
35. Маркировка готовой продукции.
35
МИИЦР
";
строку, порядковый номер 5, изложить в следующей редакции:
"
5
Электронная промышленность
8471410000
Содержащие в одном корпусе, по крайней мере, центральных блок обработки данных и устройство ввода и вывода, объединенные или нет, стоимостью на условиях франко-границы страны ввоза более 3 000 долларов США за 1 шт, прочие
Моноблоки
Наличие нормативно-технических или разрешительных документов. Выполнение производственных и технологических процессов должно осуществляться на территории Республики Казахстан.
1. Разработка технологической и/или конструкторской документации на компоновку, корпус и сборочные операции моноблока.
2. Определение функциональных и конструктивных требований к моноблоку.
3. Проектирование деталей основного корпуса, сборочных единиц и технологической оснастки, включая пресс-формы, штампы, кондукторы, шаблоны и мастер-модели.
4. Изготовление основных несущих деталей корпуса моноблока, предназначенных для размещения, крепления и взаимного позиционирования материнской платы, дисплейного модуля, системы охлаждения, накопителей, интерфейсных модулей и иных функциональных компонентов изделия.
5. Сборка корпусных модулей и подготовка корпуса к финальной интеграции.
6. Подготовка производственной документации на электронные узлы.
7. Закупка/получение печатных плат, электронных компонентов и иных электронных узлов.
8. Установка компонентов на печатные платы с использованием SMT и/или ручного монтажа.
9. Пайка компонентов на печатных платах.
10. Установка и пайка крупногабаритных и/или THT-компонентов.
11. Электрический контроль и функциональное тестирование электронных плат.
12. Прошивка BIOS/UEFI, EC и/или иной встроенной микропрограммы, первичная диагностика электронных узлов.
13. Подготовка накопителей: инициализация, обновление микропрограммы при необходимости и тестирование на стендах.
14. Установка и функциональное тестирование модулей оперативной памяти.
15. Разработка и/или подбор системы охлаждения под модель моноблока.
16. Комплектование и установка системы охлаждения с нанесением термоинтерфейсов.
17. Изготовление и/или установка отдельных элементов системы охлаждения.

18. Жылу режимін және салқындату жүйесінің тиімділігін тестілеу.
19. Дисплей панельдері мен модульдеріне кіріс бақылауын жүргізу және жинақтау.
20. Дисплей модулін жинақтау және/немесе интеграциялау.
21. Моноблок корпусына және/немесе жүйелік платаға комплектілеуші бөлшектерді орнату.
22. Кескінді калибрлеу және бейнелеу сапасын тексеру.
23. Қуат блогын жинақтау және интеграциялау.
24. Қуат блогын және бұйымның электрлік параметрлерін тестілеу.
25. Бұйым спецификациясына сәйкес Wi-Fi/Bluetooth-модульдерін, веб-камераны, микрофондарды, динамиктерді, кабельдік жинақтамаларды және өзге модульдерді интеграциялау.
26. Жүйелік плата, процессорлық модуль, жинақтағыштар, жад модульдері мен өзге ішкі түйіндерді бұйым корпусына интеграциялау.
27. Операциялық жүйені орнату.
28. Бұйымның комплектациясына сәйкес драйверлерді, ендірілген және/немесе қолданбалы бағдарламалық қамтамасыз етуді орнату және баптау.
29. Моноблокты автоматтандырылған конвейерлік-өндірістік желіде және жинау жұмыс орындарында толық жинау, CKD әдісімен бұйымның түпкілікті конфигурациясын жасау.
30. Дайын бұйымды функционалдық, жүктемелік және қорытынды тестілеу.
31. Дайын өнімді брендтеу, маркалау, сериялау және қаптау.
31
1. Моноблоктың компоновкасына, корпусына және жинау операцияларына технологиялық және/немесе конструкторлық құжаттама әзірлеу.
2. Негізгі корпус бөлшектерін, жинақтау бірліктерін және технологиялық оснасткаларды жобалау: пресс-қалыптар, штамптар, кондукторлар, үлгілер және мастер-модельдер.
3. Моноблок корпусының негізгі тірек бөлшектерін дайындау — аналық плата, дисплей модулі, салқындату жүйесі, жинақтағыштар, интерфейстік модульдер мен өзге функционалдық компоненттерді орналастыруға, бекітуге және өзара орналастыруға арналған бөлшектер.
4. Корпустық модульдерді жинау және корпусты түпкілікті интеграцияға дайындау.
5. Жинақтағыштарды дайындау: инициализациялау, қажет болса микробағдарламаны жаңарту және стендтерде тестілеу.
6. Жедел жад модульдерін орнату және функционалдық тестілеу.
7. Термоинтерфейстерді жағумен бірге салқындату жүйесін жинақтау және орнату.
8. Жылу режимін және салқындату жүйесінің тиімділігін тестілеу.
9. Дисплей модулін жинақтау және/немесе интеграциялау.
10. Моноблок корпусына және/немесе жүйелік платаға комплектілеуші бөлшектерді орнату.
11. Кескінді калибрлеу және бейнелеу сапасын тексеру.
12. Бұйым спецификациясына сәйкес Wi‑Fi/Bluetooth-модульдерін, веб-камераны, микрофондарды, динамиктерді, кабельдік жинақтамаларды және өзге модульдерді интеграциялау.
13. Моноблокты автоматтандырылған конвейерлік-өндірістік желіде және жинау жұмыс орындарында CKD әдісімен түпкілікті конфигурациялай отырып толық жинау.

18. Тестирование теплового режима и эффективности системы охлаждения.
19. Входной контроль и комплектование дисплейных панелей и модулей.
20. Комплектование и/или интеграция дисплейного модуля.
21. Установка комплектующих в корпус моноблока и/или на системную плату.
22. Калибровка изображения и проверка качества отображения.
23. Комплектование и интеграция узла питания.
24. Тестирование узла питания и электрических параметров изделия.
25. Интеграция Wi-Fi/Bluetooth-модулей, веб-камеры, микрофонов, динамиков, кабельных сборок и иных модулей по спецификации изделия.
26. Интеграция системной платы, процессорного модуля, накопителей, модулей памяти и иных внутренних узлов в корпус изделия.
27. Установка операционной системы.
28. Установка и настройка драйверов, встроенного и/или прикладного программного обеспечения согласно комплектации изделия.
29. Полная сборка моноблока на автоматизированной конвейерно-производственной линии и рабочих местах сборки, включая итоговую конфигурацию изделия методом CKD.
30. Функциональное, нагрузочное и итоговое тестирование готового изделия.
31. Брендирование, маркировка, сериализация и упаковка готовой продукции.
31
1. Разработка технологической и/или конструкторской документации на компоновку, корпус и сборочные операции моноблока.
2. Проектирование деталей основного корпуса, сборочных единиц и технологической оснастки, включая пресс-формы, штампы, кондукторы, шаблоны и мастер-модели.
3. Изготовление основных несущих деталей корпуса моноблока, предназначенных для размещения, крепления и взаимного позиционирования материнской платы, дисплейного модуля, системы охлаждения, накопителей, интерфейсных модулей и иных функциональных компонентов изделия.
4. Сборка корпусных модулей и подготовка корпуса к финальной интеграции.
5. Подготовка накопителей: инициализация, обновление микропрограммы при необходимости и тестирование на стендах.
6. Установка и функциональное тестирование модулей оперативной памяти.
7. Комплектование и установка системы охлаждения с нанесением термоинтерфейсов.
8. Тестирование теплового режима и эффективности системы охлаждения.
9. Комплектование и/или интеграция дисплейного модуля.
10. Установка комплектующих в корпус моноблока и/или на системную плату.
11. Калибровка изображения и проверка качества отображения.
12. Интеграция Wi‑Fi/Bluetooth-модулей, веб-камеры, микрофонов, динамиков, кабельных сборок и иных модулей по спецификации изделия.
13. Полная сборка моноблока на автоматизированной конвейерно-производственной линии и рабочих местах сборки, включая итоговую конфигурацию изделия методом CKD.

14. Дайын бұйымды функционалдық, жүктемелік және қорытынды тестілеу.
15. Дайын өнімді брендтеу, маркалау, сериялау және қаптау.
15
ЖИЦДМ
";
реттік нөмірі 12-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
12
Электрондық өнеркәсібі
8471900000
Басқа есептеу машиналары және олардың агрегаттары; магниттік немесе оптикалық оқу құрылғылары, деректерді кодталған түрде сақтау құралдарына беруге арналған машиналар және осындай ақпаратты өңдеуге арналған машиналар
Интерактивті панель
1. Нормативтік-техникалық құжаттардың немесе рұқсаттардың болуы
I. Дайындық кезеңі
1. Өндіріс процесін жобалау және дамыту.
2. Өндірісті іске қосу үшін барлық ресурстардың дайындығын тексеру.
3. Қажетті материалдарды сатып алу және олардың қолжетімділігін қамтамасыз ету.
4. Электростатикалық қорғаныс (ESD) жүйесін құру:
4.1. Жұмыс орындарын антистатикалық төсеніштермен жабдықтау;
4.2. Жабдықтардың және жұмыс үстелдерінің жерге тұйықталуын тексеру;
4.3. Персоналды антистатикалық білезіктермен және қорғаныс киімдерімен қамтамасыз ету;
4.4. Ауа ылғалдылығын бақылау (40–60% шегінде).
II. Өндіріс кезеңі
A. Пластикалық қоршау бөлшектерін өндіру
5. Панель қоршауы мен экран жақтауына арналған инъекциялық қалыптарды жобалау және дайындау. 6. Инъекциялық қалыптау машиналарын пайдалана отырып, инъекциялық қалыптау әдісімен пластикалық элементтерді дайындау. 7. Пластикалық бөлшектерді механикалық өңдеу, оның ішінде геометрия және бетінің сапасын бақылау.
8. Ұсақтағыштар мен түйіршіктеуіштерді пайдаланып қайта пайдалану үшін пластик қалдықтарын ұсақтау.
9. Дайын өнімнің сапасын бақылау.
B. Металл панельдер корпусының бөлшектерін жасау
10. Металл панельдердің барлық компоненттерін жобалау және әзірлеу.
11. Металл қаңылтырларды лазерлік, плазмалық, гильотинді машиналармен кесу.
12. Металл қаңылтырларды гидравликалық және механикалық престермен штамптау.
13. Пресс тежегіштері арқылы металл бөлшектерді майыстыру.
14. Кептіру камералары бар автоматтандырылған бояу желілерін пайдаланып металл бөлшектерді бояу және кептіру. 15. Дайын өнімнің сапасын бақылау.
C. Аналық платаларды өндіру
16. Баспа платасының (ПХБ) құрылысын жобалау және әзірлеу.
17. Дәнекер пастасын жағуға арналған трафареттерді дайындау және сынау.
18. Жұмысты бастамас бұрын ЭСҚ қорғанысының сәйкестігін тексеру:
18.1. Антистатикалық білезік белдіктерінің функционалдығын тексеру;
18.2. Операторларды жерге қосу жүйесіне қосу.
19. ПХД төсемдеріне дәнекерлеу пастасын қолдану.
20. Компоненттерді (чип құрамдас бөліктері, микросұлбалар, қосқыштар және т.б.) ПХД төсемдеріне орнату. 21. Баспа платаларын автоматты дәнекерлеу.

14. Функциональное, нагрузочное и итоговое тестирование готового изделия.
15. Брендирование, маркировка, сериализация и упаковка готовой продукции.
15
МИИЦР
";
строку, порядковый номер 12, изложить в следующей редакции:
"
12
Электронная промышленность
8471900000
Прочие вычислительные машины и их блоки;магнитные или оптические считывающие устройства,машины для переноса данных на носители информаци в кодированной форме и машины для обработки подобной информации
Интерактивная панель
1. Наличие нормативно-технических или разрешительных документов
I. Подготовительный этап
1. Проектирование и разработка производственного процесса.
2. Проверка готовности всех ресурсов к запуску производства.
3. Закупка необходимых материалов и обеспечение их наличия.
4. Организация системы электростатической защиты (ESD):
4.1. оснащение рабочих мест антистатическими ковриками;
4.2. проверка заземления оборудования и рабочих столов;
4.3. обеспечение персонала антистатическими браслетами и спецодеждой;
4.4. контроль влажности воздуха (в пределах 40–60%).
II. Производственный этап
A. Производство пластиковых элементов корпуса
5. Проектирование и изготовление пресс-форм для литья под давлением корпуса панели, рамки экрана.
6. Изготовление пластиковых элементов методом литья под давлением с использованием термопластавтоматов.
7. Механическая обработка пластиковых деталей, контроль геометрии и качества поверхности.
8. Измельчение отходов пластика для повторного использования с применением шредеров и грануляторов.
9. Контроль качества готовой продукции.
B. Производство металлических элементов корпуса панели
10. Проектирование и разработка всех металлических элементов панели.
11. Резка металлических листов с использованием лазерных, плазменных станков и гильотинных ножниц.
12. Штамповка металлических листов на гидравлических и механических прессах.
13. Гибка металлических элементов на листогибочных прессах.
14. Окраска и сушка металлических деталей с использованием автоматизированных окрасочных линий с сушильными камерами.
15. Контроль качества готовой продукции.
C. Производство материнской платы
16. Проектирование и разработка конструкции печатной платы.
17. Подготовка и проверка трафаретов для нанесения паяльной пасты.
18. Контроль соблюдения ESD-защиты перед началом работ:
18.1. проверка исправности антистатических браслетов;
18.2. подключение операторов к системе заземления.
19. Нанесение паяльной пасты на контактные площадки печатной платы.
20. Установка компонентов (чип-компоненты, микросхемы, разъемы и др.) на контактные площадки печатной платы.
21. Автоматическая пайка печатных плат.

22. Ақауларды анықтау үшін баспа платаларын автоматты тексеру.
23. Анықталған ақауларды талдау.
24. Ақаулы бұйымдарды жөндеу (қайта өңдеу).
25. Жөндеуден кейін қайта тексеру.
26. Рұқсат етілген өнімнің сапасын қорытынды бақылау.
27. Дайын өнімді ЭСҚ-дан қорғайтын қаптамаға орау және таңбалау (антистатикалық ыдыстар, қаптар).
D. Электрмен жабдықтау өндірісі
28. Баспа платасының құрылысын жобалау және әзірлеу.
29. Дәнекер пастасын жағуға арналған трафареттерді дайындау және тексеру. 30. Жұмыс алдында ESD сәйкестігін тексеру:
30.1. Антистатикалық білезік белдіктерінің функционалдығын тексеру;
30.2. Операторларды жерге қосу жүйесіне қосу.
31. Баспа платасының төсемдеріне дәнекерлеу пастасын жағу.
32. Баспа платасының төсемдеріне құрамдас бөліктерді (трансформаторлар, индукторлар, конденсаторлар, диодтар, интегралдық схемалар және т.б.) орнату.
33. Баспа платаларын автоматты дәнекерлеу.
34. Ақауларды анықтау үшін баспа платаларын автоматты тексеру.
35. Анықталған ақауларды талдау.
36. Ақаулы бұйымдарды жөндеу (қайта өңдеу).
37. Жөндеуден кейін қайта қарау.
38. Қабылданған өнімнің сапасын қорытынды бақылау. 39. Дайын өнімді ЭСҚ-дан қорғайтын қаптамаға орау және таңбалау (антистатикалық ыдыстар, қаптар).
E. Алдыңғы порт тақталарын, OPS тақталарын өндіру
40. Баспа платасының (ПХБ) конструкциясын жобалау және әзірлеу.
41. Дәнекерлеу пастасын жағуға арналған трафареттерді дайындау және тексеру.
42. Жұмысты бастамас бұрын ЭСҚ сәйкестігін тексеру:
42.1. Антистатикалық білезік белдіктерінің функционалдығын тексеру;
42.2. Операторларды жерге қосу жүйесіне қосу;
43. ПХД төсемдеріне дәнекерлеу пастасын қолдану.
44. ПХД алаңдарында құрамдас бөліктерді (чип құрамдас бөліктері, микросұлбалар, қосқыштар және т.б.) орнату. 45. Баспа платаларын автоматты дәнекерлеу.
46. ​​Ақауларды анықтау үшін баспа платаларын автоматты және/немесе жартылай автоматтандырылған тексеру.
47. Ақауларды талдау, өнімді қайта өңдеу және жөндеуден кейін қайта тексеру.
48. Қабылданған өнімнің сапасын қорытынды бақылау.
49. Дайын өнімді ЭСҚ-дан қорғайтын қаптамаға орау және таңбалау (антистатикалық ыдыстар, қаптар).
F. T-CON тақтасын өндіру
50. Баспа платасының құрылысын жобалау және әзірлеу.
51. Дәнекер пастасын жағу үшін трафареттерді дайындау және тексеру. 52. Жұмыс алдындағы ESD сәйкестігін тексеру:
52.1. Антистатикалық білезік белдіктерінің функционалдығын тексеру;
52.2. Операторларды жерге қосу жүйесіне қосу.
53. Баспа платасының контактілеріне дәнекерлеу пастасын қолдану.
54. Компоненттерді (чипті құрамдас бөліктер, микросұлбалар, қосқыштар және т.б.) баспа платасының контактілі тақталарына орнату.

22. Автоматическая проверка печатной платы для выявления дефектов.
23. Анализ выявленных дефектов.
24. Ремонт (доработка) изделий с дефектами.
25. Повторная проверка после ремонта.
26. Финальный контроль качества годных изделий.
27. Упаковка и маркировка готовой продукции в ESD-защитной таре (антистатические контейнеры, пакеты).
D. Производство блока питания
28. Проектирование и разработка конструкции печатной платы.
29. Подготовка и проверка трафаретов для нанесения паяльной пасты.
30. Контроль соблюдения ESD-защиты перед началом работ:
30.1. проверка исправности антистатических браслетов;
30.2. подключение операторов к системе заземления.
31. Нанесение паяльной пасты на контактные площадки печатной платы.
32. Установка компонентов (трансформаторы, дроссели, конденсаторы, диоды, микросхемы и др.) на контактные площадки печатной платы.
33.Автоматическая пайка печатных плат.
34.Автоматическая проверка печатной платы для выявления дефектов.
35.Анализ выявленных дефектов.
36.Ремонт (доработка) изделий с дефектами.
37.Повторная проверка после ремонта.
38.Финальный контроль качества годных изделий.
39.Упаковка и маркировка готовой продукции в ESD-защитной таре (антистатические контейнеры, пакеты).
E.Производство платы передних портов, платы для OPS
40.Проектирование и разработка конструкции печатной платы.
41.Подготовка и проверка трафаретов для нанесения паяльной пасты.
42.Контроль соблюдения ESD-защиты перед началом работ:
42.1. проверка исправности антистатических браслетов;
42.2. подключение операторов к системе заземления;
43.Нанесение паяльной пасты на контактные площадки печатной платы.
44.Установка компонентов (чип-компоненты, микросхемы, разъемы и др.) на контактные площадки печатной платы.
45.Автоматическая пайка печатных плат.
46.Автоматическая и/или полуавтоматическая проверка печатной платы для выявления дефектов.
47.Анализ дефектов, доработка изделий и повторная проверка после ремонта.
48.Финальный контроль качества годных изделий.
49.Упаковка и маркировка готовой продукции в ESD-защитной таре (антистатические контейнеры, пакеты).
F. Производство платы T-CON
50.Проектирование и разработка конструкции печатной платы.
51.Подготовка и проверка трафаретов для нанесения паяльной пасты.
52.Контроль соблюдения ESD-защиты перед началом работ:
52.1. проверка исправности антистатических браслетов;
52.2. подключение операторов к системе заземления.
53. Нанесение паяльной пасты на контактные площадки печатной платы.
54. Установка компонентов (чип-компоненты, микросхемы, разъемы и др.) на контактные площадки печатной платы.

55. Баспа платаларын автоматты дәнекерлеу.
56. Ақауларды анықтау үшін баспа платаларын автоматты тексеру.
57. Ақауларды талдау, өнімді қайта өңдеу және жөндеуден кейін қайта тексеру.
58. Қабылданған өнімнің сапасын қорытынды бақылау.
59. Дайын өнімді ЭСҚ-дан қорғайтын қаптамаға орау және таңбалау (антистатикалық ыдыстар, қаптар). G. Дисплей матрицасын өндіру
60. Кесу, ұнтақтау, тазалау және бетті дайындау технологияларын қолдана отырып, шыны дисплей матрицалық негіздерді өндіру.
61. Фотолитографияны, жұқа қабықшаны тұндыруды және ою-өрнекті қолдану арқылы шыны астардағы жұқа қабықшалы транзисторларды қалыптастыру.
62. Түс сүзгілерін қолдану және дисплей матрицасының пиксельдік құрылымын қалыптастыру.
63. Сұйық кристалды қабат түзе отырып, шыны матрицалық негіздерді құрастыру және панельді тығыздау.
64. Дисплей матрицасына басқару драйверлері мен икемді сигнал беру кабельдерін қосу. 65. Мамандандырылған сынақ стендтерінде дисплей матрицасын автоматтандырылған тестілеуді жүргізу, жарықтылықты, түсті көрсетуді, ақаулы пикселдердің жоқтығын тексеру.
66. Дайын өнімді орау және таңбалау.
Автоматтандырылған конвейер желісінде интерактивті панельді құрастыру.
67. Құрастыру аймағында ЭТҚ қорғанысының сақталуын бақылау?
67.1. Қызметкерлердің антистатикалық білезіктерді пайдалануы;
67.2. Жерге қосу жүйесіне қосылуды тексеру.
68. Металл және пластмассадан жасалған бөлшектерді құрастыру.
69. Панель корпусына қорғаныс әйнегін орнату.
70. Техникалық талаптарға (IR, PCAP немесе басқа технология) сәйкес сенсорлық жүйені орнату.
71. СКД матрицасын панель корпусына орнату. 72. Шағылдырғыштар мен жарық тарататын (оптикалық) элементтерді орнату.
73. Корпустың артқы панеліне артқы жарықты орнату.
74. Корпусты жабу және артқы панельді бекіту.
75. Панельдің артқы жағындағы тақталарды орнату:
75.1. аналық плата;
75.2. T-CON тақтасы;
75.3. Нәр беруші;
75.4. OPS тақталары;
75.5. Алдыңғы порт тақтасы.
76. Динамиктерді орнату.
77. Кабельді басқару (сымдарды төсеу және бекіту)
78. Интерактивті панельдің қақпағын жабу. IV. Сапаны бақылау және өнімді шығару
79. Жоғары вольтты өнімділікті сынау.
80. Сынақ стендтерінде интерактивті панельдің өнімділігін автоматты түрде тексеру (суретті, сенсорлық енгізуді және интерфейстерді тексеру).
81. Құрастыру сапасын және бұйым корпусының жай-күйін визуалды тексеру.
82. Антистатикалық заттарды қолдану арқылы ластаушы заттардың бетін тазалау.
83. Дайын өнімді бұйымдық, техникалық және сертификациялық белгілермен маркалау және таңбалау. 84. Дайын өнімді кейіннен қоймаға және жөнелтуге дайындай отырып, көбік пластмассадан (EPS/EPE) қорғаныш элементтерін пайдалана отырып, жеке және көліктік қаптаманы қалыптастыруға арналған машиналарды пайдалана отырып, автоматтандырылған орау.
84
Дайындық кезеңі

55. Автоматическая пайка печатных плат.
56. Автоматическая проверка печатной платы для выявления дефектов.
57. Анализ дефектов, доработка изделий и повторная проверка после ремонта.
58. Финальный контроль качества годных изделий.
59. Упаковка и маркировка готовой продукции в ESD-защитной таре (антистатические контейнеры, пакеты).
G. Производство дисплейной матрицы
60. Изготовление стеклянных подложек дисплейной матрицы с применением технологий резки, шлифовки, очистки и подготовки поверхности.
61. Формирование тонкопленочных транзисторов на стеклянной подложке методом фотолитографии, осаждения тонких пленок и травления.
62. Нанесение цветных фильтров и формирование пиксельной структуры дисплейной матрицы.
63. Сборка стеклянных подложек матрицы с формированием жидкокристаллического слоя и герметизацией панели.
64. Подключение драйверов управления и гибких шлейфов передачи сигнала к дисплейной матрице.
65. Проведение автоматического тестирования дисплейной матрицы на специализированных испытательных стендах с проверкой яркости, цветопередачи и отсутствия дефектных пикселей.
66. Упаковка и маркировка готовой продукции.
Этап сборки интерактивной панели на автоматической конвейерной линии
67. Контроль соблюдения ESD-защиты на участке сборки:
67.1. использование антистатических браслетов персоналом;
67.2. проверка подключения к системе заземления.
68. Сборка металлических и пластиковых элементов.
69. Установка защитного стекла в корпус панели.
70. Установка сенсорной системы в соответствии с техническими требованиями (IR, PCAP или иная технология).
71. Установка LCD-матрицы в корпус панели.
72. Установка отражателей и светорассеивающих (оптических) элементов.
73. Установка на задней панели корпуса подсветки.
74. Закрытие корпуса и фиксация задней панели.
75. Установка плат на задней стороне панели:
75.1. материнская плата;
75.2. T-CON плата;
75.3. блок питания;
75.4. платы для OPS;
75.5. плата передних портов.
76. Установка динамиков.
77. Выполнение кабель-менеджмента (укладка и фиксация проводов)
78. Закрытие крышки интерактивной панели.
IV. Контроль качества и выпуск продукции
79. Проведение высоковольтного испытания на работоспособность.
80. Проведение автоматического тестирования работоспособности интерактивной панели на испытательных стендах (проверка изображения, сенсорного ввода, интерфейсов).
81. Визуальный контроль качества сборки и состояния корпуса изделия.
82. Очистка поверхности от загрязнений с применением антистатических средств.
83. Брендирование и маркировка готовой продукции с нанесением товарных, технических и сертификационных обозначений.
84. Автоматизированная упаковка готовой продукции с использованием пенопластовых (EPS/EPE) защитных элементов, с применением машин для формирования индивидуальной и транспортной упаковки, с последующей подготовкой к складированию и отгрузке.
84
Подготовительный этап

1. Интерактивті панельдің компоновкасына, корпусына және жинау операцияларына технологиялық және/немесе конструкторлық құжаттама әзірлеу.
2. Электростатикалық қорғаныс жүйесін (ESD) ұйымдастыру:
2.1. жұмыс орындарын антистатикалық кілемшелермен жабдықтау;
2.2. жабдықтар мен жұмыс үстелдерінің жерге қосылуын тексеру;
2.3. персоналды антистатикалық білезіктермен және арнайы киіммен қамтамасыз ету;
2.4. ауа ылғалдылығын бақылау (40–60% шегінде).
Беткі монтаж технологиясын (SMT) пайдаланып баспа платаларын өндіру кезеңі
3. Баспа платасының конструкциясы.
4. Дәнекерлеу пастасын жағуға арналған трафареттерді дайындау және тексеру.
5. Жұмысты бастамас бұрын ESD-қорғанысының сақталуын бақылау:
5.1. антистатикалық білезіктердің жұмысқа қабілеттілігін тексеру;
5.2. операторларды жерге қосу жүйесіне қосу.
6. Баспа платасының контактілі алаңшаларына дәнекерлеу пастасын жағу.
7. Баспа платасының контактілі алаңшаларына компоненттерді орнату (чип-компоненттер, микросхемалар, ұяшықтар және т.б.).
8. Баспа платаларын автоматты дәнекерлеу.
9. Ақауларды анықтау үшін баспа платасын автоматты және/немесе жартылай автоматты тексеру.
10. Анықталған ақауларды талдау.
11. Ақаулы бұйымдарды жөндеу (пысықтау).
12. Жөндеуден кейін қайта тексеру.
13. Жарамды бұйымдардың түпкілікті сапа бақылауы.
14. Дайын өнімді ESD-қорғаныш ыдыста (антистатикалық контейнерлер, пакеттер) орап маркалау.
Интерактивті панельді автоматты конвейерлік желіде жинау кезеңі
15. Жинау учаскесінде ESD-қорғанысын бақылау:
15.1. антистатикалық білезіктерді пайдалану;
15.2. антистатикалық кілемшелерді қолдану;
15.3. ESD-құралдарды пайдалану.
16. Дисплей модулін конвейерлік желіге беру.
17. Модульді стендке орнату және ақауларды анықтау үшін сынақ кескінін (RGB) тексеру.
18. Динамиктерді және алдыңғы панельдің ұяшықтарын орнату.
19. Ішкі платаларды (аналық плата, қуат блогы және т.б.) панель корпусына орнату.
20. Корпус ішінде сымдарды бекіте отырып кабельдерді реттеу (кабель-менеджмент).
21. Электрлік/пневматикалық бұрауыштарды қолданып корпусты жабу.
Сапаны бақылау және өнімді шығару
22. Жұмысқа қабілеттілік талаптарына сәйкестігі үшін жоғары вольтты сынақ жүргізу.
23. Бағдарламалық қамтамасыз етуді орнату және баптау.
24. Стандарттарға сәйкес бұйымдарды функционалдық тексеру (дисплей, сенсор, камера, микрофон).
25. Барлық арналар бойынша сигналдарды тексеру және сыртқы интерфейстер мен OPS модулін пайдаланып функционалдық бақылау жүргізу.
26. Бұйым беттерінің сыртқы визуалды бақылауы.
27. Антистатикалық құралдарды қолданып түпкілікті тазалау және статикалық зарядтың жоқтығын бақылау.

1. Разработка технологической и/или конструкторской документации на компоновку, корпус и сборочные операции интерактивной панели.
2. Организация системы электростатической защиты (ESD):
2.1. оснащение рабочих мест антистатическими ковриками;
2.2. проверка заземления оборудования и рабочих столов;
2.3. обеспечение персонала антистатическими браслетами и спецодеждой;
2.4. контроль влажности воздуха (в пределах 40–60%).
Этап производства печатных плат с использованием технологии поверхностного монтажа (SMT)
3. Конструкция печатной платы.
4. Подготовка и проверка трафаретов для нанесения паяльной пасты.
5. Контроль соблюдения ESD-защиты перед началом работ:
5.1. проверка исправности антистатических браслетов;
5.2. подключение операторов к системе заземления.
6. Нанесение паяльной пасты на контактные площадки печатной платы.
7. Установка компонентов (чип-компоненты, микросхемы, разъемы и др.) на контактные площадки печатной платы.
8. Автоматическая пайка печатных плат.
9. Автоматическая и/или полуавтоматическая проверка печатной платы для выявления дефектов.
10. Анализ выявленных дефектов.
11. Ремонт (доработка) изделий с дефектами.
12. Повторная проверка после ремонта.
13. Финальный контроль качества годных изделий.
14. Упаковка и маркировка готовой продукции в ESD-защитной таре (антистатические контейнеры, пакеты).
Этап сборки интерактивной панели на автоматической конвейерной линии
15. Контроль ESD-защиты на участке сборки:
15.1. использование антистатических браслетов;
15.2. применение антистатических ковриков;
15.3. использование ESD-инструмента.
16. Подача дисплейного модуля на конвейерную линию.
17. Установка модуля на стенд и проверка тестового изображения (RGB) на наличие дефектов.
18. Установка динамиков и разъемов передней панели.
19. Установка внутренних плат (материнская плата, блок питания и др.) в корпус панели.
20. Выполнение кабель-менеджмента с фиксацией проводки внутри корпуса.
21. Закрытие корпуса с применением электрических/пневматических отверток.
Контроль качества и выпуск продукции
22. Проведение высоковольтного испытания на соответствие требованиям работоспособности.
23. Установка и настройка программного обеспечения.
24. Функциональная проверка изделий (дисплей, сенсор, камера, микрофон) в соответствии со стандартами.
25. Проверка сигналов по всем каналам и функциональный контроль с использованием внешних интерфейсов и модуля OPS.
26. Внешний визуальный контроль поверхностей изделия.
27. Финальная очистка с применением антистатических средств и контроль отсутствия статического заряда.

28. Қорғаныш материалдарды орналастыра отырып бұйымды және жеткізу жинақтамасын қаптау (антистатикалық қаптаманы қоса алғанда).
29. Дайын өнімді маркалау.
29
ЖИЦДМ
";
реттік нөмірі 23-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
23
Электрондық өнеркәсібі
8525891900
Қабылдау, дыбыс жазу немесе дыбысты қайта шығару аппаратурасы бар немесе жоқ, радио немесе теледидар хабарларын таратуға арналған таратқыш аппараттар; теледидар камералары, цифрлық фотоаппараттар және бейнежазба камералары: басқа теледидар камералары: басқа
Теледидар, радио, бейнекамералар, фотоаппараттар
1. Нормативтік-техникалық құжаттардың немесе рұқсаттардың болуы
I. Дайындық кезеңі
1. Өндіріс процесін жобалау және әзірлеу.
2. Өндірісті іске қосуға барлық ресурстардың дайындығын тексеру.
3. Қажетті материалдарды сатып алу және олардың қолжетімділігін қамтамасыз ету.
4. Электростатикалық қорғаныс жүйесін (ESD) ұйымдастыру:
- 4.1. жұмыс орындарын антистатикалық кілемшелермен жабдықтау;
- 4.2. жабдықтар мен жұмыс үстелдерінің жерге қосылуын тексеру;
- 4.3. персоналды антистатикалық білезіктермен және арнайы киіммен қамтамасыз ету;
- 4.4. ауа ылғалдылығын бақылау (40–60% шегінде).
II. Өндіріс кезеңі
A. Корпустың пластикалық элементтерін өндіру
5. Теледидар корпусы мен экран жиегін қысыммен құюға арналған пресс-қалыптарды жобалау және дайындау.
6. Термопластавтоматтарды пайдаланып қысыммен құю әдісімен пластикалық элементтерді дайындау.
7. Пластикалық бөлшектерді механикалық өңдеу, геометриясы мен бет сапасын бақылау.
8. Шредерлер мен грануляторларды қолданып пластик қалдықтарын қайта пайдалану үшін ұнтақтау.
9. Дайын өнімнің сапасын бақылау.
B. Корпустың металл элементтерін өндіру
10. Теледидардың барлық металл элементтерін жобалау және әзірлеу.
11. Лазерлік, плазмалық станоктар және гильотиналық қайшыларды пайдаланып металл парақтарды кесу.
12. Гидравликалық және механикалық престерде металл парақтарды штамптау.
13. Парақ иу престерінде металл элементтерді иу.
14. Кептіру камералары бар автоматтандырылған бояу желілерін пайдаланып металл бөлшектерді бояу және кептіру.
15. Дайын өнімнің сапасын бақылау.
C. Аналық плата (Main Board) өндіру
16. Баспа платасының конструкциясын жобалау және әзірлеу.
17. Дәнекерлеу пастасын жағуға арналған трафареттерді дайындау және тексеру.
18. Жұмысты бастамас бұрын ESD-қорғанысының сақталуын бақылау:
- 18.1. антистатикалық білезіктердің жұмысқа қабілеттілігін тексеру;
- 18.2. операторларды жерге қосу жүйесіне қосу.
19. Баспа платасының контактілі алаңшаларына дәнекерлеу пастасын жағу.

28. Упаковка изделия и комплекта поставки с размещением защитных материалов (включая антистатическую упаковку).
29. Маркировка готовой продукции.
29
МИИЦР
";
строку, порядковый номер 23, изложить в следующей редакции:
"
23
Электронная промышленность
8525891900
Аппаратура передающая для радиовещания или телевидения, включающая или не включающая в свой состав приемную, звукозаписывающую или звуковоспроизводящую аппаратуру; телевизионные камеры, цифровые камеры и записывающие видеокамеры: прочие телевизионные камеры: прочие
Телевизоры, радиоприемники, видеокамеры, фотоаппараты
1. Наличие нормативно-технических или разрешительных документов
I. Подготовительный этап
1. Проектирование и разработка производственного процесса.
2. Проверка готовности всех ресурсов к запуску производства.
3. Закупка необходимых материалов и обеспечение их наличия.
4. Организация системы электростатической защиты (ESD):
4.1. оснащение рабочих мест антистатическими ковриками;
4.2. проверка заземления оборудования и рабочих столов;
4.3. обеспечение персонала антистатическими браслетами и спецодеждой;
4.4. контроль влажности воздуха (в пределах 40–60%).
II. Производственный этап
A. Производство пластиковых элементов корпуса
5. Проектирование и изготовление пресс-форм для литья под давлением корпуса телевизора, рамки экрана.
6. Изготовление пластиковых элементов методом литья под давлением с использованием термопластавтоматов.
7. Механическая обработка пластиковых деталей, контроль геометрии и качества поверхности.
8. Измельчение отходов пластика для повторного использования с применением шредеров и грануляторов.
9. Контроль качества готовой продукции.
B. Производство металлических элементов корпуса
10. Проектирование и разработка всех металлических элементов телевизора.
11. Резка металлических листов с использованием лазерных, плазменных станков и гильотинных ножниц.
12. Штамповка металлических листов на гидравлических и механических прессах.
13. Гибка металлических элементов на листогибочных прессах.
14. Окраска и сушка металлических деталей с использованием автоматизированных окрасочных линий с сушильными камерами.
15. Контроль качества готовой продукции.
C. Производство материнской платы (Main Board)
16. Проектирование и разработка конструкции печатной платы.
17. Подготовка и проверка трафаретов для нанесения паяльной пасты.
18. Контроль соблюдения ESD-защиты перед началом работ:
18.1. проверка исправности антистатических браслетов;
18.2. подключение операторов к системе заземления.
19. Нанесение паяльной пасты на контактные площадки печатной платы.

20. Компоненттерді орнату (процессор, жад, тюнер, интерфейстік ұяшықтар және т.б.).
21. Баспа платаларын автоматты дәнекерлеу.
22. Ақауларды анықтау үшін баспа платасын автоматты тексеру.
23. Анықталған ақауларды талдау.
24. Ақаулы бұйымдарды жөндеу (пысықтау).
25. Жөндеуден кейін қайта тексеру.
26. Жарамды бұйымдарды түпкілікті сапа бақылауы.
27. ESD-қорғаныш ыдысқа орап маркалау.
D. Қуат блогын өндіру
28. Баспа платасының конструкциясын жобалау және әзірлеу.
29. Дәнекерлеу пастасын жағуға арналған трафареттерді дайындау және тексеру.
30. Жұмысты бастамас бұрын ESD-қорғанысының сақталуын бақылау:
- 30.1. антистатикалық білезіктердің жұмысқа қабілеттілігін тексеру;
- 30.2. операторларды жерге қосу жүйесіне қосу.
31. Дәнекерлеу пастасын жағу.
32. Компоненттерді орнату (трансформаторлар, дроссельдер, конденсаторлар, диодтар және т.б.).
33. Баспа платаларын автоматты дәнекерлеу.
34. Автоматты тексеру.
35. Ақауларды талдау.
36. Бұйымдарды жөндеу.
37. Қайта тексеру.
38. Түпкілікті сапа бақылауы.
39. ESD-қорғаныш ыдысқа орау.
E. Интерфейс платасын (HDMI/USB/AV) өндіру
40. Баспа платасын жобалау.
41. Трафареттерді дайындау.
42. ESD-қорғанысын бақылау:
- 42.1. білезіктерді тексеру;
- 42.2. жерге қосуға қосу.
43. Дәнекерлеу пастасын жағу.
44. Компоненттерді орнату (HDMI, USB, аудио/бейне интерфейс ұяшықтары).
45. Автоматты дәнекерлеу.
46. Автоматты тексеру.
47. Ақауларды талдау.
48. Жөндеу.
49. Қайта тексеру.
50. Түпкілікті сапа бақылауы.
51. ESD-қорғаныш ыдысқа орау.
F. T-CON платасын өндіру
52. Баспа платасын жобалау.
53. Трафареттерді дайындау.
54. ESD-қорғанысын бақылау:
- 54.1. білезіктерді тексеру;
- 54.2. жерге қосуға қосу.
55. Дәнекерлеу пастасын жағу.
56. Компоненттерді орнату.
57. Автоматты дәнекерлеу.
58. Автоматты тексеру.
59. Ақауларды талдау.
60. Жөндеу.
61. Қайта тексеру.
62. Түпкілікті сапа бақылауы.
63. ESD-қорғаныш ыдысқа орау.
G. Дисплей матрицасын өндіру
64. Теледидар дисплей матрицасының шыны төсемдерін дайындау: кесу, тегістеу, тазалау және бетті өңдеу.
65. Фотолитография, шөктіру және ойдыру әдістерін қолданып шыны төсемде жұқа қабықты транзисторлар (TFT) қалыптастыру.
66. Түрлі-түсті сүзгілер жағу, пиксель құрылымын жасау, төсемдерді жинау, сұйық кристалдық қабат қалыптастыру және теледидар дисплей матрицасын герметикалау.
67. Басқару драйверлерін, икемді шлейфтер мен матрицаны қосуға арналған электрондық интерфейстерді орнату.
68. Дисплей матрицасын жарықтық, түс беру, контрастылық және ақаусыздық талаптарына сәйкестігі бойынша автоматты тестілеу жүргізу.

20. Установка компонентов (процессор, память, тюнер, интерфейсные разъемы и др.).
21. Автоматическая пайка печатных плат.
22. Автоматическая проверка печатной платы для выявления дефектов.
23. Анализ выявленных дефектов.
24. Ремонт (доработка) изделий с дефектами.
25. Повторная проверка после ремонта.
26. Финальный контроль качества годных изделий.
27. Упаковка и маркировка в ESD-защитной таре.
D. Производство блока питания
28. Проектирование и разработка конструкции печатной платы.
29. Подготовка и проверка трафаретов для нанесения паяльной пасты.
30. Контроль соблюдения ESD-защиты перед началом работ:
30.1. проверка исправности антистатических браслетов;
30.2. подключение операторов к системе заземления.
31. Нанесение паяльной пасты.
32. Установка компонентов (трансформаторы, дроссели, конденсаторы, диоды и др.).
33. Автоматическая пайка печатных плат.
34. Автоматическая проверка.
35. Анализ дефектов.
36. Ремонт изделий.
37. Повторная проверка.
38. Финальный контроль качества.
39. Упаковка в ESD-защитной таре.
E. Производство платы интерфейсов (HDMI/USB/AV)
40. Проектирование печатной платы.
41. Подготовка трафаретов.
42. Контроль ESD-защиты:
42.1. проверка браслетов;
42.2. подключение к заземлению.
43. Нанесение паяльной пасты.
44. Установка компонентов (разъемы HDMI, USB, аудио/видео интерфейсы).
45. Автоматическая пайка.
46. Автоматическая проверка.
47. Анализ дефектов.
48. Ремонт.
49. Повторная проверка.
50. Финальный контроль качества.
51. Упаковка в ESD-защитной таре.
F. Производство платы T-CON
52. Проектирование печатной платы.
53. Подготовка трафаретов.
54. Контроль ESD-защиты:
54.1. проверка браслетов;
54.2. подключение к заземлению.
55. Нанесение паяльной пасты.
56. Установка компонентов.
57. Автоматическая пайка.
58. Автоматическая проверка.
59. Анализ дефектов.
60. Ремонт.
61. Повторная проверка.
62. Финальный контроль качества.
63. Упаковка в ESD-защитной таре.
G. Производство дисплейной матрицы
64. Подготовка стеклянных подложек дисплейной матрицы телевизора с выполнением резки, шлифовки, очистки и подготовки поверхности.
65. Формирование тонкопленочных транзисторов (TFT) на стеклянной подложке с применением фотолитографии, осаждения и травления.
66. Нанесение цветных фильтров, создание пиксельной структуры, сборка подложек, формирование жидкокристаллического слоя и герметизация дисплейной матрицы телевизора.
67. Установка драйверов управления, гибких шлейфов и электронных интерфейсов подключения матрицы.
68. Проведение автоматического тестирования дисплейной матрицы на соответствие требованиям по яркости, цветопередаче, контрастности и отсутствию дефектов.

69. Дайын дисплей матрицасын теледидарға одан әрі интеграциялау үшін орап маркалау.
III. Конвейерлік желіде теледидарды жинау кезеңі
70. ESD-қорғанысының сақталуын бақылау:
- 70.1. антистатикалық білезіктерді пайдалану;
- 70.2. жерге қосылуды тексеру.
71. Корпустың металл және пластикалық элементтерін жинау.
72. Артқы жарықтандыруды (LED-жолақтарды) орнату.
73. Оптикалық элементтерді орнату (шашыратқыштар, шағылыстырғыштар).
74. LCD-матрицаны орнату.
75. Инфрақызыл қабылдағышты (IR) және индикаторларды орнату.
76. Динамиктерді орнату.
77. Платаларды орнату:
- 77.1. аналық плата;
- 77.2. қуат блогы;
- 77.3. T-CON платасы;
- 77.4. интерфейс платасы.
78. Кабельдер мен шлейфтерді қосу.
79. Кабельдерді реттеу (кабель-менеджмент).
80. Корпустың артқы қақпағын орнату.
81. Түпкілікті жинау және корпусты бекіту.
IV. Сапаны бақылау және өнімді шығару
82. Жоғары вольтты сынақ жүргізу.
83. Бағдарламалық қамтамасыз етуді жүктеу және баптау.
84. Теледидарды функционалдық тестілеу:
- 84.1. кескінді тексеру;
- 84.2. артқы жарықтандыруды тексеру;
- 84.3. дыбысты тексеру;
- 84.4. қашықтан басқару пультін тексеру;
- 84.5. интерфейстерді тексеру (HDMI, USB, AV);
- 84.6. ТВ-тюнер мен арналарды тексеру.
85. Жинау сапасын визуалды бақылау.
86. Бетті антистатикалық құралдармен тазалау.
87. Өнімді маркалау және брендтеу.
88. Автоматтандырылған қаптау (EPS/EPE қорғаныш, қорап, жеткізу жинақтамасы).
88
I. Дайындық кезеңі
1. Өндіріс процесін жобалау және әзірлеу.
2. Өндірісті іске қосуға барлық ресурстардың дайындығын тексеру.
3. Қажетті материалдарды сатып алу және олардың қолжетімділігін қамтамасыз ету.
4. Электростатикалық қорғаныс жүйесін (ESD) ұйымдастыру:
4.1. жұмыс орындарын антистатикалық кілемшелермен жабдықтау;
4.2. жабдықтар мен жұмыс үстелдерінің жерге қосылуын тексеру;
4.3. персоналды антистатикалық білезіктермен және арнайы киіммен қамтамасыз ету;
4.4. ауа ылғалдылығын бақылау (40–60% шегінде).
II. Беткі монтаж технологиясын (SMT) пайдаланып баспа платаларын өндіру кезеңі
5. Теледидар баспа платаларының конструкциясын жобалау және әзірлеу (негізгі плата, T-CON, қуат блогы және т.б.).
6. Дәнекерлеу пастасын жағуға арналған трафареттерді дайындау және тексеру.
7. Жұмысты бастамас бұрын ESD-қорғанысының сақталуын бақылау:
7.1. антистатикалық білезіктердің жұмысқа қабілеттілігін тексеру;
7.2. операторларды жерге қосу жүйесіне қосу.
8. Баспа платасының контактілі алаңшаларына дәнекерлеу пастасын жағу.
9. Контактілі алаңшаларға компоненттерді орнату (чип-компоненттер, микросхемалар, ұяшықтар және т.б.).
10. Баспа платаларын автоматты дәнекерлеу.

69. Упаковка и маркировка готовой дисплейной матрицы для дальнейшей интеграции в телевизор.
III. Этап сборки телевизора на конвейерной линии
70. Контроль соблюдения ESD-защиты:
70.1. использование антистатических браслетов;
70.2. проверка заземления.
71. Сборка металлических и пластиковых элементов корпуса.
72. Установка подсветки (LED-линейки).
73. Установка оптических элементов (рассеиватели, отражатели).
74. Установка LCD-матрицы.
75. Установка инфракрасного приемника (IR) и индикаторов.
76. Установка динамиков.
77. Установка плат:
77.1. материнская плата;
77.2. блок питания;
77.3. T-CON плата;
77.4. плата интерфейсов.
78. Подключение кабелей и шлейфов.
79. Кабель-менеджмент.
80. Установка задней крышки корпуса.
81. Финальная сборка и фиксация корпуса.
IV. Контроль качества и выпуск продукции
82. Проведение высоковольтного испытания.
83. Загрузка и настройка программного обеспечения.
84. Функциональное тестирование телевизора:
84.1. проверка изображения;
84.2. проверка подсветки;
84.3. проверка звука;
84.4. проверка пульта ДУ;
84.5. проверка интерфейсов (HDMI, USB, AV);
84.6. проверка ТВ-тюнера и каналов.
85. Визуальный контроль качества сборки.
86. Очистка поверхности антистатическими средствами.
87. Маркировка и брендирование продукции.
88. Автоматизированная упаковка (EPS/EPE защита, коробка, комплект поставки)."
88
I. Подготовительный этап
1. Проектирование и разработка производственного процесса.
2. Проверка готовности всех ресурсов к запуску производства.
3. Закупка необходимых материалов и обеспечение их наличия.
4. Организация системы электростатической защиты (ESD):
4.1. оснащение рабочих мест антистатическими ковриками;
4.2. проверка заземления оборудования и рабочих столов;
4.3. обеспечение персонала антистатическими браслетами и спецодеждой;
4.4. контроль влажности воздуха (в пределах 40–60%).
II. Этап производства печатных плат с использованием технологии поверхностного монтажа (SMT)
5. Проектирование и разработка конструкции печатных плат телевизора (основная плата, T-CON, блок питания и др.).
6. Подготовка и проверка трафаретов для нанесения паяльной пасты.
7. Контроль соблюдения ESD-защиты перед началом работ:
7.1. проверка исправности антистатических браслетов;
7.2. подключение операторов к системе заземления.
8. Нанесение паяльной пасты на контактные площадки печатной платы.
9. Установка компонентов (чип-компоненты, микросхемы, разъемы и др.) на контактные площадки.
10. Автоматическая пайка печатных плат.

11. Ақауларды анықтау үшін баспа платаларын автоматты тексеру (AOI).
12. Анықталған ақауларды талдау.
13. Ақаулы бұйымдарды жөндеу (пысықтау).
14. Жөндеуден кейін қайта тексеру.
15. Жарамды платалардың түпкілікті сапа бақылауы.
16. Платаларды ESD-қорғаныш ыдыста (антистатикалық контейнерлер, пакеттер) орап маркалау.
III. Теледидарды автоматты конвейерлік желіде жинау кезеңі
17. Жинау учаскесінде ESD-қорғанысын бақылау:
17.1. антистатикалық білезіктерді пайдалану;
17.2. антистатикалық кілемшелерді қолдану;
17.3. ESD-құралдарды пайдалану.
18. LCD/LED панелін (матрицаны) конвейерлік желіге беру.
19. Панельді жинау стендіне орнату және ақауларды анықтау үшін сынақ кескінін (RGB) тексеру.
20. Динамиктерді және инфрақызыл қабылдағышты (IR-модуль) орнату.
21. Ішкі платаларды (негізгі плата, қуат блогы, T-CON және т.б.) теледидар корпусына орнату.
22. Шлейфтер мен кабельдерді қосу (матрица, қуат, динамиктер, антенна және т.б.).
23. Корпус ішінде сымдарды бекіте отырып кабельдерді реттеу (кабель-менеджмент).
24. Электрлік/пневматикалық бұрауыштарды қолданып корпусты жабу.
IV. Сапаны бақылау және өнімді шығару
25. Қауіпсіздік және талаптарға сәйкестігі үшін жоғары вольтты сынақ жүргізу.
26. Теледидарды қосу және бағдарламалық қамтамасыз етуді (прошивка) алғашқы баптау.
27. Бұйымды функционалдық тексеру:
27.1. кескін мен артқы жарықтандыруды тексеру;
27.2. дыбысты тексеру;
27.3. қашықтан басқару пультінің жұмысын тексеру;
27.4. интерфейстерді тексеру (HDMI, USB, AV, антенна және т.б.);
27.5. желілік функцияларды тексеру (Wi-Fi, Smart TV — бар болса).
28. Барлық арналар мен тюнер бойынша сигналдарды тексеру (аналогтық/цифрлық).
29. Бұйым беттерінің сыртқы визуалды бақылауы.
30. Антистатикалық құралдарды қолданып түпкілікті тазалау және статикалық зарядтың жоқтығын бақылау.
31. Теледидарды және жеткізу жинақтамасын (пульт, кабельдер, құжаттама) қорғаныш материалдарды пайдаланып қаптау.
32. Дайын өнімді маркалау."
32
ЖИЦДМ
";
реттік нөмірі 25-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
25
Электрондық өнеркәсібі
8528529009
Теледидарды қабылдау аппараты жоқ мониторлар; 8471 тауар позициясындағы деректерді өңдеу машиналарына тікелей қосылатын және олармен бірге пайдалануға арналған телехабар қабылдағышы немесе дыбысты немесе кескінді жазатын немесе ойнататын аппараты бар немесе жоқ теледидарды қабылдау құрылғысы: басқа: түсті: басқа
Монитор
Нормативтік-техникалық құжаттардың немесе рұқсаттардың болуы. Өндірістік және технологиялық процестер Қазақстан Республикасының шегінде жүзеге асырылуы тиіс.

11. Автоматическая проверка печатных плат (AOI) для выявления дефектов.
12. Анализ выявленных дефектов.
13. Ремонт (доработка) изделий с дефектами.
14. Повторная проверка после ремонта.
15. Финальный контроль качества годных плат.
16. Упаковка и маркировка плат в ESD-защитной таре (антистатические контейнеры, пакеты).
III. Этап сборки телевизора на автоматической конвейерной линии
17. Контроль ESD-защиты на участке сборки:
17.1. использование антистатических браслетов;
17.2. применение антистатических ковриков;
17.3. использование ESD-инструмента.
18. Подача LCD/LED панели (матрицы) на конвейерную линию.
19. Установка панели на сборочный стенд и проверка тестового изображения (RGB) на наличие дефектов.
20. Установка динамиков и инфракрасного приемника (IR-модуля).
21. Установка внутренних плат (основная плата, блок питания, T-CON и др.) в корпус телевизора.
22. Подключение шлейфов и кабелей (матрица, питание, динамики, антенна и др.).
23. Выполнение кабель-менеджмента с фиксацией проводки внутри корпуса.
24. Закрытие корпуса с применением электрических/пневматических отверток.
IV. Контроль качества и выпуск продукции
25. Проведение высоковольтного испытания на безопасность и соответствие требованиям.
26. Включение телевизора и первичная настройка программного обеспечения (прошивка).
27. Функциональная проверка изделия:
27.1. проверка изображения и подсветки;
27.2. проверка звука;
27.3. проверка работы пульта дистанционного управления;
27.4. проверка интерфейсов (HDMI, USB, AV, антенна и др.);
27.5. проверка сетевых функций (Wi-Fi, Smart TV — при наличии).
28. Проверка сигналов по всем каналам и тюнеру (аналоговый/цифровой).
29. Внешний визуальный контроль поверхностей изделия.
30. Финальная очистка с применением антистатических средств и контроль отсутствия статического заряда.
31. Упаковка телевизора и комплекта поставки (пульт, кабели, документация) с использованием защитных материалов.
32. Маркировка готовой продукции.
32
МИИЦР
";
строку, порядковый номер 25, изложить в следующей редакции:
"
25
Электронная промышленность
8528529009
Мониторы, не включающие в свой состав приемную телевизионную аппаратуру; аппаратура приемная для телевизионной связи, включающая или не включающая в свой состав широковещательный радиоприемник или аппаратуру, записывающую или воспроизводящую звук или изображение: подключаемые непосредственно к и разработанные для использования с вычислительными машинами товарной позиции 8471:прочие: цветные:прочие
Монитор
Наличие нормативно-технических или разрешительных документов. Выполнение производственных и технологических процессов должно осуществляться на территории Республики Казахстан.

1. Мониторды компоновкалауға, корпусқа және жинау операцияларына технологиялық және/немесе конструкторлық құжаттама әзірлеу.
2. Мониторға қойылатын функционалдық және конструктивтік талаптарды айқындау.
3. Негізгі корпус бөлшектерін, жинақтау бірліктерін және технологиялық оснасткаларды жобалау: пресс-қалыптар, штамптар, кондукторлар, үлгілер және мастер-модельдер.
4. Монитор корпусының негізгі конструктивтік бөлшектерін дайындау — дисплей модулін, басқару платасын, интерфейстік ұяшықтарды және өзге функционалдық компоненттерді орнатуға арналған штаттық отырғызу орындары, бекіткіш элементтер мен бекіту нүктелері бар бөлшектер.
5. Жинау барысында монитор корпусы мен компоненттерінің беттерін дайындау және өңдеу: тазалау, майсыздандыру, шаңды кетіру, қорғаныш және антистатикалық жабындар жағу, сондай-ақ сапаны визуалды бақылау.
6. Дисплей панельдеріне, PCBA платаларына, кронштейндерге, VESA-бекітпелерге, монитор тіреуіштеріне, колонкаларға, веб-камераларға, микрофондарға, монитордың интерфейстік батырмаларына, қуат блоктары мен кабельдерге кіріс бақылауын жүргізу және жинақтау.
7. Электрондық түйіндерге өндірістік құжаттама дайындау.
8. Баспа платаларын, электрондық компоненттер мен өзге электрондық түйіндерді сатып алу.
9. SMT және/немесе қолмен монтаждау әдісімен компоненттерді баспа платаларына орнату.
10. Компоненттерді дайын баспа платасына орнату (дәнекерлеу).
11. Ірі габаритті және/немесе THT-компоненттерді орнату және дәнекерлеу.
12. Баспа платасына электрондық компоненттердің орнатылу сапасын қолмен немесе жартылай автоматты бақылау операциясы.
13. Электрондық платаларды электрлік бақылау және функционалдық тестілеу.
14. BIOS/Firmware, EC және/немесе өзге ендірілген микробағдарламаны жазу, электрондық түйіндерді алғашқы диагностикалау.
15. Дисплей модулін жинақтау және/немесе интеграциялау: контроллер, артқы жарықтандыру, сенсорлық қабат және бар болса қорғаныш әйнек.
16. Монитор корпусына және/немесе жүйелік платаға комплектілеуші бөлшектерді орнату.
17. Кескінді калибрлеу және бейнелеу сапасын тексеру.
18. Қуат блогын жинақтау және интеграциялау: ішкі қуат блогы немесе сыртқы қуат адаптерінің кіріс түйіні, кабельдер мен ұяшықтар.
19. Веб-камераларды, микрофондарды, динамиктерді, кабельдік жинақтамаларды және бұйым спецификациясына сәйкес өзге модульдерді интеграциялау.
20. Бұйымның комплектациясына сәйкес драйверлерді, ендірілген және/немесе қолданбалы бағдарламалық қамтамасыз етуді орнату және баптау.
21. Мониторды автоматтандырылған конвейерлік-өндірістік желіде және жинау жұмыс орындарында CKD әдісімен толық жинау (мониторды толығымен бөлшектелген күйден өндіру процесі: LCD-панельдерді, PCBA платаларын, кронштейндерді, VESA-бекітпені, монитор тіреуішін, колонкаларды, веб-камераны, микрофондарды, монитордың интерфейстік батырмаларын (механикалық немесе сенсорлық батырмалар блогы не джойстик), қуат блогын (сыртқы немесе ішкі) және кабельдерді (интерфейстік, қуат) орнатуды қамтиды).

1. Разработка технологической и/или конструкторской документации на компоновку, корпус и сборочные операции монитора.
2. Определение функциональных и конструктивных требований к монитору.
3. Проектирование деталей основного корпуса, сборочных единиц и технологической оснастки, включая пресс-формы, штампы, кондукторы, шаблоны и мастер-модели.
4. Изготовление основных конструктивных деталей корпуса монитора, содержащих штатные посадочные места, крепежные элементы и точки фиксации для установки дисплейного модуля, платы управления, интерфейсных разъемов и других функциональных компонентов изделия.
5. Подготовка и обработка поверхностей компонентов и корпуса монитора в процессе сборки, включая очистку, обезжиривание, удаление пыли, нанесение защитных и антистатических покрытий, а также визуальный контроль качества.
6. Входной контроль и комплектование дисплейных панелей, PCBA плат, кронштейнов, VESA-крепления, стойки для монитора, колонок, веб-камер, микрофонов, интерфейсных кнопок монитора, блоков питания и кабелей.
7. Подготовка производственной документации на электронные узлы.
8. Закупка печатных плат, электронных компонентов и иных электронных узлов.
9. Установка компонентов на печатные платы с использованием SMT и/или ручного монтажа.
10. Установка (пайка) компонентов на готовую печатную плату.
11. Установка и пайка крупногабаритных и/или THT-компонентов.
12. Операция ручного или полуавтоматического контроля качества установки электронных компонентов на печатной плате.
13. Электрический контроль и функциональное тестирование электронных плат.
14. Прошивка BIOS/Firmware, EC и/или иной встроенной микропрограммы, первичная диагностика электронных узлов.
15. Комплектование и/или интеграция дисплейного модуля, включая контроллер, подсветку, сенсорный слой и защитное стекло при наличии.
16. Установка комплектующих в корпус монитора и/или на системную плату.
17. Калибровка изображения и проверка качества отображения.
18. Комплектование и интеграция узла питания: внутреннего блока питания либо входного узла внешнего адаптера питания, кабелей и разъемов.
19. Интеграция веб-камер, микрофонов, динамиков, кабельных сборок и иных модулей по спецификации изделия.
20. Установка и настройка драйверов, встроенного и/или прикладного программного обеспечения согласно комплектации изделия.
21. Полная сборка монитора на автоматизированной конвейерно-производственной линии и рабочих местах сборки, включая итоговую конфигурацию изделия методом CKD (процесс производства Монитора из полностью разобранного состояния. Включает установку матрицы (LCD-панелей), PCBA плат, кронштейнов, VESA-крепления, стойки для монитора, колонок, веб камеры, микрофонов интерфейсные кнопки монитора (блок механических кнопок или сенсорных кнопок или джойстик и блока питания внешний или внутренний) и кабелей (интерфейсные, питания)).

22. Монитордың жұмыс параметрлерін сынақ стендтерінде немесе мамандандырылған жабдықтар арқылы тестілеу.
23. Жарықтық пен контрастылықтың әр түрлі режимдерінде кескін сапасын тексеру.
24. Басқаруға (батырмаларға) жауап беруді тестілеу.
25. Дайын бұйымды функционалдық, жүктемелік және қорытынды тестілеу.
26. Дайын өнімді брендтеу, маркалау және сериялау.
27. Дайын өнімді қаптау.
27
1. Мониторды компоновкалауға, корпусқа және жинау операцияларына технологиялық және/немесе конструкторлық құжаттама әзірлеу.
2. Негізгі корпус бөлшектерін, жинақтау бірліктерін және технологиялық оснасткаларды жобалау: пресс-қалыптар, штамптар, кондукторлар, үлгілер және мастер-модельдер.
3. Монитор корпусының негізгі конструктивтік бөлшектерін дайындау — дисплей модулін, басқару платасын, интерфейстік ұяшықтарды және өзге функционалдық компоненттерді орнатуға арналған штаттық отырғызу орындары, бекіткіш элементтер мен бекіту нүктелері бар бөлшектер.
4. Жинау барысында монитор корпусы мен компоненттерінің беттерін дайындау және өңдеу: тазалау, майсыздандыру, шаңды кетіру, қорғаныш және антистатикалық жабындар жағу, сондай-ақ сапаны визуалды бақылау.
5. Кіріс бақылауы және жинақтау: дисплей панельдері, PCBA платалары, кронштейндер, VESA-бекітпе, монитор тіреуіші, колонкалар, веб-камера, микрофондар, монитордың интерфейстік батырмалары (механикалық немесе сенсорлық батырмалар блогы не джойстик және сыртқы немесе ішкі қуат блогы) және кабельдер (интерфейстік, қуат).
6. Мониторды автоматтандырылған конвейерлік-өндірістік желіде және жинау жұмыс орындарында CKD әдісімен түпкілікті конфигурациялай отырып толық жинау (мониторды толығымен бөлшектелген күйден өндіру процесі. Матрицаны (LCD-панельдерді), PCBA платаларын, кронштейндерді, VESA-бекітпені, монитор тіреуішін, колонкаларды (функционалды), веб-камераны (функционалды), микрофондарды (функционалды), монитордың интерфейстік батырмаларын (механикалық немесе сенсорлық батырмалар блогы не джойстик және сыртқы немесе ішкі қуат блогы) және кабельдерді (интерфейстік, қуат) орнатуды қамтиды).
7. Монитордың жұмыс параметрлерін сынақ стендтерінде немесе мамандандырылған жабдықтар арқылы тестілеу.
8. Жарықтық пен контрастылықтың әр түрлі режимдерінде кескін сапасын тексеру.
9. Кескінді калибрлеу және сапасын тексеру.
10. Басқаруға (батырмаларға) жауап беруді тестілеу.
11. Дайын бұйымды функционалдық, жүктемелік және қорытынды тестілеу.
12. Брендтеу және маркалау, сериялау.

22. Тестирование рабочих параметров монитора на стенде с использованием испытательных стендов или с помощью специализированных оборудований.
23. Проверка качества изображения на различных режимах яркости и контрастности.
24. Тестирование отклика на управление (кнопки).
25. Функциональное, нагрузочное и итоговое тестирование готового изделия.
26. Брендирование и маркировка, сериализация готовой продукции.
27. Упаковка готовой продукции."
27
1. Разработка технологической и/или конструкторской документации на компоновку, корпус и сборочные операции монитора.
2. Проектирование деталей основного корпуса, сборочных единиц и технологической оснастки, включая пресс-формы, штампы, кондукторы, шаблоны и мастер-модели.
3. Изготовление основных конструктивных деталей корпуса монитора, содержащих штатные посадочные места, крепежные элементы и точки фиксации для установки дисплейного модуля, платы управления, интерфейсных разъемов и других функциональных компонентов изделия.
4. Подготовка и обработка поверхностей компонентов и корпуса монитора в процессе сборки, включая очистку, обезжиривание, удаление пыли, нанесение защитных и антистатических покрытий, а также визуальный контроль качества.
5. Входной контроль и комплектование: дисплейных панелей, PCBA плат, кронштейнов, VESA-крепления, стойки для монитора, колонок, веб камеры, микрофонов интерфейсные кнопки монитора (блок механических кнопок или сенсорных кнопок или джойстик и блока питания внешний или внутренний) и кабелей (интерфейсные, питания).
6. Полная сборка монитора на автоматизированной конвейерно-производственной линии и рабочих местах сборки, включая итоговую конфигурацию изделия методом CKD (процесс производства Монитора из полностью разобранного состояния. Включает установку матрицы (LCD-панелей), PCBA плат, кронштейнов, VESA-крепления, стойки для монитора, колонок (функционально), веб камеры (функционально), микрофонов (функционально) интерфейсные кнопки монитора (блок механических кнопок или сенсорных кнопок или джойстик и блока питания внешний или внутренний) и кабелей (интерфейсные, питания)).
7. Тестирование рабочих параметров монитора на стенде с использованием испытательных стендов или с помощью специализированных оборудовании.
8. Проверка качества изображения на различных режимах яркости и контрастности.
9. Калибровка изображения и проверка качества.
10. Тестирование отклика на управление (кнопки)
11. Функциональное, нагрузочное и итоговое тестирование готового изделия.
12. Брендирование и маркировка, сериализация.

13. Дайын өнімді қаптау.
13
ЖИЦДМ
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 44 – 47-жолдарымен толықтырылсын:
"
44
Электрондық өнеркәсібі
9023001000
Физика, химия және техника ғылымдарын оқытуда қолданылатын демонстрацияға арналған аспаптар, аппараттар мен модельдер
Қоршаған ортаның жай-күйін бақылау құралдары және автоматты бақылау құралдары
Нормативтік-техникалық немесе рұқсат беру құжаттарының болуы
1. Құрамдас бөліктер мен материалдардың техникалық талаптарға сәйкестігін кіріс бақылауы (параметрлерді өлшеу)
2. Электрондық модульдерді дайындау, электрондық компоненттерді құрастыру және дәнекерлеу
3. Электрондық тораптарды құрастыру сапасын бақылау (соның ішінде дәнекерлеу сапасын, монтаждаудың дұрыстығын және полярлығын бақылау)
4. Бөлшектерді аддитивті өндіріс әдісімен дайындау
5. Бөлшектерді лазерлік станок көмегімен акрилден кесу
6. Корпусты, бекіту элементтерін және ажыратқыштарды құрастыру
7. Бағдарламалық қамтылымын (БҚ) жүктеу
8. Электрлік және механикалық қосылыстардың жұмысқа қабілеттілігін тестілеу
9. Қорапқа жапсырмалар мен таңбалауларды жапсыру
10. Қаптау
10
1. Құрамдас бөліктер мен материалдардың техникалық талаптарға сәйкестігін кіріс бақылауы (параметрлерді өлшеу)
2. Электрондық модульдерді дайындау, электрондық компоненттерді құрастыру және дәнекерлеу
3. Электрондық тораптарды құрастыру сапасын бақылау (соның ішінде дәнекерлеу сапасын, монтаждаудың дұрыстығын және полярлығын бақылау)
4. Бөлшектерді аддитивті өндіріс әдісімен дайындау
5. Бағдарламалық қамтылымын (БҚ) жүктеу
6. Электрлік және механикалық қосылыстардың жұмысқа қабілеттілігін тестілеу
7. Қаптау
7
ЖИЦДМ
45
Электрондық өнеркәсібі
8471800000
Басқа есептеу құрылғылары
Криптографиялық ақпаратты қорғау құралы
Ақпаратты криптографиялық қорғау құралдарын әзірлеуге рұқсаттың болуы, конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлардың болуы
1. Ақпаратты криптографиялық қорғау құралының орналасу, қоршау және жинақтау операциялары үшін технологиялық және/немесе жобалық құжаттаманы әзірлеу.
2. Қоршау құрамдас бөліктерін және/немесе қоршау компоненттеріне арналған құрал-саймандарды жобалау.
3. Пластмассадан және/немесе металлдан жасалған қоршау бөлшектерін және қоршау құрастыру элементтерін дайындау және/немесе механикалық өңдеу.
4. Құрастыру желілерін немесе жұмыс орнындағы жұмыс орындарын, тойтарма пистолеттерін және/немесе электр бұрағыштарды пайдалана отырып, қоршау модульдерін құрастыру және қоршауды түпкілікті біріктіруге дайындау.
5. Тораптар мен құрастыру элементтерінің кіріс инспекциясы.

13. Упаковка готовой продукции.
13
МИИЦР
";
дополнить строками, порядковые номера 44 – 47, следующего содержания:
"
44
Электронная промышленность
9023001000
Приборы, аппаратура и модели, предназначенные для демонстрационных целей, применяемые при обучении физике, химии и техническим наукам
Приборы контроля над состоянием окружающей среды и приборов автоматического контроля
Наличие нормативно-технических или разрешительных документов
1. Входной контроль комплектующих элементов и материалов на соответствие техническим требованиям ( измерение параметров)
2. Изготовление электронных модулей, сборка и пайка электронных компонентов
3. Контроль качества сборки электронных узлов (в том числе качества пайки, правильность монтажа и полярности)
4. Изготовление корпусов методом аддитивного производства
5. Нарезка деталей из акрила с помощью лазерного станка
6. Сборка корпуса, крепежных элементов, разъемов
7. Загрузка программного обеспечения (ПО)
8. Тестирование работоспособности электрических и механических соединений
9. Нанесение наклеек и маркировок на коробку
10. Упаковка
10
1. Входной контроль комплектующих элементов и материалов на соответствие техническим требованиям (измерение параметров)
2. Изготовление электронных модулей, сборка и пайка электронных компонентов
3. Контроль качества сборки электронных узлов (контроль качества пайки, правильность монтажа и полярности)
4. Изготовление деталей методом аддитивного производства
5. Загрузка программного обеспечения (ПО)
6. Тестирование работоспособности электрических и механических соединений
7. Упаковка
7
МИИЦР
45
Электронная промышленность
8471800000
Устройства вычислительных машин прочие
Средство криптографической защиты информации
Наличие разрешения на разработку средств криптографической защиты информации, наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Разработка технологической и/или конструкторской документации на компоновку, корпус и сборочные операции СКЗИ.
2. Проектирование деталей корпуса и/или технологической оснастки для корпусных элементов.
3. Изготовление и/или механическая доработка пластиковых и/или металлических деталей корпуса и сборочных элементов корпуса.
4. Сборка корпусных модулей, с использованием сборочных линий либо на рабочих местах, заклепочных пистолетов и/или электрических отверток и подготовка корпуса к финальной интеграции.
5. Входной контроль комплектующих и сборочных элементов.

6. Ақпаратты криптографиялық қорғау құралының аппараттық құрамдас бөліктерін бір өнімге құрылымдық біріктіру. 7. Криптографиялық функцияларды жүзеге асыратын бағдарламалық қамтамасыз етуді орнату және конфигурациялау.
8. Өнімді криптографиялық кілттерді генерациялауға (жүктеуге) дайындау.
9. Тестілеу. Дайын өнімді функционалдық, жүктемелік және соңғы сынау.
10. Термиялық сынау және салқындату жүйесінің тиімділігін сынау.
11. Операциялық сапаны бақылау.
12. Брендтеу, таңбалау және сериялау.
13. Дайын өнімді орау.
13
1. ШҚКҚ-ның компоновкасына, корпусына және жинау операцияларына технологиялық және/немесе конструкторлық құжаттама әзірлеу.
2. Комплектілеуші бөлшектер мен жинақтау элементтеріне кіріс бақылауын жүргізу.
3. ШҚКҚ-ның аппараттық компоненттерін бірыңғай бұйымға конструктивті интеграциялау.
4. Криптографиялық функцияларды жүзеге асыратын бағдарламалық қамтамасыз етуді орнату және конфигурациялау.
5. Бұйымды криптографиялық кілттерді генерациялауға (жүктеуге) дайын күйге келтіру.
6. Сынақтар жүргізу. Дайын бұйымды функционалдық, жүктемелік және қорытынды тестілеу.
7. Операциялық сапа бақылауы.
8. Брендтеу және маркалау, сериялау.
9. Дайын өнімді қаптау.
9
ЖИЦДМ
46
Электрондық өнеркәсібі
8443319100
Принтер, көшіру аппараттары, факсимильді аппарат немесе кемінде екі функцияны орындайтын біріктірілген құрылғы: электростатикалық әдіспен басып шығару және көшіру, сканерлеу, факсимильді байланыс. Дербес компьютерге қосылады.
КФҚ
1. Нормативтік-техникалық құжаттардың немесе рұқсаттардың болуы
I. Дайындық кезеңі
1. Өндіріс процесін жобалау және әзірлеу.
2. Қажетті материалдар мен комплектілеуші бөлшектердің қолжетімділігін қамтамасыз ету.
3. Материалдар мен комплектілеуші бөлшектерге кіріс бақылауын жүргізу.
4. Өндірістік жабдықтың бағдарламалық қамтамасыз етуін орнату және баптау.
5. Өндірісті іске қосуға барлық ресурстардың дайындығын тексеру.
6. Электростатикалық қорғаныс жүйесін (ESD) ұйымдастыру:
6.1. жұмыс орындарын антистатикалық кілемшелермен жабдықтау;
6.2. жабдықтар мен жұмыс үстелдерінің жерге қосылуын тексеру;
6.3. персоналды антистатикалық білезіктермен және арнайы киіммен қамтамасыз ету;
6.4. ауа ылғалдылығын бақылау (40–60% шегінде).
II. Өндіріс кезеңі
A. Құрылғы корпусының пластикалық элементтерін өндіру
7. Қысыммен құюға арналған пресс-қалыптарды жобалау және дайындау (негіз, қақпақтар, панельдер, науалар, сканер қақпағы, ADF элементтері).
8. Термопластавтоматтарды пайдаланып қысыммен құю әдісімен пластикалық элементтерді дайындау.
9. Пластикалық бөлшектерді механикалық өңдеу, геометриясы мен бет сапасын бақылау.
10. Пластик қалдықтарын қайта пайдалану үшін өңдеу (ұнтақтау және грануляциялау).
11. Дайын пластикалық бұйымдардың сапасын бақылау.
B. Конструкцияның металл элементтерін өндіру
12. Барлық металл элементтерді жобалау және әзірлеу.
13. Лазерлік және плазмалық станоктарды пайдаланып металл парақтарды кесу.
14. Металл элементтерді штамптау.
15. Парақ иу станоктарында металл бөлшектерді иу.
16. Металл элементтерді бояу және кептіру.
17. Дайын металл бұйымдардың сапасын бақылау.
C. Негізгі басқару платасын (SMT) өндіру
18. Баспа платасын жобалау және әзірлеу.
19. Дәнекерлеу пастасын жағуға арналған трафареттерді дайындау және тексеру.
20. Жұмысты бастамас бұрын ESD-қорғаныс талаптарының сақталуын бақылау.
21. Баспа платасының контактілі алаңшаларына дәнекерлеу пастасын жағу.
22. Дәнекерлеу пастасының жағылу сапасын бақылау (SPI).
23. Электрондық компоненттерді орнату (микросхемалар, контроллерлер, интерфейстер).
24. Баспа платасын автоматты дәнекерлеу (пеште балқыту).
25. Ақауларды анықтау үшін автоматты оптикалық инспекция жүргізу (AOI).
26. Анықталған ақауларды талдау.
27. Ақаулы платаларды жөндеу (пысықтау).
28. Жөндеуден кейін қайта тексеру.
29. Баспа платаларының түпкілікті сапа бақылауы.
30. Баспа платаларын бағдарламалау.
31. Баспа платаларын жинауға дейін ESD-қорғаныш ыдыста сақтау.
D. Қуат блогын өндіру
32. Қуат блогының баспа платасын жобалау және әзірлеу.
33. Дәнекерлеу пастасын жағуға арналған трафареттерді дайындау және тексеру.
34. Жұмысты бастамас бұрын ESD-қорғаныс талаптарының сақталуын бақылау.
35. Баспа платасының контактілі алаңшаларына дәнекерлеу пастасын жағу.
36. Электрондық компоненттерді орнату (трансформаторлар, конденсаторлар, диодтар, контроллерлер).
37. Баспа платасын автоматты дәнекерлеу.
38. Қуатты элементтер мен өткізгіш монтаж компоненттерін орнату.
39. Монтаж және дәнекерлеу сапасын бақылау.
40. Қуат блогын тестілеу (жүктемелік тестілеу, кернеу тұрақтылығы мен қорғанысты тексеру).
41. Қуат блогының автоматты оптикалық инспекциясы (AOI).
42. Қуат блогының түпкілікті сапа бақылауы.
E. Басып шығару модулін өндіру
43. Басып шығару механизмінің конструкциясын әзірлеу (лазерлік немесе сиялық түрі).
44. Басып шығару түйіндерін дайындау (басып шығару басы / лазерлік блок, фотобарабан).
45. Тонер немесе сия беру жүйесін жинау.
46. Басып шығару модулін калибрлеу.
47. Басып шығару модулін тестілеу.
48. Басып шығару модулінің сапасын бақылау.
F. Қағаз беру механизмін өндіру
49. Қағаз беру механизмін жобалау.
50. Роликтерді, біліктерді және бағыттауыштарды дайындау.
51. Қағаз беру және тарту түйіндерін жинау.
52. Қағаз беру механизмін тестілеу.
53. Қағаз беру механизмінің сапасын бақылау.
G. Сканерлеу модулін өндіру
54. Сканерлеу түйінінің конструкциясын жобалау және әзірлеу.
55. Сканер әйнегін және оптикалық элементтерді дайындау.
56. Оптикалық модульді (CCD немесе CIS) орнату және жинау.
57. Сканердің артқы жарықтандыру көзін орнату.
58. Сканер каретканың қозғалыс механизмін жинау.
59. Сканерлеу модулін калибрлеу.
60. Сканерлеу сапасын тестілеу (ажыратымдылық, түс беру, дәлдік).
61. Сканерлеу модулінің сапасын бақылау.
III. МФҚ-ны автоматты конвейерлік желіде жинау кезеңі
62. Жинау учаскесінде ESD-қорғанысын бақылау.
63. Корпусты конвейерлік желіге беру.
64. Жақтауды және ішкі металл элементтерді орнату.
65. Қағаз беру механизмін орнату.
66. Басып шығару модулін орнату.
67. Сканерлеу модулін орнату.
68. Негізгі (аналық) басқару платасын орнату.
69. Қуат блогын орнату.
70. Басқару панелін орнату (дисплей, батырмалар, бар болса сенсор).
71. Кабельдер мен интерфейстерді қосу.
72. Кабельдерді реттеу (кабель-менеджмент).
73. Картридждерді / тонер-картриджді орнату (сынақ жинақтамасы).
74. Сканер қақпағын және бар болса автоматты қағаз берушіні (ADF) орнату.
75. Корпусты жабу және элементтерді бекіту.
IV. Сапаны бақылау және өнімді шығару
76. Алғашқы қосу және іске қосылуын тексеру.
77. Ендірілген бағдарламалық қамтамасыз етуді (firmware) орнату және баптау.
78. Бұйымды функционалдық тестілеу:

6. Конструктивная интеграция аппаратных компонентов СКЗИ в единое изделие.
7. Установка и конфигурирование программного обеспечения, реализующего криптографические функции.
8. Приведение изделия в состояние готовности к генерации (загрузке) криптографических ключей.
9. Проведение испытаний. Функциональное, нагрузочное и итоговое тестирование готового изделия.
10. Тестирование теплового режима и эффективности системы охлаждения.
11. Операционный контроль качества.
12. Брендирование и маркировка, сериализация.
13. Упаковка готовой продукции
13
1. Разработка технологической и/или конструкторской документации на компоновку, корпус и сборочные операции СКЗИ.
2. Входной контроль комплектующих и сборочных элементов.
3. Конструктивная интеграция аппаратных компонентов СКЗИ в единое изделие.
4. Установка и конфигурирование программного обеспечения, реализующего криптографические функции.
5. Приведение изделия в состояние готовности к генерации (загрузке) криптографических ключей.
6. Проведение испытаний. Функциональное, нагрузочное и итоговое тестирование готового изделия.
7. Операционный контроль качества.
8. Брендирование и маркировка, сериализация.
9. Упаковка готовой продукции
9
МИИЦР
46
Электронная промышленность
8443319100
Принтеры, копи. аппараты и факсимил. аппараты, объед. или необъед, выполняющие менее двух функций: печать-электростатич, копирование методом сканированн, факсимил. передача. подключается к выч. машине.
МФУ
1. Наличие нормативно-технических или разрешительных документов
I. Подготовительный этап
1.Проектирование и разработка производственного процесса.
2.Обеспечение наличия необходимых материалов и комплектующих.
3.Входной контроль материалов и комплектующих.
4.Установка и настройка программного обеспечения производственного оборудования.
5.Проверка готовности всех ресурсов к запуску производства.
6.Организация системы электростатической защиты (ESD):
6.1. оснащение рабочих мест антистатическими ковриками;
6.2. проверка заземления оборудования и рабочих столов;
6.3. обеспечение персонала антистатическими браслетами и спецодеждой;
6.4. контроль влажности воздуха (в пределах 40–60%).
II. Производственный этап
A. Производство пластиковых элементов корпуса устройства
7.Проектирование и изготовление пресс-форм для литья под давлением (основание, крышки, панели, лотки, крышка сканера, элементы ADF).
8.Изготовление пластиковых элементов методом литья под давлением с использованием термопластавтоматов.
9.Механическая обработка пластиковых деталей, контроль геометрии и качества поверхности.
10.Переработка отходов пластика (измельчение и грануляция) для повторного использования.
11.Контроль качества готовых пластиковых изделий.
B. Производство металлических элементов конструкции
12.Проектирование и разработка всех металлических элементов.
13.Резка металлических листов с использованием лазерных и плазменных станков.
14.Штамповка металлических элементов.
15.Гибка металлических деталей на листогибочных станках.
16.Окраска и сушка металлических элементов.
17.Контроль качества готовых металлических изделий.
C. Производство основной платы управления (SMT)
18.Проектирование и разработка печатной платы.
19.Подготовка и проверка трафаретов для нанесения паяльной пасты.
20.Контроль соблюдения требований ESD-защиты перед началом работ.
21.Нанесение паяльной пасты на контактные площадки печатной платы.
22.Контроль качества нанесения паяльной пасты (SPI).
23.Установка электронных компонентов (микросхемы, контроллеры, интерфейсы).
24.Автоматическая пайка печатной платы (оплавление в печи).
25.Автоматическая оптическая инспекция (AOI) для выявления дефектов.
26.Анализ выявленных дефектов.
27.Ремонт (доработка) плат с дефектами.
28.Повторная проверка после ремонта.
29.Финальный контроль качества печатных плат.
30.Программирование печатных плат.
31.Хранение печатных плат в ESD-защитной таре до сборки.
D. Производство блока питания
32.Проектирование и разработка печатной платы блока питания.
33.Подготовка и проверка трафаретов для нанесения паяльной пасты.
34.Контроль соблюдения требований ESD-защиты перед началом работ.
35.Нанесение паяльной пасты на контактные площадки печатной платы.
36.Установка электронных компонентов (трансформаторы, конденсаторы, диоды, контроллеры).
37.Автоматическая пайка печатной платы.
38.Установка силовых элементов и компонентов сквозного монтажа.
39.Контроль качества монтажа и пайки.
40.Тестирование блока питания (нагрузочное тестирование, проверка стабильности напряжения и защиты).
41.Автоматическая оптическая инспекция (AOI) блока питания.
42.Финальный контроль качества блока питания.
E. Производство печатающего модуля
43.Разработка конструкции печатающего механизма (лазерного или струйного типа).
44.Изготовление узлов печати (печатающая головка / лазерный блок, фотобарабан).
45.Сборка системы подачи тонера или чернил.
46.Калибровка печатающего модуля.
47.Тестирование печатающего модуля.
48.Контроль качества печатающего модуля.
F. Производство механизма подачи бумаги
49.Проектирование механизма подачи бумаги.
50.Изготовление роликов, валов и направляющих.
51.Сборка узлов подачи и протяжки бумаги.
52.Тестирование механизма подачи бумаги.
53.Контроль качества механизма подачи бумаги.
G. Производство сканирующего модуля
54.Проектирование и разработка конструкции сканирующего узла.
55.Изготовление стекла сканера и оптических элементов.
56.Установка и сборка оптического модуля (CCD или CIS).
57.Установка источника подсветки сканера.
58.Сборка механизма перемещения каретки сканера.
59.Калибровка сканирующего модуля.
60.Тестирование качества сканирования (разрешение, цветопередача, точность).
61.Контроль качества сканирующего модуля.
III. Этап сборки МФУ на автоматической конвейерной линии
62.Контроль ESD-защиты на участке сборки.
63.Подача корпуса на конвейерную линию.
64.Установка рамы и внутренних металлических элементов.
65.Установка механизма подачи бумаги.
66.Установка печатающего модуля.
67.Установка сканирующего модуля.
68.Установка основной (материнской) платы управления.
69.Установка блока питания.
70.Установка панели управления (дисплей, кнопки, сенсор при наличии).
71.Подключение кабелей и интерфейсов.
72.Выполнение кабель-менеджмента.
73.Установка картриджей / тонер-картриджа (тестовый комплект).
74.Установка крышки сканера и автоподатчика (ADF) при наличии.
75.Закрытие корпуса и фиксация элементов.
IV. Контроль качества и выпуск продукции
76.Первичное включение и проверка запуска.
77.Установка и настройка встроенного программного обеспечения (firmware).
78.Функциональное тестирование изделия:

24.1. сканер әйнегін орнату;
24.2. оптикалық модулі бар сканер каретканы орнату;
24.3. сканер жарықтандыруын орнату;
24.4. сканерлеу каретканың қозғалыс механизмін орнату.
25. Басқару панелін орнату (дисплей, батырмалар, бар болса сенсорлық панель).
26. Аналық платаны (МФҚ басқару платасын) орнату.
27. Кабельдерді қосу және корпус ішінде кабельдерді реттеу (кабель-менеджмент).
28. Картридждерді / тонер-картриджді орнату (сынақ жинақтамасы).
29. Электрлік/пневматикалық бұрауыштарды қолданып корпусты жабу.
IV. Сапаны бақылау және өнімді шығару
30. Электрлік сынақтар жүргізу және қауіпсіздікті тексеру (лазерлік МФҚ үшін жоғары вольтты түйіндерді қоса алғанда).
31. Ендірілген бағдарламалық қамтамасыз етуді (firmware) орнату және баптау.
32. Бұйымды функционалдық тексеру:
32.1. басып шығару сынағы (қара-ақ және түрлі-түсті);
32.2. басып шығару сапасын тексеру (жолақтар, ығысу, қанықтылық);
32.3. қағаз берілуін тексеру;
32.4. көшіру сынағы;
32.5. сканерлеу сынағы (кескін сапасы, түс беру дәлдігі);
32.6. бар болса автоматты қағаз берушінің (ADF) жұмысын тексеру.
33. Интерфейстерді тексеру (USB, LAN, бар болса Wi-Fi).
34. Антистатикалық құралдарды қолданып түпкілікті тазалау.
35. Бұйымның сыртқы визуалды бақылауы.
36. Бұйымды және жеткізу жинақтамасын (кабельдер, нұсқаулық, картридждер) қаптау.
37. Дайын өнімді маркалау.
37
ЖИЦДМ
47
Электрондық өнеркәсібі
8471607000
Есептеу машиналарының блоктары, енгізу немесе шығару құрылғылары, бір корпуста жад құрылғылары бар немесе жоқ: өзгелері
GSM-модемі бар дербес деректер тіркеушісі (логгер)
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттамалардың, технологиялық жабдықтардың болуы.
2. Нормативтік-техникалық немесе рұқсат беру құжаттарының болуы.
1. Дайындау операциялары
2. Корпус пен элементтерді жобалау және әзірлеу
3. Бөлшектерді жасау
4. Құрастыру
5. Дәнекерлеу
6. Кешенді сынақтан өткізу
7. Брендтеу және таңбалау
8. Қаптама
8
1. Дайындау операциялары
2. Корпус пен элементтерді жобалау және әзірлеу
3. Бөлшектерді жасау
4. Құрастыру
5. Дәнекерлеу
6. Кешенді сынақтан өткізу
7. Брендтеу және таңбалау
7
ЖИЦДМ
";
көрсетілген бұйрыққа сәйкес бекітілген мұнай-газ өңдеу өнеркәсібіндегі өндіріс, өндірістік және технологиялық операциялар шарттарында:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 77 – 97-жолдарымен толықтырылсын:
"
77
Мұнай-газ өңдеу өнеркәсібі
2711210000
Газ тәрізді күйдегі табиғи Газ
Табиғи жанғыш Газ
2006 жылғы 3 қазандағы ҚР Үкіметі мен РФ Үкіметі арасындағы Орынбор газ өңдеу зауытының базасында кәсіпкерлік субъектісін құрудағы ынтымақтастық туралы келісім.
-Еуразиялық экономикалық одаққа мүше Ресей Федерациясының аумағында Қарашығанақ газын "Газпром Переработка" ЖШС өндірістік объектілерінде өңдеу шарттары туралы ҚР Энергетика министрлігінің 13 ақпандағы 2026 жылғы №13-1-12/812 қорытындысы.
-2023 жылғы 4 желтоқсандағы Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағынан әкетілетін тауарлардың шығарылған жерін анықтаудың үйлестірілген жүйесі туралы келісім.
2006 жылғы 3 қазандағы ҚР Үкіметі мен РФ Үкіметі арасындағы Орынбор газ өңдеу зауытының базасында кәсіпкерлік субъектісін құрудағы ынтымақтастық туралы келісім.
-Еуразиялық экономикалық одаққа мүше Ресей Федерациясының аумағында Қарашығанақ газын "Газпром Переработка" ЖШС өндірістік объектілерінде өңдеу шарттары туралы ҚР Энергетика министрлігінің 13 ақпандағы 2026 жылғы №13-1-12/812 қорытындысы.
-2023 жылғы 4 желтоқсандағы Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағынан әкетілетін тауарлардың шығарылған жерін анықтаудың үйлестірілген жүйесі туралы келісім.
-
2006 жылғы 3 қазандағы ҚР Үкіметі мен РФ Үкіметі арасындағы Орынбор газ өңдеу зауытының базасында кәсіпкерлік субъектісін құрудағы ынтымақтастық туралы келісім.
-Еуразиялық экономикалық одаққа мүше Ресей Федерациясының аумағында Қарашығанақ газын "Газпром Переработка" ЖШС өндірістік объектілерінде өңдеу шарттары туралы ҚР Энергетика министрлігінің 13 ақпандағы 2026 жылғы №13-1-12/812 қорытындысы.
-2023 жылғы 4 желтоқсандағы Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағынан әкетілетін тауарлардың шығарылған жерін анықтаудың үйлестірілген жүйесі туралы келісім.
-
ЭМ
78
Мұнай-газ өңдеу өнеркәсібі

24.1. установка стекла сканера;
24.2. установка каретки сканера с оптическим модулем;
24.3. установка подсветки сканера;
24.4. установка механизма перемещения сканирующей каретки.
25.Установка панели управления (дисплей, кнопки, сенсорная панель при наличии).
26.Установка материнской платы (платы управления МФУ).
27.Подключение кабелей и выполнение кабель-менеджмента внутри корпуса.
28. Установка картриджей / тонер-картриджа (тестовый комплект).
29. Закрытие корпуса с применением электрических/пневматических отверток.
IV. Контроль качества и выпуск продукции
30. Проведение электрических испытаний и проверка безопасности (в т.ч. высоковольтные узлы для лазерных МФУ).
31. Установка и настройка встроенного программного обеспечения (firmware).
32. Функциональная проверка изделия:
32.1. тест печати (черно-белый и цветной);
32.2. проверка качества печати (полосы, смещение, насыщенность);
32.3. проверка подачи бумаги;
32.4. тест копирования;
32.5. тест сканирования (качество изображения, точность цветопередачи);
32.6. проверка работы автоподатчика (ADF) при наличии.
33. Проверка интерфейсов (USB, LAN, Wi-Fi при наличии).
34. Финальная очистка с применением антистатических средств.
35. Внешний визуальный контроль изделия.
36. Упаковка изделия и комплекта поставки (кабели, инструкция, картриджи).
37. Маркировка готовой продукции.
37
МИИЦР
47
Электронная промышленность
8471607000
Блоки вычислительных машин, устройство ввода или вывода, содержащие или н не содержащие в одном корпусе запоминающие устройства: прочие
Автономный регистратор данных с GSM-модемом (логгер)
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования.
2. Наличие нормативно-технических или разрешительных документов
1. Заготовительные операции
2. Проектирование и разработка корпуса и элементов
3. Изготовление деталей
4. Сборка
5. Пайка
6. Комплексное тестирование
7. Брендирование и маркировка
8. Упаковка
8
1. Заготовительные операции
2. Проектирование и разработка корпуса и элементов
3. Изготовление деталей
4. Сборка
5. Пайка
6. Комплексное тестирование
7. Брендирование и маркировка
7
МИИЦР
";
в условиях производства, производственных и технологических операциях нефтегазоперерабатывающей промышленности, утвержденных указанным приказом:
дополнить строками, порядковые номера 77 – 97, следующего содержания:
"
77
Нефтегазоперерабатывающая промышленность
2711210000
Газ природный в газообразном состоянии
Газ горючий природный
Соглашение между Правительством РК и Правительством РФ о сотрудничестве в создании хозяйственного общества на базе Оренбургского газоперерабатывающего завода от 03 октября 2006 года. -Заключение Министерства энергетики РК №13-1-12/812 от 13 февраля 2026 года об условиях переработки Карачаганакского газа на территории Российской Федерации - члена Евразийского экономического союза на производственных мощностях ООО "Газпром переработка".-Соглашение о гармонизированной системе определения происхождения товаров, вывозимых с таможенной территории Евразийского экономического союза от 04 декабря 2023 года.
Соглашение между Правительством РК и Правительством РФ о сотрудничестве в создании хозяйственного общества на базе Оренбургского газоперерабатывающего завода от 03 октября 2006 года. -Заключение Министерства энергетики РК №13-1-12/812 от 13 февраля 2026 года об условиях переработки Карачаганакского газа на территории Российской Федерации - члена Евразийского экономического союза на производственных мощностях ООО "Газпром переработка".-Соглашение о гармонизированной системе определения происхождения товаров, вывозимых с таможенной территории Евразийского экономического союза от 04 декабря 2023 года.
-
Соглашение между Правительством РК и Правительством РФ о сотрудничестве в создании хозяйственного общества на базе Оренбургского газоперерабатывающего завода от 03 октября 2006 года. Заключение Министерства энергетики РК №13-1-12/812 от 13 февраля 2026 года об условиях переработки Карачаганакского газа на территории Российской Федерации - члена Евразийского экономического союза на производственных мощностях ООО "Газпром переработка".-Соглашение о гармонизированной системе определения происхождения товаров, вывозимых с таможенной территории Евразийского экономического союза от 04 декабря 2023 года.
-
МЭ
78
Нефтегазоперерабатывающая промышленность

2901100001
Қаныққан ациклді көмірсутектер: этан
Этан фракциясы (Этан), А маркасы
2006 жылғы 3 қазандағы ҚР Үкіметі мен РФ Үкіметі арасындағы Орынбор газ өңдеу зауытының базасында кәсіпкерлік субъектісін құрудағы ынтымақтастық туралы келісім.
-Еуразиялық экономикалық одаққа мүше Ресей Федерациясының аумағында Қарашығанақ газын "Газпром Переработка" ЖШС өндірістік объектілерінде өңдеу шарттары туралы ҚР Энергетика министрлігінің 13 ақпандағы 2026 жылғы №13-1-12/812 қорытындысы.
-2023 жылғы 4 желтоқсандағы Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағынан әкетілетін тауарлардың шығарылған жерін анықтаудың үйлестірілген жүйесі туралы келісім.
2006 жылғы 3 қазандағы ҚР Үкіметі мен РФ Үкіметі арасындағы Орынбор газ өңдеу зауытының базасында кәсіпкерлік субъектісін құрудағы ынтымақтастық туралы келісім.
-Еуразиялық экономикалық одаққа мүше Ресей Федерациясының аумағында Қарашығанақ газын "Газпром Переработка" ЖШС өндірістік объектілерінде өңдеу шарттары туралы ҚР Энергетика министрлігінің 13 ақпандағы 2026 жылғы №13-1-12/812 қорытындысы.
-2023 жылғы 4 желтоқсандағы Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағынан әкетілетін тауарлардың шығарылған жерін анықтаудың үйлестірілген жүйесі туралы келісім.
-
2006 жылғы 3 қазандағы ҚР Үкіметі мен РФ Үкіметі арасындағы Орынбор газ өңдеу зауытының базасында кәсіпкерлік субъектісін құрудағы ынтымақтастық туралы келісім.
-Еуразиялық экономикалық одаққа мүше Ресей Федерациясының аумағында Қарашығанақ газын "Газпром Переработка" ЖШС өндірістік объектілерінде өңдеу шарттары туралы ҚР Энергетика министрлігінің 13 ақпандағы 2026 жылғы №13-1-12/812 қорытындысы.
-2023 жылғы 4 желтоқсандағы Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағынан әкетілетін тауарлардың шығарылған жерін анықтаудың үйлестірілген жүйесі туралы келісім.
-
ЭМ
83
Мұнай-газ өңдеу өнеркәсібі
2711190000
Басқа сұйытылған мұнай газдары
Пентан-гексан фракциясы
2006 жылғы 3 қазандағы ҚР Үкіметі мен РФ Үкіметі арасындағы Орынбор газ өңдеу зауытының базасында кәсіпкерлік субъектісін құрудағы ынтымақтастық туралы келісім.
-Еуразиялық экономикалық одаққа мүше Ресей Федерациясының аумағында Қарашығанақ газын "Газпром Переработка" ЖШС өндірістік объектілерінде өңдеу шарттары туралы ҚР Энергетика министрлігінің 13 ақпандағы 2026 жылғы №13-1-12/812 қорытындысы.
-2023 жылғы 4 желтоқсандағы Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағынан әкетілетін тауарлардың шығарылған жерін анықтаудың үйлестірілген жүйесі туралы келісім.
2006 жылғы 3 қазандағы ҚР Үкіметі мен РФ Үкіметі арасындағы Орынбор газ өңдеу зауытының базасында кәсіпкерлік субъектісін құрудағы ынтымақтастық туралы келісім.
-Еуразиялық экономикалық одаққа мүше Ресей Федерациясының аумағында Қарашығанақ газын "Газпром Переработка" ЖШС өндірістік объектілерінде өңдеу шарттары туралы ҚР Энергетика министрлігінің 13 ақпандағы 2026 жылғы №13-1-12/812 қорытындысы.
-2023 жылғы 4 желтоқсандағы Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағынан әкетілетін тауарлардың шығарылған жерін анықтаудың үйлестірілген жүйесі туралы келісім.
-
2006 жылғы 3 қазандағы ҚР Үкіметі мен РФ Үкіметі арасындағы Орынбор газ өңдеу зауытының базасында кәсіпкерлік субъектісін құрудағы ынтымақтастық туралы келісім.
-Еуразиялық экономикалық одаққа мүше Ресей Федерациясының аумағында Қарашығанақ газын "Газпром Переработка" ЖШС өндірістік объектілерінде өңдеу шарттары туралы ҚР Энергетика министрлігінің 13 ақпандағы 2026 жылғы №13-1-12/812 қорытындысы.
-2023 жылғы 4 желтоқсандағы Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағынан әкетілетін тауарлардың шығарылған жерін анықтаудың үйлестірілген жүйесі туралы келісім.
-
ЭМ
84
Мұнай-газ өңдеу өнеркәсібі
2711190000
Басқа сұйытылған мұнай газдары
Сұйытылған көмірсутекті газ ТПБ маркалы коммуналдық-тұрмыстық тұтынуға арналған отын

2901100001
Углеводороды ацикличные, насыщенные:этан
Этановая фракция (Этан), марка А
Соглашение между Правительством РК и Правительством РФ о сотрудничестве в создании хозяйственного общества на базе Оренбургского газоперерабатывающего завода от 03 октября 2006 года. -Заключение Министерства энергетики РК №13-1-12/812 от 13 февраля 2026 года об условиях переработки Карачаганакского газа на территории Российской Федерации - члена Евразийского экономического союза на производственных мощностях ООО "Газпром переработка".-Соглашение о гармонизированной системе определения происхождения товаров, вывозимых с таможенной территории Евразийского экономического союза от 04 декабря 2023 года.
Соглашение между Правительством РК и Правительством РФ о сотрудничестве в создании хозяйственного общества на базе Оренбургского газоперерабатывающего завода от 03 октября 2006 года. -Заключение Министерства энергетики РК №13-1-12/812 от 13 февраля 2026 года об условиях переработки Карачаганакского газа на территории Российской Федерации - члена Евразийского экономического союза на производственных мощностях ООО "Газпром переработка".-Соглашение о гармонизированной системе определения происхождения товаров, вывозимых с таможенной территории Евразийского экономического союза от 04 декабря 2023 года.
-
Соглашение между Правительством РК и Правительством РФ о сотрудничестве в создании хозяйственного общества на базе Оренбургского газоперерабатывающего завода от 03 октября 2006 года. -Заключение Министерства энергетики РК №13-1-12/812 от 13 февраля 2026 года об условиях переработки Карачаганакского газа на территории Российской Федерации - члена Евразийского экономического союза на производственных мощностях ООО "Газпром переработка".-Соглашение о гармонизированной системе определения происхождения товаров, вывозимых с таможенной территории Евразийского экономического союза от 04 декабря 2023 года.
-
МЭ
83
Нефтегазоперерабатывающая промышленность
2711190000
Прочие сжиженные нефтяные газы
Фракция пентан-гексановая
Соглашение между Правительством РК и Правительством РФ о сотрудничестве в создании хозяйственного общества на базе Оренбургского газоперерабатывающего завода от 03 октября 2006 года.
-Заключение Министерства энергетики РК №13-1-12/812 от 13 февраля 2026 года об условиях переработки Карачаганакского газа на территории Российской Федерации - члена Евразийского экономического союза на производственных мощностях ООО "Газпром переработка".
-Соглашение о гармонизированной системе определения происхождения товаров, вывозимых с таможенной территории Евразийского экономического союза от 04 декабря 2023 года.
Соглашение между Правительством РК и Правительством РФ о сотрудничестве в создании хозяйственного общества на базе Оренбургского газоперерабатывающего завода от 03 октября 2006 года.
-Заключение Министерства энергетики РК №13-1-12/812 от 13 февраля 2026 года об условиях переработки Карачаганакского газа на территории Российской Федерации - члена Евразийского экономического союза на производственных мощностях ООО "Газпром переработка".
-Соглашение о гармонизированной системе определения происхождения товаров, вывозимых с таможенной территории Евразийского экономического союза от 04 декабря 2023 года.
-
Соглашение между Правительством РК и Правительством РФ о сотрудничестве в создании хозяйственного общества на базе Оренбургского газоперерабатывающего завода от 03 октября 2006 года.
-Заключение Министерства энергетики РК №13-1-12/812 от 13 февраля 2026 года об условиях переработки Карачаганакского газа на территории Российской Федерации - члена Евразийского экономического союза на производственных мощностях ООО "Газпром переработка".
-Соглашение о гармонизированной системе определения происхождения товаров, вывозимых с таможенной территории Евразийского экономического союза от 04 декабря 2023 года.
-
МЭ
84
Нефтегазоперерабатывающая промышленность
2711190000
Прочие сжиженные нефтяные газы
Газ углеводородный сжиженный топливный для коммунально-бытового потребления марки ПБТ

1. ҚР жер қойнауын пайдалану құқығына лизензияның болуы.
2. Жабдықтың болуы.
3. Өнімге сәйкестік сертификатының болуы.
4. Аккредиттелген сынақ зертханасының болуы.
1. Мұнай және газ өндіру.
2. Мұнайды бөлу.
3. Газды күкіртті тазарту.
4. Газды кептіру және демеркаптанизациялау.
5. Газды сығымдау.
6. Газ сапасын бақылау.
7. Төлқұжаттау және жөнелту.
7
1. Мұнайды бөлу.
2. Газды күкіртті тазарту.
3. Газды кептіру және демеркаптанизациялау.
4. Төлқұжаттау және жөнелту.
4
ЭМ
85
Мұнай-газ өңдеу өнеркәсібі
2701121000
Кокстелетін битумды тас көмір
Фракциялық көмір концентраты
Өндіріс сулы-магнетитті суспензияны пайдалану кезінде ауыр орта байытуды қолдана отырып, байыту фабрикасы жағдайында жүзеге асырылады. Процесс үздіксіз режимде жүргізіледі, бөлшектеуді, тығыздығы бойынша бөлуді, дегидрациялауды, ортаны регенирациялауды қамтиды
1) шикізатты қабылдау және қоймалау
2) 0-50мм дейін ұсақтау
3) тығыздығы бойынша өнімдерге бөлінуі (концентрат және тұқым)
4) байыту өнімдерінің дегидрациясы
5) ауыр ортаның регенерациясы
6) концентратты фракциялар бойынша сұрыптау
7) қоймалау
8) өнімді сақтау және тиеп жөнелту
8
1) ұсақтау
2) байыту
3) фракциялар бойынша сұрыптау
4) қоймалау
4
ЭМ
86
Мұнай-газ өңдеу өнеркәсібі
2701129000
Өзге де битуминозды көмір
Фракциялық көмір концентраты
Өндіріс сулы-магнетитті суспензияны пайдалану кезінде ауыр орта байытуды қолдана отырып, байыту фабрикасы жағдайында жүзеге асырылады. Процесс үздіксіз режимде жүргізіледі, бөлшектеуді, тығыздығы бойынша бөлуді, дегидрациялауды, ортаны регенирациялауды қамтиды.
1) шикізатты қабылдау және қоймалау
2) 0-50мм дейін ұсақтау
3) тығыздығы бойынша өнімдерге бөлінуі (концентрат және тұқым)
4) байыту өнімдерінің дегидрациясы
5) ауыр ортаның регенерациясы
6) концентратты фракциялар бойынша сұрыптау
7) қоймалау
8) өнімді сақтау және тиеп жөнелту
8
1) ұсақтау
2) байыту
3) фракциялар бойынша сұрыптау
4) қоймалау
4
ЭМ
87
Мұнай-газ өңдеу өнеркәсібі
2711129400
Басқа мақсаттарға арналған, тазалығы 90%-дан жоғары, бірақ 99%-дан кем емес сұйытылған пропан
Пропан техникалық маркалы ПТ
Өнімге қатысты нормативтік құжаттың болуы және стандарттар талаптарына сәйкестігі:
1. ГОСТ 20448-2018 "Коммуналдық-тұрмыстық тұтынуға арналған сұйытылған көмірсутекті отын газдары. Техникалық шарттар"
2. СТ РК 1663-2007 "Сұйытылған көмірсутекті отын газдары. Техникалық шарттар"
1. Мұнай мен ілеспе газды бастапқы дайындау
2. Газды қышқыл компоненттерден тазарту
3. Тауарлық газды құрғату, дайындау және қысымдау
4. Сапаны бақылау және техникалық қабылдау
5. Сақтау және тиеп-жөнелту
5
1. Мұнай мен ілеспе газды бастапқы дайындау
2. Газды қышқыл компоненттерден тазарту
3. Тауарлық газды құрғату, дайындау және қысымдау
4. Сапаны бақылау және техникалық қабылдау
5. Сақтау және тиеп-жөнелту
5
ЭМ
88
Мұнай-газ өңдеу өнеркәсібі

1. Наличие лицензии на право пользования недрами в РК.
2. Наличие оборудования.
3. Наличие сертификата соответствия на продукцию.
4. Наличие аккредитованной испытательной лаборатории.
1. Добыча нефти и газа.
2. Сепарация нефти.
3. Сероочистка газа.
4. Осушка и демеркаптанизация газа.
5. Компримирование газа.
6.Контроль качества газа.
7. Паспортизация и отгрузка.
7
1. Сепарация нефти.
2. Сероочистка газа.
3. Осушка и демеркаптанизация газа.
4. Паспортизация и отгрузка.
4
МЭ
85
Нефтегазоперерабатывающая промышленность
2701121000
Уголь каменный битуминозный коксующийся
Угольный концентрат фракционный
Производство осуществляется в условиях обогатительной фабрики с применением тяжелосреднего обогащения при использовании водно-магнетитовой суспензии. Процесс ведется в непрерывном режиме, включает дробление, разделение по плотности, дегидрация, регенирацию среды.
1) прием сырья и складирование
2) дробление до 0-50мм
3) разделение на продукты по плотности (концентрат и порода)
4) дегидрация продуктов обогащения
5) регенерация тяжелой среды
6) сортировка концентрата по фракциям
7) складирование
8) хранение и отгрузка продукции
8
1) дробление
2) обогащение
3) сортировка по фракциям
4) складирование
4
МЭ
86
Нефтегазоперерабатывающая промышленность
2701129000
Уголь битуминозный - прочий
Угольный концентрат фракционный
Производство осуществляется в условиях обогатительной фабрики с применением тяжелосреднего обогащения при использовании водно-магнетитовой суспензии. Процесс ведется в непрерывном режиме, включает дробление, разделение по плотности, дегидрация, регенирацию среды.
1) прием сырья и складирование
2) дробление до 0-50мм
3) разделение на продукты по плотности (концентрат и порода)
4) дегидрация продуктов обогащения
5) регенерация тяжелой среды
6) сортировка концентрата по фракциям
7) складирование
8) хранение и отгрузка продукции
8
1) дробление
2) обогащение
3) сортировка по фракциям
4) складирование
4
МЭ
87
Нефтегазоперерабатывающая промышленность
2711129400
Сжиженный пропан чистотой более 90%, но не менее 99%, для прочих целей
Пропан технический марки ПТ
Наличие нормативного документа на продукцию и соответствие требованиям стандартов -1. ГОСТ 20448-2018 "Газы углеводородные сжиженные топливные для коммунально-бытового потребления. Технические условия" 2. СТ РК 1663-2007 "Газы углеводородные сжиженные топливные. Технические условия"
1. Первичная подготовка нефти и попутного газа2. Очистка газа от кислых компонентов3. Осушка, подготовка и компримирование товарного газа4. Контроль качества и техническая приемка.5. Хранение и отгрузка
5
1. Первичная подготовка нефти и попутного газа2. Очистка газа от кислых компонентов3. Осушка, подготовка и компримирование товарного газа4. Контроль качества и техническая приемка.5. Хранение и отгрузка
5
МЭ
88
Нефтегазоперерабатывающая промышленность

2711139700
Басқа сұйытылған бутандар
Бутан техникалық маркалы БТ
Өнімге қатысты нормативтік құжаттың болуы және стандарттар талаптарына сәйкестігі:
1. ГОСТ 20448-2018 "Коммуналдық-тұрмыстық мақсатқа арналған сұйытылған көмірсутекті отын газдары. Техникалық шарттар"
2. СТ РК 1663-2007 "Сұйытылған көмірсутекті отын газдары. Техникалық шарттар"
1. Мұнай мен ілеспе газды бастапқы дайындау
2. Газды қышқыл компоненттерден тазарту
3. Тауарлық газды құрғату, дайындау және қысымдау
4. Сапаны бақылау және техникалық қабылдау
5. Сақтау және тиеп-жөнелту
5
1. Мұнай мен ілеспе газды бастапқы дайындау
2. Газды қышқыл компоненттерден тазарту
3. Тауарлық газды құрғату, дайындау және қысымдау
4. Сапаны бақылау және техникалық қабылдау
5. Сақтау және тиеп-жөнелту
5
ЭМ
89
Мұнай-газ өңдеу өнеркәсібі
2503001000
Сера (күкірт) шикі немесе тазартылмаған
Күкірт сұйық және түйіршіктелген
Өнімге қатысты нормативтік құжаттың болуы және стандарттар талаптарына сәйкестігі:
1. ГОСТ 127.1-93 "Техникалық күкірт. Техникалық шарттар"
1. Мұнай мен ілеспе газды бастапқы дайындау
2. Газды қышқыл компоненттерден тазарту
3. Қышқыл газдан күкірт өндіру және қалдық (құйрық) газды тазарту
4. Түйіршіктеу және сапаны бақылау
5. Сақтау және тиеп-жөнелту
5
1. Мұнай мен ілеспе газды бастапқы дайындау
2. Газды қышқыл компоненттерден тазарту
3. Қышқыл газдан күкірт өндіру және қалдық (құйрық) газды тазарту
4. Түйіршіктеу және сапаны бақылау
5. Сақтау және тиеп-жөнелту
5
ЭМ
90
Мұнай-газ өңдеу өнеркәсібі
27111210000
Газ тәрізді күйдегі табиғи Газ
Табиғи жанғыш Газ
Өнімге қатысты нормативтік құжаттың болуы және стандарттар талаптарына сәйкестігі:
1. ГОСТ 5542-2022 "Өнеркәсіптік және коммуналдық-тұрмыстық мақсаттағы табиғи газ. Техникалық шарттар"
2. СТ РК 1666-2007 "Магистральдық газ құбырлары арқылы жеткізілетін және тасымалданатын табиғи жанғыш газдар. Техникалық шарттар"
1. Мұнай мен ілеспе газды бастапқы дайындау
2. Газды қышқыл компоненттерден тазарту
3. Тауарлық газды құрғату, дайындау және қысымдау
4. Сапаны бақылау және техникалық қабылдау
5. Сақтау және тиеп-жөнелту
5
1. Мұнай мен ілеспе газды бастапқы дайындау
2. Газды қышқыл компоненттерден тазарту
3. Тауарлық газды құрғату, дайындау және қысымдау
4. Сапаны бақылау және техникалық қабылдау
5. Сақтау және тиеп-жөнелту
5
ЭМ
91
Мұнай-газ өңдеу өнеркәсібі
2711140009
Сұйытылған этилен, пропилен, бутилен және басқа да бутадиендер
Пропан-пропилен фракциясы (ППФ) ҚР СТ 3830-2022, ТШ 0272-024-00151638-99
Өндіріс паспортының болуы
Қолданыстағы өндіріс паспортында көзделген өндірістік және технологиялық операциялар
Саны қолданыстағы өндіріс паспортымен анықталады
Қолданыстағы өндіріс паспортында көзделген өндірістік және технологиялық операциялар
Саны қолданыстағы өндіріс паспортымен анықталады
ЭМ
92
Мұнай-газ өңдеу өнеркәсібі

2711139700
Прочие сжиженные бутаны
Бутан технический марки БТ
Наличие нормативного документа на продукцию и соответствие требованиям стандартов -1. ГОСТ 20448-2018 "Газы углеводородные сжиженные топливные для коммунально-бытового потребления. Технические условия"2. СТ РК 1663-2007 "Газы углеводородные сжиженные топливные. Технические условия"
1. Первичная подготовка нефти и попутного газа2. Очистка газа от кислых компонентов3. Осушка, подготовка и компримирование товарного газа4. Контроль качества и техническая приемка.5. Хранение и отгрузка
5
1. Первичная подготовка нефти и попутного газа2. Очистка газа от кислых компонентов3. Осушка, подготовка и компримирование товарного газа4. Контроль качества и техническая приемка.5. Хранение и отгрузка
5
МЭ
89
Нефтегазоперерабатывающая промышленность
2503001000
Сера сырая или нерафинированная
Сера жидкая и гранулированная
Наличие нормативного документа на продукцию и соответствие требованиям стандартов -1. ГОСТ 127.1-93 "Сера техническая. Технические условия"
1. Первичная подготовка нефти и попутного газа2. Очистка газа от кислых компонентов3. Производство серы из кислого газа и очистка хвостового газа4. Грануляция и контроль качества5. Хранение и отгрузка
5
1. Первичная подготовка нефти и попутного газа2. Очистка газа от кислых компонентов3. Производство серы из кислого газа и очистка хвостового газа4. Грануляция и контроль качества5. Хранение и отгрузка
5
МЭ
90
Нефтегазоперерабатывающая промышленность
2711210000
Газ природный в газообразном состоянии
Газ горючий природный
Наличие нормативного документа на продукцию и соответствие требованиям стандартов -1. ГОСТ 5542-2022 "Газ природный промышленного и коммунально-бытового назначения. Технические условия"2. СТ РК 1666-2007 "Газы горючие природные, поставляемые и транспортируемые по магистральным газопроводам. Технические условия"
1. Первичная подготовка нефти и попутного газа2. Очистка газа от кислых компонентов3. Осушка, подготовка и компримирование товарного газа4. Контроль качества и техническая приемка.5. Хранение и отгрузка
5
1. Первичная подготовка нефти и попутного газа2. Очистка газа от кислых компонентов3. Осушка, подготовка и компримирование товарного газа4. Контроль качества и техническая приемка.5. Хранение и отгрузка
5
МЭ
91
Нефтегазоперерабатывающая промышленность
2711140009
Сжиженные этилен, пропилен, бутилен и бутадиен прочие
Пропан-пропиленовая фракция (ППФ) СТ РК 3830-2022, ТУ 0272-024-00151638-99
Наличие паспорта производства
Производственные и технологические операции, предусмотренные действующим паспортом производства
Количество определяется действующим паспортом производства
Производственные и технологические операции, предусмотренные действующим паспортом производства
Количество определяется действующим паспортом производства
МЭ
92
Нефтегазоперерабатывающая промышленность

2711140009
Сұйытылған этилен, пропилен, бутилен және басқа да бутадиендер
Бутан-бутилен фракциясы (ББФ) ҚР СТ 3760-2022, ТШ 0272-027-00151638-99
Өндіріс паспортының болуы
Қолданыстағы өндіріс паспортында көзделген өндірістік және технологиялық операциялар
Саны қолданыстағы өндіріс паспортымен анықталады
Қолданыстағы өндіріс паспортында көзделген өндірістік және технологиялық операциялар
Саны қолданыстағы өндіріс паспортымен анықталады
ЭМ
93
Мұнай-газ өңдеу өнеркәсібі
2710194220
Құрамында күкірт мөлшері 0,05 мас аспайтын басқа мақсаттарға арналған Газойли.% , қысқы дизель отыны
Дизельдік отыны, қысқы, 0 (1,2,3)-сыныпты, К5 экологиялық класты, "ДТ-З-К5" маркалы
Өндіріс паспортының болуы
Қолданыстағы өндіріс паспортында көзделген өндірістік және технологиялық операциялар
Саны қолданыстағы өндіріс паспортымен анықталады
Қолданыстағы өндіріс паспортында көзделген өндірістік және технологиялық операциялар
Саны қолданыстағы өндіріс паспортымен анықталады
ЭМ
94
Мұнай-газ өңдеу өнеркәсібі
2710194210
Басқа мақсаттарға арналған газойльдер, құрамындағы күкірт 0,05 мас.%-дан аспайтын: жазғы дизельдік отын
ЕУРО дизельдік отыны, жазғы, А сорты, К5 экологиялық класты, МЕМСТ 32511-2013 бойынша "ДТ-Л-К5" маркалы
Өндіріс паспортының болуы
Қолданыстағы өндіріс паспортында көзделген өндірістік және технологиялық операциялар
Саны қолданыстағы өндіріс паспортымен анықталады
Қолданыстағы өндіріс паспортында көзделген өндірістік және технологиялық операциялар
Саны қолданыстағы өндіріс паспортымен анықталады
ЭМ
95
Мұнай-газ өңдеу өнеркәсібі
2710194210
Басқа мақсаттарға арналған газойльдер, құрамындағы күкірт 0,05 мас.%-дан аспайтын: жазғы дизельдік отын
ЕУРО дизельдік отыны, жазғы, Б сорты, К5 экологиялық класты, МСТ 32511-2013 бойынша "ДТ-Л-К5" маркалы
Өндіріс паспортының болуы
Қолданыстағы өндіріс паспортында көзделген өндірістік және технологиялық операциялар
Саны қолданыстағы өндіріс паспортымен анықталады
Қолданыстағы өндіріс паспортында көзделген өндірістік және технологиялық операциялар
Саны қолданыстағы өндіріс паспортымен анықталады
ЭМ
96
Мұнай-газ өңдеу өнеркәсібі
2710124130
Құрамындағы қорғасын 0,013 г/л-ден аспайтын, октан саны 92 немесе одан көп (зерттеу әдісі бойынша), құрамында биодизель бар және пайдаланылған мұнай өнімдерін қоспағандағы автомобиль бензині
"МЕМСТ 32513-2013 бойынша К5 экологиялық класты, "АИ-92-К5" маркалы автомобиль бензині"
Өндіріс паспортының болуы
Қолданыстағы өндіріс паспортында көзделген өндірістік және технологиялық операциялар
Саны қолданыстағы өндіріс паспортымен анықталады
Қолданыстағы өндіріс паспортында көзделген өндірістік және технологиялық операциялар
Саны қолданыстағы өндіріс паспортымен анықталады
ЭМ
97
Мұнай-газ өңдеу өнеркәсібі

2711140009
Сжиженные этилен, пропилен, бутилен и бутадиен прочие
Бутан-бутиленовая фракция (ББФ) СТ РК 3760-2022, ТУ 0272-027-00151638-99
Наличие паспорта производства
Производственные и технологические операции, предусмотренные действующим паспортом производства
Количество определяется действующим паспортом производства
Производственные и технологические операции, предусмотренные действующим паспортом производства
Количество определяется действующим паспортом производства
МЭ
93
Нефтегазоперерабатывающая промышленность
2710194220
газойли для прочих целей, с содержанием серы не более 0,05 мас.%: дизельное топливо зимнее
Топливо дизельное, зимнее, класса 0 (1,2,3), экологического класса К5, марки ДТ-ЗК5"
Наличие паспорта производства
Производственные и технологические операции, предусмотренные действующим паспортом производства
Количество определяется действующим паспортом производства
Производственные и технологические операции, предусмотренные действующим паспортом производства
Количество определяется действующим паспортом производства
МЭ
94
Нефтегазоперерабатывающая промышленность
2710194210
газойли для прочих целей, с содержанием серы не более 0,05 мас.%: дизельное топливо летнее
Топливо дизельное ЕВРО, летнее, сорт А экологического класса К5, марки ДТ-ЛК5 по ГОСТ 32511-2013".
Наличие паспорта производства
Производственные и технологические операции, предусмотренные действующим паспортом производства
Количество определяется действующим паспортом производства
Производственные и технологические операции, предусмотренные действующим паспортом производства
Количество определяется действующим паспортом производства
МЭ
95
Нефтегазоперерабатывающая промышленность
2710194210
газойли для прочих целей, с содержанием серы не более 0,05 мас.%: дизельное топливо летнее
Топливо дизельное ЕВРО, летнее, сорт В экологического класса К5, марки ДТ-ЛК5 по ГОСТ 32511-2013".
Наличие паспорта производства
Производственные и технологические операции, предусмотренные действующим паспортом производства
Количество определяется действующим паспортом производства
Производственные и технологические операции, предусмотренные действующим паспортом производства
Количество определяется действующим паспортом производства
МЭ
96
Нефтегазоперерабатывающая промышленность
2710124130
Бензин автомобильный, с содержанием свинца не более 0,013 г/л, с октановым числом 92 или более (по исследовательскому методу), за исключением содержащих биодизель и отработанных нефтепродуктов
"Автомобильный бензин экологического класса К5 марки АИ92-К5 по ГОСТ 325132013"
Наличие паспорта производства
Производственные и технологические операции, предусмотренные действующим паспортом производства
Количество определяется действующим паспортом производства
Производственные и технологические операции, предусмотренные действующим паспортом производства
Количество определяется действующим паспортом производства
МЭ
97
Нефтегазоперерабатывающая промышленность

2710124500
Құрамындағы қорғасын 0,013 г/л-ден аспайтын, октан саны 95 немесе одан көп, бірақ 98-ден аз (зерттеу әдісі бойынша) басқа да авиациялық бензиндер
"МЕМСТ 32513-2013 бойынша К5 экологиялық класты, "АИ-95-К5" маркалы автомобиль бензині"
Өндіріс паспортының болуы
Қолданыстағы өндіріс паспортында көзделген өндірістік және технологиялық операциялар
Саны қолданыстағы өндіріс паспортымен анықталады
Қолданыстағы өндіріс паспортында көзделген өндірістік және технологиялық операциялар
Саны қолданыстағы өндіріс паспортымен анықталады
ЭМ
";
көрсетілген бұйрыққа сәйкес бекітілген мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу өндіріс, өндірістік және технологиялық операциялар шарттарында:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 816 – 1174-жолдарымен толықтырылсын:
"
816
Мал шаруашылығы өнімдерін өңдеу
0207119009
Үй тауықтарының еті (Gallus domesticus), бөліктерге бөлінбеген, жаңа немесе салқындатылған, қауырсыны жұлынып, ішкі ағзалары алынған, басы, аяқтарының төменгі бөлігі (табан буындары) және мойны, сондай-ақ жүрек, бауыр және бұлшықетті қарынсыз, "65%-дық балапан" ретінде ұсынылған немесе өзге түрде бөлшектеліп ұсынылған, өзге де.
Бройлер балапанының тұтас ұшасы, салқындатылған
Мемлекеттік стандарт, Техникалық шарттар, Стандарттар
1. Сою алдындағы ұстап тұру
2. Құсты ұстау (аулау)
3. Құсты сою цехына тасымалдау
4.Қабылдау
5. Құсты ілу (конвейерге ілу)
6.Есеңгірету
7. Қансыздандыру
8. Қауырсынын алу
9. Ішек-қарнын тазалау
10. Жуу
11. Салқындату
13. Қаптау
14. Сақтау
14
1. Құсты ілу (конвейерге ілу)
2. Есеңгірету
3. Қансыздандыру
4. Қауырсынын алу
5. Ішек-қарнын тазалау
6. Жуу
7. Салқындату
7
АШМ
(мал шаруашылығы)
817
Мал шаруашылығы өнімдерін өңдеу
0207137009
Үй тауықтарының еті (Gallus domesticus), жаңа немесе салқындатылған, ұшаның бөлшектері, сүйексіз емес, өзге түрлері.
Бройлер балапанының қанаттары (салқындатылған)
Бройлер балапанының сан еті (салқындатылған)
Бройлер балапанының сорпаға арналған жиынтығы (салқындатылған)
Бройлер балапанының жамбас-сан бөлігі (салқындатылған)
Бройлер балапанының төс еті (салқындатылған)
Бройлер балапанының балтыры (сирақ бөлігі) (салқындатылған)
Бройлер балапанының жарты тушкасы (салқындатылған)
Бройлер балапанының филе еті (салқындатылған)
Бройлер балапанының рагуға арналған жиынтығы (салқындатылған)
Мемлекеттік стандарт, Техникалық шарттар, Стандарттар
1. Сою алдындағы ұстап тұру
2. Құсты ұстау (аулау)
3. Құсты сою цехына тасымалдау
4.Қабылдау
5. Құсты ілу (конвейерге ілу)
6.Есеңгірету
7. Қансыздандыру
8. Қауырсынын алу
9. Ішек-қарнын тазалау
10. Жуу
11. Салқындату
13. Қаптау
14. Сақтау
14
1. Құсты ілу (конвейерге ілу)

2710124500
Бензины авиационные прочие, с содержанием свинца не более 0,013 г/л с октановым числом 95 или более, но менее 98 (по исследовательскому методу)
"Автомобильный бензин экологического класса К5 марки АИ95-К5 по ГОСТ 325132013"
Наличие паспорта производства
Производственные и технологические операции, предусмотренные действующим паспортом производства
Количество определяется действующим паспортом производства
Производственные и технологические операции, предусмотренные действующим паспортом производства
Количество определяется действующим паспортом производства
МЭ
";
в условиях производства, производственных и технологических операций переработки животноводческой продукции, утвержденных указанным приказом:
дополнить строками, порядковые номера 816 – 1174, следующего содержания:
"
816
Переработка животноводческой продукции
0207119009
Мясо кур домашних (gallus domesticus), не разделенные на части, свежие или охлажденные, ощипанные и портрошенные, без головы и плюсен ног и без шейки, сердца печени и мускульного желудка, представленные как "65%-ные цыплята", или представленные в какой-либо другой разделке, прочие
Тушка цыпленка-бройлера охл
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. Предубойная выдержка
2. Отлов птицы
3. Транспортировка птицы до убойного цеха
4. Приемка
5. Навешивание птицы
6. Оглушение
7. Обескровливание
8. Удаление оперения
9. Потрошение
10. Промывка
11. Охлаждение
12. Сортировка
13. Упаковка
14. Хранение
14
1. Навешивание птицы
2. Оглушение
3. Обескровливание
4. удаление оперения
5. Потрошение
6. Промывка
7. Охлаждение
7
МСХ(животноводство)
817
Переработка животноводческой продукции
0207137009
Мясо кур домашних (gallus domesticus), свежие или охлажденные части тушек, необваленные, прочее
Крылья цыпленка-бройлера (охл), Бедро цыпленка-бройлера(охл.),Суповой набор цыпленка-бройлера(охл.), Окорочок цыпленка-бройлера(охл.), Грудка цыпленка-бройлера(охл.),Голень цыпленка-бройлера(охл.), Полутушка цыпленка-бройлера(охл.), Филе цыпленка-бройлера(охл.),Набор для рагу цыпленка-бройлера(охл.)
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. Предубойная выдержка
2. Отлов птицы
3. Транспортировка птицы до убойного цеха
4. Приемка
5. Навешивание птицы
6. Оглушение
7. Обескровливание
8. Удаление оперения
9. Потрошение
10. Промывка
11. Охлаждение
12. Сортировка
13. Упаковка
14. Хранение
14
1. Навешивание птицы

2. Есеңгірету
3. Қансыздандыру
4. Қауырсынын алу
5. Ішек-қарнын тазалау
6. Жуу
7. Салқындату
7
АШМ
(мал шаруашылығы)
818
Мал шаруашылығы өнімдерін өңдеу
0207139909
Үй тауықтарының (Gallus domesticus) субөнімдері, жаңа немесе салқындатылған, өзге
Бройлер балапанының мойны (салқындатылған)
Бройлер балапанының басы (салқындатылған)
Бройлер балапанының бұлшықет қарны (салқындатылған)
Бройлер балапанының аяқтары (салқындатылған)
Бройлер балапанының жүрегі (салқындатылған)
Мемлекеттік стандарт, Техникалық шарттар, Стандарттар
1. Сою алдындағы ұстап тұру
2. Құсты ұстау (аулау)
3. Құсты сою цехына тасымалдау
4.Қабылдау
5. Құсты ілу (конвейерге ілу)
6.Есеңгірету
7. Қансыздандыру
8. Қауырсынын алу
9. Ішек-қарнын тазалау
10. Жуу
11. Салқындату
13. Қаптау
14. Сақтау
14
1. Құсты ілу (конвейерге ілу)
2. Есеңгірету
3. Қансыздандыру
4. Қауырсынын алу
5. Ішек-қарнын тазалау
6. Жуу
7. Салқындату
7
АШМ
(мал шаруашылығы)
819
Мал шаруашылығы өнімдерін өңдеу
0207139109
Үй тауығының (Gallus domesticus) бауыры, балғын немесе салқындатылған, одан өзге
Бройлер балапанының бауыры, салқындатылған
Мемлекеттік стандарт, Техникалық шарттар, Стандарттар
1. Сою алдындағы ұстап тұру
2. Құсты ұстау (аулау)
3. Құсты сою цехына тасымалдау
4.Қабылдау
5. Құсты ілу (конвейерге ілу)
6.Есеңгірету
7. Қансыздандыру
8. Қауырсынын алу
9. Ішек-қарнын тазалау
10. Жуу
11. Салқындату
13. Қаптау
14. Сақтау
14
1. Құсты ілу (конвейерге ілу)
2. Есеңгірету
3. Қансыздандыру
4. Қауырсынын алу
5. Ішек-қарнын тазалау
6. Жуу
7. Салқындату
7
АШМ
(мал шаруашылығы)
820
Мал шаруашылығы өнімдерін өңдеу
0207129009
Үй тауықтарының еті (Gallus domesticus), бөліктерге бөлінбеген, мұздатылған, қауырсыны жұлынып, ішек-қарыны тазартылған, бассыз, аяқтарының сирағынан (плюснадан) және мойынсыз, сондай-ақ жүрегі, бауыры және бұлшық етті қарынсыз, "65%-дық балапандар" ретінде немесе кез келген басқа түрде ұсынылған, өзге түрлері.
Бройлер балапанының тұтас ұшасы,мұздатылған
Мемлекеттік стандарт, Техникалық шарттар, Стандарттар
1.Сою алдындағы ұстап тұру
2. Құсты ұстау (аулау)
3. Құсты сою цехына тасымалдау
4. Қабылдау
5. Құсты ілу (конвейерге ілу)
6. Есеңгірету
7. Қансыздандыру
8. Қауырсынын алу
9. Ішек-қарнын тазалау
10. Жуу
11. Салқындату
13. Қаптау
14 Муздату
15 Сақтау
15
1. Құсты ілу (конвейерге ілу)
2. Есеңгірету
3. Қансыздандыру
4. Қауырсынын алу
5. Ішек-қарнын тазалау
6. Жуу
7. Салқындату
8.Сұрыптау
9. Қаптау
10. Мұздату
10
АШМ
(мал шаруашылығы)
821
Мал шаруашылығы өнімдерін өңдеу
207147009
Үй тауықтарының (Gallus domesticus) еті, ұшаның мұздатылған бөліктері, сүйегінен ажыратылмаған, өзге
Бройлер балапанының қанаты
Бройлер балапанының жамбас бөлігі
Бройлер балапанының сорпа жинағы
Бройлер балапанының сан еті (өкше)
Бройлер балапанының төс еті
Бройлер балапанының шынтақ бөлігі (санның төменгі бөлігі)
Бройлер балапанының жартылай ұшасы
Бройлер балапанының филесі
Бройлер балапанының қанат ұшы
Бройлер балапанының рагуға арналған жинағы
Мемлекеттік стандарт, Техникалық шарттар, Стандарттар
1.Сою алдындағы ұстап тұру
2. Құсты ұстау (аулау)
3. Құсты сою цехына тасымалдау
4. Қабылдау
5. Құсты ілу (конвейерге ілу)
6. Есеңгірету
7. Қансыздандыру
8. Қауырсынын алу
9. Ішек-қарнын тазалау
10. Жуу
11. Салқындату
13. Қаптау
14 Муздату
15 Сақтау
15

2. Оглушение
3. Обескровливание
4. удаление оперения
5. Потрошение
6. Промывка
7. Охлаждение
7
МСХ(животноводство)
818
Переработка животноводческой продукции
0207139909
субпродукты домашних кур (gallus domesticus), свежие или охлажденные, прочее
Шея цыпленка-бройлера(охл.), Головы цыпленка-бройлера(охл.),Мышечный желудок цыпленка-бройлера(охл.), Ноги цыпленка-бройлера(охл.), Сердце цыпленка-бройлера(охл.)
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. Предубойная выдержка
2. Отлов птицы
3. Транспортировка птицы до убойного цеха
4. Приемка
5. Навешивание птицы
6. Оглушение
7. Обескровливание
8. Удаление оперения
9. Потрошение
10. Промывка
11. Охлаждение
12. Сортировка
13. Упаковка
14. Хранение
14
1. Навешивание птицы
2. Оглушение
3. Обескровливание
4. удаление оперения
5. Потрошение
6. Промывка
7. Охлаждение
7
МСХ(животноводство)
819
Переработка животноводческой продукции
0207139109
Печень кур домашних (gallus domesticus), свежие или охлажденные, прочее
Печень цыпленка бройлера охл
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. Предубойная выдержка
2. Отлов птицы
3. Транспортировка птицы до убойного цеха
4. Приемка
5. Навешивание птицы
6. Оглушение
7. Обескровливание
8. Удаление оперения
9. Потрошение
10. Промывка
11. Охлаждение
13. Упаковка
14. Хранение
14
1. Навешивание птицы
2. Оглушение
3. Обескровливание
4. удаление оперения
5. Потрошение
6. Промывка
7. Охлаждение
7
МСХ(животноводство)
820
Переработка животноводческой продукции
0207129009
Мясо кур домашних (gallus domesticus), не разделенные на части,замороженные, ощипанные и портрошенные, без головы и плюсен ног и без шейки, сердца печени и мускульного желудка, представленные как "65%-ные цыплята", или представленные в какой-либо другой разделке, прочие
Тушка цыпленка-бройлера замороженная
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. Предубойная выдержка
2. Отлов птицы
3. Транспортировка птицы до убойного цеха
4. Приемка
5. Навешивание птицы
8. Удаление оперения
9. Потрошение
10. Промывка
11. Охлаждение
12. Сортировка
13. Упаковка
14. Заморозка
15. Хранение
15
1. Навешивание птицы
2. Оглушение
3. Обескровливание
4. удаление оперения
5. Потрошение
6. Промывка
7. Охлаждение
8. Сортировка
10. Заморозка
10
МСХ(животноводство)
821
Переработка животноводческой продукции
207147009
Мясо кур домашних (gallus domesticus), замороженные части тушек, необваленные, прочее
Крылья цыпленка-бройлера, Бедро цыпленка-бройлера, Суповой набор цыпленка-бройлера, Окорочок цыпленка-бройлера, Грудка цыпленка-бройлера, Голень цыпленка-бройлера, Полутушка цыпленка-бройлера, Филе цыпленка-бройлера, Кисть крыла цыпленка-бройлера, Набор для рагу цыпленка-бройлера
ГОСТ, ТУ, Стандарты

1. Құсты ілу (конвейерге ілу)
2. Есеңгірету
3. Қансыздандыру
4. Қауырсынын алу
5. Ішек-қарнын тазалау
6. Жуу
7. Салқындату
8.Сұрыптау
9. Қаптау
10. Мұздату
10
АШМ
(мал шаруашылығы)
822
Мал шаруашылығы өнімдерін өңдеу
0207149109
Үй тауықтарының (Gallus domesticus) бауыры, мұздатылған, өзге
Бройлер балапанының бауыры, мұздатылған
Мемлекеттік стандарт, Техникалық шарттар, Стандарттар
1.Сою алдындағы ұстап тұру
2. Құсты ұстау (аулау)
3. Құсты сою цехына тасымалдау
4. Қабылдау
5. Құсты ілу (конвейерге ілу)
6. Есеңгірету
7. Қансыздандыру
8. Қауырсынын алу
9. Ішек-қарнын тазалау
10. Жуу
11. Салқындату
13. Қаптау
14 Муздату
15 Сақтау
15
1. Құсты ілу (конвейерге ілу)
2. Есеңгірету
3. Қансыздандыру
4. Қауырсынын алу
5. Ішек-қарнын тазалау
6. Жуу
7. Салқындату
8.Сұрыптау
9. Қаптау
10. Мұздату
10
АШМ
(мал шаруашылығы)
823
Мал шаруашылығы өнімдерін өңдеу
1602323000
Үй тауықтарынан (Gallus domesticus) дайын немесе консервіленген өнімдер, тауар позициясы 0105, құрамында 25% салмақтық немесе одан көп, бірақ кемінде 57% салмақтық үй құсы еті немесе субөнімдері бар
Бройлер балапанының сан еті ысталған,
Бройлер балапанының төс еті, ысталған
Бройлер балапанының қанаттары, ысталған
Бройлер балапанының жартылай ұшасы, ысталған
Бройлер балапанының мойны, ысталған
Мемлекеттік стандарт, Техникалық шарттар, Стандарттар
1.Шикізатты қабылдау
2.Жуу
3.Маринадтау
4.Түтіндіру
5.Қаптау
6.Салмақтау
6
1.Шикізатты қабылдау
2.Жуу
3.Маринадтау
4.Түтіндіру
5.Қаптау
6.Салмақтау
6
АШМ
(мал шаруашылығы)
824
Мал шаруашылығы өнімдерін өңдеу
1602321100
Үй тауықтарынан (Gallus domesticus) дайын немесе консервіленген өнімдер
Кәуап бройлер балапанының сан етінен, кәуап бройлер балапанының жіліншігінен, кәуап бройлер балапанының қанаттарынан
Мемлекеттік стандарт, Техникалық шарттар, Стандарттар
1.Шикізатты қабылдау
2.Жуу
3.Маринадтау
4.Қаптау
5.Салмақтау
5
1.Шикізатты қабылдау
2.Жуу
3.Маринадтау
4.Қаптау
5.Салмақтау
5
АШМ
(мал шаруашылығы)
825
Мал шаруашылығы өнімдерін өңдеу
0207149909
Үй тауықтарының (Gallus domesticus) субөнімдері, мұздатылған, өзге
Бройлер балапанының мойны
Бройлер балапанының басы
Бройлер балапанының бұлшықет қарны
Бройлер балапанының аяқтары
Бройлер балапанының жүрегі
Мемлекеттік стандарт, Техникалық шарттар, Стандарттар
1.Сою алдындағы ұстап тұру
2. Құсты ұстау (аулау)
3. Құсты сою цехына тасымалдау
4. Қабылдау
5. Құсты ілу (конвейерге ілу)
6. Есеңгірету
7. Қансыздандыру
8. Қауырсынын алу
9. Ішек-қарнын тазалау
10. Жуу
11. Салқындату
13. Қаптау
14 Муздату
15 Сақтау
15
1. Құсты ілу (конвейерге ілу)
2. Есеңгірету
3. Қансыздандыру
4. Қауырсынын алу
5. Ішек-қарнын тазалау
6. Жуу
7. Салқындату
8.Сұрыптау
9. Қаптау
10. Мұздату
10
АШМ
(мал шаруашылығы)

1. Предубойная выдержка
2. Отлов птицы 3. Транспортировка птицы до убойного цеха 4. Приемка 5. Навешивание птицы 6. Оглушение 7. Обескровливание 8. Удаление оперения 9. Потрошение 10. Промывка 11. Охлаждение 12. Сортировка 13. Упаковка 14. Заморозка 15. Хранение
15
1. Навешивание птицы 2. Оглушение 3. Обескровливание 4. удаление оперения 5. Потрошение 6. Промывка 7. Охлаждение 8. Сортировка 9. Упаковка 10. Заморозка
10
МСХ(животноводство)
822
Переработка животноводческой продукции
0207149109
Печень кур домашних (gallus domesticus), замороженные, прочее
Печень цыпленка бройлера
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. Предубойная выдержка2. Отлов птицы 3. Транспортировка птицы до убойного цеха 4. Приемка 5. Навешивание птицы 6. Оглушение 7. Обескровливание 8. Удаление оперения 9. Потрошение 10. Промывка 11. Охлаждение 12. Сортировка 13. Упаковка 14. Заморозка 15. Хранение
15
1.Навешивание птицы 2. Оглушение 3. Обескровливание 4. удаление оперения 5. Потрошение 6. Промывка 7. Охлаждение 8. Сортировка 9. Упаковка 10. Заморозка
10
МСХ(животноводство)
823
Переработка животноводческой продукции
1602323000
готовые или консервированные продукты из домашних кур вида gallus domesticus, товарной позиции 0105, содержащей25% мас.% или более, но не менее 57% мас.% мяса домашней птицы или субпродуктов
Окорочок, грудка, крылья, полутушка, шея цыпленка-бройлера копченные
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. Приемка сырья
2. Промывка
3. Маринование
4. Копчение
5. Упаковка
6. Взвешивание
6
1. Приемка сырья
2. Промывка
3. Маринование
4. Копчение
5. Упаковка
6. Взвешивание
6
МСХ(животноводство)
824
Переработка животноводческой продукции
1602321100
готовые или консервированные продукты из домашних кур вида gallus domesticus
Шашлык из крыльев, голени, бедра цыпленка-бройлера
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. Приемка сырья
2. Промывка
3. Маринование
4. Упаковка
5. Взвешивание
5
1. Приемка сырья
2. Промывка
3. Маринование
4. Упаковка
5. Взвешивание
5
МСХ(животноводство)
825
Переработка животноводческой продукции
0207149909
субпродукты домашних кур (gallus domesticus), замороженные, прочее
Шея , голова, мышечный желудок, но, сердце, гребни цыпленка-бройлера
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. Предубойная выдержка
2. Отлов птицы
3. Транспортировка птицы до убойного цеха
4. Приемка
5. Навешивание птицы
6. Оглушение
7. Обескровливание
8. Удаление оперения
9. Потрошение
10. Промывка
12. Сортировка
13. Упаковка
14. Заморозка
15. Хранение
15
1.Навешивание птицы
2. Оглушение
3. Обескровливание
4. удаление оперения
5. Потрошение
6. Промывка
7. Охлаждение
8. Сортировка
9. Упаковка
10. Заморозка
10
МСХ(животноводство)

826
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
2105009100
Құрамында какао бар немесе жоқ, сүт майының мөлшері салмағы бойынша 3% немесе одан көп, бірақ салмағы бойынша 7%-дан аз балмұздақ және басқа да жеуге жарамды мұз түрлері
Балмұздақ
МЕМСТ, ТУ, Стандарттар
1. Қоспаны дайындау
2. Сүзу
3. Пастерлеу
4. Гомогендеу
5. Салқындату
6. Өнімнің жетілуі
7. Фризерлеу
8. Шынықтыру
9. Қаптау, буып-түю
9
1. Пастерлеу
2, Гомогендеу
3. Салқындату
4. Өнімнің жетілуі
5. Фризерлеу
6. Шынықтыру
6
АШМ
(мал шаруашылығы)
827
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
2105009900
Құрамында какао бар немесе жоқ, салмағы бойынша 7% немесе одан да көп сүт майы бар балмұздақ және басқа да жеуге жарамды мұз түрлері
Балмұздақ
МЕМСТ, ТУ, Стандарттар
1. Қоспаны дайындау
2. Сүзу
3. Пастерлеу
4. Гомогендеу
5. Салқындату
6. Өнімнің жетілуі
7. Фризерлеу
8. Шынықтыру
9. Қаптау, буып-түю
9
1. Пастерлеу
2, Гомогендеу
3. Салқындату
4. Өнімнің жетілуі
5. Фризерлеу
6. Шынықтыру
6
АШМ
(мал шаруашылығы)
828
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
0401501100
Қоюландырылмаған және қант немесе басқа да тәттілендіретін заттар қосылмаған, құрамында майы 10 мас.%-.ан асатын, бірақ 21%-дан аспайтын, таза көлемі 2 л-ден аспайтын бастапқы қаптамалардағы сүт пен кілегей
Сүт консервілері: стерилденген кілегей
МЕМСТ, ТШ, Стандарттар
1. Шикізатты кіріс бақылау
2. Шикізатты сақтау
3. Гомогенизация
4. Құтыларға мөлшерлеу
5. Тығындау (орау)
6. Жуу
7. Зарарсыздандыру
8. Таңбалау және затбелгілеу
9. Өткізу
9
1. Шикізатты кіріс бақылау
2. Шикізатты сақтау
3. Гомогенизация
4. Құтыларға мөлшерлеу
5. Тығындау (орау)
6. Жуу
7. Зарарсыздандыру
8. Таңбалау және затбелгілеу
9. Өткізу
9
АШМ
(мал шаруашылығы)
829
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
0402911000
Қоюландырылған, қант немесе басқа да тәттілендіретін заттар қосылмаған, құрамында майы 8 мас.% аспайтын сүт пен кілегей
Сүт консервілері: сүт стерилденген қалпына келтірілген
МЕМСТ, ТШ, Стандарттар
1. Шикізатты кіріс бақылау
2. Шикізатты сақтау
3. Гомогенизация
4. Құтыларға мөлшерлеу
5. Тығындау (орау)
6. Жуу
7. Зарарсыздандыру
8. Таңбалау және затбелгілеу
9. Өткізу
9
1. Шикізатты кіріс бақылау
2. Шикізатты сақтау
3. Гомогенизация
4. Құтыларға мөлшерлеу
5. Тығындау (орау)
6. Жуу
7. Зарарсыздандыру
8. Таңбалау және затбелгілеу
9. Өткізу
9
АШМ
(мал шаруашылығы)
830
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
0402991000
Қоюландырылған немесе қант немесе басқа да тәттілендіретін заттар қосылған, құрамында 9 5 мас.% аспайтын май бар өзге де сүт пен кілегей
Сүт консервілері: қалпына келтірілген сүттен жасалған қантпен қоюландырылған сүт
МЕМСТ, ТШ, Стандарттар
1. Шикізатты кіріс бақылау
2. Шикізатты сақтау

826
Переработка животноводческой продукции
2105009100
Мороженое и прочие виды пищевого льда, не содержащие или содержащие какао, с одержащие молочные жиры 3 мас.% или более, но менее 7 мас.%
Мороженое
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. Подготовка смеси
2. Фильтрование
3. Пастеризация
4. Гомогенизация
5. Охлаждение
6. Созревание продукта
7. Фризерование
8. Закаливание
9.Фасовка, упаковка
9
1. Пастеризация
2. Гомогенизация
3. Охлаждение
4. Созревание продукта
5. Фризерование
6. Закаливание
6
МСХ(животноводство)
827
Переработка животноводческой продукции
2105009900
Мороженое и прочие виды пищевого льда, не содержащие или содержащие какао, содержащие молочные жиры 7 мас.% или более
Мороженое
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. Подготовка смеси
2. Фильтрование
3. Пастеризация
4. Гомогенизация
5. Охлаждение
6. Созревание продукта
7. Фризерование
8. Закаливание
9.Фасовка, упаковка
9
1. Пастеризация
2. Гомогенизация
3. Охлаждение
4. Созревание продукта
5. Фризерование
6. Закаливание
6
МСХ(животноводство)
828
Переработка животноводческой продукции
0401501100
Молоко и сливки, несгущенные и без добавления сахара или других подслащивающих веществ, с содержанием жира более 10 мас.%, но не более 21%, в первичных упаковках нетто-объемом не более 2 л
Консервы молочные: сливки стерилизованные
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. Входящий контроль сырья
2. Хранение сырья
3. Гомогенизация
4. Дозирование в банки
5. Укупоривание (закатка)
6. Мойка
7. Стерилизация
8. Маркировка и этикирование
9. Реализация
9
1. Входящий контроль сырья
2. Хранение сырья
3. Гомогенизация
4. Дозирование в банки
5. Укупоривание (закатка)
6. Мойка
7. Стерилизация
8. Маркировка и этикирование
9. Реализация
9
МСХ(животноводство)
829
Переработка животноводческой продукции
0402911000
Молоко и сливки, сгущенные, без добавления сахара или других подслащивающих веществ, с содержанием жира не более 8 мас.%
Консервы молочные: молоко восстановленное стерилизованное
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. Входящий контроль сырья
2. Хранение сырья
3. Гомогенизация
4. Дозирование в банки
5. Укупоривание (закатка)
6. Мойка
7. Стерилизация
8. Маркировка и этикирование
9.Реализация
9
1. Входящий контроль сырья
2. Хранение сырья
3. Гомогенизация
4. Дозирование в банки
5. Укупоривание (закатка)
6. Мойка
7. Стерилизация
8. Маркировка и этикирование
9.Реализация
9
МСХ(животноводство)
830
Переработка животноводческой продукции
0402991000
Молоко и сливки, сгущенные или с добавлением сахара или других подслащивающих веществ, прочие, с содержанием жира не более 9 5 мас.%
Консервы молочные: сгущенка из восстановленного молока
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. Входящий контроль сырья
2. Хранение сырья

3. Гомогенизация
4. Құтыларға мөлшерлеу
5. Тығындау (орау)
6. Жуу
7. Зарарсыздандыру
8. Таңбалау және затбелгілеу
9. Өткізу
9
1. Шикізатты кіріс бақылау
2. Шикізатты сақтау
3. Гомогенизация
4. Құтыларға мөлшерлеу
5. Тығындау (орау)
6. Жуу
7. Зарарсыздандыру
8. Таңбалау және затбелгілеу
9. Өткізу
9
АШМ
(мал шаруашылығы)
831
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
0402991000
Қоюландырылған немесе қант немесе басқа да тәттілендіретін заттар қосылған, құрамында 9 5 мас.% аспайтын май бар өзге де сүт пен кілегей
Сүт консервілері: қалпына келтірілген сүттен жасалған қантпен қоюлатылып пісірілген сүт
МЕМСТ, ТШ, Стандарттар
1. Шикізатты кіріс бақылау
2. Шикізатты сақтау
3. Гомогенизация
4. Құтыларға мөлшерлеу
5. Тығындау (орау)
6. Жуу
7. Зарарсыздандыру
8. Таңбалау және затбелгілеу
9. Өткізу
9
1. Шикізатты кіріс бақылау
2. Шикізатты сақтау
3. Гомогенизация
4. Құтыларға мөлшерлеу
5. Тығындау (орау)
6. Жуу
7. Зарарсыздандыру
8. Таңбалау және затбелгілеу
9. Өткізу
9
АШМ
(мал шаруашылығы)
832
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
1602209000
Басқа да дайын немесе консервіленген, кез келген жануарлардың бауырынан жасалған өнімдер
Субөнімдерден жасалған паштетті зарарсыздандырылған консервілер: сары май қосылған бауыр паштеті
МЕМСТ, ТШ, Стандарттар
1. Шикізатты кіріс бақылау
2. Шикізатты сақтау
3. Шикізаттың дефростациясы
4. Шикізат сіңірінен ажырату
5. Шикізатты кесу
6. Ингредиенттерді араластыру
7.Құтыларға құю / мөлшерлеу
8.Орау және таңбалау
9. Консервілерді жуу
10. Консервілерді зарарсыздандыру
11. Консервілердің тұнуы
12. Өткізу
12
1. Шикізатты кіріс бақылау
2. Шикізатты сақтау
3. Шикізаттың дефростациясы
4. Шикізат сіңірінен ажырату
5. Шикізатты кесу
6. Ингредиенттерді араластыру
7.Құтыларға құю / мөлшерлеу
8.Орау және таңбалау
9. Консервілерді жуу
10. Консервілерді зарарсыздандыру
11. Консервілердің тұнуы
12. Өткізу
12
АШМ
(мал шаруашылығы)
833
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
1602209000
Басқа да дайын немесе консервіленген, кез келген жануарлардың бауырынан жасалған өнімдер
Субөнімдерден жасалған зарарсыздандырылған кесекті ет консервілері: өз сөліндегі сиыр бауыры
МЕМСТ, ТШ, Стандарттар
1. Шикізатты кіріс бақылау
2. Шикізатты сақтау
3. Шикізаттың дефростациясы
4. Шикізат сіңірінен ажырату
5. Шикізатты кесу
6. Ингредиенттерді араластыру
7.Құтыларға құю / мөлшерлеу
8.Орау және таңбалау
9. Консервілерді жуу
10. Консервілерді зарарсыздандыру
11. Консервілердің тұнуы
12. Өткізу
12
1. Шикізатты кіріс бақылау
2. Шикізатты сақтау
3. Шикізаттың дефростациясы
4. Шикізат сіңірінен ажырату
5. Шикізатты кесу
6. Ингредиенттерді араластыру
7.Құтыларға құю / мөлшерлеу
8.Орау және таңбалау

3. Гомогенизация
4. Дозирование в банки
5. Укупоривание (закатка)
6. Мойка
7. Стерилизация
8. Маркировка и этикирование
9.Реализация
9
1. Входящий контроль сырья
2. Хранение сырья
3. Гомогенизация
4. Дозирование в банки
5. Укупоривание (закатка)
6. Мойка
7. Стерилизация
8. Маркировка и этикирование
9.Реализация
9
МСХ(животноводство)
831
Переработка животноводческой продукции
0402991000
Молоко и сливки, сгущенные или с добавлением сахара или других подслащивающих веществ, прочие, с содержанием жира не более 9 5 мас.%
Консервы молочные: сгущенка вареная из восстановленного молока
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. Входящий контроль сырья
2. Хранение сырья
3. Гомогенизация
4. Дозирование в банки
5. Укупоривание (закатка)
6. Мойка
7. Стерилизация
8. Маркировка и этикирование
9.Реализация
9
1. Входящий контроль сырья
2. Хранение сырья
3. Гомогенизация
4. Дозирование в банки
5. Укупоривание (закатка)
6. Мойка
7. Стерилизация
8. Маркировка и этикирование
9.Реализация
9
МСХ(животноводство)
832
Переработка животноводческой продукции
1602209000
Прочие готовые или консервированные, продукты из печени любых животных
Консервы мясные паштетные стерилизованные из субпродуктов: паштет печеночный со сливочным маслом
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. Входящий контроль сырья
2. Хранение сырья
3. Дефростация сырья
4.Жиловка сырья
5. Резка сырья
6. Смешивание ингредиентов
7.Закладка/дозирование в банки
8.Закатка и маркировка
9. Мойка консервов
10. Стерилизация консервов
11. Выдержка консервов
12. Реализация
12
1. Входящий контроль сырья
2. Хранение сырья
3. Дефростация сырья
4.Жиловка сырья
5. Резка сырья
6. Смешивание ингредиентов
7.Закладка/дозирование в банки
8.Закатка и маркировка
9. Мойка консервов
10. Стерилизация консервов
11. Выдержка консервов
12. Реализация
12
МСХ(животноводство)
833
Переработка животноводческой продукции
1602209000
Прочие готовые или консервированные, продукты из печени любых животных
Консервы мясные кусковые стерилизованные из субпродуктов: печень говяжья в собственном соку
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. Входящий контроль сырья
2. Хранение сырья
3. Дефростация сырья
4. Жиловка сырья
5. Резка сырья
6. Смешивание ингредиентов
7.Закладка/дозирование в банки
8.Закатка и маркировка
9. Мойка консервов
10. Стерилизация консервов
11. Выдержка консервов
12. Реализация
12
1. Входящий контроль сырья
2. Хранение сырья
3. Дефростация сырья
4. Жиловка сырья
5. Резка сырья
6. Смешивание ингредиентов
7.Закладка/дозирование в банки
8.Закатка и маркировка

1. Сүйектен ажырату
2. сіңірден ажырату
3. инспекция
4. өңдеу
5. ингредиенттерді араластыру
6. буып-түю
7. герметикалық бітеу
8. зарарсыздандыру
9. таңбалау
10. затбелгілеу
10
1. Сүйектен ажырату
2. сіңірден ажырату
3. инспекция
4. өңдеу
5. ингредиенттерді араластыру
6. буып-түю
7. герметикалық бітеу
8. зарарсыздандыру
9. таңбалау
10. затбелгілеу
10
АШМ
(мал шаруашылығы)
843
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
1602906100
ЕТ, ЕТТІ СУБӨНІМДЕРДЕН НЕМЕСЕ ІРІ ҚАРА МАЛДЫҢ ҚАНЫНАН ЖАСАЛҒАН ӨЗГЕ ДЕ ДАЙЫН НЕМЕСЕ КОНСЕРВІЛЕНГЕН ӨНІМДЕР: ШИКІ; ҚАЙНАТЫЛҒАН ЕТ НЕМЕСЕ СУБӨНІМДЕРДІҢ ЖӘНЕ ШИКІ ЕТ НЕМЕСЕ СУБӨНІМДЕРДІҢ ҚОСПАЛАРЫ
Субөнімдерден жасалған зарарсыздандырылған кесекті ет консервілері: өз шырынындағы сиыр жүрегі
МЕМСТ, ТШ, Стандарттар
1. Шикізатты кіріс бақылау
2. Шикізатты сақтау
3. Шикізаттың дефростациясы
4. Шикізат сіңірінен ажырату
5. Шикізатты кесу
6. Ингредиенттерді араластыру
7.Құтыларға құю / мөлшерлеу
8.Орау және таңбалау
9. Консервілерді жуу
10. Консервілерді зарарсыздандыру
11. Консервілердің тұнуы
12. Өткізу
12
1. Шикізатты кіріс бақылау
2. Шикізатты сақтау
3. Шикізаттың дефростациясы
4. Шикізат сіңірінен ажырату
5. Шикізатты кесу
6. Ингредиенттерді араластыру
7.Құтыларға құю / мөлшерлеу
8.Орау және таңбалау
9. Консервілерді жуу
10. Консервілерді зарарсыздандыру
11. Консервілердің тұнуы
12. Өткізу
12
АШМ
(мал шаруашылығы)
844
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
1602906100
ЕТ, ЕТТІ СУБӨНІМДЕРДЕН НЕМЕСЕ ІРІ ҚАРА МАЛДЫҢ ҚАНЫНАН ЖАСАЛҒАН ӨЗГЕ ДЕ ДАЙЫН НЕМЕСЕ КОНСЕРВІЛЕНГЕН ӨНІМДЕР: ШИКІ; ҚАЙНАТЫЛҒАН ЕТ НЕМЕСЕ СУБӨНІМДЕРДІҢ ЖӘНЕ ШИКІ ЕТ НЕМЕСЕ СУБӨНІМДЕРДІҢ ҚОСПАЛАРЫ
Субөнімдерден жасалған зарарсыздандырылған кесек ет консервілері: сиыр етінен жасалған қуырдақ
МЕМСТ, ТШ, Стандарттар
1. Шикізатты кіріс бақылау
2. Шикізатты сақтау
3. Шикізаттың дефростациясы
4. Шикізат сіңірінен ажырату
5. Шикізатты кесу
6. Ингредиенттерді араластыру
7.Құтыларға құю / мөлшерлеу
8.Орау және таңбалау
9. Консервілерді жуу
10. Консервілерді зарарсыздандыру
11. Консервілердің тұнуы
12. Өткізу
12
1. Шикізатты кіріс бақылау
2. Шикізатты сақтау
3. Шикізаттың дефростациясы
4. Шикізат сіңірінен ажырату
5. Шикізатты кесу
6. Ингредиенттерді араластыру
7.Құтыларға құю / мөлшерлеу
8.Орау және таңбалау
9. Консервілерді жуу
10. Консервілерді зарарсыздандыру
11. Консервілердің тұнуы
12. Өткізу
12
АШМ
(мал шаруашылығы)
845
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
1602909100
ЕТ, ҚОЙ ЕТІНЕН СУБӨНІМНЕН ЖАСАЛҒАН БАСҚА ДА ДАЙЫН НЕМЕСЕ КОНСЕРВІЛЕНГЕН ӨНІМДЕР
Зарарсыздандырылған кесекті ет консервілері: Бұқтырылған қой еті Кублей
МЕМСТ, ТШ, Стандарттар
1. Шикізатты кіріс бақылау
2. Шикізатты сақтау

1. Обвалка
2. жиловка
3. инспекция
4. обработка
5. смешивание ингредиентов
6. фасовка
7. герметичная укопорка
8. стерилизация
9. маркировка
10. этикетировка
10
1. Обвалка
2. жиловка
3. инспекция
4. обработка
5. смешивание ингредиентов
6. фасовка
7. герметичная укопорка
8. стерилизация
9. маркировка
10. этикетировка
10
МСХ(животноводство)
843
Переработка животноводческой продукции
1602906100
ПРОЧИЕ ГОТОВЫЕ ИЛИ КОНСЕРВИРОВАННЫЕ ПРОДУКТЫ ИЗ МЯСА, МЯСНЫХ СУБПРОДУКТОВ ИЛИ КРОВИ КРУПНОГО РОГАТОГО СКОТА: СЫРЫЕ; СМЕСИ ОТВАРНОГО МЯСА ИЛИ СУБПРОДУКТОВ И СЫРОГО МЯСА ИЛИ СУБПРОДУКТОВ
Консервы мясные кусковые стерилизованные из субпродуктов: сердце говяжье в собственном соку
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. Входящий контроль сырья
2. Хранение сырья
3. Дефростация сырья
4. Жиловка сырья
5. Резка сырья
6. Смешивание ингредиентов
7.Закладка/дозирование в банки
8.Закатка и маркировка
9. Мойка консервов
10. Стерилизация консервов
11. Выдержка консервов
12. Реализация
12
1. Входящий контроль сырья
2. Хранение сырья
3. Дефростация сырья
4. Жиловка сырья
5. Резка сырья
6. Смешивание ингредиентов
7.Закладка/дозирование в банки
8.Закатка и маркировка
9. Мойка консервов
10. Стерилизация консервов
11. Выдержка консервов
12. Реализация
12
МСХ(животноводство)
844
Переработка животноводческой продукции
1602906100
ПРОЧИЕ ГОТОВЫЕ ИЛИ КОНСЕРВИРОВАННЫЕ ПРОДУКТЫ ИЗ МЯСА, МЯСНЫХ СУБПРОДУКТОВ ИЛИ КРОВИ КРУПНОГО РОГАТОГО СКОТА: СЫРЫЕ; СМЕСИ ОТВАРНОГО МЯСА ИЛИ СУБПРОДУКТОВ И СЫРОГО МЯСА ИЛИ СУБПРОДУКТОВ
Консервы стерилизованные мясные кусковые из субпродуктов: говяжий куырдак
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. Входящий контроль сырья
2. Хранение сырья
3. Дефростация сырья
4. Жиловка сырья
5. Резка сырья
6. Смешивание ингредиентов
7.Закладка/дозирование в банки
8.Закатка и маркировка
9. Мойка консервов
10. Стерилизация консервов
11. Выдержка консервов
12. Реализация
12
1. Входящий контроль сырья
2. Хранение сырья
3. Дефростация сырья
4. Жиловка сырья
5. Резка сырья
6. Смешивание ингредиентов
7.Закладка/дозирование в банки
8.Закатка и маркировка
9. Мойка консервов
10. Стерилизация консервов
11. Выдержка консервов
12. Реализация
12
МСХ(животноводство)
845
Переработка животноводческой продукции
1602909100
ПРОЧИЕ ГОТОВЫЕ ИЛИ КОНСЕРВИРОВАННЫЕ ПРОДУКТЫ ИЗ МЯСА, МЯСНЫХ СУБПРОДУКТОВ БАРАНИНЫ
Консервы мясные кусковые стерилизованные: Баранина тушеная Кублей
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. Входящий контроль сырья
2. Хранение сырья

4. Балықты тазалау және кесу
5.Балықты жуу
6.Құтыларға мөлшерлеу
7. Май құю
8. Тығындау (орау)
9. Жуу
10. Зарарсыздандыру
11. Таңбалау және затбелгілеу
12. Консервілердің тұнуы
13. Өткізу
13
1. Шикізатты кіріс бақылау
2. Шикізатты сақтау
3. Шикізаттың дефростациясы
4. Балықты тазалау және кесу
5. Балықты жуу
6. Құтыларға мөлшерлеу
7. Май құю
8. Тығындау (орау)
9. Жуу
10. Зарарсыздандыру
11. Таңбалау және затбелгілеу
12. Консервілердің тұнуы
13. Өткізу
13
АШМ
(мал шаруашылығы)
852
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
1604129100
Тұтас немесе кесектелген, герметикалық қаптамада, бірақ жентектелмеген майшабақтан жасалған өзге де дайын немесе консервіленген өнімдер
Зарарсыздандырылған балық консервілері: майға жидітілген майшабақ
МЕМСТ, ТШ, Стандарттар
1. Шикізатты кіріс бақылау
2.Шикізатты сақтау
3. Шикізаттың дефростациясы
4. Балықты тазалау және кесу
5.Балықты жуу
6.Құтыларға мөлшерлеу
7. Май құю
8. Тығындау (орау)
9. Жуу
10. Зарарсыздандыру
11. Таңбалау және затбелгілеу
12. Консервілердің тұнуы
13. Өткізу
13
1. Шикізатты кіріс бақылау
2.Шикізатты сақтау
3. Шикізаттың дефростациясы
4. Балықты тазалау және кесу
5.Балықты жуу
6.Құтыларға мөлшерлеу
7. Май құю
8. Тығындау (орау)
9. Жуу
10. Зарарсыздандыру
11. Таңбалау және затбелгілеу
12. Консервілердің тұнуы
13. Өткізу
13
АШМ
(мал шаруашылығы)
853
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
1604131900
Тұтас немесе кесектелген консервіленген, бірақ жентектелмеген басқа сардиналар
Зарарсыздандырылған балық консервілері: май қосылған табиғи атлантикалық сардина
МЕМСТ, ТШ, Стандарттар
1. Шикізатты кіріс бақылау
2.Шикізатты сақтау
3. Шикізаттың дефростациясы
4. Балықты тазалау және кесу
5.Балықты жуу
6.Құтыларға мөлшерлеу
7. Май құю
8. Тығындау (орау)
9. Жуу
10. Зарарсыздандыру
11. Таңбалау және затбелгілеу
12. Консервілердің тұнуы
13. Өткізу
13
1. Шикізатты кіріс бақылау
2.Шикізатты сақтау
3. Шикізаттың дефростациясы
4. Балықты тазалау және кесу
5.Балықты жуу
6.Құтыларға мөлшерлеу
7. Май құю
8. Тығындау (орау)
9. Жуу
10. Зарарсыздандыру
11. Таңбалау және затбелгілеу
12. Консервілердің тұнуы
13. Өткізу
13
АШМ
(мал шаруашылығы)
854
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
1604131900
Тұтас немесе кесектелген консервіленген, бірақ жентектелмеген басқа сардиналар
Зарарсыздандырылған балық консервілері: майда жидітілген сардина
МЕМСТ, ТШ, Стандарттар
1. Шикізатты кіріс бақылау
2.Шикізатты сақтау
3. Шикізаттың дефростациясы
4. Балықты тазалау және кесу
5.Балықты жуу
6.Құтыларға мөлшерлеу
7. Май құю
8. Тығындау (орау)
9. Жуу
10. Зарарсыздандыру
11. Таңбалау және затбелгілеу
12. Консервілердің тұнуы

4. Чистка и разделка рыбы
5. Промывание рыбы
6. Дозирование в банки
7. Заливка маслом
8. Укупоривание (закатка)
9. Мойка
10. Стерилизация
11. Маркировка и этикирование
12. Выдержка консервов
13. Реализация
13
1. Входящий контроль сырья
2. Хранение сырья
3. Дефростация сырья
4. Чистка и разделка рыбы
5. Промывание рыбы
6. Дозирование в банки
7. Заливка маслом
8. Укупоривание (закатка)
9. Мойка
10. Стерилизация
11. Маркировка и этикирование
12. Выдержка консервов
13. Реализация
13
МСХ(животноводство)
852
Переработка животноводческой продукции
1604129100
Прочие готовые или консервированные продукты из сельди, находящейся целиком или в кусках, в герметичной упаковке, но не фаршированной
Консервы рыбные стерилизованные: сельдь бланшированная в масле
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. Входящий контроль сырья
2. Хранение сырья
3. Дефростация сырья
4. Чистка и разделка рыбы
5. Промывание рыбы
6. Дозирование в банки
7. Заливка маслом
8. Укупоривание (закатка)
9. Мойка
10. Стерилизация
11. Маркировка и этикирование
12. Выдержка консервов
13. Реализация
13
1. Входящий контроль сырья
2. Хранение сырья
3. Дефростация сырья
4. Чистка и разделка рыбы
5. Промывание рыбы
6. Дозирование в банки
7. Заливка маслом
8. Укупоривание (закатка)
9. Мойка
10. Стерилизация
11. Маркировка и этикирование
12. Выдержка консервов
13. Реализация
13
МСХ(животноводство)
853
Переработка животноводческой продукции
1604131900
Прочие сардины, консервированные целиком или в кусках, но не фаршированные
Консервы рыбные стерилизованные: сардина атлантическая натуральная с добавлением масла
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. Входящий контроль сырья
2. Хранение сырья
3. Дефростация сырья
4. Чистка и разделка рыбы
5. Промывание рыбы
6. Дозирование в банки
7. Заливка маслом
8. Укупоривание (закатка)
9. Мойка
10. Стерилизация
11. Маркировка и этикирование
12. Выдержка консервов
13. Реализация
13
1. Входящий контроль сырья
2. Хранение сырья
3. Дефростация сырья
4. Чистка и разделка рыбы
5. Промывание рыбы
6. Дозирование в банки
7. Заливка маслом
8. Укупоривание (закатка)
9. Мойка
10. Стерилизация
11. Маркировка и этикирование
12. Выдержка консервов
13. Реализация
13
МСХ(животноводство)
854
Переработка животноводческой продукции
1604131900
Прочие сардины, консервированные целиком или в кусках, но не фаршированные
Консервы рыбные стерилизованные: сардина бланшированная в масле
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. Входящий контроль сырья
2. Хранение сырья
3. Дефростация сырья
4. Чистка и разделка рыбы
5. Промывание рыбы
6. Дозирование в банки
7. Заливка маслом
8. Укупоривание (закатка)
9. Мойка
10. Стерилизация
11. Маркировка и этикирование
12. Выдержка консервов

2005590000
Басқа үрмебұршақ (vigna spp., phaseolus spp.), сірке суын немесе сірке қышқылын қоспай дайындалған немесе консервіленген, мұздатылмаған
Зарарсыздандырылған көкөніс консервілері: табиғи үрмебұршақ
МЕМСТ, ТШ, Стандарттар
1. Шикізатты кіріс бақылау
2. Шикізатты сақтау
3. Термиялық өңдеу
4. Салқындату
5. Құтыларға мөлшерлеу
6. Тұзды ерітінді құю
7. Тығындау (орау)
8. Жуу
9. Зарарсыздандыру
10.Дайын өнімді кептіру
11. Таңбалау және затбелгілеу
11
1. Шикізатты кіріс бақылау
2. Шикізатты сақтау
3. Термиялық өңдеу
4. Салқындату
5. Құтыларға мөлшерлеу
6. Тұзды ерітінді құю
7. Тығындау (орау)
8. Жуу
9. Зарарсыздандыру
10.Дайын өнімді кептіру
11. Таңбалау және затбелгілеу
11
АШМ
(мал шаруашылығы)
875
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
2005800000
Қант жүгері (zea mays var. Saccharata), сірке суы немесе сірке қышқылы қосылмаған пісірілген немесе консервіленген, мұздатылмаған
Көкөніс консервілері: консервіленген қантты тұтас дәндерден жүгері
МЕМСТ, ТШ, Стандарттар
1. Шикізатты кіріс бақылау
2. Шикізатты сақтау
3. Термиялық өңдеу
4. Салқындату
5. Құтыларға мөлшерлеу
6. Тұзды ерітінді құю
7. Тығындау (орау)
8. Жуу
9. Зарарсыздандыру
10.Дайын өнімді кептіру
11. Таңбалау және затбелгілеу
11
1. Шикізатты кіріс бақылау
2. Шикізатты сақтау
3. Термиялық өңдеу
4. Салқындату
5. Құтыларға мөлшерлеу
6. Тұзды ерітінді құю
7. Тығындау (орау)
8. Жуу
9. Зарарсыздандыру
10.Дайын өнімді кептіру
11. Таңбалау және затбелгілеу
11
АШМ
(мал шаруашылығы)
876
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
7310211109
ТАМАҚ ӨНІМДЕРІН КОНСЕРВІЛЕУ ҮШІН ПАЙДАЛАНЫЛАТЫН, ДӘНЕКЕРЛЕУМЕН НЕМЕСЕ КӨМКЕРУМЕН ЖАБЫЛАТЫН ӨЗГЕ ДЕ ҚҰТЫЛАР
Металл орау және орау құралдары: II типті тұтас дөңгелек құтылар №1,№2, №3, №8
МЕМСТ, ТШ, Стандарттар
1. Шикізатты бақылау және дайындау
2. Лакталмаған қаңылтырды беру
3. Қаңылтырды лактау
4. Қаңылтырды термиялық өңдеу
5. Қаңылтырды кептіру
6. Қаңылтырды түсіру
7. Қаңылтырдың кіріс бақылауы
8. Престі жұмысқа баптау
9. Қаңылтырды пресске жүктеу
10. Қаңылтырды мөртаңбалау
11. Дайын өнімді конвейер бойынша тасымалдау
12. Дайын өнімді түсіру және орау
12
1. Шикізатты бақылау және дайындау
2. Лакталмаған қаңылтырды беру
3. Қаңылтырды лактау
4. Қаңылтырды термиялық өңдеу
5. Қаңылтырды кептіру
6. Қаңылтырды түсіру
7. Қаңылтырдың кіріс бақылауы
8. Престі жұмысқа баптау
9. Қаңылтырды пресске жүктеу
10. Қаңылтырды мөртаңбалау
11. Дайын өнімді конвейер бойынша тасымалдау
12. Дайын өнімді түсіру және орау
12
АШМ
(мал шаруашылығы)
877
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
8309909009
БАСҚА ТЫҒЫНДАР, ҚАЛПАҚШАЛАР МЕН ҚАҚПАҚТАР (БҰРАНДАЛЫ ҚАЛПАҚШАЛАР МЕН ҚҰЮҒА АРНАЛҒАН ҚҰРЫЛҒЫСЫ БАР ТЫҒЫНДАРДЫ ҚОСА АЛҒАНДА), БӨТЕЛКЕЛЕРГЕ АРНАЛҒАН БІТЕУ ҚАҚПАҚТАРЫ, КЕСІЛГЕН ТЫҒЫНДАР, ТЫҒЫНДАРДЫҢ ҚАБЫҚТАРЫ, ГЕРМЕТИКАЛАЙТЫН ЖӘНЕ БАСҚА ДА ОРАУ КЕРЕК-ЖАРАҚТАРЫ

2005590000
Прочая фасоль (vigna spp., phaseolus spp.), приготовленная или консервированная без добавления уксуса или уксусной кислоты, немороженая
Консервы овощные стерилизованные: фасоль натуральная
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. Входящий контроль сырья
2. Хранение сырья
3. Тепловая обработка
4. Охлаждение
5. Дозирование в банки
6. Заливка рассолом
7. Укупоривание (закатка)
8. Мойка
9. Стерилизация
10.Сушка готовой продукции
11. Маркировка и этикирование
11
1. Входящий контроль сырья
2. Хранение сырья
3. Тепловая обработка
4. Охлаждение
5. Дозирование в банки
6. Заливка рассолом
7. Укупоривание (закатка)
8. Мойка
9. Стерилизация
10.Сушка готовой продукции
11. Маркировка и этикирование
11
МСХ(животноводство)
875
Переработка животноводческой продукции
2005800000
Сахарная кукуруза (zea mays var. Saccharata), приготовленная или консервированная без добавления уксуса или уксусной кислоты, немороженая
Консервы овощные: кукуруза сахарная консервированная из целых зерен
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. Входящий контроль сырья
2. Хранение сырья
3. Тепловая обработка
4. Охлаждение
5. Дозирование в банки
6. Заливка рассолом
7. Укупоривание (закатка)
8. Мойка
9. Стерилизация
10.Сушка готовой продукции
11. Маркировка и этикирование
11
1. Входящий контроль сырья
2. Хранение сырья
3. Тепловая обработка
4. Охлаждение
5. Дозирование в банки
6. Заливка рассолом
7. Укупоривание (закатка)
8. Мойка
9. Стерилизация
10.Сушка готовой продукции
11. Маркировка и этикирование
11
МСХ(животноводство)
876
Переработка животноводческой продукции
7310211109
ПРОЧИЕ БАНКИ, ИСПОЛЬЗУЕМЫЕ ДЛЯ КОНСЕРВИРОВАНИЯ ПИЩЕВЫХ ПРОДУКТОВ, ЗАКРЫВАЕМЫЕ ПАЙКОЙ ИЛИ ОТБОРТОВКОЙ
Упаковка и укупорочные средства металлические: банки тип II цельные круглые №1,№2, №3, №8
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. Контроль и подготовка сырья
2. Подача жести нелакированной
3. Лакировка жести
4. Термическая обработка жести
5. Сушка жести
6. Разгрузка жести
7. Входной контроль жести
8. Настройка пресса на работу
9. Загрузка жести в пресс
10. Штамповка жести
11. Транпортировка готовой продукции по конвейеру
12. Разгрузка и упаковка готовой продукции
12
1. Контроль и подготовка сырья
2. Подача жести нелакированной
3. Лакировка жести
4. Термическая обработка жести
5. Сушка жести
6. Разгрузка жести
7. Входной контроль жести
8. Настройка пресса на работу
9. Загрузка жести в пресс
10. Штамповка жести
11. Транпортировка готовой продукции по конвейеру
12. Разгрузка и упаковка готовой продукции
12
МСХ(животноводство)
877
Переработка животноводческой продукции
8309909009
ПРОЧИЕ ПРОБКИ, КОЛПАЧКИ И КРЫШКИ (ВКЛЮЧАЯ ЗАВИНЧИВАЮЩИЕСЯ КОЛПАЧКИ И ПРОБКИ С УСТРОЙСТВОМ ДЛЯ РАЗЛИВКИ), ЗАКУПОРОЧНЫЕ КРЫШКИ ДЛЯ БУТЫЛОК, ПРОБКИ НАРЕЗНЫЕ, ОБОЛОЧКИ ПРОБОК, ГЕРМЕТИЗИРУЮЩИЕ И ПРОЧИЕ УПАКОВОЧНЫЕ ПРИНАДЛЕЖНОСТИ, ИЗ НЕДРАГОЦЕННЫХ

Металл орау және орау құралдары: консервілерге арналған қақпақтар II типті тұтас дөңгелек №1,№2, №3, №8
МЕМСТ, ТШ, Стандарттар
1. Шикізатты бақылау және дайындау
2. Лакталмаған қаңылтырды беру
3.Қаңылтырды лактау
4 Қаңылтырды термиялық өңдеу
5.Қаңылтырды кептіру
6. Қаңылтырды түсіру
7. Қаңылтырдың кіріс бақылауы
8. Престі жұмысқа баптау
9. Қаңылтырды пресске жүктеу
10.Қақпақты мөртаңбалау
11.Мөртаңбаланған қақпақты пастерлеу
12. Қақпақты кептіру
13.Қақпақты гофротараға орау
13
1. Шикізатты бақылау және дайындау
2. Лакталмаған қаңылтырды беру
3.Қаңылтырды лактау
4 Қаңылтырды термиялық өңдеу
5.Қаңылтырды кептіру
6. Қаңылтырды түсіру
7. Қаңылтырдың кіріс бақылауы
8. Престі жұмысқа баптау
9. Қаңылтырды пресске жүктеу
10.Қақпақты мөртаңбалау
11.Мөртаңбаланған қақпақты пастерлеу
12. Қақпақты кептіру
13.Қақпақты гофротараға орау
13
АШМ
(мал шаруашылығы)
878
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
0204429000
Мұздатылған қой еті: басқа кесектер, сүйегі алынбаған
Құйрық майсыз бөлшектелген мұздатылған қойдың сүйектегі тұтас еті
МЕМСТ, ТШ, Стандарттар
1. ет қабылдау
2. ұшаны кесу
3. сіңірден ажырату (аршу)
4. қаптама
5. мұздату
6. сақтау
6
1. ет қабылдау
2. ұшаны кесу
3. сіңірден ажырату (аршу)
4. қаптама
5. мұздату
6. сақтау
6
АШМ
(мал шаруашылығы)
879
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
0204439000
Сүйегі алынған, мұздатылған, өзге де қой еті
Қапталып мұздатылған сүйексіз ет. Қой еті.
МЕМСТ, ТШ, Стандарттар
1. ет қабылдау
2. ұшаны кесу
3. сіңірден ажырату (аршу)
4. қаптама
5. мұздату
6. сақтау
6
1. ет қабылдау
2. ұшаны кесу
3. сіңірден ажырату (аршу)
4. қаптама
5. мұздату
6. сақтау
6
АШМ
(мал шаруашылығы)
880
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
0204439000
Сүйегі алынған, мұздатылған, өзге де қой еті
Қой еті Арқалық омыртқа бөлімінің ажыратылған сүйексіз мұздатылған еті (Омыртқаның сыртқы бөлімінің жұқа еті)
МЕМСТ, ТШ, Стандарттар
1. ет қабылдау
2. ұшаны кесу
3. сіңірден ажырату (аршу)
4. қаптама
5. мұздату
6. сақтау
6
1. ет қабылдау
2. ұшаны кесу
3. сіңірден ажырату (аршу)
4. қаптама
5. мұздату
6. сақтау
6
АШМ
(мал шаруашылығы)
881
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
0204429000
Мұздатылған қой еті: басқа кесектер, сүйегі алынбаған
Қой еті Сүйекті мұздатылған жіліншік етімен біріккен жамбас бөлігі
МЕМСТ, ТШ, Стандарттар
1. ет қабылдау
2. ұшаны кесу
3. сіңірден ажырату (аршу)
4. қаптама
5. мұздату
6. сақтау
6
1. ет қабылдау
2. ұшаны кесу
3. сіңірден ажырату (аршу)
4. қаптама
5. мұздату
6. сақтау
6
АШМ
(мал шаруашылығы)
882
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
0204429000
Мұздатылған қой еті: басқа кесектер, сүйегі алынбаған
Қой еті Сүйекті мұздатылған жіліншік етімен біріккен жауырын бөлігі
МЕМСТ, ТШ, Стандарттар

Упаковка и укупорочные средства металлические: крышки для консервов к банкам тип II цельным круглым№1,№2, №3, №8
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. Контроль и подготовка сырья
2. Подача жести нелакированной
3.Лакировка жести
4 Термическая обработка жести
5.Сушка жести
6. Разгрузка жести
7. Входной контроль жести
8. Настройка пресса на работу
9. Загрузка жести в пресс
10.Штампование крышки
11.Пастирование отштампованной крышки
12. Сушка крышки
13.Упаковка крышки в гофротару
13
1. Контроль и подготовка сырья
2. Подача жести нелакированной
3.Лакировка жести
4 Термическая обработка жести
5.Сушка жести
6. Разгрузка жести
7. Входной контроль жести
8. Настройка пресса на работу
9. Загрузка жести в пресс
10.Штампование крышки
11.Пастирование отштампованной крышки
12. Сушка крышки
13.Упаковка крышки в гофротару
13
МСХ(животноводство)
878
Переработка животноводческой продукции
0204429000
Баранина, замороженная: прочие отруба, необваленные
Туша баранья на кости без курдюка разделанная замороженная
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. приемка мяса
2. разделка туши
3. жиловка (зачистка)"
4. упаковка
5. заморозка
6. хранение
6
1. приемка мяса
2. разделка туши
3. жиловка (зачистка)"
4. упаковка
5. заморозка
6. хранение
6
МСХ(животноводство)
879
Переработка животноводческой продукции
0204439000
Баранина обваленная, замороженная, прочая
"Мясо фасованное замороженное бескостное. Баранина"
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. приемка сырья мясо в тушах
2. Разделка
3 обвалка и жиловка мяса
4 упаковка под вакуумом
5 шоковая заморозка
6 хранение
6
1. приемка сырья мясо в тушах
2. Разделка
3 обвалка и жиловка мяса
4 упаковка под вакуумом
5 шоковая заморозка
6 хранение
6
МСХ(животноводство)
880
Переработка животноводческой продукции
0204439000
Баранина обваленная, замороженная, прочая
Баранина Спинно-поясничный разделенный отруб бескостный замороженный (Тонкий край)
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. приемка сырья мясо в тушах
2. Разделка
3. обвалка и жиловка мяса
4. упаковка под вакуумом
5. шоковая заморозка
6. хранение
6
1. приемка сырья мясо в тушах
2. Разделка
3. обвалка и жиловка мяса
4. упаковка под вакуумом
5. шоковая заморозка
6. хранение
6
МСХ(животноводство)
881
Переработка животноводческой продукции
0204429000
Баранина, замороженная: прочие отруба, необваленные
Баранина Тазобедренный отруб с голяшкой на кости замороженный
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. приемка мяса
2. разделка туши
3. жиловка (зачистка)
4. упаковка
5. заморозка
6. хранение
6
1. приемка мяса
2. разделка туши
3. жиловка (зачистка)
4. упаковка
5. заморозка
6. хранение
6
МСХ(животноводство)
882
Переработка животноводческой продукции
0204429000
Баранина, замороженная: прочие отруба, необваленные
Баранина Лопаточный отруб с голяшкой на кости замороженный
ГОСТ, ТУ, Стандарты

1. ет қабылдау
2. ұшаны кесу
3. сіңірден ажырату (аршу)
4. қаптама
5. мұздату
6. сақтау
6
1. ет қабылдау
2. ұшаны кесу
3. сіңірден ажырату (аршу)
4. қаптама
5. мұздату
6. сақтау
6
АШМ
(мал шаруашылығы)
883
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
0204439000
Сүйегі алынған, мұздатылған, өзге де қой еті
Қой еті Мұздатылған омыртқа бөлімінің ішкі жақ жұмсақ еті
МЕМСТ, ТШ, Стандарттар
1. ет қабылдау
2. ұшаны кесу
3. сіңірден ажырату (аршу)
4. қаптама
5. мұздату
6. сақтау
6
1. ет қабылдау
2. ұшаны кесу
3. сіңірден ажырату (аршу)
4. қаптама
5. мұздату
6. сақтау
6
АШМ
(мал шаруашылығы)
884
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
2309909609
Жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын өзге де өнімдер
Жануар қалдықтарынан дайындалатын мал азықтық Ұн (сүйек ұны)
МЕМСТ, ТШ, Стандарттар
1. Шикізаттың түсуі /қабылдау 2. Шикізатты ұсақтау, ұнтақтау
3. Ұсақталған шикізатты қайнату
4. Өнімді зарарсыздандыру
5. Пісірілген өнімді бөлу
6. Кептіру, ұнды салқындату
7. Ұсақтау, електен өткізу
8. Дайын өнімді буып-түю, орау
9. Сақтау
9
1. Шикізаттың түсуі /қабылдау 2. Шикізатты ұсақтау, ұнтақтау
3. Ұсақталған шикізатты қайнату
4. Өнімді зарарсыздандыру
5. Пісірілген өнімді бөлу
6. Кептіру, ұнды салқындату
7. Ұсақтау, електен өткізу
8. Дайын өнімді буып-түю, орау
9. Сақтау
9
АШМ
(мал шаруашылығы)
885
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
2309909609
Жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын өзге де өнімдер
Жануар қалдықтарынан дайындалатын мал азықтық Ұн (ет-сүйек ұны)
МЕМСТ, ТШ, Стандарттар
1. Шикізаттың түсуі /қабылдау 2. Шикізатты ұсақтау, ұнтақтау
3. Ұсақталған шикізатты қайнату
4. Өнімді зарарсыздандыру
5. Пісірілген өнімді бөлу
6. Кептіру, ұнды салқындату
7. Ұсақтау, електен өткізу
8. Дайын өнімді буып-түю, орау
9. Сақтау
9
1. Шикізаттың түсуі /қабылдау 2. Шикізатты ұсақтау, ұнтақтау
3. Ұсақталған шикізатты қайнату
4. Өнімді зарарсыздандыру
5. Пісірілген өнімді бөлу
6. Кептіру, ұнды салқындату
7. Ұсақтау, електен өткізу
8. Дайын өнімді буып-түю, орау
9. Сақтау
9
АШМ
(мал шаруашылығы)
886
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
4101503000
Салмағы 16 кг-нан асатын ірі қара малдың немесе жылқы тұқымдас жануарлардың өңделмеген тұтас дымқыл тұздалған терілері
ІҚМ дымқыл тұздалған терісі
ТН, стандарттар
1. теріні сыртқы тексеру
2. артық ет пен майды кесу
3. контурлау
4. консервілеуге арналған ыдырату
5. натрий хлоридпен консервілеу
5
1. теріні сыртқы тексеру
2. контурлау
3. консервілеуге арналған ыдырату
4. натрий хлоридпен консервілеу
4
АШМ
(мал шаруашылығы)
887
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
4104115900
"Wet white" тері өндірісіне арналған жартылай дайын өнім
"Wet white" тері өндірісіне арналған жартылай дайын өнім
СТ ЖШС, ТН, стандарттар
1. Сулау
2. Сүзу
3. Күлдеу
4. Шелдеу
5. Илеу алдындағы операциялар
6. Илеу
7. түсіру / төсеу
8. Сығу
9. Сұрыптау
10. Өлшеу
11. Қаптама
12. Сақтау
12
1. Сулау
2. Сүзу
3. Күлдеу
4. Шелдеу
5. Илеу алдындағы операциялар
6. Илеу
7. түсіру / төсеу
8. Сығу
9. Сұрыптау
10. Өлшеу
11. Қаптама
12. Сақтау
12
АШМ
(мал шаруашылығы)

1. приемка мяса
2. разделка туши
3. жиловка (зачистка)
4. упаковка
5. заморозка
6. хранение
6
1. приемка мяса
2. разделка туши
3. жиловка (зачистка)
4. упаковка
5. заморозка
6. хранение
6
МСХ(животноводство)
883
Переработка животноводческой продукции
0204439000
Баранина обваленная, замороженная, прочая
Баранина Вырезка замороженная
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. приемка сырья мясо в тушах 2. Разделка 3 обвалка и жиловка мяса 4 упаковка под вакуумом 5 шоковая заморозка 6 хранение
6
1. приемка сырья мясо в тушах 2. Разделка 3 обвалка и жиловка мяса 4 упаковка под вакуумом 5 шоковая заморозка 6 хранение
6
МСХ(животноводство)
884
Переработка животноводческой продукции
2309909609
Прочие продукты, используемые для кормления животных
Мука кормовая животного происхождения (костная)
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1 Поступление/приемка сырья
2 Дробление, измельчение сырья
3 Варка измельченного сырья
4 Стерилизация продукта 5 Разделение вареного продукта 6 Сушка, охлаждение муки
7 Дробление, просеивание
8 Фасовка, упаковка готовой продукции
9 Хранение
9
1 Поступление/приемка сырья 2 Дробление, измельчение сырья 3 Варка измельченного сырья 4 Стерилизация продукта 5 Разделение вареного продукта 6 Сушка, охлаждение муки 7 Дробление, просеивание 8 Фасовка, упаковка готовой продукции 9 Хранение
9
МСХ(животноводство)
885
Переработка животноводческой продукции
2309909609
Прочие продукты, используемые для кормления животных
Мука кормовая животного происхождения (мясо-костная)
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1 Поступление/приемка сырья 2 Дробление, измельчение сырья 3 Варка измельченного сырья 4 Стерилизация продукта 5 Разделение вареного продукта 6 Сушка, охлаждение муки 7 Дробление, просеивание 8 Фасовка, упаковка готовой продукции 9 Хранение
9
1 Поступление/приемка сырья 2 Дробление, измельчение сырья 3 Варка измельченного сырья 4 Стерилизация продукта 5 Разделение вареного продукта 6 Сушка, охлаждение муки 7 Дробление, просеивание 8 Фасовка, упаковка готовой продукции 9 Хранение
9
МСХ(животноводство)
886
Переработка животноводческой продукции
4101503000
Необработанные целые мокросоленые шкуры крупного рогатого скота или животных семейства лошадиных, массой более 16 кг
Мокросоленая шкура КРС
ТИ, стандарты
1. внешний осмотр шкуры.
2. обрезь лишнего мясо и жира.
3. контурирование.
4. разложка для консервирования.
5. консервирование хлоридом натрия.
5
1. внешний осмотр шкуры.
2. контурирование.
3. разложка для консервирования.
4. консервирование хлоридом натрия.
4
МСХ(животноводство)
887
Переработка животноводческой продукции
4104115900
Полуфабрикат для выработки кож "Wet white"
Полуфабрикат для выработки кож "Wet white"
СТ ТОО, ТИ, Стандарты
1 Отмока
2 Фильтрация
3 Золение
4 Мездрение
5 Преддубильные операции
6 Дубление
7 Выгрузка / выстилка
8 Отжим
9 Сортировка
10 Измерение
11 Упаковка
12 Хранение
12
1 Отмока
2 Фильтрация
3 Золение
4 Мездрение
5 Преддубильные операции
6 Дубление
7 Выгрузка / выстилка
8 Отжим
9 Сортировка
10 Измерение
11 Упаковка
12 Хранение
12
МСХ(животноводство)

888
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
4104115900
ІРІ ҚАРА МАЛДЫҢ ӨЗГЕ ДЕ ТЕРІЛЕРІНЕН ИЛЕНГЕН БЫЛҒАРЫ (ЕНЕКЕЛЕРДІ ҚОСА АЛҒАНДА, ТЕГІСТЕЛМЕГЕН БЕТ ЖАҒЫ ЕКІГЕ БӨЛІНБЕГЕН; БЕТ ЖАҒЫ ЕКІГЕ БӨЛІНГЕН, ЫЛҒАЛДЫ КҮЙДЕ (ХРОМДАЛҒАН ЖАРТЫЛАЙ ДАЙЫН ӨНІМДІ ҚОСА АЛҒАНДА), БІРАҚ ОДАН ӘРІ ӨҢДЕУСІЗ
Ылғал тұздалған жылқының терісі
стандарттар
1. теріні сыртқы тексеру
2. артық ет пен майды кесу
3. контурлау
4. консервілеуге арналған ыдырату
5. натрий хлоридпен консервілеу
5

888
Переработка животноводческой продукции
4104115900
ДУБЛЕНАЯ КОЖА ИЗ ПРОЧИХ ШКУР КРУПНОГО РОГАТОГО СКОТА (ВКЛЮЧАЯ БУЙВОЛОВ, НЕШЛИФОВАННЫЕ ЛИЦЕВЫЕ НЕДВОЕНЫЕ; ЛИЦЕВЫЕ ДВОЕНЫЕ, ВО ВЛАЖНОМ СОСТОЯНИИ (ВКЛЮЧАЯ ХРОМИРОВАННЫЙ ПОЛУФАБРИКАТ), НО БЕЗ ДАЛЬНЕЙШЕЙ ОБРАБОТКИ
Шкура мокросоленая лошади
стандарты
1. внешний осмотр шкуры.
2. обрезь лишнего мясо и жира.
3. контурирование.
4. разложка для консервирования.
5. консервирование хлоридом натрия.
5

4104115100
Ылғал күйдегі иленген былғары (хромдалған жартылай дайын өнімді қоса алғанда), тегістелмеген бет қосарланбаған; беті 2,6 м2 (28 шаршы фут) асатын тұтас ірі қара малдың (енектерді қоса алғанда)терісінен жасалған, беті қосарланған
"Wet Blue" былғары өндіруге арналған иленген жартылай дайын өнім
МЕМСТ, ТШ, Стандарттар
1 Сулау
2 Сүзу
3 Күлдеу
4 Шелдеу
5 Илеу алдындағы операциялар
6 Илеу
7 түсіру / төсеу
8 Сығу
9 Сұрыптау
10 Өлшеу
11 Қаптама
12 Сақтау
12
1 Сулау
2 Сүзу
3 Күлдеу
4 Шелдеу
5 Илеу алдындағы операциялар
6 Илеу
7 түсіру / төсеу
8 Сығу
9 Сұрыптау
10 Өлшеу
11 Қаптама
12 Сақтау
12
АШМ
(мал шаруашылығы)
892
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
1604110000
Албырт балықтарынан жасалған дайын өнімдер мен консервілер, тұтас немесе кесектелген, бірақ жентектелмеген
Зарарсыздандырылған балық консервілері: май қосылған табиғи арқан балық
МЕМСТ, ТШ, Стандарттар
1. Шикізатты кіріс бақылау
2. Шикізатты сақтау
3. Шикізаттың дефростациясы
4. Балықты тазалау және кесу
5. Балықты жуу
6. Құтыларға мөлшерлеу
7. Май құю
8. Тығындау (орау)
9. Жуу
10. Зарарсыздандыру
11. Таңбалау және затбелгілеу
12. Консервілердің тұнуы
13. Өткізу
13
1. Шикізатты кіріс бақылау
2. Шикізатты сақтау
3. Шикізаттың дефростациясы
4. Балықты тазалау және кесу
5. Балықты жуу
6. Құтыларға мөлшерлеу
7. Май құю
8. Тығындау (орау)
9. Жуу
10. Зарарсыздандыру
11. Таңбалау және затбелгілеу
12. Консервілердің тұнуы
13. Өткізу
13
АШМ
(мал шаруашылығы)
893
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
1604191000
Албырт балықтарынан жасалған дайын өнімдер мен консервілер, албырттан басқа, тұтас немесе кесектелген, бірақ жентектелмеген
Зарарсыздандырылған балық консервілері: май қосылған табиғи ақсерке
МЕМСТ, ТШ, Стандарттар
1. Шикізатты кіріс бақылау
2. Шикізатты сақтау
3. Шикізаттың дефростациясы
4. Балықты тазалау және кесу
5. Балықты жуу
6. Құтыларға мөлшерлеу
7. Май құю
8. Тығындау (орау)
9. Жуу
10. Зарарсыздандыру
11. Таңбалау және затбелгілеу
12. Консервілердің тұнуы
13. Өткізу
13
1. Шикізатты кіріс бақылау
2. Шикізатты сақтау
3. Шикізаттың дефростациясы
4. Балықты тазалау және кесу
5. Балықты жуу
6. Құтыларға мөлшерлеу
7. Май құю
8. Тығындау (орау)
9. Жуу
10. Зарарсыздандыру
11. Таңбалау және затбелгілеу
12. Консервілердің тұнуы
13. Өткізу
13
АШМ
(мал шаруашылығы)
894
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
1604203000
Албырттан басқа дайын немесе консервіленген албырт өнімдері
Балық паштетті зарарсыздандырылған консервілер: арқан балық паштеті
МЕМСТ, ТШ, Стандарттар
1. Шикізатты кіріс бақылау
2. Шикізатты сақтау
3. Шикізаттың дефростациясы
4. Балық инспекциясы
5. Балықты жуу
6. Балықты ұсақтау

4104115100
Дубленая кожа во влажном состоянии (включая хромированный полуфабрикат), нешлифованная лицевая недвоеная; лицевая двоеная, из целых шкур крупного рогатого скота (включая буйволов), площадь поверхности которой превышает 2,6 м2 (28 квадратных футов)
Полуфабрикат дубленый для выработки кож "Wet Blue"
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1 Отмока
2 Фильтрация
3 Золение
4 Мездрение
5 Преддубильные операции
6 Дубление
7 Выгрузка / выстилка
8 Отжим
9 Сортировка
10 Измерение
11 Упаковка
12 Хранение
12
1 Отмока
2 Фильтрация
3 Золение
4 Мездрение
5 Преддубильные операции
6 Дубление
7 Выгрузка / выстилка
8 Отжим
9 Сортировка
10 Измерение
11 Упаковка
12 Хранение
12
МСХ(животноводство)
892
Переработка животноводческой продукции
1604110000
Готовые продукты и консервы из лосося, приготовленного целиком или в кусках, но не фаршированного
Консервы рыбные стерилизованные: лосось натуральный с добавлением масла
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. Входящий контроль сырья
2. Хранение сырья
3. Дефростация сырья
4. Чистка и разделка рыбы
5. Промывание рыбы
6. Дозирование в банки
7. Заливка маслом
8. Укупоривание (закатка)
9. Мойка
10. Стерилизация
11. Маркировка и этикирование
12. Выдержка консервов
13. Реализация
13
1. Входящий контроль сырья
2. Хранение сырья
3. Дефростация сырья
4. Чистка и разделка рыбы
5. Промывание рыбы
6. Дозирование в банки
7. Заливка маслом
8. Укупоривание (закатка)
9. Мойка
10. Стерилизация
11. Маркировка и этикирование
12. Выдержка консервов
13. Реализация
13
МСХ(животноводство)
893
Переработка животноводческой продукции
1604191000
Готовые продукты и консервы из лососевых рыб, кроме лосося, целиком или в кусках, но не фаршированные
Консервы рыбные стерилизованные: семга натуральная с добавлением масла
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. Входящий контроль сырья
2. Хранение сырья
3. Дефростация сырья
4. Чистка и разделка рыбы
5. Промывание рыбы
6. Дозирование в банки
7. Заливка маслом
8. Укупоривание (закатка)
9. Мойка
10. Стерилизация
11. Маркировка и этикирование
12. Выдержка консервов
13. Реализация
13
1. Входящий контроль сырья
2. Хранение сырья
3. Дефростация сырья
4. Чистка и разделка рыбы
5. Промывание рыбы
6. Дозирование в банки
7. Заливка маслом
8. Укупоривание (закатка)
9. Мойка
10. Стерилизация
11. Маркировка и этикирование
12. Выдержка консервов
13. Реализация
13
МСХ(животноводство)
894
Переработка животноводческой продукции
1604203000
Готовая или консервированная продукция из лососевых, кроме лосося
Консервы рыбные паштетные стерилизованные: паштет из лосося
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. Входящий контроль сырья
2. Хранение сырья
3. Дефростация сырья
4. Инспекция рыбы
5. Мойка рыбы
6. Измельчение рыбы

7. Ингредиенттерді араластыру және кескілеу
8. Құтыларға мөлшерлеу
9. Тығындау (орау)
10. Жуу
11. Зарарсыздандыру
12. Таңбалау және затбелгілеу
13. Консервілердің тұнуы
14. Өткізу
14
1. Шикізатты кіріс бақылау
2. Шикізатты сақтау
3. Шикізаттың дефростациясы
4. Балық инспекциясы
5. Балықты жуу
6. Балықты ұсақтау
7. Ингредиенттерді араластыру және кескілеу
8. Құтыларға мөлшерлеу
9. Тығындау (орау)
10. Жуу
11. Зарарсыздандыру
12. Таңбалау және затбелгілеу
13. Консервілердің тұнуы
14. Өткізу
14
АШМ
(мал шаруашылығы)
895
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
0403905109
Дәмі жоқ өзге де сүт
өнімдері-хош иісті.
қоспалар және жемістер,
жаңғақтар немесе какао қосылмаған,
қант немесе басқа тәттілендіргіштер
қосылмағанющих салмағы бойынша
майлылығы 3%-дан аспайтын заттар: басқалары
Табиғи сүттен жасалған айран, c м.д.ж. 2,5%
МЕМСТ 31702-2013
1.Қабылдау
2.Тазалау
3.Қалыпқа келтіру
4.Гомогенизация
5.Пастерлеу және салқындату
6.Ашыту және ашыту
7.Салқындату
8.Құю
9.Қаптамалау және таңбалау
10. Сақтау
10
1.Қабылдау
2.Тазалау
3.Қалыпқа келтіру
4.Гомогенизация
5.Пастерлеу және салқындату
6.Ашыту және ашыту
7.Салқындату
8.Құю
9.Қаптамалау және таңбалау
10. Сақтау
10
АШМ
(мал шаруашылығы)
896
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
0403905109
Дәмі жоқ өзге де сүт
өнімдері-хош иісті.
қоспалар және жемістер,
жаңғақтар немесе какао қосылмаған,
қант немесе басқа тәттілендіргіштер
қосылмағанющих салмағы бойынша
майлылығы 3%-дан аспайтын заттар: басқалары
"Түрік тілінде" су мен тұз қосылған айран, c м.д.ж. 1,2%
МЕМСТ 31702-2013
1.Қабылдау
2.Тазалау
3.Қалыпқа келтіру
4.Гомогенизация
5.Пастерлеу және салқындату
6.Ашыту және ашыту
7.Ингредиенттер мен суды енгізу
8.Салқындату
9.Құю
10.Қаптамалау және таңбалау
11. Сақтау
11
1.Қабылдау
2.Тазалау
3.Қалыпқа келтіру
4.Гомогенизация
5.Пастерлеу және салқындату
6.Ашыту және ашыту
7.Ингредиенттер мен суды енгізу
8.Салқындату
9.Құю
10.Қаптамалау және таңбалау
11. Сақтау
11
АШМ
(мал шаруашылығы)
897
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
0403905900
Дәмі жоқ өзге де сүт өнімдері-хош иісті.
қоспалар және жемістер, жаңғақтар немесе
какао қосылмаған, қант немесе басқа
тәттілендіргіштер қосылмаған, салмағы
бойынша майы көп 6%
Қаймақ c м.д.ж. 15%
МЕМСТ 31452-2012
1.Қабылдау
2.Тазалау
3.Бөлу
4.Кремді қалыпқа келтіру
5 .Гомогенизация
6.Пастерлеу
7.Салқындату
8.Ашыту және ашыту
9.Салқындату
10.Құю
11.Қаптамалау және таңбалау
12. Сақтау
12
1.Қабылдау
2.Тазалау
3.Бөлу
4.Кремді қалыпқа келтіру
5.Гомогенизация
6.Пастерлеу
7.Салқындату
8.Ашыту және ашыту
9.Салқындату
10.
Құю
11.Қаптамалау және таңбалау
12. Сақтау
12
АШМ
(мал шаруашылығы)
898
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу

7. Смешивание ингредиентов и куттерование
8. Дозирование в банки
9. Укупоривание (закатка)
10. Мойка
11. Стерилизация
12. Маркировка и этикирование
13. Выдержка консервов
14. Реализация
14
1. Входящий контроль сырья
2. Хранение сырья
3. Дефростация сырья
4. Инспекция рыбы
5. Мойка рыбы
6. Измельчение рыбы
7. Смешивание ингредиентов и куттерование
8. Дозирование в банки
9. Укупоривание (закатка)
10. Мойка
11. Стерилизация
12. Маркировка и этикирование
13. Выдержка консервов
14. Реализация
14
МСХ(животноводство)
895
Переработка животноводческой продукции
0403905109
Прочая молочная продукция
без вкусо-ароматич. добавок
и без добавления фруктов,
орехов или какао, без добавления
сахара или других подслащивающих
веществ, с содержанием жира по массе
не более 3%: прочие
Айран
из натурального молока,
c м.д.ж. 2,5%
ГОСТ 31702-2013
1.Приемка
2.Очистка
3.Нормализация
4.Гомогенизация
5.Пастеризация и охлаждение
6.Заквашивание и сквашивание
7.Охлаждение
8.Розлив
9.Упаковка и маркировка
10.Хранение
10
1. Приемка
2.Очистка
3.Нормализация
4.Гомогенизация
5.Пастеризация и охлаждение
6.Заквашивание и сквашивание
7.Охлаждение
8.Розлив
9.Упаковка и маркировка
10.Хранение
10
МСХ(животноводство)
896
Переработка животноводческой продукции
0403905109
Прочая молочная продукция
без вкусо-ароматич. добавок
и без добавления фруктов,
орехов или какао, без добавления
сахара или других подслащивающих
веществ, с содержанием жира по массе
не более 3%: прочие
Айран с добавлением
воды и соли "По-турецки",
c м.д.ж. 1,2%
ГОСТ 31702-2013
1.Приемка
2.Очистка
3.Нормализация
4.Гомогенизация
5.Пастеризация и охлаждение
6.Заквашивание и сквашивание
7.Внесение ингредиентов и воды
8.Охлаждение
9.Розлив
10.Упаковка и маркировка
11.Хранение
11
1.Приемка
2.Очистка
3.Нормализация
4.Гомогенизация
5.Пастеризация и охлаждение
6.Заквашивание и сквашивание
7.Внесение ингредиентов и воды
8.Охлаждение
9.Розлив
10.Упаковка и маркировка
11.Хранение
11
МСХ(животноводство)
897
Переработка животноводческой продукции
0403905900
Прочая молочная продукция
без вкусо-ароматич. добавок
и без добавления фруктов,
орехов или какао, без добавления
сахара или других
подслащивающих веществ,
с содержанием жира по массе более 6%
Сметана c м.д.ж. 15%
ГОСТ 31452-2012
1.Приемка
2.Очистка
3.Сепарирование
4.Нормализация сливок
5.Гомогенизация
6.Пастеризация
7.Охлаждение
8.Заквашивание и сквашивание
9.Охлаждение
10.Розлив
11.Упаковка и маркировка
12.Хранение
12
1.Приемка
2.Очистка
3.Сепарирование
4.Нормализация сливок
5.Гомогенизация
6.Пастеризация
7.Охлаждение
8.Заквашивание и сквашивание
9.Охлаждение
10.Розлив
11.Упаковка и маркировка
12.Хранение
12
МСХ(животноводство)
898
Переработка животноводческой продукции

0403905900
Дәмі жоқ өзге де сүт өнімдері-хош иісті.
қоспалар және жемістер, жаңғақтар немесе
какао қосылмаған, қант немесе басқа
тәттілендіргіштер қосылмаған, салмағы
бойынша майы көп 6%
Қаймақ қосылған
м.д.ж. 20%
МЕМСТ 31452-2012
1.Қабылдау
2.Тазалау
3.Бөлу
4.Кремді қалыпқа келтіру
5.Гомогенизация
6.Пастерлеу
7.Салқындату
8.Ашыту және ашыту
9.Салқындату
10.Құю
11.Қаптамалау және таңбалау
12. Сақтау
12
1.Қабылдау
2.Тазалау
3.Бөлу
4.Кремді қалыпқа келтіру
5.Гомогенизация
6.Пастерлеу
7.Салқындату
8.Ашыту және ашыту
9.Салқындату
10.Құю
11.Қаптамалау және таңбалау
12. Сақтау
12
АШМ
(мал шаруашылығы)
899
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
0403207100
Йогурт, дәмі-хош иісті қоспалары бар немесе жемістер, жаңғақтар немесе какао қосылған, өзге де, құрамында 3%-дан аспайтын сүт майы бар мас. %
Қосылған хош иістендірілген йогурт м.д.ж. 2,5%
МЕМСТ 31981-2013
1.Қабылдау
2.Тазалау
3.Қалыпқа келтіру
4.Ингредиенттерді енгізу
5.Гомогенизация
6.Пастерлеу
7.Салқындату
8.Ашыту және ашыту
9.Салқындату
10.Ингредиенттерді енгізу
11.Құю
12.Қаптамалау және таңбалау
13. Сақтау
13
1.Қабылдау
2.Тазалау
3.Қалыпқа келтіру
4.Ингредиенттерді енгізу
5.Гомогенизация
6.Пастерлеу
7.Салқындату
8.Ашыту және ашыту
9.Салқындату
10.Ингредиенттерді енгізу
11.Құю
12.Қаптамалау және таңбалау
13. Сақтау
13
АШМ
(мал шаруашылығы)
900
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
0403207100
Йогурт, дәмі-хош иісті қоспалары бар немесе жемістер, жаңғақтар немесе какао қосылған, өзге де, құрамында 3%-дан аспайтын сүт майы бар мас. %
Йодпен байытылған тәтті ваниль дәмі бар биойогурт ТМ "Биоайс" бастап м.д.ж. 2,5%
МЕМСТ 31981-2013
1.Қабылдау
2.Тазалау
3.Қалыпқа келтіру
4.Ингредиенттерді енгізу
5.Гомогенизация
6.Пастерлеу
7.Салқындату
8.Ашыту және ашыту
9.Салқындату
10.Ингредиенттерді енгізу
11.Құю
12.Қаптамалау және таңбалау
13. Сақтау
13
1.Қабылдау
2.Тазалау
3.Қалыпқа келтіру
4.Ингредиенттерді енгізу
5.Гомогенизация
6.Пастерлеу
7.Салқындату
8.Ашыту және ашыту
9.Салқындату
10.Ингредиенттерді енгізу
11.Құю
12.Қаптамалау және таңбалау
13. Сақтау
13
АШМ
(мал шаруашылығы)
901
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
0403906100
Дәмі жоқ өзге де сүт өнімдері-аматич. қоспалар және жемістер, жаңғақтар немесе какао қосылмаған, салмағы бойынша майы 3-тен аспайтын%
Табиғи сүттен жасалған тәтті қышқыл сүтті сусын "Снежок" қосылған м.д.ж. 2,5%
ҚР СТ 2069-2015
1.Қабылдау
2.Тазалау
3.Қалыпқа келтіру
4.Ингредиенттерді енгізу
5.Гомогенизация
6.Пастерлеу
7.Салқындату
8.Ашыту және ашыту
9.Салқындату
10.Құю
11.Қаптамалау және таңбалау
12. Сақтау
12
1.Қабылдау
2.Тазалау
3.Қалыпқа келтіру
4.Ингредиенттерді енгізу
5.Гомогенизация
6.Пастерлеу
7.Салқындату
8.Ашыту және ашыту
9.Салқындату
10.Құю
11.Қаптамалау және таңбалау
12. Сақтау
12
АШМ
(мал шаруашылығы)

0403905900
Прочая молочная продукция без вкусо-ароматич. добавок и без добавления фруктов, орехов или какао, без добавления сахара или других подслащивающих веществ, с содержанием жира по массе более 6%
Сметана с м.д.ж. 20%
ГОСТ 31452-2012
1.Приемка
2.Очистка
3.Сепарирование
4.Нормализация сливок
5.Гомогенизация
6.Пастеризация
7.Охлаждение
8.Заквашивание и сквашивание
9.Охлаждение
10.Розлив
11.Упаковка и маркировка
12.Хранение
12
1.Приемка
2.Очистка
3.Сепарирование
4.Нормализация сливок
5.Гомогенизация
6.Пастеризация
7.Охлаждение
8.Заквашивание и сквашивание
9.Охлаждение
10.Розлив
11.Упаковка и маркировка
12.Хранение
12
МСХ(животноводство)
899
Переработка животноводческой продукции
0403207100
Йогурт, со вкусо-ароматическими
добавками или с добавлением фруктов,
орехов или какао, прочий, с содержанием
молочного жира не более 3 мас. %
Йогурт ароматизированный
с м.д.ж. 2,5%
ГОСТ 31981-2013
1.Приемка
2.Очистка
3.Нормализация
4.Внесение ингредиентов
5.Гомогенизация
6.Пастеризация
7.Охлаждение
8.Заквашивание и сквашивание
9.Охлаждение
10.Внесение ингредиентов
11.Розлив
12.Упаковка и маркировка
13.Хранение
13
1.Приемка
2.Очистка
3.Нормализация
4.Внесение ингредиентов
5.Гомогенизация
6.Пастеризация
7.Охлаждение
8.Заквашивание и сквашивание
9.Охлаждение
10.Внесение ингредиентов
11.Розлив
12.Упаковка и маркировка
13.Хранение
13
МСХ(животноводство)
900
Переработка животноводческой продукции
0403207100
Йогурт, со вкусо-ароматическими
добавками или с добавлением фруктов,
орехов или какао, прочий, с содержанием
молочного жира не более 3 мас. %
Биойогурт обогащенный
йодом сладкий со вкусом
ванили ТМ "Биоайс" с м.д.ж. 2,5%
ГОСТ 31981-2013
1.Приемка
2.Очистка
3.Нормализация
4.Внесение ингредиентов
5.Гомогенизация
6.Пастеризация
7.Охлаждение
8.Заквашивание и сквашивание
9.Охлаждение
10.Внесение ингредиентов
11.Розлив
12.Упаковка и маркировка
13.Хранение
13
1.Приемка
2.Очистка
3.Нормализация
4.Внесение ингредиентов
5.Гомогенизация
6.Пастеризация
7.Охлаждение
8.Заквашивание и сквашивание
9.Охлаждение
10.Внесение ингредиентов
11.Розлив
12.Упаковка и маркировка
13.Хранение
13
МСХ(животноводство)
901
Переработка животноводческой продукции
0403906100
Молочная продукция прочая,
без вкусо-аматич. добавок и
без добавления фруктов,
орехов или какао, с содержанием
жира по массе не более 3%
Напиток кисломолочный
сладкий из натурального
молока "Снежок" с м.д.ж. 2,5%
СТ РК 2069-2015
1.Приемка
2.Очистка
3.Нормализация
4.Внесение ингредиентов
5.Гомогенизация
6.Пастеризация
7.Охлаждение
8.Заквашивание и сквашивание
9.Охлаждение
10.Розлив
11.Упаковка и маркировка
12.Хранение
12
1.Приемка
2.Очистка
3.Нормализация
4.Внесение ингредиентов
5.Гомогенизация
6.Пастеризация
7.Охлаждение
8.Заквашивание и сквашивание
9.Охлаждение
10.Розлив
11.Упаковка и маркировка
12.Хранение
12
МСХ(животноводство)

902
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
0403906100
Дәмі жоқ өзге де сүт өнімдері-аматич. қоспалар және жемістер, жаңғақтар немесе какао қосылмаған, салмағы бойынша майы 3-тен аспайтын%
Варенец бірге м.д.ж. 2,5%
ҚР СТ 2069-2015
1.Қабылдау
2.Тазалау
3.Қалыпқа келтіру
4.Ингредиенттерді енгізу
5.Гомогенизация
6.Пастерлеу
7.Жылыту
8.Салқындату
9.Ашыту және ашыту
10.Салқындату
11.Құю
12.Қаптамалау және таңбалау
13. Сақтау
13
1.Қабылдау
2.Тазалау
3.Қалыпқа келтіру
4.Ингредиенттерді енгізу
5.Гомогенизация
6.Пастерлеу
7.Жылыту
8.Салқындату
9.Ашыту және ашыту
10.Салқындату
11.Құю
12.Қаптамалау және таңбалау
13. Сақтау
13
АШМ
(мал шаруашылығы)
903
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
0401503100
Сүт және кілегей, қоюланбаған және құрамында майы 21%-дан астам, бірақ 45%-дан аспайтын қант немесе басқа тәттілендіргіштер қосылмаған, таза көлемі 2 литрден аспайтын бастапқы қаптамаларда
Пастерленген ішуге арналған кілегей м.д.ж. 30%
МЕМСТ 31451-2013
1.Қабылдау
2.Тазалау
3.Бөлу
4.Гомогенизация
5.Пастерлеу
6.Кремді салқындату
7.Қаптамалау және таңбалау
8.Сақтау
8
1.Қабылдау
2.Тазалау
3.Бөлу
4.Гомогенизация
5.Пастерлеу
6.Кремді салқындату
7.Қаптамалау және таңбалау
8.Сақтау
8
АШМ
(мал шаруашылығы)
904
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
0403903100
Өзгелері. сүтті. өнім. дәмдік-хош иісті қоспаларсыз және жемістер, жаңғақтар немесе какао қосылмаған, ұнтақта, түйіршіктерде немесе басқа қатты нысандарда, майлылығы 1, 5-тен аспайтын мас. %, өзгелері
Майы аз тұздалған құрт
ҚР СТ 44-97
1.Қабылдау
2.Тазалау
3.Қалыпқа келтіру
4.Пастерлеу
5.Салқындату
6. Ашыту және ашыту
7.Ұйындыны өңдеу
8.Ұйындыны басу
9.Ұсақтау
10.Тұз қосу
11. Қалыптастыру
12.Кептіру
13. Өлшеп-орау
13
1.Қабылдау
2.Тазалау
3.Қалыпқа келтіру
4.Пастерлеу
5.Салқындату
6. Ашыту және ашыту
7.Ұйындыны өңдеу
8.Ұйындыны басу
9.Ұсақтау
10.Тұз қосу
11. Қалыптастыру
12.Кептіру
13. Өлшеп-орау
13
АШМ
(мал шаруашылығы)
905
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
0406108000
Өзге де жас ірімшіктер (піспеген немесе өңделмеген), оның ішінде сарысулық түрде-альбуминді ірімшіктер мен сүзбе
Сиыр сүтінен жасалған моцарелла ірімшігі қосылған м.д.ж. 45%
МЕМСТ 34356-2017
1.Қабылдау
2.Тазалау
3.Жетілу
4.Қалыпқа келтіру
5.Пастерлеу
6.Ашыту
7.Енгізу сүтті ұйытатын препараттың
8.Ашыту
9.Ұйындыны өңдеу
10.Ұйындыны басу
11.Ірімшік дәнін ашыту
12.Ірімшік дәнін балқыту
13.Қалыптау
14. Өлшеп-орау
15.Сақтау
15
1.Қабылдау
2.Тазалау
3.Жетілу
4.Қалыпқа келтіру
5.Пастерлеу
6.Ашыту
7.Енгізу сүтті ұйытатын препараттың
8.Ашыту
9.Ұйындыны өңдеу
10.Ұйындыны басу
11.Ірімшік дәнін ашыту
12.Ірімшік дәнін балқыту
13.Қалыптау
14. Өлшеп-орау
15.Сақтау
15
АШМ
(мал шаруашылығы)

902
Переработка животноводческой продукции
0403906100
Молочная продукция прочая,
без вкусо-аматич. добавок и
без добавления фруктов, орехов
или какао, с содержанием жира
по массе не более 3%
Варенец с м.д.ж. 2,5%
СТ РК 2069-2015
1.Приемка
2.Очистка
3.Нормализация
4.Внесение ингредиентов
5.Гомогенизация
6.Пастеризация
7.Топление
8.Охлаждение
9.Заквашивание и сквашивание
10.Охлаждение
11.Розлив
12.Упаковка и маркировка
13.Хранение
13
1.Приемка
2.Очистка
3.Нормализация
4.Внесение ингредиентов
5.Гомогенизация
6.Пастеризация
7.Топление
8.Охлаждение
9.Заквашивание и сквашивание
10.Охлаждение
11.Розлив
12.Упаковка и маркировка
13.Хранение
13
МСХ(животноводство)
903
Переработка животноводческой продукции
0401503100
Молоко и сливки,
несгущенные и без
добавления сахара или
других подслащивающих
веществ с содержанием жира
более 21%, но не более 45%,
в первичных упаковках нетто-объемом не более 2 л
Сливки питьевые пастеризованные с м.д.ж. 30%
ГОСТ 31451-2013
1.Приемка
2.Очистка
3.Сепарирование
4.Гомогенизация
5.Пастеризация
6.Охлаждение сливок
7.Упаковка и маркировка
8.Хранение
8
1.Приемка
2.Очистка
3.Сепарирование
4.Гомогенизация
5.Пастеризация
6.Охлаждение сливок
7.Упаковка и маркировка
8.Хранение
8
МСХ(животноводство)
904
Переработка животноводческой продукции
0403903100
Проч. молоч. продук.
без вкусо-ароматических
добавок и без добавления
фруктов, орехов или какао,
в порошке, гранулах или других
твердых формах, с содержанием жира
не более 1, 5 мас. %, прочие
Курт нежирный соленый
СТ РК 44-97
1.Приемка
2.Очистка
3.Нормализация
4.Пастеризация
5.Охлаждение
6. Заквашивание и сквашивание
7.Обработка сгустка
8.Прессование сгустка
9.Измельчение
10.Внесение соли
11.Формирование
12.Сушка
13.Фасовка
13
1.Приемка
2.Очистка
3.Нормализация
4.Пастеризация
5.Охлаждение
6. Заквашивание и сквашивание
7.Обработка сгустка
8.Прессование сгустка
9.Измельчение
10.Внесение соли
11.Формирование
12.Сушка
13.Фасовка
13
МСХ(животноводство)
905
Переработка животноводческой продукции
0406108000
Прочие молодые сыры (недозрелые или невыдержанные), включая сывороточно-альбуминовые сыры и творог
Сыр моцарелла из коровьего молока с м.д.ж. 45%
ГОСТ 34356-2017
1.Приемка
2.Очистка
3.Созревание
4.Нормализация
5.Пастеризация
6.Заквашивание
7.Внесение молокосвертывающего препарата
8.Сквашивание
9.Обработка сгустка
10.Пресование сгустка
11.Ферментация сырного зерна
12.Плавление сырного зерна
13.Формование
14.Фасование
15.Хранение
15
1.Приемка
2.Очистка
3.Созревание
4.Нормализация
5.Пастеризация
6.Заквашивание
7.Внесение молокосвертывающего препарата
8.Сквашивание
9.Обработка сгустка
10.Пресование сгустка
11.Ферментация сырного зерна
12.Плавление сырного зерна
13.Формование
14.Фасование
15.Хранение
15
МСХ(животноводство)

910
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
0404908300
Майлылығы 1-ден асатын сүттің табиғи компоненттерінен жасалған басқа өнімдер. 5 мас. %, бірақ 27-ден артық емес мас. %
Дәрумендермен, микро- және макроэлементтермен байытылған құлпынай дәмі бар стерильденген сүт коктейльі м.д.ж. 2,5%
ҚР СТ 1733-2015
1.Қабылдау
2.Тазалау
3.Бөлу
4.Қалыпқа келтіру
5.Ингредиенттерді енгізу
6.Гомогенизация
7.Пастерлеу
8.Салқындату
9.Құю
10.Қаптамасы, таңбалануы
11. Сақтау
11
1.Қабылдау
2.Тазалау
3.Бөлу
4.Қалыпқа келтіру
5.Ингредиенттерді енгізу
6.Гомогенизация
7.Пастерлеу
8.Салқындату
9.Құю
10.Қаптамасы, таңбалануы
11. Сақтау
11
АШМ
(мал шаруашылығы)
911
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
2105001000
Балмұздақ және тағамдық мұздың құрамында какао жоқ немесе құрамында сүт майлары жоқ немесе құрамында 3%-дан аз басқа түрлері мас. % сүт майлары
Жеміс мұзы
ЖШС СТ 030240006110-01-2025
1.Қоспаны дайындау
2.Сүзгілеу
3. Гомогенизация
4.Пастерлеу
5.Салқындату
6.Өнімнің жетілуі
7. Мұздату
8. Шынықтыру
9.Өлшеп-орау, орау
10. Сақтау
10
1.Қоспаны дайындау
2.Сүзгілеу
3. Гомогенизация
4.Пастерлеу
5.Салқындату
6.Өнімнің жетілуі
7. Мұздату
8. Шынықтыру
9.Өлшеп-орау, орау
10. Сақтау
10
АШМ
(мал шаруашылығы)
912
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
2105009900
Балмұздақ және құрамында какао жоқ немесе құрамында сүт майлары бар тағамдық мұздың басқа түрлері 7 мас. % немесе одан көп
Сүтті, кілегейлі балмұздақ және пломбир
МЕМСТ 31457-2012
1.Қабылдау
2.Қоспаны құрастыру және дайындау
3.Сүзу
4.Гомогенизация
5.Пастерлеу
6.Салқындату және пісу
7.Мұздату
8.Бөлшектеп өлшеу және шынықтыру
9.Глазурленген балмұздаққа арналған глазурь
10.Қаптамасы
11. Сақтау
11
1.Қабылдау
2.Қоспаны құрастыру және дайындау
3.Сүзу
4.Гомогенизация
5.Пастерлеу
6.Салқындату және пісу
7.Мұздату
8.Бөлшектеп өлшеу және шынықтыру
9.Глазурленген балмұздаққа арналған глазурь
10.Қаптамасы
11. Сақтау
11
АШМ
(мал шаруашылығы)
913
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
2105009900
Балмұздақ және құрамында какао жоқ немесе құрамында сүт майлары бар тағамдық мұздың басқа түрлері 7 мас. % немесе одан көп
Сүтті, глазурленген сары майдан жасалған балмұздақ
МЕМСТ 31457-2012
1.Қабылдау
2.Қоспаны құрастыру және дайындау
3.Сүзу
4.Гомогенизация
5.Пастерлеу
6.Салқындату және пісу
7.Мұздату
8.Бөлшектеп өлшеу және шынықтыру
9.Глазурленген балмұздаққа арналған глазурь
10.Қаптамасы
11. Сақтау
11
1.Қабылдау
2.Қоспаны құрастыру және дайындау
3.Сүзу
4.Гомогенизация
5.Пастерлеу
6.Салқындату және пісу
7.Мұздату
8.Бөлшектеп өлшеу және шынықтыру
9.Глазурленген балмұздаққа арналған глазурь
10.Қаптамасы
11. Сақтау
11
АШМ
(мал шаруашылығы)

910
Переработка животноводческой продукции
0404908300
Прочие продукты из натуральных компонентов молока, с содержанием жира более 1. 5 мас. %, но не более 27 мас. %
Молочный коктейль стерилизованный со вкусом клубники обогащенный витаминами, микро- и макроэлементами с м.д.ж. 2,5%
СТ РК 1733-2015
1.Приемка
2.Очистка
3.Сепарирование
4.Нормализация
5.Внесение ингредиентов
6.Гомогогенизация
7.Пастеризация
8.Охлождение
9.Розлив
10.Упаковка, маркировка
11.Хранение
11
1.Приемка
2.Очистка
3.Сепарирование
4.Нормализация
5.Внесение ингредиентов
6.Гомогогенизация
7.Пастеризация
8.Охлождение
9.Розлив
10.Упаковка, маркировка
11.Хранение
11
МСХ(животноводство)
911
Переработка животноводческой продукции
2105001000
Мороженое и прочие виды пищевого льда, не содержащие или содержащие какао, не содержащие молочных жиров или содержащие менее 3 мас. % молочных жиров
Фруктовый лед
СТ ТОО 030240006110-01-2025
1.Подготовка смеси
2.Фильтрование
3. Гомогенизация
4.Пастеризация
5.Охлаждение
6.Созревание продукта
7.Фризерование
8.Закаливание
9.Фасовка , упаковка
10.Хранение
10
1.Подготовка смеси
2.Фильтрование
3. Гомогенизация
4.Пастеризация
5.Охлаждение
6.Созревание продукта
7.Фризерование
8.Закаливание
9.Фасовка , упаковка
10.Хранение
10
МСХ(животноводство)
912
Переработка животноводческой продукции
2105009900
Мороженое и прочие виды пищевого льда, не содержащие или содержащие какао, содержащие молочные жиры 7 мас. % или более
Мороженое молочное, сливочное и пломбир
ГОСТ 31457-2012
1.Приемка
2.Составление и подготовка смеси
3.Фильтрация
4.Гомогенизация
5.Пастеризация
6.Охлаждение и созревание
7.Фризерование
8.Фасовка и закаливание
9.Глазирование для глазированного мороженого
10.Упаковка
11.Хранение
11
1.Приемка
2.Составление и подготовка смеси
3.Фильтрация
4.Гомогенизация
5.Пастеризация
6.Охлаждение и созревание
7.Фризерование
8.Фасовка и закаливание
9.Глазирование для глазированного мороженого
10.Упаковка
11.Хранение
11
МСХ(животноводство)
913
Переработка животноводческой продукции
2105009900
Мороженое и прочие виды пищевого льда, не содержащие или содержащие какао, содержащие молочные жиры 7 мас. % или более
Мороженое молочное, сливочное глазированное
ГОСТ 31457-2012
1.Приемка
2.Составление и подготовка смеси
3.Фильтрация
4.Гомогенизация
5.Пастеризация
6.Охлаждение и созревание
7.Фризерование
8.Фасовка и закаливание
9.Глазирование для глазированного мороженого
10.Упаковка
11.Хранение
11
1.Приемка
2.Составление и подготовка смеси
3.Фильтрация
4.Гомогенизация
5.Пастеризация
6.Охлаждение и созревание
7.Фризерование
8.Фасовка и закаливание
9.Глазирование для глазированного мороженого
10.Упаковка
11.Хранение
11
МСХ(животноводство)

914
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
2105009900
Балмұздақ және құрамында какао жоқ немесе құрамында сүт майлары бар тағамдық мұздың басқа түрлері 7 мас. % немесе одан көп
Сүт майын алмастырғышы бар балмұздақ
ЖШС СТ 030240006110-02-2023
1.Қабылдау
2.Қоспаны құрастыру және дайындау
3.Сүзу
4.Гомогенизация
5.Пастерлеу
6.Салқындату және пісу
7.Мұздату
8.Бөлшектеп өлшеу және шынықтыру
9.Глазурленген балмұздаққа арналған глазурь
10.Қаптамасы
11. Сақтау
11
1.Қабылдау
2.Қоспаны құрастыру және дайындау
3.Сүзу
4.Гомогенизация
5.Пастерлеу
6.Салқындату және пісу
7.Мұздату
8.Бөлшектеп өлшеу және шынықтыру
9.Глазурленген балмұздаққа арналған глазурь
10.Қаптамасы
11. Сақтау
11
АШМ
(мал шаруашылығы)
915
Мал шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
2105009900
Балмұздақ және құрамында какао жоқ немесе құрамында сүт майлары бар тағамдық мұздың басқа түрлері 7 мас. % немесе одан көп
Сүт майын алмастырғышы бар глазурленген балмұздақ
ЖШС СТ 030240006110-02-2023
1.Қабылдау
2.Қоспаны құрастыру және дайындау
3.Сүзу
4.Гомогенизация
5.Пастерлеу
6.Салқындату және пісу
7.Мұздату
8.Бөлшектеп өлшеу және шынықтыру
9.Глазурленген балмұздаққа арналған глазурь
10.Қаптамасы
11. Сақтау
11
1.Қабылдау
2.Қоспаны құрастыру және дайындау
3.Сүзу
4.Гомогенизация
5.Пастерлеу
6.Салқындату және пісу
7.Мұздату
8.Бөлшектеп өлшеу және шынықтыру
9.Глазурленген балмұздаққа арналған глазурь
10.Қаптамасы
11. Сақтау
11
АШМ
(мал шаруашылығы)
916
Мал шаруашылығы өнімдерін өңдеу
401201109
Қоюландырылмаған және қант немесе басқа да тәттілендіргіштер қосылмаған, таза көлемі 2 л аспайтын, құрамында майы 3 мас.% көп емес, бастапқы қаптамадағы сүт пен кілегей, басқалар
М.м.ү. 3% көп емес, пастерленген ішетін сүт
ГОСТ
ТШ
Стандарттар
1. Сүтті қабылдау
2. Сүтті тазарт 3.Қалыптау
4.Гомогендеу
5.Пастерлеу, 6.Салқындату
7.Құю, қаптау, таңбалау 8.Сақтау
8
1. Сүтті қабылдау
2. Сүтті тазарту
3.Қалыптау
4.Гомогендеу
5.Пастерлеу,
6.Салқындату
7. Құю, қаптау, таңбалау
7
АШМ
(мал шаруашылығы)
917
Мал шаруашылығы өнімдерін өңдеу
401209109
Қоюландырылмаған және қант немесе басқа да тәттілендіргіштер қосылмаған, таза көлемі 2 л аспайтын, құрамында майы 3 мас.% артық бастапқы қаптамадағы сүт пен кілегей, басқалар
М.м.ү. 3% көп емес, пастерленген ішетін сүт
ГОСТ, ТШ, Стандарттар
1. Сүтті қабылдау
2. Сүтті тазарт 3.Қалыптау
4.Гомогендеу
5.Пастерлеу, 6.Салқындату
7.Құю, қаптау, таңбалау 8.Сақтау
8
1. Сүтті қабылдау
2. Сүтті тазарту
3.Қалыптау
4.Гомогендеу
5.Пастерлеу,
6.Салқындату
7. Құю, қаптау, таңбалау
7
АШМ
(мал шаруашылығы)

914
Переработка животноводческой продукции
2105009900
Мороженое и прочие виды пищевого льда, не содержащие или содержащие какао, содержащие молочные жиры 7 мас. % или более
Мороженое с заменителем молочного жира
СТ ТОО 030240006110-02-2023
1.Приемка
2.Составление и подготовка смеси
3.Фильтрация
4.Гомогенизация
5.Пастеризация
6.Охлаждение и созревание
7.Фризерование
8.Фасовка и закаливание
9.Глазирование для глазированного мороженого
10.Упаковка
11.Хранение
11
1.Приемка
2.Составление и подготовка смеси
3.Фильтрация
4.Гомогенизация
5.Пастеризация
6.Охлаждение и созревание
7.Фризерование
8.Фасовка и закаливание
9.Глазирование для глазированного мороженого
10.Упаковка
11.Хранение
11
МСХ(животноводство)
915
Переработка животноводческой продукции
2105009900
Мороженое и прочие виды пищевого льда, не содержащие или содержащие какао, содержащие молочные жиры 7 мас. % или более
Мороженое и прочие виды пищевого льда, не содержащие или содержащие какао, содержащие молочные жиры 7 мас. % или более
СТ ТОО 030240006110-02-2023
1.Приемка
2.Составление и подготовка смеси
3.Фильтрация
4.Гомогенизация
5.Пастеризация
6.Охлаждение и созревание
7.Фризерование
8.Фасовка и закаливание
9.Глазирование для глазированного мороженого
10.Упаковка
11.Хранение
11
1.Приемка
2.Составление и подготовка смеси
3.Фильтрация
4.Гомогенизация
5.Пастеризация
6.Охлаждение и созревание
7.Фризерование
8.Фасовка и закаливание
9.Глазирование для глазированного мороженого
10.Упаковка
11.Хранение
11
МСХ(животноводство)
916
Переработка животноводческой продукции
401201109
Молоко и сливки несгущенноеи без добавл. Сахара или др. Подслащивающих вещ-в, с содерж.жира не более 3 мас.%, в первичных упаковах объемом нетто не более 2л., прочие
Молоко питьевое пастеризованное с м.ж.д. не более 3%
ГОСТ
ТУ
Стандарты
1. Приемка молока
2. Очистка молока
3.Нормализация
4.Гомогенизация 5.Пастеризация 6.Охлаждение
7. Розлив, упаковка, маркировка
8.Хранение
8
1. Приемка молока
2. Очистка молока
3.Нормализация
4.Гомогенизация 5.Пастеризация 6.Охлаждение
7. Розлив, упаковка, маркировка
7
МСХ(животноводство)
917
Переработка животноводческой продукции
401209109
Молоко и сливки, несгущенные и без добавления сахара или других подслащивающих веществ, в первичных упаковках нетто-объемом не более 2 л, с содержанием жира более 3 мас.%, прочие
Молоко питьевое пастеризованное с м.ж.д. более 3 %
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. Приемка молока
2. Очистка молока
3.Нормализация
4.Гомогенизация 5.Пастеризация 6.Охлаждение
7. Розлив, упаковка, маркировка
8.Хранение
8
1. Приемка молока
2. Очистка молока
3.Нормализация
4.Гомогенизация 5.Пастеризация 6.Охлаждение
7. Розлив, упаковка, маркировка
7
МСХ(животноводство)

918
Мал шаруашылығы өнімдерін өңдеуи
401209109
Қоюландырылмаған және қант немесе басқа да тәттілендіргіштер қосылмаған, таза көлемі 2 л аспайтын, құрамында майы 3 мас.% артық бастапқы қаптамадағы сүт пен кілегей, басқалар
М.м.ү. 3% көп емес, пастерленген ішетін сүт
ГОСТ, ТШ, Стандарттар
1. Сүтті қабылдау
2. Сүтті тазарт 3.Қалыптау
4.Гомогендеу
5.Пастерлеу, 6.Салқындату
7.Құю, қаптау, таңбалау 8.Сақтау
8
1. Сүтті қабылдау
2. Сүтті тазарту
3.Қалыптау
4.Гомогендеу
5.Пастерлеу,
6.Салқындату
7. Құю, қаптау, таңбалау
7
АШМ
(мал шаруашылығы)
919
Мал шаруашылығы өнімдерін өңдеу
403207100
Йогурт; іркіт, ұйыған сүт пен кілегей, айран және өзге де ферменттелген немесе ашытылған сүт пен кілегей, қоюландырылған немесе қоюландырылмаған, қант немесе басқа да тәттілендіргіштер қосылған немесе қосылмаған, дәмді-хош иісті қоспалары бар немесе оларсыз, жемістер, жаңғақтар немесе какао қосылған немесе қосылмаған: йогурт: дәмді-хош иісті қоспалармен немесе жемістер, жаңғақтар немесе какао қосылған: басқалары, құрамында сүт майы бар: 3 мас.% көп емес.
Биойогурт-бифидобактериялармен байытылған және ассортименттегі толтырғыштар қосылған қышқыл сүт өнімі, м.м.ү 3% көп емес
ГОСТ, ТШ, Стандарттар
1. Қабылдау
2. Тарту, Қалыптау 3.Гомогендеу 4.Пастерлеу
5. Қант қосу
6. Іріту температурасына дейін салқындату
7. Іріту, Ашыту
8. Ашытқан соң салқындату
9.Өңдеу және толтырғыштар қосу
10. Өлшеп салу, қаптау, таңбалау
11. Салқындату және жетілдіру
12. Сақтау
12
1. Қабылдау
2. Тарту, Қалыптау 3.Гомогендеу
4.Пастерлеу
5. Қант қосу
6. Іріту температурасына дейін салқындату
7. Іріту, Ашыту
8. Ашытқан соң салқындату
9.Өңдеу және толтырғыштар қосу
10. Өлшеп салу, қаптау, таңбалау
11. Салқындату және жетілдіру
11
АШМ
(мал шаруашылығы)
920
Мал шаруашылығы өнімдерін өңдеу
403207100
Йогурт; іркіт, ұйыған сүт пен кілегей, айран және өзге де ферменттелген немесе ашытылған сүт пен кілегей, қоюландырылған немесе қоюландырылмаған, қант немесе басқа да тәттілендіргіштер қосылған немесе қосылмаған, дәмді-хош иісті қоспалары бар немесе оларсыз, жемістер, жаңғақтар немесе какао қосылған немесе қосылмаған: йогурт: дәмді-хош иісті қоспалармен немесе жемістер, жаңғақтар немесе какао қосылған: басқалары, құрамында сүт майы бар: 3 мас.% көп емес.
Йогурт-бифидобактериялармен байытылған және ассортименттегі толтырғыштар қосылған қышқыл сүт өнімі, м.м.ү 3% көп емес
ГОСТ, ТШ, Стандарттар
1. Қабылдау
2. Тарту, Қалыптау 3.Гомогендеу 4.Пастерлеу

918
Переработка животноводческой продукции
401209109
Молоко и сливки, несгущенные и без добавления сахара или других подслащивающих веществ, в первичных упаковках нетто-объемом не более 2 л, с содержанием жира более 3 мас.%, прочие
Молоко питьевое топленое с м.ж.д. более 3 %
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. Приемка молока
2. Очистка молока
3.Нормализация
4.Гомогенизация 5.Пастеризация 6.Охлаждение
7. Розлив, упаковка, маркировка
8.Хранение
8
1. Приемка молока
2. Очистка молока
3.Нормализация
4.Гомогенизация 5.Пастеризация 6.Охлаждение
7. Розлив, упаковка, маркировка
7
МСХ(животноводство)
919
Переработка животноводческой продукции
403207100
Йогурт; пахта, свернувшиеся молоко и сливки, кефир и прочие ферментированные или сквашенные молоко и сливки, сгущенные или несгущенные, с добавлением или без добавления сахара или других подслащивающих веществ, со вкусо-ароматическими добавками или без них, с добавлением или без добавления фруктов, орехов или какао: йогурт: со вкусо-ароматическими добавками или с добавлением фруктов, орехов или какао: прочий, с содержанием молочного жира: не более 3 мас.%
Биойогурт-кисломолочный продукт, обогащенный бифидобактериями с наполнителями в ассортименте с м.д.ж не более 3%
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. Приемка
2. Сепарирование, Нормализация
3.Гомогенизация
4.Пастеризация
5. Внесение сахара
6. Охлаждение до температуры заквашивания
7. Заквашивание, Сквашивание
8. Охлаждение после сквашивания
9.Обработка и внесение наполнителей
10. Фасовка, упаковка, маркировка
11. Охлаждение и созревания
12. Хранение
12
1. Приемка
2. Сепарирование, Нормализация
3.Гомогенизация
4.Пастеризация
5. Внесение сахара
6. Охлаждение до температуры заквашивания
7. Заквашивание, Сквашивание
8. Охлаждение после сквашивания
9.Обработка и внесение наполнителей
10. Фасовка, упаковка, маркировка
11. Охлаждение и созревания
11
МСХ(животноводство)
920
Переработка животноводческой продукции
403207100
Йогурт; пахта, свернувшиеся молоко и сливки, кефир и прочие ферментированные или сквашенные молоко и сливки, сгущенные или несгущенные, с добавлением или без добавления сахара или других подслащивающих веществ, со вкусо-ароматическими добавками или без них, с добавлением или без добавления фруктов, орехов или какао: йогурт: со вкусо-ароматическими добавками или с добавлением фруктов, орехов или какао: прочий, с содержанием молочного жира: не более 3 мас.%
Йогурт-кисломолочный продукт, обогащенный бифидобактериями с наполнителями в ассортименте с м.д.ж не более 3%
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. Приемка
2. Сепарирование, Нормализация
3.Гомогенизация
4.Пастеризация

7. Іріту, Ашыту
8. Ашытқан соң салқындату
9.Өңдеу және толтырғыштар қосу
10. Өлшеп салу, қаптау, таңбалау
11. Салқындату және жетілдіру
12. Сақтау
12
1. Қабылдау
2. Тарту, Қалыптау 3.Гомогендеу
4.Пастерлеу
5. Қант қосу
6. Іріту температурасына дейін салқындату
7. Іріту, Ашыту
8. Ашытқан соң салқындату
9.Өңдеу және толтырғыштар қосу
10. Өлшеп салу, қаптау, таңбалау
11. Салқындату және жетілдіру
11
АШМ
(мал шаруашылығы)
923
Мал шаруашылығы өнімдерін өңдеу
403905102
Дәмді-хош иісті қоспаларсыз және жеміс, жаңғақ немесе какао қосылмаған, қант және басқа да тәттілендіргіштер қосылмаған сүт өнімдері, құрамындағы май үлесі 3% көп емес; айран,т.б.
Биоайран - қышқыл сүт өнімі, майдың массалық үлесі 3% көп емес
ГОСТ ТШ Стандарттар
1. Қабылдау
2. Тарту, қалыптау 3.Гомогендеу
4.Пастерлеу
5. Іріту температурасына дейін салқындату
6. Іріту, Ашыту
7. Ашытқан соң салқындату
8. Өлшеп салу, қаптау, таңбалау
9. Салқындату және жетілдіру
10. Сақтау
10
1. Қабылдау
2. Тарту, қалыптау 3.Гомогендеу
4.Пастерлеу
5. Іріту температурасына дейін салқындату
6. Іріту, Ашыту
7. Ашытқан соң салқындату 8. Өлшеп салу, қаптау, таңбала
9. Салқындату және жетілдіруу
9
АШМ
(мал шаруашылығы)
924
Мал шаруашылығы өнімдерін өңдеу
403905102
Дәмді-хош иісті қоспаларсыз және жеміс, жаңғақ немесе какао қосылмаған, қант және басқа да тәттілендіргіштер қосылмаған сүт өнімдері, құрамындағы май үлесі 3% көп емес; айран,т.б.
Биоайран - бифидобактериялармен байытылған және майдың массалық үлесі 3% көп емес қышқыл сүт өнімі
ГОСТ ТШ Стандарттар
1. Қабылдау
2. Тарту, қалыптау 3.Гомогендеу
4.Пастерлеу
5. Іріту температурасына дейін салқындату
6. Іріту, Ашыту
7. Ашытқан соң салқындату
8. Өлшеп салу, қаптау, таңбалау
9. Салқындату және жетілдіру
10. Сақтау
10
1. Қабылдау
2. Тарту, қалыптау 3.Гомогендеу
4.Пастерлеу
5. Іріту температурасына дейін салқындату
6. Іріту, Ашыту
7. Ашытқан соң салқындату 8. Өлшеп салу, қаптау, таңбала
9. Салқындату және жетілдіруу
9
АШМ
(мал шаруашылығы)
925
Мал шаруашылығы өнімдерін өңдеу
403905102
Дәмді-хош иісті қоспаларсыз және жеміс, жаңғақ немесе какао қосылмаған, қант және басқа да тәттілендіргіштер қосылмаған сүт өнімдері, құрамындағы май үлесі 3% көп емес; айран,т.б.
Айран - қышқыл сүт өнімі. Майдың массалық үлесі 3% көп емес
ГОСТ ТШ Стандарттар
1. Қабылдау
2. Тарту, қалыптау 3.Гомогендеу
4.Пастерлеу

7. Заквашивание, Сквашивание
8. Охлаждение после сквашивания
9.Обработка и внесение наполнителей
10. Фасовка, упаковка, маркировка
11. Охлаждение и созревания
12. Хранение
12
1. Приемка
2. Сепарирование, Нормализация
3.Гомогенизация
4.Пастеризация
5. Внесение сахара
6. Охлаждение до температуры заквашивания
7. Заквашивание, Сквашивание
8. Охлаждение после сквашивания
9.Обработка и внесение наполнителей
10. Фасовка, упаковка, маркировка
11. Охлаждение и созревания
11
МСХ(животноводство)
923
Переработка животноводческой продукции
403905102
Пр.молочные прод.без вкусо-ароматич. Добавок и без добавл.фруктов,орехов или какао, без добавл. Сахара или др. Подслащивающих веществ, с содержанием жира по массе не более 3мас.%,; кефир прочий
Биокефир - кисломолочный продукт, массовая доля жира не более 3%
ГОСТ
ТУ
Стандарты
1. Приемка
2. Сепарирование, Нормализация
3.Гомогенизация 4.Пастеризация
5. Охлаждение до температуры заквашивания
6. Заквашивание Сквашивание
7. Охлаждение после сквашивания
8. Фасовка, упаковка, маркировка
9. Охлаждение и созревания
10. Хранение
10
1. Приемка
2. Сепарирование, Нормализация
3.Гомогенизация 4.Пастеризация
5. Охлаждение до температуры заквашивания
6. Заквашивание Сквашивание
7. Охлаждение после сквашивания
8. Фасовка, упаковка, маркировка
9. Охлаждение и созревания
9
МСХ(животноводство)
924
Переработка животноводческой продукции
403905102
Пр.молочные прод.без вкусо-ароматич. Добавок и без добавл.фруктов,орехов или какао, без добавл. Сахара или др. Подслащивающих веществ, с содержанием жира по массе не более 3мас.%,; кефир прочий
Биокефир - кисломолочный продукт, обогащенный бифидобактериями массовая доля жира не более 3%
ГОСТ
ТУ
Стандарты
1. Приемка
2. Сепарирование, Нормализация
3.Гомогенизация 4.Пастеризация
5. Охлаждение до температуры заквашивания
6. Заквашивание Сквашивание
7. Охлаждение после сквашивания
8. Фасовка, упаковка, маркировка
9. Охлаждение и созревания
10. Хранение
10
1. Приемка
2. Сепарирование, Нормализация
3.Гомогенизация 4.Пастеризация
5. Охлаждение до температуры заквашивания
6. Заквашивание Сквашивание
7. Охлаждение после сквашивания
8. Фасовка, упаковка, маркировка
9. Охлаждение и созревания
9
МСХ(животноводство)
925
Переработка животноводческой продукции
403905102
Пр.молочные прод.без вкусо-ароматич. Добавок и без добавл.фруктов,орехов или какао, без добавл. Сахара или др. Подслащивающих веществ, с содержанием жира по массе не более 3мас.%,; кефир прочий
Кефир - кисломолочный продукт. Массовая доля жира не более 3%
ГОСТ
ТУ
Стандарты
1. Приемка
2. Сепарирование, Нормализация
3.Гомогенизация 4.Пастеризация

10. Өлшеп салу, қаптау, таңбалау
11. Салқындату және жетілдіру
12. Сақтау
12
1. Қабылдау
2. Тарту, қалыптау 3.Гомогендеу
4.Пастерлеу
5. Қант қосу
6. Іріту температурасына дейін салқындату
7. Іріту, Ашыту
8. Ашытқан соң салқындату
9.Өңдеу және толтырғыштар қосу
10. Өлшеп салу, қаптау, таңбалау
11. Салқындату және жетілдіру
11
АШМ
(мал шаруашылығы)
929
Мал шаруашылығы өнімдерін өңдеу
403905109
Қант немесе басқа да тәттілендіргіштер қосылмаған сүт өнімдері, құрамындағы май үлесі 3 % көп емес; айран, т.б.
Ряженка - қыздырылған, қышқыл сүт өнімі. Майдың массалық үлесі 3% көп емес
ГОСТ, ТШ, Стандарттар
1. Қабылдау
2. Тарту (қалыптау)
3. Гомогендеу
4. Пастерлеу Танкте ұстау 5. Іріту Ашыту
6. Өлшеп салу, қаптау, таңбалау
7. Сақтау
7
1. Қабылдау
2. Тарту (қалыптау)
3. Гомогендеу
4. Пастерлеу Танкте ұстау
5. Іріту Ашыту
6. Өлшеп салу, қаптау, таңбалау
6
АШМ
(мал шаруашылығы)
930
Мал шаруашылығы өнімдерін өңдеу
403905900
Дәмді-хош иісті қоспаларсыз және жеміс, жаңғақ немесе какао қосылмаған, қант және басқа да тәттілендіргіштер қосылмаған сүт өнімдері, құрамындағы май үлесі 6% көп емес;
Қаймақ - қышқыл сүт өінімі, майдың массалық үлесі 6% көп емес
ГОСТ, ТШ, Стандарттар
1. Қабылдау
2. Тарту (қалыптау)
3. Гомогендеу
4. Пастерлеу Танкте ұстау 5. Іріту Ашыту
6. Өлшеп салу, қаптау, таңбалау
7. Сақтау
7
1. Қабылдау
2. Тарту (қалыптау)
3. Гомогендеу
4. Пастерлеу Танкте ұстау
5. Іріту Ашыту
6. Өлшеп салу, қаптау, таңбалау
6
АШМ
(мал шаруашылығы)
931
932
Мал шаруашылығы өнімдерін өңдеу
403905900
Дәмді-хош иісті қоспаларсыз және жеміс, жаңғақ немесе какао қосылмаған, қант және басқа да тәттілендіргіштер қосылмаған сүт өнімдері, құрамындағы май үлесі 6%
Қыздырылған кілегейден қаймақ – кқышқыл сүт өнімі, қыздырылған, майдың массалық үлесі 6% көп емес
ГОСТ, ТШ, Стандарттар
1. Қабылдау
2. Тарту (қалыптау)
3. Гомогендеу
4. Пастерлеу
5. Танкте ұстау
6. Іріту Ашыту
7. Өлшеп салу, қаптау, таңбалау
8. Сақтау
8
1. Қабылдау
2. Тарту (қалыптау)
3. Гомогендеу
4. Пастерлеу
5. Танкте ұстау
6. Іріту Ашыту
7. Өлшеп салу, қаптау, таңбалау
7
АШМ
(мал шаруашылығы)
Мал шаруашылығы өнімдерін өңдеу
403905309
Дәмді-хош иісті қоспаларсыз және жеміс, жаңғақ немесе какао қосылмаған, сүт өнімдері, құрамындағы май үлесі 3% көп емес, бірақ 6% көп емес, т.б.
Варенец "Особый" - қышқыл сүт өнімі, қыздырылған.
ГОСТ, ТШ, Стандарттар

10. Фасовка, упаковка, маркировка
11. Охлаждение и созревания
12. Хранение
12
1. Приемка
2. Сепарирование, Нормализация
3.Гомогенизация
4.Пастеризация
5. Внесение сахара
6. Охлаждение до температуры заквашивания
7. Заквашивание, Сквашивание
8. Охлаждение после сквашивания
9.Обработка и внесение наполнителей
10. Фасовка, упаковка, маркировка
11. Охлаждение и созревания
11
МСХ(животноводство)
929
Переработка животноводческой продукции
403905109
Пр.молочные прод., без добавл. Сахара или др. Подслащивающих веществ, с содержанием жира по массе не более 3 мас.%,
Ряженка - кисломолочный продукт, топленый. Массовая доля жира не более 3%
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. Приемка
2. Сепарирование (нормализация)
3. Гомогенизация
4. Пастеризация Выдержка в танке
5. Заквашивание Сквашивание
6. Фасовка упаковка, маркировка
7. Хранение
7
1. Приемка
2. Сепарирование (нормализация)
3. Гомогенизация
4. Пастеризация Выдержка в танке
5. Заквашивание Сквашивание
6. Фасовка упаковка, маркировка
6
МСХ(животноводство)
930
Переработка животноводческой продукции
403905900
Прочая молочная продукция без вкусо-ароматич.добавок и без добавления фруктов, орехов или какао,без добавления сахара или других подслащивающих веществ, с содержанием жира по массе более 6%
Сметана – кисломолочный продукт, массовая доля жира более 6%
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. Приемка
2. Сепарирование (нормализация)
3. Гомогенизация
4. Пастеризация Выдержка в танке
5. Заквашивание Сквашивание
6. Фасовка упаковка, маркировка
7. Хранение
7
1. Приемка
2. Сепарирование (нормализация)
3. Гомогенизация
4. Пастеризация Выдержка в танке
5. Заквашивание Сквашивание
6. Фасовка упаковка, маркировка
6
МСХ(животноводство)
931
Переработка животноводческой продукции
403905900
Прочая молочная продукция без вкусо-ароматич.добавок и без добавления фруктов, орехов или какао,без добавления сахара или других подслащивающих веществ, с содержанием жира по массе более 6%
Сметана из топленых сливок– кисломолочный продукт, топленый, массовая доля жира более 6%
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. Приемка
2. Сепарирование (нормализация)
3. Гомогенизация
4. Пастеризация
5. Выдержка в танке
6. Заквашивание Сквашивание
7. Фасовка, упаковка, маркировка
8. Хранение
8
1. Приемка
2. Сепарирование (нормализация)
3. Гомогенизация
4. Пастеризация
5. Выдержка в танке
6. Заквашивание Сквашивание
7. Фасовка, упаковка, маркировка
7
МСХ(животноводство)
932
Переработка животноводческой продукции
403905309
Молочная продукция прочая, без вкусо-аматич. Добавок и без добавления фруктов,орехов или какао с содержанием жира по массе более 3 мас.%, но не более6 мас.%, прочие
Варенец "Особый" - кисломолочный продукт, топленый.
ГОСТ, ТУ, Стандарты

7. Іріту Ашыту
8. Ашытқан соң салқындату
9.Өндеу және толтырғыштар қосу
10. Өлшеп салу, қаптау, таңбалау
11. Салқындату және жетілдіру
11
АШМ
(мал шаруашылығы)
936
Мал шаруашылығы өнімдерін өңдеу
403906100
Дәмді-хош иісті қоспаларсыз және жеміс, жаңғақ немесе какао қосылмаған, сүт өнімдері, құрамындағы май үлесі 3% көп емес
"Крепыш" - қышқыл сүт өнімі, тәтті, бифидобактериялармен байытылған және майдың массалық үлесі 3% көп емес
ГОСТ, ТШ, Стандарттар
1. Қабылыдау
2. Тарту, Қалыптау 3.Гомогендеу
4.Пастерлеу
5. Қант қосу
6. Іріту температурасына дейін салқындату
7. Іріту, Ашыту
8. Ашытқан соң салқындату
9. Өлшеп салу, қаптау, таңбалау
10. Салқындату және жетілдіру
11. Сақтау
11
1. Қабылыдау
2. Тарту, Қалыптау 3.Гомогендеу
4.Пастерлеу
5. Қант қосу
6. Іріту температурасына дейін салқындату
7. Іріту, Ашыту
8. Ашытқан соң салқындату
9. Өлшеп салу, қаптау, таңбалау
10. Салқындату және жетілдіру
10
АШМ
(мал шаруашылығы)
937
Мал шаруашылығы өнімдерін өңдеу
403906100
Хош иісті дәмқоспаларсыз және жеміс, жаңғақ немесе какао қосылмаған, сүт өнімдері, құрамындағы май үлесі 3% көп емес
"Токтамыш" - қышқыл сүт өнімі, қыздырылған, тәтті Майдың массалық үлесі 3% көп емес
ГОСТ, ТШ, Стандарттар
1. Қабылдау
2.Тарту, қалыптау 3.Гомогендеу
4.Пастерлеу
5. Қант қосу
6. Ұстау
7.Іріту Ашыту 8.Араластыру
9. Өлшеп салу, қаптау, таңбалау
10.Сақтау
10
1. Қабылдау
2.Тарту, қалыптау 3.Гомогендеу
4.Пастерлеу
5. Қант қосу
6. Ұстау
7.Іріту Ашыту 8.Араластыру
9. Өлшеп салу, қаптау, таңбалау
10.Сақтау
10
АШМ
(мал шаруашылығы)
938
Мал шаруашылығы өнімдерін өңдеу
405101900
Майдың массалық үлесі 85% көп емес табиғи сары май, басқа қаптамада
Тәтті-кілегейлі тұздалмаған май Майдың массалық үлесі 85% көп емес
ГОСТ, ТШ, Стандарттар
1.Сүтті қабылдау
2.Кілегей тарту
3.Кілегейді пастерлеу
4. Сары май өндіру (шайқау тәсілі, ЖМК айналдыру тәсілі)
5. Өлшеп салу, қаптау, таңбалау
6.Сақтау
6
1.Сүтті қабылдау
2.Кілегей тарту
3.Кілегейді пастерлеу
4. Сары май өндіру (шайқау тәсілі, ЖМК айналдыру тәсілі)
5. Өлшеп салу, қаптау, таңбалау
6.Сақтау
6
АШМ
(мал шаруашылығы)
939
Мал шаруашылығы өнімдерін өңдеу
405101900
Құрамында майы 85%-дан аспайтын, таза салмағы 1 кг-нан аспайтын бастапқы қаптамадағы өзге де табиғи сары май
Тәтті-кілегейлі тұздалмаған май Майдың массалық үлесі 85% көп емес
ГОСТ, ТШ, Стандарттар
1.Сүтті қабылдау
2.Кілегей тарту
3.Кілегейді пастерлеу
4. Сары май өндіру (шайқау тәсілі, ЖМК айналдыру тәсілі)

7. Заквашивание, Сквашивание
8. Охлаждение после сквашивания
9.Обработка и внесение наполнителей
10. Фасовка, упаковка, маркировка
11. Охлаждение и созревания
11
МСХ(животноводство)
936
Переработка животноводческой продукции
403906100
Молочная продукция прочая, без вкусо-аматич. Добавок и без добавления фруктов,орехов или какао с содержанием жира по массе не более 3%
"Крепыш" - кисломолочный продукт сладкий, обогащенный бифидобактериями Массовая доля жира не более 3%
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. Приемка
2. Сепарирование, Нормализация
3.Гомогенизация
4.Пастеризация
5. Внесение сахара
6. Охлаждение до температуры заквашивания
7. Заквашивание,Сквашивание
8. Охлаждение после сквашивания
9. Фасовка, упаковка, маркировка
10. Охлаждение и созревания
11. Хранение
11
1. Приемка
2. Сепарирование, Нормализация
3.Гомогенизация
4.Пастеризация
5. Внесение сахара
6. Охлаждение до температуры заквашивания
7. Заквашивание,Сквашивание
8. Охлаждение после сквашивания
9. Фасовка, упаковка, маркировка
10. Охлаждение и созревания
10
МСХ(животноводство)
937
Переработка животноводческой продукции
403906100
Молочная продукция прочая, без вкусо-аматич. Добавок и без добавления фруктов,орехов или какао с содержанием жира по массе не более 3%
"Токтамыш" - кисломолочный продукт, топленый, сладкий Массовая доля жира не более 3%
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. Приемка
2.Сепарирование, нормализация
3.Гомогенизация
4.Пастеризация
5. Внесение сахара
6. Выдержка
7.Заквашивание Сквашивание
8.Вымешивание
9. Фасовка, упаковка, маркировка
10.Хранение
10
1. Приемка
2.Сепарирование, нормализация
3.Гомогенизация
4.Пастеризация
5. Внесение сахара
6. Выдержка
7.Заквашивание Сквашивание
8.Вымешивание
9. Фасовка, упаковка, маркировка
9
МСХ(животноводство)
938
Переработка животноводческой продукции
405101900
Прочее натуральное сливочное масло с содержанием жира не более 85%, в прочей упаковке
Масло сладко-сливочное несоленое Массовая доля жира не более 85%
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1.Приемка молока
2.Сепарирование сливок
3.Пастеризация сливок
4.Производство сливочного масла (метод сбивания, метод преобразования ВЖС)
5. Фасовка, упаковка, маркировка
6.Хранение
6
1.Приемка молока
2.Сепарирование сливок
3.Пастеризация сливок
4.Производство сливочного масла (метод сбивания, метод преобразования ВЖС)
5. Фасовка, упаковка, маркировка
5
МСХ(животноводство)
939
Переработка животноводческой продукции
405101900
Прочее натуральное сливочное масло с содержанием жира не более 85%, в первичных упаковках нетто-массой не более 1 кг
Масло сладко-сливочное несоленое Массовая доля жира не более 85%
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1.Приемка молока
2.Сепарирование сливок
3.Пастеризация сливок
4.Производство сливочного масла (метод сбивания, метод преобразования ВЖС)

5. Өлшеп салу, қаптау, таңбалау
6.Сақтау
6
1.Сүтті қабылдау
2.Кілегей тарту
3.Кілегейді пастерлеу
4. Сары май өндіру (шайқау тәсілі, ЖМК айналдыру тәсілі)
5. Өлшеп салу, қаптау, таңбалау
6.Сақтау
6
АШМ
(мал шаруашылығы)
940
Мал шаруашылығы өнімдерін өңдеу
405101900
Басқа да табиғи сары май, басқалар; басқалар;
Қыздырылған май
ГОСТ, ТШ, Стандарттар
1.Сүтті қабылдау
2.Кілегей тарту
3.Кілегейді пастерлеу
4. Сары май өндіру (шайқау тәсілі, ЖМК айналдыру тәсілі) 5.Қыздыру
6. Өлшеп салу, қаптау, таңбалау
7.Сақтау
7
1.Сүтті қабылдау
2.Кілегей тарту
3.Кілегейді пастерлеу
4.Сары май өндіру (шайқау тәсілі, ЖМК айналдыру тәсілі)
5.Қыздыру
6.Өлшеп салу, қаптау, таңбалау
6
АШМ
(мал шаруашылығы)
941
Мал шаруашылығы өнімдерін өңдеу
405101900
Құрамында майы 85%-дан аспайтын, таза салмағы 1 кг-нан аспайтын бастапқы қаптамадағы өзге де табиғи сары май
Ассортименттегі сары май Майдың массалық үлесі 85% көп емес
ГОСТ, ТШ, Стандарттар
1.Сүтті қабылдау 2.Кілегей тарту 3.Кілегейді қалыптау 4.Кілегейді пастерлеу 5.Сары май өндіру (шайқау тәсілі, ЖМК айналдыру тәсілі) 6.Компоненттер қос 7.Өлшеп салу, қаптау, таңбалау
8.Сақтау
8
1.Сүтті қабылдау
2.Кілегей тарту
3.Кілегейді қалыптау 4.Кілегейді пастерлеу
5.Сары май өндіру (шайқау тәсілі, ЖМК айналдыру тәсілі)
6.Компоненттер қос
7.Өлшеп салу, қаптау, таңбалау
7
АШМ
(мал шаруашылығы)
942
Мал шаруашылығы өнімдерін өңдеу
406105002
Ірімшіктер мен сүзбе, жас ірімшіктер (піспеген немесе ұсталмаған), оның ішінде сарысу-альбумин ірімшіктері және сүзбе: құрамында май мөлшері 40 мас. % аспайды, өзгелері, сүзбе, өзгелері
Сүзбе Майдың массалық үлесі 40% көп емес
ГОСТ, ТШ, Стандарттар
1. Сүтті қабылдау
2. Тарту
3. Қалыптау
4. Пастерлеу
5. Іріту температурасына дейін салқындату
6. Іріту және ашыту
7. Ұйынды мен қайнатпаны өңдеу
8. Салқындату
9. Өлшеп салу, қаптау, таңбалау
10.Сақтау
10
1. Сүтті қабылдау
2. Тарту
3. Қалыптау
4. Пастерлеу
5. Іріту температурасына дейін салқындату
6. Іріту және ашыту
7. Ұйынды мен қайнатпаны өңдеу
8. Салқындату
9. Өлшеп салу, қаптау, таңбалау
9
АШМ
(мал шаруашылығы)
943
Мал шаруашылығы өнімдерін өңдеу
406105002
Ірімшіктер мен сүзбе, жас ірімшіктер (піспеген немесе ұсталмаған), оның ішінде сарысу-альбумин ірімшіктері және сүзбе: құрамында май мөлшері 40 мас. % аспайды, өзгелері, сүзбе, өзгелері
Кілегейлі сүзбе Майдың массалық үлесі 40% көп емес
ГОСТ, ТШ, Стандарттар
1. Сүтті қабылдау
2. Тарту
3. Қалыптау

5. Фасовка, упаковка, маркировка
6.Хранение
6
1.Приемка молока
2.Сепарирование сливок
3.Пастеризация сливок
4.Производство сливочного масла (метод сбивания, метод преобразования ВЖС)
5. Фасовка, упаковка, маркировка
5
МСХ(животноводство)
940
Переработка животноводческой продукции
405101900
Прочее натуральное сливочное масло; прочие; прочие
Масло топленое
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1.Приемка молока
2.Сепарирование сливок
3.Пастеризация сливок
4.Производство сливочного масла (метод сбивания, метод преобразования ВЖС)
5.Топление
6.Фасовка, упаковка, маркировка
7.Хранение
7
1.Приемка молока
2.Сепарирование сливок
3.Пастеризация сливок
4.Производство сливочного масла (метод сбивания, метод преобразования ВЖС)
5.Топление
6.Фасовка, упаковка, маркировка
7.Хранение
7
МСХ(животноводство)
941
Переработка животноводческой продукции
405101900
Прочее натуральное сливочное масло с содержанием жира не более 85%, в первичных упаковках нетто-массой не более 1 кг
Масло сливочное в ассортименте Массовая доля жира не более 85%
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1.Приемка молока
2.Сепарирование сливок
3.Нормализация сливок
4.Пастеризация сливок
5.Производство сливочного масла (метод сбивания, метод преобразования ВЖС)
6.Внесение компонентов
7.Фасовка, упаковка, маркировка
8.Хранение
8
1.Приемка молока
2.Сепарирование сливок
3.Нормализация сливок
4.Пастеризация сливок
5.Производство сливочного масла (метод сбивания, метод преобразования ВЖС)
6.Внесение компонентов
7.Фасовка, упаковка, маркировка
7
МСХ(животноводство)
942
Переработка животноводческой продукции
406105002
Сыры и творог, молодые сыры (недозрелые или невыдержанные), включая сывороточно-альбуминовые сыры, и творог: с содержанием жира не более 40 мас.%, прочие, творог, прочий
Творог Массовая доля жира не более 40%
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. Приемка молока
2. Сепарирование
3. Нормализация
4. Пастеризация
5. Охлаждение до температуры заквашивания
6. Заквашивание и сквашивание
7. Обработка сгустка и отваривание 8. Охлаждение
9. Фасовка, упаковка, маркировка
10. Хранение
10
1. Приемка молока
2. Сепарирование
3. Нормализация
4. Пастеризация
5. Охлаждение до температуры заквашивания
6. Заквашивание и сквашивание
7. Обработка сгустка и отваривание 8. Охлаждение
9. Фасовка, упаковка, маркировка
9
МСХ(животноводство)
943
Переработка животноводческой продукции
406105002
Сыры и творог, молодые сыры (недозрелые или невыдержанные), включая сывороточно-альбуминовые сыры, и творог: с содержанием жира не более 40 мас.%, прочие, творог, прочий
Творог со сливками Массовая доля жира не более 40%
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1. Приемка молока
2. Сепарирование
3. Нормализация

6. Іріту және ашыту
7. Ұйындыны өңдеу және салқындату
8. Престеу
9. Компоненттерді араластыру
10 Термизация
11 Салқындату
12. Өлшеп салу, қаптау, таңбалау
13. Сақтау
13
1. Сүтті қабылдау
2. Тарту
3. Қалыптау
4. Пастерлеу
5. Іріту температурасына дейін салқындату
6. Іріту және ашыту
7. Ұйындыны өңдеу және салқындату
8. Престеу
9. Компоненттерді араластыру
10 Термизация
11 Салқындату
12. Өлшеп салу, қаптау, таңбалау
12
АШМ
(мал шаруашылығы)
950
Мал шаруашылығы өнімдерін өңдеу
406108000
Ірімшіктер мен сүзбе: жас ірімшіктер (піспеген немесе ұсталмаған), оның ішінде сарысу-альбумин ірімшіктері және сүзбе: басқалар
"Сулугуни" тұзды ірімшігі
ГОСТ, ТШ, Стандарттар
1.Шикізатты қабылдау және дайындау
2. Тарту, қалыптау
3. Қоспаларды пастерлеу 4. Іріту, ашыту
5. Ұйындыны өңдеу
6. Қалыптау, престеу
7. Жетілдіру ( технология бойынша)
8. Өлшеп салу, қаптау, таңбалау
9.Сақтау
9
1.Шикізатты қабылдау және дайындау
2. Тарту, қалыптау
3. Қоспаларды пастерлеу 4. Іріту, ашыту
5. Ұйындыны өңдеу
6. Қалыптау, престеу
7. Жетілдіру ( технология бойынша)
8. Өлшеп салу, қаптау, таңбалау
8
АШМ
(мал шаруашылығы)
951
Мал шаруашылығы өнімдерін өңдеу
406108000
Ірімшіктер мен сүзбе: жас ірімшіктер (піспеген немесе ұсталмаған), оның ішінде сарысу-альбумин ірімшіктері және сүзбе: басқалар
"Сулугуни" тұзды ірімшігі
ГОСТ, ТШ, Стандарттар
1.Шикізатты қабылдау және дайындау
2. Тарту, қалыптау
3. Қоспаларды пастерлеу 4. Іріту, ашыту
5. Ұйындыны өңдеу
6. Қалыптау, престеу
7. Жетілдіру ( технология бойынша)
8. Өлшеп салу, қаптау, таңбалау
9.Сақтау
9
1.Шикізатты қабылдау және дайындау
2. Тарту, қалыптау
3. Қоспаларды пастерлеу 4. Іріту, ашыту
5. Ұйындыны өңдеу
6. Қалыптау, престеу
7. Жетілдіру ( технология бойынша)
8. Өлшеп салу, қаптау, таңбалау
8
АШМ
(мал шаруашылығы)
952
Мал шаруашылығы өнімдерін өңдеу
406108000
Ірімшіктер мен сүзбе: жас ірімшіктер (піспеген немесе ұсталмаған), оның ішінде сарысу-альбумин ірімшіктері және сүзбе: басқалар
"Моцарелла", "Страчателла", "Буратта", "Адыгейский" жұмсақ ірімшіктері
ГОСТ, ТШ, Стандарттар
1.Шикізатты қабылдау және дайындау
2. Тарту, қалыптау
3. Қоспаларды пастерлеу 4. Мәйек ферментін қосу
5. Ұйындыны өңдеу 6.Сығу
7. Қалыптау (балқыту, ірімшік қоспасын сүзу)
8. Өлшеп салу, қаптау, таңбалау
9. Сақтау
9
1.Шикізатты қабылдау және дайындау
2. Тарту, қалыптау
3. Қоспаларды пастерлеу 4. Мәйек ферментін қосу
5. Ұйындыны өңдеу 6.Сығу
7. Қалыптау (балқыту, ірімшік қоспасын сүзу)
8. Өлшеп салу, қаптау, таңбалау
8
АШМ
(мал шаруашылығы)

6. Заквашивание и сквашивание
7. Обработка сгустка и охлаждение
8. Прессование
9. Смешивание компонентов
10 Термизация
11 Охлаждение
12. Фасовка, упаковка, маркировка
13. Хранение
13
1. Приемка молока
2. Сепарирование
3. Нормализация
4. Пастеризация
5. Охлаждение до температуры заквашивания
6. Заквашивание и сквашивание
7. Обработка сгустка и охлаждение
8. Прессование
9. Смешивание компонентов
10 Термизация
11 Охлаждение
12. Фасовка, упаковка, маркировка
12
МСХ(животноводство)
950
Переработка животноводческой продукции
406108000
Сыры и творог: молодые сыры (недозрелые или невыдержанные), включая сывороточно-альбуминовые сыры, и творог: прочие
Сыр рассольный "Сулугуни"
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1.Приемка и подготовка сырья
2. Сепарирование, нормализация
3. Пастеризация смеси
4. Заквашивание, сквашивание
5. Обработка сгустка
6. Формование, прессование
7. Созревание ( по технологии)
8. Фасовка, упаковка, маркировка
9.Хранение
9
1.Приемка и подготовка сырья
2. Сепарирование, нормализация
3. Пастеризация смеси
4. Заквашивание, сквашивание
5. Обработка сгустка
6. Формование, прессование
7. Созревание ( по технологии)
8. Фасовка, упаковка, маркировка
8
МСХ(животноводство)
951
Переработка животноводческой продукции
406108000
Сыры и творог: молодые сыры (недозрелые или невыдержанные), включая сывороточно-альбуминовые сыры, и творог: прочие
Сыр рассольный "Сулугуни"
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1.Приемка и подготовка сырья
2. Сепарирование, нормализация
3. Пастеризация смеси
4. Внесение сычужного фермента
5. Обработка сгустка
6. Формование, прессование
7. Созревание ( по технологии)
8. Фасовка, упаковка, маркировка
9.Хранение
9
1.Приемка и подготовка сырья
2. Сепарирование, нормализация
3. Пастеризация смеси
4. Внесение сычужного фермента
5. Обработка сгустка
6. Формование, прессование
7. Созревание ( по технологии)
8. Фасовка, упаковка, маркировка
8
МСХ(животноводство)
952
Переработка животноводческой продукции
406108000
Сыры и творог: молодые сыры (недозрелые или невыдержанные), включая сывороточно-альбуминовые сыры, и творог: прочие
Сыры мягкие "Моцарелла", "Страчателла", "Буратта", "Адыгейский"
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1.Приемка и подготовка сырья
2. Сепарирование, нормализация
3. Пастеризация смеси
4. Внесение сычужного фермента
5. Обработка сгустка
6.Отпресовка
7. Формование (плавление, вытяжка сырной массы)
8. Фасовка, упаковка, маркировка
9. Хранение
9
1.Приемка и подготовка сырья
2. Сепарирование, нормализация
3. Пастеризация смеси
4. Внесение сычужного фермента
5. Обработка сгустка
6.Отпресовка
7. Формование (плавление, вытяжка сырной массы)
8. Фасовка, упаковка, маркировка
8
МСХ(животноводство)

7. Қайнату
8. Салқындату
9. Өлшеп салу, қаптау, таңбалау
9
1.Шикізатты қабылдау және дайындау
2. Тарту, қалыптау
3. Қоспаларды пастерлеу 4. Мәйек ферментін қосу
5. Ұйындыны өңдеу
6. Қалыптау, престеу
7. Қайнату
8. Салқындату
9. Өлшеп салу, қаптау, таңбалау
9
АШМ
(мал шаруашылығы)
957
Мал шаруашылығы өнімдерін өңдеу
406108000
Ірімшіктер мен сүзбе: жас ірімшіктер (піспеген немесе ұсталмаған), оның ішінде сарысу-альбумин ірімшіктері және сүзбе: басқалар
"Чечил" ірімшігі, ассортиментте
ГОСТ, ТШ, Стандарттар
1.Шикізатты қабылдау және дайындау
2. Тарту, қалыптау
3. Қоспаларды пастерлеу 4. Іріту, ашыту
5. Ұйындыны өңдеу 6.Сығу
7. Қалыптау (балқыту, ірімшік қоспасын сүзу)
8. Кептіру және компоненттерді енгізу
9. Өлшеп салу, қаптау, таңбалау
10. Сақтау
10
1.Шикізатты қабылдау және дайындау
2. Тарту, қалыптау
3. Қоспаларды пастерлеу 4. Іріту, ашыту
5. Ұйындыны өңдеу 6.Сығу
7. Қалыптау (балқыту, ірімшік қоспасын сүзу)
8. Кептіру және компоненттерді енгізу
9. Өлшеп салу, қаптау, таңбалау
9
АШМ
(мал шаруашылығы)
958
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2302309000
Басқа да бидай кебектері, елеуіштер, өзбе және елеу, ұнтақтау немесе дәнді өңдеудің басқа әдістерінің қалдықтары, түйіршіктелген немесе түйіршіктелмеген
Бидай кебегі
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1.Бидайды қоспалардан тазарту; 2. дәнді ылғандандыру; 3.бидайды тарту; 4. өнімді електен өткізу арқылы ұнды кебектен бөлу; 5. кебекті іріктеу; 6. өнімді сынақтан өткізу; 7. кебекті қаптау
7
1.Бидайды қоспалардан тазарту; 2. дәнді ылғандандыру; 3.бидайды тарту; 4. өнімді електен өткізу арқылы ұнды кебектен бөлу; 5. кебекті іріктеу; 6. өнімді сынақтан өткізу; 7. кебекті қаптау
7
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
959
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309 90 960 9
жануарларға арналған өзге дайын жемдер
Жемге арналған бидай және арпа ұнының қоспасы
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1.Астықты қабылдау және тазалау
2.Кептіру (қажет болған жағдайда)
3.Ұнтақтау
4.Компоненттерді мөлшерлеу
5.Араластыру
6.Бумен кондициялау (бу генераторы)
7.Түйіршіктеу (пресс-араластырғыш)
8.Түйіршіктерді салқындату
9.Сапаны бақылау
10.Қаптау және сақтау
10
1.Астықты тазалау
2.Кептіру
3.Ұнтақтау
4.Дозалау
5.Араластыру
6.Бумен кондициялау
6
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
960
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2306300000
Күнбағыс тұқымынан өсімдік майларын немесе майларын алу кезінде алынатын күнжара және басқа қатты қалдықтар, ұнтақталмаған немесе ұнтақталған, түйіршіктелмеген немесе түйіршіктелген, 2304 және 2305 тауар позицияларынан басқа
Күнбағыс шроты
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1.Шикізатты дайындау

7. Варка
8. Охлаждение
9. Фасовка, упаковка, маркировка
10. Хранение
10
1.Приемка и подготовка сырья
2. Сепарирование, нормализация
3. Пастеризация смеси
4. Внесение сычужного фермента
5. Обработка сгустка
6. Формование, прессование
7. Варка
8. Охлаждение
9. Фасовка, упаковка, маркировка
9
МСХ(животноводство)
957
Переработка животноводческой продукции
406108000
Сыры и творог: молодые сыры (недозрелые или невыдержанные), включая сывороточно-альбуминовые сыры, и творог: прочие
Сыр "Чечил" со вкусом в ассортименте
ГОСТ, ТУ, Стандарты
1.Приемка и подготовка сырья
2. Сепарирование, нормализация
3. Пастеризация смеси
4. Заквашивание, сквашивание
5. Обработка сгустка
6.Отпресовка
7. Формование (плавление, вытяжка сырной массы)
8. Сушка внесение компонентов
9. Фасовка, упаковка, маркировка
10. Хранение
10
1.Приемка и подготовка сырья
2. Сепарирование, нормализация
3. Пастеризация смеси
4. Заквашивание, сквашивание
5. Обработка сгустка
6.Отпресовка
7. Формование (плавление, вытяжка сырной массы)
8. Сушка внесение компонентов
9. Фасовка, упаковка, маркировка
9
МСХ(животноводство)
958
Производство кормов и кормовых добавок
2302309000
Прочие пшеничные отруби, высевки, месятки и остатки от просеивания, помола или других способов переработки зерна, негранулированные или гранулированные
Отруби пшеничные
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1.Очистка пшеницы от примесей 2.отволаживание зерна; 3.помол пшеницы; 4. просеивание продукта дя отделения муки от отрубей; 5.отбор отрубей; 6. испытание продукции; 7.фасование отрубей
7
1.Очистка пшеницы от примесей 2.отволаживание зерна; 3.помол пшеницы; 4. просеивание продукта дя отделения муки от отрубей; 5.отбор отрубей; 6. испытание продукции; 7.фасование отрубей
7
МСХ(КВКНМСХ РК)
959
Производство кормов и кормовых добавок
2309 90 960 9
Прочие продукты, используемые для кормления животных
Смесь пшеничной и ячменной муки для кормов
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1.Приемка и очистка зерна
2.Сушка (при необходимости)
3.Помол
4.Дозирование компонентов
5.Смешивание
6.Кондиционирование паром (парогенератор) — увлажнение и прогрев смеси
7.Гранулирование (при необходимости)
8.Охлаждение гранул
9.Контроль качества
10.Фасовка и хранение
10
1.Очистка зерна
2.Сушка
3.Помол
4.Дозирование
5.Смешивание
6.Кондиционирование паром
6
МСХ(КВКНМСХ РК)
960
Производство кормов и кормовых добавок
2306300000
Жмыхи и другие твердые остатки, получаемые при извлечении жиров или масел растительного или микробиологического происхождения, кроме указанных в товарной позиции 2304, немолотые или молотые, негранулированные или гранулированные, используемые для кормления ; из семян подсолнечника
Шрот подсолнечный
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Подготовка сырья (очистка и сушка)

2. Қауызын аршу (аршу машиналары)
3. Сепарация (қабықты бөлу)
4.Ұ сақтау(езінді алу)
5.Ылғал-жылумен өңдеу (қуыру)
6.Сығымдау (май алу)
7. Экстракция (шрот алу)
8.Қуыру және кептіру (шротты өңдеу)
9.Түйіршіктеу (қажет болған жағдайда)
9
1.Шикізатты дайындау
2. Қауызын аршу (аршу машиналары)
3. Сепарация (қабықты бөлу)
4.Ұ сақтау(езінді алу)
5.Ылғал-жылумен өңдеу (қуыру)
6.Сығымдау (май алу)
7. Экстракция (шрот алу)
8.Қуыру және кептіру (шротты өңдеу)
9.Түйіршіктеу (қажет болған жағдайда)
9
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
961
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2306300000
Күнбағыс тұқымынан өсімдік майларын немесе майларын алу кезінде алынатын күнжара және басқа қатты қалдықтар, ұнтақталмаған немесе ұнтақталған, түйіршіктелмеген немесе түйіршіктелген, 2304 және 2305 тауар позицияларынан басқа
Күнбағыс күнжарасы
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1.Тазалау; 2. кептіру; 3. қабықтан ажырату; 4. сұрыптау; 5. ұнтақтау; 6.ылғалды-жылу өңдеу; 7. баспалау.
7
1.Тазалау; 2. кептіру; 3. қабықтан ажырату; 4. сұрыптау; 5. ұнтақтау; 6.ылғалды-жылу өңдеу; 7. баспалау.
7
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
962
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
1001190000
Қатты бидай басқа
бидай жем
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1.Түбіртек және бастапқы тазалау:
2. Кептіру (қажет болса):
3. Қауіпсіздікті қамтамасыз ету (белсенді желдету):
4. Сапа мониторингі:
5. Жеткізілім:
5
1.Түбіртек және бастапқы тазалау:
2. Кептіру (қажет болса):
3. Қауіпсіздікті қамтамасыз ету (белсенді желдету):
4. Сапа мониторингі:
5. Жеткізілім:
5
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
963
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
1003900000
Басқа арпа
арпа жем
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1.Түбіртек және бастапқы тазалау:
2. Кептіру (қажет болса):
3. Қауіпсіздікті қамтамасыз ету (белсенді желдету):
4. Сапа мониторингі:
5. Жеткізілім:
5
1.Түбіртек және бастапқы тазалау:
2. Кептіру (қажет болса):
3. Қауіпсіздікті қамтамасыз ету (белсенді желдету):
4. Сапа мониторингі:
5. Жеткізілім:
5
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
964
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2008191900
Басқа жерде аталмаған немесе қосылмаған қант немесе басқа тәттілендіргіш заттар немесе спирт қосылған немесе қосылмаған жемістер, жаңғақтар және басқа жолмен дайындалған немесе консервіленген өсімдіктердің басқа жеуге жарамды бөліктері: басқа
күнбағыс тұқымдары
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Тазалау (бірінші)

2. Обрушивание (рушальные машины)
3. Сепарация (отделение лузги)
4. Измельчение (получение мятки)
5. Влаготепловая обработка (жарение)
6. Прессование (получение жмыха)
7. Экстракция (получение шрота)
8. Тостирование и сушка (обработка шрота)
9. Гранулирование (по желанию)
9
1. Очистка сырья
2. Рушение и сепарирование (обрушивание)
3. Измельчение (получение мятки)
4. Влаготепловая обработка (жарение)
5. Форпрессование (предварительное прессование)
6. Экстракция масла
7. Тостирование (обработка шрота)
8. Сушка и охлаждение
9. Гранулирование (опционально/по требованию)
9
МСХ(КВКНМСХ РК)
961
Производство кормов и кормовых добавок
2306300000
Жмыхи и другие твердые остатки, получаемые при извлечении жиров или масел растительного или микробиологического происхождения, кроме указанных в товарной позиции 2304, немолотые или молотые, негранулированные или гранулированные, используемые для кормления ; из семян подсолнечника
Жмых подсолнечный
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1.Очистка; 2.сушка; 3. обрушивание; 4.сепарация; 5. измельчение; 6.влаготепловая обработка; 7. прессование;
7
1.Очистка; 2.сушка; 3. обрушивание; 4.сепарация; 5. измельчение; 6.влаготепловая обработка; 7. прессование;
7
МСХ(КВКНМСХ РК)
962
Производство кормов и кормовых добавок
1001190000
Пшеница твердая прочая
пшеница фуражная
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Приемка и первичная очистка:
2. Сушка (при необходимости):
3. Обеспечение сохранности (Активное вентилирование):
4. Мониторинг качества:
5. Отгрузка:
5
1. Приемка и первичная очистка:
2. Сушка (при необходимости):
3. Обеспечение сохранности
4. Мониторинг качества:
5. Отгрузка:
5
МСХ(КВКНМСХ РК)
963
Производство кормов и кормовых добавок
1003900000
Ячмень прочий
ячмень фуражный
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Приемка и первичная очистка:
2. Сушка (при необходимости):
3. Обеспечение сохранности (Активное вентилирование):
4. Мониторинг качества:
5. Отгрузка:
5
1. Приемка и первичная очистка:
2. Сушка (при необходимости): .
3. Обеспечение сохранности (Активное вентилирование):
4. Мониторинг качества:
5. Отгрузка:
5
МСХ(КВКНМСХ РК)
964
Производство кормов и кормовых добавок
2008191900
Фрукты, орехи и прочие съедобные части растений, приготовленные или консервированные иным способом, содержащие или не содержащие добавок сахара или других подслащивающих веществ или спирта, в другом месте непоименованные или не включенные: прочие
семечки подсолнуха
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Очистка (первичная):

2. Кептіру:
3. Салқындату 4. Белсенді желдету:
5. Сапа мониторингі:
6. Жеткізілім:
6
1. Тазалау (бірінші)
2. Кептіру:
3. Салқындату 4. Белсенді желдету:
4. Сапа мониторингі:
5. Жеткізілім:
6
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
965
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309909609
Мал азығына пайдаланылатын басқа да өнімдер
Құрама жем
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1.Тазалау (бірінші); 2. Кептіру (керек болған кезінде); 3. ұсақтау және араластыру; 4. Құрама жем сапа мониторингі; 5. Орау; 6. жеткізілім
6
1.Тазалау (бірінші); 2. Кептіру (керек болған кезінде); 3. ұсақтау және араластыру; 4. Құрама жем сапа мониторингі; 5. Орау; 6. жеткізілім
6
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
966
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2303300000
Түйіршіліктелген немесе түйіршіктелген емес, шарап немесе сыра дайындау нәтижесінде алынған копсытқыш және басқа да қалдықтар
Мал азығы
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. қалдықтарды жинақтау ; 2. тазалау; 3. Кептіру (керек болған кезінде); 4. орау; 5. жөнелту
5
1. қалдықтарды жинақтау ; 2. тазалау; 3. Кептіру (керек болған кезінде); 4. орау; 5. жөнелту
5
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
967
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
1214 10 000 0
Жоңышқа ұны және түйіршіктер
Түйіршіктелген жоңышқа
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Жоңышқаны кептіру
2. Ұсақтау
3. Түйіршіктеу
4. Салқындату
5. Қаптау
6. Сақтау
6
1. Ұсақтау
2. Түйіршіктеу
3. Салқындату
4. Қаптау
4
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
968
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
1214 10 000 0
Жоңышқа ұны және түйіршіктер
Түйіршіктелген жоңышқа
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Жоңышқаны кептіру
2. Ұсақтау
3. Түйіршіктеу
4. Салқындату
5. Қаптау
6. Сақтау
6
1. Ұсақтау
2. Түйіршіктеу
3. Салқындату
4. Қаптау
4
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
969
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
1214 10 000 0
Жоңышқа ұны және түйіршіктер
Түйіршіктелген жоңышқа
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Жоңышқаны кептіру
2. Ұсақтау
3. Түйіршіктеу
4. Салқындату
5. Қаптау
6. Сақтау
6
1. Ұсақтау
2. Түйіршіктеу
3. Салқындату
4. Қаптау
4
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
970
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
1214 10 000 0
Жоңышқа ұны және түйіршіктер
Түйіршіктелген жоңышқа
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Жоңышқаны кептіру
2. Ұсақтау
3. Түйіршіктеу
4. Салқындату
5. Қаптау
6. Сақтау
6
1. Ұсақтау
2. Түйіршіктеу
3. Салқындату
4. Қаптау
4
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)

2. Сушка:
3. Охлаждение:
4. Активное вентилирование:
5. Мониторинг качества:
6. Отгрузка:
6
1. Очистка (первичная):
2. Сушка:
3. Активное вентилирование:
4. Мониторинг качества:
5. Отгрузка:
5
МСХ(КВКНМСХ РК)
965
Производство кормов и кормовых добавок
2309909609
Прочие продукты, используемые для кормления животных
Комбикорм
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Очистка; 2. Сушка (при необходимости); 3. дробление и смешивание; 4.Мониторинг качества комбикорма; 5. Расфасовка; 6. отгрузка
6
1. Очистка (первичная):
2. Сушка:
3. Активное вентилирование:
4. Мониторинг качества:
5. Отгрузка:
5
МСХ(КВКНМСХ РК)
966
Производство кормов и кормовых добавок
2303300000
Барда и прочие отходы пивоварения или винокурения, негранулированные или гранулированные
Барда кормовая
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. сбор отходов ; 2. очистка; 3. Сушка (при необходимости); 4 расфасовка; 5. отгрузка
5
1. сбор отходов ; 2. очистка; 3. Сушка (при необходимости); 4. отгрузка
4
МСХ(КВКНМСХ РК)
967
Производство кормов и кормовых добавок
1214 10 000 0
мука грубого помола и гранулы из люцерны
Люцерна гранулированная
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Сушка люцерны
2. Измельчение
3. Гранулирование
4. Охлаждение
5. Фасовка
6. Хранение
6
1. Измельчение
2. Гранулирование
3. Охлаждение
4. Фасовка
4
МСХ(КВКНМСХ РК)
968
Производство кормов и кормовых добавок
1214 10 000 0
мука грубого помола и гранулы из люцерны
Люцерна гранулированная
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Сушка люцерны
2. Измельчение
3. Гранулирование
4. Охлаждение
5. Фасовка
6. Хранение
6
1. Измельчение
2. Гранулирование
3. Охлаждение
4. Фасовка
4
МСХ(КВКНМСХ РК)
969
Производство кормов и кормовых добавок
1214 10 000 0
мука грубого помола и гранулы из люцерны
Люцерна гранулированная
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Сушка люцерны
2. Измельчение
3. Гранулирование
4. Охлаждение
5. Фасовка
6. Хранение
6
1. Измельчение
2. Гранулирование
3. Охлаждение
4. Фасовка
4
МСХ(КВКНМСХ РК)
970
Производство кормов и кормовых добавок
1214 10 000 0
мука грубого помола и гранулы из люцерны
Люцерна гранулированная
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Сушка люцерны
2. Измельчение
3. Гранулирование
4. Охлаждение
5. Фасовка
6. Хранение
6
1. Измельчение
2. Гранулирование
3. Охлаждение
4. Фасовка
4
МСХ(КВКНМСХ РК)

1. Жмых экстракциялау, 2. Шрот тостерлеу, 3. Ұсақтау, 4. Пресс грануласын түйіршектеу, 5. Салқындату, 6. Сепарациялау
6
1. Жмых экстракциялау, 2. Шрот тостерлеу, 3. Ұсақтау, 4. Пресс грануласын түйіршектеу, 5. Салқындату,
5
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
975
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
1404900008
Басқа жерде аталмаған немесе қосылмаған көкөніс материалдары: басқа
Лузга түйіршектелген
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Тұқымды қабылдау, 2. Тазалау, 3. Тұқымды қауызынан ажырату, 4. Қауызды ұсақтау, 5. Пресс грануалсын түйіршектеу, 6. Салқындату, 7. Сепарациялау
7
1. Тұқымды қабылдау, 2. Тазалау, 3. Тұқымды қауызынан ажырату, 4. Қауызды ұсақтау, 5. Пресс грануалсын түйіршектеу, 6. Салқындату,
6
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
976
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2303300000
Түйіршіліктелген немесе түйіршіктелген емес, шарап немесе сыра дайындау нәтижесінде алынған копсытқыш және басқа да қалдықтар
Құрғақ азықтық барда
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. "Alfa Lavel" центрифугасында қысу, 2. кек рецикл бойынша қайта өңдеу, 3. кептіру, 4. орау
4
1. "Alfa Lavel" центрифугасында қысу, 2. кептіру, 3. орау
3
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
977
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
1003900000
басқа арпа
жемдік арпа
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Қабылдау және бастапқы тазалау: 2. Кептіру : 3. Сақтауды қамтамасыз ету (белсенді желдету); 4. Сапа мониторингі; 5. сақтау 6, жөнелту
6
1.қабылдау және бастапқы тазалау: 2. Қажет болса кептіру; 3. Сапаны тұрақты бақылау; 4. Жөнелту
4
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
978
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2306 30 000 0
2304 немесе 2305 тауар позициясында көрсетілгендерден басқа, өсімдік немесе микробиологиялық тектес майларды немесе майларды алу кезінде алынатын күнбағыс тұқымынан алынған, ұнтақталмаған немесе ұнтақталмаған, түйіршіктелмеген немесе түйіршіктелген торт және басқа да қатты қалдықтар
күнбағыс, рапс шроты
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Кептіру, 2. Шикізатты тазарту, 3. ұсақтау, 4. термиялық өңдеу, 5. престеу (майды сығу), 6. салқындату, 7. орау.
7
1.Кептіру, 2.Тазалау, 3. престеу, 4. орау
4
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
979
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309 90 960 9
Жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын өзге де өнімдер
Жем үшін бидай мен арпа ұнының қоспасы
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Астықты тазарту, 2. ұсақтау, 3. ұнтақтау, 4. елеу, 5. араластыру, 6. орау.
6

1. Экстракция жмыха, 2. Тостирование шрота, 3. Дробление, 4.Грануляция на прес-грануляторе, 5. Охлаждение, 6.Сепарирование
6
1. Экстракция жмыха, 2. Тостирование шрота, 3. Дробление, 4.Грануляция на прес-грануляторе, 5. Охлаждение,
5
МСХ(КВКНМСХ РК)
975
Производство кормов и кормовых добавок
1404900008
Материалы растительного происхождения, в другом месте не поименованные или не включенные: прочие
Лузга гранулированный
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Приемка семян, 2. Очистка, 3. Обрушивание семян, 4. Дробление лузги, 5. Грануляция на пресс- грануляторе, 6. Охлаждение, 7. Сепарирование
7
1. Приемка семян, 2. Очистка, 3. Обрушивание семян, 4. Дробление лузги, 5. Грануляция на пресс- грануляторе, 6. Охлаждение,
6
МСХ(КВКНМСХ РК)
976
Производство кормов и кормовых добавок
2303300000
Барда и прочие отходы пивоварения или винокурения, негранулированные или гранулированные
Барда кормовая
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Отжим на центрифуге "Alfa Lavel", 2. рецикл кека, 3. сушка, 4. упаковка
4
1. Отжим на центрифуге "Alfa Lavel", 2. сушка, 3. упаковка
3
МСХ(КВКНМСХ РК)
977
Производство кормов и кормовых добавок
1003900000
ячмень прочий
ячмень фуражный
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Приемка и первичная очистка: 2. Сушка : 3. Обеспечение сохранности (активное вентилирование); 4. Мониторинг качества; 5. хранение 6, Отгрузка
6
1.приемка и первичная очистка: 2. Сушка при необходимости; 3. Постоянный контроль качества; 4. Отгрузка
4
МСХ(КВКНМСХ РК)
978
Производство кормов и кормовых добавок
2306 30 000 0
Жмыхи и другие твердые остатки из семян подсолнечника, получаемые при извлечении жиров или масел растительного или микробиологического происхождения, кроме указанных в товарной позиции 2304 или 2305, немолотые или молотые, негранулированные или гранулированные
шрот подсолнечный, рапсовый
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Сушка, 2. Очистка сырья, 3. дробление, 4. термообработка, 5. прессование (отжим масла), 6. охлаждение, 7. фасовка.
7
1.Сушка, 2.Очистка, 3. прессование, 4. фасовка
4
МСХ(КВКНМСХ РК)
979
Производство кормов и кормовых добавок
2309 90 960 9
Прочие продукты, используемые для кормления животных
Смесь пшеничной и ячменной муки для кормов
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Очистка зерна, 2. дробление, 3. помол, 4. просеивание, 5. смешивание, 6. фасовка.
6

1. Тазалау, 2. тазалау, 3. кептіру, 4. сақтау
4
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
988
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2304000001
Соя шроты
Соя шроты
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Кептіру, 2. Шикізатты тазарту, 3. ұсақтау, 4. термиялық өңдеу, 5. престеу (майды сығу), 6. салқындату, 7. орау.
7
1. Кептіру, 2. Тазалау, 3. престеу, 4. орау
4
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
989
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2306 30 000 0
Күнбағыс тұқымынан 2304 тауар позициясында көрсетілгендерден басқа, өсімдік немесе микробиологиялық тектес майларды немесе майларды алу кезінде алынатын, ұнтақталмаған немесе ұнтақталмаған, түйіршіктелмеген немесе түйіршіктелген торт және басқа да қатты қалдықтар
күнбағыс тамағы, рапс
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Кептіру, 2. Шикізатты тазарту, 3. ұсақтау, 4. термиялық өңдеу, 5. престеу (майды сығу), 6. салқындату, 7. орау.
7
1. Кептіру, 2. Тазалау, 3. престеу, 4. орау
4
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
990
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2306300000
Күнбағыс тұқымынан 2304 тауар позициясында көрсетілгендерден басқа, өсімдік немесе микробиологиялық тектес майларды немесе майларды алу кезінде алынатын, ұнтақталмаған немесе ұнтақталмаған, түйіршіктелмеген немесе түйіршіктелген торт және басқа да қатты қалдықтар
Күнбағыс торты К / З
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Кептіру, 2. Шикізатты тазарту, 3. ұсақтау, 4. термиялық өңдеу, 5. престеу (майды сығу), 6. салқындату, 7. орау.
7
1. Кептіру, 2. Тазалау, 3. престеу, 4. орау
4
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
991
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
1512119109
Күнбағыс, мақсары немесе мақта майы және олардың тазартылмаған немесе тазартылған, бірақ химиялық құрамы өзгермеген фракциялары: өзгелері
Күнбағыс майы
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Престеу, 2. сүзу, 4. тазарту, 5. орау
5
1. престеу, 2. тазарту, 3. орау
3
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
992
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309909609
Жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын өзге де өнімдер
Коудайс Премикс Старт Өсу.
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Дозалау, 2. араластыру, 3. түйіршіктеу, 4. орау
4
1. дозалау, 2. түйіршіктеу, 3. орау
3
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
993
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309909609
Жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын өзге де өнімдер
Коудайс Премикс Мәре
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ

1. Уборка, 2. очистка, 3. сушка, 4. хранение
4
МСХ(КВКНМСХ РК)
988
Производство кормов и кормовых добавок
2304000001
Шрот соевый
Шрот соевый
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Сушка, 2. Очистка сырья, 3. дробление, 4. термообработка, 5. прессование (отжим масла), 6. охлаждение, 7. фасовка.
7
1. Сушка, 2. Очистка, 3. прессование, 4. фасовка
4
МСХ(КВКНМСХ РК)
989
Производство кормов и кормовых добавок
2306 30 000 0
Жмыхи и другие твердые остатки, получаемые при извлечении жиров или масел растительного или микробиологического происхождения, кроме указанных в товарной позиции 2304, немолотые или молотые, негранулированные или гранулированные, из семян подсолнечника
шрот подсолнечный, рапсовый
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Сушка, 2. Очистка сырья, 3. дробление, 4. термообработка, 5. прессование (отжим масла), 6. охлаждение, 7. фасовка.
7
1. Сушка, 2. Очистка, 3. прессование, 4. фасовка
4
МСХ(КВКНМСХ РК)
990
Производство кормов и кормовых добавок
2306300000
Жмыхи и другие твердые остатки, получаемые при извлечении жиров или масел растительного или микробиологического происхождения, кроме указанных в товарной позиции 2304, немолотые или молотые, негранулированные или гранулированные, из семян подсолнечника
Жмых подсолнечный К/З
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Сушка, 2. Очистка сырья, 3. дробление, 4. термообработка, 5. прессование (отжим масла), 6. охлаждение, 7. фасовка.
7
1. Сушка, 2. Очистка, 3. прессование, 4. фасовка
4
МСХ(КВКНМСХ РК)
991
Производство кормов и кормовых добавок
1512119109
Масло подсолнечное, сафлоровое или хлопковое и их фракции, нерафинированные или рафинированные, но без изменения химического состава: прочее
Масло подсолнечное
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Прессование, 2. фильтрация, 4. рафинация, 5. фасовка
5
1. прессование, 2. рафинация, 3. фасовка
3
МСХ(КВКНМСХ РК)
992
Производство кормов и кормовых добавок
2309909609
Прочие продукты, используемые для кормления животных
"Коудайс" Премикс Старт Рост.
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Дозирование, 2. смешивание, 3. гранулирование, 4. фасовка
4
1. дозирование, 2. гранулирование, 3. фасовка
3
МСХ(КВКНМСХ РК)
993
Производство кормов и кормовых добавок
2309909609
Прочие продукты, используемые для кормления животных
"Коудайс" Премикс Финиш
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ

1. Қабылдау, 2. тазалау, 3. араластыру, 4. ұнтақтау, 5. орау.
5
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1005
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309909609
Жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын өзге де өнімдер
Жем үшін бидай мен арпа ұнының қоспасы
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Астықты қабылдау
2. Сапаны тексеру
3. Сүрлемдер мен жедел бункерлерде тарату
4. Сепараторлардағы астықты қоспалардан тазарту.
5. Қажетті құрамға сәйкес астықты қажетті пропорцияда араластыру-бидай 80%, арпа-20%
6. Гидротермиялық өңдеу
7. Шикізатты ұнтақтау
8. Азықтық ұнды полипропилен қаптарға орау
9. Қаптарды тігу, дайын өнімді қоймаға беру
10. Дайын өнімді зертханалық бақылау
10
1. Астықты қабылдау
2. Сепараторлардағы астықты қоспалардан тазарту.
3.Гидротермиялық өңдеу
4.Шикізатты ұнтақтау
5. Азықтық ұнды полипропилен қаптарға орау
5
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1006
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309909609
Жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын өзге де өнімдер
Жем үшін бидай мен арпа ұнының қоспасы
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Астықты қоспалардан тазарту
2. Астықты диірмен бункерлеріне айдау
3. Бидай диірменіне қызмет көрсету -95%, арпа-5%
4. Гидротермиялық өңдеу
5. Шикізатты ұнтақтау
6. Бидай жемшөп ұнын буып-түю
6
1. Астықты қоспалардан тазарту
2. Гидротермиялық өңдеу
3. Шикізатты ұнтақтау
3
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1007
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309909609
Жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын өзге де өнімдер
Жем үшін бидай мен арпа ұнының қоспасы
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
Астықты беру-1 тазарту дәрежесі-астықты сіңдіру-2 тазарту дәрежесі, термиялық өңдеу - Астықты ұнтақтау-дайын өнімнің шығымы
6
дайын өнімді қабылдау, тазалау, ұнтақтау,шығару
4
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1008
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
1003900000
басқа арпа
Жемдік арпа
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1.Өлшеу: алынған арпаның массасын анықтау
2. Сынама алу.
3. Сапаны анықтау (ылғалдылық, арамшөп қоспасы, зиянкестермен зақымдану, иіс, түс).
4. Орналастыру: сапа мен мақсатқа байланысты сақтау орнын анықтау.
5. Бастапқы қосымша жұмыс:
Тазалау: сепараторлардағы қоспаларды кетіру.
Кептіру: егер ылғалдылық базалық көрсеткіштерден жоғары болса, арпа астық кептіргіштерге жіберіледі.
Желдету
Жөнелту автомобиль немесе теміржол көлігіне жүзеге асырылады:
6. Партияны қалыптастыру
7. Тазалау (қажет болса): жөнелту алдында қайта тазалау.

1. Приемка, 2. очистка, 3. смешивание, 4. помол, 5. фасовка.
5
МСХ(КВКНМСХ РК)
1005
Производство кормов и кормовых добавок
2309909609
Прочие продукты, используемые для кормления животных
Смесь пшеничной и ячменной муки для кормов
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Прием зерна
2. Проверка качеcтва
3. Распределение в силосах и оперативных бункерах
4. Очистка зерна на сепараторах от примесей.
5. Смешивание зерна в необходимых пропорциях согласно нужного состава - пшеница 80%, ячмень - 20%
6. Гидротермическая обработка
7. Измельчение сырья
8. Фасовка кормовой муки в полипропиленовые мешки
9. Прошивка мешков, подача на склад готовой продукции
10. Лабораторный контроль готовой продукций
10
1. Прием зерна
2. Очистка зерна на сепараторах от примесей.
3.Гидротермическая обработка
4.Измельчение сырья
5. Фасовка кормовой муки в полипропиленовые мешки
5
МСХ(КВКНМСХ РК)
1006
Производство кормов и кормовых добавок
2309909609
Прочие продукты, используемые для кормления животных
Смесь пшеничной и ячменной муки для кормов
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Очистка зерна от примесей
2. Закачка зерна в мельничные бункера
3. Подача на мельницу пшеницы -95%, ячмень - 5%
4. Гидротермическая обработка
5. Измельчение сырья
6. Фасовка пшеничной кормовой муки
6
1. Очистка зерна от примесей
2. Гидротермическая обработка
3. Измельчение сырья
3
МСХ(КВКНМСХ РК)
1007
Производство кормов и кормовых добавок
2309909609
Продукты, используемые для кормления животных, прочие
Смесь пшеничной и ячменной муки для кормов
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
Подача зерна - 1 степень очистки - замачивание зерна - 2 степень очистки, термическая обработка - размол зерна - выход готовой продукции
6
приемка, чистка, размол,выход готовой продукции
4
МСХ(КВКНМСХ РК)
1008
Производство кормов и кормовых добавок
1003900000
ячмень прочий
ячмень фуражный
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1.Взвешивание: Определение массы поступившего ячменя
2. Отбор проб.
3. Определение качества (влажность, сорная примесь, зараженность вредителями, запах, цвет).
4. Размещение: Определение места хранения в зависимости от качества и назначения.
5. Первичная подработка:
Очистка: Удаление примесей на сепараторах.
Сушка: Если влажность выше базовых показателей, ячмень направляется в зерносушилки.
Вентилирование
Отгрузка осуществляется на автомобильный или железнодорожный транспорт:
6. Формирование партии
7. Очистка (при необходимости): Повторная очистка перед отгрузкой.

8. Өлшеу (демалыс): көлік құралына тиеу алдында дәл өлшеу.
9. Сапаны бақылау: жөнелтілген партияға сапа сертификатын беру.
10 құжаттарды ресімдеу
10
1. Сынама алу, сапасы
2. Қабылдау.
3. Толық емес жұмыс күні, кептіру.
4. Сақтау
5. Жөнелту
5
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1009
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309909609
Жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын өзге де өнімдер
Жемге арналған бидай арпа қоспасы
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Астықты қоспалардан тазарту
2. Астықты диірмен бункерлеріне айдау
3. Бидай диірменіне қызмет көрсету -95%, арпа-5%

8. Взвешивание (отпуск): Точное взвешивание перед погрузкой в транспортное средство.
9. Контроль качества: Выдача сертификата качества на отгруженную партию.
10 Оформление документов
10
1. Отбор проб, Качество
2. Прием.
3. Подработика, сушка.
4. Хранение
5. Отгрузка
5
МСХ(КВКНМСХ РК)
1009
Производство кормов и кормовых добавок
2309909609
Продукты, используемые для кормления животных, прочие
Пшенично ячменная смесь для кормов
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Очистка зерна от примесей
2. Закачка зерна в мельничные бункера
3. Подача на мельницу пшеницы -95%, ячмень - 5%

2309909609
Жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын өзге де өнімдер
Түйіршіктелген құрама жем (астық қоспасы)
Түйіршіктелген астық қоспасы (rezo)
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Өндірістік циклдің негізгі кезеңдері. Процесс әдетте ағындық схема бойынша ұйымдастырылады: 2. Шикізатты қабылдау және сақтау: қоспалардан тазарту, кондиционерлік ылғалдылыққа дейін кептіру және сүрлемге тарату. 3. Дозалау: ең маңызды кезеңдердің бірі. Салмақ диспенсерлері компоненттерді рецептураға сәйкес өлшейді (дәнді дақылдар, ақуыз тағамдары, минералдар). 4. Ұнтақтау: ұсатқыштар (роликті) шикізатты қажетті фракцияға жеткізеді. Жануарлардың әртүрлі түрлері әртүрлі ұнтақтау дәрежесін қажет етеді. 5. Араластыру: біртекті масса алу (біртектілік). Қоспалар (премикстер) үшін бұл кезең маңызды. 6.Түйіршіктеу / Экструдтау: жемнің сіңімділігі мен гигиенасын жақсарту үшін термиялық және механикалық өңдеу. 7. Салқындату және буып-түю: дайын түйіршіктердің температурасын төмендету және сөмкелерге немесе үлкен сөмкелерге орау. 8.. Негізгі технологиялық операциялар Жем түріне байланысты өңдеудің нақты әдістері қолданылады: термиялық өңдеу кондиционерлеу: түйіршіктеу алдында қоспаны бумен өңдеу. Бұл патогендік микрофлораны өлтіреді және крахмалды белсендіреді (пастерлеу). Экструдтау: жоғары қысым мен температураның қысқа мерзімді әсері. Астық құрылымының "жарылуы" нәтижесінде тағамдық құндылығы артып, қоректік заттарға қарсы заттар жойылады. Микронизация: дәнді инфрақызыл қыздыру, бұл оның дәмі мен сіңімділігін жақсартады. Механикалық және химиялық операциялар Микродозалау: микрокомпоненттерді (дәрумендер, ферменттер, аминқышқылдары) жалпы массадағы шағын дозаларды дәл бөлу үшін "толтырғышты" қолдана отырып енгізу. Бүрку (сұйық компоненттерді енгізу): вакуумдық қондырғыларда дайын түйіршіктердің бетіне майларды, майларды немесе дәрумендерді қолдану. Бөлу: шикізатты магниттік қоспалардан (металдан), тастардан және шаңнан тазарту.
5
1. Тазалау және магниттік қорғаныс (кіріс тосқауылы): минималды қауіпсіздік талабы. Металл қоспаларын магниттік ұстағыштармен міндетті түрде алып тастау. Онсыз өрт пен сыну қаупіне байланысты ұсатқыштар мен престерді пайдалануға тыйым салынады.
2. Ұнтақтау( ұсақтау): астық толығымен тиімді сіңірілмейді. Ең төменгі шегі шикізатты дертиге (ірі қара мал үшін) немесе ұсақ ұнтақтауға (құс/шошқа үшін) жеткізуді талап етеді.
3. Көп компонентті мөлшерлеу (Макро + Микро): сіз жай ғана бәрін үйіп тастай алмайсыз". Минималды шек-негізді және белсенді қоспаларды (витаминдер/амин қышқылдары) бөлек өлшеу.
7
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1013
Азық және азықтық қоспаларын өндіру

2309909609
Продукты, используемые для кормления животных, прочие
Комбикорм гранулированный (зерновая смесь)
Зерновая смесь гранулированная (rezo)
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Основные этапы производственного цикла. Процесс обычно организован по поточной схеме: 2. Приемка и хранение сырья: Очистка от примесей, сушка до кондиционной влажности и распределение по силосам. 3. Дозирование: Один из самых критических этапов. Весовые дозаторы отмеряют компоненты согласно рецептуре (зерновые, белковые шроты, минералы). 4. Измельчение: Дробилки (вальцовые) доводят сырье до нужной фракции. Для разных видов животных требуется разная степень помола. 5. Смешивание: Получение однородной массы (гомогенности). Для добавок (премиксов) этот этап является ключевым. 6.Гранулирование / Экструдирование: Термическая и механическая обработка для улучшения усвояемости и гигиены корма. 7. Охлаждение и фасовка: Снижение температуры готовых гранул и упаковка в мешки или биг-бэги. 8.. Ключевые технологические операции В зависимости от типа корма применяются специфические методы обработки: Термическая обработка Кондиционирование: Обработка смеси паром перед гранулированием. Это убивает патогенную микрофлору и активирует крахмал (клейстеризация). Экструдирование: Кратковременное воздействие высокого давления и температуры. В результате "взрыва" структуры зерна повышается питательная ценность и уничтожаются антипитательные вещества. Микронизация: Инфракрасный нагрев зерна, который улучшает его вкусовые качества и усвояемость. Механические и химические операции Микродозирование: Ввод микрокомпонентов (витаминов, ферментов, аминокислот) с использованием "наполнителя" для точного распределения малых доз в общей массе. Напыление (ввод жидких компонентов): Нанесение масел, жиров или витаминов на поверхность уже готовых гранул в вакуумных установках. Сепарация: Очистка сырья от магнитных примесей (металла), камней и пыли.
5
1. Очистка и магнитная защита (Входной барьер): Минимальное требование безопасности. Обязательное удаление металлических примесей магнитными уловителями. Без этого эксплуатация дробилок и прессов запрещена из-за риска пожара и поломки.
2. Измельчение (Дробление): Зерно не усваивается целиком эффективно. Минимальный порог требует доведения сырья до состояния дерти (для КРС) или мелкого помола (для птицы/свиней).
3. Многокомпонентное дозирование (Макро + Микро): Нельзя просто "свалить все в кучу". Минимальный порог — раздельное взвешивание основы и активных добавок (витаминов/аминокислот).
Примечание: Для микродозирования при минимальном бюджете часто используется ручной ввод через станцию засыпания.
4. Смешивание: Критическая точка. Операция считается выполненной, только если достигнута гомогенность не ниже 90-95%. Это исключает риск того, что одно животное получит двойную дозу химии, а другое — ничего.
5. Термическая обработка (Минимальный гигиенический порог): Даже если нет экструдера, минимальный порог требует либо кондиционирования (паром), либо кратковременного прогрева в пресс-грануляторе. Это убивает кишечную палочку и сальмонеллу.
6. Аспирация (Обеспыливание): Минимально необходима на участках дробления и фасовки. Без нее уровень пыли в цеху превысит ПДК, что ведет к взрывоопасности (пыле-воздушная смесь) и болезням легких персонала.
7. Фасовка (Весовой контроль): Минимальный порог завершения операции — упаковка в тару (мешки или биг-бэги) с обязательным контрольным взвешиванием и маркировкой.
7
МСХ(КВКНМСХ РК)
1013
Производство кормов и кормовых добавок

230990
басқа арпа
Астық негізіндегі жемшөп шикізаты / жемшөп өнімі (жемшөп астығы)
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Шикізатты қабылдау және тіркеу
2. Кіріс сапасын бақылау (ылғалдылық, бітелу, қауіпсіздік)
3. Шикізатты қоспалардан тазарту (бөлу)
4. Қажет болса кептіру
5. Астықты ұсақтау / ұнтақтау
6. Компоненттерді араластыру және мөлшерлеу
7. Қаптарға орау / үлкен сөмкелер
8. Шарттарды сақтай отырып, қоймада сақтау
9. Дайын өнімді зертханалық бақылау
9
5
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1014
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309909609
Жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын өзге де өнімдер
Жем үшін бидай мен арпа ұнының қоспасы
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Шикізатты қабылдау
2. Кіріс сапасын бақылау
3. Тазалау
4. Астықты ұсақтау / ұнтақтау
5. Компоненттерді араластыру және мөлшерлеу
6. Қаптарға орау / үлкен сөмкелер
7. Шарттарды сақтай отырып, қоймада сақтау

230990
ячмень прочий
Кормовое сырье / кормовая продукция на основе зерновых (фуражное зерно)
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Прием и регистрация сырья
2. Входной контроль качества (влажность, засоренность, безопасность)
3. Очистка сырья от примесей (сепарация)
4. Сушка при необходимости
5. Дробление / помол зерна
6. Смешивание и дозирование компонентов
7. Фасовка в мешки / биг-бэги
8. Хранение на складе с соблюдением условий
9. Лабораторный контроль готовой продукции
9
1. Прием сырья
2. Очистка
3. Сушка (при необходимости)
4. Дробление / подготовка
5. Фасовка
5
МСХ(КВКНМСХ РК)
1014
Производство кормов и кормовых добавок
2309909609
Продукты, используемые для кормления животных, прочие
Смесь пшеничной и ячменной муки для кормов
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Прием сырья
2. Входной контроль качества
3. Очистка
4. Дробление / помол зерна
5. Смешивание и дозирование компонентов
6. Фасовка в мешки / биг-бэги
7. Хранение на складе с соблюдением условий

3. Бидай диірменіне қызмет көрсету -95%, арпа-5%
4. Гидротермиялық өңдеу
5. Шикізатты ұнтақтау
6. Бидай жемшөп ұнын буып-түю
6
3
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1016
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309909609
Жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын өзге де өнімдер
жануарлар мен құстардың барлық түрлеріне арналған құрама жем
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. ұсақтау, 2. түйіршіктеу араластыру, 3. экструдтау, 4. салқындату 5. буып-түю, 6. дайын өнімді таңбалау және сақтау. жөнелту
7
4. Араластыру: маңызды нүкте. Операция 90-95% - дан төмен емес біртектілікке қол жеткізілген жағдайда ғана орындалды деп саналады. Бұл бір жануардың химияның екі еселенген дозасын алу қаупін жояды, ал екіншісі ештеңе алмайды.
3
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1017
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
0511 91 909 0
Балықтан, шаян тәрізділерден, моллюскалардан немесе өзге де су омыртқасыздарынан жасалған өзге де өнімдер; 03-топтағы құлаған Жануарлар
артемия цисталары
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Цехқа дейін аулау және жеткізу; 2. вибросита арқылы жуу, 3. центрифугалар арқылы ылғалдылықтың 50% дейін сығу (қажет болған жағдайда кептіру жабдығында келісімшарт талаптары бойынша ылғалдылықтың 5-8% дейін кептіру), 4. қаптарға орау, 5. қаптарды тігу және таңбалау. тоңазытқышта мұздату.
6
5
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)

3. Подача на мельницу пшеницы -95%, ячмень - 5%
4. Гидротермическая обработка
5. Измельчение сырья
6. Фасовка пшеничной кормовой муки
6
1. Очистка зерна от примесей
2. Гидротермическая обработка
3. Измельчение сырья
3
МСХ(КВКНМСХ РК)
1016
Производство кормов и кормовых добавок
2309909609
Продукты, используемые для кормления животных, прочие
комбикорм для всех видов животных и птицы
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. дробление, 2. гранулирование смешивание, 3. экструдирование, 4. охлождение 5. фасовка, 6. маркировка и хранение готовойпродукции, 7. отгрузка
7
1. дробление, 2. прессование, 3. фасовка
3
МСХ(КВКНМСХ РК)
1017
Производство кормов и кормовых добавок
0511 91 909 0
Прочие продукты из рыбы, ракообразных, моллюсков или прочих водных беспозвоночных; павшие животные группы 03
Цисты артемии
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Вылов и доставка до цеха, 2. промывка через вибросита, 3. отжим через центрифуги до 50 % влажности (В случае необходимости сушка на сушильном оборудовании до 5-8% влажности по условиям контракта), 4. упаковка в мешки, 5. прошивка и маркировка мешков, 6. заморозка в холодильнике.
6
1. Вылов, 2. промывка, 3. отжим, 4. сушка, 5. упаковка
5
МСХ(КВКНМСХ РК)

1018
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309909609
Жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын өзге де өнімдер
Жемге арналған бидай мен арпа ұнының қоспасы (жемдік ұн)
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Шикізатты қабылдау (бидай, арпа);
2. Шикізатты металл қоспаларынан тазарту, шикізатты жинақтағыштар бойынша орналастыру;
3. Шикізатты базистік кондицияларға дейін тазарту (сынған дәндер, шаң, арамшөп қоспасы);
4. Шикізатты ылғалдандыру және ұнтақтау;
5. Компоненттерді араластыру, дайын өнімді силостарға тарату;
6. Дайын өнімді буып-түю, қоймалау және сақтау;
7. Дайын өнімді жөнелту
7
5. Термиялық өңдеу (минималды гигиеналық шегі): экструдер болмаса да, минималды шегі кондиционерді (бу) немесе пресс-грануляторда қысқа мерзімді жылытуды қажет етеді. Бұл E. coli мен сальмонелланы өлтіреді.
5
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1019
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2301200000
Ұсақ және ірі ұнтақталған ұн, балықтан немесе шаян тәрізділерден, моллюскалардан немесе өзге де су омыртқасыздарынан жасалған түйіршіктер
Балық ұны
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Шикізатты қабылдау
2. Шикізатты 130-140 градус температурада пісіру.
3. Майды сығу
4. Салқындату
5. Ұсақтау
6. Буып-түю, буып-түю
7. Сақтау
7
7
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1020
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309909609
Жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын өзге де өнімдер
балық тағамы
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Шикізатты қабылдау және сақтау
Компоненттерді қабылдау жүзеге асырылады (дәнді дақылдар, балық ұны, соя ұны, витаминдер, минералды қоспалар). Сапа, ылғалдылық және стандарттарға сәйкестік тексеріледі. Шикізат қоймаларда немесе сүрлемдерде орналастырылады.
2. Шикізатты дайындау
Шикізат қоспалардан тазартылады, қажет болған жағдайда кептіріледі және қажетті фракцияға (ұсатқыш, диірмен) дейін ұнтақталады.
3. Компоненттерді мөлшерлеу
Ингредиенттер рецепт бойынша беріледі. Пропорцияларды дәл сақтау үшін автоматты диспенсерлер қолданылады.
4.Араластыру
Компоненттер біртекті масса алынғанша араластырғыштарда мұқият араластырылады.
5. Кондиционерлеу
Қоспа құрылымын жақсарту және жемнің сіңімділігін арттыру үшін бумен өңделеді (ылғалдандыру және қыздыру).
6. Экструдтау
Масса түйіршіктерге айналады бұл кезеңде жемнің мөлшері мен тығыздығы қалыптасады.
7. Кептіру және салқындату
Дайын түйіршіктер қажетті ылғалдылыққа дейін кептіріледі, содан кейін құрылымды тұрақтандыру үшін салқындатылады.
8. Елеу
Ұсақ бөлшектер мен үгінділер алынып тасталады, өнім біркелкі көрініске әкеледі.

1018
Производство кормов и кормовых добавок
2309909609
Прочие продукты, используемые для кормления животных
Смесь из пшеничной и ячменной муки для кормов (Кормовая мука)
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Приемка сырья (пшеница, ячмень);
2. Очистка сырья от металлических примесей, размещение сырья по накопителям;
3. Очистка сырья до базисных кондиций (битые зерна, пыль, сорная примесь);
4. Увлажнение и размол сырья;
5. Смешивание компонентов, распределение по силосам готовой продукции;
6. Фасовка готовой продукции, складирование и хранение;
7. Отгрузка готовой продукции
7
1. Прием сырья
2. Очистка
3. Сушка (при необходимости)
4. Дробление / подготовка
5. Фасовка
5
МСХ(КВКНМСХ РК)
1019
Производство кормов и кормовых добавок
2301200000
Мука тонкого и грубого помола, гранулы из рыбы или ракообразных, молллюсков или прочих водных беспозвоночных
Мука рыбная
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Приемка сырья
2. Варка сырья при температуре 130-140 градусов.
3. Отжим жира
4. Охлаждение
5. Дробление
6. Фасовка, упаковка
7. Хранение
7
1. Приемка сырья
2. Варка сырья при температуре 130-140 градусов.
3. Отжим жира
4. Охлаждение
5. Дробление
6. Фасовка, упаковка
7. Хранение
7
МСХ(КВКНМСХ РК)
1020
Производство кормов и кормовых добавок
2309909609
Прочие продукты, используемые для кормления животных
корм для рыбы
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Прием и хранение сырья
Осуществляется прием компонентов (зерновые, рыбная мука, соевый шрот, витамины, минеральные добавки). Проводится проверка качества, влажности и соответствия стандартам. Сырье размещается в складах или силосах.
2. Подготовка сырья
Сырье очищается от примесей, при необходимости сушится и измельчается до требуемой фракции (дробилки, мельницы).
3. Дозирование компонентов
Ингредиенты подаются в соответствии с рецептурой. Используются автоматические дозаторы для точного соблюдения пропорций.
4.Смешивание
Компоненты тщательно перемешиваются в смесителях до получения однородной массы.
5. Кондиционирование
Смесь обрабатывается паром (увлажнение и нагрев) для улучшения структуры и повышения усвояемости корма.
6. Экструдирование
Масса формуется в гранулы На этом этапе формируется размер и плотность корма.
7. Сушка и охлаждение
Готовые гранулы сушатся до необходимой влажности, затем охлаждаются для стабилизации структуры.
8. Просеивание
Удаляются мелкие частицы и крошка, продукт приводится к однородному виду.

9. Қоспаларды қолдану (қажет болған жағдайда)
Түйіршіктердің бетіне майлар, майлар, дәрумендер (вакуумдық бүрку) жағылуы мүмкін.
10. Сапаны бақылау
Физика-химиялық көрсеткіштер тексеріледі: ылғалдылық, түйіршіктердің беріктігі, тағамдық құндылығы.
11. Орау және орау
Азық сөмкелерге немесе үлкен сөмкелерге салынады, таңбаланады және сақтауға немесе тасымалдауға дайындалады.
12 сақтау және жөнелту
Дайын өнім шарттар (температура, ылғалдылық) сақталған кезде қоймада сақталады және тұтынушыларға жөнелтіледі.
12

9. Нанесение добавок (при необходимости)
На поверхность гранул могут наноситься жиры, масла, витамины (вакуумное напыление).
10. Контроль качества
Проверяются физико-химические показатели: влажность, прочность гранул, питательная ценность.
11. Фасовка и упаковка
Корм фасуется в мешки или биг-бэги, маркируется и подготавливается к хранению или транспортировке.
12 Хранение и отгрузка
Готовая продукция хранится на складе при соблюдении условий (температура, влажность) и отгружается потребителям.
12
1. Прием сырья
2. Измельчение
3. Дозирование
4. Смешивание
5. Экструдирование

6. Аспирация (шаңсыздандыру): ұсақтау және орау учаскелерінде минималды қажет. Онсыз цехтағы шаң деңгейі ШРК-дан асады, бұл жарылыс қаупіне (шаң-ауа қоспасы) және қызметкерлердің өкпе ауруларына әкеледі.
6
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1021
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309901000
Жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын өзге де еритін балық өнімдері немесе теңіз сүтқоректілерінен жасалған жануарлар өнімдері
балық тағамы
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Шикізатты қабылдау және сақтау;
2. Шикізат сапасын тексеру;
4. Шикізатты дайындау;
5. Араластыру, ұсақтау, және диірмен.
6. Экструдтау
6
6
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1022
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
1214100000
Ірі ұн және жоңышқа түйіршіктері.
түйіршіктердегілюцерна
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. ұнтақтау, 2. ұсақтау, 3. қайнату, 4. түйіршіктеу, 5. кептіру, 6.қаптама.
6
7. Буып — түю (салмақты бақылау): операцияны аяқтаудың ең төменгі шегі-міндетті бақылау өлшеуімен және таңбалаумен ыдысқа (қаптарға немесе биг-багтарға) орау."
6
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1023
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309909609
Жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын өзге де өнімдер
Жануарлар мен құстардың барлық түрлеріне арналған жемге дайын жем, премикстер, ақуыз-витамин-минералды қоспалар (БМВД)
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ

6. Упаковка
6
МСХ(КВКНМСХ РК)
1021
Производство кормов и кормовых добавок
2309901000
Прочие растворимые рыбные продукты или продукты из морских млекопитающих животных, используемые для кормления животных
Корм для рыбы
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Прием и хранение сырья;
2. Проверка качества сырья;
4. Подготовка сырья;
5. Смешивание, дробления, и мельница.
6. Экструдирование
6
1. Прием сырья
2. Измельчение
3. Дозирование
4. Смешивание
5. Экструдирование
6. Упаковка
6
МСХ(КВКНМСХ РК)
1022
Производство кормов и кормовых добавок
1214100000
Мука грубого помола и гранулы из люцерны.
люцерна в гранулах
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. измельчение, 2. дробление, 3. проваривание, 4. грануляция, 5. сушка, 6.упаковка.
6
1. измельчение, 2. дробление, 3. проваривание, 4. грануляция, 5. сушка, 6.упаковка.
6
МСХ(КВКНМСХ РК)
1023
Производство кормов и кормовых добавок
2309909609
Прочие продукты, используемые для кормления животных: прочие
Готовые корма, премиксы, белково-витаминно-минеральных добавок (БМВД) к корму для всех видов с\х животных и птиц
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ

1. Шикізатты қабылдау және кіріс бақылау 2. шикізатты сақтау, 3. компоненттерді дайындау және мөлшерлеу. компоненттерді араластыру, 5. буып-түю, 6. таңбалау, 7. дайын өнімді сақтау 8. жөнелту.
9
1. Шикізатты қабылдау және кіріс бақылау 2. шикізатты сақтау, 3. компоненттерді дайындау және мөлшерлеу. ұнтақтау (қажет болған жағдайда), 5. компоненттерді араластыру, 6. буып-түю, 7. таңбалау, 8. дайын өнімді сақтау 9. жөнелту.
8
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1024
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
1214100000
Ірі ұн және жоңышқа түйіршіктері.
түйіршіктердегілюцерна
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. ұнтақтау, 2. ұсақтау, 3. қайнату, 4. түйіршіктеу, 5. кептіру, 6. қаптама.
6
1. ұнтақтау, 2. ұсақтау, 3. қайнату, 4. түйіршіктеу, 5. кептіру, 6. қаптама.
6
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1025
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2306410000
2304 немесе 2305 тауар позициясында көрсетілгендерден басқа Өсімдік майларын немесе майларын алу кезінде алынатын, ұнтақталмаған немесе ұнтақталмаған, түйіршіктелмеген немесе түйіршіктелген, құрамында эрук қышқылы аз рапс немесе колза тұқымдарынан алынған торт және басқа да қатты қалдықтар
Рапс жемшөп
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Шикізатты қабылдау. 2. Кептіру және қосымша жұмыс. 3. Престеу және экстракция. 4.Тосттар. 5. дайын өнімді сақтау. 6. жөнелту
6
1. Шикізатты қабылдау. 2. Кептіру және қосымша жұмыс. 3. Престеу және экстракция. 4.Тосттар. 5. жөнелту
5
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1026
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2306410000
2304 немесе 2305 тауар позициясында көрсетілгендерден басқа Өсімдік майларын немесе майларын алу кезінде алынатын, ұнтақталмаған немесе ұнтақталмаған, түйіршіктелмеген немесе түйіршіктелген, құрамында эрук қышқылы аз рапс немесе колза тұқымдарынан алынған торт және басқа да қатты қалдықтар
Оралған жемдік рапс шроты
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Шикізатты қабылдау. 2. Кептіру және қосымша жұмыс. 3. Престеу және экстракция. 4.Тосттар. 5. дайын өнімді сақтау. 6. жөнелту
6
1. Шикізатты қабылдау. 2. Кептіру және қосымша жұмыс. 3. Престеу және экстракция. 4.Тосттар. 5. жөнелту
5
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1027
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2304000001
Соя майын алу кезінде алынған соя ұны, ұнтақталмаған немесе ұнтақталған, түйіршіктелмеген немесе түйіршіктелген
Соя ұны
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Шикізатты қабылдау. 2. Кептіру және қосымша жұмыс. 3. Престеу және экстракция. 4.Тосттар. 5. дайын өнімді сақтау. 6. жөнелту
6

1. Приемка и входной контроль сырья, 2. хранение сырья, 3. подготовка и дозирование компонентов, 4. смешивание компонентов, 5. фасовка, 6. маркировка, 7. хранение готовой продукции, 8. отгрузка.
9
1. Приемка и входной контроль сырья, 2. хранение сырья, 3. подготовка и дозирование компонентов, 4. измельчение (при необходимости), 5. смешивание компонентов, 6. фасовка, 7. маркировка, 8. хранение готовой продукции, 9. отгрузка.
8
МСХ(КВКНМСХ РК)
1024
Производство кормов и кормовых добавок
1214100000
Мука грубого помола и гранулы из люцерны.
люцерна в гранулах
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. измельчение, 2. дробление, 3. проваривание, 4. грануляция, 5. сушка, 6. упаковка.
6
1. измельчение, 2. дробление, 3. проваривание, 4. грануляция, 5. сушка, 6. упаковка.
6
МСХ(КВКНМСХ РК)
1025
Производство кормов и кормовых добавок
2306410000
Жмыхи и другие твердые остатки из семян рапса, или кользы, с низким содержанием эруковой кислоты, получаемые при извлечении растительных жиров или масел, кроме указанных в товарной позиции 2304 или 2305, немолотые или молотые, негранулированные или гранулированные
Шрот рапсовый кормовой
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Приемка сырья. 2. Сушка и подработка. 3. Прессование и экстрагирование. 4.Тостирование. 5. хранение готовой продукции. 6. отгрузка
6
1. Приемка сырья. 2. Сушка и подработка. 3. Прессование и экстрагирование. 4.Тостирование. 5. отгрузка
5
МСХ(КВКНМСХ РК)
1026
Производство кормов и кормовых добавок
2306410000
Жмыхи и другие твердые остатки из семян рапса, или кользы, с низким содержанием эруковой кислоты, получаемые при извлечении растительных жиров или масел, кроме указанных в товарной позиции 2304 или 2305, немолотые или молотые, негранулированные или гранулированные
Шрот рапсовый фасованный кормовой
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Приемка сырья. 2. Сушка и подработка. 3. Прессование и экстрагирование. 4.Тостирование. 5. хранение готовой продукции. 6. отгрузка
6
1. Приемка сырья. 2. Сушка и подработка. 3. Прессование и экстрагирование. 4.Тостирование. 5. отгрузка
5
МСХ(КВКНМСХ РК)
1027
Производство кормов и кормовых добавок
2304000001
Соевый шрот, получаемый при извлечении соевого масла, немолотый или молотый, негранулированный или гранулированный
Шрот соевый кормовой
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Приемка сырья. 2. Сушка и подработка. 3. Прессование и экстрагирование. 4.Тостирование. 5. хранение готовой продукции. 6. отгрузка
6

1. Шикізатты қабылдау. 2. Кептіру және қосымша жұмыс. 3. Престеу және экстракция. 4.Тосттар. 5. жөнелту
5
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1028
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2304000001
Соя майын алу кезінде алынған соя ұны, ұнтақталмаған немесе ұнтақталған, түйіршіктелмеген немесе түйіршіктелген
Соя ұны
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Шикізатты қабылдау. 2. Кептіру және қосымша жұмыс. 3. Престеу және экстракция. 4.Тосттар. 5. буып-түю және таңбалау 6. дайын өнімді сақтау. 7. жөнелту
7
1. Шикізатты қабылдау. 2. Кептіру және қосымша жұмыс. 3. Престеу және экстракция. 4.Тосттар. 5. жөнелту
5
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1029
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2302300000
Түйіршіктелмеген немесе түйіршіктелген дәнді немесе бұршақ дақылдарының дәндерін електен өткізуден, ұнтақтаудан немесе өңдеудің басқа тәсілдерінен Кебек, себу, илеу және өзге де қалдықтар: бидай:
Бидай жемдік ұны
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Шикізатты қабылдау 2. ұсатқыш, 3. тазалау, 4. сұрыптау, 5. елеу, 6. буып-түю, 7. орау
7
1. Шикізатты қабылдау 2. ұсатқыш, 3. тазалау, 4. сұрыптау, 5. елеу, 6. буып-түю, 7. орау
7
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1030
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
0511 91 909 0
Балықтан, шаян тәрізділерден, моллюскалардан немесе өзге де су омыртқасыздарынан жасалған өзге де өнімдер; 03-топтағы құлаған Жануарлар
Құрғақ артемия (артемия цисталары)
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Шикізатты қабылдау 2. тазалау, 3. кептіру, 4. сұрыптау, 5. елеу, 6. буып-түю, 7. орау
7
1. Шикізатты қабылдау 2. тазалау, 3. кептіру, 4. сұрыптау, 5. елеу, 6. буып-түю, 7. орау
7
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1031
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309 90 960 9
Жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын өзге де өнімдер
Декапсуляцияланған Артемия
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Шикізатты қабылдау 2. декапсуляция, 4. жуу, 5. кептіру, 6. сұрыптау, 7. буып-түю, 8. орау
8
1. Шикізатты қабылдау 2. декапсуляция, 4. жуу, 5. кептіру, 6. сұрыптау, 7. буып-түю, 8. орау
8
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1032
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2302300000
Түйіршіктелмеген немесе түйіршіктелген дәнді немесе бұршақ дақылдарының дәндерін електен өткізуден, ұнтақтаудан немесе өңдеудің басқа тәсілдерінен Кебек, себу, илеу және өзге де қалдықтар: бидай:
Бидай жемдік ұны
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ

1. Приемка сырья. 2. Сушка и подработка. 3. Прессование и экстрагирование. 4.Тостирование. 5. отгрузка
5
МСХ(КВКНМСХ РК)
1028
Производство кормов и кормовых добавок
2304000001
Соевый шрот, получаемый при извлечении соевого масла, немолотый или молотый, негранулированный или гранулированный
Шрот соевый фасованный кормовой
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Приемка сырья. 2. Сушка и подработка. 3. Прессование и экстрагирование. 4.Тостирование. 5. фасовка и маркировка 6. хранение готовой продукции. 7. отгрузка
7
1. Приемка сырья. 2. Сушка и подработка. 3. Прессование и экстрагирование. 4.Тостирование. 5. отгрузка
5
МСХ(КВКНМСХ РК)
1029
Производство кормов и кормовых добавок
2302300000
Отруби, высевки, месятки и прочие остатки от просеивания, помола или других способов переработки зерна злаков или бобовых культур, негранулированные или гранулированные: пшеничные:
Кормовая мука пшеничная
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Прием сырья, 2. дробилка, 3. очистка, 4. сортировка, 5. просеивание, 6. фасовка, 7. упаковка
7
1. Прием сырья, 2. дробилка, 3. очистка, 4. сортировка, 5. просеивание, 6. фасовка, 7. упаковка
7
МСХ(КВКНМСХ РК)
1030
Производство кормов и кормовых добавок
0511 91 909 0
Прочие продукты из рыбы, ракообразных, моллюсков или прочих водных беспозвоночных; павшие животные группы 03
Сухая артемия (цисты артемии)
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Прием сырья, 2. очистка, 3. сушка, 4. сортировка, 5. просеивание, 6. фасовка, 7. упаковка
7
1. Прием сырья, 2. очистка, 3. сушка, 4. сортировка, 5. просеивание, 6. фасовка, 7. упаковка
7
МСХ(КВКНМСХ РК)
1031
Производство кормов и кормовых добавок
2309 90 960 9
Прочие продукты, используемые для кормления животных
Артемия декапсулированная
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Прием сырья, 2. декапсуляция, 4. промывка, 5. сушка, 6. сортировка, 7. фасовка, 8. упаковка
8
1. Прием сырья, 2. декапсуляция, 4. промывка, 5. сушка, 6. сортировка, 7. фасовка, 8. упаковка
8
МСХ(КВКНМСХ РК)
1032
Производство кормов и кормовых добавок
2302300000
Отруби, высевки, месятки и прочие остатки от просеивания, помола или других способов переработки зерна злаков или бобовых культур, негранулированные или гранулированные: пшеничные:
Кормовая мука пшеничная
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ

1. Шикізатты қабылдау 2. жуу, 3. тазалау, 4. сұрыптау, 5. сусыздандыру, 6. буып-түю, 7. орау
7
1. Шикізатты қабылдау 2. жуу, 3. тазалау, 4. сұрыптау, 5. сусыздандыру, 6. буып-түю, 7. орау
7
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1036
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2306300000
2304 тауар позициясында көрсетілгендерден басқа, өсімдік немесе микробиологиялық тектес майларды немесе майларды алу кезінде алынатын, ұнтақталмаған немесе ұнтақталмаған, түйіршіктелмеген немесе түйіршіктелген, жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын торт және басқа да қатты қалдықтар
Күнбағыс торты
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ

1. Прием сырья, 2. промывка, 3. очистка, 4. сортировка, 5. обезвоживание, 6. фасовка, 7. упаковка
7
1. Прием сырья, 2. промывка, 3. очистка, 4. сортировка, 5. обезвоживание, 6. фасовка, 7. упаковка
7
МСХ(КВКНМСХ РК)
1036
Производство кормов и кормовых добавок
2306300000
Жмыхи и другие твердые остатки, получаемые при извлечении жиров или масел растительного или микробиологического происхождения, кроме указанных в товарной позиции 2304, немолотые или молотые, негранулированные или гранулированные, используемые для кормления животных
Жмых подсолнечный
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ

1. Күнбағыс тұқымын сатып алу
2. Күнбағыс тұқымын арамшөптерден бастапқы өңдеу және тазарту
3. Күнбағыс тұқымын арнайы кептіргіштерде кептіру
4. Өндірістік цехқа тұқым беру
5. Тұқымдарды тікелей бұрандалы престерге беру
6. Сығымдау арқылы май алу
7. Біз табиғи күнбағыс тортын аламыз
8. Дайын өнім
8
1. Күнбағыс тұқымын сатып алу
2. Күнбағыс тұқымын дайындау
3. Сығымдау арқылы май алу
4. Дайын өнім
4
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)

1. Закуп семян подсолнечника
2. Первичная обработка и очистка семян подсолнечника от сорных примесей
3. Сушка семян подсолнечника в специализированных сушилках
4. Подача семян в производсвенный цех
5. Подача семян в непосредственно шнековые преса
6. Извлечение масла методом пресования
7. Получаем натуральный жмых подсолнечный
8. Готовый продукт
8
1. Закуп семян подсолнечника
2. Подготовка семян подсолнечника
3. Извлечение масла методом пресования
4. Готовый продукт
4
МСХ(КВКНМСХ РК)

1. Күнбағыс тұқымын қабылдау
2. Күнбағыс тұқымын арамшөптерден тазарту
3. Күнбағыс тұқымын кептіру
4. Престеу
5. Тортты салқындату және кептіру
6. Экстракция
7. Құлау
8. Ұнды тосттау
9. Ұнды ұсақтау
10. Шротты ылғалды жылумен өңдеу (кондиционерлеу)
11. Ұнтақты түйіршіктеу
12. Ұнды салқындату және кептіру
12
1. Күнбағыс тұқымын қабылдау
2. Тұқымдарды тазарту
3. Тұқымдарды кептіру
4. Престеу
5. Тортты салқындату және кептіру
6. Экстракция
7. Құлау
8. Ұнды тосттау
9. Ұнды ұсақтау
10. Ұнтақты түйіршіктеу
11. Дайын өнім
11
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1040
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2306300000
2304 немесе 2305 тауар позициясында көрсетілгендерден басқа, өсімдік немесе микробиологиялық тектес майларды немесе майларды алу кезінде алынатын күнбағыс тұқымынан алынған, ұнтақталмаған немесе ұнтақталмаған, түйіршіктелмеген немесе түйіршіктелген торт және басқа да қатты қалдықтар
Күнбағыс Торты
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1.Тұқым қабылдау, 2. Тұқымдарды тазарту, 3.Құлау 4.Кептіру, 5.
Престеу, 6. Тортты салқындату және кептіру,
6
1.Тұқым қабылдау, 2. Тұқымдарды тазарту, 3.Құлау 4.Кептіру, 5.
Престеу, 6. Тортты салқындату және кептіру,
6
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1041
23063000
2304 немесе 2305 тауар позициясында көрсетілгендерден басқа, өсімдік немесе микробиологиялық тектес майларды немесе майларды алу кезінде алынатын күнбағыс тұқымынан алынған, ұнтақталмаған немесе ұнтақталмаған, түйіршіктелмеген немесе түйіршіктелген торт және басқа да қатты қалдықтар
күнбағыс тамағы
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
Шикізатты дайындау:
1. күнбағыс тұқымын сатып алу.

1. Прием семян подсолнечника
2. Очистка семян подсолнечника от сорных примесей
3. Сушка семян подсолнечника
4. Прессование
5. Охлаждение и сушка жмыха
6. Экстракция
7. Обрушивание
8. Тостирование шрота
9. Дробление шрота
10. Влаготепловая обработка (кондиционирование) шрота
11. Грануляция шрота
12. Охлаждение и сушка шрота
12
1. Прием семян подсолнечника
2. Очистка семян
3. Сушка семян
4. Прессование
5. Охлаждение и сушка жмыха
6. Экстракция
7. Обрушивание
8. Тостирование шрота
9. Дробление шрота
10. Грануляция шрота
11. Готовый продукт
11
МСХ(КВКНМСХ РК)
1040
Производство кормов и кормовых добавок
2306300000
Жмыхи и другие твердые остатки из семян подсолнечника, получаемые при извлечении жиров или масел растительного или микробиологического происхождения, кроме указанных в товарной позиции 2304 или 2305, немолотые или молотые, негранулированные или гранулированные
Жмых Подсолнечный
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1.Прием семян, 2. Очистка семян, 3.Обрушивание 4.Сушка, 5.
Прессование, 6. Охлаждение и сушка жмыха,
6
1.Прием семян, 2. Очистка семян, 3.Обрушивание 4.Сушка, 5.
Прессование, 6. Охлаждение и сушка жмыха,
6
МСХ(КВКНМСХ РК)
1041
Производство кормов и кормовых добавок
23063000
Жмыхи и другие твердые остатки из семян подсолнечника, получаемые при извлечении жиров или масел растительного или микробиологического происхождения, кроме указанных в товарной позиции 2304 или 2305, немолотые или молотые, негранулированные или гранулированные
шрот подсолнечный
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
Подготовка сырья:
1. закуп семян подсолнечника.

2. Тазалау: қоқысты кетіру.
Кептіру және кондиционерлеу: өнімділікті жақсарту үшін тұқымның ылғалдылығын 2-7% дейін төмендету.
3. Құлау және бөлу: қабықты (қабықты) ядродан бөлу.
4. Ұнтақтау: жалбыз алу (тұқымның жойылған жасушалық құрылымы).
5. Престеу: жалбыз 110 °C дейін қызады (ыстық сығымдалған кезде) және бұрандалы престерге беріледі. Шикі" май бөлініп, торт пайда болады.
6
1. тұқым сатып алу 2.шикізатты дайындау 3.майды сығымдау арқылы алу 4. целлюлоза қалдықтарынан ұн алу
4
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)

2. Очистка: Удаление мусора.
Сушка и кондиционирование: Снижение влажности семян до 2–7% для улучшения выхода продукции.
3. Обрушивание и сепарирование: Отделение лузги (кожуры) от ядра.
4. Измельчение: Получение мятки (разрушенной клеточной структуры семян).
5. Прессование: Мятка нагревается до 110 °С (при горячем отжиме) и подается в шнековые прессы. Выделяется "сырое" масло и образуется жмых.
6. Экстракция: Использование растворителей для извлечения остатков масла из жмыха, в результате чего получается шрот.
6
1. закуп семян 2.подготовка сырья 3.извлечение масла путем пресоования 4. получения шрота из остатков мезги
4
МСХ(КВКНМСХ РК)

1042
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2306300000
Жмыхи и другие твердые остатки из семян подсолнечника, получаемые при извлечении жиров или масел растительного или микробиологического происхождения, кроме указанных в товарной позиции 2304 или 2305, немолотые или молотые, негранулированные или гранулированные
Күнбағыс торты
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
6.Экстракция: использование растворителей для удаления остатков масла для торта, в результате чего получается мука.
5
1.Тұқым қабылдау, 2. Тұқымдарды тазарту, 3. Кептіру, 4.
Престеу, 5. Тортты салқындату және кептіру.
5
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1043
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2306300000
2304 немесе 2305 тауар позициясында көрсетілгендерден басқа, өсімдік немесе микробиологиялық тектес майларды немесе майларды алу кезінде алынатын күнбағыс тұқымынан алынған, ұнтақталмаған немесе ұнтақталмаған, түйіршіктелмеген немесе түйіршіктелген торт және басқа да қатты қалдықтар
Күнбағыс Тамағы
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
12
1.Тұқым қабылдау, 2. Тұқымдарды тазарту, 3. Кептіру, 4.
Престеу, 5. Тортты салқындату және кептіру, 6.
Экстракция, 7. Құлау, 8.Ұнды тосттау, 9. Ұнды ұсақтау, 10. Шротты ылғалды жылумен өңдеу (кондиционерлеу), 11. Ұнтақты түйіршіктеу
11
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1044
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309109000
Бөлшек сауда үшін оралған иттерге немесе мысықтарға арналған басқа тағам
Өнімсіз жануарларға (мысықтар мен иттерге) арналған толық экструдталған құрғақ тағам.
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
7
1. Шикізатты қабылдау; 2. Ұсақтау; 3. Араластыру; 4. Экструдтау; 5. Кептіру; 6. Бүрку (майлар, хош иістендіргіштер); 7. Дайын өнімді буып-түю
7
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)

1042
Производство кормов и кормовых добавок
2306300000
Жмыхи и другие твердые остатки из семян подсолнечника, получаемые при извлечении жиров или масел растительного или микробиологического происхождения, кроме указанных в товарной позиции 2304 или 2305, немолотые или молотые, негранулированные или гранулированные
Жмых Подсолнечный
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1.Прием семян, 2. Очистка семян, 3. Сушка, 4.
Прессование, 5. Охлаждение и сушка жмыха.
5
1.Прием семян, 2. Очистка семян, 3. Сушка, 4.
Прессование, 5. Охлаждение и сушка жмыха.
5
МСХ(КВКНМСХ РК)
1043
Производство кормов и кормовых добавок
2306300000
Жмыхи и другие твердые остатки из семян подсолнечника, получаемые при извлечении жиров или масел растительного или микробиологического происхождения, кроме указанных в товарной позиции 2304 или 2305, немолотые или молотые, негранулированные или гранулированные
Шрот Подсолнечный
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1.Прием семян, 2. Очистка семян, 3. Сушка, 4.
Прессование, 5. Охлаждение и сушка жмыха, 6.
Экстракция, 7. Обрушивание, 8.Тостирование шрота, 9. Дробление шрота, 10. Влаготепловая обработка (кондиционирование) шрота, 11. Грануляция шрота, 12. Охлаждение и сушка шрота.
12
1.Прием семян, 2. Очистка семян, 3. Сушка, 4.
Прессование, 5. Охлаждение и сушка жмыха, 6.
Экстракция, 7. Обрушивание, 8.Тостирование шрота, 9. Дробление шрота, 10. Влаготепловая обработка (кондиционирование) шрота, 11. Грануляция шрота
11
МСХ(КВКНМСХ РК)
1044
Производство кормов и кормовых добавок
2309109000
Прочий корм для собак или кошек, расфасованный для розничной продажи
Корм сухой экструдированный полнорационный для непродуктивных животных (кошек и собак).
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Приемка сырья; 2. Дробление; 3. Смешивание; 4. Экструдирование; 5. Сушка; 6. Опрыскивание (жиры, аромотизаторы); 7. Фасовка готовой продукции
7
1. Приемка сырья; 2. Дробление; 3. Смешивание; 4. Экструдирование; 5. Сушка; 6. Опрыскивание (жиры, аромотизаторы); 7. Фасовка готовой продукции
7
МСХ(КВКНМСХ РК)

1045
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309909609
Бөлшек сауда үшін оралған иттерге немесе мысықтарға арналған басқа тағам
Ірі қара мал, ауыл шаруашылығы құстары, жүнді аңдар (қояндар), шошқалар, жылқылар, балықтар үшін ассортиментте оралған түйіршіктелген және бос құрама жем.
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Шикізатты қабылдау; 2. Ұсақтау; 3. Араластыру; 4. Экструдтау; 5. Кептіру; 6. Бүрку (майлар, хош иістендіргіштер); 7. Дайын өнімді буып-түю
7

1045
Производство кормов и кормовых добавок
2309909609
Прочие продукты, используемые для кормления животных
Комбикорма гранулированные и рассыпные, упакованные в ассортименте: для КРС, сельскохозяйственных птиц, пушных зверей (кроликов), свиней, лошадей, рыб.
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Приемка сырья; 2. Дробление; 3. Смешивание; 4. Экструдирование; 5. Сушка; 6. Опрыскивание (жиры, аромотизаторы); 7. Фасовка готовой продукции
7

1. қабылдау және сақтау, 2. тазалау, 3. кептіру, 4. ұсақтау, 5. қуыру, 6. престеу, 7. торт салқындату, 8. сақтау және орау
8
1. қабылдау және сақтау, 2. тазалау, 3. кептіру, 4. ұсақтау, 5. қуыру, 6. престеу, 7. торт салқындату, 8. сақтау және орау
8
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1048
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309909609
Жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын өзге де өнімдер
құрама жем
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ

1. прием и хранения, 2. очистка, 3. сушка, 4. дробление, 5. жарка, 6. прессование, 7. охлаждение жмыха, 8. хранение и упаковка
8
1. прием и хранения, 2. очистка, 3. сушка, 4. дробление, 5. жарка, 6. прессование, 7. охлаждение жмыха, 8. хранение и упаковка
8
МСХ(КВКНМСХ РК)
1048
Производство кормов и кормовых добавок
2309909609
Прочие продукты, используемые для кормления животных
комбикорм
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ

1. Шикізатты дайындау
2. Өңдеу (қоспалардан тазарту)
3. Шикізатты диірменде жылжыту
4. Шикізатты қосымша тазарту
5. Шикізатты ылғалдандыру ұсақтау және ұнтақтау
6. Кебек ыдысы және астық қалдықтарын одан әрі сату үшін қоймаға ауыстыру
6
1. Шикізатты дайындау
2. Өңдеу (қоспалардан тазарту)
3. Шикізатты диірменде жылжыту
4. Шикізатты қосымша тазарту
5. Шикізатты ылғалдандыру ұсақтау және ұнтақтау
6. Кебек ыдысы және астық қалдықтарын одан әрі сату үшін қоймаға ауыстыру
6
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1051
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309909609
Жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын өзге де өнімдер
құрама жем
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. ұсақтау, 2. түйіршіктеу араластыру, 3. экструдтау, 4. салқындату 5. буып-түю, 6. дайын өнімді таңбалау және сақтау. жөнелту
7
1.Ұсақтау 2.Түйіршіктеу 3.Орау
3
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1052
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2302309000
Түйіршіктелмеген немесе түйіршіктелген өзге де бидай кебегі, егу, илеу және електен өткізуден, ұнтақтаудан немесе астықты өңдеудің басқа тәсілдерінен қалған қалдықтар
бидай кебегі
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Шикізатты дайындау
2. Өңдеу (қоспалардан тазарту)
3. Шикізатты диірменде жылжыту
4. Шикізатты қосымша тазарту
5. Шикізатты ылғалдандыру ұсақтау және ұнтақтау
6. Кебек ыдысы және астық қалдықтарын одан әрі сату үшін қоймаға ауыстыру
6
1. Шикізатты дайындау
2. Өңдеу (қоспалардан тазарту)
3. Шикізатты диірменде жылжыту
4. Шикізатты қосымша тазарту
5. Шикізатты ылғалдандыру ұсақтау және ұнтақтау
6. Кебек ыдысы және астық қалдықтарын одан әрі сату үшін қоймаға ауыстыру
6
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1053
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309 90 960 9
Жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын өзге де өнімдер
ассортименттегі құс және ауыл шаруашылығы жануарларына арналған экструдталған Жем
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Шикізатты қабылдау және дайындау. Зертханалық бақылау 2. Ұсақтау 3. Компоненттерді мөлшерлеу 4.Араластыру 5.Кондиционерлеу (ылғалдандыру және жылыту) 6.Экструзия (негізгі кезең) 7.Кесу және қалыптастыру 8.Кептіру 9.Салқындату 10 зертханалық бақылау 11.Орау және сақтау
11
1. Шикізатты қабылдау және дайындау. 2. Ұсақтау 3. Дозалау және араластыру 4. Кондиционерлеу (ылғалдандыру және жылыту) 5.Экструзия (негізгі кезең) 6. Өнімді қалыптастыру және шығару 7.Салқындату 8. Орау және сақтау
8
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1054
Азық және азықтық қоспаларын өндіру

1. Заготовка сырья
2. Обработка (очистка от примесей)
3. Перемещение сырья на мельнице
4. Дополнительная очистка сырья
5. Увлажнение дробление и размол сырья
6. Таровка отрубей и перемещение зерноотходов на склад для дальнейшей реаллизации
6
1. Заготовка сырья
2. Обработка (очистка от примесей)
3. Перемещение сырья на мельнице
4. Дополнительная очистка сырья
5. Увлажнение дробление и размол сырья
6. Таровка отрубей и перемещение зерноотходов на склад для дальнейшей реаллизации
6
МСХ(КВКНМСХ РК)
1051
Производство кормов и кормовых добавок
2309909609
Прочие продукты, используемые для кормления животных
комбикорм
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. дробление, 2. гранулирование смешивание, 3. экструдирование, 4. охлождение 5. фасовка, 6. маркировка и хранение готовой продукции, 7. отгрузка
7
1.Дробление 2.Грануляция 3.Расфасовка
3
МСХ(КВКНМСХ РК)
1052
Производство кормов и кормовых добавок
2302309000
Прочие пшеничные отруби, высевки, месятки и остатки от просеивания, помола или других способов переработки зерна, негранулированные или гранулированные
отруби пшеничные
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Заготовка сырья
2. Обработка (очистка от примесей)
3. Перемещение сырья на мельнице
4. Дополнительная очистка сырья
5. Увлажнение дробление и размол сырья
6. Таровка отрубей и перемещение зерноотходов на склад для дальнейшей реаллизации
6
1. Заготовка сырья
2. Обработка (очистка от примесей)
3. Перемещение сырья на мельнице
4. Дополнительная очистка сырья
5. Увлажнение дробление и размол сырья
6. Таровка отрубей и перемещение зерноотходов на склад для дальнейшей реаллизации
6
МСХ(КВКНМСХ РК)
1053
Производство кормов и кормовых добавок
2309 90 960 9
Прочие продукты, используемые для кормления животных
экструдированный корм для птицы и сельскохозяйственных животных в ассортименте
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Приемка и подготовка сырья. Лабораторный контроль 2. Дробление 3. Дозирование компонентов 4.Смешивание 5.Кондиционирование (увлажнение и нагрев) 6.Экструзия (ключевой этап) 7.Резка и формирование 8.Сушка 9.Охлаждение 10 Лабораторный контроль 11.Упаковка и хранение
11
1. Приемка и подготовка сырья. 2. Дробление 3. Дозирование и смешивание 4. Кондиционирование (увлажнение и нагрев) 5.Экструзия (ключевой этап) 6. Формирование и выход продукта 7.Охлаждение 8. Упаковка и хранение
8
МСХ(КВКНМСХ РК)
1054
Производство кормов и кормовых добавок

1.Тұқым қабылдау. 2. Тазалау. 3. кептіру. 4. ұсақтау. 5.престеу. 6.экстракция. 7. Ұнды тосттау. 8. Ұсақтау. 9. ылғалды жылумен өңдеу, 10. түйіршіктеу, 11. салқындату және кептіру
11
1. Тұқым қабылдау. 2. Тазалау. 3. Кептіру. 4. Ұсақтау. 5. Престеу. 8. Салқындату және кептіру
8
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1057
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2 309 909 609
Жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын өзге де өнімдер
Жем үшін бидай мен арпа ұнының қоспасы
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Шикізатты қабылдау және бақылау. 2. Астықты тазарту. 3.Ұсақтау. 4таңдау. 5, термиялық өңдеу. 6.Салқындату.7.Орау
7
1. Шикізатты қабылдау және бақылау. 2.Астықты тазарту.3.Ұсақтау.4.Орау
4
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1058
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
1001 10 000 0, 1001 19 000 0. 1003 90 000 0. 1214.0713 10 100 0
Бидай және өзге де меслин, тұқымсыз; арпа: өзгелері
бидай жемі. арпа, пелюшка, ноқат, рапс, Ветчина
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Егістіктерді жырту. 2 егу. 3.Көшеттерді арамшөптерден тазарту.4.Шикізатты жинау. 5. Астықты тазарту.6. Кептіру. 7.Орау
7
1. егіс, 2. тазалау, 3. кептіру
3
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1059
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
1001 19 000 0, 1001 99 000. 1003 90 0000.
Өзге де қатты бидай: өзге де бидай және меслин, тұқымсыз арпа: өзгелері
бидай жемі. арпа.
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Егістіктерді жырту. 2 егу. 3.Көшеттерді арамшөптерден тазарту.4.Шикізатты жинау. 5. Астықты тазарту.6. Кептіру. 7.Орау
7
1. егіс, 2. тазалау, 3. кептіру
3
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1060
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
1001 19 000 0
Өзге де қатты бидай
жемдік бидай
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. зарна қабылдау, 2. тазалау, 3. кептіру, 4. сақтау, 5. орау. 6. таңбалау. 7. жөнелту
7
1. Астықты қабылдау 2. өлшеу 3. тазалау 4. орналастыру (қоймалау) 5. жөнелту
5
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1061
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
1003 90 000 0
Арпа: басқа
Жемдік арпа
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. зарна қабылдау, 2. тазалау, 3. кептіру, 4. сақтау, 5. орау. 6. таңбалау. 7. жөнелту
7
1. Астықты қабылдау 2. өлшеу 3. тазалау 4. орналастыру (қоймалау) 5. жөнелту
5
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1062
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
1001 19 000 0
Өзге де қатты бидай
жемдік бидай
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ

1.Прием семян. 2. Очистка. 3. сушка. 4. дробление. 5.пресования. 6.экстракция. 7. Тостирования шрота. 8. Дробление. 9. влаготепловая обработка, 10. грануляция, 11. охлаждение и сушка
11
1. Прием семян. 2. Очистка. 3. Сушка. 4. Дробление. 5. Пресования. 8. Охлаждения и сушка
8
МСХ(КВКНМСХ РК)
1057
Производство кормов и кормовых добавок
2 309 909 609
Прочие продукты, используемые для кормления животных: прочие
смесь пшеничной и ячменной муки для кормов
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Приемка и контроль сырья. 2. Очистка зерна. 3.Дробление. 4Просование. 5,Термическая обработка. 6.Охлаждения.7.Фасовка
7
1. Приемка и контроль сырья. 2.Очистка зерна.3.Дробление.4.Фасовка
4
МСХ(КВКНМСХ РК)
1058
Производство кормов и кормовых добавок
1001 10 000 0, 1001 19 000 0. 1003 90 000 0. 1214.0713 10 100 0
Пшеница и меслин прочие, несеменные; Ячмень: прочий
фураж из пшеницы. ячменя, пелюшка, нут, рапс, вика
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Вспашка полей. 2 Посев. 3.Прополка всходов.4.Уборка сырья. 5. Очистка зерна.6. Сушка. 7.Фасовка
7
1. посев, 2. уборка, 3. сушка
3
МСХ(КВКНМСХ РК)
1059
Производство кормов и кормовых добавок
1001 19 000 0, 1001 99 000. 1003 90 0000.
Пшеница твердая прочая: Пшеница и меслин прочие, несеменные Ячмень: прочий
фураж из пшеницы. ячменя.
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Вспашка полей. 2 Посев. 3.Прополка всходов.4.Уборка сырья. 5. Очистка зерна.6. Сушка. 7.Фасовка
7
1. посев, 2. уборка, 3. сушка
3
МСХ(КВКНМСХ РК)
1060
Производство кормов и кормовых добавок
1001 19 000 0
Пшеница твердая прочая
пшеница фуражная
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. приемка заерна, 2. очистка, 3. сушка, 4. хранение, 5. фасовка. 6. маркировка. 7. отгрузка
7
1. приемка зерна 2. взвешивание 3. очистка 4. размещение (складирование) 5. отгрузка
5
МСХ(КВКНМСХ РК)
1061
Производство кормов и кормовых добавок
1003 90 000 0
Ячмень: прочий
ячмень фуражный
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. приемка заерна, 2. очистка, 3. сушка, 4. хранение, 5. фасовка. 6. маркировка. 7. отгрузка
7
1. приемка зерна 2. взвешивание 3. очистка 4. размещение (складирование) 5. отгрузка
5
МСХ(КВКНМСХ РК)
1062
Производство кормов и кормовых добавок
1001 19 000 0
Пшеница твердая прочая
пшеница фуражная
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ

1. Астықты қабылдау 2. өлшеу 3. тазалау 4. орналастыру (қоймалау) 5. жөнелту
5
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1087
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
0713 10 900 1
Жануарларды тамақтандыруға арналған басқа бұршақ (Pisum sativum)
бұршақ
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. астық қабылдау, 2. тазалау, 3. кептіру, 4. сақтау, 5. орау. 6. таңбалау. 7. жөнелту
7
1. Шикізатты қабылдау 2. өлшеу 3. тазалау 4. орналастыру (қоймалау) 5. жөнелту
5
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1088
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
1005 90 000 0
Өзге де жүгері
жүгері
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. астық қабылдау, 2. тазалау, 3. кептіру, 4. сақтау, 5. орау. 6. таңбалау. 7. жөнелту
7
1. Шикізатты қабылдау 2. өлшеу 3. тазалау 4. орналастыру (қоймалау) 5. жөнелту
5
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1089
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
1206 00 990 0
Ұсақталған немесе ұсақталмаған күнбағыс тұқымдары: басқалар
күнбағыс
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. астық қабылдау, 2. тазалау, 3. кептіру, 4. сақтау, 5. орау. 6. таңбалау. 7. жөнелту
7
1. Шикізатты қабылдау 2. өлшеу 3. тазалау 4. орналастыру (қоймалау) 5. жөнелту
5
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1090
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
1004 90 000 0
сұлы: басқа
сұлы
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. астық қабылдау, 2. тазалау, 3. кептіру, 4. сақтау, 5. орау. 6. таңбалау. 7. жөнелту
7
1. Шикізатты қабылдау 2. өлшеу 3. тазалау 4. орналастыру (қоймалау) 5. жөнелту
5
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1091
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
1214 90 900 0
Түйіршіктелген немесе түйіршіктелмеген өзге де жемшөп өнімдері
житняк
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Шикізатты қабылдау 2. өлшеу 3. тазалау 4. орналастыру (қоймалау) 5. жөнелту
5
1. Шикізатты қабылдау 2. өлшеу 3. тазалау 4. орналастыру (қоймалау) 5. жөнелту
5
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1092
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
1001 19 000 0
Өзге де қатты бидай
жемдік бидай
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. астық қабылдау, 2. тазалау, 3. кептіру, 4. сақтау, 5. орау. 6. таңбалау. 7. жөнелту
7
1. Шикізатты қабылдау 2. өлшеу 3. тазалау 4. орналастыру (қоймалау) 5. жөнелту
5
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1093
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309 90 200 0
Осы топқа қосымша 5-ескертпеде сипатталған жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын өзге де өнімдер
құрама жем
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ

1. приемка зерна 2. взвешивание 3. очистка 4. размещение (складирование) 5. отгрузка
5
МСХ(КВКНМСХ РК)
1087
Производство кормов и кормовых добавок
0713 10 900 1
Горох (Pisum sativum) прочий, для кормления животных
горох
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. приемка зерна, 2. очистка, 3. сушка, 4. хранение, 5. фасовка. 6. маркировка. 7. отгрузка
7
1. прием сырья 2. взвешивание 3. очистка 4. размещение (складирование) 5. отгрузка
5
МСХ(КВКНМСХ РК)
1088
Производство кормов и кормовых добавок
1005 90 000 0
Кукуруза прочая
кукуруза
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. приемка зерна, 2. очистка, 3. сушка, 4. хранение, 5. фасовка. 6. маркировка. 7. отгрузка
7
1. прием сырья 2. взвешивание 3. очистка 4. размещение (складирование) 5. отгрузка
5
МСХ(КВКНМСХ РК)
1089
Производство кормов и кормовых добавок
1206 00 990 0
Семена подсолнечника, дробленые или недробленые: прочие
подсолнечник
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. приемка зерна, 2. очистка, 3. сушка, 4. хранение, 5. фасовка. 6. маркировка. 7. отгрузка
7
1. прием сырья 2. взвешивание 3. очистка 4. размещение (складирование) 5. отгрузка
5
МСХ(КВКНМСХ РК)
1090
Производство кормов и кормовых добавок
1004 90 000 0
овес: прочий
овес
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. приемка зерна, 2. очистка, 3. сушка, 4. хранение, 5. фасовка. 6. маркировка. 7. отгрузка
7
1. прием сырья 2. взвешивание 3. очистка 4. размещение (складирование) 5. отгрузка
5
МСХ(КВКНМСХ РК)
1091
Производство кормов и кормовых добавок
1214 90 900 0
Прочие кормовые продукты, гранулированные или негранулированные
житняк
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. прием сырья 2. взвешивание 3. очистка 4. размещение (складирование) 5. отгрузка
5
1. прием сырья 2. взвешивание 3. очистка 4. размещение (складирование) 5. отгрузка
5
МСХ(КВКНМСХ РК)
1092
Производство кормов и кормовых добавок
1001 19 000 0
Пшеница твердая прочая
пшеница фуражная
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. приемка зерна, 2. очистка, 3. сушка, 4. хранение, 5. фасовка. 6. маркировка. 7. отгрузка
7
1. прием сырья 2. взвешивание 3. очистка 4. размещение (складирование) 5. отгрузка
5
МСХ(КВКНМСХ РК)
1093
Производство кормов и кормовых добавок
2309 90 200 0
Прочие продукты, используемые для кормления животных, описанные в дополнительном примечании 5 к данной группе
комбикорма
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ

1.Шикізатты сатып алу және қабылдау 2. Шикізат сапасын бақылау 3. Араластыру пропорцияларын қалыптастыру 80% 4. Әр түрлі қоспалардан алынған шикізат 5. Гидротериялық өңдеу 6. Ұнтақтау 7. Себу 8. Дайын өнімнің сапасын бақылау 9. Дайын өнімді мөлшерлеу және буып-түю 10. Дайын өнімді сақтау және сату
10
1. Шикізатты қабылдау 2. Араластыру пропорцияларын қалыптастыру 80% бидай, 20% арпа 3. Шикізатты барлық қоспалардан тазарту 4. Гидротермиялық өңдеу 5. Ұнтақтау 6. Дайын өнімді мөлшерлеу және орау
6
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)

1.Закуп и прием сырья 2. Контроль качества сырья 3. Формирование пропорций смешивания 80% 4. Очитска сырья от всевозможных приесей 5. Гидротерическая обработка 6. Размол 7. Рассев 8. Контроль качества готовой продукции 9. Дозирование и упаковка готовой продукции 10. Хранение и реализация готовой продукции
10
1. прием сырья 2. Формирование пропорций смешивания 80% пшеницы, 20 % ячменя 3. Очистка сырья от всевозможных примесей 4. Гидротермическая обработка 5. Размол 6. Дозирование и упаковка готовой продукции
6
МСХ(КВКНМСХ РК)

1. Астықты қабылдау 2. өлшеу 3. тазалау 4. орналастыру (қоймалау) 5. жөнелту
5
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1124
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309909609
Жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын өзге де өнімдер
Жем үшін бидай мен арпа ұнының қоспасы
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Бидайды қабылдау және сақтау
2. Астықты тазарту
3. Ылғал өңдеу (кондиционерлеу)
4. Астық отлежкасы
5. Ұнтақтау
6. Орау
7. Таңбалау
8. Сақтау және жөнелту
8
1. Тазалау 2. Ұсақтау 3. Елеу 4. Орау
4
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1125
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
1001 19 000 0
Бидай және меслин: басқалар
Бидай жем қоспасы
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Астықты қабылдау (өлшеу, сапаны тіркеу).
2. Көліктен (автомобиль, теміржол) түсіру.
3. Астықты тазарту (Астық тазалау машиналарында қоспаларды бөлу).
4. Кептіру (қажет болған жағдайда астық кептіргіштерде).
5. Дезинфекциялау (газдандыру, қажет болған жағдайда астық кептіргіштер арқылы өткізу).
6. Белсенді желдету (астықты сергіту және салқындату).
7. Партиялардың қалыптасуы (сорт, ылғалдылық, шыны тәрізді).
8. Сақтау (параметрлерді басқаратын сүрлемдерде).
9. Астықты тиеу (көлікке т/ж, Авто тиеу).
10. Астықты тазалағаннан кейін қалдықтарды жинау.
11. Бөлу (фракциялар бойынша бөлу).
12. Арнайы бөлінген орындарда сақтау.
13. Қайта өңдеуге немесе кәдеге жаратуға жөнелту.
13
1. Қабылдау
2. Тазалау
3. Кептіру
4. Сақтау
5. Жөнелту.
5
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1126
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309909609
Жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын өзге де өнімдер
Жем үшін бидай мен арпа ұнының қоспасы
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Астықты қабылдау
2. Сапаны тексеру
3. Сүрлемдер мен жедел бункерлерде тарату
4. Сепараторлардағы астықты қоспалардан тазарту.
5. Қажетті құрамға сәйкес астықты қажетті пропорцияда араластыру-бидай 80%, арпа-20%
6. Гидротермиялық өңдеу
7. Шикізатты ұнтақтау
8. Азықтық ұнды полипропилен қаптарға орау
9. Қаптарды тігу, дайын өнімді қоймаға беру
10. Дайын өнімді зертханалық бақылау
10
1. Астықты қабылдау
2. Сепараторлардағы астықты қоспалардан тазарту.
3.Гидротермиялық өңдеу
4.Шикізатты ұнтақтау
5. Азықтық ұнды полипропилен қаптарға орау
5
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1127
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309909609
Жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын өзге де өнімдер
Жем үшін бидай мен арпа ұнының қоспасы
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Астықты қабылдау

1. приемка зерна 2. взвешивание 3. очистка 4. размещение (складирование) 5. отгрузка
5
МСХ(КВКНМСХ РК)
1124
Производство кормов и кормовых добавок
2309909609
Продукты, используемые для кормления животных
Смесь пшеничной и ячменной муки для кормов
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Прием и хранение пшеницы
2. Очистка зерна
3. Влагобработка (кондиционирование)
4. Отлежка зерна
5. Помол
6. Упаковка
7. Маркировка
8. Хранение и отгрузка
8
1. Очистка 2. Дробление 3. Просеивание 4. Упаковка
4
МСХ(КВКНМСХ РК)
1125
Производство кормов и кормовых добавок
1001 19 000 0
Пшеница и меслин: прочая
Пшеничная кормовая смесь
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Приемка зерна (взвешивание, регистрация качества).
2. Разгрузка с транспорта (автомобильного, железнодорожного).
3. Очистка зерна (отделение примесей на зерноочистительных машинах).
4. Сушка (в зерносушилках при необходимости).
5. Обеззараживание (газация, пропуск через зерносушилки по необходимости).
6. Активное вентилирование (освежение и охлаждение зерна).
7. Формирование партий (по сорту, влажности, стекловидности).
8. Хранение (в силосах с контролем параметров).
9. Отгрузка зерна (погрузка на транспорт Ж/Д, Авто).
10. Сбор отходов после очистки зерна.
11. Сепарация (разделение по фракциям).
12. Хранение в специально отведенных местах.
13. Отгрузка на переработку или утилизацию.
13
1. Приемка
2. Очистка
3. Сушка
4. Хранение
5. Отгрузка.
5
МСХ(КВКНМСХ РК)
1126
Производство кормов и кормовых добавок
2309909609
Продукты, используемые для кормления животных
Смесь пшеничной и ячменной муки для кормов
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Прием зерна
2. Проверка качетва
3. Распределение в силосах и оперативных бункерах
4. Очистка зерна на сепараторах от примесей.
5. Смешивание зерна в необходимых пропорциях согласно нужного состава - пшеница 80%, ячмень - 20%
6. Гидротермическая обработка
7. Измельчение сырья
8. Фасовка кормовой муки в полипропиленовые мешки
9. Прошивка мешков, подача на склад готовой продукции
10. Лабораторный контроль готовой продукции
10
1. Прием зерна
2. Очистка зерна на сепараторах от примесей.
3.Гидротермическая обработка
4.Измельчение сырья
5. Фасовка кормовой муки в полипропиленовые мешки
5
МСХ(КВКНМСХ РК)
1127
Производство кормов и кормовых добавок
2309909609
Прочие продукты, используемые для кормления животных
Смесь пшеничной и ячменной муки для корма
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Прием зерна

2. Сепараторлардағы астықты қоспалардан тазарту.
3. Қажетті құрамға сәйкес астықты қажетті пропорцияда араластыру-бидай 80%, арпа-20%
4. Гидротермиялық өңдеу
5. Шикізатты ұнтақтау
6. Азықтық ұнды полипропилен қаптарға орау
7. Қаптарды тігу, дайын өнімді қоймаға беру
8. Дайын өнімді зертханалық бақылау
8
1. Астықты қабылдау
2. Сепараторлардағы астықты қоспалардан тазарту.
3.Гидротермиялық өңдеу
4.Шикізатты ұнтақтау
5. Азықтық ұнды полипропилен қаптарға орау
5
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1128
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309909609
Жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын өзге де өнімдер
Бидай-арпа жемшөп қоспасы
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1.Шикізатты қабылдау
2.Шикізатты үйінді шұңқырға беру
3.Шикізатты сүрлемге айдау
4.Шикізатты өлшеу таразысына беру
5.Бактерияларды жою үшін бидай мен арпаны ыстық бумен араластыру
6.Сүрлемді ұсақтау
7.Ұсақтау
8.Дайын өнімді сүрлемге беру
9.Орау
10.Дайын өнімді қоймаға беру
10
1. Астықты қабылдау
2. Сепараторлардағы астықты қоспалардан тазарту.
3.Гидротермиялық өңдеу
4.Шикізатты ұнтақтау
5. Азықтық ұнды полипропилен қаптарға орау
5
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1129
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309909609
Жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын өзге де өнімдер
Азықтық бидай ұны
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1.Шикізатты қабылдау
2.Шикізатты үйінді шұңқырға беру
3.Шикізатты сүрлемге айдау
4.Шикізатты өлшеу таразысына беру
5.Бактерияларды жою үшін бидай мен арпаны ыстық бумен араластыру
6.Сүрлемді ұсақтау
7.Ұсақтау
8.Дайын өнімді сүрлемге беру
9.Орау
10.Дайын өнімді қоймаға беру
10
1.Шикізатты қабылдау
2.Шикізатты өлшеу таразысына беру
3.Бактерияларды жою үшін бидай мен арпаны ыстық бумен араластыру
4.Сүрлемді ұсақтау
5.Ұсақтау
6.Орау
7.Дайын өнімді қоймаға беру
7
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1130
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2302309000
Түйіршіктелмеген немесе түйіршіктелген дәнді немесе бұршақ дақылдарының дәндерін електен өткізуден, ұнтақтаудан немесе өңдеудің басқа тәсілдерінен Кебек, себу, илеу және өзге де қалдықтар: өзгелері
Бидай кебегі
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1.Астықтың ұнтақтау партиясын қабылдау
2.Кептіру
3.Қоспалардан тазарту
4.Ылғалдандыру
5.Отволование
6.Астықты ұнтақтау
7.Дайын өнімнің сапасын бақылау
8.Шығу
9.Орау
10.Дайын өнімді қоймаға беру
10
1.Астықтың ұнтақтау партиясын қабылдау
2.Кептіру
3.Қоспалардан тазарту
4.Ылғалдандыру
5.Отволование
6.Астықты ұнтақтау
7.Дайын өнімнің сапасын бақылау
8.Шығу
9.Орау
10.Дайын өнімді қоймаға беру
10
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)

2. Очистка зерна на сепараторах от примесей.
3. Смешивание зерна в необходимых пропорциях согласно нужного состава - пшеница 80%, ячмень - 20%
4. Гидротермическая обработка
5. Измельчение сырья
6. Фасовка кормовой муки в полипропиленовые мешки
7. Прошивка мешков, подача на склад готовой продукции
8. Лабораторный контроль готовой продукции
8
1. Прием зерна
2. Очистка зерна на сепараторах от примесей.
3.Гидротермическая обработка
4.Измельчение сырья
5. Фасовка кормовой муки в полипропиленовые мешки
5
МСХ(КВКНМСХ РК)
1128
Производство кормов и кормовых добавок
2309909609
Прочие продукты, используемые для кормления животных
Пшенично-ячменная кормовая смесь
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1.Прием сырья
2.Подача сырья на завальную яму
3.Закачка сырья на силос
4.Подача сырья на весы взвешивания
5.Смешивание пшеницы и ячменя под горячим паром для уничтожения бактерий
6.Подача на силос дробление
7.Дробление
8.Подача на силос готовой продукции
9.Упаковка
10.Подача на склад готовой продукции
10
1. Прием зерна
2. Очистка зерна на сепараторах от примесей.
3.Гидротермическая обработка
4.Измельчение сырья
5. Фасовка кормовой муки в полипропиленовые мешки
5
МСХ(КВКНМСХ РК)
1129
Производство кормов и кормовых добавок
2309909609
Прочие продукты, используемые для кормления животных
Мука кормовая пшеничная
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1.Прием сырья
2.Подача сырья на завальную яму
3.Закачка сырья на силос
4.Подача сырья на весы взвешивания
5.Смешивание пшеницы и ячменя под горячим паром для уничтожения бактерий
6.Подача на силос дробление
7.Дробление
8.Подача на силос готовой продукции
9.Упаковка
10.Подача на склад готовой продукции
10
1.Прием сырья
2.Подача сырья на весы взвешивания
3.Смешивание пшеницы и ячменя под горячим паром для уничтожения бактерий
4.Подача на силос дробление
5.Дробление
6.Упаковка
7.Подача на склад готовой продукции
7
МСХ(КВКНМСХ РК)
1130
Производство кормов и кормовых добавок
2302309000
Отруби, высевки, месятки и прочие остатки от просеивания, помола или других способов переработки зерна злаков или бобовых культур, негранулированные или гранулированные: прочие
Отруби пшеничные
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1.Приемка помольной партии зерна
2.Сушка
3.Очистка от примесей
4.Увлажнение
5.Отволаживание
6.Размол зерна
7.Контроль качества готовой продукции
8.Выбой
9.Фасовка
10.Подача на склад готовой продукции
10
1.Приемка помольной партии зерна
2.Сушка
3.Очистка от примесей
4.Увлажнение
5.Отволаживание
6.Размол зерна
7.Контроль качества готовой продукции
8.Выбой
9.Фасовка
10.Подача на склад готовой продукции
10
МСХ(КВКНМСХ РК)

1134
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309902000
осы топқа қосымша 5-ескертпеде сипатталған өнімдер
Бидай-арпа жемшөп қоспасы
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1.Шикізатты қабылдау және есепке алу
2.Зертханалық сапаны бақылау
3.Астықты тазарту
4, дайындық (ылғалдандыру/кондиционерлеу-қажет болған жағдайда)
5.Ұсақтау және ұнтақтау
6.Компоненттерді мөлшерлеу және араластыру
7.Дайын өнімнің сапасын бақылау
8.Орау және жөнелту
8
1.Шикізатты қабылдау және есепке алу
2.Зертханалық сапаны бақылау
3.Астықты тазарту
4, дайындық (ылғалдандыру/кондиционерлеу-қажет болған жағдайда)
5.Ұсақтау және ұнтақтау
6.Компоненттерді мөлшерлеу және араластыру
7.Дайын өнімнің сапасын бақылау
8.Орау және жөнелту
8
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1135
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309909609
Жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын өзге де өнімдер
Бидай-арпа жемшөп қоспасы
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Шикізатты қабылдау. Қазақстандық өндірістің шикізаты, атап айтқанда, Қостанай облысында, Қазақстан Республикасында өсірілген жаздық бидай мен арпа.
2. Шикізат сапасын кіріс бақылау.
3. Астықты тазарту аппаратының көмегімен тазарту (арамшөпті қоспадан бөлу және тастарды тас жинағыштың көмегімен бөлу, магниттердің көмегімен металл қоспаны бөлу).
4. 80% жаздық бидай мен 20% арпаның пайыздық қатынасында әрлеу бункерлеріне айдау.
5. Бидай мен арпа дәндерін бумен өңдеу. Бидай мен арпа бумен өңделеді, бу температурасы ≥85°C, салыстырмалы ылғалдылық ≥80% және өңдеу уақыты ≥5 минут.
6. Қоспаны балғамен ұсатқыштарға беру.
7. Ұнтақтау процесі. Бөлшектердің максималды мөлшері дайын өнімде 1,2 мм құрайды.
8. Орау аппараты. Дайын өнімді орау машинасына беру.
9. Қаптарды тігу, дайын өнімді қоймаға беру. Дайын өнім басқа өнімдерден бөлек ағаш паллет қапшықтарына салынып, температура мен ылғалдылықты төмендету, түйіршіктер мен көгерудің алдын алу үшін жақсы желдетілетін жерде сақталады.
9
1. Шикізатты қабылдау және тексеру; 2. Тазалау; 3.Ұсақтау (ұсақтау); 4. Компоненттерді мөлшерлеу; 5. Араластыру; 6. Дайын өнімді өңдеу; 7. Қаптама; 8. Сақтау.
8
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1136
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309909609
Жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын өзге де өнімдер
Жем үшін бидай мен арпа ұнының қоспасы
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1.Қабылдау және кіріс бақылау: астық шикізатын қабылдау оның сапасын кейіннен тексерумен жүзеге асырылады.
2. Бастапқы орналастыру: астық сүрлемдер мен жедел бункерлерге бөлінеді.

1134
Производство кормов и кормовых добавок
2309902000
продукты, описанные в дополнительном примечании 5 к данной группе
Пшенично-ячменная кормовая смесь
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1.Прием и учет сырья
2.Лабораторный контроль качества
3.Очистка зерна
4,Подготовка (увлажнение/кондиционирование — при необходимости)
5.Дробление и помол
6.Дозирование и смешивание компонентов
7.Контроль качества готовой продукции
8.Упаковка и отгрузка
8
1.Прием и учет сырья
2.Лабораторный контроль качества
3.Очистка зерна
4,Подготовка (увлажнение/кондиционирование — при необходимости)
5.Дробление и помол
6.Дозирование и смешивание компонентов
7.Контроль качества готовой продукции
8.Упаковка и отгрузка
8
МСХ(КВКНМСХ РК)
1135
Производство кормов и кормовых добавок
2309909609
Продукты, используемые для кормления животных
Пшенично-ячменная кормовая смесь
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Приемка сырья. Сырье казахстанского производства, а именно, пшеница яровая и ячмень выращенные в Костанайской области, Республики Казахстан.
2. Входящий контроль качества сырья.
3. Очистка зерна с помощью очистительного аппарата (сепарация от сорной примеси и отделение камней с помощью камнеотборника, отделение металлической примеси с помощью магнитов).
4. Перекачка в чистовые бункера в процентном соотношении 80% пшеницы яровой и 20% ячменя.
5. Обработка паром зерна пшеницы и ячменя. Пшеница и ячмень обрабатываются паром, температура пара составляет ≥85°C, относительная влажность ≥80%, и время обработки составляет ≥5 минут.
6. Подача смеси в молотковые дробилки.
7. Процесс измельчения. Максимальный размер частиц - 1,2 мм в готовом продукте.
8. Фасовочный аппарат. Подача готовой продукции на упаковочную машину.
9. Прошивка мешков, подача на склад готовой продукции. Готовая продукция расфасовывается в мешки на деревянных поддонах отдельно от другой продукции и хранится в хорошо проветриваемом месте для снижения температуры и влажности, для предотвращения образования комков и плесени.
9
1. Прием сырья и проверка; 2. Очистка; 3.Дробление (измельчение); 4. Дозирование компонентов; 5. Смешивание; 6. Обработка готовой продукции; 7. Упаковка; 8. Хранение.
8
МСХ(КВКНМСХ РК)
1136
Производство кормов и кормовых добавок
2309909609
Продукты, используемые для кормления животных
Смесь пшеничной и ячменной муки для кормов
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1.Приемка и входной контроль: Осуществляется приемка зернового сырья с последующей проверкой его качества.
2. Первичное размещение: Зерно распределяется по силосам и оперативным бункерам.

3. Тазалау: сепараторларды пайдалана отырып, астықты бөгде қоспалардан тазарту жүргізіледі.
4. Араластыру: астық қоспалары берілген пропорцияда қалыптасады (пропорцияда, бидайдың 80% және арпаның 20%).
5.Термиялық өңдеу: шикізатты гидротермиялық өңдеу жүзеге асырылады.
6. Ұнтақтау: дайындалған шикізат ұнтақталады.
7. Буып-түю және жөнелту: дайын өнім полипропилен қаптарға салынып, дайын өнім қоймасына жіберіледі.
8.Соңғы бақылау: дайын өнімнің сапасын зертханалық бақылау жүзеге асырылады.
8

3. Очистка: Проводится очистка зерна от посторонних примесей с использованием сепараторов.
4. Смешивание: Формируются смеси зерна в заданных пропорциях (в пропорциях, 80% пшеницы и 20% ячменя).
5.Термообработка: Выполняется гидротермическая обработка сырья.
6. Измельчение: Производится измельчение подготовленного сырья.
7. Фасовка и отгрузка: Готовый продукт фасуется в полипропиленовые мешки и направляется на склад готовой продукции.
8.Финальный контроль: Осуществляется лабораторный контроль качества готового продукта.
8

1. Астықты қабылдау. 2.Сепараторлардағы астықты қоспалардан тазарту. 3. Гидротермиялық өңдеу. 4. Шикізатты ұнтақтау. 5 азықтық ұнды полипропилен қаптарға буып түю
5
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1137
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309909609
Жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын өзге де өнімдер
Жем үшін бидай мен арпа ұнының қоспасы
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Шикізатты қабылдау және тексеру; 2. Тазалау; 3.Ұсақтау (ұсақтау); 4. Компоненттерді мөлшерлеу; 5. Араластыру; 6. Дайын өнімді өңдеу; 7. Қаптама; 8. Сақтау.
8
1. Шикізатты қабылдау және тексеру; 2. Тазалау; 3.Ұсақтау (ұсақтау); 4. Компоненттерді мөлшерлеу; 5. Араластыру; 6. Дайын өнімді өңдеу; 7. Қаптама; 8. Сақтау.
8
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1138
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309 90 960 9
жануарларды азықтандыру үшін қолданылатын басқа да өнімдер.
Жем үшін бидай мен арпа ұнының қоспасы. Азықтық бидай ұны. Арпа жем ұны.
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1.Астықты қабылдау 2.Өлшеу 3.Шикізатты дайындау 4.Термиялық өңдеу. 5.Бөлімше. 6.Ұсақтау, 7.Елеу 8.Буып-түю, орау 9.Орналастыру. (қойма) 10. жөнелту
10
1.Астықты қабылдау 2.Өлшеу 3.Шикізатты дайындау 4.Термиялық өңдеу. 5.Бөлімше. 6.Ұсақтау, 7.Елеу 8.Буып-түю, орау 9.Орналастыру. (қойма) 10. жөнелту
10
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1139
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
1003 90 000 0
басқа арпа
Жемдік арпа
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. астық қабылдау, 2. тазалау, 3. пиллинг, 4.ылғалдандыру, 5.ұсақтау, 6. елеу және сұрыптау, 7.Кебек бөлу, 8. түйіршіктеу, 9. термиялық өңдеу, 10.орау және сақтау
10
1. астық қабылдау, 2. өлшеу, 3. тазалау, 4. қойма, 5. жөнелту
5
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1140
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
1003 90 000 0
Өзге де қатты бидай
жемдік бидай
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. астық қабылдау, 2. астықты тазарту, 3. ылғалдандыру, 4. батылдық, 5. ұсақтау, 6. елеу, 7. сұрыптау, 8. сапаны бақылау 9.түйіршіктеу, 10. термиялық өңдеу, 11. қаптама, 12. сақтау
12
1. астық қабылдау, 2. өлшеу, 3. тазалау, 4. қойма, 5. жөнелту
5
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1141
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
1004 90 000 0
басқа сұлы
жемдік сұлы
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. астық қабылдау, 2. астықты тазарту, 3. ылғалдандыру, 4. батылдық, 5. ұсақтау, 6. елеу, 7. сұрыптау, 8. сапаны бақылау 9.түйіршіктеу, 10. термиялық өңдеу, 11. қаптама, 12. сақтау
12

1. Прием зерна. 2.Очистка зерна на сепараторах от примесей. 3. Гидротермическая обработка. 4. Измельчение сырья. 5 Фасовка кормовой муки в полипропиленовые мешки
5
МСХ(КВКНМСХ РК)
1137
Производство кормов и кормовых добавок
2309909609
Продукты, используемые для кормления животных
Смесь пшеничной и ячменной муки для кормов
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Прием сырья и проверка; 2. Очистка; 3.Дробление (измельчение); 4. Дозирование компонентов; 5. Смешивание; 6. Обработка готовой продукции; 7. Упаковка; 8. Хранение.
8
1. Прием сырья и проверка; 2. Очистка; 3.Дробление (измельчение); 4. Дозирование компонентов; 5. Смешивание; 6. Обработка готовой продукции; 7. Упаковка; 8. Хранение.
8
МСХ(КВКНМСХ РК)
1138
Производство кормов и кормовых добавок
2309 90 960 9
прочие продукты, используемые для кормления животных.
Смесь пшеничной и ячменной муки для кормов. Мука пшеничная кормовая. Мука ячменная кормовая.
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1.Приемка зерна 2.Взвешивание 3.Подготовка сырья 4.Тепловая переработка. 5.Отделение. 6.Дробление, 7.Просеивание 8.Фасовка, упаковка 9.Размещение. (складирование) 10. отгрузка
10
1.Приемка зерна 2.Взвешивание 3.Подготовка сырья 4.Тепловая переработка. 5.Отделение. 6.Дробление, 7.Просеивание 8.Фасовка, упаковка 9.Размещение. (складирование) 10. отгрузка
10
МСХ(КВКНМСХ РК)
1139
Производство кормов и кормовых добавок
1003 90 000 0
ячмень прочий
ячмень фуражный
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. прием зерна, 2. очистка, 3. шелушение, 4.увлажнение, 5.дробление, 6. просеивание и сортирока, 7.выделение отрубей, 8. гранулирование, 9. термообработка, 10.упаковка и хранение
10
1. приемка зерна, 2. взвешивание, 3. очистка, 4. складирование, 5. отгрузка
5
МСХ(КВКНМСХ РК)
1140
Производство кормов и кормовых добавок
1003 90 000 0
Пшеница твердая прочая
пшеница фуражная
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. прием зерна, 2. очистка зерна, 3. увлажнение, 4. отволаживание, 5. дробление, 6. просеивание, 7. сортировка, 8. контроль качества, 9.гранулирование, 10. термообработка, 11. упаковка, 12. хранение
12
1. приемка зерна, 2. взвешивание, 3. очистка, 4. складирование, 5. отгрузка
5
МСХ(КВКНМСХ РК)
1141
Производство кормов и кормовых добавок
1004 90 000 0
овес прочий
овес фуражный
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. прием зерна, 2. очистка зерна, 3. увлажнение, 4. отволаживание, 5. дробление, 6. просеивание, 7. сортировка, 8. контроль качества, 9.гранулирование, 10. термообработка, 11. упаковка, 12. хранение
12

1. Шикізатты қабылдау 2. тұқымдарды тазарту, 3. кептіру, 4.ұсақтау, 5. ядроны ұнтақтау, термиялық өңдеу, 8. престеу, 9. тортты салқындату, 10. сапаны бақылау, 11. қаптама, 12. сақтау
12
1. астық қабылдау, 2. өлшеу, 3. тазалау, 4. қойма, 5. жөнелту
5
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1144
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309909609
Жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын өзге де өнімдер
Бидай-арпа жемшөп қоспасы
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ

1. прием сырья, 2. очистка семян, 3. сушка, 4.дробление, 5. измельчение ядра, тепловая обработка, 8. прессование, 9. охлаждение жмыха, 10. контроль качества, 11. упаковка, 12. хранение
12
1. приемка зерна, 2. взвешивание, 3. очистка, 4. складирование, 5. отгрузка
5
МСХ(КВКНМСХ РК)
1144
Производство кормов и кормовых добавок
2309909609
Продукты, используемые для кормления животных
Пшенично-ячменная кормовая смесь
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ

1. Тазалау, 2. қоспалар бөлімі 3. орау
3
1. Тазалау, 2. бөлім 3. қоспалар
2
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1151
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309909609
Жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын өзге де өнімдер
Бидай-арпа жемшөп қоспасы
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
Оған мыналар кіреді: шикізатты автокөлікпен қабылдау, таразыда өлшеу, содан кейін шикізат норийдің көмегімен қоқыс шұңқырына тазартуға, содан кейін ≥85ос бумен термиялық өңдеуге арналған араластырғышқа, содан кейін норийдің көмегімен шикізат ұсатқышқа беріледі, онда ұсақтау орын алады, содан кейін өнім резервтік бункерге, содан кейін шұңқырға беріледі. 40-50 кг полипропеленді қаптар. содан кейін тауар дайын өнім қоймасына қойылады, онда ол сақтаушы немесе жөнелтіледі.
8

1. Очистка, 2. отделение примесей, 3. фасовка
3
1. Очистка, 2. отделение 3. примесей
2
МСХ(КВКНМСХ РК)
1151
Производство кормов и кормовых добавок
2309909609
Прочие продукты, используемые для кормления животных
Пшенично-ячменная кормовая смесь
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
Включает в себя: приемку сырья автотранспортом, взвешивание на весах, далее сырье подается в завалочную яму с помощью нории в очистку, далее в смеситель для тепловой обработки паром ≥85оС, далее с помощью нории сырье подается в дробилки где происходит дробление, затем продукция подается в резервный бункер далее в выбойный аппарат где происходит упаковка в мешки полипропеленновые по 40- 50 кг. Далее Товар складируется на склад готовой продукции где он храница или отгружается.
8

1. Тазалау
2. Бумен өңдеу
3. Ұсақтау
4. Соққы
4
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1152
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2302309000
Түйіршіктелмеген немесе түйіршіктелген дәнді немесе бұршақ дақылдарының дәндерін електен өткізуден, ұнтақтаудан немесе өңдеудің басқа тәсілдерінен Кебек, себу, илеу және өзге де қалдықтар: өзгелері
Түйіршіктелген Кебек
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1.Астықтың ұнтақтау партиясын қабылдау
2.Кептіру
3.Қоспалардан тазарту
4.Ылғалдандыру
5.Отволование
6.Астықты ұнтақтау
7.Дайын өнімнің сапасын бақылау
8.Шығу
9.Орау
10.Дайын өнімді қоймаға беру
10
1.Қабылдау.
2.Өлшеу.
3.Тазалау.
4.Сақтау.
5.Бумен термиялық өңдеу.
6.Түйіршіктеу.
7.Орау.
8.Жөнелту.
8
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1153
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309909609
Жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын өзге де өнімдер
Түйіршіктелген құрама жем
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Кіріс шикізатын зертханалық талдау.
2. Қабылдау.
3. Өлшеу.
4. Тазалау.
5. Сыйымдылықтар бойынша орналастыру.
6. Пропорционалды мөлшерлеу.
7. Ұнтақтау. Араластыру.
8. Бумен термиялық өңдеу.
9. Түйіршіктеу.
10. Орау.
11. Жөнелту.
11
1. Кіріс шикізатын зертханалық талдау.
2. Қабылдау.
3. Өлшеу.
4. Тазалау.
5. Сыйымдылықтар бойынша орналастыру.
6. Пропорционалды мөлшерлеу.
7. Ұнтақтау. Араластыру.
8. Бумен термиялық өңдеу.
9. Түйіршіктеу.
10. Орау.
11. Жөнелту.
11
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1154
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309909609
Жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын өзге де өнімдер
Бидай жем ұны
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Қабылдау
2. Өлшеу
3. Тазалау
4. Кептіру
5. Орналастыру (қоймалау)
6. Ұнтақтауға дайындық
7. Ұсақтау
8. Ұнтақтау
9. Елеу
10. Араластыру
11. Жөнелту
11
1. Қабылдау
2. Өлшеу
3. Тазалау
4. Кептіру
5. Орналастыру (қоймалау)
6. Ұнтақтауға дайындық
7. Ұсақтау
8. Ұнтақтау
9. Елеу
10. Араластыру
11. Жөнелту
11
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1155
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309909609
Жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын өзге де өнімдер
Арпа жем ұны
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Қабылдау
2. Өлшеу
3. Тазалау
4. Кептіру
5. Орналастыру (қоймалау)
6. Ұнтақтауға дайындық
7. Ұсақтау
8. Ұнтақтау
9. Елеу
10. Араластыру
11. Жөнелту
11
1. Қабылдау
2. Өлшеу
3. Тазалау
4. Кептіру
5. Орналастыру (қоймалау)
6. Ұнтақтауға дайындық
7. Ұсақтау
8. Ұнтақтау
9. Елеу
10. Араластыру
11. Жөнелту
11
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1156
Азық және азықтық қоспаларын өндіру

1. Очистка
2. Обработка паром
3. Дробление
4. Выбойка
4
МСХ(КВКНМСХ РК)
1152
Производство кормов и кормовых добавок
2302309000
Отруби, высевки, месятки и прочие остатки от просеивания, помола или других способов переработки зерна злаков или бобовых культур, негранулированные или гранулированные: прочие
Отруби гранулированные
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1.Приемка помольной партии зерна
2.Сушка
3.Очистка от примесей
4.Увлажнение
5.Отволаживание
6.Размол зерна
7.Контроль качества готовой продукции
8.Выбой
9.Фасовка
10.Подача на склад готовой продукции
10
1.Приемка.
2.Взвешивание.
3.Очистка.
4.Складирование.
5.Термическая обработка паром.
6.Гранулирование.
7.Фасовка.
8.Отгрузка.
8
МСХ(КВКНМСХ РК)
1153
Производство кормов и кормовых добавок
2309909609
Прочие продукты, используемые для кормления животных
Комбикорм гранулированный
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Лабораторный анализ входящего сырья.
2. Приемка.
3. Взвешивание.
4. Очистка.
5. Размещение по емкостям.
6. Пропорциональное дозирование.
7. Измельчение. Смешивание.
8. Термическая обработка паром.
9. Гранулирование.
10. Фасовка.
11. Отгрузка.
11
1. Лабораторный анализ входящего сырья.
2. Приемка.
3. Взвешивание.
4. Очистка.
5. Размещение по емкостям.
6. Пропорциональное дозирование.
7. Измельчение. Смешивание.
8. Термическая обработка паром.
9. Гранулирование.
10. Фасовка.
11. Отгрузка.
11
МСХ(КВКНМСХ РК)
1154
Производство кормов и кормовых добавок
2309909609
Прочие продукты, используемые для кормления животных
Пшеничная кормовая мука
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Приемка
2. Взвешивание
3. Очистка
4. Сушка
5. Размещение (складирование)
6. Подготовка к помолу
7. Дробление
8. Помол
9. Просеивание
10. Смешивание
11. Отгрузка
11
1. Приемка
2. Взвешивание
3. Очистка
4. Сушка
5. Размещение (складирование)
6. Подготовка к помолу
7. Дробление
8. Помол
9. Просеивание
10. Смешивание
11. Отгрузка
11
МСХ(КВКНМСХ РК)
1155
Производство кормов и кормовых добавок
2309909609
Прочие продукты, используемые для кормления животных
Ячменная кормовая мука
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Приемка
2. Взвешивание
3. Очистка
4. Сушка
5. Размещение (складирование)
6. Подготовка к помолу
7. Дробление
8. Помол
9. Просеивание
10. Смешивание
11. Отгрузка
11
1. Приемка
2. Взвешивание
3. Очистка
4. Сушка
5. Размещение (складирование)
6. Подготовка к помолу
7. Дробление
8. Помол
9. Просеивание
10. Смешивание
11. Отгрузка
11
МСХ(КВКНМСХ РК)
1156
Производство кормов и кормовых добавок

2309909609
Жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын өзге де өнімдер
Жем үшін бидай мен арпа ұнының қоспасы
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Қабылдау
2. Өлшеу
3. Тазалау
4. Кептіру
5. Орналастыру (қоймалау)
6. Ұнтақтауға дайындық
7. Ұсақтау
8. Ұнтақтау
9. Елеу
10. Араластыру
11. Жөнелту
11
1. Қабылдау
2. Өлшеу
3. Тазалау
4. Кептіру
5. Орналастыру (қоймалау)
6. Ұнтақтауға дайындық
7. Ұсақтау
8. Ұнтақтау
9. Елеу
10. Араластыру
11. Жөнелту
11
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1157
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309909609
Жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын өзге де өнімдер
Бидай мен арпаның жемдік қоспасы
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Астықты қабылдау
2. сапаны тексеру
3. сүрлемдер мен жедел бункерлерде тарату
4. сепараторлардағы астықты қоспалардан тазарту
5. қажетті құрамға сәйкес астықты қажетті пропорцияда араластыру-бидай 80%, арпа-20%
6. гидротермиялық өңдеу
7. шикізатты ұнтақтау және ұнтақтау
8. бидай арпа ұнының қоспасын полипропилен пакеттеріне буып түю
9. қаптарды тігу, дайын өнімді қоймаға беру
10. дайын өнімді зертханалық бақылау
10
1. Астықты қабылдау
2. сепараторлардағы астықты қоспалардан тазарту
3. гидротермиялық өңдеу
4. шикізатты ұнтақтау
5. бидай арпа ұнының қоспасын жемге арналған полипропилен қаптарға буып түю
5
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1158
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309909609
Жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын өзге де өнімдер
Жем үшін бидай мен арпа ұнының қоспасы
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1) Шикізатты қабылдау.2) шикізатты (бидай–80%, арпа – 20%) қабылдау бункерлеріне тиеу. 3) араластыру бункеріне тасымалдау.4) өңдеу бункеріне беру.5) Дайын өнімді бункер-жинақтағышқа тасымалдау.6) қоспаларды кетіру. 7) елеу.8) шикізатты роторлы ұсатқыштарға беру және ұсақтау.9) тауарды 50 кг қаптарға өлшеу, буып-түю . 10) дайын өнім қоймасына тауар салынған қаптарды Жинау.
10
1) Шикізатты қабылдау (бидай,арпа) 2)кіріс шикізатының сапасын анықтау.
3) мөлшерлеу, араластыру 4) ұнтақтау
5) елеу
6) 50 кг қаптарға араластыру және буып-түю
7) дайын өнімді жинақтау
8) дайын өнімді жөнелту
8
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1159
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309909609
Жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын өзге де өнімдер
Жем үшін бидай мен арпа ұнының қоспасы
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Шикізатты сатып алу және қабылдау
2. Шикізат сапасын бақылау
3. 80% бидай, 20% арпа араластыру пропорцияларын қалыптастыру

2309909609
Прочие продукты, используемые для кормления животных
Смесь пшеничной и ячменной муки для кормов
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Приемка
2. Взвешивание
3. Очистка
4. Сушка
5. Размещение (складирование)
6. Подготовка к помолу
7. Дробление
8. Помол
9. Просеивание
10. Смешивание
11. Отгрузка
11
1. Приемка
2. Взвешивание
3. Очистка
4. Сушка
5. Размещение (складирование)
6. Подготовка к помолу
7. Дробление
8. Помол
9. Просеивание
10. Смешивание
11. Отгрузка
11
МСХ(КВКНМСХ РК)
1157
Производство кормов и кормовых добавок
2309909609
Прочие продукты, используемые для кормления животных
Кормовая смесь пшеницы и ячменя
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. прием зерна
2. проверка качества
3. распределение в силосах и оперативных бункерах
4. очистка зерна на сепараторах от примесей
5. смешивание зерна в необходимых пропорциях согласно нужного состава - пшеница 80%, ячмень - 20%
6. гидротермическая обработка
7. измельчение и размол сырья
8. фасовка смеси пшенично ячменной муки для кормов в полипропиленовые мешки
9. прошивка мешков, подача на склад готовой продукции
10. лабораторный контроль готовой продукции
10
1. прием зерна
2. очистка зерна на сепараторах от примесей
3. гидротермическая обработка
4. измельчение сырья
5. фасовка смеси пшенично ячменной муки для кормов в полипропиленовые мешки
5
МСХ(КВКНМСХ РК)
1158
Производство кормов и кормовых добавок
2309909609
Прочие продукты, используемые для кормления животных
Смесь пшеничной и ячменной муки для кормов
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1) Приемка сырья.2)Загрузка сырья (пшеница–80%, ячмень – 20%) в приемные бункера. 3)Транспортировка в бункер смешивания.4)Подача в бункер обработки.5)Транспортировка в бункер – накопитель готовой продукции.6)Удаление примесей. 7)Просеивание.8)Подача сырья на роторные дробилки и Измельчение.9)Взвешивание, Упаковка товара в мешки по 50 кг . 10)Складирование мешков с товаром в склад готовой продукции.
10
1)Приемка сырья (пшеница,ячмень) 2)Определение качества входящего сырья.
3)дозирование, смешивание 4)Измельчение
5) Просеивание
6)Взмешивание и упаковка в мешки по 50 кг
7)Складирование готовой продукции
8)отгрузка готовой продукции
8
МСХ(КВКНМСХ РК)
1159
Производство кормов и кормовых добавок
2309909609
Прочие продукты используемые для кормления животных
Смесь пшеничной и ячменной муки для кормов
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Закуп и прием сырья
2. Контроль качества сырья
3. Формирование пропорций смешивания 80% пшеницы, 20% ячменя

4. Шикізатты барлық қоспалардан тазарту
5. Гидротермиялық өңдеу
6. Ұнтақтау
7. Шашырау
8. Дайын өнімнің сапасын бақылау
9. Дайын өнімді мөлшерлеу және орау
10. Дайын өнімді сақтау және сату
10
1. Шикізатты қабылдау
2. 80% бидай, 20% арпа араластыру пропорцияларын қалыптастыру.
3. Шикізатты барлық қоспалардан тазарту
4. Гидротермиялық өңдеу
5. Ұнтақтау
6. Дайын өнімді мөлшерлеу және орау
6
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1160
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
0511 91 909 0
Балықтан, шаян тәрізділерден, моллюскалардан немесе өзге де су омыртқасыздарынан жасалған өзге де өнімдер; 03-топтағы құлаған Жануарлар
Құрғақ артемия (артемия цисталары)
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Шикізатты қабылдау 2. тазалау, 3. кептіру, 4. сұрыптау, 5. елеу, 6. буып-түю, 7. орау
7
1. Шикізатты қабылдау 2. тазалау, 3. кептіру, 4. сұрыптау, 5. елеу, 6. буып-түю, 7. орау
7
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1161
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309 90 960 9
Жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын өзге де өнімдер
PREMIX COBB500 MZKFBS 5,7
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
Өндірістік: 1-Негізді ұсақтау, 2-микродозалау кешенінің шикізат бункерлерін буып-түю, 3-PLC операторының рецепті орындауға бағдарламалау, 4-рецепті орындау операторының іске қосуы. Технологиялық: 1-Әр қоректендіргіштен бір реттік шикізатты миксерге тасымалдау, 2-миксерде араластыру, 3-түсіру, 4-қапшыққа орау.
Өндірістік: 4 Технологиялық: 4.
Өндірістік: 1-Негізді ұсақтау, 2-микродозалау кешенінің шикізат бункерлерін буып-түю, 3-PLC операторының рецепті орындауға бағдарламалау, 4-рецепті орындау операторының іске қосуы. Технологиялық: 1-Әр қоректендіргіштен бір реттік шикізатты миксерге тасымалдау, 2-миксерде араластыру, 3-түсіру, 4-қапшыққа орау.
Өндірістік: 4 Технологиялық: 4.
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1162
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309 90 960 9
Жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын өзге де өнімдер
Жемдік бидай-арпа қоспасы
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
Өндірістік: 1-Бөгде қоспалардан тазарту, 2-Астық бу генераторы арқылы дезинфекциялау кезеңінен өтеді, 3 - Астықты өңдеу ұнды ұнтақтау және алу 4 - бидай мен арпа ұнын берілген пропорцияда араластыру. Технологиялық: 1-Астықты жабдыққа тасымалдау, 2 - компоненттерді мөлшерлеу 3-біртекті массаға дейін араластыру, 4-түсіру, қапшыққа буып-түю.
Өндірістік: 4 Технологиялық: 4.
Өндірістік: 1-Бөгде қоспалардан тазарту, 2-Астық бу генераторы арқылы дезинфекциялау кезеңінен өтеді, 3 - Астықты өңдеу ұнды ұнтақтау және алу 4 - бидай мен арпа ұнын берілген пропорцияда араластыру. Технологиялық: 1-Астықты жабдыққа тасымалдау, 2 - компоненттерді мөлшерлеу 3-біртекті массаға дейін араластыру, 4-түсіру, қапшыққа буып-түю.
Өндірістік: 4 Технологиялық: 4.
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)

4. Очистка сырья от всевозможных примесей
5. Гидротермическая обработка
6. Размол
7. Рассев
8. Контроль качества готовой продукции
9. Дозирование и упаковка готовой продукции
10. Хранение и реализация готовой продукции
10
1. Прием сырья
2. Формирование пропорций смешивания 80% пшеницы, 20% ячменя.
3. Очистка сырья от всевозможных примесей
4. Гидротермическая обработка
5. Размол
6. Дозирование и упаковка готовой продукции
6
МСХ(КВКНМСХ РК)
1160
Производство кормов и кормовых добавок
0511 91 909 0
Прочие продукты из рыбы, ракообразных, моллюсков или прочих водных беспозвоночных; павшие животные группы 03
Сухая артемия (цисты артемии)
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Прием сырья, 2. очистка, 3. сушка, 4. сортировка, 5. просеивание, 6. фасовка, 7. упаковка
7
1. Прием сырья, 2. очистка, 3. сушка, 4. сортировка, 5. просеивание, 6. фасовка, 7. упаковка
7
МСХ(КВКНМСХ РК)
1161
Производство кормов и кормовых добавок
2309 90 960 9
Продукты, используемые для кормления животных, прочие
PREMIX COBB500 MZKFBS 5,7
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
Производственные: 1-дробление основы, 2- затаривание сырьевых бункеров комплекса микродозирования, 3- программирование оператором PLC на исполнение рецепта, 4-запуск оператором исполнения рецепта. Технологические: 1-транпортировка разовой порции сырья от каждого питателя в миксер, 2-смешивание в миксере, 3-выгрузка, 4-фасовка в мешкотару.
Производственные: 4 Технологические: 4.
Производственные: 1-дробление основы, 2- затаривание сырьевых бункеров комплекса микродозирования, 3- программирование оператором PLC на исполнение рецепта, 4-запуск оператором исполнения рецепта. Технологические: 1-транпортировка разовой порции сырья от каждого питателя в миксер, 2-смешивание в миксере, 3-выгрузка, 4-фасовка в мешкотару.
Производственные: 4 Технологические: 4.
МСХ(КВКНМСХ РК)
1162
Производство кормов и кормовых добавок
2309 90 960 9
Продукты, используемые для кормления животных, прочие
Кормовая пшеничная-ячменная смесь
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
Производственные: 1-очистка от посторонних примесей , 2- зерно проходит этап обеззараживания посредствам парогенератора, 3- переработка зерна измельчение и получение муки 4 - смешивание пшеничной и ячменной муки в заданной пропорции. Технологические: 1-транпортировка зерна в оборудование, 2- дозирование компонентов 3-перемешивание до однородной массы, 4- выгрузка, фасовка в мешкотару.
Производственные: 4 Технологические: 4.
Производственные: 1-очистка от посторонних примесей , 2- зерно проходит этап обеззараживания посредствам парогенератора, 3- переработка зерна измельчение и получение муки 4 - смешивание пшеничной и ячменной муки в заданной пропорции. Технологические: 1-транпортировка зерна в оборудование, 2- дозирование компонентов 3-перемешивание до однородной массы, 4- выгрузка, фасовка в мешкотару.
Производственные: 4 Технологические: 4.
МСХ(КВКНМСХ РК)

1163
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309 90 960 9
Жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын өзге де өнімдер
Бидай-арпа жемшөп қоспасы
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
Өндірістік: 1-Негізді ұсақтау, 2-кешеннің шикізат бункерлерін буып-түю, 3-PLC операторының рецептті орындауға бағдарламалауы, 4-рецепті орындау операторының іске қосуы. Технологиялық: 1-Әр қоректендіргіштен бір реттік шикізатты миксерге тасымалдау, 2-миксерде араластыру, 3-түсіру, 4-қапшыққа орау.
Өндірістік: 4 Технологиялық: 4.
Өндірістік: 1-Негізді ұсақтау, 2-кешеннің шикізат бункерлерін буып-түю, 3-PLC операторының рецептті орындауға бағдарламалауы, 4-рецепті орындау операторының іске қосуы. Технологиялық: 1-Әр қоректендіргіштен бір реттік шикізатты миксерге тасымалдау, 2-миксерде араластыру, 3-түсіру, 4-қапшыққа орау.
Өндірістік: 4 Технологиялық: 4.
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1164
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2922 41 000 0
Жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын өзге де өнімдер
Лизин
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1-мөлшерлеу
2-араластыру
3-Сақтау
3
1-мөлшерлеу
2-араластыру
3-Сақтау
3
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1165
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309 90 960 9
Жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын өзге де өнімдер
Монокальций фосфаттары
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1-мөлшерлеу
2-араластыру
3-Сақтау
3
1-мөлшерлеу
2-араластыру
3-Сақтау
3
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1166
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309 10 110 0
бөлшек сауда үшін оралған ит немесе мысық тағамы:
Үй жануарларына арналған азық-түлік және тағамдық қоспалар
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Шикізатты қабылдау және сақтау
2. Алдын ала өңдеу
3. Мөлшерлеу және ұнтақтау
4. Араластыру
5. Өндіріс (Экструзия және түйіршіктеу)
6.Қаптама және таңбалау
7. Сақтау және жөнелту
7
1. Араластыру (Араластыру)
2. Экструзия (Экструзия)
3. Кептіру (Құрғақ)
3
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1167
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
3002490001
микроорганизмдердің дақылдары
Пробиотикалық Жем қоспасы Бентобак
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Бактериялардың таза дақылдарын сақтау
2. Аналық балапандарды өсіру (колбаларда дақылдарды өсіру процесі)
3. Тұқым өсіру (егу кезінде дақылдарды өсіру процесі)
4.Сұйық дақыл өсіру (ферментте жұмыс мәдениетін дамыту процесі)

1163
Производство кормов и кормовых добавок
2309 90 960 9
Продукты, используемые для кормления животных, прочие
Пшенично-ячменная кормовая смесь
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
Производственные: 1-дробление основы, 2- затаривание сырьевых бункеров комплекса , 3- программирование оператором PLC на исполнение рецепта, 4-запуск оператором исполнения рецепта. Технологические: 1-транпортировка разовой порции сырья от каждого питателя в миксер, 2-смешивание в миксере, 3-выгрузка, 4-фасовка в мешкотару.
Производственные: 4 Технологические: 4.
Производственные: 1-дробление основы, 2- затаривание сырьевых бункеров комплекса, 3- программирование оператором PLC на исполнение рецепта, 4-запуск оператором исполнения рецепта. Технологические: 1-транпортировка разовой порции сырья от каждого питателя в миксер, 2-смешивание в миксере, 3-выгрузка, 4-фасовка в мешкотару.
Производственные: 4 Технологические: 4.
МСХ(КВКНМСХ РК)
1164
Производство кормов и кормовых добавок
2922 41 000 0
Аминосоединения, включающие кислородсодержащую функциональную группу: лизин и его сложные эфиры; соли этих соединений
Лизин
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1- дозирование
2- смешивание
3- хранение
3
1- дозирование
2- смешивание
3- хранение
3
МСХ(КВКНМСХ РК)
1165
Производство кормов и кормовых добавок
2309 90 960 9
Продукты, используемые для кормления животных, прочие
Монокальций фосфат
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1- дозирование
2- смешивание
3- хранение
3
1- дозирование
2- смешивание
3- хранение
3
МСХ(КВКНМСХ РК)
1166
Производство кормов и кормовых добавок
2309 10 110 0
корм для собак или кошек, расфасованный для розничной продажи:
Корм и кормовые добавки для домашних животных
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Приемка и хранение сырья
2. Предварительная обработка
3. Дозирование и измельчение
4. Смешивание
5. Производство (Экструзия и гранулирование)
6.Упаковка и маркировка
7. Складирование и отгрузка
7
1. Смешивание (Mixing)
2. Экструзия (Extrusion)
3. Сушка (Drying)
3
МСХ(КВКНМСХ РК)
1167
Производство кормов и кормовых добавок
3002490001
культуры микроорганизмов
Пробиотическая кормовая добавка Бентобак
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1. Поддержание чистых культур бактерий
2. Выращивание маточной расплодки (процесс выращивание культур на колбах)
3. Выращивание посевного материала (процесс выращивания культур в инокуляторе)
4.Выращивание жидкой культуры (процесс наработки рабочей культуры в ферментере)

2309909609
Мал азығы үшін қолданылатын басқа өнімдер: басқа
Жемшөп қоспасын
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1) шикізатты дайындау; 2) қаптаманы таңбалау: 3) рецепт бойынша шикізатты өлшеу: 4) Шикізатты араластыру: 5) Дайын өнімді қаптау
5
1) рецепт бойынша шикізатты өлшеу: 2) Шикізатты араластыру: 3) Дайын өнімді қаптау
3
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
1173
Азық және азықтық қоспаларын өндіру
2309904100
Мал азығы үшін пайдаланылатын өнімдер: басқалары; құрамында сүт өнімдері жоқ немес осындай өнімдердің салмағы бойынша 10%-дан азы бар
Құрғақ ит тамағы
Қызметпен айналуға берілген рұқсаттаманың болуы, МЕМСТ
1. Шикізатты қабылдау; 2. Шикізаттың кіріс сапасын бақылау; 3. Рецепт компоненттерін өлшеу; 4. Шикізатты ұсақтау; 5. Шикізатты араластыру; 6. Компоненттерді түйіршіктеу немесе экструттау; 7. Кептіру; 8. Майлау (маймен бүрку); 9. Салқындату; 10. Жемді таразылау; 11. Жем орау; 12. Дайын өнімнің таңбалау; 13. Дайын өнімнің сапасын бақылау; 14. Дайын өнімді сақтау.
14
1. Шикізатты қабылдау; 2. Шикізаттың кіріс сапасын бақылау; 3. Рецепт компоненттерін өлшеу; 4. Шикізатты ұсақтау; 5. Шикізатты араластыру; 6. Компоненттерді түйіршіктеу немесе экструттау; 7. Кептіру; 8. Майлау (маймен бүрку); 9. Салқындату; 10. Жемді таразылау; 11. Жем орау; 12. Дайын өнімнің таңбалау; 13. Дайын өнімнің сапасын бақылау; 14. Дайын өнімді сақтау.
14
АШМ
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)

2309909609
Прочие продукты, используемые для кормления животных: прочие
Премикс
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1) подготовка сырья: 2) маркировка упаковки; 3) взвешивание сырья согласно рецептуре; 4) Смешивание сырья; 5) Фасовка, упаковка готовой продукции
5
1) взвешивание сырья согласно рецептуре; 2) Смешивание сырья; 3) Фасовка, упаковка готовой продукции
3
МСХ(КВКНМСХ РК)
1173
Производство кормов и кормовых добавок
2309904100
Продукты, используемые для кормления животных: – прочие: не содержащие молочных продуктов или
содержащие менее
10 мас.% таких продуктов
Сухой корм для собак
Наличие разрешительного документа на занятие деятельностью, ГОСТ
1.Приемка сырья 2. Входной контроль качества сырья; 3. Взвешивание компонентов рецептуры; 4. Дробление сырья; 5. Смешивание сырья; 6. Гранулирование или экструдирования компонентов; 7. Сушка; 8. Омасливание (напыление жиром); 9. Охлаждение; 10. Взвешивание корма; 11. Фасовка корма; 12. Маркировка готовой продукции; 13. Контроль качества готовой продукции; 14. Хранение готовой продукции
14
1.Приемка сырья 2. Входной контроль качества сырья; 3. Взвешивание компонентов рецептуры; 4. Дробление сырья; 5. Смешивание сырья; 6. Гранулирование или экструдирования компонентов; 7. Сушка; 8. Омасливание (напыление жиром); 9. Охлаждение; 10. Взвешивание корма; 11. Фасовка корма; 12. Маркировка готовой продукции; 13. Контроль качества готовой продукции; 14. Хранение готовой продукции
14
МСХ(КВКНМСХ РК)

Қант пен спиртті қамтымайтын, нетто-массасы 4,5 кг-нан кем бастапқы қаптамада өзге тәсілмен дайындалған немесе консервіленген жемістердің, жаңғақтардың және өсімдіктердің өзге де жеуге жарамды бөліктерінің өзге қоспалары
Басқа жерде аталмаған немесе енгізілмеген, қанттың немесе басқа да тәттілендіргіш заттардың не спирттің қоспалары бар немесе жоқ, өзге тәсілмен дайындалған немесе консервіленген жемістер, жаңғақтар және өсімдіктердің өзге де жеуге жарамды бөліктері
Белгілі бір түрдегі шикізаттан және (немесе) құрамдас материалдардан тауар өндіру
1. Шикізатты тазалау
2. Жемістерді сұрыптау
3. Жуу
4. Кептіру
5. Жаңғақтарды/жемістерді ұнтақтау
6. Термиялық өңдеу
7. Сапаны бақылау
8. Қаптау
8
1. Шикізатты тазалау
2. Жаңғақтарды/жемістерді ұнтақтау
3. Термиялық өңдеу
4. Қаптау
4
АШМ (өсімдік шаруашылығы)
295
Өсімдік шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
1806329000
Құрамында какао бар, бірақ салмасы жоқ, брикеттер, пластинкалар немесе тақташалар түріндегі өзге дайын тамақ өнімдері
Кондитерлік өнімдер (қоспасы бар, салмасы жоқ кәдімгі шоколад, тақташалар түрінде)
Белгілі бір түрдегі шикізаттан және (немесе) құрамдас материалдардан тауар өндіру
1. Шикізатты өндіріске дайындау
2. Компоненттерді араластыру
3. Рецептуралық қоспаны ұнтақтау
4. Шоколад массасын конширлеу
5. Массаны темперлеу
6. Шоколадты қалыптау
7. Қаптау, таңбалау
8. Сапаны бақылау
8
1. Рецептуралық қоспаны ұнтақтау
2. Шоколад массасын конширлеу
3. Массаны темперлеу
4. Шоколадты қалыптау
5. Қаптау, таңбалау
5
АШМ (өсімдік шаруашылығы)
296
Өсімдік шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
1806329000
Құрамында какао бар, бірақ салмасы жоқ, брикеттер, пластинкалар немесе тақташалар түріндегі өзге дайын тамақ өнімдері
Кондитерлік өнімдер (қара шоколад, салмасы жоқ және қоспасыз, тақташалар түрінде)
Белгілі бір түрдегі шикізаттан және (немесе) құрамдас материалдардан тауар өндіру
1. Шикізатты өндіріске дайындау
2. Компоненттерді араластыру
3. Рецептуралық қоспаны ұнтақтау
4. Шоколад массасын конширлеу
5. Массаны темперлеу
6. Шоколадты 44қалыптау
75. Қаптау, таңбалау
8. Сапаны бақылау
8
1. Рецептуралық қоспаны ұнтақтау
2. Шоколад массасын конширлеу
3. Массаны темперлеу
4. Шоколадты қалыптау
5. Қаптау, таңбалау
5
АШМ (өсімдік шаруашылығы)
297
Өсімдік шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
1704906500
Қанттан жасалған кондитерлік бұйымдар түріндегі сағыз және желе, оның ішінде жеміс пастасы :: Құрамында какао жоқ, қанттан жасалған кондитерлік бұйымдар түріндегі сағыз және желе, оның ішінде жеміс пастасы
Кондитерлік өнімдер (зефир)
Белгілі бір түрдегі шикізаттан және (немесе) құрамдас материалдардан тауар өндіру
1. Шикізатты өндіріске дайындау
2. Рецептуралық қоспаны дайындау
3. Рецептуралық қоспаны қайнату

Прочие смеси фруктов, орехов и прочих съедобных частей растений, приготовленные или консервированные иным способом, не содержащие сахара и спирта, в первичных упаковках нетто-массой менее 4,5 кг
Фрукты, орехи и прочие съедобные части растений, приготовленные или консервированные иным способом, содержащие или не содержащие добавок сахара или других подслащивающих веществ или спирта, в другом месте не поименованные или не включенные
Производство товара из определенного вида сырья и (или) комплектующих материалов
1. Очистка сырья
2. Сортировка плодов
3. Мойка
4. Сушка
5. Размол орехов/фруктов
6. Термообработка
7. Контроль качества
8. Упаковка
8
1. Очистка сырья
2. Размол орехов/фруктов
3. Термообработка
4. Упаковка
4
МСХ (растениеводство)
295
Переработка растениеводческой продукции
1806329000
Прочие готовые пищевые продукты, содержащие какао, но без начинки, находящиеся в брикетах, пластинках или плитках
Кондитерские изделия (Шоколад обыкновенный, без начинки с добавкой, в плитках)
Производство товара из определенного вида сырья и (или) комплектующих материалов
1. Подготовка сырья к производству
2.Смешивание компонентов 3. Измельчение рецептурной смеси
4. Конширование шоколадной массы 5. Темперирование массы
6. Формование шоколада 7. Упаковка, маркировка 8. Контроль качества
8
1. Измельчение рецептурной смеси
2. Конширование шоколадной массы 3. Темперирование массы
4. Формование шоколада 5. Упаковка, маркировка
5
МСХ (растениеводство)
296
Переработка растениеводческой продукции
1806329000
Прочие готовые пищевые продукты, содержащие какао, но без начинки, находящиеся в брикетах, пластинках или плитках
Кондитерские изделия (Шоколад, темный, без начинки и без добавок, в плитках)
Производство товара из определенного вида сырья и (или) комплектующих материалов
1. Подготовка сырья к производству
2.Смешивание компонентов 3. Измельчение рецептурной смеси
4. Конширование шоколадной массы 5. Темперирование массы
6. Формование шоколада 7. Упаковка, маркировка 8. Контроль качества
8
1. Измельчение рецептурной смеси
2. Конширование шоколадной массы 3. Темперирование массы
4. Формование шоколада 5. Упаковка, маркировка
5
МСХ (растениеводство)
297
Переработка растениеводческой продукции
1704906500
Кондитерские изделия в виде резинки и желе, включая фруктовую пасту в виде кондитерских изделий из сахара :: Кондитерские изделия в виде резинки и желе, включая фруктовую пасту в виде кондидерских изделий из сахара, не содержащие какао
Кондитерские изделия (зефир)
Производство товара из определенного вида сырья и (или) комплектующих материалов
1.Подготовка сырья к производству
2.Приготовление рецептурной смеси
3.Уваривание рецептурной смеси

4. Көпіртілген массаны дайындау
5. Зефир массасын дайындау
6. Қалыптау
7. Зефир массасының құрылымын қалыптастыру
8. Зефирді жабыстыру және ұнтақ себу
9. Қаптау, таңбалау
10. Сапаны бақылау
10
1. Рецептуралық қоспаны қайнату
2. Көпіртілген массаны дайындау
3. Зефир массасын дайындау
4. Қалыптау
5. Зефир массасының құрылымын қалыптастыру
6. Қаптау
6
АШМ (өсімдік шаруашылығы)
298
Өсімдік шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
1704906500
Қанттан жасалған кондитерлік бұйымдар түріндегі сағыз және желе, оның ішінде жеміс пастасы :: Құрамында какао жоқ, қанттан жасалған кондитерлік бұйымдар түріндегі сағыз және желе, оның ішінде жеміс пастасы
Кондитерлік өнімдер (мармелад)
Белгілі бір түрдегі шикізаттан және (немесе) құрамдас материалдардан тауар өндіру
1. Шикізатты өндіріске дайындау
2. Рецептуралық қоспаны дайындау
3. Рецептуралық қоспаны қайнату
4. Қалыптау
5. Салқындату
6. Мармеладты қалыптан алу және оны өңдеу
7. Қаптау, таңбалау
8. Сапаны бақылау
8
1. Рецептуралық қоспаны қайнату
2. Қалыптау
3. Салқындату
4. Қаптау
4
АШМ (өсімдік шаруашылығы)
299
Өсімдік шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
1905311900
Құрамында какао бар шоколадпен немесе басқа бұйымдармен толық немесе ішінара қапталған тәтті құрғақ печенье, өзге қаптамаларда
Кондитерлік өнімдер (глазурь жағылған печенье)
Белгілі бір түрдегі шикізаттан және (немесе) құрамдас материалдардан тауар өндіру
1. Шикізатты өндіріске дайындау
2. Эмульсияны дайындау
3. Қамыр илеу
4. Қалыптау
5. Пісіру
6. Печеньені салқындату
77. Печеньені глазурьлеу
8. Қаптау
9. Сапаны бақылау
9
1. Қамыр илеу
2. Қалыптау
3. Пісіру
4. Глазурьлеу
5. Печеньені салқындату
5
АШМ (өсімдік шаруашылығы)
300
Өсімдік шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
1905321900
Құрамында какао бар шоколадпен немесе басқа бұйымдармен толық немесе ішінара қапталған өзге вафлилер мен вафли табақшалары, өзге қаптамаларда
Кондитерлік өнімдер (салмасы бар вафли жиынтығы)
Белгілі бір түрдегі шикізаттан және (немесе) құрамдас материалдардан тауар өндіру
1. Шикізатты өндіріске дайындау
2. Вафли қамырын илеу
3. Вафли қабатын пісіру
4. Салқындату
5. Салманы дайындау
6. Вафли блоктарына салма жағу
7. Салқындату және кесу
8. Қаптау және таңбалау
9. Сапаны бақылау
9
1. Вафли қамырын илеу
2. Вафли қабатын пісіру
3. Вафли блоктарына салма жағу
4. Қаптау
4
АШМ (өсімдік шаруашылығы)
301
Өсімдік шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
1704906500
Құрамында какао жоқ, қанттан жасалған кондитерлік бұйымдар түріндегі сағыз және желе, оның ішінде жеміс пастасы
Кондитерлік өнімдер (зефир)
Белгілі бір түрдегі шикізаттан және (немесе) құрамдас материалдардан тауар өндіру
1. Шикізатты өндіріске дайындау
2. Сироп дайындау
3. Зефир массасын көпсіту
4. Зефир массасын қалыптау
5. Зефирдің құрылымын қалыптастыру
6. Ұнтақ себу
7. Жинақтау, қаптау
7
1. Сироп дайындау
2. Зефир массасын қалыптау
3. Ұнтақ себу
4. Жинақтау, қаптау
4
АШМ (өсімдік шаруашылығы)

4. Приготовление сбивной массы
5. Приготовление зефирной массы
6. Формование
7. Структурообразование зефирной массы
8. Склеивание и опудривание зефира
9. Упаковка, маркировка
10. Контроль качества
10
1. Уваривание рецептурной смеси
2. Приготовление сбивной массы
3. Приготовление зефирной массы
4. Формование
5. Структурообразование зефирной массы
6. Упаковка
6
МСХ (растениеводство)
298
Переработка растениеводческой продукции
1704906500
Кондитерские изделия в виде резинки и желе, включая фруктовую пасту в виде кондитерских изделий из сахара :: Кондитерские изделия в виде резинки и желе, включая фруктовую пасту в виде кондидерских изделий из сахара, не содержащие какао
Кондитерские изделия (мармелад)
Производство товара из определенного вида сырья и (или) комплектующих материалов
1.Подготовка сырья к производству
2.Приготовление рецептурной смеси
3.Уваривание рецептурной смеси
4. Формование
5. Охлаждение
6. Выборка мармелада из форм и его обработка
7. Упаковка, маркировка
8. Контроль качества
8
1. Уваривание рецептурной смеси
2. Формование
3. Охлаждение
4. Упаковка
4
МСХ (растениеводство)
299
Переработка растениеводческой продукции
1905311900
Сладкое сухое печенье, полностью или частично покрытое шоколадом или другими изделиями, содержащими какао, в прочих упаковках
Кондитерские изделия (Печенье глазированное)
Производство товара из определенного вида сырья и (или) комплектующих материалов
1. Подготовка сырья к производству
2. Приготовление эмульсии
3.Замес теста
4.Формование
5. Выпечка
6. Охлаждение печенья
7. Глазирование печенья
8. Упаковка
9. Контроль качества
9
1.Замес теста
2.Формование
3. Выпечка
4. Глазирование
5. Охлаждение печенья
5
МСХ (растениеводство)
300
Переработка растениеводческой продукции
1905321900
Прочие вафли и вафельные облатки полностью или частично покрытые шоколадом или другими изделиями, содержащими какао, в прочих упаковках
Кондитерские изделия (Набор вафель с начинками)
Производство товара из определенного вида сырья и (или) комплектующих материалов
1. Подготовка сырья к производству
2. Замес вафельного теста
3. Выпечка вафельного листа
4. Охлаждение
5. Приготовление начинки
6. Намазка вафельных блоков
7. охлаждение и резка
8. Упаковка и маркировка
9. Контроль качества
9
1. Замес вафельного теста
2. Выпечка вафельного листа
3. Намазка вафельных блоков
4. Упаковка
4
МСХ (растениеводство)
301
Переработка растениеводческой продукции
1704906500
Кондитерские изделия в виде резинки и желе, включая фруктовую пасту в виде кондитерских изделий из сахара, не содержащие какао
Кондитерские изделия (зефир)
Производство товара из определенного вида сырья и (или) комплектующих материалов
1.Подготовка сырья к производству 2.Приготовление сиропа 3.Сбивание зефирной массы 4. Формование зефирной массы 5.Структурообразование зефира 6. Обсыпка пудрой 7. Укладка, упаковка
7
1.Приготовление сиропа 2. Формование зефирной массы 3. Обсыпка пудрой 4. Укладка, упаковка
4
МСХ (растениеводство)

302
Өсімдік шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
3302109000
Тағам өнеркәсібінде пайдалануға арналған препараттар
Кешенді тағамдық қоспа "Ванилин" (Тағамдық хош иістендіргіш Ванилин)
Белгілі бір түрдегі шикізаттан және (немесе) құрамдас материалдардан тауар өндіру
1. Шикізат пен материалдарды қабылдау
2. Шикізат сапасын бақылау (сертификаттарға сәйкестігі, сыртқы түрі, таңбалануы)
3. Шикізатты дайындау
4. Құрамдастарды мөлшерлеуге дайындау
5. Мальтодекстринді мөлшерлеу
6. Декстрозаны мөлшерлеу
7. Хош иістендіргіштерді (Рованил, Родиаром) мөлшерлеу
8. Кремний диоксидін мөлшерлеу
9. Құрамдастарды араластыру (қоспаны дайындау)
10. Өнімді гомогенизациялау (біркелкілігін қамтамасыз ету)
11. Дайын өнім сапасын бақылау
12. Өлшеп салу және қаптау
12
1. Шикізатты қабылдау, бақылау және дайындау (елеу, сапасын тексеру).
2. Құрамдастарды рецептураға сәйкес мөлшерлеу.
3. Біртекті күйге дейін араластыру және гомогенизациялау.
4. Сапаны бақылау, өлшеп салу және қаптау
4
АШМ (өсімдік шаруашылығы)
303
Өсімдік шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
3824995500
Құю қалыптарын немесе құю өзекшелерін өндіруге арналған өзге дайын байланыстырушы заттар; басқа жерде аталмаған немесе енгізілмеген химиялық өнімдер мен препараттар, химия немесе аралас өнеркәсіп салаларының өнімдері (табиғи өнімдер қоспаларынан тұратын препараттарды қоса алғанда): май қышқылдары мен глицериннің күрделі моно-, ди- және триэфирлерінің қоспалары (майларға арналған эмульгаторлар)
Балмұздаққа арналған "Тұрақтандырғыш-эмульгатор" кешенді тағамдық қоспасы
Белгілі бір түрдегі шикізаттан және (немесе) құрамдас материалдардан тауар өндіру
1. Шикізат пен материалдарды қабылдау
2. Шикізат сапасын бақылау (сертификаттарға сәйкестігі, сыртқы түрі, таңбалануы)
3. Шикізатты дайындау
4. Құрамдастарды мөлшерлеуге дайындау
5. "Тұрақтандырғыш-эмульгатор 452" кешенді тағамдық қоспасын мөлшерлеу
6. "Тұрақтандырғыш-эмульгатор 456 Int" кешенді тағамдық қоспасын мөлшерлеу
7. Мальтодекстринді мөлшерлеу
8. "Ванилин" хош иістендіргішін мөлшерлеу
9. Құрамдастарды араластыру (қоспаны дайындау)
10. Өнімді біртекті күйге дейін гомогенизациялау
11. Дайын өнім сапасын бақылау
12. Өлшеп салу және қаптау
11
1. Шикізатты қабылдау, бақылау және дайындау (елеу, сапасын тексеру).
2. Құрамдастарды рецептураға сәйкес мөлшерлеу.
3. Біртекті күйге дейін араластыру және гомогенизациялау.
4. Сапаны бақылау, өлшеп салу және қаптау
4
АШМ (өсімдік шаруашылығы)
304
Өсімдік шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
1702909500
Өзгелері, оның ішінде инвертті қант және құрғақ күйінде 50 масс.% фруктоза қамтитын өзге қанттар мен қант шәрбаттары
Кешенді тағамдық қоспа "сироп"
Белгілі бір түрдегі шикізаттан және (немесе) құрамдас материалдардан тауар өндіру
1. Шикізат пен материалдарды қабылдау
2. Шикізат сапасын бақылау (сертификаттарға сәйкестігі, сыртқы түрі, таңбалануы)
3. Шикізатты дайындау
4. Суды дайындау
5. Құрамдастарды мөлшерлеуге дайындау
6. Құрамдастарды мөлшерлеу
7. Құрамдастарды араластыру (қоспаны дайындау)
8. Рецептуралық қоспаны қайнату
9. Өнімді біртекті күйге дейін гомогенизациялау
10. Салқындату
11. Дайын өнім сапасын бақылау
12. Өлшеп салу және қаптау
12
1. Шикізатты қабылдау, бақылау және дайындау (елеу, сапасын тексеру).
2. Құрамдастарды рецептураға сәйкес мөлшерлеу.
3. Біртекті күйге дейін араластыру, қайнату және гомогенизациялау.
4. Салқындату
5. Сапаны бақылау, өлшеп салу және қаптау
5
АШМ (өсімдік шаруашылығы)

302
Переработка растениеводческой продукции
3302109000
Препараты для использования в пищевой промышленности
Комплексная пищевая добавка "Ванилин" (Ароматизатор пищевой Ванилин)
Производство товара из определенного вида сырья и (или) комплектующих материалов
1.Приемка сырья и материалов 2.Контроль качества сырья (соответствие сертификатам, внешний вид, маркировка)
3.Подготовка сырья
4.Подготовка компонентов к дозированию
5.Дозирование мальтодекстрина
6.Дозирование декстрозы
7.Дозирование ароматизаторов (Рованил, Родиаром)
8.Дозирование диоксида кремния
9.Смешивание компонентов (приготовление смеси)
10.Гомогенизация продукта (обеспечение равномерности)
11.Контроль качества готового продукта
12.Фасовка и упаковка
12
1. Приемка, контроль и подготовка сырья (просев, проверка качества).
2. Дозирование компонентов согласно рецептуре.
3. Смешивание и гомогенизация до однородного состояния.
4. Контроль качества, фасовка и упаковка
4
МСХ (растениеводство)
303
Переработка растениеводческой продукции
3824995500
Прочие готовые связующие вещества для производства литейных форм или литейных стержней; продукты и препараты химические, химической или смежных отраслей промышленности (включая препараты, состоящие из смесей природных продуктов), в другом месте не поименованные или не включенные: смеси сложных моно-, ди- и три-эфиров жирных кислот и глицерина (эмульгаторы для жиров)
Комплексная пищевая добавка "Стабилизатор-эмульгатор" для мороженого
Производство товара из определенного вида сырья и (или) комплектующих материалов
1.Приемка сырья и материалов
2.Контроль качества сырья (соответствие сертификатам, внешний вид, маркировка)
3.Подготовка сырья
4.Подготовка компонентов к дозированию
5.Дозирование комплексной пищевой добавки "Стабилизатор-эмульгатор 452"
6.Дозирование комплексной пищевой добавки "Стабилизатор-эмульгатор 456 Int"
7. Дозирование мальтодекстрина
8. Дозирование ароматизатора "Ванилин"
9.Смешивание компонентов (приготовление смеси)
10.Гомогенизация продукта до однородного состояния
11.Контроль качества готового продукта
12.Фасовка и упаковка
11
1. Приемка, контроль и подготовка сырья (просев, проверка качества).
2. Дозирование компонентов согласно рецептуре.
3. Смешивание и гомогенизация до однородного состояния.
4. Контроль качества, фасовка и упаковка
4
МСХ (растениеводство)
304
Переработка растениеводческой продукции
1702909500
Прочие, включая инвертный сахар и прочие сахара и сахарные сиропы, содержащие в сухом состоянии 50 мас.% фруктозы
Комплексная пищевая добавка "сироп"
Производство товара из определенного вида сырья и (или) комплектующих материалов
1.Приемка сырья и материалов
2.Контроль качества сырья (соответствие сертификатам, внешний вид, маркировка)
3.Подготовка сырья 4. Подготовка воды
5.Подготовка компонентов к дозированию
6.Дозирование компонентов
7.Смешивание компонентов (приготовление смеси) 8.Уваривание рецептурной смеси
9.Гомогенизация продукта до однородного состояния 10.Охлаждение
11.Контроль качества готового продукта
12.Фасовка и упаковка
12
1. Приемка, контроль и подготовка сырья (просев, проверка качества).
2. Дозирование компонентов согласно рецептуре.
3. Смешивание, уваривание и гомогенизация до однородного состояния.
4.Охлождение
5. Контроль качества, фасовка и упаковка
5
МСХ (растениеводство)

305
Өсімдік шаруашылығы өнімдерін өңдеу
2101 12 920 1
Таза салмағы 3 кг аспайтын бастапқы қаптамадағы сығындылар, эссенциялар немесе кофе концентраттары негізіндегі дайын өнімдер
Ерітілетін кофе сусыны
Шикізаттың және (немесе) компоненттердің белгілі бір түрінен тауарларды өндіру
1. Шикізат пен материалдарды қабылдау (енгізуді бақылау)
2. Шикізат пен материалдарды сақтау
3. Салмақ өлшеу
4. Жүктеу
5. Алдын ала қоспаны дайындау
6. Араластыру
7. Бөлу
8. Салу, орау, таңбалау
9. Дайын өнімнің сапасын бақылау
10. Дайын өнімді сақтау және тасымалдау
10
1. Салмақ өлшеу
2. Жүктеу
3. Араластыру
4. Бөлу 5. Салу, орау, таңбалау
5
АШМ (өсімдік шаруашылығы)
306
Өсімдік шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
2101 20 920 0
Шәй немесе мате сығындыларына, эссенцияларына немесе концентраттарына негізделген басқа да дайын өнімдер
Ерітілетін шай сусыны
Шикізаттың және (немесе) компоненттердің белгілі бір түрінен тауарларды өндіру
1. Шикізат пен материалдарды қабылдау (енгізуді бақылау)
2. Шикізат пен материалдарды сақтау
3. Салмақ өлшеу
4. Жүктеу
5. Алдын ала қоспаны дайындау
6. Араластыру
7. Бөлу
8. Салу, орау, таңбалау
9. Дайын өнімнің сапасын бақылау
10. Дайын өнімді сақтау және тасымалдау
10
1. Салмақ өлшеу
2. Жүктелу
3. Араластыру
4. Бөлу 5. Салу, орау, таңбалау
5
АШМ (өсімдік шаруашылығы)
307
Өсімдік шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
2207100000
Көлемі бойынша 80% немесе одан да көп спирт концентрациясы бар денатуратылмаған этил спирті
Денатуратталмаған биоэтанол
Шикізаттың және (немесе) компоненттердің белгілі бір түрінен тауарларды өндіру
1. Шикізатты дайындау
2. Гидролиз/ қанттау крахмалды қантқа айналдыру (ферменттердің көмегімен)
3. Ашыту 4. Дистилляция алкогольді ашытқылардан бөлу және оның концентрациясын арттыру 5. Сусыздандыру (ректификация)
5
1. Шикізатты дайындау
2. Ашыту
3. Сусыздандыру (ректификация)
3
АШМ (өсімдік шаруашылығы)
308
Өсімдік шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
2207200000
Этил спирті және кез келген концентрациядағы денатуратталған басқа спирттер
Денатуратталған биоэтанол
Шикізаттың және (немесе) компоненттердің белгілі бір түрінен тауарларды өндіру
1. Шикізатты дайындау
2. Гидролиз/ қанттау крахмалды қантқа айналдыру (ферменттердің көмегімен)
3. Ашыту 4. Дистилляция алкогольді ашытқылардан бөлу және оның концентрациясын арттыру 5. Сусыздандыру (ректификация)
6. Денатурация процесі
6
1. Шикізатты дайындау
2. Ашыту
3. Сусыздандыру (ректификация)
4. Денатурация процесі
4
АШМ (өсімдік шаруашылығы)
309
Өсімдік шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
2912190000
Құрамында оттегі бар басқа функционалдық тобы бар немесе жоқ альдегидтер; альдегидтердің циклдік полимерлері; параформальдегид, құрамында оттегі бар басқа функционалдық тобы жоқ ациклді альдегидтер: басқа
Эфироальдегидті фракция
Шикізаттың және (немесе) компоненттердің белгілі бір түрінен тауарларды өндіру
1.Шикізатты дайындау

305
Переработка растениеводческой продукции
2101129201
Готовые продукты на основе экстрактов, эссенций или концентратов кофе в первичных упаковках нетто массой не более 3 кг
Напиток кофейный растворимый
Производство товара из определенного вида сырья и (или) комплектующих материалов
1. Прием сырья и материалов (входной контроль)
2. Хранение сырья и материалов
3. Взвешивание
4.Загрузка
5. Приготовление премикса
6. Смешивание
7. Сепарирование
8. Фасовка, упаковка, маркировка
9. Контроль качества готовой продукции 10. Хранение и транспортировка готовой продукции
10
1. Взвешивание
2. Загрузка
3. Смешение
4. Сепарирование 5. Фасовка, упаковка, маркировка
5
МСХ (растениеводство)
306
Переработка растениеводческой продукции
2101209200
Прочие готовые изделия на основе экстрактов, эссенций или концентратов чая или мате
Напиток чайный растворимый
Производство товара из определенного вида сырья и (или) комплектующих материалов
1. Прием сырья и материалов (входной контроль)
2. Хранение сырья и материалов
3. Взвешивание
4.Загрузка
5. Приготовление премикса
6. Смешивание
7. Сепарирование
8. Фасовка, упаковка, маркировка
9. Контроль качества готовой продукции 10. Хранение и транспортировка готовой продукции
10
1. Взвешивание
2. Загрузка
3. Смешение
4. Сепарирование 5. Фасовка, упаковка, маркировка
5
МСХ (растениеводство)
307
Переработка растениеводческой продукции
2207100000
Спирт этиловый неденатурированный, с концентрацией спирта 80 об.% или более
Биоэтанол неденатурированный
Производство товара из определенного вида сырья и (или) комплектующих материалов
1.Подготовка сырья
2.Гидролиз/ осахаривание превращение крахмала в сахар с помощью ферментов
3. Ферментация (брожение) 4.Дистилляция отделение спирта от бражки и повышение его концентрации 5.Обезвоживание (ректификация)
5
1. Подготовка сырья 2.Ферментация
(бражение)
3. Обезвоживание (ректификация)
3
МСХ (растениеводство)
308
Переработка растениеводческой продукции
2207200000
Спирт этиловый и прочие спирты, денатурированные, любой концентрации
Биоэтанол денатурированный
Производство товара из определенного вида сырья и (или) комплектующих материалов
1. Подготовка сырья
2.Гидролиз/ осахаривание превращение крахмала в сахар с помощью ферментов
3. Ферментация (брожение) 4.Дистилляция отделение спирта от бражки и повышение его концентрации 5.Обезвоживание (ректификация)
6. Процесс денатурации
6
1. Подготовка сырья. 2.Ферментация (брожение)
3. Обезвоживание (ректификация)
4. Процесс денатурации
4
МСХ (растениеводство)
309
Переработка растениеводческой продукции
2912190000
Альдегиды, содержащие или не содержащие другую кислородсодержащую функциональную группу; полимеры альдегидов циклические; пара формальдегид, альдегиды ациклические, не содержащие другую кислородсодержащую функциональную группу: прочие
Эфироальдегидная фракция
Производство товара из определенного вида сырья и (или) комплектующих материалов
1.Подготовка сырья

2. Бастапқы айдау
3. Ректификация 4.Конденсация және салқындату
4
1.Шикізатты дайындау.
2. Бастапқы айдау
3. Ректификация
4. Конденсация және салқындату
4
АШМ (өсімдік шаруашылығы)
310
Өсімдік шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
1704906500
Құрамында какао жоқ, қанттан жасалған кондитерлік өнімдер түріндегі жеміс пастасын қоса алғанда, сағыз және желе түріндегі кондитерлік өнімдер
Желатин негізіндегі мармелад
Белгілі бір түрдегі шикізаттан және (немесе) жиынтықтаушы материалдардан тауар өндіру
1. Шикізатты өндіріске дайындау
2. Желатин және тағамдық қышқыл ерітінділерін дайындау
3. Рецептуралық қоспаны дайындау
4. Рецептуралық қоспаны қайнату
5. Желелік массаны қалыптау
6. Мармеладты құю және құрылымын қалыптастыру
7. Желелік корпустарды жылтырату
8. Дайын өнімді өлшеп - орау, буып - түю және таңбалау
8
1. Рецептуралық қоспаны дайындау
2. Мармеладты құю және құрылымын қалыптастыру
3. Желелік корпустарды жылтырату
4. Дайын өнімді өлшеп - орау, буып - түю және таңбалау
4
АШМ
(өсімдік шаруашылығы)
311
Өсімдік шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
1806903100
Өзге шоколад және одан жасалған салмасы бар өнімдер
Агар негізіндегі мармелад
Белгілі бір түрдегі шикізаттан және (немесе) жиынтықтаушы материалдардан тауар өндіру
1. Шикізатты өндіріске дайындау
2. Агар және кристалдық тағамдық қышқыл ерітінділерін дайындау
3. Рецептуралық қоспаны дайындау
4. Рецептуралық қоспаны қайнату
5. Желелік массаны қалыптау
6. Мармеладты құю және құрылымын қалыптастыру
7. Глазурь жағу
8. Дайын өнімді өлшеп - орау, буып - түю және таңбалау
8
1. Рецептуралық қоспаны дайындау
2. Мармеладты құю және құрылымын қалыптастыру
3. Глазурь жағу
4. Дайын өнімді өлшеп - орау, буып - түю және таңбалау
4
АШМ
(өсімдік шаруашылығы)
312
Өсімдік шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
1806329000
Құрамында какао бар, бірақ салмасы жоқ, брикеттер, пластиналар немесе тақташалар түріндегі өзге дайын тағам өнімдері
Құрамында какао бар, бірақ салмасы жоқ, брикеттер, пластиналар немесе тақташалар түріндегі өзге дайын тағам өнімдері
Белгілі бір түрдегі шикізаттан және (немесе) жиынтықтаушы материалдардан тауар өндіру
1. Шикізатты өндіріске дайындау
2. Шоколад массасына арналған компоненттерді араластыру
3. Рецептуралық қоспаны ұнтақтау
4. Шоколад массасын сұйылту
5. Конширлеу
6. Темперлеу
7. Шоколад массасына ірі қоспаларды енгізу
8. Шоколадты құю
9. Қалыптардан шығару және салқындату 10. Орау, буып - түю
11. Сапаны бақылау
11
1. Рецептуралық қоспаны ұнтақтау
2. Шоколад массасын сұйылту
3. Темперлеу
4. Орау, буып - түю
4
АШМ
(өсімдік шаруашылығы)
313
Өсімдік шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
1905321900
Толық немесе ішінара шоколадпен немесе құрамында какао бар өзге өнімдермен қапталған өзге вафлилер мен вафли пластинкалары
Вафлилер және вафли пластинкалары
Белгілі бір түрдегі шикізаттан және (немесе) жиынтықтаушы материалдардан тауар өндіру

2. Первичная перегонка
3.Ректификация. 4.Конденсация и охлаждение
4
1.Подготовка сырья
2. Первичная перегонка
3.Ректификация. 4.Конденсация и охлаждение
4
МСХ (растениеводство)
310
Переработка растениеводческой продукции
1704906500
Кондитерские изделия в виде резинки и желе, включая фруктовую пасту в виде кондитерских изделий из сахара, не содержащие какао
Мармелад на желатине
Производство товаров из определенного вида сырья и (или) комплектующих материалов
1. Подготовка сырья к производству
2. Приготовление растворов желатина, пищевой кислоты
3. Приготовление рецептурной смеси
4. Уваривание рецептурной смеси
5. Разделка желейной массы
6. Отливка мармелада и его структурообразование
7. Глянцевание желейных корпусов
8. Фасовка, упаковка, маркировка готовой продукции
8
1. Приготовление рецептурной смеси
2. Отливка мармелада и его структурообразование
3. Глянцевание желейных корпусов
4. Фасовка, упаковка, маркировка готовой прдукции
4
МСХ (растениеводство)
311
Переработка растениеводческой продукции
1806903100
Прочий шоколад и изделия из него, с начинкой
Мармелад на агаре
Производство товаров из определенного вида сырья и (или) комплектующих материалов
1. Подготовка сырья к производству
2. Приготовление растворов агара, пищевой кристаллической кислоты
3. Приготовление рецептурной смеси
4. Уваривание рецептурной смеси
5. Разделка желейной массы
6. Отливка мармелада и его структурообразование
7. Глазирование
8. Фасовка, упаковка, маркировка готовой продукции
8
1. Приготовление рецептурной смеси
2. Отливка мармелада и его структурообразование
3. Глазирование
4. Фасовка, упаковка, маркировка готовой продукции
4
МСХ (растениеводство)
312
Переработка растениеводческой продукции
1806329000
Прочие готовые пищевые продукты, содержащие какао, но без начинки, находящиеся в форме брикетов, пластин или плиток
Прочие готовые пищевые продукты, содержащие какао, но без начинки, находящиеся в форме брикетов, пластин или плиток
Производство товаров из определенного вида сырья и (или) комплектующих материалов
1. Подготовка сырья к производству 2. Смешивание компонентов для шоколадной массы
3. Измельчение рецептурной смеси
4. Разведение шоколадной массы
5. Конширование
6. Темперирование
7. Внесение крупных добавок в шоколадную массу
8. Отливка шоколада
9. Охлаждение и выколотка из форм 10. Завертка, упаковка
11. Контроль качества
11
1. Измельчение рецептурной смеси
2. Разведение шоколадной массы
3. Темперирование
4. Завертка, упаковка
4
МСХ (растениеводство)
313
Переработка растениеводческой продукции
1905321900
Прочие вафли и вафельные облатки, полностью или частично покрытые шоколадом или другими изделиями, содержащими какао
Вафли и вафельные облатки
Производство товаров из определенного вида сырья и (или) комплектующих материалов

1. Шикізатты дайындау
2. Вафли қамырын илеу
3. Вафлиды пісіру
4. Салқындату
5. Қант ұнтағын ұнтақтау
6. Салманы дайындау
7. Вафлиді салмамен толтыру
8. Вафлиді қалыптау
9. Буып-түю
10. Сапаны бақылау
10
1. Вафли қамырын илеу
2. Вафлиды пісіру
3. Вафлиді салмамен толтыру
4. Буып-түю
4
АШМ
(өсімдік шаруашылығы)
";
көрсетілген бұйрыққа сәйкес бекітілген фармацевтикалық өнеркәсібіндегі өндіріс, өндірістік және технологиялық операциялар шарттары осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрыққа сәйкес бекітілген медицина өнеркәсібіндегі өндіріс, өндірістік және технологиялық операциялар шарттарында:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 205 – 206-жолдарымен толықтырылсын:
"
205
Медицина өнеркәсібі
4015120001
Қатты резеңкеден басқа, вулканизацияланған резеңкеден жасалған, әртүрлі мақсаттарға арналған киім және киім аксессуарлары (қолғаптарды, қолғаптарды және қолғаптарды қоса алғанда): қолғаптар, қолғаптар және қолғаптар: медициналық, хирургиялық, стоматологиялық немесе ветеринариялық мақсаттарда қолданылатын: хирургиялық
Медициналық бұйым
1. Фармацевтикалық қызметті жүзеге асыруға лицензияның болуы кіші түрі – медициналық бұйымдарды өндіру.
2. Тиісті Медициналық бұйымға тіркеу куәлігінің болуы.
3. НҚА талаптарына сәйкес ISO 13485 немесе ISO 9001 талаптарына сәйкес сертификатталған компанияның сапа менеджменті жүйесінің болуы. 4. Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жасалған арнайы инвестициялық шарт аясында өндірістік қызметті жүзеге асыру;
1. Шикізат пен материалдардың кіріс бақылауы
2. Шикізатты, материалдарды және жабдықтарды дайындау: пергамент қағазы, жоғарғы және төменгі қабаттағы қаптама материалдары, in-bulk қолғаптар, скотч, таңбалау бояуы, медициналық бұйымдарды қаптауға арналған жабдықтар, лайықты үй-жай
3. Таңбалаудың салынуы
4. Қолғаптардың ішкі бірінші қаптамасы, таңбалау
5. Қолғаптардың конверттерге, топтық қоробкаларға екінші қаптамасы, таңбалау
6. Тасымалдау қаптамасы
7. Аралық бақылау
8. Стерилизация 9.Дайын өнімнің сапасын бақылау және стерильділікке сәйкестігін тексеру
9
1. Шикізат пен материалдардың кіріс бақылауы
2. Шикізатты, материалдарды және жабдықтарды дайындау: пергамент қағазы, жоғарғы және төменгі қабаттағы қаптама материалдары, in-bulk қолғаптар, скотч, таңбалау бояуы, медициналық бұйымдарды қаптауға арналған жабдықтар, лайықты үй-жай
3. Таңбалаудың салынуы
4. Қолғаптардың ішкі бірінші қаптамасы, таңбалау
5. Қолғаптардың конверттерге, топтық қоробкаларға екінші қаптамасы, таңбалау
6. Тасымалдау қаптамасы

1. Подготовка сырья
2. Замес вафельного теста
3. Выпечка вафельного листа
4. Охлаждение
5. Размол сахарной пудры
6. Приготовление начинки
7. Наполнение вафель начинкой
8. Формирование вафель
9. Упаковка
10. Контроль качества
10
1. Замес вафельного теста 2. Выпечка вафельного листа
3. Наполнение вафель начинкой
4. Упаковка
4
МСХ (растениеводство)
";
условия производства, производственные и технологические операций фармацевтической промышленности, утвержденные указанным приказом, изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
в условиях производства, производственных и технологических операциях медицинской промышленности, утвержденных указанным приказом:
дополнить строками, порядковые номера 205 – 206, следующего содержания:
"
205
Медицинская промышленность
4015120001
Одежда и принадлежности к одежде (включая перчатки, рукавицы и митенки) из вулканизованной резины, кроме твердой резины, для различных целей: перчатки, рукавицы и митенки: используемые для медицинских, хирургических, стоматологических или ветеринарных целей: хирургические
Медицинское изделие
1. Наличие лицензии на осуществление фармацевтической деятельности подвид - производство медицинских изделий.
2. Наличие регистрационного удостоверения на медицинское изделие.
3. Наличие системы менеджмента качества компании, сертифицированной в соответствии с требованиями ГОСТ ISO 13485-2017 или ISO 9001 согласно требованиям НПА. 4. Осуществление производственной деятельности в рамках специального инвестиционного контракта, заключенного в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1. Входной контроль сырья и материалов 2. Подготовка сырья, материалов и оборудований: Бумага подпергамент, упаковочные материалы верхний и нижний слой, перчатки in-bulk, скотч, краска маркировочная, оборудование для упаковки МИ, надлежащее помещение
3. Нанесение маркировки
4 Внутренняя первичная упаковка перчаток, маркировка
5. Вторичная упаковка перчаток в конверты, групповые коробки маркировка
6. Транспортная упаковка
7. Промежуточный контроль
8. Стерилизация 9. Контроль качества готовой продукции и проверка на соответствие стерильности
9
1. Входной контроль сырья и материалов 2. Подготовка сырья, материалов и оборудований: Бумага подпергамент, упаковочные материалы верхний и нижний слой, перчатки in-bulk, скотч, краска маркировочная, оборудование для упаковки МИ, надлежащее помещение
3. Нанесение маркировки
4 Внутренняя первичная упаковка перчаток, маркировка
5. Вторичная упаковка перчаток в конверты, групповые коробки маркировка
6. Транспортная упаковка

7. Аралық бақылау
8. Стерилизация 9.Дайын өнімнің сапасын бақылау және стерильділікке сәйкестігін тексеру
9
ДСМ (ММБ және МТ)
206
Медицина өнеркәсібі
4015120009
Қатты резеңкеден басқа, вулканизацияланған резеңкеден жасалған, әртүрлі мақсаттарға арналған киім және киім аксессуарлары (қолғаптарды, қолғаптарды және қолғаптарды қоса алғанда): қолғаптар, қолғаптар және қолғаптар: медициналық, хирургиялық, стоматологиялық немесе ветеринариялық мақсаттарда қолданылатындар: басқалары
Медициналық бұйым

7. Промежуточный контроль
8. Стерилизация 9. Контроль качества готовой продукции и проверка на соответствие стерильности
9
МЗ (ИМН и МТ)
206
Медицинская промышленность
4015120009
Одежда и принадлежности к одежде (включая перчатки, рукавицы и митенки) из вулканизованной резины, кроме твердой резины, для различных целей: перчатки, рукавицы и митенки: используемые для медицинских, хирургических, стоматологических или ветеринарных целей: прочие
Медицинское изделие

1. Фармацевтикалық қызметті жүзеге асыруға лицензияның болуы кіші түрі – медициналық бұйымдарды өндіру.
2. Тиісті Медициналық бұйымға тіркеу куәлігінің болуы.
3. НҚА талаптарына сәйкес ISO 13485 немесе ISO 9001 талаптарына сәйкес сертификатталған компанияның сапа менеджменті жүйесінің болуы. 4.Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жасалған арнайы инвестициялық шарт аясында өндірістік қызметті жүзеге асыру;
1. Шикізат пен материалдардың кіріс бақылауы
2. Шикізат пен материалдарды дайындау
3. Қаптама жасау
4. Қаптау (жеке қаптамаға жұптап)
5. Қаптау
6. Таңбалау
7. Стерилизация (стерильді түрде шығарылатын өнімдер үшін)
8. Өнімнің сапасын бақылау
8
1. Шикізат пен материалдардың кіріс бақылауы
2. Шикізат пен материалдарды дайындау
3. Қаптама жасау
4. Қаптау (жеке қаптамаға жұптап)
5. Қаптау
6. Таңбалау
7. Стерилизация (стерильді түрде шығарылатын өнімдер үшін)
8. Өнімнің сапасын бақылау
8
ДСМ (ММБ және МТ)
";
көрсетілген бұйрыққа сәйкес бекітілген ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндіру өндіріс, өндірістік және технологиялық операциялар шарттарында:
реттік нөмірі 1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1
Ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндіру
3002420000
Фармацевтикалық өнім (ветеринарияда қолдану үшін),
Ірі қара малдың тейлериозына қарсы вакцина
Ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндіру жөніндегі қызметпен айналысуға арналған лицензиялар және дәрілік заттар өндірісінің Еуразиялық экономикалық одақтың тиісті өндірістік практикасы қағидаларының талаптарына сәйкестігі сертификатының болуы (GMP)
1) Өлшеу, және шикізат пен материалдардың кіріс тексеруі
2) Ірі қара малының тейлериозына қарсы криоконсервіленген штаммын еріту
3) Бұзауларды сатып алу және оларды тейлериоз қоздырғышының вирулентті штаммымен жұқтыру
4) Ыдыстарды дайындау және сапасын бақылау
5) Аспаптарды дайындау және сапасын бақылау
6) Аспаптарды, жабдықтарды және биореакторды дайындау
7) Theileria annulata шизонттар басып алған лимфоидты жасушаларды оқшаулау
8) Инфекцияланған жасушаларды өсу ортасында өсіру: суспензиялы жасуша популяциясы пайда болғанға дейін 20-40 күн ішінде роликті колбада бірінші рет өсіру
9) Өнеркәсіптік биореактордағы терендетілген үнеме суспензиялық әдісімен өсіру
10) Вакцинаның қаптамасы
11) Вакцинаны таңбалау, орау және сақтау 12) Вакцинаның тиімділігін бақылау
12
1) Өлшеу, және шикізат пен материалдардың кіріс тексеруі
2) Аспаптарды, жабдықтарды дайындау
3) Вакцинаның қаптамасы
4) Вакцинаны таңбалау, орау және сақтау
5) Вакцинаның тиімділігін бақылау
5
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
";
реттік нөмірі 72-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
72
Ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндіру

1. Наличие лицензии на осуществление фармацевтической деятельности подвид - производство медицинских изделий.
2. Наличие регистрационного удостоверения на соответствующее медицинское изделие.
3. Наличие системы менеджмента качества компании, сертифицированной в соответствии с требованиями ISO 13485-2017 или ISO 9001 согласно требованиям НПА. 4. Осуществление производственной деятельности в рамках специального инвестиционного контракта, заключенного в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1. Входной контроль сырья и материалов
2. Подготовка сырья и материалов
3. Изготовление упаковки
4. Расфасовка (в индивидуальную упаковку попарно)
5. Упаковка
6. Маркировка
7. Стерилизация (для изделий выпускаемых в стерильном виде)
8. Контроль качества продукции
8
1. Входной контроль сырья и материалов
2. Подготовка сырья и материалов
3. Изготовление упаковки
4. Расфасовка (в индивидуальную упаковку попарно)
5. Упаковка
6. Маркировка
7. Стерилизация (для изделий выпускаемых в стерильном виде)
8. Контроль качества продукции
8
МЗ (ИМН и МТ)
";
в условиях производства, производственных и технологических операциях производства препаратов ветеринарного назначения, утвержденных указанным приказом:
строку, порядковый номер 1, изложить в следующей редакции:
"
1
Производство препаратов ветеринарного назначения
3002420000
Фармацевтическая продукция (для применения в ветеринарии),
Вакцина против тейлериоза крупного рогатого скота
Наличие лицензии на занятие деятельностью по производству препаратов ветеринарного назначения и наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей проивзводственной практики Евразийского Экономического союза (GMP)
1. Взвешивание, и (или) входной контроль сырья и материалов
2. Размораживание криоконсервированного штамма вакцины против тейлериоза крупного рогатого скота; 3. Закуп телят и заражение их вирулентным штаммом возбудителя тейлериоза;
4. Подготовка и контроль качества посуды;
5. Подготовка и контроль инструментов;
6. Подготовка приборов,оборудования и биореактора;
7. Выделения лимфоидных клеток, инвазированных шизонтами Theileria annulata;
8. Культивирование зараженных клеток в среде для роста: первичное культирование в роллерном сосуде в течение 20-40 дней до образования суспензионной популяции клеток;
9. Культирование глубинным периодическим суспензионным способом в промышленное биореакторе;
10. Расфасовка вакцины;
11.Маркировка, упаковка и хранение вакцины.
12. Контроль эффективности вакцины.
12
1. Взвешивание, и (или) входной контроль сырья и материалов 2. Подготовка приборов,оборудовани; 3.Расфасовка вакцины.
4. Маркировка, упаковка и хранение вакцины.
5. Контроль эффективности вакцины.
5
Министерство сельского хозяйства РК (КВКН МСХ РК)
";
строку, порядковый номер 72, изложить в следующей редакции:
"
72
Производство препаратов ветеринарного назначения

3808948000
Инсектицидтер, родентицидтер, фунгицидтер, гербицидтер, өскінге қарсы құралдар және өсімдіктердің өсуін реттегіштер, бөлшек саудаға арналған нысандарға немесе қаптамаларға салынған не дайын препараттар немесе бұйымдар түрінде ұсынылған (мысалы, күкіртпен өңделген таспалар, фитильдер мен шамдар, шыбынға арналған жабысқақ қағаз); өзгелері.
"Дезостерил-ЛАЙТ" дезинфекциялау құралы (ерітінді)
Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің 2023 жылғы 12 желтоқсандағы № 150 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағындағы ветеринариялық мақсаттағы дезинфекциялау, дезинсекциялық және дезакаризациялық құралдарының айналысын реттеу қағидаларының талаптарына сәйкес дезинфекциялық құралдар өндірісінің сәйкестігі сертификатының және ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндіру жөніндегі қызметпен айналысуға лицензияның болуы тиіс
1) Су дайындау 2) Шикізат компоненттерін дайындау 3) Араластыру 4) Сапаны бақылау 5) Құю, қаптау, таңбалау
5

3808948000
Инсектициды, родентициды, фунгициды, противовсходовые средства и регуляторя роста растений, средства дезинфицирующие и аналогичные им, расфасованные в формы или упаковки для розничной продажи или представленные в виде готовых препаратов или изделий (например, ленты, обработанные серой, фитили и свечи, и бумага липкая от мух); прочие
Средство дезинфицирующее "Дезостерил-ЛАЙТ"
Наличие лицензии на занятие деятельностью по производству препаратов ветеринарного назначения и наличие сертификата соответствия производства средств требованиям Правил регулирования обращения дезинфицирующих, дезинсекционных и дезакаризационных средств ветеринарного назначения на таможенной территории Евразийского экономического союза, утвержденных Решением Совета Евразийской экономической комиссии от 12 декабря 2023 года № 150.
1) Водоподготовка 2) Подготовка сырьевых компонентов
3) Смешивание 4) Контроль качества 5) Фасовка, упаковка, маркировка.
5

1) Су дайындау 2) Шикізат компоненттерін дайындау 3)Араластыру 4) Сапаны бақылау
4
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі (ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 80 – 105-жолдарымен толықтырылсын:
"
80
Ауыл шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу
8523529001
Жақындату қағидатына негізделген арнайы белгілері бар карточкалар мен биркалар
Ауыл шаруашылығы жануарларын (Ірі қара мал, Ұсақ мал) сәйкестендіруге арналған радиожиілікті (электрондық) құлақ сырғасы
ICAR сертификаты. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 7-1/68 бұйрығына сәйкес. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2015 жылғы 22 мамырда № 11127 болып тіркелген.
1. "Колочка" дайындау
2. Электрондық бирканың артқы бөлігі "Папа" дайындау
3. Электрондық бирканың "чашка" бөлігін дайындау
4. Чипі бар электрондық бирканы дайындау
5. Таңбалау (лазерлік)

1) Водоподготовка
2) Подготовка сырьевых компонентов
3) Смешивание 4) Контроль качества
4
Министерство сельского хозяйства РК (КВКН МСХ РК)
";
дополнить строками, порядковые номера 80 – 105, следующего содержания:
"
80
Переработка сельскохозяйственнной продукции
8523529001
Карточки и бирки с нанесенными специальными метками, действие которых основано на приближении
Радиочастотная (электронная) ушная бирка для идентификации сельскохозяйственных животных (КРС, МРС)
Сертификация ICAR. Согласно Приказу Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 января 2015 года № 7-1/68. Зарегистрирован Министерством юстиции Республики Казахстан 22 мая 2015 года № 11127.
1. Изготовление "колышек"
2. Изготовление задней части электронной бирки "Папа"
3. Изготовление части электронной бирки "чашечка"
4. Изготовление электронной Бирки с чипом
5. Маркировка (лазерная)

6. Қаптау
6
1. "Колочка" дайындау
2. Электрондық бирканың артқы бөлігі "Папа" дайындау
3. Электрондық бирканың "чашка" бөлігін дайындау
4. Чипі бар электрондық бирканы дайындау
5. Таңбалау (лазерлік)
5
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
81
Ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндіру
3002420000
Адам қаны; емдік, профилактикалық немесе диагностикалық мақсаттарда пайдалану үшін дайындалған жануарлардың қаны; иммундық сарысулар, модификацияланған немесе модификацияланбаған, оның ішінде биотехнология әдістерімен алынған өзге де және иммунологиялық өнімдер; вакциналар, токсиндер, микроорганизмдердің дақылдары (ашытқыдан басқа) және ұқсас өнімдер; модификацияланған немесе модификацияланбаған жасушалық дақылдар: вакциналар, токсиндер, микроорганизмдердің дақылдары (ашытқыдан басқа) және ұқсас өнімдер: ветеринариялық вакциналар
Жануарлардың құтырығына инактивацияланған сұйық " RHABDOVAC " вакцина
Ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндіру жөніндегі қызметпен айналысуға арналған лицензиялар және дәрілік заттар өндірісінің Еуразиялық экономикалық одақтың тиісті өндірістік практикасы қағидаларының талаптарына сәйкестігі сертификатының болуы (GMP)

6. Упаковка
6
1. Изготовление "колышек"
2. Изготовление задней части электронной бирки "Папа"
3. Изготовление части электронной бирки "чашечка"
4. Изготовление электронной Бирки с чипом
5. Маркировка (лазерная)
5
МСХ (КВКНМСХ РК)
81
Производство препаратов ветеринарного назначения
3002420000
Кровь человеческая; кровь животных, приготовленная для использования в терапевтических, профилактических или
диагностических целях; сыворотки иммунные, фракции крови прочие и иммунологические продукты, модифицированные или немодифицированные, в том числе полученные методами
биотехнологии; вакцины, токсины, культуры микроорганизмов (кроме дрожжей) и аналогичные продукты; клеточные культуры, модифицированные или немодифицированные: вакцины ветеринарные
Вакцина "RHABDOVAC" инактивированная жидкая против бешенства животных
Наличие лицензии на занятие деятельностью по производству препаратов ветеринарного назначения и наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей проивзводственной практики Евразийского Экономического союза (GMP)

1) Шикізат пен материалдарды дайындау, 2) қоректік ортаны дайындау, 3) құтыру вирусын өсіру, 4) инактивация, 5) тазарту және стандарттау, 6) дәрілік форманы қалыптастыру, 7) құю, 8) жабу, 9) таңбалау, 10) орау, 11) дайын өнімнің сапасын бақылау
11
1) Шикізат пен материалдарды дайындау, 2) қоректік ортаны дайындау, 3) құтыру вирусын өсіру, 4) инактивация, 5) тазарту және стандарттау, 6) дәрілік форманы қалыптастыру, 7) құю, 8) жабу, 9) таңбалау, 10) орау, 11) дайн өнімнің сапасын бақылау
11
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
82
Ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндіру
3002420000
Адам қаны; емдік, профилактикалық немесе диагностикалық мақсаттарда пайдалану үшін дайындалған жануарлардың қаны; иммундық сарысулар, модификацияланған немесе модификацияланбаған, оның ішінде биотехнология әдістерімен алынған өзге де және иммунологиялық өнімдер; вакциналар, токсиндер, микроорганизмдердің дақылдары (ашытқыдан басқа) және ұқсас өнімдер; модификацияланған немесе модификацияланбаған жасушалық дақылдар: вакциналар, токсиндер, микроорганизмдердің дақылдары (ашытқыдан басқа) және ұқсас өнімдер: ветеринариялық вакциналар
Жылқы ринопневмониясына қарсы "EQUIRHIN®" бивалентті вакцинасы
Ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндіру жөніндегі қызметпен айналысуға арналған лицензиялар және дәрілік заттар өндірісінің Еуразиялық экономикалық одақтың тиісті өндірістік практикасы қағидаларының талаптарына сәйкестігі сертификатының болуы (GMP)
1) Шикізат пен материалдарды дайындау 2) Қоректік ортаны дайындау 3) Жасушаларды өсіру 4) Жылқы ринопневмониясы вирустарын өсіру (EHV-1, EHV-4) 5) Құрамында вирус бар сұйықтықты жинау 6) Инактивация 7) Тазалау 8) Стандарттау 9) Орналасу (серия құру, антигендерді біріктіру) 10) Дәрілік форманың қалыптасуы 11) Құю 12) Жабу, таңбалау және орау 13) дайын өнімнің сапасын бақылау
13
1) Шикізат пен материалдарды дайындау 2) Қоректік ортаны дайындау 3) Жасушаларды өсіру 4) Жылқы ринопневмониясы вирустарын өсіру (EHV-1, EHV-4) 5) Құрамында вирус бар сұйықтықты жинау 6) Инактивация 7) Тазалау 8) Стандарттау 9) Орналасу (серия құру, антигендерді біріктіру) 10) Дәрілік форманың қалыптасуы 11) Құю 12) Жабу, таңбалау және орау 13) дайын өнімнің сапасын бақылау
13
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
83
Ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндіру
3002420000
Адам қаны; емдік, профилактикалық немесе диагностикалық мақсаттарда пайдалану үшін дайындалған жануарлардың қаны; иммундық сарысулар, модификацияланған немесе модификацияланбаған, оның ішінде биотехнология әдістерімен алынған өзге де және иммунологиялық өнімдер; вакциналар, токсиндер, микроорганизмдердің дақылдары (ашытқыдан басқа) және ұқсас өнімдер; модификацияланған немесе модификацияланбаған жасушалық дақылдар: вакциналар, токсиндер, микроорганизмдердің дақылдары (ашытқыдан басқа) және ұқсас өнімдер: ветеринариялық вакциналар
Ірі қара және қой малдарының қарасан ауруына қарсы вакцина
Ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндіру жөніндегі қызметпен айналысуға арналған лицензиялар және дәрілік заттар өндірісінің Еуразиялық экономикалық одақтың тиісті өндірістік практикасы қағидаларының талаптарына сәйкестігі сертификатының болуы (GMP)

1) Подготовка сырья и материалов, 2) приготовление питательных сред, 3) культивирование вируса бешенства, 4) инактивация, 5) очистка и стандартизация, 6) формирование лекарственной формы, 7) розлив, 8) укупорка, 9) маркировка, 10) упаковка, 11) контроль качества готовой продукции
11
1) Подготовка сырья и материалов, 2) приготовление питательных сред, 3) культивирование вируса бешенства, 4) инактивация, 5) очистка и стандартизация, 6) формирование лекарственной формы, 7) розлив, 8) укупорка, 9) маркировка, 10) упаковка, 11) контроль качества готовой продукции
11
Министерство сельского хозяйства (Комитет ветеринарного контроля и надзора)
82
Производство препаратов ветеринарного назначения
3002420000
Вакцина "EQUIRHIN®" бивалентная жидкая против ринопневмонии лошадей
Вакцина "EQUIRHIN®" бивалентная жидкая против ринопневмонии лошадей
Наличие лицензии на занятие деятельностью по производству препаратов ветеринарного назначения и наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей проивзводственной практики Евразийского Экономического союза (GMP)
1) Подготовка сырья и материалов
2) Приготовление питательных сред
3) Культивирование клеток
4) Культивирование вирусов ринопневмонии лошадей (EHV-1, EHV-4)
5) Сбор вируссодержащей жидкости
6) Инактивация
7) Очистка
8) Стандартизация
9) Компоновка (составление серии, объединение антигенов)
10) Формирование лекарственной формы
11) Розлив
12) Укупорка, маркировка и упаковка 13) Контроль качества готовой продукции
13
1) Подготовка сырья и материалов
2) Приготовление питательных сред
3) Культивирование клеток
4) Культивирование вирусов ринопневмонии лошадей (EHV-1, EHV-4)
5) Сбор вируссодержащей жидкости
6) Инактивация
7) Очистка
8) Стандартизация
9) Компоновка (составление серии, объединение антигенов)
10) Формирование лекарственной формы
11) Розлив
12) Укупорка, маркировка и упаковка 13) Контроль качества готовой продукции
13
Министерство сельского хозяйства (Комитет ветеринарного контроля и надзора)
83
Производство препаратов ветеринарного назначения
3002420000
Кровь человеческая; кровь животных, приготовленная для использования в терапевтических, профилактических или
диагностических целях; сыворотки иммунные, фракции крови прочие и иммунологические продукты, модифицированные или немодифицированные, в том числе полученные методами
биотехнологии; вакцины, токсины, культуры микроорганизмов (кроме дрожжей) и аналогичные продукты; клеточные культуры, модифицированные или немодифицированные: вакцины ветеринарные
Вакцина против эмфизематозного карбункула крупного рогатого скота и овец
Наличие лицензии на занятие деятельностью по производству препаратов ветеринарного назначения и наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей проивзводственной практики Евразийского Экономического союза (GMP)

1) Шикізат пен материалдарды дайындау 2) Қоректік ортаны дайындау 3) Clostridium chauvoei өндірістік штаммын өсіру 4) Культуралық биомасса алу 5) Инактивация 6) Тазалау 7) Стандарттау 8) Дәрілік нысанды қалыптастыру (қажет болған жағдайда адъювантпен) 9) Құю 10) Жабу 11) Таңбалау және орау 12) Дайын өнімнің сапасын бақылау
12
1) Шикізат пен материалдарды дайындау 2) Қоректік ортаны дайындау 3) Clostridium chauvoei өндірістік штаммын өсіру 4) Культуралық биомасса алу 5) Инактивация 6) Тазалау 7) Стандарттау 8) Дәрілік нысанды қалыптастыру (қажет болған жағдайда адъювантпен) 9) Құю 10) Жабу 11) Таңбалау және орау 12) Дайын өнімнің сапасын бақылау
12
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
84
Ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндіру
3002420000
Адам қаны; емдік, профилактикалық немесе диагностикалық мақсаттарда пайдалану үшін дайындалған жануарлардың қаны; иммундық сарысулар, модификацияланған немесе модификацияланбаған, оның ішінде биотехнология әдістерімен алынған өзге де және иммунологиялық өнімдер; вакциналар, токсиндер, микроорганизмдердің дақылдары (ашытқыдан басқа) және ұқсас өнімдер; модификацияланған немесе модификацияланбаған жасушалық дақылдар: вакциналар, токсиндер, микроорганизмдердің дақылдары (ашытқыдан басқа) және ұқсас өнімдер: ветеринариялық вакциналар
Жылқы сақауына қарсы бивалентті "EQUIADENVAC®" вакцинасы
Ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндіру жөніндегі қызметпен айналысуға арналған лицензиялар және дәрілік заттар өндірісінің Еуразиялық экономикалық одақтың тиісті өндірістік практикасы қағидаларының талаптарына сәйкестігі сертификатының болуы (GMP)
1) Шикізат пен материалдарды дайындау 2) Қоректік ортаны дайындау 3) Өндірістік штаммдарды өсіру 4) Бактериялық биомасса алу 5) Инактивация 6) Тазалау 7) Стандарттау 8) Орналасу (серия құру, антигендерді біріктіру) 9) Дәрілік форманың қалыптасуы 10) Құю 11) Жабу, таңбалау және орау 12) Дайын өнімнің сапасын бақылау
12
1) Шикізат пен материалдарды дайындау 2) Қоректік ортаны дайындау 3) Өндірістік штаммдарды өсіру 4) Бактериялық биомасса алу 5) Инактивация 6) Тазалау 7) Стандарттау 8) Орналасу (серия құру, антигендерді біріктіру) 9) Дәрілік форманың қалыптасуы 10) Құю 11) Жабу, таңбалау және орау 12) Дайын өнімнің сапасын бақылау
12
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
85
Ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндіру
3002420000
Адам қаны; емдік, профилактикалық немесе диагностикалық мақсаттарда пайдалану үшін дайындалған жануарлардың қаны; иммундық сарысулар, модификацияланған немесе модификацияланбаған, оның ішінде биотехнология әдістерімен алынған өзге де және иммунологиялық өнімдер; вакциналар, токсиндер, микроорганизмдердің дақылдары (ашытқыдан басқа) және ұқсас өнімдер; модификацияланған немесе модификацияланбаған жасушалық дақылдар: вакциналар, токсиндер, микроорганизмдердің дақылдары (ашытқыдан басқа) және ұқсас өнімдер: ветеринариялық вакциналар
Ауыл шаруашылығы жануарларының листериозына қарсы құрғақ тірі "LISTVAC" вакцина
Ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндіру жөніндегі қызметпен айналысуға арналған лицензиялар және дәрілік заттар өндірісінің Еуразиялық экономикалық одақтың тиісті өндірістік практикасы қағидаларының талаптарына сәйкестігі сертификатының болуы (GMP)

1) Подготовка сырья и материалов
2) Приготовление питательных сред
3) Культивирование производственного штамма Clostridium chauvoei
4) Получение культуральной биомассы
5) Инактивация
6) Очистка
7) Стандартизация
8) Формирование лекарственной формы (при необходимости с адъювантом)
9) Розлив
10) Укупорка
11) Маркировка и упаковка 12) Контроль качества готовой продукции
12
1) Подготовка сырья и материалов
2) Приготовление питательных сред
3) Культивирование производственного штамма Clostridium chauvoei
4) Получение культуральной биомассы
5) Инактивация
6) Очистка
7) Стандартизация
8) Формирование лекарственной формы (при необходимости с адъювантом)
9) Розлив
10) Укупорка
11) Маркировка и упаковка 12) Контроль готовой продукции
12
Министерство сельского хозяйства (Комитет ветеринарного контроля и надзора)
84
Производство препаратов ветеринарного назначения
3002420000
Кровь человеческая; кровь животных, приготовленная для использования в терапевтических, профилактических или
диагностических целях; сыворотки иммунные, фракции крови прочие и иммунологические продукты, модифицированные или немодифицированные, в том числе полученные методами
биотехнологии; вакцины, токсины, культуры микроорганизмов (кроме дрожжей) и аналогичные продукты; клеточные культуры, модифицированные или немодифицированные: вакцины ветеринарные
Вакцина "EQUIADENVAC®" бивалентная против мыта лошадей
Наличие лицензии на занятие деятельностью по производству препаратов ветеринарного назначения и наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей проивзводственной практики Евразийского Экономического союза (GMP)
1) Подготовка сырья и материалов
2) Приготовление питательных сред
3) Культивирование производственных штаммов
4) Получение бактериальной биомассы
5) Инактивация
6) Очистка
7) Стандартизация
8) Компоновка (составление серии, объединение антигенов)
9) Формирование лекарственной формы
10) Розлив
11) Укупорка, маркировка и упаковка 12) Контроль качества готовой продукции
12
1) Подготовка сырья и материалов
2) Приготовление питательных сред
3) Культивирование производственных штаммов
4) Получение бактериальной биомассы
5) Инактивация
6) Очистка
7) Стандартизация
8) Компоновка (составление серии, объединение антигенов)
9) Формирование лекарственной формы
10) Розлив
11) Укупорка, маркировка и упаковка 12) Контроль качества готовой продукции
12
Министерство сельского хозяйства (Комитет ветеринарного контроля и надзора)
85
Производство препаратов ветеринарного назначения
3002420000
Кровь человеческая; кровь животных, приготовленная для использования в терапевтических, профилактических или
диагностических целях; сыворотки иммунные, фракции крови прочие и иммунологические продукты, модифицированные или немодифицированные, в том числе полученные методами
биотехнологии; вакцины, токсины, культуры микроорганизмов (кроме дрожжей) и аналогичные продукты; клеточные культуры, модифицированные или немодифицированные: вакцины ветеринарные
Вакцина "LISTVAC" сухая (лиофилизированная) живая против листериоза сельскохозяйственных животных
Наличие лицензии на занятие деятельностью по производству препаратов ветеринарного назначения и наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей проивзводственной практики Евразийского Экономического союза (GMP)

1) Шикізат пен материалдарды дайындау 2) Қоректік ортаны дайындау 3) Listeria monocytogenes өндірістік штаммын өсіру 4) Бактериялық биомасса алу 5) Шоғырландыру 6) Тазалау 7) Стандарттау 8) Қорғаныс ортасын (тұрақтандырғышты)дайындау 9)Дәрілік форманың қалыптасуы 10) Құю 11) Лиофилизация 12) Жабу 13) Таңбалау және орау 14) Дайын өнімнің сапасын бақылау
14
1) Шикізат пен материалдарды дайындау 2) Қоректік ортаны дайындау 3) Listeria monocytogenes өндірістік штаммын өсіру 4) Бактериялық биомасса алу 5) Шоғырландыру 6) Тазалау 7) Стандарттау 8) Қорғаныс ортасын (тұрақтандырғышты)дайындау 9)Дәрілік форманың қалыптасуы 10) Құю 11) Лиофилизация 12) Жабу 13) Таңбалау және орау 14) Дайын өнімнің сапасын бақылау
14
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
86
Ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндіру
3002420000
Адам қаны; емдік, профилактикалық немесе диагностикалық мақсаттарда пайдалану үшін дайындалған жануарлардың қаны; иммундық сарысулар, модификацияланған немесе модификацияланбаған, оның ішінде биотехнология әдістерімен алынған өзге де және иммунологиялық өнімдер; вакциналар, токсиндер, микроорганизмдердің дақылдары (ашытқыдан басқа) және ұқсас өнімдер; модификацияланған немесе модификацияланбаған жасушалық дақылдар: вакциналар, токсиндер, микроорганизмдердің дақылдары (ашытқыдан басқа) және ұқсас өнімдер: ветеринариялық вакциналар
Қойдың брадзот, жыбырлақ, қатерлі ісік және қозының дизентериясына қарсы вакцина
Ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндіру жөніндегі қызметпен айналысуға арналған лицензиялар және дәрілік заттар өндірісінің Еуразиялық экономикалық одақтың тиісті өндірістік практикасы қағидаларының талаптарына сәйкестігі сертификатының болуы (GMP)
1) Шикізат пен материалдарды дайындау 2) Қоректік ортаны дайындау 3) Клостридийдің өндірістік штамдарын өсіру 4) Культуралық биомасса/токсиндер алу 5) Инактивация (анатоксиндерді алу) 6) Тазалау 7) Шоғырландыру 8) Стандарттау 9) Орналасу (серия құрастыру, антигендер/анатоксиндерді біріктіру) 10) Дәрілік нысанды қалыптастыру (адъюванты бар) 11) Құю 12) Жабу 13) Таңбалау және орау 14) Дайын өнімнің сапасын бақылау
14
1) Шикізат пен материалдарды дайындау 2) Қоректік ортаны дайындау 3) Клостридийдің өндірістік штамдарын өсіру 4) Культуралық биомасса/токсиндер алу 5) Инактивация (анатоксиндерді алу) 6) Тазалау 7) Шоғырландыру 8) Стандарттау 9) Орналасу (серия құрастыру, антигендер/анатоксиндерді біріктіру) 10) Дәрілік нысанды қалыптастыру (адъюванты бар) 11) Құю 12) Жабу 13) Таңбалау және орау 14) Дайын өнімнің сапасын бақылау
14
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
87
Ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндіру
3002420000
Адам қаны; емдік, профилактикалық немесе диагностикалық мақсаттарда пайдалану үшін дайындалған жануарлардың қаны; иммундық сарысулар, модификацияланған немесе модификацияланбаған, оның ішінде биотехнология әдістерімен алынған өзге де және иммунологиялық өнімдер; вакциналар, токсиндер, микроорганизмдердің дақылдары (ашытқыдан басқа) және ұқсас өнімдер; модификацияланған немесе модификацияланбаған жасушалық дақылдар: вакциналар, токсиндер, микроорганизмдердің дақылдары (ашытқыдан басқа) және ұқсас өнімдер: ветеринариялық вакциналар
Қой мен ешкі бруцеллезіне қарсы Brucella melitensis Rev-1 штаммынан конъюнктивальды қолдануға арналған "BRUVAC" құрғақ вакцинасы
Ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндіру жөніндегі қызметпен айналысуға арналған лицензиялар және дәрілік заттар өндірісінің Еуразиялық экономикалық одақтың тиісті өндірістік практикасы қағидаларының талаптарына сәйкестігі сертификатының болуы (GMP)

1) Подготовка сырья и материалов
2) Приготовление питательных сред
3) Культивирование производственного штамма Listeria monocytogenes
4) Получение бактериальной биомассы
5) Концентрирование
6) Очистка
7) Стандартизация
8) Приготовление защитной среды (стабилизатора)
9) Формирование лекарственной формы
10) Розлив
11) Лиофилизация
12) Укупорка
13) Маркировка и упаковка 14) Контроль качества готовой продукции
14
1) Подготовка сырья и материалов
2) Приготовление питательных сред
3) Культивирование производственного штамма Listeria monocytogenes
4) Получение бактериальной биомассы
5) Концентрирование
6) Очистка
7) Стандартизация
8) Приготовление защитной среды (стабилизатора)
9) Формирование лекарственной формы
10) Розлив
11) Лиофилизация
12) Укупорка
13) Маркировка и упаковка 14) Контроль качества готовой продукции
14
Министерство сельского хозяйства (Комитет ветеринарного контроля и надзора)
86
Производство препаратов ветеринарного назначения
3002420000
Кровь человеческая; кровь животных, приготовленная для использования в терапевтических, профилактических или
диагностических целях; сыворотки иммунные, фракции крови прочие и иммунологические продукты, модифицированные или немодифицированные, в том числе полученные методами
биотехнологии; вакцины, токсины, культуры микроорганизмов (кроме дрожжей) и аналогичные продукты; клеточные культуры, модифицированные или немодифицированные: вакцины ветеринарные
Вакцина против брадзота, злокачественного отека, инфекционной энтеротоксемии овец и дизентерии ягнят
Наличие лицензии на занятие деятельностью по производству препаратов ветеринарного назначения и наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей проивзводственной практики Евразийского Экономического союза (GMP)
1) Подготовка сырья и материалов
2) Приготовление питательных сред
3) Культивирование производственных штаммов клостридий
4) Получение культуральной биомассы/токсинов
5) Инактивация (получение анатоксинов)
6) Очистка
7) Концентрирование
8) Стандартизация
9) Компоновка (составление серии, объединение антигенов/анатоксинов)
10) Формирование лекарственной формы (с адъювантом)
11) Розлив
12) Укупорка
13) Маркировка и упаковка 14) Контроль качества готовой продукции
14
1) Подготовка сырья и материалов
2) Приготовление питательных сред
3) Культивирование производственных штаммов клостридий
4) Получение культуральной биомассы/токсинов
5) Инактивация (получение анатоксинов)
6) Очистка
7) Концентрирование
8) Стандартизация
9) Компоновка (составление серии, объединение антигенов/анатоксинов)
10) Формирование лекарственной формы (с адъювантом)
11) Розлив
12) Укупорка
13) Маркировка и упаковка 14) Контроль качества готовой продукции
14
Министерство сельского хозяйства (Комитет ветеринарного контроля и надзора)
87
Производство препаратов ветеринарного назначения
3002420000
Кровь человеческая; кровь животных, приготовленная для использования в терапевтических, профилактических или
диагностических целях; сыворотки иммунные, фракции крови прочие и иммунологические продукты, модифицированные или немодифицированные, в том числе полученные методами
биотехнологии; вакцины, токсины, культуры микроорганизмов (кроме дрожжей) и аналогичные продукты; клеточные культуры, модифицированные или немодифицированные: вакцины ветеринарные
Вакцина "BRUVAC" живая сухая против бруцеллеза овец и коз из штамма Brucella melitensis Rev-1 для конъюнктивального применения
Наличие лицензии на занятие деятельностью по производству препаратов ветеринарного назначения и наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей проивзводственной практики Евразийского Экономического союза (GMP)

Anthracis (Sterne 34 F2) авирулентті штаммынан жануарлардың сібір жарасына қарсы "BACILL–VAC 34®" вакцинасы
Ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндіру жөніндегі қызметпен айналысуға арналған лицензиялар және дәрілік заттар өндірісінің Еуразиялық экономикалық одақтың тиісті өндірістік практикасы қағидаларының талаптарына сәйкестігі сертификатының болуы (GMP)
1) Шикізат пен материалдарды дайындау 2) Қоректік ортаны дайындау 3) Sterne 34 F2 өндірістік штаммын өсіру 4) Спора түзілуі 5) Споралы суспензия алу 6) Тазалау 7) Стандарттау 8) Глицеринмен буферлік ерітінді дайындау 9) Орналасу (серия құрастыру) 10) Құю 11) Лиофилизация (құрғақ түрінде) 12) Жабу 13) Таңбалау және орау 14) Дайын өнімнің сапасын бақылау
14

BACILL–VAC 34®" Вакцина против сибирской язвы животных из авирулентного штамма Anthracis (Sterne 34 F2)
Наличие лицензии на занятие деятельностью по производству препаратов ветеринарного назначения и наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей проивзводственной практики Евразийского Экономического союза (GMP)
1) Подготовка сырья и материалов
2) Приготовление питательных сред
3) Культивирование производственного штамма Sterne 34 F2
4) Спорообразование
5) Получение споровой суспензии
6) Очистка
7) Стандартизация
8) Приготовление буферного раствора с глицерином
9) Компоновка (составление серии)
10) Розлив
11) Лиофилизация (при сухой форме)
12) Укупорка
13) Маркировка и упаковка 14) Контроль качества готовой продукции
14

1) Шикізат пен материалдарды дайындау 2) Қоректік ортаны дайындау 3) Pasteurella multocida өндірістік штамдарын өсіру 4) Бактериялық биомасса алу 5) Инактивация 6) Шоғырландыру 7) Стандарттау 8) Адъювантты дайындау 9) Дәрілік форманың қалыптасуы 10) Құю 11) Жабу 12) Таңбалау және орау 13) Дайын өнімнің сапасын бақылау
13
1) Шикізат пен материалдарды дайындау 2) Қоректік ортаны дайындау 3) Pasteurella multocida өндірістік штамдарын өсіру 4) Бактериялық биомасса алу 5) Инактивация 6) Шоғырландыру 7) Стандарттау 8) Адъювантты дайындау 9) Дәрілік форманың қалыптасуы 10) Құю 11) Жабу 12) Таңбалау және орау 13) Дайын өнімнің сапасын бақылау
13
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
94
Ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндіру
3822120009
3006 тауар позициясының тауарларынан басқа, субстраттағы диагностикалық немесе зертханалық реагенттер, субстраттағы немесе онсыз дайын диагностикалық немесе зертханалық реагенттер (ветеринариялық қолдану үшін); сертификатталған эталондық материалдар (ветеринарияда қолдану үшін)
Серологиялық реакцияға арналған құрғақ комплемент
Ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндіру жөніндегі қызметпен айналысуға арналған лицензиялар және дәрілік заттар өндірісінің Еуразиялық экономикалық одақтың тиісті өндірістік практикасы қағидаларының талаптарына сәйкестігі сертификатының болуы (GMP)
1) Шикізат пен материалдарды дайындау 2) Бастапқы шикізатты (сарысуды)алу 3) Шикізат сапасын іріктеу және бақылау 4) Сүзу 5) Шоғырландыру 6) Тұрақтандыру 7) Комплемент белсенділігін стандарттау 8) Дәрілік форманың қалыптасуы 9) Құю 10) Лиофилизация 11) Жабу 12) Таңбалау және орау 13) Дайын өнімнің сапасын бақылау
13
1) Шикізат пен материалдарды дайындау 2) Бастапқы шикізатты (сарысуды)алу 3) Шикізат сапасын іріктеу және бақылау 4) Сүзу 5) Шоғырландыру 6) Тұрақтандыру 7) Комплемент белсенділігін стандарттау 8) Дәрілік форманың қалыптасуы 9) Құю 10) Лиофилизация 11) Жабу 12) Таңбалау және орау 13) Дайын өнімнің сапасын бақылау
13
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
95
Ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндіру
3822120009
3006 тауар позициясының тауарларынан басқа, субстраттағы диагностикалық немесе зертханалық реагенттер, субстраттағы немесе онсыз дайын диагностикалық немесе зертханалық реагенттер (ветеринариялық қолдану үшін); сертификатталған эталондық материалдар (ветеринарияда қолдану үшін)
Малдардың бруцеллезін диагностикалауға арналған "Роз бенгал" антигені
Ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндіру жөніндегі қызметпен айналысуға арналған лицензиялар және дәрілік заттар өндірісінің Еуразиялық экономикалық одақтың тиісті өндірістік практикасы қағидаларының талаптарына сәйкестігі сертификатының болуы (GMP)

1) Подготовка сырья и материалов
2) Приготовление питательных сред
3) Культивирование производственных штаммов Pasteurella multocida
4) Получение бактериальной биомассы
5) Инактивация
6) Концентрирование
7) Стандартизация
8) Приготовление адъюванта
9) Формирование лекарственной формы
10) Розлив
11) Укупорка
12) Маркировка и упаковка 13) Контроль качества готовой продукции
13
1) Подготовка сырья и материалов
2) Приготовление питательных сред
3) Культивирование производственных штаммов Pasteurella multocida
4) Получение бактериальной биомассы
5) Инактивация
6) Концентрирование
7) Стандартизация
8) Приготовление адъюванта
9) Формирование лекарственной формы
10) Розлив
11) Укупорка
12) Маркировка и упаковка 13) Контроль качества готовой продукции
13
Министерство сельского хозяйства (Комитет ветеринарного контроля и надзора)
94
Производство препаратов ветеринарного назначения
3822120009
Реагенты диагностические или лабораторные на подложке, готовые диагностические или лабораторные реагенты на подложке или без нее, не расфасованные или расфасованные в наборы, кроме товаров товарной позиции 3006; сертифицированные эталонные материалы: прочие
Комплемент сухой для серологических реакций
Наличие лицензии на занятие деятельностью по производству препаратов ветеринарного назначения и наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей проивзводственной практики Евразийского Экономического союза (GMP)
1) Подготовка сырья и материалов
2) Получение исходного сырья (сыворотки)
3) Отбор и контроль качества сырья
4) Фильтрация
5) Концентрирование
6) Стабилизация
7) Стандартизация активности комплемента
8) Формирование лекарственной формы
9) Розлив
10) Лиофилизация
11) Укупорка
12) Маркировка и упаковка 13) Контроль качества готовой продукции
13
1) Подготовка сырья и материалов
2) Получение исходного сырья (сыворотки)
3) Отбор и контроль качества сырья
4) Фильтрация
5) Концентрирование
6) Стабилизация
7) Стандартизация активности комплемента
8) Формирование лекарственной формы
9) Розлив
10) Лиофилизация
11) Укупорка
12) Маркировка и упаковка 13) Контроль качества готовой продукции
13
Министерство сельского хозяйства (Комитет ветеринарного контроля и надзора)
95
Производство препаратов ветеринарного назначения
3822120009
Реагенты диагностические или лабораторные на подложке, готовые диагностические или лабораторные реагенты на подложке или без нее, не расфасованные или расфасованные в наборы, кроме товаров товарной позиции 3006; сертифицированные эталонные материалы: прочие
Антиген "Роз бенгал" для диагностики бруцеллеза у животных
Наличие лицензии на занятие деятельностью по производству препаратов ветеринарного назначения и наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей проивзводственной практики Евразийского Экономического союза (GMP)

1) Шикізат пен материалдарды дайындау 2) Қоректік ортаны дайындау 3) Brucella spp өндірістік штаммын өсіру 4) Бактериялық биомасса алу 5) Инактивация 6) Жасушаларды жуу және қайта суспензиялау 7) Антигенді бояу (раушан бенгал) 8) Стандарттау 9) Диагностикалық препаратты қалыптастыру 10) Құю 11) Жабу 12) Таңбалау және орау 13) Дайын өнімнің сапасын бақылау
13
1) Шикізат пен материалдарды дайындау 2) Қоректік ортаны дайындау 3) Brucella spp өндірістік штаммын өсіру 4) Бактериялық биомасса алу 5) Инактивация 6) Жасушаларды жуу және қайта суспензиялау 7) Антигенді бояу (раушан бенгал) 8) Стандарттау 9) Диагностикалық препаратты қалыптастыру 10) Құю 11) Жабу 12) Таңбалау және орау 13) Дайын өнімнің сапасын бақылау
13
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
96
Ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндіру
3822120009
3006 тауар позициясының тауарларынан басқа, субстраттағы диагностикалық немесе зертханалық реагенттер, субстраттағы немесе онсыз дайын диагностикалық немесе зертханалық реагенттер (ветеринариялық қолдану үшін); сертификатталған эталондық материалдар (ветеринарияда қолдану үшін)
Серологиялық реакцияға арналған гемолитикалық қан сарысуы
Ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндіру жөніндегі қызметпен айналысуға арналған лицензиялар және дәрілік заттар өндірісінің Еуразиялық экономикалық одақтың тиісті өндірістік практикасы қағидаларының талаптарына сәйкестігі сертификатының болуы (GMP)
1) Шикізат пен материалдарды дайындау 2) Эритроциттерді алу 3) Эритроциттердің сапасын іріктеу және бақылау 4) Жануарларды иммундау (қажет болған жағдайда) 5) Гемолитикалық сарысуды алу 6) Өңдеу және тұрақтандыру 7) Сүзу 8) Гемолитикалық белсенділікті стандарттау 9) Дәрілік форманың қалыптасуы 10) Құю 11) Жабу 12) Таңбалау және орау 13) Дайын өнімнің сапасын бақылау
13
1) Шикізат пен материалдарды дайындау 2) Эритроциттерді алу 3) Эритроциттердің сапасын іріктеу және бақылау 4) Жануарларды иммундау (қажет болған жағдайда) 5) Гемолитикалық сарысуды алу 6) Өңдеу және тұрақтандыру 7) Сүзу 8) Гемолитикалық белсенділікті стандарттау 9) Дәрілік форманың қалыптасуы 10) Құю 11) Жабу 12) Таңбалау және орау 13) Дайын өнімнің сапасын бақылау
13
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
97
Ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндіру
3822120009
3006 тауар позициясының тауарларынан басқа, субстраттағы диагностикалық немесе зертханалық реагенттер, субстраттағы немесе онсыз дайын диагностикалық немесе зертханалық реагенттер (ветеринариялық қолдану үшін); сертификатталған эталондық материалдар (ветеринарияда қолдану үшін)
Құтырықты диффузиялық преципитация реакциясымен балауға арналған диагностикалық антирабикалық преципитациялық иммуноглобулин (ПАДИ)
Ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндіру жөніндегі қызметпен айналысуға арналған лицензиялар және дәрілік заттар өндірісінің Еуразиялық экономикалық одақтың тиісті өндірістік практикасы қағидаларының талаптарына сәйкестігі сертификатының болуы (GMP)

1) Подготовка сырья и материалов
2) Приготовление питательных сред
3) Культивирование производственного штамма Brucella spp.
4) Получение бактериальной биомассы
5) Инактивация
6) Промывка и ресуспендирование клеток
7) Окрашивание антигена (роз бенгал)
8) Стандартизация
9) Формирование диагностического препарата
10) Розлив
11) Укупорка
12) Маркировка и упаковка 13) Контроль качества готовой продукции
13
1) Подготовка сырья и материалов
2) Приготовление питательных сред
3) Культивирование производственного штамма Brucella spp.
4) Получение бактериальной биомассы
5) Инактивация
6) Промывка и ресуспендирование клеток
7) Окрашивание антигена (роз бенгал)
8) Стандартизация
9) Формирование диагностического препарата
10) Розлив
11) Укупорка
12) Маркировка и упаковка 13) Контроль качества готовой продукции
13
Министерство сельского хозяйства (Комитет ветеринарного контроля и надзора)
96
Производство препаратов ветеринарного назначения
3822120009
Реагенты диагностические или лабораторные на подложке, готовые диагностические или лабораторные реагенты на подложке или без нее, не расфасованные или расфасованные в наборы, кроме товаров товарной позиции 3006; сертифицированные эталонные материалы: прочие
Сыворотка гемолитическая для серологических реакций
Наличие лицензии на занятие деятельностью по производству препаратов ветеринарного назначения и наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей проивзводственной практики Евразийского Экономического союза (GMP)
1) Подготовка сырья и материалов
2) Получение эритроцитов
3) Отбор и контроль качества эритроцитов
4) Иммунизация животных (при необходимости)
5) Получение гемолитической сыворотки
6) Обработка и стабилизация
7) Фильтрация
8) Стандартизация гемолитической активности
9) Формирование лекарственной формы
10) Розлив
11) Укупорка
12) Маркировка и упаковка 13) Контроль качества готовой продукции
13
1) Подготовка сырья и материалов
2) Получение эритроцитов
3) Отбор и контроль качества эритроцитов
4) Иммунизация животных (при необходимости)
5) Получение гемолитической сыворотки
6) Обработка и стабилизация
7) Фильтрация
8) Стандартизация гемолитической активности
9) Формирование лекарственной формы
10) Розлив
11) Укупорка
12) Маркировка и упаковка 13) Контроль качества готовой продукции
13
Министерство сельского хозяйства (Комитет ветеринарного контроля и надзора)
97
Производство препаратов ветеринарного назначения
3822120009
Реагенты диагностические или лабораторные на подложке, готовые диагностические или лабораторные реагенты на подложке или без нее, не расфасованные или расфасованные в наборы, кроме товаров товарной позиции 3006; сертифицированные эталонные материалы: прочие
Иммуноглобулин диагностический антирабический преципитирующий (ИДАП) для диагностики бешенства методом реакции диффузной преципитации
Наличие лицензии на занятие деятельностью по производству препаратов ветеринарного назначения и наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей проивзводственной практики Евразийского Экономического союза (GMP)

1) Шикізат пен материалдарды дайындау 2) Құтыру вирусының антигенін дайындау 3) Жануарларды құтыру вирусының антигенімен иммундау 4) Гипериммунды сарысуды алу 5) Сарысу сапасын іріктеу және бақылау 6) Иммуноглобулин фракциясының бөлінуі 7) Тазалау 8) Шоғырландыру 9) Тұрақтандыру 10) Флуоресценцияның ерекше белсенділігі мен қарқындылығын стандарттау 11) Диагностикалық препаратты қалыптастыру 12) Құю 13) Жабу 14) Таңбалау және орау 15) Дайын өнімнің сапасын бақылау
15
1) Шикізат пен материалдарды дайындау 2) Құтыру вирусының антигенін дайындау 3) Жануарларды құтыру вирусының антигенімен иммундау 4) Гипериммунды сарысуды алу 5) Сарысу сапасын іріктеу және бақылау 6) Иммуноглобулин фракциясының бөлінуі 7) Тазалау 8) Шоғырландыру 9) Тұрақтандыру 10) Флуоресценцияның ерекше белсенділігі мен қарқындылығын стандарттау 11) Диагностикалық препаратты қалыптастыру 12) Құю 13) Жабу 14) Таңбалау және орау 15) Дайын өнімнің сапасын бақылау
15
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
98
Ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндіру
3822120009
3006 тауар позициясының тауарларынан басқа, субстраттағы диагностикалық немесе зертханалық реагенттер, субстраттағы немесе онсыз дайын диагностикалық немесе зертханалық реагенттер (ветеринариялық қолдану үшін); сертификатталған эталондық материалдар (ветеринарияда қолдану үшін)
Диагностикалық антирабиялық флуоресценциялық иммуноглобулин (ДАФИ) тікелей иммунолюминесценттік микроскопиялау әдісімен (ТИМӘ) құтыруды диагностикалау үшін
Ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндіру жөніндегі қызметпен айналысуға арналған лицензиялар және дәрілік заттар өндірісінің Еуразиялық экономикалық одақтың тиісті өндірістік практикасы қағидаларының талаптарына сәйкестігі сертификатының болуы (GMP)
1) Шикізат пен материалдарды дайындау 2) Құтыру вирусының антигенін дайындау 3) Жануарларды құтыру вирусының антигенімен иммундау 4) Гипериммунды сарысуды алу 5) Сарысу сапасын іріктеу және бақылау 6) Иммуноглобулин фракциясының бөлінуі 7) Тазалау 8) Шоғырландыру 9) Флуоресцентті жапсырмамен конъюгация 10)Тұрақтандыру 11) Флуоресценцияның ерекше белсенділігі мен қарқындылығын стандарттау 12) Диагностикалық препаратты қалыптастыру 13) Құю 14) Жабу 15) Таңбалау және орау 16) Дайын өнімнің сапасын бақылау
16
1) Шикізат пен материалдарды дайындау 2) Құтыру вирусының антигенін дайындау 3) Жануарларды құтыру вирусының антигенімен иммундау 4) Гипериммунды сарысуды алу 5) Сарысу сапасын іріктеу және бақылау 6) Иммуноглобулин фракциясының бөлінуі 7) Тазалау 8) Шоғырландыру 9) Флуоресцентті жапсырмамен конъюгация 10)Тұрақтандыру 11) Флуоресценцияның ерекше белсенділігі мен қарқындылығын стандарттау 12) Диагностикалық препаратты қалыптастыру 13) Құю 14) Жабу 15) Таңбалау және орау 16) Дайын өнімнің сапасын бақылау
16
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
99
Ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндіру
3822120009
3006 тауар позициясының тауарларынан басқа, субстраттағы диагностикалық немесе зертханалық реагенттер, субстраттағы немесе онсыз дайын диагностикалық немесе зертханалық реагенттер (ветеринариялық қолдану үшін); сертификатталған эталондық материалдар (ветеринарияда қолдану үшін)
Серологиялық реакцияларға арналған негативтік қан сарысуы
Ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндіру жөніндегі қызметпен айналысуға арналған лицензиялар және дәрілік заттар өндірісінің Еуразиялық экономикалық одақтың тиісті өндірістік практикасы қағидаларының талаптарына сәйкестігі сертификатының болуы (GMP)

1) Подготовка сырья и материалов
2) Приготовление антигена вируса бешенства
3) Иммунизация животных антигеном вируса бешенства
4) Получение гипериммунной сыворотки
5) Отбор и контроль качества сыворотки
6) Выделение иммуноглобулиновой фракции
7) Очистка
8) Концентрирование
9) Стабилизация
10) Стандартизация специфической активности
11) Формирование диагностического препарата
12) Розлив
13) Укупорка
14) Маркировка и упаковка 15) Контроль качества готовой продукции
15
1) Подготовка сырья и материалов
2) Приготовление антигена вируса бешенства
3) Иммунизация животных антигеном вируса бешенства
4) Получение гипериммунной сыворотки
5) Отбор и контроль качества сыворотки
6) Выделение иммуноглобулиновой фракции
7) Очистка
8) Концентрирование
9) Стабилизация
10) Стандартизация специфической активности
11) Формирование диагностического препарата
12) Розлив
13) Укупорка
14) Маркировка и упаковка 15) Контроль качества готовой продукции
15
Министерство сельского хозяйства (Комитет ветеринарного контроля и надзора)
98
Производство препаратов ветеринарного назначения
3822120009
Реагенты диагностические или лабораторные на подложке, готовые диагностические или лабораторные реагенты на подложке или без нее, не расфасованные или расфасованные в наборы, кроме товаров товарной позиции 3006; сертифицированные эталонные материалы: прочие
Иммуноглобулин диагностический антирабический флуоресцирующий (ИДАФ) для диагностики бешенства прямым методом иммунолюминесцентной микроскопии (ПМИМ)
Наличие лицензии на занятие деятельностью по производству препаратов ветеринарного назначения и наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей проивзводственной практики Евразийского Экономического союза (GMP)
1) Подготовка сырья и материалов
2) Приготовление антигена вируса бешенства
3) Иммунизация животных антигеном вируса бешенства
4) Получение гипериммунной сыворотки
5) Отбор и контроль качества сыворотки
6) Выделение иммуноглобулиновой фракции
7) Очистка
8) Концентрирование
9) Конъюгация с флуоресцентной меткой
10) Стабилизация
11) Стандартизация специфической активности и интенсивности флуоресценции
12) Формирование диагностического препарата
13) Розлив
14) Укупорка
15) Маркировка и упаковка 16) Контроль качества готовой продукции
16
1) Подготовка сырья и материалов
2) Приготовление антигена вируса бешенства
3) Иммунизация животных антигеном вируса бешенства
4) Получение гипериммунной сыворотки
5) Отбор и контроль качества сыворотки
6) Выделение иммуноглобулиновой фракции
7) Очистка
8) Концентрирование
9) Конъюгация с флуоресцентной меткой
10) Стабилизация
11) Стандартизация специфической активности и интенсивности флуоресценции
12) Формирование диагностического препарата
13) Розлив
14) Укупорка
15) Маркировка и упаковка 16) Контроль качества готовой продукции
16
Министерство сельского хозяйства (Комитет ветеринарного контроля и надзора)
99
Производство препаратов ветеринарного назначения
3822120009
Реагенты диагностические или лабораторные на подложке, готовые диагностические или лабораторные реагенты на подложке или без нее, не расфасованные или расфасованные в наборы, кроме товаров товарной позиции 3006; сертифицированные эталонные материалы: прочие
Сыворотка негативная для серологических реакций
Наличие лицензии на занятие деятельностью по производству препаратов ветеринарного назначения и наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей проивзводственной практики Евразийского Экономического союза (GMP)

1) Шикізат пен материалдарды дайындау 2) Бастапқы шикізатты (сарысуды)алу 3) Сарысу сапасын іріктеу және бақылау 4) Сүзу 5) Стандарттау 6) Соңғы өнімді дайындау 7) Құю 8) Жабу 9) Таңбалау және орау 10) Дайын өнімнің сапасын бақылау
10
1) Шикізат пен материалдарды дайындау 2) Бастапқы шикізатты (сарысуды)алу 3) Сарысу сапасын іріктеу және бақылау 4) Сүзу 5) Стандарттау 6) Соңғы өнімді дайындау 7) Құю 8) Жабу 9) Таңбалау және орау 10) Дайын өнімнің сапасын бақылау
10
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
100
Ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндіру
3822120009
3006 тауар позициясының тауарларынан басқа, субстраттағы диагностикалық немесе зертханалық реагенттер, субстраттағы немесе онсыз дайын диагностикалық немесе зертханалық реагенттер (ветеринариялық қолдану үшін); сертификатталған эталондық материалдар (ветеринарияда қолдану үшін)
Серологиялық реакцияларға арналған позитивтік бруцеллез қан сарысуы
Ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндіру жөніндегі қызметпен айналысуға арналған лицензиялар және дәрілік заттар өндірісінің Еуразиялық экономикалық одақтың тиісті өндірістік практикасы қағидаларының талаптарына сәйкестігі сертификатының болуы (GMP)
1) Шикізат пен материалдарды дайындау 2) Brucella spp антигенін дайындау 3) Жануарларды Brucella spp антигенімен иммундау 4) Иммундық сарысуды алу 5) Сарысу сапасын іріктеу және бақылау 6) Сүзу 7) Нақты белсенділікті стандарттау 8) Соңғы өнімді дайындау 9) Құю 10) Жабу 11) Таңбалау және орау 12) Дайын өнімнің сапасын бақылау
12
1) Шикізат пен материалдарды дайындау 2) Brucella spp антигенін дайындау 3) Жануарларды Brucella spp антигенімен иммундау 4) Иммундық сарысуды алу 5) Сарысу сапасын іріктеу және бақылау 6) Сүзу 7) Нақты белсенділікті стандарттау 8) Соңғы өнімді дайындау 9) Құю 10) Жабу 11) Таңбалау және орау 12) Дайын өнімнің сапасын бақылау
12
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
101
Ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндіру
3822120009
3006 тауар позициясының тауарларынан басқа, субстраттағы диагностикалық немесе зертханалық реагенттер, субстраттағы немесе онсыз дайын диагностикалық немесе зертханалық реагенттер (ветеринариялық қолдану үшін); сертификатталған эталондық материалдар (ветеринарияда қолдану үшін)
Жылқының киеңкі ауруын серологиялық балауға арналған биокомпоненттер жиынтығы
Ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндіру жөніндегі қызметпен айналысуға арналған лицензиялар және дәрілік заттар өндірісінің Еуразиялық экономикалық одақтың тиісті өндірістік практикасы қағидаларының талаптарына сәйкестігі сертификатының болуы (GMP)

1) Подготовка сырья и материалов
2) Получение исходного сырья (сыворотки)
3) Отбор и контроль качества сыворотки
4) Фильтрация
5) Стандартизация
6) Подготовка конечного продукта
7) Розлив
8) Укупорка
9) Маркировка и упаковка 10) Контроль качества готовой продукции
10
1) Подготовка сырья и материалов
2) Получение исходного сырья (сыворотки)
3) Отбор и контроль качества сыворотки
4) Фильтрация
5) Стандартизация
6) Подготовка конечного продукта
7) Розлив
8) Укупорка
9) Маркировка и упаковка 10) Контроль качества готовой продукции
10
Министерство сельского хозяйства (Комитет ветеринарного контроля и надзора)
100
Производство препаратов ветеринарного назначения
3822120009
Реагенты диагностические или лабораторные на подложке, готовые диагностические или лабораторные реагенты на подложке или без нее, не расфасованные или расфасованные в наборы, кроме товаров товарной позиции 3006; сертифицированные эталонные материалы: прочие
Сыворотка бруцеллезная позитивная для серологических реакций
Наличие лицензии на занятие деятельностью по производству препаратов ветеринарного назначения и наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей проивзводственной практики Евразийского Экономического союза (GMP)
1) Подготовка сырья и материалов
2) Приготовление антигена Brucella spp.
3) Иммунизация животных антигеном Brucella spp.
4) Получение иммунной сыворотки
5) Отбор и контроль качества сыворотки
6) Фильтрация
7) Стандартизация специфической активности
8) Подготовка конечного продукта
9) Розлив
10) Укупорка
11) Маркировка и упаковка 12) Контроль качества готовой продукции
12
1) Подготовка сырья и материалов
2) Приготовление антигена Brucella spp.
3) Иммунизация животных антигеном Brucella spp.
4) Получение иммунной сыворотки
5) Отбор и контроль качества сыворотки
6) Фильтрация
7) Стандартизация специфической активности
8) Подготовка конечного продукта
9) Розлив
10) Укупорка
11) Маркировка и упаковка 12) Контроль качества готовой продукции
12
Министерство сельского хозяйства (Комитет ветеринарного контроля и надзора)
101
Производство препаратов ветеринарного назначения
3822120009
Реагенты диагностические или лабораторные на подложке, готовые диагностические или лабораторные реагенты на подложке или без нее, не расфасованные или расфасованные в наборы, кроме товаров товарной позиции 3006; сертифицированные эталонные материалы: прочие
Набор биокомпонентов для серологической диагностики случной болезни лошадей
Наличие лицензии на занятие деятельностью по производству препаратов ветеринарного назначения и наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей проивзводственной практики Евразийского Экономического союза (GMP)

1) Шикізат пен материалдарды дайындау 2) Антигенді дайындау 3) Диагностикалық сарысуларды алу (оң және теріс) 4) Компоненттердің сапасын іріктеу және бақылау 5) Сүзу 6) Компоненттерді стандарттау 7) Жиынтық компоненттерін дайындау 8) Жиынтық жиынтығы 9) Компоненттерді құю 10) Жабу 11) Таңбалау және орау 12) Дайын өнімнің сапасын бақылау
12
1) Шикізат пен материалдарды дайындау 2) Антигенді дайындау 3) Диагностикалық сарысуларды алу (оң және теріс) 4) Компоненттердің сапасын іріктеу және бақылау 5) Сүзу 6) Компоненттерді стандарттау 7) Жиынтық компоненттерін дайындау 8) Жиынтық жиынтығы 9) Компоненттерді құю 10) Жабу 11) Таңбалау және орау 12) Дайын өнімнің сапасын бақылау
12
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
102
Ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндіру
3822120009
3006 тауар позициясының тауарларынан басқа, субстраттағы диагностикалық немесе зертханалық реагенттер, субстраттағы немесе онсыз дайын диагностикалық немесе зертханалық реагенттер (ветеринариялық қолдану үшін); сертификатталған эталондық материалдар (ветеринарияда қолдану үшін)
Brucella ovis шақыратын қошқарлардың инфекциялық эпидидимитін комплементті ұзақ байланыстыру реакциясында (ҚҰБР) серологиялық балауға арналған жиынтық
Ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндіру жөніндегі қызметпен айналысуға арналған лицензиялар және дәрілік заттар өндірісінің Еуразиялық экономикалық одақтың тиісті өндірістік практикасы қағидаларының талаптарына сәйкестігі сертификатының болуы (GMP)
1) Шикізат пен материалдарды дайындау 2) Brucella ovis антигенін дайындау 3) Позитивті сарысуды алу үшін жануарларды иммундау 4) Диагностикалық сарысуларды алу (оң және теріс) 5) Компоненттердің сапасын іріктеу және бақылау 6) Сүзу 7) Компоненттерді стандарттау 8) Жиынтық компоненттерін дайындау 9) Компоненттерді құю 10) Компоненттерді лиофилизациялау 11) Жиынтықты жинау 12) Жабу 13) Таңбалау және орау 14) Дайын өнімнің сапасын бақылау
14
1) Шикізат пен материалдарды дайындау 2) Brucella ovis антигенін дайындау 3) Позитивті сарысуды алу үшін жануарларды иммундау 4) Диагностикалық сарысуларды алу (оң және теріс) 5) Компоненттердің сапасын іріктеу және бақылау 6) Сүзу 7) Компоненттерді стандарттау 8) Жиынтық компоненттерін дайындау 9) Компоненттерді құю 10) Компоненттерді лиофилизациялау 11) Жиынтықты жинау 12) Жабу 13) Таңбалау және орау 14) Дайын өнімнің сапасын бақылау
14
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)

1) Подготовка сырья и материалов
2) Приготовление антигена
3) Получение диагностических сывороток (позитивной и негативной)
4) Отбор и контроль качества компонентов
5) Фильтрация
6) Стандартизация компонентов
7) Подготовка компонентов набора
8) Комплектация набора
9) Розлив компонентов
10) Укупорка
11) Маркировка и упаковка 12) Контроль качества готовой продукции
12
1) Подготовка сырья и материалов
2) Приготовление антигена
3) Получение диагностических сывороток (позитивной и негативной)
4) Отбор и контроль качества компонентов
5) Фильтрация
6) Стандартизация компонентов
7) Подготовка компонентов набора
8) Комплектация набора
9) Розлив компонентов
10) Укупорка
11) Маркировка и упаковка 12) Контроль качества готовой продукции
12
Министерство сельского хозяйства (Комитет ветеринарного контроля и надзора)
102
Производство препаратов ветеринарного назначения
3822120009
Реагенты диагностические или лабораторные на подложке, готовые диагностические или лабораторные реагенты на подложке или без нее, не расфасованные или расфасованные в наборы, кроме товаров товарной позиции 3006; сертифицированные эталонные материалы: прочие
Набор компонентов для РДСК при диагностике заболевания овец, вызываемого Brucella ovis(инфекционный эпидидимит баранов – ИЭБ)
Наличие лицензии на занятие деятельностью по производству препаратов ветеринарного назначения и наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей проивзводственной практики Евразийского Экономического союза (GMP)
1) Подготовка сырья и материалов
2) Приготовление антигена Brucella ovis
3) Иммунизация животных для получения позитивной сыворотки
4) Получение диагностических сывороток (позитивной и негативной)
5) Отбор и контроль качества компонентов
6) Фильтрация
7) Стандартизация компонентов
8) Подготовка компонентов набора
9) Розлив компонентов
10) Лиофилизация компонентов
11) Комплектация набора
12) Укупорка
13) Маркировка и упаковка 14) Контроль качества готовой продукции
14
1) Подготовка сырья и материалов
2) Приготовление антигена Brucella ovis
3) Иммунизация животных для получения позитивной сыворотки
4) Получение диагностических сывороток (позитивной и негативной)
5) Отбор и контроль качества компонентов
6) Фильтрация
7) Стандартизация компонентов
8) Подготовка компонентов набора
9) Розлив компонентов
10) Лиофилизация компонентов
11) Комплектация набора
12) Укупорка
13) Маркировка и упаковка 14) Контроль качества готовой продукции
14
Министерство сельского хозяйства (Комитет ветеринарного контроля и надзора)

103
Ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндіру
3822120009
3006 тауар позициясының тауарларынан басқа, субстраттағы диагностикалық немесе зертханалық реагенттер, субстраттағы немесе онсыз дайын диагностикалық немесе зертханалық реагенттер (ветеринариялық қолдану үшін); сертификатталған эталондық материалдар (ветеринарияда қолдану үшін)
Комлемент байланыстырушы реакциясынды (КБР) жануарлардың листериозын серологиялық балауға арналған жиынтық
Ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндіру жөніндегі қызметпен айналысуға арналған лицензиялар және дәрілік заттар өндірісінің Еуразиялық экономикалық одақтың тиісті өндірістік практикасы қағидаларының талаптарына сәйкестігі сертификатының болуы (GMP)
1) Шикізат пен материалдарды дайындау 2) Listeria monocytogenes антигенін дайындау 3) Позитивті сарысуды алу үшін жануарларды иммундау 4) Диагностикалық сарысуларды алу (оң және теріс) 5) Компоненттердің сапасын іріктеу және бақылау 6) Сүзу 7) Компоненттерді стандарттау 8) Жиынтық компоненттерін дайындау 9) Компоненттерді құю 10) Компоненттерді лиофилизациялау 11) Жиынтық жиынтығы 12) Жабу 13) Таңбалау және орау 14) Дайын өнімнің сапасын бақылау
14
1) Шикізат пен материалдарды дайындау 2) Listeria monocytogenes антигенін дайындау 3) Позитивті сарысуды алу үшін жануарларды иммундау 4) Диагностикалық сарысуларды алу (оң және теріс) 5) Компоненттердің сапасын іріктеу және бақылау 6) Сүзу 7) Компоненттерді стандарттау 8) Жиынтық компоненттерін дайындау 9) Компоненттерді құю 10) Компоненттерді лиофилизациялау 11) Жиынтық жиынтығы 12) Жабу 13) Таңбалау және орау 14) Дайын өнімнің сапасын бақылау
14
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)

103
Производство препаратов ветеринарного назначения
3822120009
Реагенты диагностические или лабораторные на подложке, готовые диагностические или лабораторные реагенты на подложке или без нее, не расфасованные или расфасованные в наборы, кроме товаров товарной позиции 3006; сертифицированные эталонные материалы: прочие
Набор для серологической диагностики листериоза животных в реакции связывания комплимента (РСК)
Наличие лицензии на занятие деятельностью по производству препаратов ветеринарного назначения и наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей проивзводственной практики Евразийского Экономического союза (GMP)
1) Подготовка сырья и материалов
2) Приготовление антигена Listeria monocytogenes
3) Иммунизация животных для получения позитивной сыворотки
4) Получение диагностических сывороток (позитивной и негативной)
5) Отбор и контроль качества компонентов
6) Фильтрация
7) Стандартизация компонентов
8) Подготовка компонентов набора
9) Розлив компонентов
10) Лиофилизация компонентов
11) Комплектация набора
12) Укупорка
13) Маркировка и упаковка 14) Контроль качества готовой продукции
14
1) Подготовка сырья и материалов
2) Приготовление антигена Listeria monocytogenes
3) Иммунизация животных для получения позитивной сыворотки
4) Получение диагностических сывороток (позитивной и негативной)
5) Отбор и контроль качества компонентов
6) Фильтрация
7) Стандартизация компонентов
8) Подготовка компонентов набора
9) Розлив компонентов
10) Лиофилизация компонентов
11) Комплектация набора
12) Укупорка
13) Маркировка и упаковка 14) Контроль качества готовой продукции
14
Министерство сельского хозяйства (Комитет ветеринарного контроля и надзора)

1) Шикізат пен материалдарды дайындау 2) Қоректік ортаны дайындау 3) Bacillus anthracis өндірістік штаммын өсіру 4) Бактериялық биомасса алу 5) Инактивация 6) Жуу және қайта суспензиялау 7) Стандарттау 8) Соңғы өнімді дайындау 9) Құю 10) Жабу 11) Таңбалау және орау 12) Дайын өнімнің сапасын бақылау
12
1) Шикізат пен материалдарды дайындау 2) Қоректік ортаны дайындау 3) Bacillus anthracis өндірістік штаммын өсіру 4) Бактериялық биомасса алу 5) Инактивация 6) Жуу және қайта суспензиялау 7) Стандарттау 8) Соңғы өнімді дайындау 9) Құю 10) Жабу 11) Таңбалау және орау 12) Дайын өнімнің сапасын бақылау
12
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)

1) Подготовка сырья и материалов
2) Приготовление питательных сред
3) Культивирование производственного штамма Bacillus anthracis
4) Получение бактериальной биомассы
5) Инактивация
6) Промывка и ресуспендирование
7) Стандартизация
8) Подготовка конечного продукта
9) Розлив
10) Укупорка
11) Маркировка и упаковка 12) Контроль качества готовой продукции
12
1) Подготовка сырья и материалов
2) Приготовление питательных сред
3) Культивирование производственного штамма Bacillus anthracis
4) Получение бактериальной биомассы
5) Инактивация
6) Промывка и ресуспендирование
7) Стандартизация
8) Подготовка конечного продукта
9) Розлив
10) Укупорка
11) Маркировка и упаковка 12) Контроль качества готовой продукции
12
Министерство сельского хозяйства (Комитет ветеринарного контроля и надзора)

1) Шикізат пен материалдарды дайындау 2) Қоректік ортаны дайындау 3) Mycobacterium bovis / Mycobacterium tuberculosis өндірістік штаммын өсіру 4) Культуралық фильтрат алу 5) Инактивация 6) Жарықтандыру және сүзу 7) Шоғырландыру 8) Тазарту (PPD ақуыздарын тұндыру) 9) Биологиялық белсенділікті стандарттау 10) Соңғы өнімді дайындау 11) Құю 12) Жабу 13) Таңбалау және орау 14) Дайын өнімнің сапасын бақылау
14

1) Подготовка сырья и материалов
2) Приготовление питательных сред
3) Культивирование производственного штамма Mycobacterium bovis / Mycobacterium tuberculosis
4) Получение культурального фильтрата
5) Инактивация
6) Осветление и фильтрация
7) Концентрирование
8) Очистка (осаждение белков ППД)
9) Стандартизация биологической активности
10) Подготовка конечного продукта
11) Розлив
12) Укупорка
13) Маркировка и упаковка 14) Контроль качества готовой продукции
14

1) Шикізат пен материалдарды дайындау 2) Қоректік ортаны дайындау 3) Mycobacterium bovis / Mycobacterium tuberculosis өндірістік штаммын өсіру 4) Культуралық фильтрат алу 5) Инактивация 6) Жарықтандыру және сүзу 7) Шоғырландыру 8) Тазарту (PPD ақуыздарын тұндыру) 9) Биологиялық белсенділікті стандарттау 10) Соңғы өнімді дайындау 11) Құю 12) Жабу 13) Таңбалау және орау 14) Дайын өнімнің сапасын бақылау
14
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
(ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті)
";
17-қосымша осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес редакцияда толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігінің Өнеркәсіп комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрыққа қол қойылған күннен бастап күнтізбелік бес күн ішінде оны қазақ және орыс тілдерінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Өнеркәсіп және құрылыс министрі
Е. Нағаспаев
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрлігі
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрлігі
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Жасанды интеллект және
цифрлық даму министрлігі
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрлігі
Қазақстан Республикасы
Өнеркәсіп және құрылыс
министрінің
2026 жылғы 9 шілдедегі
№ 351 бұйрығына
1-Қосымша
Қазақстан Республикасы
Өнеркәсіп және құрылыс
министрінің 2025 жылғы
25 қыркүйектегі
№ 392 бұйрығына
13-Қосымша
Фармацевтикалық өнеркәсібіндегі өндіріс, өндірістік және технологиялық операциялар шарттары
Сала
Сыртқы экономикалық қызметтің тауар номенклатурасының коды
СЭҚ ТН бойынша тауардың атауы
Тауардың атауы
Өндіріс шарттары
Өндірістік және технологиялық операциялар
Өндірістік және технологиялық операциялардың саны
Өндірістік және технологиялық операциялардың ең төменгі шегі
Өндірістік және технологиялық операциялардың ең төменгі шектерінің саны
МО
1
Фармацевтикалық өнеркәсіп

1) Подготовка сырья и материалов
2) Приготовление питательных сред
3) Культивирование производственного штамма Mycobacterium bovis / Mycobacterium tuberculosis
4) Получение культурального фильтрата
5) Инактивация
6) Осветление и фильтрация
7) Концентрирование
8) Очистка (осаждение белков ППД)
9) Стандартизация биологической активности
10) Подготовка конечного продукта
11) Розлив
12) Укупорка
13) Маркировка и упаковка 14) Контроль качества готовой продукции
14
Министерство сельского хозяйства (Комитет ветеринарного контроля и надзора)
";
дополнить приложением 17 в редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Комитету промышленности Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти календарных дней после подписания настоящего приказа направление его на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра промышленности и строительства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр промышленности
и строительства
Республики Казахстан
Е. Нагаспаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство здравоохранения
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство искусственного
интеллекта
и цифрового развития
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство энергетики
Республики Казахстан
Приложение 1
к приказу Министра
промышленности и строительства
Республики Казахстан
от 9 июля 2026 года № 351
Приложение 13
к приказу Министра
промышленности и строительства
Республики Казахстан
от 25 сентября 2025 года № 392
Условия производства, производственные и технологические операций фармацевтической промышленности
Отрасль Код Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Наименование товара по ТНВЭД Наименование товара Условия производства Производственные и технологические операции Количество производственных и технологических операций Минимальный порог производственных и технологических операций Количество минимальных порогов производственных и технологических операций ГО
1
Фармацевтическая промышленность

2937290000
Стероидты гормондар, олардың туындылары және құрылымдық аналогтары.
Белсенді фармацевтикалық субстанция, биологиялық.
1. Дәрілік заттарды өндіруге арналған лицензия;
2. Белсенді фармацевтикалық субстанцияның мастер-файлының болуы;
3. Дәрілік заттарды өндірудің Еуразиялық экономикалық одақтың тиісті өндірістік практика қағидаларының талаптарына сәйкестігі туралы сертификаттың болуы (БФС түрі көрсетіле отырып);
4. Белсенді фармацевтикалық субстанцияның мастер-файлында бекітілген шикізат пен материалдардан өндіру
1. Белсенді фармацевтикалық субстанцияны өндіру (синтез)
2. Аралық сатыларды өндіру (қолданылатын болса)
3. Еріткішті өндіру (қолданылатын болса)
4. Бастапқы қаптау
5. Екінші реттік қаптау
6. Өзге сатылар: бастапқы қаптаманы таңбалау және (немесе) цифрлық таңбалау (қолданылатын болса)
7. Негізгі жасуша банкін өндіру (қолданылатын болса)
8. Жұмыс жасуша банкін өндіру (қолданылатын болса)
9. Негізгі жасуша банкін сақтау (қолданылатын болса)
10. Дайын өнімнің сапасын бақылау (шығару бақылауы)
10
1. Белсенді фармацевтикалық субстанцияны өндіру (синтез)
2.Еріткішті өндіру (қолданылатын болса)
3. Бастапқы қаптау
4. Екінші реттік қаптау
5. Негізгі жасуша банкін өндіру (қолданылатын болса)
6. Өзге сатылар: бастапқы қаптаманы таңбалау және (немесе) цифрлық таңбалау (қолданылатын болса)
7. Жұмыс жасуша банкін өндіру (қолданылатын болса)
8. Дайын өнімнің сапасын бақылау (шығару бақылауы)
8
ҚР ДСМ (Фармацевтикалық өнім).
2
Фармацевтикалық өнеркәсіп
3002150000
Адам қаны; терапиялық, профилактикалық немесе диагностикалық мақсаттарда пайдалануға дайындалған жануарлар қаны; иммундық сарысулар, қанның өзге фракциялары және иммунологиялық өнімдер, модификацияланған немесе модификацияланбаған, оның ішінде биотехнология әдістерімен алынған; вакциналар, токсиндер, микроорганизмдер дақылдары (ашытқылардан басқа) және ұқсас өнімдер; иммундық сарысулар, қанның өзге фракциялары және иммунологиялық өнімдер, модификацияланған немесе модификацияланбаған, оның ішінде биотехнология әдістерімен алынған: дозаланған дәрілік нысандар түрінде немесе бөлшек саудаға арналған нысандарда немесе қаптамада буып-түйілген иммунологиялық өнімдер.
Инъекцияға арналған ерітінділерді ампулаларда (құтыларда, картридждерде, шприцтерде) өндіру кезінде және (немесе) инфузияға арналған ерітінді дайындауға арналған концентрат
1. Дәрілік заттарды өндіруге арналған лицензия;
2. Дәрілік заттарды өндірудің Еуразиялық экономикалық одақтың тиісті өндірістік практика қағидаларының талаптарына сәйкестігі туралы сертификаттың болуы;

2937290000
Стероидные гормоны, их производные и структурные аналоги
Активная фармацевтическая субстанция, биологическая
1. Лицензия на производство лекарственных средств;
2. Наличие мастер файла активной фармацевтической субстанции;
3. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза (с указанием типа АФС);
4. Производство из сырья и материалов, утвержденных в мастер файла активной фармацевтической субстанции
1. Производство активной фармацевтической субстанции (синтез)
2. Производство промежуточных стадий (если применимо)
3. Производство растворителя (если применимо)
4. Первичная упаковка
5. Вторичная упаковка
6. Иные стадии маркировка первичной упаковки и (или) маркировка цифровая (если применимо)
7. Производство главного банка клеток (если применимо)
8. Производство рабочего банка клеток (если применимо)
9. Хранение главного банка клеток (если применимо)
10. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
10
1. Производство активной фармацевтической субстанции (синтез)
2. Производство растворителя (если применимо)
3. Первичная упаковка
4. Вторичная упаковка
5. Производство главного банка клеток (если применимо)
6. Иные стадии маркировка первичной упаковки и (или) маркировка цифровая (если применимо)
7. Производство рабочего банка клеток (если применимо)
8. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
8
МЗ (Фармацевтическая продукция)
2
Фармацевтическая промышленность
3002150000
Кровь человеческая; кровь животных, приготовленная для использования в терапевтических, профилактических или диагностических целях; сыворотки иммунные, фракции крови прочие и иммунологические продукты, модифицированные или немодифицированные, в том числе полученные методами биотехнологии; вакцины, токсины, культуры микроорганизмов (кроме дрожжей) и аналогичные продукты, сыворотки иммунные, фракции крови прочие и иммунологические продукты, модифицированные или немодифицированные, в том числе полученные методами биотехнологии: иммунологические продукты, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм или в формы или упаковки для розничной продажи
При производстве растворов для инъекции в ампулах (флаконах, картриджей, шприцах) и (или) концентрата для приготовления раствора для инфузий
1. Лицензия на производство лекарственных средств;
2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежащей производственной практики Евразийского Экономического союза;

3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы.
1. Жасуша штаммын бөліп алу (және (немесе) жасуша штаммын генотиптеу және фенотиптеу және (немесе) бастапқы жасуша банкін құру және қолдау және (немесе) жұмыс жасуша банкін құру және қолдау және (немесе) вирустық инактивация және (немесе) жартылай өнімді вирустық тазарту және (немесе) жартылай өнімді алу және (немесе) жартылай өнімді стерильдеу және (немесе) ыдыстан босату)
2. өлшеу, жартылай өнімді дайындау және сүзгілеу.
3. тазартылған суды, инъекцияға арналған суды алу
4. Еріту және сапаны бақылау
5. құтыларды, картридждерді, шприцтерді сыртқы және ішкі жуу және (немесе) ампулаларды кесу және (немесе) стерильді құтыларды қаптамадан шығару
6.Кептіру, стерильдеу / депирогенизация
7. Бастапқы қаптау (құтыларға, ампулаларға, картридждерге немесе шприцтерге құю)
8. Өзге сатылар: бастапқы қаптаманы таңбалау және (немесе) цифрлық таңбалау (қолданылатын болса)
9. Екінші реттік қаптау
10.картон қорапқа топтық қаптау, өнім сериясын шығару
11. Дайын өнімнің сапасын бақылау (шығарылымдық бақылау)
11
1. Жасуша штаммын бөліп алу (және (немесе) жасуша штаммын генотиптеу және фенотиптеу және (немесе) бастапқы жасуша банкін құру және қолдау және (немесе) жұмыс жасуша банкін құру және қолдау және (немесе) вирустық инактивация және (немесе) жартылай өнімді вирустық тазарту және (немесе) жартылай өнімді алу және (немесе) жартылай өнімді стерильдеу және (немесе) ыдыстан босату)
2. өлшеу, жартылай өнімді дайындау және сүзгілеу.
3.Кептіру, стерильдеу / депирогенизация
4. Еріту және сапаны бақылау
5. Құтыларды, картридждерді, шприцтерді, ампулаларды толтыру және қақпақтау
6. Бастапқы қаптау (құтыларға, ампулаларға, картридждерге немесе шприцтерге құю)
7. Екінші реттік қаптау
8. Өзге сатылар: бастапқы қаптаманы таңбалау және (немесе) цифрлық таңбалау (қолданылатын болса)
9.Дайын өнімнің сапасын бақылау (шығарылымдық бақылау)
9
ҚР ДСМ (Фармацевтикалық өнім).
3
Фармацевтикалық өнеркәсіп
3002410000
Адам қаны; терапиялық, профилактикалық немесе диагностикалық мақсатта пайдалануға дайындалған жануарлар қаны; иммундық сарысулар, қанның басқа фракциялары және иммунологиялық өнімдер, модификацияланған немесе модификацияланбаған, оның ішінде биотехнология әдістерімен алынған; вакциналар, токсиндер, микроорганизмдер дақылдары (ашытқылардан басқа) және ұқсас өнімдер; жасуша дақылдары, модификацияланған немесе модификацияланбаған: вакциналар, токсиндер, микроорганизмдер дақылдары (ашытқылардан басқа) және ұқсас өнімдер: адамдарға арналған вакциналар
Құтылар/шприцтер

3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат
1. Выделение штамма клеток (и (или) генотипирование и фенотипирование штамма клеток и (или) создание и поддержание первичного банка клеток, и (или) создание и поддержание рабочего банка клеток, и (или) вирусная инактивация и (или) вирусная очистка полупродукта и (или) получение полупродукта и (или) стерилизация полупродукта и (или) растаривание)
2. взвешивание, приготовление полупродукта и фильтрация
3. получение воды очищенной, воды для инъекций.
4. Растворение и контроль качества
5. наружная и внутренняя мойка флаконов, картриджей, шприцов и (или) резка ампул и (или) распаковка стерильных флаконов и (или) подготовка флаконов
6.Сушка, стерилизация / депирогенизация
7. Первичная упаковка (розлив во флаконы, апмулы, картриджы, или шрицы)
8. Иные стадии маркировка первичной упаковки и (или) маркировка цифровая (если применимо)
9. Вторичная упаковка
10. групповая упаковка в коробку из картона выпуск серии продукции
11. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
11
1. Выделение штамма клеток (и (или) генотипирование и фенотипирование штамма клеток и (или) создание и поддержание первичного банка клеток, и (или) создание и поддержание рабочего банка клеток, и (или) вирусная инактивация и (или) вирусная очистка полупродукта и (или) получение полупродукта и (или) стерилизация полупродукта и (или) растаривание)
2. взвешивание, приготовление полупродукта и фильтрация
3.Сушка, стерилизация / депирогенизация
4. Растворение и контроль качества
5. наружная и внутренняя мойка флаконов, картриджей, шприцов и (или) резка ампул и (или) распаковка стерильных флаконов и (или) подготовка флаконов
6. Первичная упаковка (розлив во флаконы, апмулы, картриджы, или шрицы)
7. Вторичная упаковка
8. Иные стадии маркировка первичной упаковки и (или) маркировка цифровая (если применимо)
9. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
9
МЗ (Фармацевтическая продукция)
3
Фармацевтическая промышленность
3002410000
Кровь человеческая; кровь животных, приготовленная для использования в терапевтических, профилактических или диагностических целях; сыворотки иммунные, фракции крови прочие и иммунологические продукты, модифицированные или немодифицированные, в том числе полученные методами биотехнологии; вакцины, токсины, культуры микроорганизмов (кроме дрожжей) и аналогичные продукты; клеточные культуры, модифицированные или немодифицированные: вакцины, токсины, культуры микроорганизмов (кроме дрожжей) и аналогичные продукты: вакцины для людей
Флаконы/шприцы

12. Дайын өнімнің сапасын бақылау (шығарылымдық бақылау)
12
1. Шикізат пен материалдарды кіріс бақылау
2. Тазартылған су және инъекцияға арналған суды алу
3. Бастапқы қаптаманың материалдарын еріту
4. Флакондардың сыртқы және ішкі жууы
5. Флакондарды стерилизациялау, тығындарды дайындау және стерилизациялау
6. Ұнтақты флакондарға мөлшерлеп салу
7. Флакондарды стерильді резеңке тығындармен тығындау, алюминий қақпақтарымен тығындау
8. Толтырылған өнім бар флакондарды стерилизациялау
9. Флакондарды таңбалау және (немесе) еріткішпен комплектациялау
10. Екінші реттік қаптау (пачкаларға)
11. Дайын өнімнің сапасын бақылау (шығарылымдық бақылау)
11
ҚР ДСМ (Фармацевтикалық өнім)
41
Фармацевтикалық өнеркәсіп
3004500002
Дәрілік заттар, негізгі белсенді зат ретінде тек келесі заттарды қамтитын: аскорбин қышқылы (C витамині) немесе никотин қышқылы, немесе кобароксилаза, немесе никотинамид, немесе пиридоксин, немесе тиамин және оның тұздары (B1 витамині), немесе цианокобаламин (B12 витамині), өзге.
Ампулада (флаконда) инъекцияға арналған ерітінділерді өндіру кезінде
1. Дәрілік заттарды өндіруге арналған лицензия;
2. Дәрілік заттарды өндірудің Еуразиялық экономикалық одақтың тиісті өндірістік практика қағидаларының талаптарына сәйкестігі туралы сертификаттың болуы (БФС түрі көрсетіле отырып);
3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы.
1. Өлшеу, шикізат пен материалдарды кіріс бақылау
2. Тазартылған су және (немесе) инъекцияға арналған суды алу
3. Ерітіндіні дайындау, араластыру, фильтрациялау
4. Ампулаларды кесу және (немесе) стерильді флакондарды қаптамадан шығару, ампулаларды (флакондарды) сыртқы және ішкі жуу
5. Ампулаларды (флакондарды) кептіру, стерилизациялау / депирогенизациялау
6. Ампулаларды (флакондарды) толтыру
7. Ампулаларды (флакондарды) тығындау, ерітіндісі бар ампулаларды (флакондарды) стерилизациялау
8. Бастапқы және (немесе) екінші реттік қаптаманы таңбалау
9. Ампулаларды (флакондарды) контурлы ұяшықты қаптамаға салу, пачкаларға орау
10. Картон қорапқа топтық қаптама жасау, өнім сериясын шығару
11. Дайын өнімнің сапасын бақылау (шығарылымдық бақылау)
11
1. Өлшеу, шикізат пен материалдарды кіріс бақылау
2. Ерітіндіні дайындау, араластыру, фильтрациялау
3. Ампулаларды кесу және (немесе) стерильді флакондарды қаптамадан шығару, ампулаларды (флакондарды) сыртқы және ішкі жуу
4. Ампулаларды (флакондарды) толтыру
5. Ампулаларды (флакондарды) тығындау, ерітіндісі бар ампулаларды (флакондарды) стерилизациялау
6. Ампулаларды (флакондарды) контурлы ұяшықты қаптамаға салу, пачкаларға орау
7. Картон қорапқа топтық қаптама жасау, өнім сериясын шығару

12. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
12
1. Входной контроль сырья и материалов
2. получение воды очищенной, воды для инъекции
3. Растаривание материалов первичной упаковки
4. Наружная и внутренняя мойка флаконов
5. Стерилизация флаконов, подготовка и стерилизация пробок.
6. Дозированная рассыпка порошка во флаконы
7. Укупоривание флаконов стерильными резиновыми пробками, укупоривание флаконов алюминиевыми колпачками.
8. Стерилизация флакона с заполненным продуктом.
9. Маркировка флаконов и (или) комплектация с растворителем
10. Вторичная упаковка в пачки. 11. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
11
МЗ (Фармацевтическая продукция)
41
Фармацевтическая промышленность
3004500002
Лекарственные средства содержащие в качестве основного действующего вещества только: кислоту аскорбиновую (витамин С) или кислоту никотиновую, или кокарбоксилазу, или никотинамид, или пиридоксин, или тиамин и его соли (витамин В1), или цианокобаламин (витамин В12) прочие
При производстве растворов для инъекции в ампулах (флаконах)
1. Лицензия на производство лекарственных средств;
2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза;
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат
1. Входной контроль сырья и материалов и взвешивание.
2. Получение воды очищенной и (или) воды для инъекций
3. Приготовление раствора, смешивание, фильтрация
4. резка ампул и (или) распаковка стерильных флаконов,наружная и (или) внутренняя мойка ампул (флаконов)
5. Сушка, стерилизация/депирогенизация ампул (флаконов)
6. Наполнение ампул (флаконов)
7. Запаивание (укупорка) ампул (флаконов), стерилизация ампул (флаконов) с раствором
8. Маркировка первичной и (или) вторичной упаковки
9. упаковка ампул (флаконов) в контурную ячейковую упаковку, упаковка в пачки
10. Групповая упаковка в коробку из картона 11. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
10
1. Взвешивание, входной контроль сырья и материалов
2. Приготовление раствора, смешивание, фильтрация
4. резка ампул и (или) распаковка стерильных флаконов,наружная и (или) внутренняя мойка ампул (флаконов)
4. Наполнение ампул (флаконов)
5. Запаивание (укупорка) ампул (флаконов), стерилизация ампул (флаконов) с раствором
6. упаковка ампул (флаконов) в контурную ячейковую упаковку, упаковка в пачки
7. Групповая упаковка в коробку из картона

8. Бастапқы және (немесе) екінші реттік қаптаманы таңбалау
9. Дайын өнімнің сапасын бақылау (шығарылымдық бақылау)
9
42
Фармацевтикалық өнеркәсіп
3004500006
Дәрілік заттар, негізгі белсенді зат ретінде тек келесі заттарды қамтитын: кобароксилаза немесе аскорбин қышқылы (C витамині), немесе цианокобаламин (B12 витамині)
Саше-пакеттерге арналған ұнтақтарды өндіру кезінде
1. Дәрілік заттарды өндіруге арналған лицензия;

8. Маркировка первичной и (или) вторичной упаковки 9. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
9
42
Фармацевтическая промышленность
3004500006
Лекарственные средства содержащие в качестве основного действующего вещества только: кокарбоксилазу или кислоту аскорбиновую (витамин С), или цианокобаламин (витамин В12)
При производстве порошков в саше-пакетах
1. Лицензия на производство лекарственных средств;

2. Дәрілік заттарды өндірудің Еуразиялық экономикалық одақтың тиісті өндірістік практика қағидаларының талаптарына сәйкестігі туралы сертификаттың болуы (БФС түрі көрсетіле отырып);
3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы.
1. Шикізат пен материалдарды кіріс бақылау және өлшеу
2. Ұсақтау және елеу, өлшеу
3. Ылғалдандырғышты дайындау
4. Араластыру
5. Құрғақ гранулдау, саше-пакеттерді толтыруға арналған массаны кептіру
6. Мөлшерлеу, саше-пакеттерге фасовка жасау және екінші реттік қаптау (пачкаларға)
7. Бастапқы және (немесе) екінші реттік қаптаманы таңбалау
8. Картон қорапқа топтық қаптама жасау, өнім сериясын шығару
9. Дайын өнімнің сапасын бақылау (шығарылымдық бақылау)
10
1. Шикізат пен материалдарды кіріс бақылау және өлшеу
2. Ұсақтау және елеу, өлшеу
3. Араластыру
4. Құрғақ гранулдау, саше-пакеттерді толтыруға арналған массаны кептіру
5. Мөлшерлеу, саше-пакеттерге фасовка жасау және екінші реттік қаптау (пачкаларға)
6. Картон қорапқа топтық қаптама жасау, өнім сериясын шығару
7. Бастапқы және (немесе) екінші реттік қаптаманы таңбалау
8. Дайын өнімнің сапасын бақылау (шығарылымдық бақылау)
9
ҚР ДСМ (Фармацевтикалық өнім)
43
Фармацевтикалық өнеркәсіп
3004900002
Дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауарлық позициядағы заттардан басқа), аралас немесе араластырылмаған өнімдерден тұратын, терапевтік немесе профилактикалық мақсатта қолдануға арналған, дозаланған дәрілік формада (трансдермальді жүйелердегі дәрілік заттарды қоса) немесе бөлшек саудаға арналған форма немесе қаптамада оралған, өзге, бөлшек саудаға арналған форма немесе қаптамада оралған: өзге.
Қабықшамен қапталған таблеткаларды өндіру кезінде
1. Дәрілік заттарды өндіруге арналған лицензия;
2. Дәрілік заттарды өндірудің Еуразиялық экономикалық одақтың тиісті өндірістік практика қағидаларының талаптарына сәйкестігі туралы сертификаттың болуы (БФС түрі көрсетіле отырып);
3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы.
1. Шикізат пен материалдарды кіріс бақылау
2. Ұсақтау және елеу, өлшеу
3. Ылғалдандырғышты дайындау
4. Араластыру, ылғалды гранулдау
5. Таблеткалау массасын кептіру, құрғақ гранулдау, опалау
6. Таблеткалау, шаңнан тазарту,
7. Қабықша жағу
8. Дайын өнімнің сапасын бақылау, бастапқы қаптау (блистер, флакон, банка), екінші реттік қаптау (пачкаларға)
9. Бастапқы және (немесе) екінші реттік қаптаманы таңбалау
10. Картон қорапқа топтық қаптама жасау, өнім сериясын шығару
10
1. Шикізат пен материалдарды кіріс бақылау
2. Ұсақтау және елеу, өлшеу
3. Араластыру, ылғалды гранулдау

2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза;
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат
1. Входной контроль сырья и материалов
2. Измельчение и просев, взвешивание.
3. Приготовление увлажнителя.
4. Смешивание
5. Сухое гранулирование,сушка массы для наполнения саше пакетов
6. Дозивание, фасовка в саше-пакеты и вторичная упаковка в пачки.
7. Маркировка первичной и (или) вторичной упаковки
8. Групповая упаковка в коробку из картона 9. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
9
1. Входной контроль сырья и материалов и взвешивание.
2. Измельчение и просев, взвешивание.
3. Смешивание
4. Сухое гранулирование,сушка массы для наполнения саше пакетов
5. Дозивание, фасовка в саше-пакеты и вторичная упаковка в пачки.
6. Групповая упаковка в коробку из картона, выпуск серии продукции
7. Маркировка первичной и (или) вторичной упаковки 8. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
8
МЗ (Фармацевтическая продукция)
43
Фармацевтическая промышленность
3004900002
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи, прочие, расфасованные в формы или упаковки для розничной продажи: прочие
При производстве таблеток, покрытых пленочной оболочкой
1. Лицензия на производство лекарственных средств;
2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза;
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат
1. Входной контроль сырья и материалов и взвешивание.
2. Измельчение и просев, взвешивание
3. Приготовление увлажнителя
4. Смешивание, влажное гранулирование
5. Сушка массы для таблетирования, сухое гранулирование, опудривание
6. Таблетирование, обеспыливание,
7. Нанесение покрытия
8. Контроль качества готовой продукции, первичная упаковка в блистер (флакон, банку), вторичная упаковка в пачку
9. Маркировка первичной и (или) вторичной упаковки
10. Групповая упаковка в коробку из картона, выпуск серии на реализацию
10
1. Входной контроль сырья и материалов
2. Измельчение и просев, взвешивание
3. Смешивание, влажное гранулирование

3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы.
1. Шикізат пен материалдарды кіріс бақылау және өлшеу
2. Тазартылған су немесе инъекцияға арналған суды алу (қажет болған жағдайда)
3. Ерітіндіні дайындау, араластыру, фильтрациялау
4. Ампулаларды кесу және (немесе) стерильді флакондарды ашу, ампулалардың (флакондардың) ішін және сыртын жуу, ампулаларды (флакондарды) кептіру, стерилизациялау/депирогенизациялау (қажет болған жағдайда)
5. Ампулаларды (флакондарды) толтыру
6. Ампулаларды (флакондарды) тығыздау (укупорка), ерітіндісі бар ампулаларды (флакондарды) стерилизациялау
7. Бастапқы және (немесе) екінші реттік қаптаманы таңбалау, ампулаларды (флакондарды) контурлы жасушалық қаптамаға салу, пачкаларға орау
8. Картон қорапқа топтық қаптама жасау, өнім сериясын шығару
9. Дайын өнімнің сапасын бақылау (шығарылымдық бақылау)
9
1. Шикізат пен материалдарды кіріс бақылау және өлшеу
2. Қажет болған жағдайда тазартылған су немесе инъекцияға арналған суды алу
3. Ерітіндіні дайындау, араластыру, фильтрациялау
4. Ампулаларды кесу және (немесе) стерильді флакондарды ашу, ампулалардың (флакондардың) ішін және сыртын жуу, ампулаларды (флакондарды) кептіру, стерилизациялау/депирогенизациялау (қажет болған жағдайда)
5. Ампулаларды (флакондарды) толтыру
6. Ампулаларды (флакондарды) тығыздау (укупорка), ерітіндісі бар ампулаларды (флакондарды) стерилизациялау
7. Бастапқы және (немесе) екінші реттік қаптаманы таңбалау, ампулаларды (флакондарды) контурлы жасушалық қаптамаға салу, пачкаларға орау
8. Картон қорапқа топтық қаптама жасау, өнім сериясын шығару
9. Дайын өнімнің сапасын бақылау (шығарылымдық бақылау)
9
ҚР ДСМ (Фармацевтикалық өнім)
46
Фармацевтикалық өнеркәсіп
3004900002
Дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауарлық позициядағы заттардан басқа), аралас немесе араластырылмаған өнімдерден тұратын, терапевтік немесе профилактикалық мақсатта қолдануға арналған, дозаланған дәрілік формада (трансдермальді жүйелердегі дәрілік заттарды қоса) немесе бөлшек саудаға арналған форма немесе қаптамада оралған, өзге, бөлшек саудаға арналған форма немесе қаптамада оралған: өзге.
Ылғалды гранулдау әдісімен таблеткаларды өндіру кезінде
1. Дәрілік заттарды өндіруге арналған лицензия;
2. Дәрілік заттарды өндірудің Еуразиялық экономикалық одақтың тиісті өндірістік практика қағидаларының талаптарына сәйкестігі туралы сертификаттың болуы (БФС түрі көрсетіле отырып);
3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы.
1. Шикізат пен материалдарды кіріс бақылау
2. Ұсақтау және елеу, өлшеу
3. Ылғалдандырғышты дайындау

3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат
1. Входной контроль сырья и материалов
2. Получение воды очищенной, воды для инъекций при необходимости
3. Приготовление раствора, смешивание, фильтрация
4. резка ампул и (или) распаковка стерильных флаконови (или) наружная и (или) внутренняя мойка ампул (флаконов), сушка, стерилизация/ депирогенизация ампул (флаконов) при необходимости
5. наполнение ампул (флаконов)
6. запаивание (укупорка) ампул (флаконов), стерилизация ампул (флаконов) с раствором
7. маркировка первичной и (или) вторичной упаковки, упаковка ампул (флаконов) в контурную ячейковую упаковку, упаковка в пачки
8. групповая упаковка в коробку из картона 9. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
9
1. Взвешивание, входной контроль сырья и материалов
2. Получение воды очищенной, воды для инъекций при необходимости
3. Приготовление раствора, смешивание, фильтрация
4. Резка ампул и (или) распаковка стерильных флаконови (или) наружная и (или) внутренняя мойка ампул (флаконов), сушка, стерилизация/депирогенизация ампул (флаконов) при необходимости
5. наполнение ампул (флаконов)
6. запаивание (укупорка) ампул (флаконов), стерилизация ампул (флаконов) с раствором
7. маркировка первичной и (или) вторичной упаковки, упаковка ампул (флаконов) в контурную ячейковую упаковку, упаковка в пачки
8. групповая упаковка в коробку из картона 9. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
9
МЗ (Фармацевтическая продукция)
46
Фармацевтическая промышленность
3004900002
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи, прочие, расфасованные в формы или упаковки для розничной продажи: прочие
При производстве таблеток методом влажного гранулирования
1. Лицензия на производство лекарственных средств;
2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза;
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат
1. Входной контроль сырья и материалов
2. Измельчение и просев, взвешивание
3. Приготовление увлажнителя

1. Дәрілік заттарды өндіруге арналған лицензия;
2. Дәрілік заттарды өндірудің Еуразиялық экономикалық одақтың тиісті өндірістік практика қағидаларының талаптарына сәйкестігі туралы сертификаттың болуы (БФС түрі көрсетіле отырып);
3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы.
1. Шикізат пен материалдарды кіріс бақылау және өлшеу
2. Ұсақтау және елеу, өлшеу
3. Ылғалдандырғышты дайындау
4. Таблеткалау массасын дайындау
5. Гранулдеу, құрғақ гранулдеу және опалау
6. Таблеткалау, шаңнан тазалау
7. Дайын өнімнің сапасын бақылау, бастапқы қаптау (блистер, флакон, банка) және екінші реттік қаптау (пачкаларға)
8. Бастапқы және (немесе) екінші реттік қаптаманы таңбалау
9. Топтық қаптау, өнім сериясын шығару
9
1. Ұсақтау және елеу, өлшеу
2. Таблеткалау массасын дайындау
3. Гранулдеу, құрғақ гранулдеу және опалау
4. Таблеткалау, шаңнан тазалау
5. Дайын өнімнің сапасын бақылау, бастапқы қаптау (блистер, флакон, банка) және екінші реттік қаптау (пачкаларға)
6. Бастапқы және (немесе) екінші реттік қаптаманы таңбалау
6
ҚР ДСМ (Фармацевтикалық өнім)
49
Фармацевтикалық өнеркәсіп
3004900002
Дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауарлық позициядағы заттардан басқа), аралас немесе араластырылмаған өнімдерден тұратын, терапевтік немесе профилактикалық мақсатта қолдануға арналған, дозаланған дәрілік формада (трансдермальді жүйелердегі дәрілік заттарды қоса) немесе бөлшек саудаға арналған форма немесе қаптамада оралған, өзге, бөлшек саудаға арналған форма немесе қаптамада оралған: өзге.
Инфузиялық ерітінділерді өндіру кезінде
1. Дәрілік заттарды өндіруге арналған лицензия;
2. Дәрілік заттарды өндірудің Еуразиялық экономикалық одақтың тиісті өндірістік практика қағидаларының талаптарына сәйкестігі туралы сертификаттың болуы (БФС түрі көрсетіле отырып);
3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы.
1. Шикізат пен материалдарды кіріс бақылау
2. Өлшеу
3. Тазартылған су немесе инъекцияға арналған суды алу
4. Ерітіндіні дайындау, араластыру, фильтрациялау
5. Асептикалық толтыру, пакеттерді және (немесе) бөтелкелерді қақпақтау
6. Термикалық өңдеу, ерітіндімен бөтелкелерді және (немесе) пакеттерді стерилизациялау
7. Дайын өнімнің сапасын бақылау
8. бөтелкелерді және (немесе) пакеттерді таңбалау
9. Картон қорапқа топтық қаптама жасау, өнім сериясын шығару
10. Дайын өнімнің сапасын бақылау (шығарылымдық бақылау)
10
1. Өлшеу
2. Ерітіндіні дайындау, араластыру, фильтрациялау
3. Асептикалық толтыру, пакеттерді және (немесе) бөтелкелерді қақпақтау

1. Лицензия на производство лекарственных средств;
2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза;
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат
1. Входной контроль сырья и материалов
2. Измельчение и просев взвешивание.
3. Приготовление увлажнителя.
4. Приготовление массы для таблетирования.
5. Сушка гранулирование, сухое гранулирование и опудривание.
6. Таблетирование, обеспыливание
7. Контроль качества готовой продукции, первичная упаковка в блистер (флакон, банку) и вторичная упаковка в пачку.
8. Маркировка первичной и (или) вторичной упаковки
9. Групповая упаковка, выпуск серии продукции
9
1. Измельчение и просев взвешивание.
2. Приготовление массы для таблетирования.
3. Сушка гранулирование, сухое гранулирование и опудривание.
4. Таблетирование, обеспыливание
5. Контроль качества готовой продукции, первичная упаковка в блистер (флакон, банку) и вторичная упаковка в пачку.
6. Маркировка первичной и (или) вторичной упаковки
6
МЗ (Фармацевтическая продукция)
49
Фармацевтическая промышленность
3004900002
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи, прочие, расфасованные в формы или упаковки для розничной продажи: прочие
При производстве инфузионных растворов
1. Лицензия на производство лекарственных средств;
2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза;
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат
1. Входной контроль сырья и материалов и взвешивание
2. Взвешивание
3. Получение воды очищенной и (или) воды для инъекции
4. Приготовление раствора, смешивание, фильтрация
5. Асептическое наполнение, запаивание пакетов и (или) бутылок
6. Маркировка пакетов и (или) бутылок
7. Термическая обработка, стерилизация бутылок и (или) пакетов с раствором
8. Контроль качества готовой продукции
9. Групповая упаковка в коробку из картона 10. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
10
1. Взвешивание
2. Приготовление раствора, смешивание, фильтрация
3. Асептическое наполнение, запаивание пакетов и (или) бутылок

4. Пакеттерді және (немесе) бөтелкелерді таңбалау
5. Термикалық өңдеу, ерітіндімен бөтелкелерді және (немесе) пакеттерді стерилизациялау
6. Картон қорапқа топтық қаптама жасау, өнім сериясын шығару
7. Дайын өнімнің сапасын бақылау (шығарылымдық бақылау)
7
ҚР ДСМ (Фармацевтикалық өнім)
50
Фармацевтикалық өнеркәсіп
3004900002
Дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауарлық позициядағы заттардан басқа), аралас немесе араластырылмаған өнімдерден тұратын, терапевтік немесе профилактикалық мақсатта қолдануға арналған, дозаланған дәрілік формада (трансдермальді жүйелердегі дәрілік заттарды қоса) немесе бөлшек саудаға арналған форма немесе қаптамада оралған, өзге, бөлшек саудаға арналған форма немесе қаптамада оралған: өзге.
Перитонеалды диализ немесе гемофильтрация үшін ерітінділерді өндіру кезінде
1. Дәрілік заттарды өндіруге арналған лицензия;
2. Дәрілік заттарды өндірудің Еуразиялық экономикалық одақтың тиісті өндірістік практика қағидаларының талаптарына сәйкестігі туралы сертификаттың болуы (БФС түрі көрсетіле отырып);
3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы.
1. Шикізат пен материалдардың кіріс бақылауы және өлшеу
2. Тазартылған су және (немесе) инъекциялық су алу
3. Ерітінді дайындау, асептикалық толтыру және пакеттерді қақпақтау
4. Ерітінді бар пакеттерді термикалық өңдеу және (немесе) стерилизациялау, және (немесе) пакеттерді бақылау
5. Пакеттерді таңбалау
6. Картон қорапқа топтық қаптама жасау
7. Дайын өнімнің сапасын бақылау (шығарылымдық бақылау)
7
1. Шикізат пен материалдардың кіріс бақылауы және өлшеу
2. Ерітінді дайындау, асептикалық толтыру және пакеттерді қақпақтау
3. Ерітінді бар пакеттерді термикалық өңдеу және (немесе) стерилизациялау, және (немесе) пакеттерді бақылау
4. Пакеттерді таңбалау
5. Картон қорапқа топтық қаптама жасау
6. Дайын өнімнің сапасын бақылау (шығарылымдық бақылау)
6
ҚР ДСМ (Фармацевтикалық өнім)
51
Фармацевтикалық өнеркәсіп
3004900006
Дәрілік заттар, басқа, тек негізгі белсенді зат ретінде ғана келесі заттарды қамтитын: ацетилсалицил қышқылы немесе парацетамол, немесе рибоксин (инозин), немесе поли-винилпирролидон
Қатты дәрілік формаларды шығару – таблеткалар.
1. Дәрілік заттарды өндіруге лицензия болуы
2. Дәрілік заттарды өндірудің Еуразиялық экономикалық одақтың дұрыс өндіріс қағидалары талаптарына сәйкестігін растайтын сертификат болуы
3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы
1. Шикізат пен материалдардың кіріс бақылауы
2. Ұнтақтау және іріктеу, таразылау

4. Маркировка пакетов и (или) бутылок
5. Термическая обработка, стерилизация бутылок и (или) пакетов с раствором
6. Групповая упаковка в коробку из картона 7. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
7
МЗ (Фармацевтическая продукция)
50
Фармацевтическая промышленность
3004900002
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи, прочие, расфасованные в формы или упаковки для розничной продажи: прочие
При производстве растворов перитонеального диализа или для гемофильтрации
1. Лицензия на производство лекарственных средств;
2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза;
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат
1. Входной контроль сырья и материалов
2. получение воды очищенной и (или) воды для инъекции
3. приготовление раствора, асептическое наполнение и запаивание пакетов
4. термическая обработка и (или) стерилизация пакетов с раствором, и (или) контроль пакетов с раствором препарата
5. маркировка пакетов
6. групповая упаковка в коробку из картона
7. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
7
1. Входной контроль сырья и материалов и взвешивнаие
2. приготовление раствора, асептическое наполнение и запаивание пакетов
3. термическая обработка и (или) стерилизация пакетов с раствором, и (или) контроль пакетов с раствором препарата
4. маркировка пакетов
5. групповая упаковка в коробку из картона 6. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
6
МЗ (Фармацевтическая продукция)
51
Фармацевтическая промышленность
3004900006
Лекарственные средства, прочие содержащие в качестве основного действующего вещества только: кислоту ацетилсалициловую или парацетамол, или рибоксин (инозин), или поливинилпирролидон
Производство твердых лекарственных форм- таблетки
1. Лицензия на производство лекарственных средств;
2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза;
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат
1. Входной контроль сырья и материалов
2. измельчение и просев, взвешивание

3. Ылғалдандырғышты дайындау
4. Араластыру, ылғалды грануляция
5. Таблетка массасын кептіру, құрғақ грануляция, ұнтақтау
6. Таблеткалау, ұнтақтан тазалау,
7. Қаптама қабатын жағу
8. Дайын өнімнің сапасын бақылау, бастапқы қаптама блистерде (флакон, банка), екінші қаптама пачкада
9. Бірінші және (немесе) екінші қаптаманы таңбалау
10. Топтық қаптама картон қорапқа, серияны шығару
10
1. Ұнтақтау және іріктеу, таразылау
2. Таблетка массасын кептіру, құрғақ грануляция, ұнтақтау
3. Таблеткалау, ұнтақтан тазалау,
4. Қаптама қабатын жағу
5. Дайын өнімнің сапасын бақылау, бастапқы қаптама блистерде (флакон, банка), екінші қаптама пачкада
6. Топтық қаптама картон қорапқа, серияны шығару
7. Бірінші және (немесе) екінші қаптаманы таңбалау
7
ҚР ДСМ (Фармацевтикалық өнім)
52
Фармацевтикалық өнеркәсіп
3004900008
Дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позицияларына жататын тауарларды қоспағанда), терапиялық немесе профилактикалық мақсаттарда қолдануға арналған, араластырылған немесе араластырылмаған өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде (соның ішінде трансдермальды жүйелер түріндегі дәрілік заттарды қоса алғанда) немесе бөлшек саудаға арналған нысандарда не қаптамаларда буып-түйілген: өзге: өзге: құрамында йод немесе йод қосылыстары бар: өзге.
Қатты дәрілік түрлерді өндіру- Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
1. Дәрілік заттарды өндіруге лицензия болуы
2. Дәрілік заттарды өндірудің Еуразиялық экономикалық одақтың дұрыс өндіріс қағидалары талаптарына сәйкестігін растайтын сертификат болуы
3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы
1. Шикізат пен материалдардың кіріс бақылауы
2. Ұсақтау және елеу, өлшеу
3. Ылғалдандырғышты дайындау
4. Араластыру, ылғалды түйіршіктеу
5. Таблеткалау үшін массаны кептіру, құрғақ түйіршіктеу, опалау
6. Таблеткалау, шаңнан тазалау,
7. Қабықша жағу
8. Дайын өнімнің сапасын бақылау, бастапқы қаптамаға орау (блистерге, құтыға, банкаға), екінші реттік қаптамаға (қорапқа) орау.
9. Бастапқы және (немесе) екінші реттік қаптаманы таңбалау.
10. Катон қорапқа топтық қаптау, серияны өткізуге шығару.
10
1. Ұсақтау және елеу, өлшеу
2. Таблеткалау үшін массаны кептіру
3. Таблеткалау, шаңнан тазарту,
4. Қабықша жағу.
5. Дайын өнімнің сапасын бақылау, бастапқы қаптамаға орау (блистерге, құтыға, банкаға), екінші реттік қаптамаға (қорапқа) орау.
6. Картон қорапқа топтық қаптау, серияны өткізуге шығару.
7. Бастапқы және (немесе) екінші реттік қаптаманы таңбалау.
7
ҚР ДСМ (Фармацевтикалық өнім)
53
Фармацевтикалық өнеркәсіп
3004900008
Дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позицияларына жататын тауарларды қоспағанда), терапиялық немесе профилактикалық мақсаттарда қолдануға арналған, араластырылған немесе араластырылмаған өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде (соның ішінде трансдермальды жүйелер түріндегі дәрілік заттарды қоса алғанда) немесе бөлшек саудаға арналған нысандарда не қаптамаларда буып-түйілген: өзге: өзге: құрамында йод немесе йод қосылыстары бар: өзге.
Гемодиализге арналған ерітінділерді және (немесе) сулы және (немесе) құрғақ концентраттарды өндіру кезінде

3. Приготовление увлажнителя
4. Смешивание, влажное гранулирование
5. Сушка массы для таблетирования, сухое гранулирование, опудривание
6. Таблетирование, обеспыливание,
7. Нанесение покрытия
8. Контроль качества готовой продукции, первичная упаковка в блистер (флакон, банку), вторичная упаковка в пачку
9. Маркировка первичной и (или) вторичной упаковки
10. Групповая упаковка в коробку из картона, выпуск серии на реализацию
10
1. Измельчение и просев, взвешивание
2. Сушка массы для таблетирования, сухое гранулирование, опудривание
3. Таблетирование, обеспыливание
4. Нанесение покрытия
5. Контроль качества готовой продукции, первичная упаковка в блистер (флакон, банку), вторичная упаковка в пачку
6. Групповая упаковка в коробку из картона, выпуск серии на реализацию
7. Маркировка первичной и (или) вторичной упаковки
7
МЗ (Фармацевтическая продукция)
52
Фармацевтическая промышленность
3004900008
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи: прочие: прочие: содержащие йод или соединения йода прочие
Производство твердых лекарственных форм таблеток, покрытых пленочной оболочкой
1. Лицензия на производство лекарственных средств;
2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза;
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат
1. Входной контроль сырья и материалов и взвешивание
2. измельчение и просев, взвешивание
3. Приготовление увлажнителя
4. Смешивание, влажное гранулирование
5. Сушка массы для таблетирования, сухое гранулирование, опудривание
6. Таблетирование, обеспыливание,
7. Нанесение покрытия
8. Контроль качества готовой продукции, первичная упаковка в блистер (флакон, банку), вторичная упаковка в пачку
9. Маркировка первичной и (или) вторичной упаковки
10. Групповая упаковка в коробку из картона, выпуск серии на реализацию
10
1. Измельчение и просев, взвешивание
2. Сушка массы для таблетирования, сухое гранулирование, опудривание
3. Таблетирование, обеспыливание,
4. Нанесение покрытия
5. Контроль качества готовой продукции, первичная упаковка в блистер (флакон, банку), вторичная упаковка в пачку
6. Групповая упаковка в коробку из картона, выпуск серии на реализацию
7. Маркировка первичной и (или) вторичной упаковки
7
МЗ (Фармацевтическая продукция)
53
Фармацевтическая промышленность
3004900008
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи: прочие: прочие: содержащие йод или соединения йода прочие
При производстве растворов и (или) водных и (или) сухих концентратов для гемодиализа

1. Дәрілік заттарды өндіруге лицензия болуы
2. Дәрілік заттарды өндірудің Еуразиялық экономикалық одақтың тиісті өндірістік практика қағидалары талаптарына сәйкестігі туралы сертификаттың және (немесе) ISO 13485 сертификатының болуы
3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы
1. Шикізат пен материалдардың кіріс бақылауы
2. тазартылған су алу және (немесе) ерітінді дайындау
3. канистрлерді және (немесе) бос картридждерді толтыру және жабу
4. дайын өнімнің сапасын бақылау, канистрлерді және (немесе) картридждерді таңбалау
5. Екінші қаптама
6. Картоннан жасалған қорапқа топтық орау, өнім сериясын шығару.
6
1. Шикізат пен материалдардың кіріс бақылауы
2. тазартылған су алу және (немесе) ерітінді дайындау
3. канистрлерді және (немесе) бос картридждерді толтыру және жабу
4. дайын өнімнің сапасын бақылау, канистрлерді және (немесе) картридждерді таңбалау
5. Екінші қаптама
5
ҚР ДСМ (Фармацевтикалық өнім)
54
Фармацевтикалық өнеркәсіп
3004900008
Дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позицияларына жататын тауарларды қоспағанда), терапиялық немесе профилактикалық мақсаттарда қолдануға арналған, араластырылған немесе араластырылмаған өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде (соның ішінде трансдермальды жүйелер түріндегі дәрілік заттарды қоса алғанда) немесе бөлшек саудаға арналған нысандарда не қаптамаларда буып-түйілген: өзге: өзге: құрамында йод немесе йод қосылыстары бар: өзге.
Гемодиализге арналған концентраттарды өндіруге арналған шикізат жиынтықтарын өндіру кезінде
1. Дәрілік заттарды өндіруге лицензия болуы
2. Дәрілік заттарды өндірудің Еуразиялық экономикалық одақтың тиісті өндірістік практика қағидалары талаптарына сәйкестігі туралы сертификаттың және (немесе) ISO 13485 сертификатының болуы
3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы
1. Шикізат пен материалдардың кіріс бақылауы
2. тазартылған су алу және (немесе) ерітінді дайындау
3. канистрлерді толтыру, тығындау, пакеттерді толтыру және (немесе) компоненттерді бір тұтынушы қаптамасына құрастыру
4. дайын өнімнің сапасын бақылау және (немесе) канистрлерді және (немесе) пакеттерді таңбалау
5. Картоннан жасалған қорапқа топтық орау, өнім сериясын шығару.
5
1. Шикізат пен материалдардың кіріс бақылауы
2. тазартылған су алу және (немесе) ерітінді дайындау
3. канистрлерді толтыру, тығындау, пакеттерді толтыру және (немесе) компоненттерді бір тұтынушы қаптамасына құрастыру
4. дайын өнімнің сапасын бақылау және (немесе) канистрлерді және (немесе) пакеттерді таңбалау
4
ҚР ДСМ (Фармацевтикалық өнім)
55
Фармацевтикалық өнеркәсіп
3004900008
Дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позицияларына жататын тауарларды қоспағанда), терапиялық немесе профилактикалық мақсаттарда қолдануға арналған, араластырылған немесе араластырылмаған өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде (соның ішінде трансдермальды жүйелер түріндегі дәрілік заттарды қоса алғанда) немесе бөлшек саудаға арналған нысандарда не қаптамаларда буып-түйілген: өзге: өзге: құрамында йод немесе йод қосылыстары бар: өзге.
Гемодиализге арналған ерітінділерді және (немесе) сулы және (немесе) құрғақ концентраттарды өндіру кезінде

1. Лицензия на производство лекарственных средств; 2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей проивзводственной практики Евразийского Экономического союза и (или) наличие ISO 13485;
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат
1. Взвешивание и входной контроль сырья и материалов
2. получение воды очищенной и (или) приготовление раствора
3. наполнение и укупорка канистр и (или) пустых картриджей
4. контроль качества готовой продукции, маркировка канистр и (или) картриджей
5. Вторичная упаковка
6. Групповая упаковка в коробку из картона, выпуск серии продукции.
6
1. Входной контроль сырья и материалов и взвешивание
2. получение воды очищенной и (или) приготовление раствора
3. наполнение и укупорка канистр и (или) пустых картриджей
4. контроль качества готовой продукции, маркировка канистр и (или) картриджей
5. Вторичная упаковка
5
МЗ (Фармацевтическая продукция)
54
Фармацевтическая промышленность
3004900008
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи: прочие: прочие: содержащие йод или соединения йода прочие
При производстве наборов сырья для производства концентратов для гемодиализа
1. Лицензия на производство лекарственных средств; 2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей проивзводственной практики Евразийского Экономического союза и (или) наличие ISO 13485;
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат
1. Входной контроль сырья и материалов и взвешивание
2. получение воды очищенной и (или) приготовление раствора
3. наполнение, укупорка канистр, наполнение пакетов и (или) сборка компонентов в одну потребительскую упаковку
4. контроль качества готовой продукции и (или) маркировка канистр и (или) пакетов
5. Групповая упаковка в коробку из картона, выпуск серии продукции.
5
1. Взвешивание и входной контроль сырья и материалов
2. получение воды очищенной и (или) приготовление раствора
3. наполнение, укупорка канистр, наполнение пакетов и (или) сборка компонентов в одну потребительскую упаковку
4. контроль качества готовой продукции и (или) маркировка канистр и (или) пакетов
4
МЗ (Фармацевтическая продукция)
55
Фармацевтическая промышленность
3004900008
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи: прочие: прочие: содержащие йод или соединения йода прочие
При производстве растворов и (или) водных и (или) сухих концентратов для гемодиализа

1. Дәрілік заттарды өндіруге лицензия болуы
2. Дәрілік заттарды өндірудің Еуразиялық экономикалық одақтың дұрыс өндіріс қағидалары талаптарына сәйкестігін растайтын сертификат болуы
3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы
1. Шикізат пен материалдардың кіріс бақылауы
2. тазартылған су алу және (немесе) ерітінді дайындау
3. канистрлерді және (немесе) бос картридждерді толтыру және (немесе) жабу
4. Дайын өнімнің сапасын бақылау және (немесе)
5. канистрлерді және (немесе) картридждерді таңбалау және қайталама орау
5
1. Шикізат пен материалдардың кіріс бақылауы
2. тазартылған су алу және (немесе) ерітінді дайындау
3. канистрлерді және (немесе) бос картридждерді толтыру және (немесе) жабу
4. Дайын өнімнің сапасын бақылау және (немесе)
5. канистрлерді және (немесе) картридждерді таңбалау және қайталама орау
5
ҚР ДСМ (Фармацевтикалық өнім)
56
Фармацевтикалық өнеркәсіп
3004900008
Дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позицияларына жататын тауарларды қоспағанда), терапиялық немесе профилактикалық мақсаттарда қолдануға арналған, араластырылған немесе араластырылмаған өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде (соның ішінде трансдермальды жүйелер түріндегі дәрілік заттарды қоса алғанда) немесе бөлшек саудаға арналған нысандарда не қаптамаларда буып-түйілген: өзге: өзге: құрамында йод немесе йод қосылыстары бар: өзге.
Сыртқы қолдануға арналған ерітінді (ерітінді, спрей)
1. Дәрілік заттарды өндіруге лицензия болуы
2. Дәрілік заттарды өндірудің Еуразиялық экономикалық одақтың дұрыс өндіріс қағидалары талаптарына сәйкестігін растайтын сертификат болуы
3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы
1. Шикізат пен материалдардың кіріс бақылауы
2. Белсенді фармацевтикалық субстанцияны, қосалқы заттарды дайындау
3. Белсенді фармацевтикалық субстанцияны, қосалқы заттарды (егер қолданылса)еріту
4. Белсенді фармацевтикалық субстанция мен қосалқы заттарды өлшеу
5. 5. Белсенді фармацевтикалық субстанция мен қосалқы заттарды араластыру және еріту
6. Ерітіндіні сүзу
7. Бастапқы қаптама (құтыға буып-түю)
8. Толтырылған құтыларды таңбалау
9. Екінші қаптама
10. Картоннан жасалған қорапқа топтық орау, өнім сериясын шығару
11. Дайын өнімнің сапасын бақылау (шығарылымдық бақылау)
11
1. Шикізат пен материалдардың кіріс бақылауы
2. Белсенді фармацевтикалық субстанцияны, қосалқы заттарды дайындау
3. Белсенді фармацевтикалық субстанцияны, қосалқы заттарды (егер қолданылса)еріту
4. Бастапқы қаптама (құтыға буып-түю)

1. Лицензия на производство лекарственных средств;
2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза;
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат
1. Входной контроль сырья и материалов
2. Получение воды очищенной и (или) приготовление раствора
3. наполнение и (или) укупорка канистр и (или) пустых картриджей
4. Контроль качества готовой продукции и (или)
5. маркировка канистр и (или) картриджей и вторичная упаковка
5
1. Входной контроль сырья и материалов и взвешивание
2. Получение воды очищенной и (или) приготовление раствора
3. наполнение и (или) укупорка канистр и (или) пустых картриджей
4. Контроль качества готовой продукции и (или)
5. маркировка канистр и (или) картриджей и вторичная упаковка
5
МЗ (Фармацевтическая продукция)
56
Фармацевтическая промышленность
3004900008
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи: прочие: прочие: содержащие йод или соединения йода прочие
Раствор для наружного применения (раствор, спрей)
1. Лицензия на производство лекарственных средств;
2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза;
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат
1. Входной контроль сырья и материалов
2. Подготовка активной фармацевтической субстанции, вспомогательных веществ
3. Растаривание активной фармацевтической субстанции, вспомогательных веществ (если применимо)
4. Взвешивание активной фармацевтической субстанции и вспомогательных веществ
5. Смешивание и растворение активной фармацевтической субстанции и вспомогательных веществ
6. Фильтрация раствора
7. Первичная упаковка (Фасовка во флаконы)
8. Маркировка наполненных флаконов
9. Вторичная упаковка
10. Групповая упаковка в коробку из картона
11. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
11
1. Входной контроль сырья и материалов
2. Растаривание активной фармацевтической субстанции, вспомогательных веществ (если применимо)
3. Смешивание и растворение активной фармацевтической субстанции и вспомогательных веществ
4. Первичная упаковка (Фасовка во флаконы)

1. Дәрілік заттарды өндіруге лицензия болуы
2. Дәрілік заттарды өндірудің Еуразиялық экономикалық одақтың дұрыс өндіріс қағидалары талаптарына сәйкестігін растайтын сертификат болуы
3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы
1. Шикізат пен материалдардың кіріс бақылауы
2. тазартылған су алу және (немесе) ерітінді дайындау
3. Бастапқы қаптама материалдарын қайнату
4. Бөтелкелерді сыртқы және ішкі жуу
5. Бөтелкелерді зарарсыздандыру, тығындарды дайындау және зарарсыздандыру.
6. Ұнтақты бөтелкелерге мөлшерлеп себу
7. Бөтелкелерді стерильді резеңке тығындармен жабу, бөтелкелерді алюминий қақпақтармен жабу.
8. Толтырылған өнімі бар құтыны зарарсыздандыру.
9. Флакондарды таңбалау, еріткішпен жинақтау
10. Екінші қаптама
11. Картоннан жасалған қорапқа топтық орау, өнім сериясын шығару.
12. Дайын өнімнің сапасын бақылау (шығарылымдық бақылау)
12
1. Шикізат пен материалдардың кіріс бақылауы
2. Бастапқы қаптама материалдарын қайнату
3. Бөтелкелерді сыртқы және ішкі жуу
4. Бөтелкелерді зарарсыздандыру, тығындарды дайындау және зарарсыздандыру.
5. Ұнтақты бөтелкелерге мөлшерлеп себу
6. Бөтелкелерді стерильді резеңке тығындармен жабу, бөтелкелерді алюминий қақпақтармен жабу.
7. Толтырылған өнімі бар құтыны зарарсыздандыру.
8. Флакондарды таңбалау, еріткішпен жинақтау
9. Екінші қаптама
10. Дайын өнімнің сапасын бақылау (шығарылымдық бақылау)
10
ҚР ДСМ (Фармацевтикалық өнім)
58
Фармацевтикалық өнеркәсіп
3004900008
Дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позицияларына жататын тауарларды қоспағанда), терапиялық немесе профилактикалық мақсаттарда қолдануға арналған, араластырылған немесе араластырылмаған өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде (соның ішінде трансдермальды жүйелер түріндегі дәрілік заттарды қоса алғанда) немесе бөлшек саудаға арналған нысандарда не қаптамаларда буып-түйілген: өзге: өзге: құрамында йод немесе йод қосылыстары бар: өзге.
Дозаланған аэрозольдерді өндіру кезінде
1. Дәрілік заттарды өндіруге лицензия болуы
2. Дәрілік заттарды өндірудің Еуразиялық экономикалық одақтың дұрыс өндіріс қағидалары талаптарына сәйкестігін растайтын сертификат болуы
3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы
1. Шикізат пен материалдардың кіріс бақылауы
2. Белсенді фармацевтикалық субстанцияны (қосалқы заттарды)өлшеу белсенді фармацевтикалық субстанцияны, қосалқы заттарды (егер қолданылса) елеу
3. Еріткіш өндірісі (егер бар болса)
4. Булану арқылы шығындарды азайту үшін белсенді фармацевтикалық субстанцияның булану арқылы шығынын азайту үшін белсенді фармацевтикалық субстанцияның төмен температурасын сақтай отырып, қайнау температурасы жоғары отында белсенді фармацевтикалық субстанцияны суспензиялау аэрозоль контейнерлерін толтыру (қысыммен толтыру немесе суық толтыру)
5.Өндірістік және технологиялық операциялардың (процестердің,сатылардың )параметрлерін ішкі өндірістік бақылау

1. Лицензия на производство лекарственных средств;
2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза;
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат
1. Входной контроль сырья и материалов
2. Получение воды очищенной и (или) воды для инъекции.
3. Растаривание материалов первичной упаковки
4. Наружная и внутренняя мойка флаконов
5. Стерилизация флаконов, подготовка и стерилизация пробок.
6. Дозированная рассыпка порошка во флаконы
7. Укупоривание флаконов стерильными резиновыми пробками, укупоривание флаконов алюминиевыми колпачками.
8. Стерилизация флакона с заполненным продуктом.
9. Маркировка флаконов, комплектация с растворителем
10. Вторичная упаковка
11. Групповая упаковка в коробку из картона
12. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
12
1. Входной контроль сырья и материалов
2. Растаривание материалов первичной упаковки
3. Наружная и внутренняя мойка флаконов
4. Стерилизация флаконов, подготовка и стерилизация пробок.
5. Дозированная рассыпка порошка во флаконы
6. Укупоривание флаконов стерильными резиновыми пробками, укупоривание флаконов алюминиевыми колпачками.
7. Стерилизация флакона с заполненным продуктом.
8. Маркировка флаконов, комплектация с растворителем
9. Вторичная упаковка 10. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
10
МЗ (Фармацевтическая продукция)
58
Фармацевтическая промышленность
3004900008
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи: прочие: прочие: содержащие йод или соединения йода прочие
При производстве дозированных аэрозолей
1. Лицензия на производство лекарственных средств;
2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза;
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат
1. Входной контроль сырья и материалов
2. Взвешивание активной фармацевтической субстанции (вспомогательных веществ просеивание активной фармацевтической субстанции, вспомогательных веществ (если применимо)
3. Производство растворителя (если применимо)
4. Суспендирование активной фармацевтической субстанции в пропелленте с высокой температурой кипения с поддержанием низкой температуры суспензии активной фармацевтической субстанции в пропелленте для снижения потерь за счет испарения наполнение контейнеров аэрозолей (наполнение под давлением или холодное наполнение)
5.Внутрипроизводственный контроль параметров производственных и технологических операций (процессов,стадий )

6. Аралық кезеңдерді өндіру (егер қолданылса)
7. Бастапқы қаптама
8. Екінші қаптама
9. таңбалау
10. Топтық орау
11. Дайын өнімнің сапасын бақылау (шығарылымдық бақылау)
11
1. Белсенді фармацевтикалық субстанцияны (қосалқы заттарды)өлшеу белсенді фармацевтикалық субстанцияны, қосалқы заттарды (егер қолданылса) елеу
2. Еріткіш өндірісі (егер бар болса)
3. Булану арқылы шығындарды азайту үшін белсенді фармацевтикалық субстанцияның булану арқылы шығынын азайту үшін белсенді фармацевтикалық субстанцияның төмен температурасын сақтай отырып, қайнау температурасы жоғары отында белсенді фармацевтикалық субстанцияны суспензиялау аэрозоль контейнерлерін толтыру (қысыммен толтыру немесе суық толтыру)
4.Өндірістік және технологиялық операциялардың (процестердің,сатылардың )параметрлерін ішкі өндірістік бақылау
5. Бастапқы қаптама
6. Екінші қаптама
7. таңбалау
8. Дайын өнімнің сапасын бақылау (шығарылымдық бақылау)
8
ҚР ДСМ (Фармацевтикалық өнім)
59
Фармацевтикалық өнеркәсіп
3004900008
Терапевтік немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалану үшін аралас немесе араласпаған өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар (трансдермалдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) түрінде немесе бөлшек саудада сатуға арналған нысандарға немесе орамаларға өлшеп оралған дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа): өзгелері: өзгелері: құрамында йод немесе басқа йод қосылыстары
Ішке қолдануға арналған ерітінді
1. Дәрілік заттарды өндіруге лицензия болуы
2. Дәрілік заттарды өндірудің Еуразиялық экономикалық одақтың дұрыс өндіріс қағидалары талаптарына сәйкестігін растайтын сертификат болуы
3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы
1. Шикізат пен материалдарды кіріс бақылау
2. Белсенді фармацевтикалық субстанцияны, қосалқы заттарды (егер қолданылса)еріту
3. тазартылған суды және (немесе) инъекцияға арналған суды алу.
4.Белсенді фармацевтикалық субстанцияны және (немесе ) қосалқы заттарды араластыру және еріту және
5. Бастапқы қаптама
6 таңбалау
7. Екінші қаптама
8. Дәрілік препараттың сапасын бақылау
9. Картоннан жасалған қорапқа топтық орау, өнім сериясын шығару.
9
1. Шикізат пен материалдарды кіріс бақылау
2. Белсенді фармацевтикалық субстанцияны, қосалқы заттарды (егер қолданылса)еріту
3. тазартылған суды және (немесе) инъекцияға арналған суды алу.
4.Белсенді фармацевтикалық субстанцияны және (немесе ) қосалқы заттарды араластыру және еріту және

6. Производство промежуточных стадий (если применимо)
7. Первичная упаковка
8. Вторичная упаковка
9 Маркировка
10. Групповая упаковка 11. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
11
1. Взвешивание активной фармацевтической субстанции (вспомогательных веществ просеивание активной фармацевтической субстанции, вспомогательных веществ (если применимо)
2. Производство растворителя (если применимо)
3. Суспендирование активной фармацевтической субстанции в пропелленте с высокой температурой кипения с поддержанием низкой температуры суспензии активной фармацевтической субстанции в пропелленте для снижения потерь за счет испарения наполнение контейнеров аэрозолей (наполнение под давлением или холодное наполнение)
4. Внутрипроизводственный контроль параметров производственных и технологических операций (процессов,стадий )
5. Первичная упаковка
6. Вторичная упаковка
7 Маркировка 8. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
8
МЗ (Фармацевтическая продукция)
59
Фармацевтическая промышленность
3004900008
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи: прочие: прочие: содержащие йод или соединения йода прочие
Раствор для перорального применения
1. Лицензия на производство лекарственных средств;
2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза;
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат
1. Входной контроль сырья и материалов
2. Растаривание активной фармацевтической субстанции, вспомогательных веществ (если применимо)
3. получение воды очищенной и (или) воды для инъекции.
4.Смешивание и растворение активной фармацевтической субстанции и (или ) вспомогательных веществ и
5. Первичная упаковка
6. Маркировка
7. Вторичная упаковка
8. Контроль качества лекарственного препарата
9. Групповая упаковка в коробку из картона, выпуск серии продукции.
9
1. Входной контроль сырья и материалов
2. Растаривание активной фармацевтической субстанции, вспомогательных веществ (если применимо)
3. получение воды очищенной и (или) воды для инъекции.
4.Смешивание и растворение активной фармацевтической субстанции и (или ) вспомогательных веществ и (или ) вспомогательных веществ и

2. Дәрілік заттарды өндірудің Еуразиялық экономикалық одақтың дұрыс өндіріс қағидалары талаптарына сәйкестігін растайтын сертификат болуы
3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы
1. Шикізат пен материалдарды кіріс бақылау және өлшеу
2. Тазартылған су немесе инъекцияға арналған суды алу
3. Ерітіндіні дайындау, араластыру, фильтрациялау
4. Ампулаларды кесу және (немесе) стерильді флакондарды ашу, ампулалардың (флакондардың) ішін және сыртын жуу
5. Ампулаларды (флакондарды) кептіру, стерилизациялау/депирогенизациялау
6. Ампулаларды (флакондарды) толтыру, пмпулаларды (флакондарды) тығыздау (укупорка),
7. Ерітіндісі бар ампулаларды (флакондарды) стерилизациялау
8. Бастапқы және (немесе) екінші реттік қаптаманы таңбалау, ампулаларды (флакондарды) контурлы жасушалық қаптамаға салу, пачкаларға орау
9. Картон қорапқа топтық қаптама жасау, өнім сериясын шығару
10. Дайын өнімнің сапасын бақылау (шығарылымдық бақылау)
10
1. Шикізат пен материалдарды кіріс бақылау және өлшеу
2. Ерітіндіні дайындау, араластыру, фильтрациялау
3. Ампулаларды кесу және (немесе) стерильді флакондарды ашу, ампулалардың (флакондардың) ішін және сыртын жуу
4. Ампулаларды (флакондарды) толтыру, ампулаларды (флакондарды) тығыздау (укупорка),
5. Ерітіндісі бар ампулаларды (флакондарды) стерилизациялау
6. Бастапқы және (немесе) екінші реттік қаптаманы таңбалау, ампулаларды (флакондарды) контурлы жасушалық қаптамаға салу, пачкаларға орау
7. Картон қорапқа топтық қаптама жасау, өнім сериясын шығару
8. Дайын өнімнің сапасын бақылау (шығарылымдық бақылау)
8
ҚР ДСМ (Фармацевтикалық өнім)
66
Фармацевтикалық өнеркәсіп
3006300000
Контрастты препараттар рентгенографиялық зерттеулер жүргізу үшін; науқастарға енгізуге арналған диагностикалық реагенттер.
Ампулаларда (құтыларда) немесе алдын ала толтырылған шприцтерде инъекцияға арналған ерітінділерді өндіру кезінде
1. Дәрілік заттарды өндіруге лицензия болуы
2. Дәрілік заттарды өндірудің Еуразиялық экономикалық одақтың дұрыс өндіріс қағидалары талаптарына сәйкестігін растайтын сертификат болуы
3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы
1. Бастапқы материалдарды орнату және бастапқы қаптаманы таңбалау
2. Белсенді фармацевтикалық субстанцияны дайындау
3. Элюирлеу, бөлшектеп өлшеу және жабу
4. Термиялық зарарсыздандыру
5. Көліктік орау жинағына орау
6. Дайын өнімнің сапасын бақылау (шығарылымдық бақылау)
6
1. Бастапқы материалдарды орнату және бастапқы қаптаманы таңбалау
2. Белсенді фармацевтикалық субстанцияны дайындау
3. Элюирлеу, бөлшектеп өлшеу және жабу
4. Термиялық зарарсыздандыру
5. Көліктік орау жинағына орау
6. Дайын өнімнің сапасын бақылау (шығарылымдық бақылау)
6
ҚР ДСМ (Фармацевтикалық өнім)
67
Фармацевтикалық өнеркәсіп
2844430000
Радиоактивті химиялық элементтер және радиоактивті изотоптар (соның ішінде бөлінетін немесе қайта өндірілуі мүмкін химиялық элементтер мен изотоптарды қоса алғанда) және олардың қосылыстары; осы өнімдерді қамтитын қоспалар мен қалдықтар: 2844 10, 2844 20 немесе 2844 30 қосалқы позицияларында көрсетілгендерден басқа радиоактивті элементтер, изотоптар және олардың қосылыстары; осы элементтерді, изотоптарды немесе қосылыстарды қамтитын қорытпалар, дисперсиялар (соның ішінде металлокерамиканы қоса алғанда), керамикалық өнімдер мен қоспалар; радиоактивті қалдықтар: өзге радиоактивті элементтер, изотоптар және олардың қосылыстары; осы элементтерді, изотоптарды немесе қосылыстарды қамтитын өзге қорытпалар, дисперсиялар (соның ішінде металлокерамиканы қоса алғанда), керамикалық өнімдер мен қоспалар.
Ампулаларда (құтыларда) немесе алдын ала толтырылған шприцтерде инъекцияға арналған ерітінділерді өндіру кезінде

2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза;
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат
1. Взвешивание, входной контроль сырья и материалов
2. Получение воды очищенной, воды для инъекций
3. Приготовление раствора, смешивание, фильтрация
4. резка ампул и (или) распаковка стерильных флаконов,наружная и (или) внутренняя мойка ампул (флаконов)
5. Сушка, стерилизация/депирогенизация ампул (флаконов)
6. наполнение ампул (флаконов), запаивание (укупорка) ампул (флаконов),
7. стерилизация ампул (флаконов) с раствором
8. маркировка первичной и (или) вторичной упаковки, упаковка ампул (флаконов) в контурную ячейковую упаковку, упаковка в пачки
9. групповая упаковка в коробку из картона 10. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
10
1. Взвешивание, входной контроль сырья и материалов
2. Приготовление раствора, смешивание, фильтрация
4. резка ампул и (или) распаковка стерильных флаконов,наружная и (или) внутренняя мойка ампул (флаконов)
4. наполнение ампул (флаконов), запаивание (укупорка) ампул (флаконов),
5. стерилизация ампул (флаконов) с раствором
6. маркировка первичной и (или) вторичной упаковки, упаковка ампул (флаконов) в контурную ячейковую упаковку, упаковка в пачки
7. групповая упаковка в коробку из картона, выпуск серии продукции 8. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
8
МЗ (Фармацевтическая продукция)
66
Фармацевтическая промышленность
3006300000
препараты контрастные для
рентгенографических
обследований; реагенты
диагностические, предназначенные
для введения больным
При производстве растворов для инъекции в ампулах (флаконах) или преднаполненных шприцах
1. Лицензия на производство лекарственных средств;
2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза;
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат
1. Установка исходных материалов и маркировка первичной упаковки
2. Изготовление активной фармацевтической субстанции
3. Элюирование, фасовка и укупорка
4.Термическая стерилизация
5. Упаковка в транспортный упаковочный комплект 6. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
6
1. Установка исходных материалов и маркировка первичной упаковки
2. Изготовление активной фармацевтической субстанции
3. Элюирование, фасовка и укупорка
4. Термическая стерилизация
5. Упаковка в транспортный упаковочный комплект 6. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
6
МЗ (Фармацевтическая продукция)
67
Фармацевтическая промышленность
2844430000
Элементы химические радиоактивные и изотопы радиоактивные (включая делящиеся или воспроизводящиеся химические элементы и изотопы) и их соединения; смеси и остатки, содержащие эти продукты: элементы радиоактивные, изотопы и соединения, кроме указанных в субпозиции 2844 10, 2844 20 или 2844 30; сплавы, дисперсии (включая металлокерамику), продукты и смеси керамические, содержащие эти элементы, изотопы или соединения
При производстве растворов для инъекции в ампулах (флаконах) или преднаполненных шприцах

1. Дәрілік заттарды өндіруге лицензия болуы
2. Дәрілік заттарды өндірудің Еуразиялық экономикалық одақтың дұрыс өндіріс қағидалары талаптарына сәйкестігін растайтын сертификат болуы
3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы
1. Бастапқы материалдарды орнату және бастапқы қаптаманы таңбалау
2. Белсенді фармацевтикалық субстанцияны дайындау
3. Термиялық зарарсыздандыру
4. Көліктік орау жинағына орау
5. Дайын өнімнің сапасын бақылау (шығарылымдық бақылау)
5
1. Бастапқы материалдарды орнату және бастапқы қаптаманы таңбалау
2. Белсенді фармацевтикалық субстанцияны дайындау
3. Термиялық зарарсыздандыру
4. Көліктік орау жинағына орау
5. Дайын өнімнің сапасын бақылау (шығарылымдық бақылау)
5
ҚР ДСМ (Фармацевтикалық өнім)
68
Фармацевтикалық өнеркәсіп
2844430000
Радиоактивті химиялық элементтер және радиоактивті изотоптар (соның ішінде бөлінетін немесе қайта өндірілуі мүмкін химиялық элементтер мен изотоптарды қоса алғанда) және олардың қосылыстары; осы өнімдерді қамтитын қоспалар мен қалдықтар: 2844 10, 2844 20 немесе 2844 30 қосалқы позицияларында көрсетілгендерден басқа радиоактивті элементтер, изотоптар және олардың қосылыстары; осы элементтерді, изотоптарды немесе қосылыстарды қамтитын қорытпалар, дисперсиялар (соның ішінде металлокерамиканы қоса алғанда), керамикалық өнімдер мен қоспалар; радиоактивті қалдықтар: өзге радиоактивті элементтер, изотоптар және олардың қосылыстары; осы элементтерді, изотоптарды немесе қосылыстарды қамтитын өзге қорытпалар, дисперсиялар (соның ішінде металлокерамиканы қоса алғанда), керамикалық өнімдер мен қоспалар.
Ішке қабылдауға арналған ерітінді
1. Дәрілік заттарды өндіруге лицензия болуы
2. Дәрілік заттарды өндірудің Еуразиялық экономикалық одақтың дұрыс өндіріс қағидалары талаптарына сәйкестігін растайтын сертификат болуы
3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы
1. Бастапқы материалдарды орнату және бастапқы қаптаманы таңбалау
2. Белсенді фармацевтикалық субстанцияны дайындау
3. Құю және жабу
4. Термиялық зарарсыздандыру
5. Көліктік орау жинағына орау
6. Дайын өнімнің сапасын бақылау (шығарылымдық бақылау)
6
1. Бастапқы материалдарды орнату және бастапқы қаптаманы таңбалау
2. Белсенді фармацевтикалық субстанцияны дайындау
3. Құю және жабу
4. Термиялық зарарсыздандыру
5. Көліктік орау жинағына орау
6. Дайын өнімнің сапасын бақылау (шығарылымдық бақылау)
6
ҚР ДСМ (Фармацевтикалық өнім)
69
Фармацевтикалық өнеркәсіп
3002120009
Радиоактивті химиялық элементтер және радиоактивті изотоптар (соның ішінде бөлінетін немесе қайта өндірілуі мүмкін химиялық элементтер мен изотоптарды қоса алғанда) және олардың қосылыстары; осы өнімдерді қамтитын қоспалар мен қалдықтар: 2844 10, 2844 20 немесе 2844 30 қосалқы позицияларында көрсетілгендерден басқа радиоактивті элементтер, изотоптар және олардың қосылыстары; осы элементтерді, изотоптарды немесе қосылыстарды қамтитын қорытпалар, дисперсиялар (соның ішінде металлокерамика), керамикалық өнімдер мен қоспалар; радиоактивті қалдықтар: өзге радиоактивті элементтер, изотоптар және олардың қосылыстары; осы элементтерді, изотоптарды немесе қосылыстарды қамтитын өзге қорытпалар, дисперсиялар (соның ішінде металлокерамика), керамикалық өнімдер мен қоспалар.
Ампулаларда (құтыларда/картридждерде/шприцтерде) инъекцияға арналған ерітінділерді өндіру кезінде

1. Лицензия на производство лекарственных средств;
2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза;
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат
1. Установка исходных материалов и маркировка первичной упаковки
2. Изготовление активной фармацевтической субстанции
3. Мембранная стерилизация совмещенная с розливом и укупоркой
4. Упаковка в транспортный упаковочный комплект 5. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
5
1. Установка исходных материалов и маркировка первичной упаковки
2. Изготовление активной фармацевтической субстанции
3. Мембранная стерилизация совмещенная с розливом и укупоркой
4. Упаковка в транспортный упаковочный комплект 5. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
5
МЗ (Фармацевтическая продукция)
68
Фармацевтическая промышленность
2844430000
Элементы химические радиоактивные и изотопы радиоактивные (включая делящиеся или воспроизводящиеся химические элементы и изотопы) и их соединения; смеси и остатки, содержащие эти продукты: элементы радиоактивные, изотопы и соединения, кроме указанных в субпозиции 2844 10, 2844 20 или 2844 30; сплавы, дисперсии (включая металлокерамику), продукты и смеси керамические, содержащие эти элементы, изотопы или соединения; остатки радиоактивные: прочие радиоактивные элементы, изотопы и соединения; прочие сплавы, дисперсии (включая металлокерамику), продукты и смеси керамические, содержащие эти элементы, изотопы или соединения
раствор для приема внутрь
1. Лицензия на производство лекарственных средств;
2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза;
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат
1. Установка исходных материалов и маркировка первичной упаковки
2. Изготовление активной фармацевтической субстанции
3. Розлив и укупорка
4. Термическая стерилизация
5. Упаковка в транспортный упаковочный комплект
6. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
6
1. Установка исходных материалов и маркировка первичной упаковки
2. Изготовление активной фармацевтической субстанции
3. Розлив и укупорка
4. Термическая стерилизация
5. Упаковка в транспортный упаковочный комплект 6. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
6
МЗ (Фармацевтическая продукция)
69
Фармацевтическая промышленность
3002120009
Кровь человеческая; кровь животных, приготовленная для использования в терапевтических, профилактических или диагностических целях; сыворотки иммунные, фракции крови прочие и иммунологические продукты, модифицированные или немодифицированные, в том числе полученные методами биотехнологии; вакцины, токсины, культуры микроорганизмов (кроме дрожжей) и аналогичные продукты, сыворотки иммунные, фракции крови прочие и иммунологические продукты, модифицированные или немодифицированные, в том числе полученные методами биотехнологии: сыворотки иммунные и фракции крови прочие, прочие
При производстве растворов для инъекции в ампулах (флаконах/картриджей/шприцах)

1. Дәрілік заттарды өндіруге лицензия болуы
2. Дәрілік заттарды өндірудің Еуразиялық экономикалық одақтың дұрыс өндіріс қағидалары талаптарына сәйкестігін растайтын сертификат болуы
3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы
1. Өлшеу
2. тазартылған суды және (немесе) инъекцияға арналған суды алу,
3. ерітінді дайындау
4. ампулаларды кесу және (немесе) стерильді құтыларды орау және (немесе) ампулаларды (құтыларды/картридждерді/шприцтерді)сыртқы және ішкі жуу
5. Бастапқы қаптама
6. Дәрілік препараттың сапасын бақылау
7. Екінші қаптама
8. бастапқы және (немесе) қайталама қаптаманы таңбалау
8
1. Өлшеу
2. тазартылған суды және (немесе) инъекцияға арналған суды алу,
3. ерітінді дайындау
4. ампулаларды кесу және (немесе) стерильді құтыларды орау және (немесе) ампулаларды (құтыларды/картридждерді/шприцтерді)сыртқы және ішкі жуу
5. Бастапқы қаптама
6. Дәрілік препараттың сапасын бақылау
7. Екінші қаптама
8. бастапқы және (немесе) қайталама қаптаманы таңбалау
8
ҚР ДСМ (Фармацевтикалық өнім)
70
Фармацевтикалық өнеркәсіп
3002120005
Адам қаны; терапиялық, профилактикалық немесе диагностикалық мақсаттарда қолдануға дайындалған жануарлар қаны; иммундық сарысулар, өзге қан фракциялары және иммунологиялық өнімдер, модификацияланған немесе модификацияланбаған, соның ішінде биотехнология әдістерімен алынғандар; вакциналар, токсиндер, микроорганизмдер мәдениеттері (ашытқылардан басқа) және ұқсас өнімдер, иммундық сарысулар, өзге қан фракциялары және иммунологиялық өнімдер, модификацияланған немесе модификацияланбаған, соның ішінде биотехнология әдістерімен алынғандар: иммундық сарысулар және өзге қан фракциялары, өзге.
Ампулаларда (құтыларда/картридждерде/шприцтерде) инъекцияға арналған ерітінділерді өндіру кезінде
1. Дәрілік заттарды өндіруге лицензия болуы
2. Дәрілік заттарды өндірудің Еуразиялық экономикалық одақтың дұрыс өндіріс қағидалары талаптарына сәйкестігін растайтын сертификат болуы
3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы
1. Өлшеу
2. тазартылған суды және (немесе) инъекцияға арналған суды алу
3. ерітінді дайындау
4. ампулаларды кесу
5. ампулаларды (құтыларды)сыртқы және ішкі жуу
6. Бастапқы қаптама
7. Екінші қаптама
8. Дәрілік препараттың сапасын бақылау
9. Шығарушы сапа бақылауы
10. Бастапқы қаптаманы таңбалаудың өзге де кезеңдері және (немесе) цифрлық таңбалау
10

1. Лицензия на производство лекарственных средств;
2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза;
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат
1. Взвешивание
2. получение воды очищенной и (или) воды для инъекций,
3. Приготовление раствора, смешивание, фильтрация
4. резка ампул и (или) распаковка стерильных флаконов,и (или) наружная и внутренняя мойка ампул (флаконов/картриджей/шприцов)
5. Первичная упаковка
6. Контроль качества лекарственного препарата
7. Вторичная упаковка
8. маркировка первичной и (или) вторичной упаковки
8
1. Взвешивание
2. получение воды очищенной и (или) воды для инъекций,
3. Приготовление раствора, смешивание, фильтрация
4. резка ампул и (или) распаковка стерильных флаконов,и (или) наружная и внутренняя мойка ампул (флаконов/картриджей/шприцов)
5. Первичная упаковка
6. Контроль качества лекарственного препарата
7. Вторичная упаковка
8. маркировка первичной и (или) вторичной упаковки
8
МЗ (Фармацевтическая продукция)
70
Фармацевтическая промышленность
3002120005
Кровь человеческая; кровь животных, приготовленная для использования в терапевтических, профилактических или диагностических целях; сыворотки иммунные, фракции крови прочие и иммунологические продукты, модифицированные или немодифицированные, в том числе полученные методами биотехнологии; вакцины, токсины, культуры микроорганизмов (кроме дрожжей) и аналогичные продукты, сыворотки иммунные, фракции крови прочие и иммунологические продукты, модифицированные или немодифицированные, в том числе полученные методами биотехнологии: сыворотки иммунные и фракции крови прочие, прочие
При производстве растворов для инъекции в ампулах (флаконах/картриджей/шприцах)
1. Лицензия на производство лекарственных средств;
2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза;
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат
1. Взвешивание
2. получение воды очищенной и (или) воды для инъекций
3. Приготовление раствора, смешивание, фильтрация
4. резка ампул и (или) распаковка стерильных флаконови и (или) подготовка флаконов
5. наружная и внутренняя мойка ампул (флаконов)
6. Первичная упаковка
7. Вторичная упаковка
8. Контроль качества лекарственного препарата
9. Выпускающий контроль качества
10. Иные стадии маркировки первичной упаковки и (или) маркировка цифровая
10

1. Дәрілік заттарды өндіруге лицензия болуы
2. Дәрілік заттарды өндірудің Еуразиялық экономикалық одақтың дұрыс өндіріс қағидалары талаптарына сәйкестігін растайтын сертификат болуы
3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы
1. Өлшеу және (немесе) шикізат пен материалдардың кіріс бақылауы
2. Араластыру
3. Гомогенизация
4. Бастапқы қаптамаға орау және (немесе) тубаларға толтыру, және (немесе) флакондарға құю
5. Герметичтілігін тексеру
6. Екінші қаптаманы таңбалау
7. Екінші қаптамаға орау және (немесе) қораптарға орау
8. Картон қорапқа топтап орау, өнім сериясын шығару
9. Дайын өнімнің сапасын бақылау (шығарылымдық бақылау)
9
1. Өлшеу және (немесе) шикізат пен материалдардың кіріс бақылауы
2. Араластыру
3. Гомогенизация
4. Бастапқы қаптамаға орау және (немесе) тубаларға толтыру, және (немесе) флакондарға құю
5. Герметичтілігін тексеру
6. Екінші қаптаманы таңбалау
7. Екінші қаптамаға орау және (немесе) қораптарға орау
8. Дайын өнімнің сапасын бақылау (шығарылымдық бақылау)
8
ҚР ДСМ (Фармацевтикалық өнім)
73
Фармацевтикалық өнеркәсіп
3004900002
Дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позицияларының тауарларынан басқа), аралас немесе араластырылмаған өнімдерден тұратын, терапевтік немесе профилактикалық мақсатта қолдануға арналған, өлшенген дәрілік формада оралған (трансдермальды жүйелердегі дәрілік заттар қоса) немесе бөлшек саудаға арналған формада немесе қаптамада: басқа, бөлшек саудаға арналған формада немесе қаптамада оралған: өзге
Сұйық дәрілік формаларды өндіру кезінде
1. Дәрілік заттарды өндіруге лицензия болуы
2. Дәрілік заттарды өндірудің Еуразиялық экономикалық одақтың дұрыс өндіріс қағидалары талаптарына сәйкестігін растайтын сертификат болуы
3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы
1. Өлшеу және (немесе) шикізат пен материалдардың кіріс бақылауы
2. Тазартылған су және (немесе) инъекцияға арналған суды алу
3. Фармацевтикалық белсенді затты және (немесе) қосымша заттарды араластыру және еріту
4. Бастапқы қаптамаға орау, флакондарға құю
5. Екінші қаптаманы таңбалау
6. Екінші қаптамаға орау
7. Дәрілік препараттың сапасын бақылау
8. Картон қорапқа топтап орау, өнім сериясын шығару
8
1. Өлшеу және (немесе) шикізат пен материалдардың кіріс бақылауы
2. Тазартылған су және (немесе) инъекцияға арналған суды алу
3. Фармацевтикалық белсенді затты және (немесе) қосымша заттарды араластыру және еріту
4. Бастапқы қаптамаға орау, флакондарға құю
5. Екінші қаптаманы таңбалау

1. Лицензия на производство лекарственных средств;
2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза;
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат
1. Взвешивание, и (или) входной контроль сырья и материалов.
2. Смешивание.
3. Гомогенизация
4. первичная упаковка и (или) наполнение в тубы, и (или) розлив во флоконы
5. проверка на герметичность,
6. маркировка вторичной упаковки
7.вторичная упаковки и (или) упаковка в пачки
8. Групповая упаковка в коробку из картона, выпуск серии продукции. 9. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
9
1. Взвешивание и (или) входной контроль сырья и материалов
2. Смешивание.
3. Гомогенизация
4. первичная упаковка и (или) наполнение в тубы, и (или) розлив во флоконы
5. проверка на герметичность,
6. маркировка вторичной упаковки
7.вторичная упаковки и (или) упаковка в пачки 8. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
8
МЗ (Фармацевтическая продукция)
73
Фармацевтическая промышленность
3004900002
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи, прочие, расфасованные в формы или упаковки для розничной продажи: прочие
При производстве жидких лекарственных форм
1. Лицензия на производство лекарственных средств;
2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза;
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат
1. Взвешивание, и (или) входной контроль сырья и материалов.
2. получение воды очищенной и (или) воды для инъекции.
3.Смешивание и растворение активной фармацевтической субстанции и (или ) вспомогательных веществ
4. Первичная упаковка, розлив во флаконы
5 Маркировка вторичной упаковки
6. Вторичная упаковка
7. Контроль качества лекарственного препарата
8. Групповая упаковка в коробку из картона
8
1. Взвешивание, и (или) входной контроль сырья и материалов.
2. получение воды очищенной и (или) воды для инъекции.
3.Смешивание и растворение активной фармацевтической субстанции и (или ) вспомогательных веществ
4. Первичная упаковка, розлив во флаконы
5 Маркировка вторичной упаковки

1. Өлшеу және (немесе) шикізат пен материалдардың кіріс бақылауы
2. Құрғақ компоненттерді араластыру
3. Ылғалды грануляция
4. Гранулдарды кептіру
5. Гранулдарды елктеу (сүзіп шығару)
6. Бастапқы қаптамаға орау және (немесе) флакондарға толтыру
7. Екінші қаптаманы таңбалау
8. Екінші қаптамаға орау
9. Дайын өнімнің сапасын бақылау (шығарылымдық бақылау)
9
ҚР ДСМ (Фармацевтикалық өнім)
76
Фармацевтикалық өнеркәсіп
3004320008
Дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позицияларының тауарларынан басқа), аралас немесе араластырылмаған өнімдерден тұратын, терапевтік немесе профилактикалық мақсатта қолдануға арналған, өлшенген дәрілік формада оралған (трансдермальды жүйелердегі дәрілік заттар қоса) немесе бөлшек саудаға арналған формада немесе қаптамада: басқа, гормондар немесе 2937 тауар позициясының басқа қосылыстарын қамтитын: кортикостероидты гормондар, олардың туындылары немесе құрылымдық аналогтары бар: өзге.
Жұмсақ дәрілік формаларды өндіру кезінде
1. Дәрілік заттарды өндіруге лицензия болуы
2. Дәрілік заттарды өндірудің Еуразиялық экономикалық одақтың дұрыс өндіріс қағидалары талаптарына сәйкестігін растайтын сертификат болуы
3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы
1. Шикізат пен материалдарды өлшеу және (немесе) кіріс бақылауы
2. Араластыру
3. Гомогенизация
4. Бастапқы орау, түбелерге толтыру және (немесе) флакондарға құю
5. Герметичтілігін тексеру
6. Бастапқы қаптаманы және (немесе) қаптаманы таңбалау
7. Екінші қаптамаға орау
8. Картон қорапқа топтап орау, өнім сериясын шығару
9. Дайын өнімнің сапасын бақылау (шығарылымдық бақылау)
9
1. Шикізат пен материалдарды өлшеу және (немесе) кіріс бақылауы
2. Араластыру
3. Гомогенизация
4. Бастапқы орау, түбелерге толтыру және (немесе) флакондарға құю
5. Герметичтілігін тексеру
6. Бастапқы қаптаманы және (немесе) қаптаманы таңбалау
7. Екінші қаптамаға орау
8. Дайын өнімнің сапасын бақылау (шығарылымдық бақылау)
8
ҚР ДСМ (Фармацевтикалық өнім)
77
Фармацевтикалық өнеркәсіп
3004200002
Дәрілік заттар, бөлшек саудаға арналған формада немесе қаптамада оралған: өзге
Ішке қабылдауға арналған суспензияны дайындауға арналған дәрілік препараттардың ұнтақ формасын өндіру кезінде
1. Дәрілік заттарды өндіруге лицензия болуы
2. Дәрілік заттарды өндірудің Еуразиялық экономикалық одақтың дұрыс өндіріс қағидалары талаптарына сәйкестігін растайтын сертификат болуы
3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы
1. Өлшеу және (немесе) шикізат пен материалдардың кіріс бақылауы

1. Взвешивание, и (или) входной контроль сырья и материалов.
2. смешивание сухих компонентов
3. Влажное гранулирование.
4. Сушка гранул
5. Просеивание гранул.
6. Первичная упаковка и (или) наполнение во флоконы
7. маркировка вторичной упаковки
8 Вторичная упаковка 9. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
9
МЗ (Фармацевтическая продукция)
76
Фармацевтическая промышленность
3004320008
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи: прочие, содержащие гормоны или другие соединения товарной позиции 2937: содержащие кортикостероидные гормоны, их производные или структурные аналоги: прочие
При производстве мягких лекарственных форм
1. Лицензия на производство лекарственных средств;
2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза;
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат
1. Взвешивание, и (или) входной контроль сырья и материалов.
2. Смешивание.
3. Гомогенизация
4. первичная упаковка, наполнение в тубы, и (или) розлив во флоконы
5. проверка на герметичность,
6. маркировка первичной и (или) упаковки
7.вторичная упаковки
8. Групповая упаковка в коробку из картона, выпуск серии продукции. 9. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
9
1. Взвешивание и (или) входной контроль сырья и материалов
2. Смешивание.
3. Гомогенизация
4. первичная упаковка, наполнение в тубы, и (или) розлив во флоконы
5. проверка на герметичность,
6. маркировка первичной и (или) упаковки
7.вторичная упаковки 8. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
8
МЗ (Фармацевтическая продукция)
77
Фармацевтическая промышленность
3004200002
Лекарственные средства, расфасованные в формы или упаковки для розничной продажи: прочие
При производстве лекарственных препаратов порошок для приготовления суспензии для приема
внутрь
1. Лицензия на производство лекарственных средств;
2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза;
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат
1. Взвешивание и (или) входной контроль сырья и материалов

3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы
1. Шикізат пен материалдардың кіріс бақылауы
2. Өлшеу
3. Тазартылған су және (немесе) инъекцияға арналған су алу
4. Ерітінді дайындау, араластыру, сүзу
5. Асептикалық толтыру, пакеттерді және (немесе) бөтелкелерді герметикалық жабу
6. Ерітіндісі бар бөтелкелерді және (немесе) пакеттерді термиялық өңдеу, стерилизациялау
7. Визуалды бақылау
8. Пакеттерді және (немесе) бөтелкелерді таңбалау
9. Дайын өнім сапасын бақылау
10. Картон қорапқа топтық қаптау, өнім сериясын шығару
10
1. Шикізат пен материалдардың кіріс бақылауы
2. Өлшеу
3. Тазартылған су және (немесе) инъекцияға арналған су алу
4. Ерітінді дайындау, араластыру, сүзу
5. Асептикалық толтыру, пакеттерді және (немесе) бөтелкелерді герметикалық жабу
6. Пакеттерді және (немесе) бөтелкелерді ерітіндімен бірге термиялық өңдеу, стерильдеу
7. Визуалды бақылау
8. Пакеттерді және (немесе) бөтелкелерді таңбалау
9. Дайын өнімнің сапасын бақылау
9
ҚР ДСМ (Фармацевтикалық өнім)
80
Фармацевтикалық өнеркәсіп
3004900008
Дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позицияларына жататын тауарларды қоспағанда), терапиялық немесе профилактикалық мақсаттарда қолдануға арналған, араластырылған немесе араластырылмаған өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде (соның ішінде трансдермальды жүйелер түріндегі дәрілік заттарды қоса алғанда) немесе бөлшек саудаға арналған нысандарда не қаптамаларда буып-түйілген: өзге: өзге: құрамында йод немесе йод қосылыстары бар: өзге.
инфузияға арналған ерітінді дайындауға арналған лиофилизиат
1. Дәрілік заттарды өндіруге арналған лицензия.
2. Дәрілік заттарды өндірудің Еуразиялық экономикалық одақтың тиісті өндірістік практика қағидалары талаптарына сәйкестігі туралы сертификаттың болуы
3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы
1. Шикізат пен материалдардың кіріс бақылауы
2. Өлшеу
3. Тазартылған су және (немесе) инъекцияға арналған су алу
4. Ерітінді дайындау, араластыру, сүзу
5. Құтыларды, тығындарды және қақпақтарды термиялық өңдеу және (немесе) стерилизациялау
6. Асептикалық толтыру, ерітіндіні лиофилизациялау
7. Құтыларды резеңке тығындармен тығындау және қақпақтарды қысып бекіту
8. Визуалды бақылау
9. Құтыларды таңбалау
10. Дайын өнім сапасын бақылау
11. Картон қорапқа топтық қаптау, өнім сериясын шығару
11
1. Шикізат пен материалдардың кіріс бақылауы
2. Өлшеу
3. Тазартылған су және (немесе) инъекцияға арналған су алу
4. Ерітінді дайындау, араластыру, сүзу
5. Құтыларды, тығындарды және қақпақтарды термиялық өңдеу және (немесе) стерилизациялау
6. Асептикалық толтыру, ерітіндіні лиофилизациялау

3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат
1. Входной контроль сырья и материалов
2. Взвешивание
3. Получение воды очищенной и (или) воды для инъекции
4. Приготовление раствора, смешивание, фильтрация
5. Асептическое наполнение, запаивание пакетов и (или) бутылок
6. Термическая обработка, стерилизация бутылок и (или) пакетов с раствором
7. Визуальный контроль
8. Маркировка пакетов и (или) бутылок
9. Контроль качества готовой продукции
10. Групповая упаковка в коробку из картона, выпуск серии продукции
10
1. Входной контроль сырья и материалов
2. Взвешивание
3. Получение воды очищенной и (или) воды для инъекции
4. Приготовление раствора, смешивание, фильтрация
5. Асептическое наполнение, запаивание пакетов и (или) бутылок
6. Термическая обработка, стерилизация бутылок и (или) пакетов с раствором
7. Визуальный контроль
8. Маркировка пакетов и (или) бутылок
9. Контроль качества готовой продукции
9
МЗ (Фармацевтическая продукция)
80
Фармацевтическая промышленность
3004900008
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи: прочие: прочие: содержащие йод или соединения йода прочие
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
1. Лицензия на производство лекарственных средств
2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат
1. Входной контроль сырья и материалов
2. Взвешивание
3. Получение воды очищенной и (или) воды для инъекции
4. Приготовление раствора, смешивание, фильтрация
5. Термическая обработка и (или) стерилизация флаконов, пробок и колпачков
6. Асептическое наполнение, лиофилизация раствора
7. Укупорка флаконов резиновыми пробками и отжим колпачков
8. Визуальный контроль
9. Маркировка флаконов
10. Контроль качества готовой продукции
11. Групповая упаковка в коробку из картона, выпуск серии продукции
11
1. Входной контроль сырья и материалов
2. Взвешивание
3. Получение воды очищенной и (или) воды для инъекции
4. Приготовление раствора, смешивание, фильтрация
5. Термическая обработка и (или) стерилизация флаконов, пробок и колпачков
6. Асептическое наполнение, лиофилизация раствора

7. Құтыларды стерильді резеңке тығындармен жабу, құтыларды қалпақшалармен жабу
8. Визуалды бақылау
9. флакондарды таңбалау
10. Дайын өнім сапасын бақылау
10
ҚР ДСМ (Фармацевтикалық өнім)
81
Фармацевтикалық өнеркәсіп
3004900008
Дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позицияларына жататын тауарларды қоспағанда), терапиялық немесе профилактикалық мақсаттарда қолдануға арналған, араластырылған немесе араластырылмаған өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде (соның ішінде трансдермальды жүйелер түріндегі дәрілік заттарды қоса алғанда) немесе бөлшек саудаға арналған нысандарда не қаптамаларда буып-түйілген: өзге: өзге: құрамында йод немесе йод қосылыстары бар: өзге.
Инъекцияға арналған ерітінділерді ампулаларда (құтыларда) өндіру кезінде және (немесе) инфузияға арналған ерітінді дайындауға арналған концентрат
1. Дәрілік заттарды өндіруге арналған лицензия.
2. Дәрілік заттарды өндірудің Еуразиялық экономикалық одақтың тиісті өндірістік практика қағидалары талаптарына сәйкестігі туралы сертификаттың болуы
3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы
1. Өлшеу, шикізат пен материалдардың кіріс бақылауы
2. Тазартылған су, инъекцияға арналған су алу
3. Ерітінді дайындау, сүзу және (немесе) стерилизациялау сүзу
4. Ампулаларды кесу және (немесе) стерильді құтыларды қаптамадан шығару, ампулалардың (құтылардың) сыртқы және (немесе) ішкі жууы және (немесе) ампулаларды (құтыларды) кептіру және (немесе) стерилизациялау/депирогенизациялау
5. Ампулаларды (құтыларды) толтыру, ампулаларды (құтыларды) герметикалық жабу (тығындау)
6. Ерітіндісі бар ампулаларды (құтыларды) стерилизациялау және (немесе) асептикалық толтыру
7. Визуалды бақылау
8. Бастапқы және (немесе) екінші қаптаманы таңбалау, ампулаларды (құтыларды) контурлы ұяшықты қаптамаға салу және (немесе) қорапшаларға қаптау
9. Картон қорапқа топтық қаптау, өнім сериясын шығару
10.Дайын өнімнің сапасын бақылау (шығарылымдық бақылау)
10
1. Өлшеу, шикізат пен материалдардың кіріс бақылауы
2. Тазартылған су, инъекцияға арналған су алу
3. Ерітінді дайындау, сүзу және (немесе) стерилизациялау сүзу
4. Ампулаларды кесу және (немесе) стерильді құтыларды қаптамадан шығару, ампулалардың (құтылардың) сыртқы және (немесе) ішкі жууы және (немесе) ампулаларды (құтыларды) кептіру және (немесе) стерилизациялау/депирогенизациялау
5. Ампулаларды (құтыларды) толтыру, ампулаларды (құтыларды) герметикалық жабу (тығындау)
6. ерітіндісі бар ампулаларды (құтыларды) стерилизациялау және (немесе) асептикалы0 толтыру
7. Визуалды бақылау
8. Бастапқы және (немесе) екінші қаптаманы таңбалау, ампулаларды (құтыларды) контурлы ұяшықты қаптамаға салу және (немесе) қорапшаларға қаптау
9.Дайын өнімнің сапасын бақылау (шығарылымдық бақылау)
9
ҚР ДСМ (Фармацевтикалық өнім)
82
Фармацевтикалық өнеркәсіп

7. Укупорка флаконов резиновыми пробками и отжим колпачков
8. Визуальный контроль
9. Маркировка флаконов
10. Контроль качества готовой продукции
10
МЗ (Фармацевтическая продукция)
81
Фармацевтическая промышленность
3004900008
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи: прочие: прочие: содержащие йод или соединения йода прочие
При производстве растворов для инъекций в ампулах (флаконах) и (или) концентрата для приготовления раствора для инфузий
1. Лицензия на производство лекарственных средств
2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат
1. Взвешивание, входной контроль сырья и материалов
2. Получение воды очищенной, воды для инъекций
3. Приготовление раствора, фильтрация и (или) фильтрующая стерилизация
4. резка ампул и (или) распаковка флаконов, наружная и (или) внутренняя мойка ампул (флаконов) и (или) сушка и (или) стерилизация/депирогенизация ампул (флаконов)
5. наполнение ампул (флаконов), запаивание (укупорка) ампул (флаконов)
6. стерилизация ампул (флаконов) с раствором и (или) асептическое наполнение
7. Визуальный контроль
8. Маркировка первичной и (или) вторичной упаковки, упаковка ампул (флаконов) в контурную ячейковую упаковку и (или) упаковка в пачки
9. групповая упаковка в коробку из картона, выпуск серии продукции 10. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
11
1. Взвешивание, входной контроль сырья и материалов
2. Получение воды очищенной, воды для инъекций
3. Приготовление раствора, фильтрация и (или) фильтрующая стерилизация
4. резка ампул и (или) распаковка флаконов, наружная и (или) внутренняя мойка ампул (флаконов) и (или) сушка и (или) стерилизация/депирогенизация ампул (флаконов)
5. наполнение ампул (флаконов), запаивание (укупорка) ампул (флаконов)
6. стерилизация ампул (флаконов) с раствором и (или) асептическое наполнение
7. Визуальный контроль
8. маркировка первичной и (или) вторичной упаковки, упаковка ампул (флаконов) в контурную ячейковую упаковку и (или) упаковка в пачки
9. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
9
МЗ (Фармацевтическая продукция)
82
Фармацевтическая промышленность

3002150000
Адам қаны; терапиялық, профилактикалық немесе диагностикалық мақсаттарда қолдануға дайындалған жануарлар қаны; иммундық сарысулар, өзге қан фракциялары және иммунологиялық өнімдер, модификацияланған немесе модификацияланбаған, соның ішінде биотехнология әдістерімен алынғандар; вакциналар, токсиндер, микроорганизмдер мәдениеттері (ашытқылардан басқа) және ұқсас өнімдер, иммундық сарысулар, өзге қан фракциялары және иммунологиялық өнімдер, модификацияланған немесе модификацияланбаған, соның ішінде биотехнология әдістерімен алынғандар: дозаланған дәрілік нысандар түрінде немесе бөлшек саудаға арналған нысандарда не қаптамаларда буып-түйілген иммунологиялық өнімдер.
Лиофилизаттарды өндіру кезінде

3002150000
Кровь человеческая; кровь животных, приготовленная для использования в терапевтических, профилактических или диагностических целях; сыворотки иммунные, фракции крови прочие и иммунологические продукты, модифицированные или немодифицированные, в том числе полученные методами биотехнологии; вакцины, токсины, культуры микроорганизмов (кроме дрожжей) и аналогичные продукты, сыворотки иммунные, фракции крови прочие и иммунологические продукты, модифицированные или немодифицированные, в том числе полученные методами биотехнологии: иммунологические продукты, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм или в формы или упаковки для розничной продажи
При производстве лиофилизатов

1. Дәрілік заттарды өндіруге лицензия болуы
2. Дәрілік заттарды өндірудің Еуразиялық экономикалық одақтың дұрыс өндіріс қағидалары талаптарына сәйкестігін растайтын сертификат болуы
3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы
1. Өлшеу, шикізат пен материалдарды кіріс бақылау
2.Тазартылған суды және инъекцияға арналған суды алу
3. Ерітіндіні дайындау, фильтрациялау
4. Флакондарды сыртқы және ішкі жуу
5. Флакондарды кептіру, стерильдеу/депирогенизация
6. Бастапқы қаптау (флакондарға құю)
7. Лиофилизация
8. Өзге кезеңдер: бастапқы қаптаманы таңбалау және (немесе) цифрлық таңбалау
9. Екіншілік және топтық қаптау
10. Дайын өнімнің сапасын бақылау (шығарылымдық бақылау)
10
1. Өлшеу, шикізат пен материалдарды кіріс бақылау
2. Ерітіндіні дайындау, фильтрациялау
3. Флакондарды сыртқы және ішкі жуу
4. Флакондарды кептіру, стерильдеу/депирогенизация
5. Бастапқы қаптау (флакондарға құю)
6. Лиофилизация
7. Өзге кезеңдер: бастапқы қаптаманы таңбалау және (немесе) цифрлық таңбалау
8. Екіншілік және топтық қаптау
9. Дайын өнімнің сапасын бақылау (шығарылымдық бақылау)
9
ҚР ДСМ (Фармацевтикалық өнім)
83
Фармацевтикалық өнеркәсіп
3004500002
Негізгі белсенді заты ретінде тек келесілердің бірін қамтитын дәрілік заттар: аскорбин қышқылы (С витамині) немесе никотин қышқылы, немесе кокарбоксилаза, немесе никотинамид, немесе пиридоксин, немесе тиамин және оның тұздары (В1 витамині), немесе цианокобаламин (В12 витамині) — басқалары.
Инъекцияға арналған ерітінділерді ампулаларда (құтыларда) өндіру кезінде
1. Дәрілік заттарды өндіруге лицензия болуы
2. Дәрілік заттарды өндірудің Еуразиялық экономикалық одақтың дұрыс өндіріс қағидалары талаптарына сәйкестігін растайтын сертификат болуы
3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы
1. Шикізат пен материалдарды кіріс бақылау және өлшеу
2. Тазартылған суды және (немесе) инъекцияға арналған суды алу
3. Ерітіндіні дайындау, араластыру, фильтрациялау
4. Ампулаларды кесу және (немесе) стерильді флакондарды қаптамадан шығару, ампулаларды (флакондарды) сыртқы және (немесе) ішкі жуу
5. Ампулаларды (флакондарды) кептіру, стерильдеу/депирогенизация
6. Ампулаларды (флакондарды) толтыру, ампулаларды (флакондарды) дәнекерлеу (тығындау)
7. Ерітіндісі бар ампулаларды (флакондарды) стерильдеу
8. Бастапқы және (немесе) екіншілік қаптаманы таңбалау
9. Ампулаларды (флакондарды) контурлы ұяшықты қаптамаға қаптау, қораптарға салу
10. Картон қораптарға топтық қаптау
11. Дайын өнімнің сапасын бақылау (шығарылымдық бақылау)
11

1. Лицензия на производство лекарственных средств;
2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза;
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат
1. Взвешивание, входной контроль сырья и материалов
2. Получение воды очищенной, воды для инъекций.
3. Приготовление раствора, фильтрация
4. Наружная и внутренняя мойка флаконов 5. Сушка, стерилизация / депирогенизация флаконов
6. Первичная упаковка (розлив во флаконы
7. Лиофилизация
8. Иные стадии маркировка первичной упаковки и (или) маркировка цифровая
9. Вторичная упаковка и групповая упаковка
10. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
10
1. Взвешивание, входной контроль сырья и материалов
2. Приготовление раствора, фильтрация
3. Наружная и внутренняя мойка флаконов 4. Сушка, стерилизация / депирогенизация флаконов
5. Первичная упаковка (розлив во флаконы
6. Лиофилизация
7. Иные стадии маркировка первичной упаковки и (или) маркировка цифровая
8. Вторичная упаковка и групповая упаковка
9. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
9
МЗ (Фармацевтическая продукция)
83
Фармацевтическая промышленность
3004500002
Лекарственные средства содержащие в качестве основного действующего вещества только: кислоту аскорбиновую (витамин С) или кислоту никотиновую, или кокарбоксилазу, или никотинамид, или пиридоксин, или тиамин и его соли (витамин В1), или цианокобаламин (витамин В12) прочие
При производстве растворов для инъекции в ампулах (флаконах)
1. Лицензия на производство лекарственных средств;
2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза;
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат
1. Входной контроль сырья и материалов и взвешивание.
2. Получение воды очищенной и (или) воды для инъекций
3. Приготовление раствора, смешивание, фильтрация
4. Резка ампул и (или) распаковка стерильных флаконов,наружная и (или) внутренняя мойка ампул (флаконов)
5. Сушка, стерилизация/депирогенизация ампул (флаконов)
6. Наполнение ампул (флаконов), запаивание (укупорка) ампул (флаконов) 7. Стерилизация ампул (флаконов) с раствором
8. Маркировка первичной и (или) вторичной упаковки
9. Упаковка ампул (флаконов) в контурную ячейковую упаковку, упаковка в пачки
10. Групповая упаковка в коробку из картона
11. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
11

1. Шикізат пен материалдарды кіріс бақылауы
2. Ұсақтау, елеу және өлшеу
3. Араластыру
4. Таблеткалау, шаңнан тазарту
5. Дайын өнімнің сапасын бақылау, бастапқы қаптау (блистер, флакон, банка), екінші реттік қаптау (қорапқа)
6. Бастапқы және (немесе) екінші реттік қаптаманы таңбалау
6
ҚР ДСМ (Фармацевтикалық өнім)
87
Фармацевтикалық өнеркәсіп
3004900002
Дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позицияларындағы тауарлардан басқа), терапиялық немесе профилактикалық мақсаттарда қолдануға арналған аралас немесе араласпаған өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде (оның ішінде трансдермальды жүйелер түріндегі дәрілік заттарды қоса алғанда) немесе бөлшек саудаға арналған нысандарда не қаптамаларда өлшеп-оралған, өзге де, бөлшек саудаға арналған нысандарда немесе қаптамаларда өлшеп-оралған: өзге де
Лиофилизаттар өндіру кезінде
1. Дәрілік заттарды өндіруге лицензия болуы
2. Дәрілік заттарды өндірудің Еуразиялық экономикалық одақтың дұрыс өндіріс қағидалары талаптарына сәйкестігін растайтын сертификат болуы
3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы
1. Шикізат пен материалдарды өлшеу, кіріс бақылауы
2. Тазартылған суды, инъекцияға арналған суды алу
3. Ерітіндіні дайындау, сүзгілеу
4. Құтыларды сыртқы және ішкі жуу
5. Құтыларды кептіру, стерилизациялау / депирогенизациялау
6. Бастапқы қаптама (құтыларға құю)
7. Лиофилизациялау
8. Өзге де сатылар: бастапқы қаптаманы таңбалау және (немесе) цифрлық таңбалау
9. Екінші реттік қаптама және топтық қаптама
10. Дайын өнім сапасын бақылау (шығарылымдық бақылау)
10
1. Шикізат пен материалдарды өлшеу, кіріс бақылауы
2. Тазартылған суды, инъекцияға арналған суды алу
3. Ерітіндіні дайындау, сүзгілеу
4. Құтыларды сыртқы және ішкі жуу
5. Құтыларды кептіру, стерилизациялау / депирогенизациялау
6. Бастапқы қаптама (құтыларға құю)
7. Лиофилизациялау
8. Өзге де сатылар: бастапқы қаптаманы таңбалау және (немесе) цифрлық таңбалау
9. Дайын өнім сапасын бақылау (шығарылымдық бақылау)
9
ҚР ДСМ (Фармацевтикалық өнім)
88
Фармацевтикалық өнеркәсіп
3004900002
Дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позицияларындағы тауарлардан басқа), терапиялық немесе профилактикалық мақсаттарда қолдануға арналған аралас немесе араласпаған өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде (оның ішінде трансдермальды жүйелер түріндегі дәрілік заттарды қоса алғанда) немесе бөлшек саудаға арналған нысандарда не қаптамаларда өлшеп-оралған, өзге де, бөлшек саудаға арналған нысандарда немесе қаптамаларда өлшеп-оралған: өзге де
Микропеллеттер (капсулаланған / MUPS дәрілік нысандар) өндіру кезінде

1. Входной контроль сырья и материалов и взвешивание.
2. Измельчение и просев, взвешивание
3. Смешивание
4. Таблетирование, обеспыливание
5. контроль качества готовой продукции, первичная упаковка в блистер (флакон, банку), вторичная упаковка в пачки.
6. Маркировка первичной и (или) вторичной упаковки
6
МЗ (Фармацевтическая продукция)
87
Фармацевтическая промышленность
3004900002
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи, прочие, расфасованные в формы или упаковки для розничной продажи: прочие
При производстве лиофилизатов
1. Лицензия на производство лекарственных средств;
2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза;
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат
1. Взвешивание, входной контроль сырья и материалов
2. Получение воды очищенной, воды для инъекций.
3. Приготовление раствора, фильтрация
4. Наружная и внутренняя мойка флаконов
5. Сушка, стерилизация / депирогенизация флаконов
6. Первичная упаковка (розлив во флаконы
7. Лиофилизация
8. Иные стадии маркировка первичной упаковки и (или) маркировка цифровая
9. Вторичная упаковка и групповая упаковка
10. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
10
1. Взвешивание, входной контроль сырья и материалов
2. Приготовление раствора, фильтрация
3. Наружная и внутренняя мойка флаконов 4. Сушка, стерилизация / депирогенизация флаконов
5. Первичная упаковка (розлив во флаконы
6. Лиофилизация
7. Иные стадии маркировка первичной упаковки и (или) маркировка цифровая
8. Вторичная упаковка и групповая упаковка
9. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
9
МЗ (Фармацевтическая продукция)
88
Фармацевтическая промышленность
3004900002
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи, прочие, расфасованные в формы или упаковки для розничной продажи: прочие
При производстве микропеллет (капсулированных/ MUPS лекарственных форм)

1. Дәрілік заттарды өндіруге лицензия болуы
2. Дәрілік заттарды өндірудің Еуразиялық экономикалық одақтың дұрыс өндіріс қағидалары талаптарына сәйкестігін растайтын сертификат болуы
3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы
1. Шикізат пен материалдарды өлшеу және (немесе) кіріс бақылауы
2. Капсулаларды толтыру
3. Өндіріс процесіндегі бақылау
4. Бастапқы қаптама
5. Герметикалылыққа тексеру
6. Екінші реттік қаптаманы таңбалау
7. Екінші реттік қаптау және (немесе) қораптарға орау
8. Картон қорапқа топтық қаптау
9. Дайын өнім сапасын бақылау (шығарылымдық бақылау)
9
1. Шикізат пен материалдарды өлшеу және (немесе) кіріс бақылауы
2. Капсулаларды толтыру
3. Өндіріс процесіндегі бақылау
4. Бастапқы қаптама
5. Герметикалылыққа тексеру
6. Екінші реттік қаптаманы таңбалау
7. Екінші реттік қаптау және (немесе) қораптарға орау
8. Дайын өнім сапасын бақылау (шығарылымдық бақылау)
8
ҚР ДСМ (Фармацевтикалық өнім)
89
Фармацевтикалық өнеркәсіп
3004900006
Негізгі белсенді заты ретінде тек келесілердің бірін қамтитын дәрілік заттар: ацетилсалицил қышқылы немесе парацетамол, немесе рибоксин (инозин), немесе поливинилпирролидон - басқалары.
Қатты дәрілік түрлер (суппозиторийлер)
1. Дәрілік заттарды өндіруге лицензия болуы
2. Дәрілік заттарды өндірудің Еуразиялық экономикалық одақтың дұрыс өндіріс қағидалары талаптарына сәйкестігін растайтын сертификат болуы
3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы
1. Шикізат пен материалдарды өлшеу және кіріс бақылау
2. Гомогенизация (араластыру)
3. Қалыптау (дозалау және қалыптарға құю)
4. Салқындату
5. Бастапқы қаптау (ПВХ/ПЭ немесе алюминий блистерлер)
6. Өзге кезеңдер: бастапқы қаптаманы таңбалау және (немесе) цифрлық таңбалау
7. Екіншілік және топтық қаптау
8. Дайын өнімнің сапасын бақылау (шығарылымдық бақылау)
8
1. Шикізат пен материалдарды өлшеу және кіріс бақылау
2. Қалыптау (дозалау және қалыптарға құю)
3. Салқындату
4. Бастапқы қаптау (ПВХ/ПЭ немесе алюминий блистерлер)
5. Өзге кезеңдер: бастапқы қаптаманы таңбалау және (немесе) цифрлық таңбалау
6. Екіншілік және топтық қаптау
7. Дайын өнімнің сапасын бақылау (шығарылымдық бақылау)
7
ҚР ДСМ (Фармацевтикалық өнім)
90
Фармацевтикалық өнеркәсіп
3004900006
Негізгі белсенді заты ретінде тек келесілердің бірін қамтитын дәрілік заттар: ацетилсалицил қышқылы немесе парацетамол, немесе рибоксин (инозин), немесе поливинилпирролидон - басқалары.
Сұйық дәрілік түрлер (ішке және сыртқа қолдануға арналған майлар)

1. Лицензия на производство лекарственных средств;
2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза;
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат
1. Взвешивание и (или) входной контроль сырья и материалов
2. Наполнение капсул
3. Контроль в процессе производства
4. Первичная упаковка
5. Проверка на герметичность,
6. Маркировка вторичной упаковки
7. Вторичная упаковки и (или) упаковка в пачки
8. Групповая упаковка в коробку из картона
9. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
9
1. Взвешивание и (или) входной контроль сырья и материалов
2. Наполнение капсул
3. Контроль в процессе производства
4. первичная упаковка
5. Проверка на герметичность,
6. Маркировка вторичной упаковки
7. Вторичная упаковки и (или) упаковка в пачки 8. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
8
МЗ (Фармацевтическая продукция)
89
Фармацевтическая промышленность
3004900006
Лекарственные средства, прочие содержащие в качестве основного действующего вещества только: кислоту ацетилсалициловую или парацетамол, или рибоксин (инозин), или поливинилпирролидон
Твердые лекарственные формы (суппозитории)
1. Лицензия на производство лекарственных средств;
2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза;
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат
1. Взвешивание, входной контроль сырья и материалов
2.Гомогенизация (перемешивание).
3. Формование (дозировка и литье в формы).
4. Охлаждение 5. Первичная упаковка (ПВХ/ПЭ или алюмининиевые блистеры)
6. Иные стадии маркировка первичной упаковки и (или) маркировка цифровая
7. Вторичная упаковка и групповая упаковка
8. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
8
1. Взвешивание, входной контроль сырья и материалов
2. Формование (дозировка и литье в формы).
3. Охлаждение 4. Первичная упаковка (ПВХ/ПЭ или алюмининиевые блистеры)
5. Иные стадии маркировка первичной упаковки и (или) маркировка цифровая
6. Вторичная упаковка и групповая упаковка
7. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
7
МЗ (Фармацевтическая продукция)
90
Фармацевтическая промышленность
3004900006
Лекарственные средства, прочие содержащие в качестве основного действующего вещества только: кислоту ацетилсалициловую или парацетамол, или рибоксин (инозин), или поливинилпирролидон
Жидкие лекарственные формы (масла-для внутреннего и наружного применения)

1. Дәрілік заттарды өндіруге лицензия болуы
2. Дәрілік заттарды өндірудің Еуразиялық экономикалық одақтың дұрыс өндіріс қағидалары талаптарына сәйкестігін растайтын сертификат болуы
3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы
1. Шикізат пен материалдарды өлшеу және кіріс бақылау
2. Белсенді затты енгізу (еру немесе суспензиялау)
3. Гомогенизация (араластыру)
4. Қосымша заттарды енгізу
5. Еріген ауаны жою
6. Фильтрациялау (қажет болған жағдайда)
7. Құю және тығындау
8. Бастапқы қаптау
9. Өзге кезеңдер: бастапқы қаптаманы таңбалау және (немесе) цифрлық таңбалау
10. Екіншілік және топтық қаптау
11. Дайын өнімнің сапасын бақылау (шығарылымдық бақылау)
11
1. Шикізат пен материалдарды өлшеу және кіріс бақылау
2. Гомогенизация (араластыру)
3. Қосымша заттарды енгізу
4. Еріген ауаны жою
5. Құю және тығындау
6. Бастапқы қаптау
7. Өзге кезеңдер: бастапқы қаптаманы таңбалау және (немесе) цифрлық таңбалау
8. Екіншілік және топтық қаптау
9. Дайын өнімнің сапасын бақылау (шығарылымдық бақылау)
9
ҚР ДСМ (Фармацевтикалық өнім)
91
Фармацевтикалық өнеркәсіп
3004900008
Дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позицияларына жататын тауарларды қоспағанда), терапиялық немесе профилактикалық мақсаттарда қолдануға арналған, араластырылған немесе араластырылмаған өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде (соның ішінде трансдермальды жүйелер түріндегі дәрілік заттарды қоса алғанда) немесе бөлшек саудаға арналған нысандарда не қаптамаларда буып-түйілген: өзге, бөлшек саудаға арналған нысандарда немесе қаптамаларда буып-түйілген: өзге.
Қатты дәрілік түрлерді - таблеткаларды өндіру
1. Дәрілік заттарды өндіруге лицензия болуы
2. Дәрілік заттарды өндірудің Еуразиялық экономикалық одақтың дұрыс өндіріс қағидалары талаптарына сәйкестігін растайтын сертификат болуы
3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы
1. Шикізат пен материалдарды кіріс бақылау.
2. Ұсақтау және елеу, өлшеп-орау (дозалау).
3. Таблеттеуге арналған массаны кептіру, құрғақ түйіршіктеу, опалау.
4. Таблеткалау,шаңсыздандыру,
5. Қабықша (қаптама) жағу.
6. Дайын өнімнің сапасын бақылау, бастапқы қаптамаға (блистерге, флаконға, банкаға) орау, кейіннен картон қораптарға екінші реттік қаптау.
7. Бастапқы және (немесе) екінші реттік қаптаманы таңбалау.
8. Картон қораптарға топтық қаптау, өнім сериясын шығару.
8
1. Шикізат пен материалдарды кіріс бақылау.
2. Ұсақтау және елеу, өлшеп-орау (дозалау).
3. Таблеттеуге арналған массаны кептіру, құрғақ түйіршіктеу, опалау.

1. Лицензия на производство лекарственных средств;
2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза;
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат
1. Взвешивание, входной контроль сырья и материалов
2. Введение действующего вещества (растворение или суспензирование) 3. Гомогенизация (перемешивание).
4. Введение вспомогательных веществ 5. Удаление растворенного воздуха 6. Фильтрация (при необходимости) 7. Розлив и укупорка
8. Первичная упаковка
9. Иные стадии маркировка первичной упаковки и (или) маркировка цифровая
10. Вторичная упаковка и групповая упаковка
11. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
11
1. Взвешивание, входной контроль сырья и материалов
2. Гомогенизация (перемешивание).
3. Введение вспомогательных веществ 4. Удаление растворенного воздуха 5. Розлив и укупорка
6. Первичная упаковка
7. Иные стадии маркировка первичной упаковки и (или) маркировка цифровая
8. Вторичная упаковка и групповая упаковка
9. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
9
МЗ (Фармацевтическая продукция)
91
Фармацевтическая промышленность
3004900008
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи: прочие: прочие: содержащие йод или соединения йода прочие
Производство твердых лекарственных форм - таблеток
1. Лицензия на производство лекарственных средств;
2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза;
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат
1. Входной контроль сырья и материалов.
2. Измельчение и просев, взвешивание
3. Сушка массы для таблетирования, сухое гранулирование, опудривание
4. Таблетирование, обеспыливание,
5. Нанесение оболочки
6. Контроль качества готовой продукции, первичная упаковка в блистер (флакон, банку), вторичная упаковка в пачки.
7. Маркировка первичной и (или) вторичной упаковки
8. Групповая упаковка в коробку из картона, выпуск серии продукции
8
1. Входной контроль сырья и материалов.
2. Измельчение и просев, взвешивание
3. Сушка массы для таблетирования, сухое гранулирование, опудривание

4. Таблеткалау, шаңсыздандыру,
5. қабықша (қаптама) жағу.
6. Дайын өнімнің сапасын бақылау, бастапқы қаптамаға (блистерге, флаконға, банкаға) орау, кейіннен картон қораптарға екінші реттік қаптау.
7. Бастапқы және (немесе) екінші реттік қаптаманы таңбалау.
7
ҚР ДСМ (Фармацевтикалық өнім)
92
Фармацевтикалық өнеркәсіп
3006300000
Рентгенографиялық зерттеулерге арналған контрастты препараттар; пациентке енгізуге арналған диагностикалық реагенттер
Ампулаларда (флакондарда) инъекцияға арналған ерітінділерді өндіру кезінде
1. Дәрілік заттарды өндіруге лицензия болуы
2. Дәрілік заттарды өндірудің Еуразиялық экономикалық одақтың дұрыс өндіріс қағидалары талаптарына сәйкестігін растайтын сертификат болуы
3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы
1. Шикізат пен материалдарды өлшеу, кіріс бақылауын жүргізу.
2. Тазартылған су мен инъекцияға арналған суды алу.
3. Ерітіндіні дайындау, араластыру, сүзу.
4. Ампулаларды кесу және (немесе) стерильді флакондарды ашу, ампулаларды (флакондарды) сыртқы және (немесе) ішкі жуу.
5. Ампулаларды (флакондарды) кептіру, стерилизациялау/депирогенизациялау.
6. Ампулаларды (флакондарды) толтыру, ампулаларды (флакондарды) герметикалық жабу (дәнекерлеу/тығындау).
7. Ерітіндісі бар ампулаларды (флакондарды) стерилизациялау.
8. Бастапқы және (немесе) екінші реттік қаптаманы таңбалау, ампулаларды (флакондарды) контурлы ұяшықты қаптамаға орау, кейіннен картон қораптарға салу.
9. Картон қораптарға топтық қаптау, өнім сериясын шығару.
10. Дайын өнімнің сапасын бақылау (шығарылым алдындағы бақылау).
10
1. Шикізат пен материалдарды өлшеу, кіріс бақылауын жүргізу.
2. Ерітіндіні дайындау, араластыру, сүзу.
3. Ампулаларды кесу және (немесе) стерильді флакондарды ашу, ампулаларды (флакондарды) сыртқы және (немесе) ішкі жуу.
4. Ампулаларды (флакондарды) толтыру, ампулаларды (флакондарды) герметикалық жабу (дәнекерлеу/тығындау).
5. Ерітіндісі бар ампулаларды (флакондарды) стерилизациялау.
6. Бастапқы және (немесе) екінші реттік қаптаманы таңбалау, ампулаларды (флакондарды) контурлы ұяшықты қаптамаға орау, кейіннен картон қораптарға салу.
7. Картон қораптарға топтық қаптау, өнім сериясын шығару.
8. Дайын өнімнің сапасын бақылау (шығарылым алдындағы бақылау).
8
ҚР ДСМ (Фармацевтикалық өнім)
93
Фармацевтикалық өнеркәсіп
3002120009
Адам қаны; терапиялық, профилактикалық немесе диагностикалық мақсаттарда қолдануға дайындалған жануарлар қаны; иммундық сарысулар, өзге қан фракциялары және иммунологиялық өнімдер, модификацияланған немесе модификацияланбаған, соның ішінде биотехнология әдістерімен алынғандар; вакциналар, токсиндер, микроорганизмдер мәдениеттері (ашытқылардан басқа) және ұқсас өнімдер, иммундық сарысулар, өзге қан фракциялары және иммунологиялық өнімдер, модификацияланған немесе модификацияланбаған, соның ішінде биотехнология әдістерімен алынғандар: дозаланған дәрілік нысандар түрінде немесе бөлшек саудаға арналған нысандарда не қаптамаларда буып-түйілген иммунологиялық өнімдер.
Лиофилизаттарды өндіру кезінде

4. Таблетирование, обеспыливание,
5. Нанесение оболочки
6. Контроль качества готовой продукции, первичная упаковка в блистер (флакон, банку), вторичная упаковка в пачки.
7. Маркировка первичной и (или) вторичной упаковки
7
МЗ (Фармацевтическая продукция)
92
Фармацевтическая промышленность
3006300000
препараты контрастные для
рентгенографических
обследований; реагенты
диагностические, предназначенные
для введения больным
При производстве растворов для инъекций в ампулах (флаконах)
1. Лицензия на производство лекарственных средств;
2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза;
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат
1. Взвешивание, входной контроль сырья и материалов
2. Получение воды очищенной, воды для инъекций
3. Приготовление раствора, смешивание, фильтрация
4. Резка ампул и (или) распаковка стерильных флаконов,наружная и (или) внутренняя мойка ампул (флаконов)
5. Сушка, стерилизация/депирогенизация ампул (флаконов)
6. Наполнение ампул (флаконов), запаивание (укупорка) ампул (флаконов) 7. Стерилизация ампул (флаконов) с раствором
8. Маркировка первичной и (или) вторичной упаковки, упаковка ампул (флаконов) в контурную ячейковую упаковку, упаковка в пачки
9. Групповая упаковка в коробку из картона, выпуск серии продукции 10. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
10
1. Взвешивание, входной контроль сырья и материалов
2. Приготовление раствора, смешивание, фильтрация
3. Резка ампул и (или) распаковка стерильных флаконов,наружная и (или) внутренняя мойка ампул (флаконов)
4. Наполнение ампул (флаконов), запаивание (укупорка) ампул (флаконов)
5. Стерилизация ампул (флаконов) с раствором
6. Маркировка первичной и (или) вторичной упаковки, упаковка ампул (флаконов) в контурную ячейковую упаковку, упаковка в пачки
7. Групповая упаковка в коробку из картона, выпуск серии продукции
8. Контроль качества готовой продукции (выпускающий контроль)
8
МЗ (Фармацевтическая продукция)
93
Фармацевтическая промышленность
3002120009
Кровь человеческая; кровь животных, приготовленная для использования в терапевтических, профилактических или диагностических целях; сыворотки иммунные, фракции крови прочие и иммунологические продукты, модифицированные или немодифицированные, в том числе полученные методами биотехнологии; вакцины, токсины, культуры микроорганизмов (кроме дрожжей) и аналогичные продукты, сыворотки иммунные, фракции крови прочие и иммунологические продукты, модифицированные или немодифицированные, в том числе полученные методами биотехнологии: сыворотки иммунные и фракции крови прочие, прочие
При производстве лиофилизатов

1. Дәрілік заттарды өндіруге арналған лицензия; 2. Дәрілік заттар өндірісінің Еуразиялық экономикалық одақтың тиісті өндірістік практика қағидалары талаптарына сәйкестігі туралы сертификатының болуы; 3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы.
1. Шикізат пен материалдарды кіріс бақылауы 2. Ұсақтау және елеу, өлшеп-орау 3. Араластыру 4. Таблеткалау 5. Шаңсыздандыру, қабықша жағу 6. Дайын өнім сапасын бақылау, блистерге (құтыға, банкіге) бастапқы қаптау, картон қорапқа қайталама қаптау 7. Бастапқы және (немесе) қайталама қаптаманы таңбалау 8. Картон қораптарға топтық қаптау, өнім сериясын шығару
8

1. Лицензия на производство лекарственных средств;
2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза;
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат
1. Входной контроль сырья и материалов.
2. Измельчение и просев, взвешивание
3. Сушка массы для таблетирования, сухое гранулирование, опудривание
4. Таблетирование, обеспыливание,
5. Нанесение оболочки
6. Контроль качества готовой продукции, первичная упаковка в блистер (флакон, банку), вторичная упаковка в пачки.
7. Маркировка первичной и (или) вторичной упаковки
8. Групповая упаковка в коробку из картона, выпуск серии продукции
8

1. Шикізат пен материалдарды кіріс бақылауы 2. Ұсақтау және елеу, өлшеп-орау 3. Араластыру 4. Таблеткалау 5. Шаңсыздандыру, қабықша жағу 6. Дайын өнім сапасын бақылау, блистерге (құтыға, банкіге) бастапқы қаптау, картон қорапқа қайталама қаптау 7. Бастапқы және (немесе) қайталама қаптаманы таңбалау
7
ҚР ДСМ (Фармацевтикалық өнім)
99
Фармацевтикалық өнеркәсіп
3004390001
Құрамында негізгі әсер етуші зат ретінде тек: аскорбин қышқылы (С дәрумені) немесе никотин қышқылы, немесе кокарбоксилаза, немесе никотинамид, немесе пиридоксин, немесе тиамин және оның тұздары (В1 дәрумені), немесе цианокобаламин (В12 дәрумені) бар өзге де дәрілік заттар.
Пленкалы қабықпен қапталған таблеткаларды өндіру кезінде

1. Входной контроль сырья и материалов.
2. Измельчение и просев, взвешивание
3. Сушка массы для таблетирования, сухое гранулирование, опудривание
4. Таблетирование, обеспыливание,
5. Нанесение оболочки
6. Контроль качества готовой продукции, первичная упаковка в блистер (флакон, банку), вторичная упаковка в пачки.
7. Маркировка первичной и (или) вторичной упаковки
7
МЗ (Фармацевтическая продукция)
99
Фармацевтическая промышленность
3004390001
Лекарственные средства содержащие в качестве основного действующего вещества только: кислоту аскорбиновую (витамин С) или кислоту никотиновую, или кокарбоксилазу, или никотинамид, или пиридоксин, или тиамин и его соли (витамин В1), или цианокобаламин (витамин В12) прочие
При производстве таблеткок, покрытых пленочной оболочкой

1. Дәрілік заттарды өндіруге арналған лицензия; 2. Дәрілік заттар өндірісінің Еуразиялық экономикалық одақтың тиісті өндірістік практика қағидалары талаптарына сәйкестігі туралы сертификатының болуы; 3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы.
1. Шикізат пен материалдарды кіріс бақылау.
2. Ұнтақтау және елеу, өлшеп алу
3. Ылғалдандырғышты дайындау
4. Араластыру, ылғалды түйіршіктеу
5. Таблеткалауға арналған массаны кептіру, құрғақ түйіршіктеу, опалау
6 .Таблеткалау, шаңнан тазарту,
7. Қабықша жағу
8. Дайын өнімнің сапасын бақылау, блистерге (құтыға, банкаға) бастапқы қаптау, қорапшаға екінші реттік қаптау
9. Бастапқы және (немесе) екінші реттік қаптаманы таңбалау
10. Картон қораптарға топтық қаптау, серияны өткізуге шығару
10
1. Шикізат пен материалдарды кіріс бақылау.
2. Ұнтақтау және елеу, өлшеп алу
3. Араластыру, ылғалды түйіршіктеу
4. Таблеткалауға арналған массаны кептіру, құрғақ түйіршіктеу, опалау
5 .Таблеткалау, шаңнан тазарту,
6. Қабықша жағу
7. Дайын өнімнің сапасын бақылау, блистерге (құтыға, банкаға) бастапқы қаптау, қорапшаға екінші реттік қаптау
8. Бастапқы және (немесе) екінші реттік қаптаманы таңбалау
8
ҚР ДСМ (Фармацевтикалық өнім)
100
Фармацевтикалық өнеркәсіп
3004900002
Терапиялық немесе профилактикалық мақсаттарда қолдануға арналған, араластырылған немесе араластырылмаған өнімдерден тұратын, мөлшерленген дәрілік түрлер түрінде (трансдермальды жүйелер түріндегі дәрілік заттарды қоса алғанда) немесе бөлшек саудаға арналған түрлерде не қаптамада өлшеп оралған дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позицияларындағы тауарлардан басқа)
Инъекциялар мен инфузияларға арналған ерітінділерді; көз тамшыларын өндіру кезінде
1. Дәрілік заттарды дайындауға лицензия.
2. Дәрілік заттарды дайындау жағдайларының тиісті дәріханалық практика қағидаларының талаптарына сәйкестігі туралы сертификаттың болуы.
1. Шикізат пен материалдарды кіріс бақылау.
2. Тазартылған суды және (немесе) инъекцияға арналған суды алу.
3. Флакондарды дайындау және жуу.
4. Флакондарды кептіру және стерилизациялау.
5. Алюминий қалпақшаларды дайындау және жуу.
6. Резеңке тығындарды стерилизация алдындағы өңдеу және стерилизациялау.
7. Ерітіндіні дайындау (өлшеп алу, мөлшерлеу, араластыру және еріту).
8. Дайындалған ерітіндінің сапасын бақылау.
9. Ерітіндіні сүзу және фасовкалау (құю).
10. Механикалық қоспалардың болуына бақылау.
11. Алюминий қалпақшалармен тығындау (укупорка).
12. Дайындалған өнімді стерилизациялау.
13. Механикалық қоспаларға қайта бақылау жүргізу және дайын өнімді ресімдеу.
13
1. Шикізат пен материалдарды кіріс бақылау.

1. Лицензия на производство лекарственных средств;
2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза;
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат
1. Входной контроль сырья и материалов
2. измельчение и просев, взвешивание
3. Приготовление увлажнителя
4. Смешивание, влажное гранулирование
5. Сушка массы для таблетирования, сухое гранулирование, опудривание
6. Таблетирование, обеспыливание,
7. Нанесение покрытия
8. Контроль качества готовой продукции, первичная упаковка в блистер (флакон, банку), вторичная упаковка в пачку
9. Маркировка первичной и (или) вторичной упаковки,
10. Групповая упаковка в коробку из картона, выпуск серии на реализацию
10
1. Входной контроль сырья и материалов
2. Измельчение и просев, взвешивание
3. Смешивание, влажное гранулирование
4. Сушка массы для таблетирования, сухое гранулирование, опудривание
5. Таблетирование, обеспыливание,
6. Нанесение покрытия
7. Контроль качества готовой продукции, первичная упаковка в блистер (флакон, банку), вторичная упаковка в пачку
8. Маркировка первичной и (или) вторичной упаковки
8
МЗ (Фармацевтическая продукция)
100
Фармацевтическая промышленность
3004900002
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи
При изготовлении растворов для инъекций и инфузий; глазных капель
1. Лицензия на изготовление лекарственных средств
2. Наличие сертификата на соответствие условий изготовления лекарственных средств требованиям правил надлежщей аптечной практики.
1. Входной контроль сырья и материалов
2. Получение воды очищенной и (или) воды для инъекций
3. Подготовка и мойка флаконов
4. Сушка и стерилизация флаконов.
5. Подготовка и мытье алюминиевых колпачков
6. Предстерилизационная обработка и стерилизация резиновых пробок
7. Изготовление раствора (отвешивание, отмеривание, смешивание и растворение)
8. Контроль изготовленного раствора
9. Фильтрация и фасовка раствора
10. Контроль на механические включения
11. Укупорка алюминиевыми колпачками
12. Стерилизация изготовленной продукции
13. Контроль на механические включения и оформление готовой продукции
13
1. Входной контроль сырья и материалов

2. Тазартылған суды және (немесе) инъекцияға арналған суды алу.
3. Флакондарды дайындау және жуу.
4. Флакондарды кептіру және стерилизациялау.
5. Алюминий қалпақшаларды дайындау және жуу.
6. Резеңке тығындарды стерилизация алдындағы өңдеу және стерилизациялау.
7. Ерітіндіні дайындау (өлшеп алу, мөлшерлеу, араластыру және еріту).
8. Дайындалған ерітіндінің сапасын бақылау.
9. Ерітіндіні сүзу және фасовкалау (құю).
10. Механикалық қоспалардың болуына бақылау.
11. Алюминий қалпақшалармен тығындау (укупорка).
12. Дайындалған өнімді стерилизациялау.
13. Механикалық қоспаларға қайта бақылау жүргізу және дайын өнімді ресімдеу.
13
ҚР ДСМ (Фармацевтикалық өнім)
101
Фармацевтикалық өнеркәсіп
3004900008
Ішке қабылдауға арналған ерітінді дайындауға арналған ұнтақтар
Терапевтік немесе профилактикалық мақсаттарда қолдануға арналған, араластырылған немесе араластырылмаған өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік түрлерге (трансдермальды жүйелер түріндегі дәрілік заттарды қоса алғанда) немесе бөлшек саудаға арналған түрлерге не қаптамаларға өлшеп оралған дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позицияларындағы тауарлардан басқа): басқалары: басқалары: құрамында йод немесе йод қосылыстары бар, өзгелері
1. Шикізат пен материалдарды кіріс бақылауы
2. Белсенді фармацевтикалық субстанцияны, қосымша заттарды дайындау
3. Белсенді фармацевтикалық субстанцияны, қосымша заттарды қаптамадан шығару және өлшеу (қажет болған жағдайда)
4. Белсенді фармацевтикалық субстанцияны және қосымша заттарды араластыру
5. Өндірістік және технологиялық операциялар (процестер) параметрлерін/сатыларын бақылау және (немесе) өлшеп қапталмаған (балк) өнімнің сапасын бақылау
6. Аралық сатыларды өндіру
7. Бастапқы қаптамаға орау (пакетиктерге өлшеп салу)
8. Таңбалау
9. Екінші реттік қаптама
10. Дәрілік препараттың сапасын бақылау
11. Шығарушы сапа бақылауы
11
1. Шикізат пен материалдарды кіріс бақылауы
2. Белсенді фармацевтикалық субстанцияны, қосымша заттарды дайындау
3. Белсенді фармацевтикалық субстанцияны, қосымша заттарды қаптамадан шығару және өлшеу (қажет болған жағдайда)
4. Белсенді фармацевтикалық субстанцияны және қосымша заттарды араластыру
5. Аралық сатыларды өндіру
6. Бастапқы қаптамаға орау (пакетиктерге өлшеп салу)

2. Получение воды очищенной и (или) воды для инъекций
3. Подготовка и мойка флаконов
4. Сушка и стерилизация флаконов.
5. Подготовка и мытье алюминиевых колпачков
6. Предстерилизационная обработка и стерилизация резиновых пробок
7. Изготовление раствора (отвешивание, отмеривание, смешивание и растворение)
8. Контроль изготовленного раствора
9. Фильтрация и фасовка раствора
10. Контроль на механические включения
11. Укупорка алюминиевыми колпачками
12. Стерилизация изготовленной продукции
13. Контроль на механические включения и оформление готовой продукции
13
МЗ (Фармацевтическая продукция)
101
Фармацевтическая промышленность
3004900008
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи: прочие: прочие: содержащие йод или соединения йода прочие
Порошки для приготовления раствора для приема внутрь
1. Лицензия на производство лекарственных средств
2. Наличие регистрационного досье, на основании которого производится препарат
3. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей проивзводственной практики Евразийского Экономического союза
4. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат
5. Производство из сырья и материалов, утвержденных в регистрационном досье
1. Входной контроль сырья и материалов
2. Подготовка активной фармацевтической субстанции, вспомогательных веществ
3. Растаривание и взвешивание активной фармацевтической субстанции, вспомогательных веществ (если применимо)
4. Смешивание активной фармацевтической субстанции и вспомогательных веществ
5. Контроль параметров производственных и технологических операций (процессов)/стадий
и (или) контроль качества нерасфасованного (балк) продукта
6. Производство промежуточных стадий
7. Первичная упаковка (фасовка в пакетики)
8. Маркировка
9. Вторичная упаковка
10. Контроль качества лекарственного препарата
11. Выпускающий контроль качества
11
1. Входной контроль сырья и материалов
2. Подготовка активной фармацевтической субстанции, вспомогательных веществ
3. Растаривание и взвешивание активной фармацевтической субстанции, вспомогательных веществ (если применимо)
4. Смешивание активной фармацевтической субстанции и вспомогательных веществ
5. Производство промежуточных стадий
6. Первичная упаковка (фасовка в пакетики)

1. Дәрілік заттарды өндіруге лицензия.
2. Дәрілік заттар өндірісінің Еуразиялық экономикалық одақтың тиісті өндірістік практика қағидаларының талаптарына сәйкестігі туралы сертификаттың болуы.
3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы.
4. Контрактілік өндіріс тапсырыс берушілерімен бірінші жылдан бастап түпнұсқалық патенттелген дәрілік заттарды жеткізудің ұзақ мерзімді шартының немесе 2030 жылға дейінгі инвестициялар туралы келісімнің болуы.
1. ыдыстан босату.
2. Материалдарды өлшеу және кіріс бақылау.
3. Екінші реттік қаптаманы таңбалау.
4. Дайын өнімнің сапасын бақылау.
5. Екінші реттік қаптамаға (қораптарға) орау.
6. Картон қораптарға топтық қаптау және (немесе) өнім сериясын шығару.
6
1. ыдыстан босату.
2. Материалдарды өлшеу және кіріс бақылау.
3. Екінші реттік қаптаманы таңбалау.
4. Дайын өнімнің сапасын бақылау.
5. Екінші реттік қаптамаға (қораптарға) орау.
5
ҚР ДСМ (Фармацевтикалық өнім)
114
Фармацевтикалық өнеркәсіп
3002150000
Адам қаны; терапиялық, профилактикалық немесе диагностикалық мақсаттарда қолдануға дайындалған жануарлар қаны; иммундық сарысулар, өзге қан фракциялары және иммунологиялық өнімдер, модификацияланған немесе модификацияланбаған, соның ішінде биотехнология әдістерімен алынғандар; вакциналар, токсиндер, микроорганизмдер мәдениеттері (ашытқылардан басқа) және ұқсас өнімдер, иммундық сарысулар, өзге қан фракциялары және иммунологиялық өнімдер, модификацияланған немесе модификацияланбаған, соның ішінде биотехнология әдістерімен алынғандар: дозаланған дәрілік нысандар түрінде немесе бөлшек саудаға арналған нысандарда не қаптамаларда буып-түйілген иммунологиялық өнімдер.
Флакондар/шприцтер
1. Дәрілік заттарды өндіруге лицензия болуы
2. Дәрілік заттарды өндірудің Еуразиялық экономикалық одақтың дұрыс өндіріс қағидалары талаптарына сәйкестігін растайтын сертификат болуы
3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы
4. Бесінші жылынан бастап келісімшарттық өндірістің тапсырыс берушілерімен бірегей патенттелген дәрілік заттарды берудің ұзақ мерзімді шартының болуы
1. Шикізатты бастапқы қаптамадан шығару
2. Шикізат пен материалдарды өлшеу және (немесе) кіріс бақылауы;
3. Тазартылған суды және (немесе) инъекцияға арналған суды алу;
4. Құтыларды/шприцтерді сыртқы және ішкі жуу және (немесе) кептіру және (немесе) стерилизациялау/депирогенизациялау;
5. Құтыларды/шприцтерді толтыру және (немесе) құтыларды/шприцтерді тығындау және (немесе) жартылай өнім салынған құтыларды/шприцтерді стерилизациялау және (немесе) бастапқы қаптама;
6. Өндірісішілік бақылау және (немесе) тұрақтылық сынақтары және (немесе) препараты бар ерітінді құйылған құтыларды/шприцтерді бақылау және (немесе) жинақтау және (немесе) дайын препараты бар құтылардың/шприцтердің герметикалылығын тексеру;

1. Лицензия на производство лекарственных средств;
2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза;
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат;
4. Наличие долгосрочного договора поставки оригинальных запатентованных лекарственных средств с заказчиками контрактного производства с первого года или соглашения об инвестициях до 2030 года
1. растаривание;
2. взвешивание и входной контроль материалов
3. маркировка вторичной упаковки;
4. контроль качества готовой продукции
5. вторичная упаковка в пачки
6. групповая упаковка в коробку из картона, и (или) выпуск серии продукции
6
1. растаривание
2. взвешивание и входной контроль материалов
3. маркировка вторичной упаковки
4. контроль качества готовой продукции
5. вторичная упаковка в пачки
5
МЗ (Фармацевтическая продукция)
114
Фармацевтическая промышленность
3002150000
Кровь человеческая; кровь животных, приготовленная для использования в терапевтических, профилактических или диагностических целях; сыворотки иммунные, фракции крови прочие и иммунологические продукты, модифицированные или немодифицированные, в том числе полученные методами биотехнологии; вакцины, токсины, культуры микроорганизмов (кроме дрожжей) и аналогичные продукты, сыворотки иммунные, фракции крови прочие и иммунологические продукты, модифицированные или немодифицированные, в том числе полученные методами биотехнологии: иммунологические продукты, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм или в формы или упаковки для розничной продажи
Флаконы/шприцы
1. Лицензия на производство лекарственных средств;
2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза;
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат;
4. Наличие долгосрочного договора поставки оригинальных запатентованных лекарственных средств с заказчиками контрактного производства с пятого года
1. растаривание
2. взвешивание, и (или) входной контроль сырья и материалов;
3. получение воды очищенной и (или) воды для инъекций;
4. наружная и внутренняя мойка флаконов/шприцов, и (или) сушка, и (или) стерилизация/депирогенизация флаконов/шприцов,
5. наполнение флаконов/шприцов, и (или) укупорка флаконов/шприцов, и (или) стерилизация флаконов/шприцов с полупродуктом, и (или) первичная упаковка,
6. внутрипроизводственный контроль, и (или) испытания стабильности, и (или) контроль флаконов/шприцев с раствором препарата; и (или) комплектация, и (или) проверка флаконов\шприцев с готовым препаратом на герметичность

7. Құтыларды/шприцтерді контурлы ұяшықты қаптамаға орау және (немесе) қораптарға орау және (немесе) дайын өнім сапасын бақылау;
8. Бастапқы және екінші реттік қаптаманы таңбалау;
9. Картон қорапқа топтық қаптау;
10. Өнім сериясын шығару.
10
1. Шикізатты бастапқы қаптамадан шығару
2. Шикізат пен материалдарды өлшеу және (немесе) кіріс бақылауы;
3. Құтыларды/шприцтерді толтыру және (немесе) құтыларды/шприцтерді тығындау және (немесе) жартылай өнім салынған құтыларды стерилизациялау және (немесе) бастапқы қаптама;
4. Өндірісішілік бақылау және (немесе) тұрақтылық сынақтары және (немесе) препараты бар ерітінді құйылған құтыларды/шприцтерді бақылау және (немесе) жинақтау және (немесе) дайын препараты бар құтылардың/шприцтердің герметикалылығын тексеру;
5. Бастапқы және екінші реттік қаптаманы таңбалау;
6. Құтыларды/шприцтерді контурлы ұяшықты қаптамаға орау және (немесе) қораптарға орау және (немесе) дайын өнім сапасын бақылау;
7. Картон қорапқа топтық қаптау;
8. Өнім сериясын шығару.
8
ҚР ДСМ (Фармацевтикалық өнім)
115
Фармацевтикалық өнеркәсіп
3002410000
Адам қаны; терапиялық, профилактикалық немесе диагностикалық мақсаттарда қолдануға дайындалған жануарлар қаны; иммундық сарысулар, өзге қан фракциялары және иммунологиялық өнімдер, модификацияланған немесе модификацияланбаған, соның ішінде биотехнология әдістерімен алынғандар; вакциналар, токсиндер, микроорганизмдер мәдениеттері (ашытқылардан басқа) және ұқсас өнімдер, иммундық сарысулар, өзге қан фракциялары және иммунологиялық өнімдер, модификацияланған немесе модификацияланбаған, соның ішінде биотехнология әдістерімен алынғандар: дозаланған дәрілік нысандар түрінде немесе бөлшек саудаға арналған нысандарда не қаптамаларда буып-түйілген иммунологиялық өнімдер.
Флакондар/шприцтер
1. Дәрілік заттарды өндіруге лицензия.
2. Дәрілік заттар өндірісінің Еуразиялық экономикалық одақтың тиісті өндірістік практика қағидаларының талаптарына сәйкестігі туралы сертификаттың болуы.
3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы.
4. Контрактілік өндіріс тапсырыс берушілерімен бірінші жылдан бастап түпнұсқалық патенттелген дәрілік заттарды жеткізудің ұзақ мерзімді шартының немесе 2030 жылға дейінгі инвестициялар туралы келісімнің болуы.
1. ыдыстан босату.
2. Материалдарды өлшеу және кіріс бақылау.
3. Екінші реттік қаптаманы таңбалау.
4. Дайын өнімнің сапасын бақылау.
5. Екінші реттік қаптамаға (қораптарға) орау.
6. Картон қораптарға топтық қаптау және (немесе) өнім сериясын шығару.
6
1. ыдыстан босату.
2. Материалдарды өлшеу және кіріс бақылау.
3. Екінші реттік қаптаманы таңбалау.

7. упаковка флаконов/шприцев в контурную ячейковую упаковку, и (или) упаковка в пачки, и (или) контроль качества готовой продукции
8. маркировка первичной и вторичной упаковки
9. групповая упаковка в коробку из картона;
10. выпуск серии продукции
10
1. растаривание
2. взвешивание, и (или) входной контроль сырья и материалов;
3. наполнение флаконов/шприцов, и (или) укупорка флаконов/шприцов, и (или) стерилизация флаконов/шприцов с полупродуктом, и (или) первичная упаковка;
4. внутрипроизводственный контроль, и (или) испытания стабильности, и (или) контроль флаконов/шприцев с раствором препарата, и (или) комплектация, и (или) проверка флаконов\шприцев с готовым препаратом на герметичность
5. маркировка первичной и вторичной упаковки
6. упаковка флаконов/шприцев в контурную ячейковую упаковку, и (или) упаковка в пачки, и (или) контроль качества готовой продукции
7. групповая упаковка в коробку из картона
8. выпуск серии продукции
8
МЗ (Фармацевтическая продукция)
115
Фармацевтическая промышленность
3002410000
Кровь человеческая; кровь животных, приготовленная для использования в терапевтических, профилактических или диагностических целях; сыворотки иммунные, фракции крови прочие и иммунологические продукты, модифицированные или немодифицированные, в том числе полученные методами биотехнологии; вакцины, токсины, культуры микроорганизмов (кроме дрожжей) и аналогичные продукты; клеточные культуры, модифицированные или немодифицированные: вакцины, токсины, культуры микроорганизмов (кроме дрожжей) и аналогичные продукты: вакцины для людей
Флаконы/шприцы
1. Лицензия на производство лекарственных средств;
2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза;
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат;
4. Наличие долгосрочного договора поставки оригинальных запатентованных лекарственных средств с заказчиками контрактного производства с первого года или соглашения об инвестициях до 2030 года
1. растаривание
2. входной контроль материалов
3. маркировка вторичной упаковки
4. контроль качества готовой продукции
5. вторичная упаковка в пачки
6. групповая упаковка в коробку из картона, и (или) выпуск серии продукции
6
1. растаривание
2.входной контроль материалов
3. маркировка вторичной упаковки

1. Дәрілік заттарды өндіруге лицензия.
2. Дәрілік заттар өндірісінің Еуразиялық экономикалық одақтың тиісті өндірістік практика қағидаларының талаптарына сәйкестігі туралы сертификаттың болуы.
3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы.
4. Контрактілік өндіріс тапсырыс берушілерімен бірінші жылдан бастап түпнұсқалық патенттелген дәрілік заттарды жеткізудің ұзақ мерзімді шартының немесе 2030 жылға дейінгі инвестициялар туралы келісімнің болуы.
1.Материалдарды кіріс бақылау.
2.Екінші реттік қаптаманы таңбалау.
3.Дайын өнімнің сапасын бақылау.
4.Картон қораптарға топтық қаптау.
5.Өнім сериясын шығару.
5
1.Материалдарды кіріс бақылау.
2.Екінші реттік қаптаманы таңбалау.
3.Дайын өнімнің сапасын бақылау.
4.Картон қораптарға топтық қаптау.
4
ҚР ДСМ (Фармацевтикалық өнім)
120
Фармацевтикалық өнеркәсіп
3004900002
Дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позицияларына жататын тауарларды қоспағанда), терапиялық немесе профилактикалық мақсаттарда қолдануға арналған, араластырылған немесе араластырылмаған өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде (соның ішінде трансдермальды жүйелер түріндегі дәрілік заттарды қоса алғанда) немесе бөлшек саудаға арналған нысандарда не қаптамаларда буып-түйілген: өзге, бөлшек саудаға арналған нысандарда немесе қаптамаларда буып-түйілген: өзге.
Қатты дәрілік нысандар (суппозиторийлер), сұйық дәрілік нысандар (майлар – ішке және сыртқа қолдануға арналған)
1. Дәрілік заттарды өндіруге лицензия болуы
2. Дәрілік заттарды өндірудің Еуразиялық экономикалық одақтың дұрыс өндіріс қағидалары талаптарына сәйкестігін растайтын сертификат болуы
3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы
4. Бесінші жылынан бастап келісімшарттық өндірістің тапсырыс берушілерімен бірегей патенттелген дәрілік заттарды берудің ұзақ мерзімді шартының болуы
1.Шикізат пен материалдарды кіріс бақылау және өлшеу.
2.Тазартылған суды және (немесе) инъекцияға арналған суды алу.
3.Асептикалық жағдайда пакеттерді және (немесе) бөтелкелерді толтыру және герметикалық жабу.
4.Пакеттерді таңбалау.
5.Ерітіндісі бар бөтелкелерді және (немесе) пакеттерді термиялық өңдеу және (немесе) стерилизациялау.
6.Препарат ерітіндісі бар пакеттерді және (немесе) бөтелкелерді бақылау.
7.Дайын өнімнің сапасын бақылау, бөтелкелерді және (немесе) пакеттерді бастапқы және екінші реттік таңбалау.
8.Картон қораптарға бастапқы және екінші реттік топтық қаптау және өнім сериясын шығару.
8
1.Шикізат пен материалдарды кіріс бақылау және өлшеу.
2.Асептикалық жағдайда пакеттерді және (немесе) бөтелкелерді толтыру және герметикалық жабу.
3.Ерітіндісі бар бөтелкелерді және (немесе) пакеттерді термиялық өңдеу және (немесе) стерилизациялау.
4.Препарат ерітіндісі бар пакеттерді және (немесе) бөтелкелерді бақылау.
5.Дайын өнімнің сапасын бақылау, бөтелкелерді және (немесе) пакеттерді бастапқы және екінші реттік таңбалау.
8.Картон қораптарға бастапқы және екінші реттік топтық қаптау және өнім сериясын шығару.
5
ҚР ДСМ (Фармацевтикалық өнім)

1. Лицензия на производство лекарственных средств;
2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза;
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат;
4. Наличие долгосрочного договора поставки оригинальных запатентованных лекарственных средств с заказчиками контрактного производства с первого года или соглашения об инвестициях до 2030 года
1. входной контроль материалов;
2. маркировка вторичной упаковки;
3.контроль качества готовой продукции;
4. групповая упаковка в коробку из картона;
5. выпуск серии продукции.
5
1. входной контроль материалов;
2. маркировка вторичной упаковки;
3.контроль качества готовой продукции;
4. групповая упаковка в коробку из картона;
4
МЗ (Фармацевтическая продукция)
120
Фармацевтическая промышленность
3004900002
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи, прочие, расфасованные в формы или упаковки для розничной продажи: прочие
Твердые лекарственные формы, (суппозитории), жидкие лекарственные формы (масла-для внутреннего и наружного применения)
1. Лицензия на производство лекарственных средств;
2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза;
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат;
4. Наличие долгосрочного договора поставки оригинальных запатентованных лекарственных средств с заказчиками контрактного производства с пятого года
1. входной контроль сырья и материалов, и взвешивание,
2. получение воды очищенной и (или) воды для инъекции
3. асептическое наполнение и запаивание пакетов и (или) бутылок
4. маркировка пакетов
5. термическая обработка и (или) стерилизация бутылок, и (или) пакетов с раствором
6. контроль пакетов с раствором препарата и (или) бутылок;
7. контроль качества готовой продукции, первичная и вторичная маркировка бутылок и (или) пакетов
8. первичная и вторичная групповая упаковка в коробку из картона, и выпуск серии продукции
8
1. входной контроль сырья и материалов, и взвешивание,
2. асептическое наполнение и запаивание пакетов и (или) бутылок;
3. термическая обработка и (или) стерилизация бутылок, и (или) пакетов с раствором;
4. контроль качества готовой продукции, первичная и вторичная маркировка бутылок и (или) пакетов,
5. первичная и вторичная групповая упаковка в коробку из картона, и выпуск серии продукции.
5
МЗ (Фармацевтическая продукция)

1. Дәрілік заттарды өндіруге лицензия.
2. Дәрілік заттар өндірісінің Еуразиялық экономикалық одақтың тиісті өндірістік практика қағидаларының талаптарына сәйкестігі туралы сертификаттың болуы.
3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы.
4. Контрактілік өндіріс тапсырыс берушілерімен бірінші жылдан бастап түпнұсқалық патенттелген дәрілік заттарды жеткізудің ұзақ мерзімді шартының немесе 2030 жылға дейінгі инвестициялар туралы келісімнің болуы.
1.Шикізат пен материалдардың сапасын бақылау, өлшеу.
2.Дайын өнімнің және екінші реттік қаптаманың сапасын бақылау.
3.Ампулаларды (флакондарды) контурлы ұяшықты қаптамаға орау.
4.Қораптарға орау және (немесе) картон қораптарға топтық қаптау.
5.Екінші реттік қаптаманы таңбалау.
6.Өнім сериясын шығару.
6
1.Шикізат пен материалдардың сапасын бақылау, өлшеу.
2.Ампулаларды (флакондарды) контурлы ұяшықты қаптамаға орау.
3.Қораптарға орау және (немесе) картон қораптарға топтық қаптау.
4.Өнім сериясын шығару.
4
ҚР ДСМ (Фармацевтикалық өнім)
122
Фармацевтикалық өнеркәсіп
3004900002
Дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позицияларына жататын тауарларды қоспағанда), терапиялық немесе профилактикалық мақсаттарда қолдануға арналған, араластырылған немесе араластырылмаған өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде (соның ішінде трансдермальды жүйелер түріндегі дәрілік заттарды қоса алғанда) немесе бөлшек саудаға арналған нысандарда не қаптамаларда буып-түйілген: өзге, бөлшек саудаға арналған нысандарда немесе қаптамаларда буып-түйілген: өзге.
Ампулаларда (флакондарда/картридждерде/шприцтерде) инъекцияға арналған ерітінділерді өндіру кезінде
1. Дәрілік заттарды өндіруге лицензия болуы
2. Дәрілік заттарды өндірудің Еуразиялық экономикалық одақтың дұрыс өндіріс қағидалары талаптарына сәйкестігін растайтын сертификат болуы
3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы
4. Бесінші жылынан бастап келісімшарттық өндірістің тапсырыс берушілерімен бірегей патенттелген дәрілік заттарды берудің ұзақ мерзімді шартының болуы
1.Шикізат пен материалдардың сапасын бақылау, өлшеу.
2.Тазартылған суды және (немесе) инъекцияға арналған суды алу.
3.Ампулаларды кесу және (немесе) стерильді флакондарды ашу және (немесе) флакондарды/картридждерді/шприцтерді дайындау. 4.Ампулаларды (флакондарды, картридждерді, шприцтерді) сыртқы және ішкі жуу және (немесе) кептіру және (немесе) ампулаларды стерилизациялау/депирогенизациялау.
Ампулаларды (флакондарды/картридждерді/шприцтерді) толтыру.
5.Ампулаларды (флакондарды/картридждерді/шприцтерді) герметикалық жабу (дәнекерлеу/тығындау) және ерітіндісі бар ампулаларды (флакондарды/картридждерді/шприцтерді) стерилизациялау.
6.Өндірісішілік бақылау және (немесе) тұрақтылық сынақтары және (немесе) препарат ерітіндісі бар ампулаларды (флакондарды) бақылау және (немесе) ерітіндісі бар ампулаларды (флакондарды) герметикалылығына тексеру.
7.Дайын өнімнің сапасын бақылау және (немесе) бастапқы және екінші реттік қаптаманы таңбалау және ампулаларды (флакондарды) контурлы ұяшықты қаптамаға орау және қораптарға салу және картон қораптарға топтық қаптау және өнім сериясын шығару.
7
1.Шикізат пен материалдардың сапасын бақылау, өлшеу.
2.Ампулаларды кесу және (немесе) стерильді флакондарды ашу және (немесе) флакондарды/картридждерді/шприцтерді дайындау. Ампулаларды (флакондарды, картридждерді, шприцтерді) сыртқы және ішкі жуу және (немесе) кептіру және (немесе) ампулаларды стерилизациялау/депирогенизациялау.
3.Ампулаларды (флакондарды/картридждерді/шприцтерді) толтыру.
4.Ампулаларды (флакондарды/картридждерді/шприцтерді) герметикалық жабу (дәнекерлеу/тығындау) және ерітіндісі бар ампулаларды (флакондарды/картридждерді/шприцтерді) стерилизациялау.
5.Дайын өнімнің сапасын бақылау және (немесе) бастапқы және екінші реттік қаптаманы таңбалау және ампулаларды (флакондарды) контурлы ұяшықты қаптамаға орау және қораптарға салу және картон қораптарға топтық қаптау және өнім сериясын шығару.
5
ҚР ДСМ (Фармацевтикалық өнім)

1. Лицензия на производство лекарственных средств;
2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза;
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат;
4. Наличие долгосрочного договора поставки оригинальных запатентованных лекарственных средств с заказчиками контрактного производства с первого года или соглашения об инвестициях до 2030 года
1. контроль качества сырья и материалов, взвешивание
2 контроль качества готовой продукции, вторичной упаковки
3. упаковка ампул (флаконов) в контурную ячейковую упаковку
4. упаковка в пачки, и (или) групповая упаковка в коробку из картона
5. маркировка вторичной упаковки
6. выпуск серии продукции
6
1 контроль качества готовой продукции, вторичной упаковки;
2. упаковка ампул (флаконов) в контурную ячейковую упаковку;
3. упаковка в пачки, и (или) групповая упаковка в коробку из картона;
4. выпуск серии продукции.
4
МЗ (Фармацевтическая продукция)
122
Фармацевтическая промышленность
3004900002
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи, прочие, расфасованные в формы или упаковки для розничной продажи: прочие
При производстве растворов для инъекции в ампулах (флаконах/картриджей/шприцев)
1. Лицензия на производство лекарственных средств;
2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза;
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат;
4. Наличие долгосрочного договора поставки оригинальных запатентованных лекарственных средств с заказчиками контрактного производства с пятого года
1. контроль качества сырья и материалов, взвешивание;
2. получение воды очищенной и (или) воды для инъекций
3. резка ампул и (или) распаковка стерильных флаконови и (или) подготовка флаконов/ картриджей/ шприцов. Наружная и внутренняя мойка ампул (флаконов, картриджей, шприцов), и (или) сушка и (или) стерилизация/депирогенизация ампул
4. наполнение ампул (флаконах/картриджей/шприцев)
5. запаивание (укупорка) ампул (флаконах/картриджей/шприцев), и стерилизация ампул (флаконах/картриджей/шприцев) с раствором
6. внутрипроизводственный контроль, и (или) испытания стабильности, и (или) контроль ампул (флаконов) с раствором препарата, и (или) проверка ампул (флаконов) с раствором на герметичность
7. контроль качества готовой продукции, и (или) маркировка первичной и вторичной упаковки, и упаковка ампул (флаконов) в контурную ячейковую упаковку, и упаковка в пачки, и групповая упаковка в коробку из картона, и выпуск серии продукции
7
1. контроль качества сырья и материалов, взвешивание;
2.резка ампул и (или) распаковка стерильных флаконови и (или) подготовка флаконов/ картриджей/ шприцов. Наружная и внутренняя мойка ампул (флаконов, картриджей, шприцов), и (или) сушка и (или) стерилизация/депирогенизация ампул
3. наполнение ампул (флаконах/картриджей/шприцев)
4. запаивание (укупорка) ампул (флаконах/картриджей/шприцев), и стерилизация ампул (флаконах/картриджей/шприцев) с раствором;
5. контроль качества готовой продукции, и (или) маркировка первичной и вторичной упаковки, и упаковка ампул (флаконов) в контурную ячейковую упаковку, и упаковка в пачки, и групповая упаковка в коробку из картона, и выпуск серии продукции;
5
МЗ (Фармацевтическая продукция)

1. Дәрілік заттарды өндіруге лицензия.
2. Дәрілік заттар өндірісінің Еуразиялық экономикалық одақтың тиісті өндірістік практика қағидаларының талаптарына сәйкестігі туралы сертификаттың болуы.
3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы.
4. Контрактілік өндіріс тапсырыс берушілерімен бірінші жылдан бастап түпнұсқалық патенттелген дәрілік заттарды жеткізудің ұзақ мерзімді шартының немесе 2030 жылға дейінгі инвестициялар туралы келісімнің болуы.
1. материалдарды өлшеу және енгізу
2. екінші қаптаманың таңбалануы
3. дайын өнімнің сапасын бақылау
4. пакеттерге екінші орау
5. картоннан жасалған қорапқа топтық орау және (немесе) өнім сериясын шығару
5
1. материалдарды өлшеу және енгізу
2. екінші қаптаманың таңбалануы
3. пакеттерге екінші орау
4. картоннан жасалған қорапқа топтық орау және (немесе) өнім сериясын шығару
4
ҚР ДСМ (Фармацевтикалық өнім)
131
Фармацевтикалық өнеркәсіп
3004900002
Дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позицияларына жататын тауарларды қоспағанда), терапиялық немесе профилактикалық мақсаттарда қолдануға арналған, араластырылған немесе араластырылмаған өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде (соның ішінде трансдермальды жүйелер түріндегі дәрілік заттарды қоса алғанда) немесе бөлшек саудаға арналған нысандарда не қаптамаларда буып-түйілген: өзге, бөлшек саудаға арналған нысандарда немесе қаптамаларда буып-түйілген: өзге.
Стерильді ұнтақтарды (ерітінділерді) өндіру кезінде
1. Дәрілік заттарды өндіруге лицензия болуы
2. Дәрілік заттарды өндірудің Еуразиялық экономикалық одақтың дұрыс өндіріс қағидалары талаптарына сәйкестігін растайтын сертификат болуы
3. Әрбір дәрілік препаратқа тіркеу куәлігінің болуы
4. Бесінші жылынан бастап келісімшарттық өндірістің тапсырыс берушілерімен бірегей патенттелген дәрілік заттарды берудің ұзақ мерзімді шартының болуы
1. шикізат пен материалдарды кіріс бақылау
2. тазартылған суды және (немесе) инъекцияға арналған суды алу
3. құтыларды сыртқы және (немесе) ішкі жуу және (немесе) құтыларды зарарсыздандыру және (немесе)
4. тығындарды дайындау және зарарсыздандыру
5. ұнтақты бөтелкелерге мөлшерлеп себу және (немесе) құтыларды стерильді резеңке тығындармен жабу және (немесе) құтыларды алюминий қақпақтармен жабу
6. толтырылған өнімі бар құтыны зарарсыздандыру;
7. флакондарды таңбалау және (немесе) еріткішпен жинақтау;
8. өндірісішілік бақылау және (немесе) тұрақтылықты сынау;
9. дайын өнімнің сапасын бақылау;
10. пакеттерге екінші орау
11. картоннан жасалған қорапқа топтық орау және (немесе) өнім сериясын шығару
11

1. Лицензия на производство лекарственных средств;
2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза;
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат;
4. Наличие долгосрочного договора поставки оригинальных запатентованных лекарственных средств с заказчиками контрактного производства с первого года или соглашения об инвестициях до 2030 года
1. взвешивание и входной контроль материалов
2. маркировка вторичной упаковки
3. контроль качества готовой продукции
4. вторичная упаковка в пачки
5. групповая упаковка в коробку из картона, и (или) выпуск серии продукции
5
1. взвешивание и входной контроль материалов
2. маркировка вторичной упаковки
3. вторичная упаковка в пачки
4. групповая упаковка в коробку из картона, и (или) выпуск серии продукции
4
МЗ (Фармацевтическая продукция)
131
212013
3004900002
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи, прочие, расфасованные в формы или упаковки для розничной продажи: прочие
При производстве стерильных порошков (растворов)
1. Лицензия на производство лекарственных средств;
2. Наличие сертификата соответствия производства лекарственных средств требованиям правил надлежщей производственной практики Евразийского Экономического союза;
3. Наличие регистрационного удостоверения на каждый лекарственный препарат;
4. Наличие долгосрочного договора поставки оригинальных запатентованных лекарственных средств с заказчиками контрактного производства с пятого года
1. входной контроль сырья и материалов
2. получение воды очищенной и (или) воды для инъекции
3. наружная и (или) внутренняя мойка флаконов, и (или) стерилизация флаконов
4. подготовка и стерилизация пробок
5. дозированная рассыпка порошка во флаконы и (или) укупоривание флаконов стерильными резиновыми пробками, и (или) укупоривание флаконов алюминиевыми колпачками
6. стерилизация флакона с заполненным продуктом;
7. маркировка флаконов и (или) комплектация с растворителем;
8. внутрипроизводственный контроль, и (или) испытания стабильности;
9. контроль качества готовой продукции;
10. вторичная упаковка в пачку из картона;
11. групповая упаковка в коробку из картона и (или) выпуск серии продукции.
11

9306301000
Бомбалар, гранаталар, торпедалар, миналар, зымырандар және соғыс жүргізуге арналған ұқсас құралдар, олардың бөліктері; патрондар, өзге де оқ-дәрілер, снарядтар және олардың бөліктері, оның ішінде бытыра мен патронға арналған тығындар; тегіс ұңғылы қаруға арналған патрондар және олардың бөліктері; пневматикалық қаруға арналған оқтар, 9302 тауар позициясындағы револьверлер мен тапаншаларға, сондай-ақ 9301 тауар позициясындағы автоматтарға (тапанша патрондарына арналған) арналған.
9 mm MAKAROV патрондары (9х18 мм калибрлі тапанша патрондары, жез гильзалы және ішкі бөлігі қорғасыннан тұратын, толық металл жез қабықшалы оқпен), қызметтік, азаматтық (спорттық және аңшылық) атыс қаруларынан атуға арналған.
Қызмет түріне лицензияның, сондай-ақ конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадр персоналының болуы
1.Шикізат пен материалдарды кіріс бақылау; 2.Гильза тостағаншаларын және оқ қабықшасының тостағаншаларын өндіру (қос әрекетті штамптау; термиялық өңдеу; травление, шаю, кептіру); 3.Гильзаларды өндіру (тостағаншадан гильзаны созып шығару; жуу, шаю және кептіру; ойық кесу; виброжылтырату); 4.Гильзаны капсюльдеу; 5.Қорғасын өзекшесін қалыптау; 6.Оқтарды өндіру (қабықшаны қалыптастыру және оқты жинау; виброжылтырату); 7.Патронды жинау; 8..Патронның геометриялық өлшемдерін өлшеу және массасын тексеру; 9.Патрондарды буып-түю; 10. Қабылдау-тапсыру сынақтарын жүргізу.
10
1.Гильзаларды өндіру; 2.Гильзаны капсюльдеу; 3.Қорғасын өзекшені қалыптау; 4.Оқтарды өндіру (қабықты қалыптастыру және оқты жинау; виброжылтырату); 5.Патронды жинау; 6.Патрондарды қаптау
6
ӨҚМ
2
Қорғаныс өнеркәсібі
9306301000
Бомбалар, гранаталар, торпедалар, миналар, зымырандар және соғыс жүргізуге арналған ұқсас құралдар, олардың бөліктері; патрондар, өзге де оқ-дәрілер, снарядтар және олардың бөліктері, оның ішінде бытыра мен патронға арналған тығындар; тегіс ұңғылы қаруға арналған патрондар және олардың бөліктері; пневматикалық қаруға арналған оқтар, 9302 тауар позициясындағы револьверлер мен тапаншаларға, сондай-ақ 9301 тауар позициясындағы автоматтарға (тапанша патрондарына арналған) арналған.
9 mm LUGER патрондары (9х19 мм калибрлі тапанша патрондары, жез гильзалы және ішкі бөлігі қорғасыннан тұратын, толық металл жез қабықшалы (FMJ) оқпен), қызметтік, азаматтық (спорттық және аңшылық) атыс қаруларынан атуға арналған
Қызмет түріне лицензияның, сондай-ақ конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадр персоналының болуы
1.Шикізат пен материалдарды кіріс бақылау; 2.Гильза тостағаншаларын және оқ қабықшасының тостағаншаларын өндіру (қос әрекетті штамптау; термиялық өңдеу; травление, шаю, кептіру); 3.Гильзаларды өндіру (тостағаншадан гильзаны созып шығару; жуу, шаю және кептіру; ойық кесу; виброжылтырату); 4.Гильзаны капсюльдеу; 5.Қорғасын өзекшесін қалыптау; 6.Оқтарды өндіру (қабықшаны қалыптастыру және оқты жинау; виброжылтырату); 7.Патронды жинау; 8..Патронның геометриялық өлшемдерін өлшеу және массасын тексеру; 9.Патрондарды буып-түю; 10. Қабылдау-тапсыру сынақтарын жүргізу.
10
1.Гильзаларды өндіру; 2.Гильзаны капсюльдеу; 3.Қорғасын өзекшені қалыптау; 4.Оқтарды өндіру (қабықты қалыптастыру және оқты жинау; виброжылтырату); 5.Патронды жинау; 6.Патрондарды қаптау
6
ӨҚМ
3
Қорғаныс өнеркәсібі
9306301000
Бомбалар, гранаталар, торпедалар, миналар, зымырандар және соғыс жүргізуге арналған ұқсас құралдар, олардың бөліктері; патрондар, өзге де оқ-дәрілер, снарядтар және олардың бөліктері, оның ішінде бытыра мен патронға арналған тығындар; тегіс ұңғылы қаруға арналған патрондар және олардың бөліктері; пневматикалық қаруға арналған оқтар, 9302 тауар позициясындағы револьверлер мен тапаншаларға, сондай-ақ 9301 тауар позициясындағы автоматтарға (тапанша патрондарына арналған) арналған.
9х18 ПСт гл патрондары (9х18 мм калибрлі тапанша патрондары, жез гильзалы және ішкі бөлігі болат өзекшеден және қорғасын кірістірмеден тұратын, толық металл жез қабықшалы оқпен), атыс қаруынан атуға арналған, Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің, басқа да әскерлер мен әскери құралымдардың, арнайы және құқық қорғау мемлекеттік органдарының қажеттіліктері үшін пайдаланылады
Қызмет түріне лицензияның, сондай-ақ конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадр персоналының болуы
1.Шикізат пен материалдарға кіріс бақылау жүргізу; 2.Гильза тостағаншаларын және оқ қабықшасының тостағаншаларын өндіру (қос әрекетті штамптау; термиялық өңдеу; қышқылмен өңдеу (травление); шаю; кептіру); 3.Гильзаларды өндіру (тостағаншадан гильзаны созып қалыптау; жуу, шаю және кептіру; ойық кесу; вибрациялық жылтырату); 4.Гильзаны капсюльдеу; 5.Қорғасын/болат өзекшесін қалыптау; 6.Оқтарды өндіру (қабықшаны қалыптастыру және оқты жинау; вибрациялық жылтырату); 7.Гильзаның ауыз бөлігін герметизациялау; 8.Капсюль ұяшығын герметизациялау; 9.Патронды жинау; 10.Патронның геометриялық өлшемдерін өлшеу және оның массасын тексеру; 11.Патрондарды буып-түю; 12.Қабылдау-тапсыру сынақтарын жүргізу.
12
1.Гильзаларды өндіру; 2.Гильзаны капсюльдеу; 3.Қорғасын өзекшені қалыптау; 4.Оқтарды өндіру (қабықты қалыптастыру және оқты жинау; виброжылтырату); 5.Патронды жинау; 6.Патрондарды қаптау
6
ӨҚМ
4
Қорғаныс өнеркәсібі
9306301000
Бомбалар, гранаталар, торпедалар, миналар, зымырандар және соғыс жүргізуге арналған ұқсас құралдар, олардың бөліктері; патрондар, өзге де оқ-дәрілер, снарядтар және олардың бөліктері, оның ішінде бытыра мен патронға арналған тығындар; тегіс ұңғылы қаруға арналған патрондар және олардың бөліктері; пневматикалық қаруға арналған оқтар, 9302 тауар позициясындағы револьверлер мен тапаншаларға, сондай-ақ 9301 тауар позициясындағы автоматтарға (тапанша патрондарына арналған) арналған.
9х18 П гл патрондары (9х18 мм калибрлі тапанша патрондары, жез гильзалы және ішкі бөлігі қорғасын өзекшеден тұратын, толық металл жез қабықшалы оқпен), атыс қаруынан атуға арналған, Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің, басқа да әскерлер мен әскери құралымдардың, арнайы және құқық қорғау мемлекеттік органдарының қажеттіліктері үшін пайдаланылады.
Қызмет түріне лицензияның, сондай-ақ конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадр персоналының болуы
1.Шикізат пен материалдарға кіріс бақылау жүргізу; 2.Гильза тостағаншаларын және оқ қабықшасының тостағаншаларын өндіру (қос әрекетті штамптау; термиялық өңдеу; қышқылмен өңдеу, шаю, кептіру); 3.Гильзаларды өндіру (тостағаншадан гильзаны созып шығару; жуу, шаю және кептіру; ойық кесу; вибрациялық жылтырату); 4.Гильзаны капсюльдеу; 5.Қорғасын өзекшесін қалыптау; 6.Оқтарды өндіру (қабықшаны қалыптастыру және оқты жинау; вибрациялық жылтырату); 7.Гильзаның ауыз бөлігін герметизациялау; 8.Капсюль ұяшығын герметизациялау; 9.Патронды жинау; 10.Патронның геометриялық өлшемдерін өлшеу және оның массасын тексеру; 11.Патрондарды буып-түю; 12.Қабылдау-тапсыру сынақтарын жүргізу.
12
1.Гильзаларды өндіру; 2.Гильзаны капсюльдеу; 3.Қорғасын өзекшені қалыптау; 4.Оқтарды өндіру (қабықты қалыптастыру және оқты жинау; виброжылтырату); 5.Патронды жинау; 6.Патрондарды қаптау
6
ӨҚМ
5
Қорғаныс өнеркәсібі
9306301000
Бомбалар, гранаталар, торпедалар, миналар, зымырандар және соғыс жүргізуге арналған ұқсас құралдар, олардың бөліктері; патрондар, өзге де оқ-дәрілер, снарядтар және олардың бөліктері, оның ішінде бытыра мен патронға арналған тығындар; тегіс ұңғылы қаруға арналған патрондар және олардың бөліктері; пневматикалық қаруға арналған оқтар, 9302 тауар позициясындағы револьверлер мен тапаншаларға, сондай-ақ 9301 тауар позициясындағы автоматтарға (тапанша патрондарына арналған) арналған.

9306301000
Бомбы, гранаты, торпеды, мины, ракеты и аналогичные средства для ведения боевых действий, их части; патроны, прочие боеприпасы,
снаряды и их части, включая дробь и пыжи для патронов:
патроны для гладкоствольного оружия и их части; пульки для пневматического оружия, к револьверам и пистолетам товарной позиции 9302, а также к автоматам (под пистолетные патроны) товарной позиции 9301
Патроны 9 mm MAKAROV (пистолетные патроны калибра 9х18 мм, с латунной гильзой и пулей в цельнометаллической латунной оболочке со свинцовым сердечником), предназначенные для стрельбы из служебного, гражданского (спортивного и охотничьего) стрелкового оружия.
Наличие лицензии на вид деятельности, конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Входной контроль сырья и материалов; 2. Производство чашек гильз и чашек оболочки пули (штамповка двойного действия; термообработка; травление, полоскание, сушка); 3. Производство гильз (вытяжка гильзы из чашки; мойка, полоскание и сушка; нарезка канавки; виброполировка); 4. Капсюлирование гильзы; 5. Формовка свинцового сердечника; 6. Производство пуль (формирование оболочки и сборка пули; виброполировка); 7. Сборка патрона; 8. Замер геометрических размеров патрона и проверка его массы; 9. Упаковка патронов; 10. Проведение приемо-сдаточных испытаний.
10
1. Производство гильз; 2. Капсюлирование гильзы; 3. Формовка свинцового сердечника; 4. Производство пуль (формирование оболочки и сборка пули; виброполировка); 5. Сборка патрона; 6. Упаковка патронов.
6
МПС
2
Оборонная промышленность
9306301000
Бомбы, гранаты, торпеды, мины, ракеты и аналогичные средства для ведения боевых действий, их части; патроны, прочие боеприпасы,
снаряды и их части, включая дробь и пыжи для патронов:
патроны для гладкоствольного оружия и их части; пульки для пневматического оружия, к револьверам и пистолетам товарной позиции 9302, а также к автоматам (под пистолетные патроны) товарной позиции 9301
Патроны 9 mm LUGER (пистолетные патроны калибра 9х19 мм, с латунной гильзой и пулей в цельнометаллической латунной оболочке со свинцовым сердечником (FMJ)), предназначенные для стрельбы из служебного, гражданского (спортивного и охотничьего) стрелкового оружия
Наличие лицензии на вид деятельности, конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Входной контроль сырья и материалов; 2. Производство чашек гильз и чашек оболочки пули (штамповка двойного действия; термообработка; травление, полоскание, сушка); 3. Производство гильз (вытяжка гильзы из чашки; мойка, полоскание и сушка; нарезка канавки; виброполировка); 4. Капсюлирование гильзы; 5.Формовка свинцового сердечника; 6. Производство пуль (формирование оболочки и сборка пули; виброполировка); 7. Сборка патрона; 8. Замер геометрических размеров патрона и проверка его массы; 9. Упаковка патронов; 10. Проведение приемо-сдаточных испытаний.
10
1. Производство гильз; 2. Капсюлирование гильзы; 3. Формовка свинцового сердечника; 4. Производство пуль (формирование оболочки и сборка пули; виброполировка); 5. Сборка патрона; 6. Упаковка патронов.
6
МПС
3
Оборонная промышленность
9306301000
Бомбы, гранаты, торпеды, мины, ракеты и аналогичные средства для ведения боевых действий, их части; патроны, прочие боеприпасы,
снаряды и их части, включая дробь и пыжи для патронов:
патроны для гладкоствольного оружия и их части; пульки для пневматического оружия, к револьверам и пистолетам товарной позиции 9302, а также к автоматам (под пистолетные патроны) товарной позиции 9301
Патроны 9х18 ПСт гл (пистолетные патроны калибра 9х18 мм, с латунной гильзой и пулей в цельнометаллической латунной оболочке со стальным сердечником и свинцовой вставкой), предназначенные для стрельбы из стрелкового оружия, используются для нужд Вооруженных Сил, других войск и воинских формиро-ваний, специальных и правоохранительных государственных органов
Наличие лицензии на вид деятельности, конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Входной контроль сырья и материалов; 2. Производство чашек гильз и чашек оболочки пули (штамповка двойного действия; термообработка; травление, полоскание, сушка); 3. Производство гильз (вытяжка гильзы из чашки; мойка, полоскание и сушка; нарезка канавки; виброполировка); 4. Капсюлирование гильзы; 5.Формовка свинцового/стального сердечника; 6. Производство пуль (формирование оболочки и сборка пули; виброполировка); 7. Герметизация дульной части гильзы; 8. Герметизация капсюльного отверстия; 9. Сборка патрона; 10. Замер геометрических размеров патрона и проверка его массы; 11. Упаковка патронов; 12. Проведение приемо-сдаточных испытаний.
12
1. Производство гильз; 2. Капсюлирование гильзы; 3. Формовка свинцового сердечника; 4. Производство пуль (формирование оболочки и сборка пули; виброполировка); 5. Сборка патрона; 6. Упаковка патронов.
6
МПС
4
Оборонная промышленность
9306301000
Бомбы, гранаты, торпеды, мины, ракеты и аналогичные средства для ведения боевых действий, их части; патроны, прочие боеприпасы,
снаряды и их части, включая дробь и пыжи для патронов:
патроны для гладкоствольного оружия и их части; пульки для пневматического оружия, к револьверам и пистолетам товарной позиции 9302, а также к автоматам (под пистолетные патроны) товарной позиции 9301
Патроны 9х18 П гл (пистолетные патроны калибра 9х18 мм, с латунной гильзой и пулей в цельнометаллической латунной оболочке со свинцовым сердечником), предназначенные для стрельбы из стрелкового оружия, используются для нужд Вооруженных Сил, других войск и воинских формиро-ваний, специальных и правоохранительных государственных органов
Наличие лицензии на вид деятельности, конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Входной контроль сырья и материалов; 2. Производство чашек гильз и чашек оболочки пули (штамповка двойного действия; термообработка; травление, полоскание, сушка); 3. Производство гильз (вытяжка гильзы из чашки; мойка, полоскание и сушка; нарезка канавки; виброполировка); 4. Капсюлирование гильзы; 5. Формовка свинцового сердечника; 6. Производство пуль (формирование оболочки и сборка пули; виброполировка); 7. Герметизация дульной части гильзы; 8. Герметизация капсюльного отверстия; 9. Сборка патрона; 10. Замер геометрических размеров патрона и проверка его массы; 11. Упаковка патронов; 12. Проведение приемо-сдаточных испытаний.
12
1. Производство гильз; 2. Капсюлирование гильзы; 3. Формовка свинцового сердечника; 4. Производство пуль (формирование оболочки и сборка пули; виброполировка); 5. Сборка патрона; 6. Упаковка патронов.
6
МПС
5
Оборонная промышленность
9306301000
Бомбы, гранаты, торпеды, мины, ракеты и аналогичные средства для ведения боевых действий, их части; патроны, прочие боеприпасы,
снаряды и их части, включая дробь и пыжи для патронов:
патроны для гладкоствольного оружия и их части; пульки для пневматического оружия, к револьверам и пистолетам товарной позиции 9302, а также к автоматам (под пистолетные патроны) товарной позиции 9301

9х19 FMJ гл патрондары (9х19 мм калибрлі тапанша патрондары, жез гильзалы және ішкі бөлігі қорғасын өзекшеден тұратын, толық металл жез қабықшалы оқпен), атыс қаруынан атуға арналған, Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің, басқа да әскерлер мен әскери құралымдардың, арнайы және құқық қорғау мемлекеттік органдарының қажеттіліктері үшін пайдаланылады.
Қызмет түріне лицензияның, сондай-ақ конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадр персоналының болуы
1.Шикізат пен материалдарға кіріс бақылау жүргізу; 2.Гильза тостағаншаларын және оқ қабықшасының тостағаншаларын өндіру (қос әрекетті штамптау; термиялық өңдеу; қышқылмен өңдеу (травление); шаю; кептіру); 3.Гильзаларды өндіру (тостағаншадан гильзаны созып қалыптау; жуу, шаю және кептіру; ойық кесу; вибрациялық жылтырату); 4.Гильзаны капсюльдеу; 5.Қорғасын өзекшесін қалыптау; 6.Оқтарды өндіру (қабықшаны қалыптастыру және оқты жинау; вибрациялық жылтырату); 7.Гильзаның ауыз бөлігін герметизациялау; 8.Капсюль ұяшығын герметизациялау; 9.Патронды жинау; 10.Патронның геометриялық өлшемдерін өлшеу және оның массасын тексеру; 11.Патрондарды буып-түю; 12.Қабылдау-тапсыру сынақтарын жүргізу.
12
1.Гильзаларды өндіру; 2.Гильзаны капсюльдеу; 3.Қорғасын өзекшені қалыптау; 4.Оқтарды өндіру (қабықты қалыптастыру және оқты жинау; виброжылтырату); 5.Патронды жинау; 6.Патрондарды қаптау
6
ӨҚМ
6
Қорғаныс өнеркәсібі
9306303000
Бомбалар, гранаталар, торпедалар, миналар, зымырандар және соғыс жүргізуге арналған ұқсас құралдар, олардың бөліктері; патрондар, өзге де оқ-дәрілер, снарядтар және олардың бөліктері, оның ішінде бытыра мен патронға арналған тығындар: әскери үлгідегі қару үшін
5,45х39 ПС гл патрондары (5,45х39 мм калибрлі автоматтық патрондар, жез гильзалы және болат өзекшесі бар, толық металл жез қабықшалы кәдімгі оқпен), атыс қаруынан атуға арналған, Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің, басқа да әскерлер мен әскери құралымдардың, арнайы және құқық қорғау мемлекеттік органдарының қажеттіліктері үшін пайдаланылады.
Қызмет түріне лицензияның, сондай-ақ конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадр персоналының болуы
1.Шикізат пен материалдарға кіріс бақылау жүргізу; 2.Гильза тостағаншаларын және оқ қабықшасының тостағаншаларын өндіру (қос әрекетті штамптау; термиялық өңдеу; қышқылмен өңдеу (травление), шаю, кептіру); 3.Гильзаларды өндіру (тостағаншадан гильзаны созып шығару; жуу, шаю және кептіру; ойық кесу; вибрациялық жылтырату); 4.Гильзаны капсюльдеу; 5.Қорғасын/болат өзекшесін қалыптау; 6.Оқтарды өндіру (қабықшаны қалыптастыру және оқты жинау; вибрациялық жылтырату); 7.Гильзаның ауыз бөлігін герметизациялау; 8.Капсюль ұяшығын герметизациялау; 9.Патронды жинау; 10.Патронның геометриялық өлшемдерін өлшеу және оның массасын тексеру; 11.Патрондарды буып-түю; 12.Қабылдау-тапсыру сынақтарын жүргізу
12
1.Гильзаларды өндіру; 2.Гильзаны капсюльдеу; 3.Қорғасын өзекшені қалыптау; 4.Оқтарды өндіру (қабықты қалыптастыру және оқты жинау; виброжылтырату); 5.Патронды жинау; 6.Патрондарды қаптау
6
ӨҚМ
7
Қорғаныс өнеркәсібі
9306303000
Бомбалар, гранаталар, торпедалар, миналар, зымырандар және соғыс жүргізуге арналған ұқсас құралдар, олардың бөліктері; патрондар, өзге де оқ-дәрілер, снарядтар және олардың бөліктері, оның ішінде бытыра мен патронға арналған тығындар: әскери үлгідегі қару үшін
5,45х39 ПП гл патрондары (5,45х39 мм калибрлі автоматтық патрондар, жез гильзалы және болаттан термиялық өңдеуден өткен өзекшесі бар, толық металл жез қабықшалы жоғары тесіп өту қабілеті бар оқпен), атыс қаруынан атуға арналған, Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің, басқа да әскерлер мен әскери құралымдардың, арнайы және құқық қорғау мемлекеттік органдарының қажеттіліктері үшін пайдаланылады
Қызмет түріне лицензияның, сондай-ақ конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадр персоналының болуы
1.Шикізат пен материалдарды кіріс бақылау; 2.Гильза тостағандары мен оқ қабығы тостағандарын өндіру (қос әрекетті штамптау; термиялық өңдеу; травление, шаю, кептіру); 3.Гильзаларды өндіру (тостағаннан гильзаны созып шығару; жуу, шаю және кептіру; ойық кесу; виброжылтырату); 4.Гильзаны капсюльдеу; 5.Қорғасын/болат өзекшені қалыптау; 6.Оқтарды өндіру (қабықты қалыптастыру және оқты жинау; виброжылтырату); 7.Гильзаның дульце бөлігін герметизациялау; 8.Капсюль тесігін герметизациялау; 9.Патронды жинау; 10.Патронның геометриялық өлшемдерін өлшеу және массасын тексеру; 11.Патрондарды қаптау; 12.Қабылдау-тапсыру сынақтарын жүргізу.
12
1.Гильзаларды өндіру; 2.Гильзаны капсюльдеу; 3.Қорғасын өзекшені қалыптау; 4.Оқтарды өндіру (қабықты қалыптастыру және оқты жинау; виброжылтырату); 5.Патронды жинау; 6.Патрондарды қаптау
6
ӨҚМ
8
Қорғаныс өнеркәсібі
9306303000
Бомбалар, гранаталар, торпедалар, миналар, зымырандар және соғыс жүргізуге арналған ұқсас құралдар, олардың бөліктері; патрондар, өзге де оқ-дәрілер, снарядтар және олардың бөліктері, оның ішінде бытыра мен патронға арналған тығындар: әскери үлгідегі қару үшін
7,62х54 ПС гл патрондары (7,62х54 мм калибрлі винтовкалық патрондар, жез гильзалы және болат өзекшесі бар, толық металл жез қабықшалы кәдімгі оқпен), атыс қаруынан атуға арналған, Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің, басқа да әскерлер мен әскери құралымдардың, арнайы және құқық қорғау мемлекеттік органдарының қажеттіліктері үшін пайдаланылады
Қызмет түріне лицензияның, сондай-ақ конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадр персоналының болуы
1.Шикізат пен материалдарды кіріс бақылау; 2.Гильза тостағандары мен оқ қабығы тостағандарын өндіру (қос әрекетті штамптау; термиялық өңдеу; қышқылмен өңдеу, шаю, кептіру); 3.Гильзаларды өндіру (тостағаннан гильзаны созып шығару; жуу, шаю және кептіру; ойық кесу; виброжылтырату); 4.Гильзаны капсюльдеу; 5.Қорғасын/болат өзекшені қалыптау; 6.Оқтарды өндіру (қабықты қалыптастыру және оқты жинау; виброжылтырату); 7.Гильзаның дульце бөлігін герметизациялау; 8.Капсюль тесігін герметизациялау; 9.Патронды жинау; 10.Патронның геометриялық өлшемдерін өлшеу және массасын тексеру; 11.Патрондарды қаптау; 11.Қабылдау-тапсыру сынақтарын жүргізу
12
1.Гильзаларды өндіру; 2.Гильзаны капсюльдеу; 3.Қорғасын өзекшені қалыптау; 4.Оқтарды өндіру (қабықты қалыптастыру және оқты жинау; виброжылтырату); 5.Патронды жинау; 6.Патрондарды қаптау
6
ӨҚМ
9
Қорғаныс өнеркәсібі
9306303000
Бомбалар, гранаталар, торпедалар, миналар, зымырандар және соғыс жүргізуге арналған ұқсас құралдар, олардың бөліктері; патрондар, өзге де оқ-дәрілер, снарядтар және олардың бөліктері, оның ішінде бытыра мен патронға арналған тығындар: әскери үлгідегі қару үшін
7,62х54 ПП гл патрондары (7,62х54 мм калибрлі винтовкалық патрондар, жез гильзалы және болаттан термиялық өңдеуден өткен өзекшесі бар, толық металл жез қабықшалы жоғары тесіп өту қабілеті бар оқпен), атыс қаруынан атуға арналған, Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің, басқа да әскерлер мен әскери құралымдардың, арнайы және құқық қорғау мемлекеттік органдарының қажеттіліктері үшін пайдаланылады.
Қызмет түріне лицензияның, сондай-ақ конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадр персоналының болуы
1.Шикізат пен материалдарды кіріс бақылау; 2.Гильза тостағандары мен оқ қабығы тостағандарын өндіру (қос әрекетті штамптау; термиялық өңдеу; қышқылмен өңдеу, шаю, кептіру); 3.Гильзаларды өндіру (тостағаннан гильзаны созып шығару; жуу, шаю және кептіру; ойық кесу; виброжылтырату); 4.Гильзаны капсюльдеу;
5.Қорғасын немесе болат өзекшені қалыптау; 6.Оқтарды өндіру (қабықты қалыптастыру және оқты жинау; виброжылтырату); 7.Гильзаның дульце бөлігін герметизациялау; 8.Капсюль тесігін герметизациялау; 9.Патронды жинау; 10.Патронның геометриялық өлшемдерін өлшеу және массасын тексеру; 11.Патрондарды қаптау; 12.Қабылдау-тапсыру сынақтарын жүргізу.
12
1.Гильзаларды өндіру; 2.Гильзаны капсюльдеу; 3.Қорғасын өзекшені қалыптау; 4.Оқтарды өндіру (қабықты қалыптастыру және оқты жинау; виброжылтырату); 5.Патронды жинау; 6.Патрондарды қаптау
6
ӨҚМ
10
Қорғаныс өнеркәсібі
9306909000
Бомбалар, гранаталар, торпедалар, миналар, зымырандар және соғыс жүргізуге арналған ұқсас құралдар, олардың бөліктері; патрондар, өзге де оқ-дәрілер, снарядтар және олардың бөліктері, оның ішінде бытыра мен патронға арналған тығындар: өзге: өзге
5,45х39 ПРС патрондары (5,45х39 мм калибрлі автоматтық патрондар, жез гильзалы және қорғасын өзекшесі бар, толық металл жез қабықшалы, рикошетке бейімділігі төмен оқпен), қызметтік атыс қаруынан атуға арналған.
Қызмет түріне лицензияның, сондай-ақ конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадр персоналының болуы
1.Шикізат пен материалдарды кіріс бақылау; 2.Гильза тостағандары мен оқ қабығы тостағандарын өндіру (қос әрекетті штамптау; термиялық өңдеу; қышқылмен өңдеу, шаю, кептіру); 3.Гильзаларды өндіру (тостағаннан гильзаны созып шығару; жуу, шаю және кептіру; ойық кесу; виброжылтырату); 4.Гильзаны капсюльдеу; 5.Қорғасын өзекшені қалыптау; 6.Оқтарды өндіру (қабықты қалыптастыру және оқты жинау; виброжылтырату); 7.Патронды жинау; 8.Патронның геометриялық өлшемдерін өлшеу және массасын тексеру; 9.Патрондарды қаптау; 10.Қабылдау-тапсыру сынақтарын жүргізу.
10
1.Гильзаларды өндіру; 2.Гильзаны капсюльдеу; 3.Қорғасын өзекшені қалыптау; 4.Оқтарды өндіру (қабықты қалыптастыру және оқты жинау; виброжылтырату); 5.Патронды жинау; 6.Патрондарды қаптау
6
ӨҚМ
11
Қорғаныс өнеркәсібі
9306909000
Бомбалар, гранаталар, торпедалар, миналар, зымырандар және соғыс жүргізуге арналған ұқсас құралдар, олардың бөліктері; патрондар, өзге де оқ-дәрілер, снарядтар және олардың бөліктері, оның ішінде бытыра мен патронға арналған тығындар: өзге: өзге
7,62х54К FMJ патрондары (7,62х54 мм калибрлі винтовкалық патрондар, жез гильзалы және қорғасын өзекшесі бар, толық металл жез қабықшалы оқпен), қызметтік, азаматтық (спорттық және аңшылық) атыс қаруларынан атуға арналған.
Қызмет түріне лицензияның, сондай-ақ конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадр персоналының болуы
1.Шикізат пен материалдарды кіріс бақылау; 2.Гильза тостағандары мен оқ қабығы тостағандарын өндіру (қос әрекетті штамптау; термиялық өңдеу; қышқылмен өңдеу, шаю, кептіру); 3.Гильзаларды өндіру (тостағаннан гильзаны созып шығару; жуу, шаю және кептіру; ойық кесу; виброжылтырату); 4.Гильзаны капсюльдеу; 5.Қорғасын өзекшені қалыптау; 6.Оқтарды өндіру (қабықты қалыптастыру және оқты жинау; виброжылтырату); 7.Патронды жинау; 8.Патронның геометриялық өлшемдерін өлшеу және массасын тексеру; 9.Патрондарды қаптау; 10.Қабылдау-тапсыру сынақтарын жүргізу.
10
1.Гильзаларды өндіру; 2.Гильзаны капсюльдеу; 3.Қорғасын өзекшені қалыптау; 4.Оқтарды өндіру (қабықты қалыптастыру және оқты жинау; виброжылтырату); 5.Патронды жинау; 6.Патрондарды қаптау
6
ӨҚМ
12
Қорғаныс өнеркәсібі
9023 00 800 0
Көрсетілімдік мақсаттарға арналған (мысалы, оқытуда немесе көрмеге қоюда пайдаланылатын), басқа мақсатта қолдануға жарамсыз аспаптар, аппаратура және үлгілер:
– өзге
Еліктеу жаттығу құралы(БТР-80 экипажының кешенді тренажеры)
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның (сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың) болуы
1. Дайындау операциялары

Патроны 9х19 FMJ гл (пистолетные патроны калибра 9х19 мм, с латунной гильзой и пулей в цельнометаллической латунной оболочке со свинцовым сердечником), предназначенные для стрельбы из стрелкового оружия, используются для нужд Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований, специальных и правоохранительных государственных органов
Наличие лицензии на вид деятельности, конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Входной контроль сырья и материалов; 2. Производство чашек гильз и чашек оболочки пули (штамповка двойного действия; термообработка; травление, полоскание, сушка); 3. Производство гильз (вытяжка гильзы из чашки; мойка, полоскание и сушка; нарезка канавки; виброполировка); 4. Капсюлирование гильзы; 5. Формовка свинцового сердечника; 6. Производство пуль (формирование оболочки и сборка пули; виброполировка); 7. Герметизация дульной части гильзы; 8. Герметизация капсюльного отверстия; 9. Сборка патрона; 10. Замер геометрических размеров патрона и проверка его массы; 11. Упаковка патронов; 12. Проведение приемо-сдаточных испытаний.
12
1. Производство гильз; 2. Капсюлирование гильзы; 3. Формовка свинцового сердечника; 4. Производство пуль (формирование оболочки и сборка пули; виброполировка); 5. Сборка патрона; 6. Упаковка патронов.
6
МПС
6
Оборонная промышленность
9306303000
Бомбы, гранаты, торпеды, мины, ракеты и аналогичные средства для ведения боевых действий, их части; патроны, прочие боеприпасы,
снаряды и их части, включая дробь и пыжи для патронов:патроны для гладкоствольного оружия и их части; пульки для пневматического оружия:для оружия военного образца
Патроны 5,45х39 ПС гл (автоматные патроны калибра 5,45х39 мм, с латунной гильзой и обыкновенной пулей в цельнометаллической латунной оболочке со стальным сердечником), предназначенные для стрельбы из стрелкового оружия, используются для нужд Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований, специальных и правоохранительных государственных органов
Наличие лицензии на вид деятельности, конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Входной контроль сырья и материалов; 2. Производство чашек гильз и чашек оболочки пули (штамповка двойного действия; термообработка; травление, полоскание, сушка); 3. Производство гильз (вытяжка гильзы из чашки; мойка, полоскание и сушка; нарезка канавки; виброполировка); 4. Капсюлирование гильзы; 5. Формовка свинцового/стального сердечника; 6. Производство пуль (формирование оболочки и сборка пули; виброполировка); 7. Герметизация дульной части гильзы; 8. Герметизация капсюльного отверстия; 9. Сборка патрона; 10. Замер геометрических размеров патрона и проверка его массы; 11. Упаковка патронов; 12. Проведение приемо-сдаточных испытаний.
12
1. Производство гильз; 2. Капсюлирование гильзы; 3. Формовка свинцового сердечника; 4. Производство пуль (формирование оболочки и сборка пули; виброполировка); 5. Сборка патрона; 6. Упаковка патронов.
6
МПС
7
Оборонная промышленность
9306303000
Бомбы, гранаты, торпеды, мины, ракеты и аналогичные средства для ведения боевых действий, их части; патроны, прочие боеприпасы,
снаряды и их части, включая дробь и пыжи для патронов:патроны для гладкоствольного оружия и их части; пульки для пневматического оружия:для оружия военного образца
Патроны 5,45х39 ПП гл (автоматные патроны калибра 5,45х39 мм, с латунной гильзой и пулей повышенной пробиваемости в цельнометаллической латунной оболочке со стальным термоупрочненным сердечником), предназначенные для стрельбы из стрелкового оружия, используются для нужд Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований, специальных и правоохранительных государственных органов
Наличие лицензии на вид деятельности, конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Входной контроль сырья и материалов; 2. Производство чашек гильз и чашек оболочки пули (штамповка двойного действия; термообработка; травление, полоскание, сушка); 3. Производство гильз (вытяжка гильзы из чашки; мойка, полоскание и сушка; нарезка канавки; виброполировка); 4. Капсюлирование гильзы; 5. Формовка свинцового/стального сердечника; 6. Производство пуль (формирование оболочки и сборка пули; виброполировка); 7. Герметизация дульной части гильзы; 8. Герметизация капсюльного отверстия; 9. Сборка патрона; 10. Замер геометрических размеров патрона и проверка его массы; 11. Упаковка патронов; 12. Проведение приемо-сдаточных испытаний.
12
1. Производство гильз; 2. Капсюлирование гильзы; 3. Формовка свинцового сердечника; 4. Производство пуль (формирование оболочки и сборка пули; виброполировка); 5. Сборка патрона; 6. Упаковка патронов.
6
МПС
8
Оборонная промышленность
9306303000
Бомбы, гранаты, торпеды, мины, ракеты и аналогичные средства для ведения боевых действий, их части; патроны, прочие боеприпасы,
снаряды и их части, включая дробь и пыжи для патронов:патроны для гладкоствольного оружия и их части; пульки для пневматического оружия:для оружия военного образца
Патроны 7,62х54 ПС гл (винтовочные патроны калибра 7,62х54 мм, с латунной гильзой и обыкновенной пулей в цельнометаллической латунной оболочке со стальным сердечником), предназначенные для стрельбы из стрелкового оружия, используются для нужд Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований, специальных и правоохранительных государственных органов
Наличие лицензии на вид деятельности, конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Входной контроль сырья и материалов; 2. Производство чашек гильз и чашек оболочки пули (штамповка двойного действия; термообработка; травление, полоскание, сушка); 3. Производство гильз (вытяжка гильзы из чашки; мойка, полоскание и сушка; нарезка канавки; виброполировка); 4. Капсюлирование гильзы; 5. Формовка свинцового/стального сердечника; 6. Производство пуль (формирование оболочки и сборка пули; виброполировка); 7. Герметизация дульной части гильзы; 8. Герметизация капсюльного отверстия; 9. Сборка патрона; 10. Замер геометрических размеров патрона и проверка его массы; 11. Упаковка патронов; 12. Проведение приемо-сдаточных испытаний.
12
1. Производство гильз; 2. Капсюлирование гильзы; 3. Формовка свинцового сердечника; 4. Производство пуль (формирование оболочки и сборка пули; виброполировка); 5. Сборка патрона; 6. Упаковка патронов.
6
МПС
9
Оборонная промышленность
9306303000
Бомбы, гранаты, торпеды, мины, ракеты и аналогичные средства для ведения боевых действий, их части; патроны, прочие боеприпасы,
снаряды и их части, включая дробь и пыжи для патронов:патроны для гладкоствольного оружия и их части; пульки для пневматического оружия:для оружия военного образца
Патроны 7,62х54 ПП гл (винтовочные патроны калибра 7,62х54 мм, с латунной гильзой и пулей повышенной пробиваемости в цельнометаллической латунной оболочке со стальным термоупрочненным сердечником), предназначенные для стрельбы из стрелкового оружия, используются для нужд Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований, специальных и правоохранительных государственных органов
Наличие лицензии на вид деятельности, конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Входной контроль сырья и материалов; 2. Производство чашек гильз и чашек оболочки пули (штамповка двойного действия; термообработка; травление, полоскание, сушка); 3. Производство гильз (вытяжка гильзы из чашки; мойка, полоскание и сушка; нарезка канавки; виброполировка); 4. Капсюлирование гильзы; 5. Формовка свинцового/стального сердечника; 6. Производство пуль (формирование оболочки и сборка пули; виброполировка); 7. Герметизация дульной части гильзы; 8. Герметизация капсюльного отверстия; 9. Сборка патрона; 10. Замер геометрических размеров патрона и проверка его массы; 11. Упаковка патронов; 12. Проведение приемо-сдаточных испытаний.
12
1. Производство гильз; 2. Капсюлирование гильзы; 3. Формовка свинцового сердечника; 4. Производство пуль (формирование оболочки и сборка пули; виброполировка); 5. Сборка патрона; 6. Упаковка патронов.
6
МПС
10
Оборонная промышленность
9306909000
Бомбы, гранаты, торпеды, мины, ракеты и аналогичные средства для ведения боевых действий, их части; патроны, прочие боеприпасы,
снаряды и их части, включая дробь и пыжи для патронов:патроны для гладкоствольного оружия и их части; пульки для пневматического оружия:прочие:прочие
Патроны 5,45х39 ПРС (автоматные патроны калибра 5,45х39 мм, с латунной гильзой и пулей пониженной рикошетирующей способностью в цельнометаллической латунной оболочке со свинцовым сердечником), предназначенные для стрельбы из служебного стрелкового оружия
Наличие лицензии на вид деятельности, конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Входной контроль сырья и материалов; 2. Производство чашек гильз и чашек оболочки пули (штамповка двойного действия; термообработка; травление, полоскание, сушка); 3. Производство гильз (вытяжка гильзы из чашки; мойка, полоскание и сушка; нарезка канавки; виброполировка); 4. Капсюлирование гильзы; 5. Формовка свинцового сердечника; 6. Производство пуль (формирование оболочки и сборка пули; виброполировка); 7. Сборка патрона; 8. Замер геометрических размеров патрона и проверка его массы; 9. Упаковка патронов; 10. Проведение приемо-сдаточных испытаний.
10
1. Производство гильз; 2. Капсюлирование гильзы; 3. Формовка свинцового сердечника; 4. Производство пуль (формирование оболочки и сборка пули; виброполировка); 5. Сборка патрона; 6. Упаковка патронов.
6
МПС
11
Оборонная промышленность
9306909000
Бомбы, гранаты, торпеды, мины, ракеты и аналогичные средства для ведения боевых действий, их части; патроны, прочие боеприпасы,
снаряды и их части, включая дробь и пыжи для патронов:патроны для гладкоствольного оружия и их части; пульки для пневматического оружия:прочие:прочие
Патроны 7,62х54К FMJ (винтовочные патроны калибра 7,62х54 мм, с латунной гильзой и пулей в цельнометаллической латунной оболочке со свинцовым сердечником), предназначенные для стрельбы из служебного, гражданского (спортивного и охотничьего) стрелкового оружия
Наличие лицензии на вид деятельности, конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Входной контроль сырья и материалов; 2. Производство чашек гильз и чашек оболочки пули (штамповка двойного действия; термообработка; травление, полоскание, сушка); 3. Производство гильз (вытяжка гильзы из чашки; мойка, полоскание и сушка; нарезка канавки; виброполировка); 4. Капсюлирование гильзы; 5. Формовка свинцового сердечника; 6. Производство пуль (формирование оболочки и сборка пули; виброполировка); 7. Сборка патрона; 8. Замер геометрических размеров патрона и проверка его массы; 9. Упаковка патронов; 10. Проведение приемо-сдаточных испытаний.
10
1. Производство гильз; 2. Капсюлирование гильзы; 3. Формовка свинцового сердечника; 4. Производство пуль (формирование оболочки и сборка пули; виброполировка); 5. Сборка патрона; 6. Упаковка патронов.
6
МПС
12
Оборонная промышленность
9023008000
Приборы, аппаратура и модели, предназначенные для
демонстрационных целей (например, при обучении или экспонировании), не пригодные для другого использования:
– прочие
Тренажер –имитатор (Комплексный тренажер экипажа БТР-80)
Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры (а также квалифицированного кадрового персонала)
1. Заготовительные операции

2. Механикалық өңдеу
3. Электрмонтаждау және электрондық модульдерді дайындау
4. Бағдарламалық қамтамасыз етуді әзірлеу және интеграциялау
5. Жинақтау
6. Бояу
7. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
8. Сынақтар
9. Таңбалау
10. Қаптау
10
1. Механикалық өңдеу
2. Электрмонтаждау және электрондық модульдерді дайындау
3. Бағдарламалық қамтамасыз етуді әзірлеу және интеграциялау
4. Жинақтау
5. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
6. Сынақтар
6
ӨҚМ
13
Қорғаныс өнеркәсібі
9023 00 800 0
Көрсетілімдік мақсаттарға арналған (мысалы, оқытуда немесе көрмеге қоюда пайдаланылатын), басқа мақсатта қолдануға жарамсыз аспаптар, аппаратура және үлгілер:
– өзге
Еліктеу жаттығу құралы (Т-72Б танк экипажының кешенді тренажеры)
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның (сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың) болуы
1. Дайындау операциялары
2. Механикалық өңдеу
3. Электрмонтаждау және электрондық модульдерді дайындау
4. Бағдарламалық қамтамасыз етуді әзірлеу және интеграциялау
5. Жинақтау
6. Бояу
7. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
8. Сынақтар
9. Таңбалау
10. Қаптау
10
1. Механикалық өңдеу
2. Электрмонтаждау және электрондық модульдерді дайындау
3. Бағдарламалық қамтамасыз етуді әзірлеу және интеграциялау
4. Жинақтау
5. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
6. Сынақтар
6
ӨҚМ
14
Қорғаныс өнеркәсібі
8805290002
Ұшу аппараттарын ұшыруға арналған жабдық; палубалық тежегіш немесе ұқсас құрылғылар; ұшу құрамына арналған жерүсті тренажерлері; олардың бөлшектері:
– – – азаматтық әуе кемелерінде ұшуды имитациялайтын тренажерлік құрылғылар және олардың бөлшектері
Еліктеу жаттығу құралы (Ми-17 тіүұшақ экипажының кешенді тренажеры)
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның (сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың) болуы; Қазақстан Республикасының заңнамасына және мемлекеттік бақылау органдарының талаптарына сәйкес арнайы мақсаттағы өнімдерді әзірлеу, өндіру, жөндеу және өткізу қызметін жүзеге асыруға арналған қолданыстағы лицензия мен рұқсат беру құжаттарының болуы Рұқсат беру құжаттарының болуы: лицензия - монтаждауды, баптауды, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақты, әскери техниканы, қосалқы бөлшектерді, жинақтаушы бұйымдар мен аспаптарды, сондай-ақ оларды өндіруге арналған арнайы материалдар мен жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және өткізу
1. Дайындау операциялары
2. Механикалық өңдеу
3. Электрмонтаждау және электрондық модульдерді дайындау

2. Механическая обработка
3. Электромонтаж и подготовка электронных модулей
4. Разработка и интеграция программного обеспечения
5. Сборка
6. Окрашивание
7. Контроль на всех этапах производства
8. Испытания
9. Маркирование
10. Упаковывание
10
1. Механическая обработка
2. Электромонтаж и подготовка электронных модулей
3. Разработка и интеграция программного обеспечения
4. Сборка
5. Контроль на всех этапах производства
6. Испытания
6
МПС
13
Оборонная промышленность
902308000
Приборы, аппаратура и модели, предназначенные для
демонстрационных целей (например, при обучении или экспонировании), не пригодные для другого использования:
– прочие
Тренажер –имитатор (Комплексный тренажер экипажа танка Т-72Б)
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры (а также квалифицированного кадрового персонала)
1. Заготовительные операции
2. Механическая обработка
3. Электромонтаж и подготовка электронных модулей
4. Разработка и интеграция программного обеспечения
5. Сборка
6. Окрашивание
7. Контроль на всех этапах производства
8. Испытания
9. Маркирование
10. Упаковывание
10
1. Механическая обработка
2. Электромонтаж и подготовка электронных модулей
3. Разработка и интеграция программного обеспечения
4. Сборка
5. Контроль на всех этапах производства
6. Испытания
6
МПС
14
Оборонная промышленность
8805290002
Стартовое оборудование для летательных аппаратов; палубные тормозные или аналогичные устройства; наземные тренажеры для летного состава; их части: прочие:
тренажерные устройства имитации полета на
гражданских воздушных судах и их части
Тренажер –имитатор (Комплексный тренажер экипажа вертолета Ми-17)
Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры (а также квалифицированного кадрового персонала) Наличие разрешительных документов: лицензия - Разработка, производство, ремонт, приобретение и реализация боеприпасов, вооружения, военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание
1. Заготовительные операции
2. Механическая обработка
3. Электромонтаж и подготовка электронных модулей

2. Механикалық өңдеу
3. Электрмонтаждау және электрондық модульдерді дайындау
4. Бағдарламалық қамтамасыз етуді әзірлеу және интеграциялау
5. Жинақтау
6. Бояу
7. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
8. Сынақтар
9. Таңбалау
10. Қаптау
10
1. Механикалық өңдеу
2. Электрмонтаждау және электрондық модульдерді дайындау
3. Бағдарламалық қамтамасыз етуді әзірлеу және интеграциялау
4. Жинақтау
5. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
6. Сынақтар
6
ӨҚМ
39
Қорғаныс өнеркәсібі
9023 00 800 0
Көрсетілімдік мақсаттарға арналған (мысалы, оқытуда немесе көрмеге қоюда пайдаланылатын), басқа мақсатта қолдануға жарамсыз аспаптар, аппаратура және үлгілер:
– өзге
Еліктеу жаттығу құралы (COBRA-II көлік жүргізуші тренажері)
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның (сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың) болуы
1. Дайындау операциялары
2. Механикалық өңдеу
3. Электрмонтаждау және электрондық модульдерді дайындау
4. Бағдарламалық қамтамасыз етуді әзірлеу және интеграциялау
5. Жинақтау
6. Бояу
7. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
8. Сынақтар
9. Таңбалау
10. Қаптау
10
1. Механикалық өңдеу
2. Электрмонтаждау және электрондық модульдерді дайындау
3. Бағдарламалық қамтамасыз етуді әзірлеу және интеграциялау
4. Жинақтау
5. Өндірістің барлық кезеңдерінде бақылау
6. Сынақтар
6
ӨҚМ
40
Қорғаныс өнеркәсібі
8543708000
Осы топтың басқа жерінде аталмаған немесе енгізілмеген, жеке функциялары бар электрлік машиналар мен аппаратуралар: өзге де машиналар мен аппаратуралар: өзгелері
Шу Генераторы - "Барьер-01" кедергілерді қоюшы
Бұйымның конструкторлық құжаттамасын әзірлеу (электрлік принципиалдық схемалары, спецификациялары, бөлшектері, баспа платаларының құрастыру сызбалары); Технологиялық құжаттаманы әзірлеу; Технологиялық жабдықтың болуы;
Радиоэлектрондық аппаратураны өндірудің нормативтік талаптарына сәйкес жабдықталған өндірістік үй-жайлардың болуы;
Білікті персоналдың болуы
1. Кіріс бақылауы және жинақтау.
2. Баспа платаларын дайындау.
3. Механикалық өңдеу әдісімен бұйым бөлшектерін дайындау.
4. Радиоэлектрондық компоненттерді монтаждау.
5. Радиоэлектрондық компоненттерді дәнекерлеу.
6. Тазарту және операцияаралық бақылау.
7. Бұйымдарды құрастыру.
8. Алғашқы қосу және баптау.
9. Функционалдық бақылау және сынау.
10. Өнімді таңбалау.
11. Дайын өнімді қаптау.
11
1. Кіріс бақылауы және жинақтау.
2. Баспа платаларын дайындау.
3. Радиоэлектрондық компоненттерді монтаждау.
4. Радиоэлектрондық компоненттерді дәнекерлеу.
5. Бұйымдарды құрастыру.
6. Функционалдық бақылау және сынау.

2. Механическая обработка
3. Электромонтаж и подготовка электронных модулей
4. Разработка и интеграция программного обеспечения
5. Сборка
6. Окрашивание
7. Контроль на всех этапах производства
8. Испытания
9. Маркирование
10. Упаковывание
10
1. Механическая обработка
2. Электромонтаж и подготовка электронных модулей
3. Разработка и интеграция программного обеспечения
4. Сборка
5. Контроль на всех этапах производства
6. Испытания
6
МПС
39
Оборонная промышленность
9023008000
Приборы, аппаратура и модели, предназначенные для
демонстрационных целей (например, при обучении или экспонировании), не пригодные для другого использования:
– прочие
Тренажер –имитатор (Тренажер водителя автомобильной техники (типа COBRA-II))
Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры (а также квалифицированного кадрового персонала)
1. Заготовительные операции
2. Механическая обработка
3. Электромонтаж и подготовка электронных модулей
4. Разработка и интеграция программного обеспечения
5. Сборка
6. Окрашивание
7. Контроль на всех этапах производства
8. Испытания
9. Маркирование
10. Упаковывание
10
1. Механическая обработка
2. Электромонтаж и подготовка электронных модулей
3. Разработка и интеграция программного обеспечения
4. Сборка
5. Контроль на всех этапах производства
6. Испытания
6
МПС
40
Оборонная промышленность
8543708000
Машины электрические и аппаратура, имеющие индивидуальные функции, в другом месте данной группы не поименованные или не включенные: машины и аппаратура прочие: прочие
Генератор шума-Постановщик помех "Барьер-01"
Разработка конструкторской документации (схемы электрической принципиальной изделия, спецификаций, деталей, сборочных чертежей печатных плат); Создание технологической документации; Наличие технологического оборудования; Наличие производственных помещений, оснащенными в соответствии с нормативными требованиями производства радиоэлектронной аппаратуры; Наличие квалифицированного персонала
1. Входной контроль и комплектация.
2. Изготовление печатных плат.
3. Изготовление деталей изделия методом механической обработки
4. Монтаж радиоэлектронных компонентов
5. . Пайка радиоэлектронных компонентов.
6. Очистка и межоперационный контроль
7. Сборка изделий.
8. Первичное включение и настройка.
9. Функциональный контроль и испытания.
10. Маркировка продукции.
11. Упаковка готовой продукции.
11
1. Входной контроль и комплектация.
2. Изготовление печатных плат
3. Монтаж радиоэлектронных компонентов
4. Пайка радиоэлектронных компонентов
5. Сборка изделий.
6. Функциональный контроль и испытания

5. Бұйымдарды құрастыру.
6. Функционалдық бақылау және сынау.
7. Өнімді таңбалау.
8. Дайын өнімді қаптау.
8
ӨҚМ
43
Қорғаныс өнеркәсібі
8517180000
Телефон аппараттары, оның ішінде ұялы байланыс желілеріне немесе басқа сымсыз байланыс желілеріне арналған телефон аппараттары:өзгелері
Байланыстың телефон желілерінің сүзгісі -   FT-GR-10,0-2С сандық желіге арналған телефондық сүзгі
Бұйымның конструкторлық құжаттамасын әзірлеу (электрлік принципиалдық схемалары, спецификациялары, бөлшектері, баспа платаларының құрастыру сызбалары); Технологиялық құжаттаманы әзірлеу; Технологиялық жабдықтың болуы;
Радиоэлектрондық аппаратураны өндірудің нормативтік талаптарына сәйкес жабдықталған өндірістік үй-жайлардың болуы;
Білікті персоналдың болуы
1. Конструкторлық құжаттама жиынтығын әзірлеу (бұйымның принципті электрлік схемалары, спецификациялар, бөлшектер, баспа платаларының жинақтау сызбалары);
2. Технологиялық құжаттаманы жасау (бұйымды дайындаудың технологиялық процесі, операциялық карталар);
3. Технологиялық жабдықтардың болуы, соның ішінде:
• радиоэлектрондық компоненттерді монтаждауға арналған жабдық;
• дәнекерлеу жабдығы;
• өлшеу және сынақ жабдығы;
4. РЭА (радиоэлектрондық аппаратура) өндірісінің нормативтік талаптарына сәйкес жабдықталған өндірістік үй-жайлардың болуы;
5. Білікті персоналдың болуы (инженерлер, технологтар, монтаждаушылар, Техникалық бақылау бөлімінің (ОТК) мамандары).
6. Сапаны бақылау өндірістің барлық кезеңдерінде, соның ішінде компоненттерді кіріс бақылауы, операцияаралық бақылау және дайын өнімді қабылдау-тапсыру сынақтарында жүзеге асырылады.
7. Қажет болған жағдайда өнімді аккредиттелген сынақ зертханаларында сертификаттау жүргізіледі.
11
1. Кіріс бақылауы және жинақтау.
2. Баспа платаларын дайындау.
3. Радиоэлектрондық компоненттерді монтаждау.
4. Радиоэлектрондық компоненттерді дәнекерлеу.
5. Бұйымдарды құрастыру.
6. Функционалдық бақылау және сынау.
7. Өнімді таңбалау.
8. Дайын өнімді қаптау.
8
ӨҚМ
44
Қорғаныс өнеркәсібі
8531908400
8512 немесе 8530 тауар позициясының жабдықтарынан басқа, дыбыстық немесе визуалды сигнализациялық электр жабдықтары (мысалы, қоңыраулар, сиреналар, индикаторлық панельдер, күзет сигнализациясы құрылғылары немесе өрт сигналын беруге арналған құрылғылар): бөлшектер: басқалар
Дыбыстық немесе визуалды сигнализациялық электр жабдықтары - Әлсіз ток желілік қорғау құрылғысы FS-GR
Бұйымның конструкторлық құжаттамасын әзірлеу (электрлік принципиалдық схемалары, спецификациялары, бөлшектері, баспа платаларының құрастыру сызбалары); Технологиялық құжаттаманы әзірлеу; Технологиялық жабдықтың болуы;
Радиоэлектрондық аппаратураны өндірудің нормативтік талаптарына сәйкес жабдықталған өндірістік үй-жайлардың болуы;
Білікті персоналдың болуы

5. Сборка изделий.
6. Функциональный контроль и испытания
7. Маркировка продукции
8. Упаковка готовой продукции.
8
МПС
43
Оборонная промышленность
8517180000
Телефонные аппараты, включая телефонные аппараты для сотовых сетей связи или других беспроводных сетей связи:прочие
Фильтр телефонных линий связи - Фильтр телефонный FT-GR-10,0-2С для цифровых линий
Разработка конструкторской документации (схемы электрической принципиальной изделия, спецификаций, деталей, сборочных чертежей печатных плат); Создание технологической документации; Наличие технологического оборудования; Наличие производственных помещений, оснащенными в соответствии с нормативными требованиями производства радиоэлектронной аппаратуры; Наличие квалифицированного персонала
1. Входной контроль и комплектация.
2. Изготовление печатных плат.
3. Изготовление деталей изделия методом механической обработки
4. Монтаж радиоэлектронных компонентов
5. . Пайка радиоэлектронных компонентов.
6. Очистка и межоперационный контроль
7. Сборка изделий.
8. Первичное включение и настройка.
9. Функциональный контроль и испытания.
10. Маркировка продукции.
11. Упаковка готовой продукции.
11
1. Входной контроль и комплектация.
2. Изготовление печатных плат
3. Монтаж радиоэлектронных компонентов
4. Пайка радиоэлектронных компонентов
5. Сборка изделий.
6. Функциональный контроль и испытания
7. Маркировка продукции
8. Упаковка готовой продукции.
8
МПС
44
Оборонная промышленность
8531908400
Электрооборудование звуковое или визуальное сигнализационное (например, звонки, сирены, индикаторные панели, устройства сигнализационные охранные или устройства для подачи пожарного сигнала), кроме оборудования товарной позиции 8512 или 8530: части: прочие
Электрооборудование звуковое или визуальное сигнализационное -Устройство защиты слаботочных линий FS-GR
Разработка конструкторской документации (схемы электрической принципиальной изделия, спецификаций, деталей, сборочных чертежей печатных плат); Создание технологической документации; Наличие технологического оборудования; Наличие производственных помещений, оснащенными в соответствии с нормативными требованиями производства радиоэлектронной аппаратуры; Наличие квалифицированного персонала

6. Бұйымдарды құрастыру.
7. Алғашқы қосу және баптау.
8. Функционалдық бақылау және сынау.
9. Өнімді таңбалау.
10. Дайын өнімді қаптау
10
1. Кіріс бақылауы және жинақтау.
2. Радиоэлектрондық компоненттерді монтаждау.
3. Радиоэлектрондық компоненттерді дәнекерлеу.
4. Бұйымдарды құрастыру.
5. Функционалдық бақылау және сынау.
6. Өнімді таңбалау.
7. Дайын өнімді қаптау.
7
ӨҚМ
48
Қорғаныс өнеркәсібі
9306 29 000 0
бомбалар, гранаталар, торпедалар, миналар, зымырандар және жауынгерлік іс-қимылдарды жүргізуге арналған ұқсас құралдар, олардың бөліктері; патрондар, өзге де оқ-дәрілер, снарядтар және олардың бөлшектері, патрондарға арналған атыс пен шаңды қоса алғанда; - басқалар
"12 калибрлі патрондар: қызметтік және азаматтық қаруға арналған 12 калибрлі патрондар қызметтік (12/70мм) (18,5 мм) (газ, Көзден жас ағызатын, CS газы бар, жарық-шу, Жарық-дыбыс), Қызметтік және азаматтық қаруға арналған 12 калибрлі арнайы және қосалқы патрондар (12/70мм) (18,5 мм) (оқу, Бос, практикалық, инертті, серпімді, таңбалау), Қызметтік және азаматтық қаруға арналған 12 калибрлі травматикалық патрондар (12/70мм) (18,5 мм) (резеңке оқпен (бір немесе бірнеше шарлармен), резеңке білікпен, резеңке атумен, резеңке сынықпен, травматикалық РТ-12 (ПТ-12) патрон (қауырсын), 12 калибрлі "Антидрон"патроны "
Рұқсат беру құжаттарының (Қызмет түріне лицензияның) және нормативтік-техникалық құжаттардың (ҚР СТ В, ұйым стандарты, технологиялық процестер) болуы. Өндірістік-техникалық базаның, жабдықтың, білікті персоналдың болуы

6. Сборка изделий.
7. Первичное включение и настройка.
8. Функциональный контроль и испытания.
9. Маркировка продукции.
10. Упаковка готовой продукции.
10
1. Входной контроль и комплектация.
2. Монтаж радиоэлектронных компонентов
3. Пайка радиоэлектронных компонентов
4. Сборка изделий.
5. Функциональный контроль и испытания
6. Маркировка продукции
7. Упаковка готовой продукции.
7
МПС
48
Оборонная промышленность
9306290000
Бомбы, гранаты, торпеды, мины, ракеты и аналогичные средства для ведения боевых действий, их части; патроны, прочие боеприпасы, снаряды и их части, включая дробь и пыжи для патронов; прочие
Патроны 12 калибра: Патроны 12 калибра для служебного и гражданского оружия служебные (12/70мм) (18,5 мм) (газовый, слезоточивый, с газом CS, светошумовой, светозвуковой),
Патроны 12 калибра для служебного и гражданского оружия специальные и вспомогательные (12/70мм) (18,5 мм) (учебный, холостой, практический, инертный, вышибной, маркировочный),
Патроны 12 калибра для служебного и гражданского оружия травматические (12/70мм) (18,5 мм) (с резиновой пулей (с одним или несколькими шариками), с резиновой картечью, с резиновой дробью, с резиновой шрапнелью, патрон травматический РТ-12 (ПТ-12) (перьевой),
Патрон 12 калибра "Антидрон"
Наличие разрешительных документов (лицензии на вид деятельности) и нормативно-технических документов (СТ РК В, Стандарт организации, технологические процессы). Наличие производственно-технической базы, оборудования, квалифицированного персонала

1. Шикізаттың, материалдар мен компоненттердің барлық түрлерін дайындау жүргізілетін дайындық кезеңі. 2. Ағаш талшықтары мен картон төсемдерінің мөлшеріне кесу. 3. Қаптамаларды, шаңды, жастықшаларды құю. Оқ құю (оқтың мөлшері, саны және пішіні - Техникалық сипаттама бойынша). 4. Корпусты тұтандырғыш капсуламен жабдықтау процесі. 5. Гильзаны DRP маркалы ұнтақпен зарядтау процесі. 6. Өнімді құрастыру. 7. Өнімнің гильзасын илемдеу (илектеу түрі – Техникалық сипаттамаға сәйкес). 8. Сынақтар, нәтижелерді талдау. 9. Таңбалау, орау, тасымалдау және сақтау. "
9
1. Ағаш талшықтары мен картон төсемдерінің мөлшеріне кесу. 2. Қаптамаларды, шаңды, жастықшаларды құю. Оқ құю (оқтың мөлшері, саны және пішіні - Техникалық сипаттама бойынша) (бейне түсірусіз). 3. Корпусты тұтандырғыш капсуламен жабдықтау процесі. 4. Гильзаны DRP маркалы ұнтақпен зарядтау процесі. 5. Өнімнің гильзасын илемдеу (илектеу түрі – Техникалық сипаттамаға сәйкес). "
5
ӨҚМ
49
Қорғаныс өнеркәсібі
9306 29 000 0
бомбалар, гранаталар, торпедалар, миналар, зымырандар және жауынгерлік іс-қимылдарды жүргізуге арналған ұқсас құралдар, олардың бөліктері; патрондар, өзге де оқ-дәрілер, снарядтар және олардың бөлшектері, патрондарға арналған атыс пен шаңды қоса алғанда; - басқалар
"5,45×39 калибрлі арнайы мақсаттағы жарақаттық патрондар; 5,45×39 патрондар (бос); АК-74 автоматы үшін 5,45×39 мм өлімге әкелмейтін (травматикалық) патрондар; 45 Ruber травматикалық патрондар; 5,45 мм бос патрон; 7,62×39 калибрлі арнайы мақсаттағы травматикалық патрондар; 7,62×39 патрондар, 7,62×39 патрондар (бос); ПС болат өзегі бар 7,62×39 мм Патрон;АКМ автоматы үшін өлімге әкелмейтін әрекет (травматикалық) 7,62×39 мм Патрон 9×18 калибрлі арнайы мақсаттағы травматикалық патрондар; 9×18 патрондар (арнайы); болат өзегі бар 9×18 мм патрондар, 9×19 калибрлі арнайы мақсаттағы травматикалық патрондар, 9×19 FMJ патрондары; қорғасын оқы бар 9×19 мм FMJ калибрлі Патрон, 9×19 патрондар (арнайы) "
Рұқсат беру құжаттарының (Қызмет түріне лицензияның) және нормативтік-техникалық құжаттардың (ҚР СТ В, ұйым стандарты, технологиялық процестер) болуы. Өндірістік-техникалық базаның, жабдықтың, білікті персоналдың болуы
"1.     Шикізаттың, материалдар мен компоненттердің барлық түрлерін дайындау жүргізілетін дайындық кезеңі. 2. Құю (ұштар мен гильзаларды құю). 3. Қабықтың корпусын қалыптастыру (кесу, тегістеу). 4. Тұтандырғыш праймерді орнату және тығыздау. 5. Лақтыратын затпен жабдықтау. 6. Өнімді құрастыру (корпусқа штепсельді орнату, ұшты орнату). 7. Өнімді қалыптастыру (ұшты қысу). 8. Сынақтар (бақылау сынақтарын жүргізу), нәтижелерді талдау. 9. Таңбалау, орау, тасымалдау және сақтау "
9

1. Подготовительный этап - подготовка сырья, материалов и комплектующих.
2. Вырубка в размер пыжей и прокладок.
3. Литье гильз, пыжей, прокладок. Литье пуль.
4. Снаряжение гильзы капсюлем-воспламенителем.
5. Заряжание гильзы порохом.
6. Сборка изделия.
7. Закатка гильзы изделия.
8. Испытания.
9. Маркировка, упаковка, транспортировка и складирование.
9
1. Вырубка в размер древесноволокнистых пыжей и картонных прокладок.
2. Литье гильз, пыжей, прокладок. Литье пуль.
3. Снаряжение гильзы капсюлем-воспламенителем.
4. Заряжание гильзы порохом.
5. Закатка гильзы изделия.
5
МПС
49
Оборонная промышленность
9306290000
Бомбы, гранаты, торпеды, мины, ракеты и аналогичные средства для ведения боевых действий, их части; патроны, прочие боеприпасы, снаряды и их части, включая дробь и пыжи для патронов; прочие
Патроны травматические специального назначения калибра 5,45×39; Патроны 5,45×39 (холостые);
Патроны нелетального действия (травматические) 5,45×39 мм для автомата АК-74; Патроны травматические 45 Ruber; 5,45 мм патрон холостой; Патроны травматические специального назначения калибра 7,62×39; Патроны 7,62×39, Патроны 7,62×39 (холостые);
Патрон 7,62×39 мм со стальным сердечником ПС;Патрон нелетального действия (травматический) 7,62×39 мм для автомата АКМ
Патроны травматические специального назначения калибра 9×18; Патроны 9×18 (специальные); Патроны 9×18 мм со стальным сердечником, Патроны травматические специального назначения калибра 9×19, Патроны 9×19 FMJ; Патрон калибра 9×19 мм FMJ со свинцовой пулей, Патроны 9×19 (специальные)
Наличие разрешительных документов (лицензии на вид деятельности) и нормативно-технических документов (СТ РК В, Стандарт организации, технологические процессы). Наличие производственно-технической базы, оборудования, квалифицированного персонала
1. Подготовительный этап - подготовка сырья, материалов и комплектующих. 2. Литье (отливка деталей). 3. Формирование корпуса гильзы (обрезка, шлифовка).
4. Установка капсюля воспламенителя и герметизация.
5. Снаряжение метательным веществом. 6. Сборка изделия (установка заглушки в корпус, установка наконечника).
7. Формирование изделия (обжимка наконечника).
8. Испытания (проведение контрольных испытаний), анализ результатов.
9. Маркировка, упаковка, транспортировка и складирование
9

"1. Құю (ұштар мен гильзаларды құю). 2. Қабықтың корпусын қалыптастыру (кесу, тегістеу). 3. Тұтандырғыш праймерді орнату және тығыздау. 4. Лақтыратын затпен жабдықтау. (бейне түсірусіз). 5. Өнімді қалыптастыру (ұшты қысу). " "
5
ӨҚМ
50
Қорғаныс өнеркәсібі
9306 30 900 0
бомбалар, гранаталар, торпедалар, миналар, зымырандар және жауынгерлік іс-қимылдарды жүргізуге арналған ұқсас құралдар, олардың бөліктері; патрондар, өзге де оқ-дәрілер, снарядтар және олардың бөлшектері, патрондарға арналған атыс пен шаңды қоса алғанда; - басқалар
26 мм сигналдық пиротехникалық патрондар: (26 мм сигналдық патрон (қызыл, сары, жасыл, АҚ от), 26 мм жарықтандыру патроны, газ гранатасы бар 26 мм патрон, SP-26 сигналдық зымыраны (патрон) (қызыл, сары, жасыл, АҚ от))
Рұқсат беру құжаттарының (Қызмет түріне лицензияның) және нормативтік-техникалық құжаттардың (ҚР СТ В, ұйым стандарты, технологиялық процестер) болуы. Өндірістік-техникалық базаның, жабдықтың, білікті персоналдың болуы
1. Шикізаттың, материалдар мен компоненттердің барлық түрлерін дайындау жүргізілетін дайындық кезеңі. 2. Сатып алу кезеңі: Парақ картонын тарату; шаңды кесу/кесу. 3. Құю (құрастыру қондырғыларын құю: түбі, қақпағы және корпусы). картон жеңдерін жасау, алюминий жеңдерін жасау. 4. Химиялық компоненттерден пиротехникалық элемент дайындау: компоненттерді ұнтақтау, кептіру, себу, араластыру; композицияның түйіршіктелуі; 4.3 пиротехникалық элементті қалыптау. 5. Тұтандырғыш праймерді орнату және тығыздау 6. Лақтыратын затпен жабдықтау 7. Өнімді құрастыру: құрылымдық элементтерді орнату; жертөле мен жеңді құрастыру. 8. Бақылау сынақтарын жүргізу. 9. Таңбалау, орау, тасымалдау және сақтау "
9
1. Дайындық кезеңі. 2. Картон және алюминий жеңдерін құю және жасау. 3. Химиялық компоненттерден пиротехникалық элемент жасау. 4. Жабдықтар бұйымдар. 5. Өнімді құрастыру. 6. Бақылау сынақтарын жүргізу. "
6
ӨҚМ
51
Қорғаныс өнеркәсібі
9306 30 900 0
бомбалар, гранаталар, торпедалар, миналар, зымырандар және жауынгерлік іс-қимылдарды жүргізуге арналған ұқсас құралдар, олардың бөліктері; патрондар, өзге де оқ-дәрілер, снарядтар және олардың бөлшектері, патрондарға арналған атыс пен шаңды қоса алғанда; - басқалар
15 мм сигналдық пиротехникалық патрондар: (15 мм сигналдық патрон (қызыл, сары, жасыл, АҚ от))
Рұқсат беру құжаттарының (Қызмет түріне лицензияның) және нормативтік-техникалық құжаттардың (ҚР СТ В, ұйым стандарты, технологиялық процестер) болуы. Өндірістік-техникалық базаның, жабдықтың, білікті персоналдың болуы
"1. Шикізаттың, материалдар мен компоненттердің барлық түрлерін дайындау жүргізілетін дайындық кезеңі. 2. Сатып алу кезеңі: 2.1 Парақ картонын тарату; 2.2 шаңды кесу/кесу. 3. Құю (құрастыру бірліктерін құю: штепсельдер, қақпақтар). 4. НТД бойынша алюминий гильзаларын (мортирок) дайындау. 5. НТД бойынша серпілу патронының корпусын дайындау. 6. Мортиркаға, серіппелі патронға және сақтандырғыш қақпақтарға жіп салу. 7. Сигнал жұлдызшасы үшін пиротехникалық элемент дайындау: 8. Патронның пиротехникалық соққы құрамын дайындау: 9. Өнімді құрастыру: 10. Бақылау сынақтарын жүргізу. 11. Таңбалау, орау, тасымалдау және сақтау. "
11

1. Литье (отливка деталей). 2. Формирование корпуса гильзы (обрезка, шлифовка). 3. Установка капсюля воспламенителя и герметизация.
4. Снаряжение метательным веществом. 5. Формирование изделия (обжимка наконечника).
5
МПС
50
Оборонная промышленность
9306309000
Бомбы, гранаты, торпеды, мины, ракеты и аналогичные средства для ведения боевых действий, их части; патроны, прочие боеприпасы, снаряды и их части, включая дробь и пыжи для патронов; прочие
Пиротехнические патроны сигнальные 26-мм: (26-мм сигнальный патрон (красного, желтого, зеленого, белого огня), 26-мм осветительный патрон, 26-мм патрон с газовой гранатой, сигнальная ракета (патрон) СП-26 (красного, желтого, зеленого, белого огня))
Наличие разрешительных документов (лицензии на вид деятельности) и нормативно-технических документов (СТ РК В, Стандарт организации, технологические процессы). Наличие производственно-технической базы, оборудования, квалифицированного персонала
1. Подготовительный этап - подготовка всех видов сырья, материалов и комплектующих.
2. Заготовительный этап: роспуск листового картона; высечка/вырубка пыжей.
3. Литье (отливка сборочных единиц: донца, крышки и корпуса). Изготовление картонных и алюминиевых гильз.
4. Изготовление пиротехнического элемента из химических компонентов: измельчение компонентов, сушка, рассев, смешение;
грануляция состава; 4.3 формование пиротехнического элемента.
5. Установка капсюля – воспламенителя и герметизация.
6. Снаряжение метательным веществом.
7. Сборка изделия: установка элементов конструкции; сборка цоколя и гильзы.
8. Проведение контрольных испытаний.
9. Маркировка, упаковка, транспортировка и складирование
9
1. Подготовительный этап.
2. Литье и изготовление картонных и алюминиевых гильз.
3. Изготовление пиротехнического элемента из химических компонентов.
4. Снаряжение изделия.
5. Сборка изделия.
6. Проведение контрольных испытаний.
6
МПС
51
Оборонная промышленность
9306309000
Бомбы, гранаты, торпеды, мины, ракеты и аналогичные средства для ведения боевых действий, их части; патроны, прочие боеприпасы, снаряды и их части, включая дробь и пыжи для патронов; прочие
Пиротехнические патроны сигнальные 15-мм: (15-мм сигнальный патрон (красного, желтого, зеленого, белого огня))
Наличие разрешительных документов (лицензии на вид деятельности) и нормативно-технических документов (СТ РК В, Стандарт организации, технологические процессы). Наличие производственно-технической базы, оборудования, квалифицированного персонала
1. Подготовительный этап - подготовка сырья, материалов и комплектующих.
2. Заготовительный этап: роспуск листового картона; высечка/вырубка пыжей.
3. Литье (отливка сборочных единиц: заглушек, колпачков).
4. Изготовление алюминиевых гильз (мортирок).
5. Изготовление корпуса вышибного патрона.
6. Нанесение резьбы на на комплектующие элементы.
7. Изготовление пиротехнического элемента для сигнальной звездки.
8. Изготовление пиротехнического ударного состава вышибного патрона.
9. Сборка изделия.
10. Проведение контрольных испытаний.
11. Маркировка, упаковка, транспортировка и складирование.
11

"1. Шикізаттың, материалдар мен компоненттердің барлық түрлерін дайындау жүргізілетін дайындық кезеңі. 2. Дайындық кезеңі (2 операция): 3. Құю (құрастыру бірліктерін құю: штепсельдер, қақпақтар). 4. НТД (бейнетіркеусіз) бойынша алюминий гильзаларды (мортирок және сермеу патронын) дайындау. 5. Компоненттерге жіп салу. 6. Өнімді құрастыру (4 операция) (бейнетіркеусіз). 7. Бақылау сынақтарын жүргізу "
7
ӨҚМ
52
Қорғаныс өнеркәсібі
9306 30 900 0
бомбалар, гранаталар, торпедалар, миналар, зымырандар және жауынгерлік іс-қимылдарды жүргізуге арналған ұқсас құралдар, олардың бөліктері; патрондар, өзге де оқ-дәрілер, снарядтар және олардың бөлшектері, патрондарға арналған атыс пен шаңды қоса алғанда; - басқалар
"Жердегі сигналдық картридждер( NPS): апельсин түтінінің жердегі сигналдық картриджі (қызғылт сары түтіннің күндізгі жердегі сигналдық картриджі), Қызыл (сары, жасыл) оттың жердегі сигналдық картриджі (қызыл (сары, жасыл) оттың күндізгі және түнгі әрекетінің жердегі сигналдық картриджі) "
Рұқсат беру құжаттарының (Қызмет түріне лицензияның) және нормативтік-техникалық құжаттардың (ҚР СТ В, ұйым стандарты, технологиялық процестер) болуы. Өндірістік-техникалық базаның, жабдықтың, білікті персоналдың болуы
"1.Шикізаттың, материалдар мен компоненттердің барлық түрлерін дайындау жүргізілетін дайындық кезеңі. 2.Сатып алу кезеңі: 3. Құю (құрастыру қондырғыларын құю: штепсельдер, үстіңгі және астыңғы қақпақтар, диафрагмалар, тесіктері бар диск-ұстағыштар). 4. Сызбалар бойынша металл сақиналар, тұтқалар, ұстағыш сақиналар жасау. 5. Терочный механизмі бар тұтану торабын жасау. 6. Сигнал жұлдызшасы үшін пиротехникалық элемент дайындау: 7. Тұтандырғыш құрылғының пиротехникалық терочный құрамын дайындау: 8. Тұтандырғыш капсуласы бар тұтандырғыш құрылғыны құрастыру. 9. Өнімді құрастыру: 10. Бақылау сынақтарын жүргізу. 11. Таңбалау, орау, тасымалдау және сақтау. "
11
"1.Дайындау кезеңі (3 операция): 2. Құю (құрастыру қондырғыларын құю: штепсельдер, үстіңгі және астыңғы қақпақтар, диафрагмалар, тесіктері бар диск-ұстағыштар). 3. Сызбалар бойынша металл сақиналар, тұтқалар, ұстағыш сақиналар жасау. 4. Терочный механизмі бар тұтану торабын жасау. 5. Сигнал жұлдызшасы үшін пиротехникалық элемент дайындау (2 операция). 6. Тұтандырғыш құрылғыны тұтандырғыш капсуламен құрастыру (бейнетіркеусіз). 7. Өнімді құрастыру (5 операция) (бейнетіркеусіз). 8. Бақылау сынақтарын жүргізу. "
8
ӨҚМ
53
Қорғаныс өнеркәсібі
9306 30 900 0
9306 бомбалар, гранаталар, торпедалар, миналар, зымырандар және жауынгерлік іс-қимылдарды жүргізуге арналған ұқсас құралдар, олардың бөліктері; патрондар, өзге де оқ-дәрілер, снарядтар және олардың бөлшектері, патрондарға арналған атыс пен шаңды қоса алғанда; 9306 30 900 0 - басқалар
"Сигналдық мина, ақ, жасыл немесе қызыл от, пиротехникалық сигналдық мина, СМ сигналдық мина"
Рұқсат беру құжаттарының (Қызмет түріне лицензияның) және нормативтік-техникалық құжаттардың (ҚР СТ В, ұйым стандарты, технологиялық процестер) болуы. Өндірістік-техникалық базаның, жабдықтың, білікті персоналдың болуы

1. Подготовительный этап -подготовка всех видов сырья, материалов и комплектующих.
2. Заготовительный этап.
3. Литье (отливка сборочных единиц: заглушек, колпачков).
4. Изготовление алюминиевых гильз
5. Нанесение резьбы на комплектующие.
6. Сборка изделия.
7. Проведение контрольных испытаний
7
МПС
52
Оборонная промышленность
9306309000
Бомбы, гранаты, торпеды, мины, ракеты и аналогичные средства для ведения боевых действий, их части; патроны, прочие боеприпасы, снаряды и их части, включая дробь и пыжи для патронов; прочие
Наземные сигнальные патроны (НПС): Наземный сигнальный патрон оранжевого дыма (наземный сигнальный патрон дневного действия оранжевого дыма),
Наземный сигнальный патрон красного (желтого, зеленого) огня (наземный сигнальный патрон дневного и ночного действия красного (желтого, зеленого) огня)
Наличие разрешительных документов (лицензии на вид деятельности) и нормативно-технических документов (СТ РК В, Стандарт организации, технологические процессы). Наличие производственно-технической базы, оборудования, квалифицированного персонала
1.Подготовительный этап - подготовка сырья, материалов и комплектующих.
2.Заготовительный этап: заготовка картонных цилиндров для гильзы патрона; высечка/вырубка упоров, шайб и прокладок; нарезка вытяжного шнура.
3. Литье (отливка сборочных единиц: заглушек, верхней и нижней крышки, диафрагмы, диска-державки с отверстиями).
4. Изготовление металлических комплектующих элементов: колец, ручек, колец-державок по чертежам.
5. Изготовление воспламенительного узла с терочным механизмом.
6. Изготовление пиротехнического элемента для сигнальной звездки.
7. Изготовление пиротехнического терочного состава воспламенительного устройства.
8. Сборка воспламенительного устройства с капсюлем-воспламенителем.
9. Сборка изделия.
10. Проведение контрольных испытаний.
11. Маркировка, упаковка, транспортировка и складирование.
11
1.Заготовительный этап.
2. Литье (отливка сборочных единиц).
3. Изготовление металлических комплектующих.
4. Изготовление воспламенительного узла с терочным механизмом.
5. Изготовление пиротехнического элемента для сигнальной звездки.
6. Сборка воспламенительного устройства с капсюлем-воспламенителем.
7. Сборка изделия .
8. Проведение контрольных испытаний.
8
МПС
53
Оборонная промышленность
9306309000
Бомбы, гранаты, торпеды, мины, ракеты и аналогичные средства для ведения боевых действий, их части; патроны, прочие боеприпасы, снаряды и их части, включая дробь и пыжи для патронов; прочие
Сигнальная мина
белого, зеленого или красного огня, мина сигнальная пиротехническая, сигнальная мина СМ
Наличие разрешительных документов (лицензии на вид деятельности) и нормативно-технических документов (СТ РК В, Стандарт организации, технологические процессы). Наличие производственно-технической базы, оборудования, квалифицированного персонала

1. Дайындау: картонды құрастыру бірліктерін кесу/кесу; барабаншы, жалауша және серіппе үшін болат элементтерді дайындау; 2. Құю (капсула втулкасы, жұлдыздарға арналған контейнерлер баяулатқыш втулка, тығыздағыш және бөлгіш сақиналар, қылшықтар, түбі және көлік тығындары). 3. Мина корпусын жасау: 4. Сигналдық пиротехникалық элементтерді дайындау: 5. Пиротехникалық баяулататын құрамды және тұтандырғыш құрамды дайындау. 6. Құрылымдық сигналдық элементтерді (Жарық блогын)дайындау. 7. Құрылымдық дыбыстық элементті (дыбыстық блокты)дайындау: 8. Капсула втулкасын жасау: 9. Өнімді құрастыру: төменгі тығынды корпусқа орнату; Жарық блогын орнату; контейнерлерді корпусқа престеу; дыбыстық блокты орнату; капсула втулкасын орнату; көлік тығынын орнату; тығыздау. 10. Чектерді жауынгерлік жағдайына дайындау және орнату. 11. Компоненттерді бұйымдарды элементтерді жинаудың соңғы кезеңі: 12. Бақылау сынақтарын жүргізу. 13. Таңбалау, орау, тасымалдау және сақтау. "
13
"1. Дайындау (4 операция). 2. Құю (капсула втулкасы, жұлдыздарға арналған контейнерлер (10-12 бірлік), баяулатқыш втулка, тығыздағыш және бөлгіш сақиналар, қылшықтар, түбі және көлік тығындары). 3. Мина корпусын жасау (4 операция). 4. Сигналдық пиротехникалық элементтерді дайындау (3 операция бойынша 3 түрі). 5. Құрылымдық сигналдық элементтерді (Жарық блогын) дайындау (4 операция) (бейнетіркеусіз) . 6. Құрылымдық дыбыстық элементті (дыбыстық блокты) жасау (4 операция) . 7. Капсула втулкасын жасау (3 операция) (бейнетіркеусіз). 8. Өнімді құрастыру (8 операция) (бейнетіркеусіз). 9. Компоненттерді құрастырудың соңғы кезеңі өнім элементтер (2 операция). 10. Бақылау сынақтарын жүргізу. " "
10
ӨҚМ
54
Қорғаныс өнеркәсібі
9306 30 900 0
9306 бомбалар, гранаталар, торпедалар, миналар, зымырандар және жауынгерлік іс-қимылдарды жүргізуге арналған ұқсас құралдар, олардың бөліктері; патрондар, өзге де оқ-дәрілер, снарядтар және олардың бөлшектері, патрондарға арналған атыс пен шаңды қоса алғанда; 9306 30 900 0 - басқалар
ППИ-26 авиациясының пиротехникалық құралы (ППИ-26-1), ППИ-26-2-1 инфрақызыл сәулеленуінің пиротехникалық патроны, ППИ-50 авиациясының пиротехникалық құралы
Рұқсат беру құжаттарының (Қызмет түріне лицензияның) және нормативтік-техникалық құжаттардың (ҚР СТ В, ұйым стандарты, технологиялық процестер) болуы. Өндірістік-техникалық базаның, жабдықтың, білікті персоналдың болуы
"1. Дайындау: Материалды дайындау :картон төсемдерін кесу/кесу; резеңке түйіршіктер жасау; және элеиенттерді қалыптау. 2. Құю (қақпақтар, бөлгіштер, сақиналар, тығындар). 3. Корпусты дайындау-алюминий / болат цилиндр кесу; фрезерлік-орталық; токарлық тегістеу; 4. Пиротехникалық патронның гильзасының (фланецінің, рантының, қалпақшасының) түбін дайындау (Қалыптау, зенкование тегістеу, қорғаныш жабындарын жағу). 5. Электр тұтандырғыш құрылғыны (ЭҮП, ЭКВ) дайындау (цикл/құрастыру). 6. Пиротехникалық құрамдарды дайындау (негізгі және тұтанғыш): 7. Өнімді құрастыру: электр тұтандырғыш құрылғының гильзасының түбіне орнату, герметизациялау, кептіру; жабдықтау . 8. Бақылау сынақтарын жүргізу. 9. Таңбалау, орау, тасымалдау және сақтау."
9

1. Заготовительная:
высечная/вырубная картонных сборочных единиц; подготовка и изготовление стальных элементов.
2. Литье (капсюльная втулка, контейнеры, замедлительная втулка, кольца, пыжи, пробки).
3. Изготовление корпуса мины: нарезка труб; зенкование; шлифовка;нанесение защитных покрытий.
4. Изготовление сигнальных пиротехнических элементов.
5. Изготовление пиротехнических замедлительного состава и воспламенительного состава.
6. Изготовление конструкционных сигнальных элементов (светового блока).
7. Изготовление конструкционного звукового элемента (звукового блока).
8. Изготовление капсюльной втулки.
9. Сборка изделия: установка донной пробки в корпус; установка светового блока; прессование контейнеров в корпус; установка звукового блока; установка капсюльной втулки; установка транспортной пробки; герметизация.
10. Изготовление и установка механизма чеки в боевое положение.
11. Заключительный этап сборки комплектующих изделие элементов.
12. Проведение контрольных испытаний.
13. Маркировка, упаковка, транспортировка и складирование.
13
1. Заготовительная.
2. Литье.
3. Изготовление корпуса .
4. Изготовление сигнальных пиротехнических элементов.
5. Изготовление конструкционных сигнальных элементов.
6. Изготовление конструкционного звукового элемента.
7. Изготовление капсюльной втулки.
8. Сборка изделия.
9. Установка механизма в боевое положение.
10. Проведение контрольных испытаний.
10
МПС
54
Оборонная промышленность
9306309000
Бомбы, гранаты, торпеды, мины, ракеты и аналогичные средства для ведения боевых действий, их части; патроны, прочие боеприпасы, снаряды и их части, включая дробь и пыжи для патронов; прочие
Пиротехническое средство авиации ППИ-26 (ППИ-26-1), Пиротехнический патрон инфракрасного излучения ППИ 26-2-1, Пиротехническое средство авиации ППИ-50; Пиротехнические средства авиации (ПТСА) ПП-3, ПП-9, ППЛТ, ППР-50
Наличие разрешительных документов (лицензии на вид деятельности) и нормативно-технических документов (СТ РК В, Стандарт организации, технологические процессы). Наличие производственно-технической базы, оборудования, квалифицированного персонала
1. Заготовительная:
подготовка материалов; высечка/вырубка картонных прокладок, алюмииневых крышек и изготовление резиновых пыжей формование элементов.
2. Литье (крышки, рассекатели, кольца, пробки).
3. Подготовка корпуса – алюминиевого / стального цилиндра:
нарезка; фрезеровка; токарные работы.
4. Изготовление (формование, зенкование шлифовка, нанесение защитных покрытий) донца гильзы (фланца, ранта, шляпки).
5. Изготовление (цикл/сборка) электровоспламенительного устройства (ЭВП, ЭКВ).
6. Приготовление пиротехнических составов (основной и воспламенительный).
7. Сборка изделия: установка электровоспламенительного устройства, герметизация, просушка; снаряжение; установка элементов конструкции; установка пиротехнического элемента; монтаж; герметизация; контроль точности сборки.
8. Проведение контрольных испытаний.
9. Маркировка, упаковка, транспортировка и складирование.
9

"1. Дайындау (4 операция). 2. Құю. 3. Корпусты дайындау (6 операция): 4. Пиротехникалық патрон гильзасының түбін дайындау (3 операция). 5. Электр тұтандырғыш құрылғыны (ЭҮП, ЭКВ) дайындау (4 операция + құрастыру) (бейнетіркеусіз). 6. Пиротехникалық құрамдарды дайындау (негізгі және тұтанғыш) (7 операция). 7. Өнімді құрастыру (7 операция) (бейнетіркеусіз). 8. Бақылау сынақтарын жүргізу. "
8
ӨҚМ
55
Қорғаныс өнеркәсібі
9306 30 900 0
9306 бомбалар, гранаталар, торпедалар, миналар, зымырандар және жауынгерлік іс-қимылдарды жүргізуге арналған ұқсас құралдар, олардың бөліктері; патрондар, өзге де оқ-дәрілер, снарядтар және олардың бөлшектері, патрондарға арналған атыс пен шаңды қоса алғанда; 9306 30 900 0 - басқалар
Имитациялық өнім: ВП жарылыс пакеті, Имитациялық жарылыс пакеті, жарылыс пакеті жарық-дыбыстық, им-82 Имитациялық патрон, ИМ-85 Имитациялық патрон, ИМ-100 Имитациялық патрон, ИМ-120 Имитациялық патрон, ширас артиллериялық снарядының жарылуын имитациялайтын дойбы, ИТП әуе нысанасының жылу ағынының имитаторы
Рұқсат беру құжаттарының (Қызмет түріне лицензияның) және нормативтік-техникалық құжаттардың (ҚР СТ В, ұйым стандарты, технологиялық процестер) болуы. Өндірістік-техникалық базаның, жабдықтың, білікті персоналдың болуы
"1. Дайындау кесу (шұңқырлар, тарату сақиналары, тығыздағыштар, штепсельдер, цилиндрлер, бөлгіштер) , кесу (от өткізгіш сым, картон цилиндрлері, өрім) Алау (пластикалық құбырлар, ішкі центрлік цилиндрлер) қақпақтарды қалыптау (жоғарғы және төменгі қақпақтарды құрылымдық тесіктермен, ойықтармен, құлып элементтерімен). 2. Полимерлі компоненттерді құю Су өткізбейтін тамшуырлар, капсулалар, бөлу шыныаяқтары , тұтану механизміне арналған жеңдер корпустың жоғарғы және төменгі бөліктері , өнімнің сыртқы корпусының цилиндрлері . 3. Пиротехникалық элементтерді, тораптар мен механизмдерді дайындау 4. Құрылымдық тораптарды құрастыру, тұтандырғыш капсуланы орнату , тұтандырғыш капсуланы тығыздау, лақтырғыш затпен жабдықтау, тұтану түйінін құрастыру, баяулау түйінін құрастыру сымдағы пластикалық түтікті қысу, құрылымдық элементтерді орнату 5 компоненттерді бұйымдарды элементтерді жинаудың соңғы кезеңі: 6. Бақылау сынақтарын жүргізу. 7. Таңбалау, орау, тасымалдау және сақтау. "
7
"1. Дайындау (4 операция) 2. Полимер компоненттерін құю (7 операция) 3. Пиротехникалық элементтерді, тораптар мен механизмдерді дайындау (7 операция) (бейнетіркеусіз). 4. Құрылымдық тораптарды құрастыру (15 операция, 5 – бейнетіркеусіз) 5. Компоненттерді құрастырудың соңғы кезеңі өнім элементтері (бейнетіркеусіз). 6. Бақылау сынақтарын жүргізу. "
6
ӨҚМ
56
Қорғаныс өнеркәсібі

1. Заготовительная.
2. Литье.
3. Подготовка корпуса.
4. Изготовление конструкционных элементов.
5. Изготовление электровоспламенительного устройства.
6. Приготовление пиротехнических составов.
7. Сборка изделия.
8. Проведение контрольных испытаний.
8
МПС
55
Оборонная промышленность
9306309000
Бомбы, гранаты, торпеды, мины, ракеты и аналогичные средства для ведения боевых действий, их части; патроны, прочие боеприпасы, снаряды и их части, включая дробь и пыжи для патронов; прочие
Имитационная продукция: взрывпакет ВП, взрывпакет имитационный, взрывпакет светозвуковой, имитационный патрон ИМ-82, имитационный патрон ИМ-85, имитационный патрон ИМ-100, имитационный патрон ИМ-120, шашка имитации разрыва артиллерийского снаряда ШИРАС, имитатор теплового потока воздушной цели ИТП
Наличие разрешительных документов (лицензии на вид деятельности) и нормативно-технических документов (СТ РК В, Стандарт организации, технологические процессы). Наличие производственно-технической базы, оборудования, квалифицированного персонала
1. Заготовительная
высечка/вырубка (пыжи, распределительные кольца, прокладки, заглушки, цилиндры, рассекатели), нарезка (огнепроводный шнур, картонные цилиндры, тесьма); Развальцовка (пластиковые трубы, внутренние центрирующие цилиндры); формование крышек (верхних и нижних крышек с конструкционными отверстиями, с насечками, элементами замка).
2. Литье полимерных комплектующих: водонепроницаемые пипетки, капсулы; разделительные стаканчики; гильзы для запального механизма; верхняя и нижняя части корпуса; цилиндры внешнего корпуса изделия.
3. Изготовление пиротехнических элементов, узлов и механизмов
4. Сборка конструкционных узлов: установка капсюля – воспламенителя, герметизация, снаряжение метательным веществом; сборка узла зажигания и узла замедления; монтаж заглушек с отверстием в корпусе изделия; монтаж воспламенительного узла; установка элементов конструкции.
5 Заключительный этап сборки изделия.
6. Проведение контрольных испытаний.
7. Маркировка, упаковка, транспортировка и складирование.
7
1. Заготовительная
2. Литье полимерных комплектующих.
3. Изготовление пиротехнических элементов, узлов и механизмов.
4. Сборка конструкционных узлов.
5. Заключительный этап сборки.
6. Проведение контрольных испытаний.
6
МПС
56
Оборонная промышленность

"1. Дайындау кесу/ кесу (шұңқырлар, тарату сақиналары, тығыздағыштар, штепсельдер, цилиндрлер, бөлгіштер, диафрагмалар). кесу, кесу (картон цилиндрлері, өрім, оқшаулағыш таспа, алюминий фольга, таспа, пластикалық түтіктер), Алау (пластикалық құбырлар, ішкі цилиндрлер, шыныаяқтар). 2. Сыртқы цилиндрлік корпустарға, қақпақтарға, тұтқаларға, ілмектерге, қақпақтарға арналған қаңылтырды дайындау, Металл (қалайы) корпустарды бояу және кептіру. 3. Жауапты механизмдер үшін компоненттерді дайындау, дайындау және тексеру: негіз, барабаншы, серіппе, Шплинт, сақина, гайка және шайба. 4. Баяулататын және тұтандырғыш тораптарды дайындау дайындау және бақылау тексеру. 5. Полимер элементтерін құю (пластикалық құбырлар мен түтіктер, сыртқы цилиндрлер – корпустар, ішкі центрлік цилиндрлер, шыныаяқтар, бөлгіштер, диафрагмалар, сақиналар, тығыздағыштар, штепсельдер, қақпақтар). 6. Пиротехникалық элементтерді дайындау, пиротехникалық құрамдардың тұтандырғыш және тұтандырғыш тораптарды монтаждау, 7. Өнімді құрастыру: құрылымдық тораптарды құрастыру (тұтандырғыш капсюльді орнату, герметизациялау, лақтыратын затпен жабдықтау); корпусты пиротехникалық түтін құрамымен толтыру . 8. Бақылау сынақтарын жүргізу. 9. Таңбалау, орау, тасымалдау және сақтау. "
9
"1. Дайындау 2. Сыртқы цилиндрлік корпустарға, қақпақтарға, тұтқаларға, ілмектерге, қақпақтарға арналған қаңылтырды дайындау. Металл (қалайы) корпустарды бояу және кептіру. 3. Жауапты механизмдер үшін компоненттерді дайындау. 4. Баяулататын және тұтандырғыш тораптарды дайындау . 5. Полимер элементтерін құю 6. Пиротехникалық элементтерді дайындау 7. Өнімді құрастыру 8. Бақылау сынақтарын жүргізу.
8
ӨҚМ
57
Қорғаныс өнеркәсібі
3604900000
отшашулар, сигналдық зымырандар, жаңбыр зымырандары, тұманға қарсы сигналдар және өзге де пиротехникалық бұйымдар, басқалар
Түтін өнімдері: түтін гранатасы (ақ, қара түтін), лезде әрекет ететін түтін гранатасы (ақ, қара түтін), қол түтін гранатасы (ақ, сұр, қара түтін), қол түтін гранатасы, қол түтін гранатасы (алюминийде тітіркендіргіш затпен жабдықталған түтін гранатасы, арнайы мақсаттағы түтін гранатасы, 902 "бұлт" жүйесінің штаттық іске қосу қондырғысына арналған 81 мм DK-6 түтін гранатасы (ақ түтін, қара түтін), 81 мм түтін гранатасы (ақ, қызыл, жасыл түтін) үшін АРС (Wh) БТР-80
Рұқсат беру құжаттарының (Қызмет түріне лицензияның) және нормативтік-техникалық құжаттардың (ҚР СТ В, ұйым стандарты, технологиялық процестер) болуы. Өндірістік-техникалық базаның, жабдықтың, білікті персоналдың болуы
"1 дайындық кезеңі дайындау, кесу (картон цилиндрлері, өрім, оқшаулағыш таспа, алюминий фольга, таспа, пластикалық түтіктер).(картоннан жасалған қылшықтар, тығыздағыш тесігі бар қылшықтар, сақиналар) 2.Полимерлік жинақтық элементттерді құю 3. Сақтандырғыштарды дайындау: жауапты механизмдер үшін компоненттерді дайындау, дайындау және тексеру: негіз, барабаншы, серіппе, Шплинт, сақина, гайка және шайба. 4. Пиротехникалық элемент дайындау 5. Сақтандырғыштарды орнату, монтаждау. 6. Өнімді құрастыру: құрылымдық тораптарды құрастыру (тұтандырғыш капсюльді орнату, герметизациялау, лақтыратын затпен жабдықтау); корпусты пиротехникалық құраммен толтыру , Төсеу, негізгі зарядты жапсыру, тұтандырғыш және тұтандырғыш тораптардың құрылымдық элементтерін орнату.,Тығыздау. 7. Бақылау сынақтарын жүргізу. 8. Таңбалау, орау, тасымалдау және сақтау.
8

1. Заготовительная; высечка/вырубка (пыжи, распределительные кольца, прокладки, заглушки, цилиндры, рассекатели, диафрагмы);
нарезка (картонные цилиндры, тесьма, изоляционная лента, алюминиевая фольга, скотч, пластиковые трубочки); развальцовка (пластиковые трубы, внутренние центрирующие цилиндры). 2. Заготовка жести для внешних цилиндрических футляров, крышек, ручек, петель, колпачков. Окрашивание и сушка металлических (жестяных) футляров – корпусов.
3. Изготовление ответственных механизмов: цоколя, ударника, пружины, шплинты, кольца, гайки и шайбы.
4. Изготовление замедлительного и воспламенительного узлов.
5. Литье полимерных элементов (пластиковые трубочки, корпуса, внутренние центрирующие цилиндры, рассекатели, диафрагмы, кольца, прокладки, заглушки, крышки).
6. Изготовление пиротехнических элементов и монтаж воспламенительного и запального узлов, монтаж терочного механизма.
7. Сборка изделия: сборка конструкционных узлов; заполнение корпуса пиротехническим дымовым составом; укладка основного заряда, монтаж заглушек с отверстием в корпусе изделия, установка воспламенительного и запального узлов, герметизация.
8. Проведение контрольных испытаний.
9. Маркировка, упаковка, транспортировка и складирование.
9
1. Заготовительная .
2. Заготовка, окрашивание и сушка корпусов.
3. Изготовление комплектующих элементов для ответственных механизмов.
4. Изготовление замедлительного и воспламенительного узлов.
5. Литье полимерных элементов.
6. Изготовление пиротехнических элементов.
7. Сборка изделия.
8. Проведение контрольных испытаний.
8
МПС
57
Оборонная промышленность
3604900000
Фейерверки, ракеты сигнальные, дождевые ракеты, сигналы противотуманные и изделия пиротехнические прочие;
прочие
Дымовая продукция: Дымовая граната (белого, черного дыма), дымовая граната (белого, черного дыма) мгновенного действия, ручная дымовая граната (белого, серого, черного дыма), граната дымовая ручная типа РГД, граната дымовая ручная малая типа МРГД, граната ручная дымовая увеличенного дымообразования, граната ручная дымовая (в алюминиевом корпусе), граната дымовая снаряженная веществом раздражающего действия, граната дымовая специального назначения, 81-мм дымовая граната DK-6 для штатной пусковой установки системы 902 "Туча" (белый дым, черный дым), 81 мм дымовая граната (белый,красный, зеленый дым) для АРС (Wh) БТР-80
Наличие разрешительных документов (лицензии на вид деятельности) и нормативно-технических документов (СТ РК В, Стандарт организации, технологические процессы). Наличие производственно-технической базы, оборудования, квалифицированного персонала
1 Подготовительный этап: заготовка, нарезка (картонные цилиндры, тесьма, изоляционная лента, алюминиевая фольга, скотч, пластиковые трубочки), высечка (картонные пыжи, пыжей с отверстием прокладки, кольца).
2 Литье полимерных комплектующих элементов.
3. Изготовление запалов и комплектующих элементов для ответственных механизмов: цоколя, ударника, пружины, шплинты, кольца, гайки и шайбы.
4. Изготовление пиротехнического элемента.
5. Монтаж запалов.
6. Сборка изделия: сборка конструкционных узлов, установка капсюля – воспламенителя, герметизация, снаряжение метательным веществом; заполнение корпуса пиротехническим составом, укладка основного заряда; установка элементов конструкции воспламенительного и запального узлов, герметизация.
7. Проведение контрольных испытаний. 8. Маркировка, упаковка, транспортировка и складирование.
8

"1. Дайындау . 2. Сақтандырғыштарды дайындау 3. Баяулататын және тұтандырғыш тораптарды дайындау. 4. Полимерлі элементтерді құю. 5. Пиротехникалық элементтерді дайындау 6. Өнімді құрастыру
8
ӨҚМ
58
Қорғаныс өнеркәсібі
9306909000
бомбалар, гранаталар, торпедалар, миналар, зымырандар және жауынгерлік іс-қимылдарды жүргізуге арналған ұқсас құралдар, олардың бөліктері; патрондар, өзге де оқ-дәрілер, снарядтар және олардың бөлшектері, патрондарға арналған атыс пен шаңды қоса алғанда; - басқалар
Гранатометтер үшін 40×46мм ату (жарық шу, Жарық дыбысы), гранатометтер үшін 40×46мм ату (газ, газ гранатасы бар), гранатометтер үшін 40×46мм ату (Жарық дыбысы, түтін, газ), гранатометтер үшін 40мм / 38мм ату (жарық шу, Жарық дыбысы), 40мм ату / граната атқыштар үшін 38 мм (газ, газ гранатасымен), қол гранатометріне 40×46 Граната (түтін, газ, жарық-дыбыс), ГП-25 гранатометріне ВОГ ату, гранатометрге 43 мм ату
Рұқсат беру құжаттарының (Қызмет түріне лицензияның) және нормативтік-техникалық құжаттардың (ҚР СТ В, ұйым стандарты, технологиялық процестер) болуы. Өндірістік-техникалық базаның, жабдықтың, білікті персоналдың болуы
"1 дайындық кезеңі кесу, кесу (оқшаулағыш таспа, алюминий фольга, таспа, пластикалық түтіктер), кесу/кесу (шұңқырлар, саңылаулары бар шұңқырлар, сақиналар) 2 полимерлі компоненттерді құю: цилиндр құю; корпус жасау; қақпақтар (жоғарғы және төменгі құрылымдық саңылаулары бар, ойықтары, құлып элементтері бар), қақпақтарды қалыптау; 2.3 төменгі тығындар, тығындар, көлік тығындары; 3. Бұйым корпусының бөліктерін үйкеліспен дәнекерлеу. 4. Пиротехникалық элемент дайындау : пиротехникалық құрамдардың компоненттерін дайындау, пиротехникалық элементті қалыптау пиротехникалық элементтерді престеу. . 5. Жеңге орналастырылған лақтыру зарядын дайындау 6. Өнімді құрастыру:құрылымдық тораптарды құрастыру (баяулауы бар сақтандырғыштарды орнату, герметизациялау, гильзаның корпусын пиротехникалық құраммен толтыру 7. Бақылау сынақтарын жүргізу. 8. Таңбалау, орау, тасымалдау және сақтау.
9
1. Сатып алу. 2. Полимерлі элементтерді құю. 3. Жауапты механизмдер үшін компоненттер жасау. 4. Полимерлі элементтерді құю. 5. Пиротехникалық элементтерді дайындау. 6. Өнімді құрастыру. 7. Бақылау сынақтарын жүргізу.
7
ӨҚМ
59
Қорғаныс өнеркәсібі
9306309000
бомбалар, гранаталар, торпедалар, миналар, зымырандар және жауынгерлік іс-қимылдарды жүргізуге арналған ұқсас құралдар, олардың бөліктері; патрондар, өзге де оқ-дәрілер, снарядтар және олардың бөлшектері, патрондарға арналған атыс пен шаңды қоса алғанда; басқалар
Жарық-дыбыс гранатасы (қол-Жарық-дыбыс гранатасы), Жарық-дыбыс гранатасы (алюминий корпуста), арнайы жарық-дыбыс гранатасы (қуаты ұлғайтылған), көп-импульсті Жарық-дыбыс гранатасы, жеті импульсті қол-Жарық-дыбыс гранатасы, тітіркендіргіш әсер ететін затпен жабдықталған жарық-дыбыс гранатасы, аралас әсер ететін жарық-дыбыс гранатасы
Рұқсат беру құжаттарының (Қызмет түріне лицензияның) және нормативтік-техникалық құжаттардың (ҚР СТ В, ұйым стандарты, технологиялық процестер) болуы. Өндірістік-техникалық базаның, жабдықтың, білікті персоналдың болуы
1. Дайындық кезеңі: кесу, (шұңқырлар, саңылаулары бар шұңқырлар, сақиналар) 2.Полимерлі жинақтық элементтерді құю құю: цилиндр құю; корпус жасау; қақпақтар , қақпақтарды қалыптау; пластикалық құбырлар, ішкі цилиндрлер, шыныаяқтар). 3. Сақтандырғыштар жасау. 4. Пиротехникалық элемент дайындау 5. Сақтандырғыштарды орнату,монтаждау. 6. Өнімді құрастыру:(тұтандырғыш капсюльді орнату, герметизациялау, лақтыратын затпен жабдықтау); корпусты пиротехникалық құраммен толтыру , негізгі зарядты жапсыру, тұтандырғыш және тұтандырғыш тораптардың құрылымдық элементтерін Тығыздау. 7. Бақылау сынақтарын жүргізу. 8. Таңбалау, орау, тасымалдау және сақтау.
8
1. Дайындау 2. Жауапты механизмдер үшін жиынтықтаушы элементтерді дайындау. 3. Полимерлі элементтерді құю. 4. Пиротехникалық элементтерді дайындау 5. Сақтандырғыштарды орнату-бейне түсірусіз. 6. Өнімді құрастыру 7. Бақылау сынақтарын жүргізу.
8
ӨҚМ
60
Қорғаныс өнеркәсібі

1. Заготовительная.
2. Изготовление запалов.
3. Изготовление замедлительного и воспламенительного узлов.
4. Литье полимерных элементов.
5. Изготовление пиротехнических элементов.
6. Сборка изделия.
6
МПС
58
Оборонная промышленность
9306909000
Бомбы, гранаты, торпеды, мины, ракеты и аналогичные средства для ведения боевых действий, их части; патроны, прочие боеприпасы, снаряды и их части, включая дробь и пыжи для патронов; прочие
Выстрел 40×46мм для гранатометов (светошумовой, светозвуковой), Выстрел 40×46мм для гранатометов (газовый, с газовой гранатой), Выстрел гранатомета 40×46 мм (светозвуковой, дымовой, газовый), Выстрел 40мм / 38мм для гранатометов (светошумовой, светозвуковой), Выстрел 40мм / 38мм для гранатометов (газовый, с газовой гранатой), Граната 40×46 к ручному гранатомету (дымовая, газовая, светозвуковая), Выстрел ВОГ к гранатомету ГП-25, 43-мм выстрел к гранатомету
Наличие разрешительных документов (лицензии на вид деятельности) и нормативно-технических документов (СТ РК В, Стандарт организации, технологические процессы). Наличие производственно-технической базы, оборудования, квалифицированного персонала
1 Подготовительный этап: нарезка (изоляционная лента, алюминиевая фольга, скотч, пластиковые трубочки); высечка/вырубка (пыжи, пыжи с отверстием прокладки, кольца).
2 Литье полимерных комплектующих элементов:
цилиндры; корпуса; донные заглушки, пробки, транспортные пробки; развальцовка.
3. Сварка трением частей корпуса изделия.
4. Изготовление пиротехнического элемента:
подготовка компонентов пиротехнических составов;
приготовление составов; прессование пиротехнических элементов;
формование.
5. Подготовка метательного заряда.
6. Сборка изделия: сборка конструкционных узлов;
заполнение корпуса гильзы пиротехническим составом; вклейка основного заряда; герметизация; окрашивание.
7. Проведение контрольных испытаний.
8. Маркировка, упаковка, транспортировка и складирование.
8
1. Заготовительная.
2. Литье полимерных элементов. 3. Изготовление комплектующих элементов для ответственных механизмов.
4. Литье полимерных элементов.
5. Изготовление пиротехнических элементов.
6. Сборка изделия.
7. Проведение контрольных испытаний.
7
МПС
59
Оборонная промышленность
9306309000
Бомбы, гранаты, торпеды, мины, ракеты и аналогичные средства для ведения боевых действий, их части; патроны, прочие боеприпасы, снаряды и их части, включая дробь и пыжи для патронов; прочие
Светозвуковая граната (граната ручная светозвуковая), Граната светозвуковая (в алюминиевом корпусе), Граната светозвуковая специальная (увеличенной мощности), Граната светозвуковая многоимпульсная, Светозвуковая граната ручная семиимпульсная, Граната светозвуковая снаряженная веществом раздражающего действия, Граната светозвуковая комбинированного действия
Наличие разрешительных документов (лицензии на вид деятельности) и нормативно-технических документов (СТ РК В, Стандарт организации, технологические процессы). Наличие производственно-технической базы, оборудования, квалифицированного персонала
1 Подготовительный этап:
нарезка; высечка/вырубка (пыжи, пыжи, прокладки, кольца)
2 Литье полимерных комплектующих элементов:
цилиндров; корпусов; крышек; заглушек, пробок, развальцовка (пластиковые трубы, цилиндры, стаканчики).
3. Изготовление запалов
4. Изготовление пиротехнического элемента
5. Монтаж запалов
6. Сборка изделия: установка капсюля – воспламенителя, герметизация, снаряжение метательным веществом;
заполнение корпуса пиротехническим составом, вклейка основного заряда, установка воспламенительного и запального узлов, герметизация.
7. Проведение контрольных испытаний.
8. Маркировка, упаковка, транспортировка и складирование.
8
1. Заготовительная
2. Изготовление комплектующих элементов ответственных механизмов.
3. Литье полимерных элементов.
4. Изготовление пиротехнических элементов.
5. Монтаж запалов. 6. Сборка изделия.
7. Проведение контрольных испытаний.
7
МПС
60
Оборонная промышленность

3604900000
отшашулар, сигналдық зымырандар, жаңбыр зымырандары, тұманға қарсы сигналдар және өзге де пиротехникалық бұйымдар - басқалар "
Газ гранатасы, қол газ гранатасы (алюминий корпуста), тітіркендіргіш әсер ететін затпен жабдықталған газ гранатасы, тітіркендіргіш әсер ететін затпен жабдықталған газ-түтін гранатасы, арнайы (темекі шегетін, лезде әрекет ететін) газ гранатасы, Көзден жас ағызатын қол гранатасы, қол аэрозоль гранатасы, тітіркендіргіш әсер ететін қол гранатасы, тітіркендіргіш және жарық-дыбыстық (аралас)қол гранатасы әрекеттер
Рұқсат беру құжаттарының (Қызмет түріне лицензияның) және нормативтік-техникалық құжаттардың (ҚР СТ В, ұйым стандарты, технологиялық процестер) болуы. Өндірістік-техникалық базаның, жабдықтың, білікті персоналдың болуы
1 дайындық кезеңі кесу, кесу (оқшаулағыш таспа, алюминий фольга, таспа, пластикалық түтіктер). 1.2 кесу/кесу (шұңқырлар, саңылаулары бар шұңқырлар, сақиналар) 2 полимерлі компоненттерді құю: цилиндр құю; корпус жасау; қақпақтар , пластикалық құбырлар, ішкі цилиндрлер, шыныаяқтар). 3. Сақтандырғыштар жасау жауапты механизмдер үшін компоненттерді дайындау, дайындау және тексеру: негіз, барабаншы, серіппе, Шплинт, сақина, гайка және шайба. 4. Пиротехникалық элемент дайындау 5. Сақтандырғыштарды орнату 5 6. Өнімді құрастыру (тұтандырғыш капсюльді орнату, герметизациялау, лақтыратын затпен жабдықтау); корпусты пиротехникалық құраммен толтыру , төсеу, негізгі зарядты жапсыру.тұтандырғыш және тұтандырғыш тораптардың құрылымдық элементтерін орнату. 7. Бақылау сынақтарын жүргізу. 8. Таңбалау, орау, тасымалдау және сақтау. "
8

3604900000
Фейерверки, ракеты сигнальные, дождевые ракеты, сигналы противотуманные и изделия пиротехнические прочие;
прочие
Газовая граната, Граната ручная газовая (в алюминиевом корпусе), Газовая граната снаряженная веществом раздражающего действия, Граната газо-дымовая снаряженная веществом раздражающего действия, Граната газовая специальная (курящегося типа, мгновенного действия), Граната ручная слезоточивая, Ручная аэрозольная граната, Ручная граната раздражающего действия, Ручная граната раздражающего и светозвукового (комбинированного) действия
Наличие разрешительных документов (лицензии на вид деятельности) и нормативно-технических документов (СТ РК В, Стандарт организации, технологические процессы). Наличие производственно-технической базы, оборудования, квалифицированного персонала
1 Подготовительный этап: нарезка (изоляционная лента, алюминиевая фольга, скотч, пластиковые трубочки); высечка/вырубка (пыжи, пыжи с отверстием прокладки, кольца).
2 Литье полимерных комплектующих элементов:
цилиндров; корпусов; крышек; заглушек, транспортных пробок; развальцовка (трубы, цилиндры, стаканчики).
3. Изготовление запалов и комплектующих элементов для ответственных механизмов: цоколя, ударника, пружины, шплинты, кольца, гайки и шайбы.
4. Изготовление пиротехнического элемента.
5. Монтаж запалов.
6. Сборка изделия: установка капсюля – воспламенителя, герметизация, снаряжение метательным веществом;
заполнение корпуса пиротехническим составом, вклейка основного заряда, установка воспламенительного и запального узлов.
7. Проведение контрольных испытаний.
8. Маркировка, упаковка, транспортировка и складирование.
8

1. Дайындау . 2. жиынтықтаушы элементтерді дайындау, Сақтандырғыштарды дайындау . 3. Полимерлі элементтерді құю. 4. Пиротехникалық элементтерді дайындау. 5. Сақтандырғыштарды орнату 6. Өнімді құрастыру 7. Бақылау сынақтарын жүргізу.
8
ӨҚМ
61
Қорғаныс өнеркәсібі
9306309000
бомбалар, гранаталар, торпедалар, миналар, зымырандар және жауынгерлік іс-қимылдарды жүргізуге арналған ұқсас құралдар, олардың бөліктері; патрондар, өзге де оқ-дәрілер, снарядтар және олардың бөлшектері, патрондарға арналған атыс пен шаңды қоса алғанда; - басқалар
Алюминий корпусындағы өлімге әкелмейтін әсер ететін Граната, резеңке корпустағы травматикалық әсер ететін Граната, резеңке травматикалық элементтері бар жарық-дыбысты Граната, тітіркендіргіш әсер ететін затпен жабдықталған жарық-шу әсер ететін Граната
Рұқсат беру құжаттарының (Қызмет түріне лицензияның) және нормативтік-техникалық құжаттардың (ҚР СТ В, ұйым стандарты, технологиялық процестер) болуы. Өндірістік-техникалық базаның, жабдықтың, білікті персоналдың болуы
1.Дайындық кезеңі дайындау (картонды тарату) , кесу, (картон цилиндрлері, өрім, оқшаулағыш таспа, алюминий фольга, таспа, пластикалық түтіктер. кесу (картоннан жасалған қылшықтар, пластикалық қылшықтар, саңылаулары бар қылшықтар, тығыздағыштар, сақиналар) 2.Полимерлі компоненттерді құю: цилиндр құю; корпус жасау; қақпақтар, қақпақтарды қалыптау; 3. Корпустарын жасау. 4. Сақтандырғыштар жасау жауапты механизмдер үшін құрамдас элементтерді дайындау, дайындау және тексеру: негіз, барабаншы, серіппе, түйреуіштер, сақиналар, гайкалар және шайбалар. 5. Пиротехникалық элемент дайындау 6. Сақтандырғыштарды орнату,капсула втулкасын орнату. 7. Өнімді құрастыру ,құрылымдық тораптарды құрастыру (тұтандырғыш капсюльді орнату, герметизациялау, лақтыратын затпен жабдықтау); негізгі зарядты жапсыру., тұтандырғыш және тұтандырғыш тораптардың құрылымдық элементтерін орнату, соңғы құрастыру. 8. Бақылау сынақтарын жүргізу. 9. Таңбалау, орау, тасымалдау және сақтау. "
9

1. Заготовительная.
2. Изготовление комплектующих элементов и запалов. 3 Литье полимерных элементов. 4 Изготовление пиротехнических элементов.
5 Монтаж запалов. 6 Сборка изделия.
7. Проведение контрольных испытаний.
7
МПС
61
Оборонная промышленность
9306309000
Бомбы, гранаты, торпеды, мины, ракеты и аналогичные средства для ведения боевых действий, их части; патроны, прочие боеприпасы, снаряды и их части, включая дробь и пыжи для патронов; прочие
Граната нелетального действия в алюминиевом корпусе, Граната травматического действия в резиновом корпусе, Граната светозвуковая с резиновыми травматическими элементами, Граната светошумовая снаряженная веществом раздражающего действия
Наличие разрешительных документов (лицензии на вид деятельности) и нормативно-технических документов (СТ РК В, Стандарт организации, технологические процессы). Наличие производственно-технической базы, оборудования, квалифицированного персонала
1 Подготовительный этап: роспуск картона; нарезка (картонные цилиндры, тесьма, изоляционная лента, алюминиевая фольга, скотч, пластиковые трубочки), вырубка (картонные пыжи, пластиковые пыжи, пыжи с отверстием, прокладки, кольца).
2 Литье полимерных комплектующих элементов:
цилиндров; корпусов; крышек и их формование крышек;
изготовление прокладок, развальцовка.
3. Изготовление корпусов.
4. Изготовление запалов и комплектующих элементов для ответственных механизмов: цоколя, ударника, пружины, шплинты, кольца, гайки и шайбы.
5. Изготовление пиротехнического элемента.
6. Монтаж запалов и установка капсюльной втулки.
7. Сборка изделия: установка капсюля – воспламенителя, герметизация, снаряжение метательным веществом;
заполнение корпуса пиротехническим составом, вклейка основного заряда; установка элементов воспламенительного и запального узлов; окончательная сборка.
8. Проведение контрольных испытаний.
9. Маркировка, упаковка, транспортировка и складирование.
9

1. Дайындау . 2. Жауапты механизмдер үшін жиынтықтаушы элементтерді дайындау: 3. Сақтандырғыштарды дайындау 4. Полимерлі элементтерді құю.. 5. Пиротехникалық элементтерді дайындау 6. Өнімді құрастыру . 7. Бақылау сынақтарын жүргізу.
8
ӨҚМ
62
Қорғаныс өнеркәсібі
8710000000
Танктер және басқа да сауытты өздігінен жүретін жауынгерлік көлік құралдары, қару-жарағы бар немесе жоқ және олардың бөліктері
"Арлан" 4х4 дөңгелек формулалы брондалған дөңгелекті машина
Сауытты дөңгелекті техниканы өндіру кезінде өндіруші келесі шарттардың орындалуын қамтамасыз етеді:

1. Заготовительная.
2. Изготовление комплектующих элементов для ответственных механизмов.
3. Изготовление запалов и монтаж. 4. Литье полимерных элементов.
5. Изготовление пиротехнических элементов. 6. Сборка изделия.
7. Проведение контрольных испытаний.
7
МПС
62
Оборонная промышленность
8710000000
Танки и прочие боевые самоходные бронированные транспортные средства, с вооружением или без вооружения, и их части
Бронированная колесная машина с колесной формулой 4х4 "Арлан"
При производстве бронированной колесной техники производитель обеспечивает выполнение следующих условий:

1) осы өндірушіде оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жиынтықтаушы бұйымдарын, аспаптарын, сондай-ақ оларды өндіруге арналған арнайы материалдар мен жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және сату, соның ішінде монтаждау, баптау, жаңғырту, орнату, пайдалану, сақтау, жөндеу және сервистік қызмет көрсету қызметін жүзеге асыруға арналған лицензияның болуы;
2) осы өндірушінің меншігінде тиісті инфрақұрылымның болуы (соның ішінде жинақтау операцияларын жүзеге асыруға арналған көтергіш механизмдері бар өндірістік ғимаратты, броньды және қара металды кесуге, майыстыруға, механикалық өңдеуге арналған технологиялық жабдықты, сауытты дөңгелекті машиналардың корпустарын және олардың жиынтықтауыштарын дәнекерлеуге арналған технологиялық жабдықты, сауытты дөңгелекті машиналардың корпустарын және олардың жиынтықтауыштарын бытырамен өңдеу және сырлау жабдығын, аттестатталған сынақ инфрақұрылымын, сауытты дөңгелекті машиналарды әзірлеуге арналған лицензияланған бағдарламалық қамтамасыз етуді (провайдермен жасалған шарт талаптарына сәйкес) қамтиды, бірақ онымен шектелмейді);
3) тораптарды, агрегаттарды және компоненттерді оқшаулау:
– шанақты дайындау (сауытты капсуланы дәнекерлеу), шанақ элементтерін және металдан жасалған бұйымдарды дайындау
– сыртқы қаптаманың жиынтықтауыштарын (қанаттар, люктер, капот, бамперлер, есіктер) дайындау
– кабельдік жгуттарды өндіру
– аспаптар панельдерін өндіру
– пневматикалық және гидравликалық компоненттерді, пневможелінің металл түтіктерін және тежегіш жүйесінің шлангілерін, суппорттар мен цилиндрлерді бекіту кронштейндерін өндіру
– тіршілікті қамтамасыз ету жүйесін (РХБ жүйесі, жылыту, желдету, ауа баптау) өндіру
– тығыздағыштарды, жылу және шу оқшаулауын өндіру
– кронштейндерді, тұтқаларды, қару-жараққа, арнайы жабдықтарға арналған ішкі ұстағыштарды, орындық кронштейндерін, еденді және қолжетімділік люктерін дайындау
– турельді қондырғыны (механикалық мұнара) дайындау
– радиостанциялар мен басқа да арнайы жабдықтарға арналған бекітпелерді дайындау
– сыртқы қосымша жабдықтарды (бекіту жәшіктері, кронштейндер, аспап ұстағыштар, канистрлер, ҚЗИ, қосалқы дөңгелек, қосымша аккумулятор орнатуға арналған жәшік, ҚЗИ жәшігі, қанаттар, артқы шамдар, алдыңғы биндер, бампер, капот, есіктер, руль бағанасының бекітпесі, амортизатор бекітпесі, оқ-дәрі салғыштар, жеке қару бекітпесі, аяқ тіреуіші, есік механизмдері, люк, үлестіргіш қорап бекітпесі, пневматика мен түтіктердің бекітпесі, аспап-сайман жәшігі, радиостанция бекітпесі) дайындау
– мемлекеттік тілдердегі визуалды индикация және таңбалау элементтерін дайындау
– генераторды бекіту кронштейндерін/ кеңейту багының корпусын / қозғалтқыш рамасын / жылудан қорғайтын экранды дайындау
– сырлау жұмыстары, соның ішінде бытырамен/құммен өңдеу және бұйымдарға: сауытты капсулаға, есіктерге, люктерге, капотқа, бамперге, аспалы жәшіктерге, интерьер элементтерін бекіту кронштейндеріне, күштік блокты және капот астындағы кеңістікті орнату кронштейндері мен рамаларына, ауа өткізгіштерге, кабель өткізгіштерге және т.б. лак-бояу материалдарын жағу.
Бұйымды жобалау және өндірісті конструкторлық сүйемелдеу, соның ішінде:

1)наличие у данного производителя лицензии на осуществление деятельности по разработке, производству, ремонту, приобретению и реализации боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание;
2) наличие у данного производителя в собственности соответствующей инфраструктуры (включая, но не ограничиваясь производственное здание с подъемными механизмами для осуществления сборочных операций, технологического оборудования для резки, гибки, механической обработки брони и черного металла, технологического оборудования для сварки корпусов бронированных колесных машин и их комплектующих, дробеструйной обработки и покраски корпусов бронированных колесных машин и их комплектующих, аттестованной испытательной инфраструктуры, лицензированное программное обеспечение для разработки бронированных колесных машин (в соответствии с условиями договора с провайдером )
3) локализация узлов, агрегатов и компонентов:
– изготовление кузова (сварка бронекапсулы), изготовление элементов кузова и изделии из металла
– изготовление комплектующих наружной облицовки (крылья, люки, капот, бамперы, двери),
– производство кабельных жгутов
- производство приборных панелей
– производство пневматических и гидравлических компонентов, металлических трубок пневмолинии и шланги тормозной системы, кронштейнов крепления суппортов и цилиндров
– производство системы жизнеобеспечения (РХБ система, отопление, вентиляция, кондиционирование),
– производство уплотнений, тепло- и шумоизоляции
– изготовление кронштейнов, ручек, внутренних держателей для вооружения, спецоборудования, кронштейны сидений, пол и лючки доступа
– изготовление турельной установки (механическая башня)
– изготовление креплений под радиостанции и другое спецоборудование
– изготовление наружного вспомогательного оборудования (ящики крепления кронштейны, держатели инструмента, канистр, ЗИП, запаски, ящик для установки доп Акб, Зип ящик, крылья, задние фонари, передние бины, бампер, капот, двери, крепление рулевой колонки, крепление амортизатора, боеукладки, кр личного оружия, опора для ног, механизмы дверей, люк, крепление раздатки, крепление пневматики и трубки, шансовый ящик, крепление радиостанции
– изготовление элементов визуальной индикации и маркировки на государственных языках
– изготовление кронштейнов крепления генератора/ корпус расширительного бака/рама двигателя/теплозащитный экран
– покрасочные работы, включая дробеструйную/пескоструйную подготовку и нанесение ЛКМ на изделия: бронекапсула, двери, люки, капот, бампер, навесные ящики, кронштейнов крепления элементов интерьера, кронштейны и рамы установки силового блока и подкапотного пространства, воздуховоды, кабелеводы и пр.
Проектирование и конструкторское сопровождение производства изделия, включая

1. сауытты капсуланың, ішкі элементтердің және сыртқы қаптама элементтерінің беріктік есептеулерін орындау
2. сауытты капсула бөлшектерінің, ішкі элементтердің және сыртқы қаптама элементтерінің сызбаларын әзірлеу
3. конструкторлық құжаттаманың толық жиынтығын, соның ішінде егжей-тегжейлі иерархиялық спецификациялары (EBOM) бар жинақтау бірліктерінің сызбаларын әзірлеу және шығару
4. сауытты капсула бөлшектерін, ішкі элементтерді және сыртқы қаптама элементтерін кесуге арналған пішімдеу құжаттамасын (жазбаларын) инженерлік дайындау
5. сауытты капсула тораптары мен бөлшектерінің, ішкі элементтердің және сыртқы қаптама элементтерінің үш өлшемді математикалық модельдеуі
6. сауытты капсуланы, ішкі элементтерді және сыртқы қаптама элементтерін өндіруге қажетті жұмыс сызбалары мен спецификациялардың толық жиынтығын әзірлей отырып, технологиялық жарақтар мен бақылау-өлшеу шаблондарын жобалау және дайындау
7. дәлдік параметрлеріне (рұқсаттар, кедір-бұдырлық), базалау әдістеріне, қорғаныс жабындарының сипаттамаларына және жауапты қосылыстардың тарту моменттеріне қатаң регламенттер белгілейтін кешенді техникалық шарттарды әзірлеу және өзектендіру
8. сауытты дөңгелекті машинаны басқару кешендерін жобалау және жүйелік интеграциялау
9. электротехникалық компоненттердің подетальды сызбаларын, трассировка схемаларын және спецификацияларын әзірлеуді қоса алғанда, күрделі торапты кабельдік жүйелер мен жгуттық жиынтықтарды жобалау
10. кабельдік желілердің кеңістіктік трассировкасын үш өлшемді математикалық модельдеу (3D-routing)
• Бұйымды өндіруді технологиялық сүйемелдеу, соның ішінде:
11. технологиялық нұсқаулықтарды әзірлеу
12. уақыт нормаларын және материалдар шығынын есептеу
13. конструкцияның технологиялылығына талдау жүргізу (техникалық бақылау)
14. материалдар мен құрал-саймандарға қажеттілікті анықтау, пайдалану құжаттамасын әзірлеу
15. сырлау және дәнекерлеу процестеріне техникалық шарттар жасау
16. бұйымның өндірістік спецификациясын дайындау
Металл өңдеу технологиялық процестері, соның ішінде:
17. бөлшектерді гидроабразивті ағын әдісімен контурлы кесу
18. плазмалық доғаны пайдалана отырып бөлшектерді кесу
19. лазерлік сәулені қолдану арқылы бөлшектерді прецизиялық термиялық кесу
20. кескіш құралды пайдалана отырып, бөлшектердің дайындамаларын механикаландырылған бөлу
21. айналмалы бөлшектерді токарлық жабдықта механикалық өңдеу
22. бөлшектердің тегіс және фасонды беттерін өңдеу
23. табақ металды берілген радиус бойынша майыстыру әдісімен деформациялау
24. бөлшектердің дайындамаларында тесіктер жасау және ирек ойма қалыптастыру

1. выполнение прочностных расчетов бронекапсулы, внутренних элементов и элементов наружной облицовки
2. разработку чертежей деталей бронекапсулы, внутренних элементов и элементов наружной облицовки
3. разработку и выпуск полного комплекта конструкторской документации, в том числе чертежей сборочных единиц с детальными иерархическими спецификациями (EBOM)
4. инженерную подготовку раскройной документации (разверток) для резки деталей бронекапсулы, внутренних элементов и элементов наружной облицовки
5. трехмерное математическое моделирование узлов и деталей бронекапсулы, внутренних элементов и элементов наружной облицовки
6. проектирование и изготовление технологической оснастки и контрольно-измерительных шаблонов с разработкой полного комплекта рабочих чертежей и спецификаций, необходимых для производства бронекапсулы, внутренних элементов и элементов наружной облицовки
7.разработку и актуализацию комплексных технических условий, устанавливающих жесткие регламенты к параметрам точности (допуски, шероховатость), методам базирования, характеристикам защитных покрытий и моментам затяжки ответственных соединений
8. проектирование и системная интеграция комплексов управления бронированной колесной машиной
9. проектирование сложноузловых кабельных систем и жгутовых сборок, включая разработку подетальных чертежей, схем трассировки и спецификаций электротехнических компонентов
10. трехмерное математическое моделирование пространственной трассировки кабельных сетей (3D-routing)
Технологическое сопровождение производства изделия, включая
11. разработку технологических инструкций
12. расчет норм времени и расхода материалов
13. проведение анализа технологичности конструкции (технический контроль)
14. определение потребности в материалах и инструментах, разработку эксплуатационной документации
15. составление технических условий на процессы покраски и сварки
16. подготовка производственной спецификации изделия
Металлообрабатывающие технологические процессы, включая
17. контурную резку деталей методом гидроабразивной струи
18. резку деталей с использованием плазменной дуги
19. прецизионная термическая резку деталей с применением лазерного излучения
20. механизированное разделение заготовок деталей с использованием режущего инструмента
21. механическая обработка вращающихся деталей на токарном оборудовании
22. обработка плоских и фасонных поверхностей деталей
23. деформирование листового металла методом гибки по заданному радиусу
24. выполнение отверстий и формирование резьбы в заготовках деталей

25. құбыр бұйымдарын мамандандырылған жабдықта майыстыру әдісімен пішіндеу
26. құбыр бұйымдарына зигтеу әдісімен науалар мен ойықтар салу
27. фаска кескіштерді қолдану арқылы бөлшектердің жиектерінде фаскалар қалыптастыру
28. табақ металды вальцтеу әдісімен цилиндрлік пішінге келтіру
• Дәнекерлеу технологиялық процестері, соның ішінде:
29. бөлшектерді автоматты режимде лазер сәулесімен қосу
30. балқымайтын электродты пайдалана отырып, қорғаныш газдар ортасында қолмен доғалық дәнекерлеу
31. инертті немесе белсенді газ ортасында балқитын электродты пайдалана отырып жартылай автоматты дәнекерлеу
32. сауытты капсуланың, ішкі элементтердің және сыртқы қаптама элементтерінің дәнекерленген жіктерін бақылау:
- визуалды бақылау,
- енетін заттар (капиллярлық),
- магнитті-ұнтақты бақылау,
- корпус негізін стапельге орнату геометриясын бақылау;
• Сырлау технологиялық процестері, соның ішінде:
33. коррозияға қарсы грунт және лак-бояу жабынын жағу
34. бетті қысыммен бытырамен әсер ету әдісімен тазалау және дайындау
35. кейіннен термиялық полимерлеу арқылы ұнтақты полимерлі жабындарды жағу
36. бытырамен өңдеу бетінің өңдеу дәрежесін тексеру
37. лак-бояу жабынының қалыңдығын тексеру
38. лак-бояу жабынының адгезиясын сынау
39. вискозиметрді пайдалана отырып, лак-бояу материалдарының тұтқырлығын өлшеу
• Электр жүйелерінің өндірістік процесі келесі кезеңдерден тұрады:
40. Жиынтықтауыштарды кіріс бақылауы
41. Электрлік жгуттарды және кабельдік жиынтықтарды өндіру
42. Басқару панельдерін өндіру
43. Сымдарды кесу және өру
44. Экрандау
45. Оқшаулау
46. Опрессовкалау
47. Қосылыстарды дәнекерлеу (пайка)
48. Құю (заливка)
49. Коннекторларды құрастыру
50. Тестілеу
• Жинақтау операциялары, соның ішінде:
51. аспаны, дөңгелектерді, қанаттарды алдын ала жинақтау және орнату
52. ішкі және капот астындағы оқшаулауды жапсыру
53. шлангілер мен электр кабельдерін тарту
54. үлестіргіш қорапты орнату
55. пневматикалық жүйені орнату
56. есіктерді орнату
57. ауа баптау, жылыту жүйелерін орнату
58. орындықтарды орнату
59. шыныларды орнату
60. едендерді орнату
61. пайдаланылған газдарды шығару жүйесін орнату
62. люктерді, сыртқы элементтерді орнату
63. отын жүйесін орнату
64. рульдік жүйені орнату
65. камераларды орнату
66. басқару панелін орнату
67. күштік блокты құрастыру (қозғалтқыш жиынтықта + АБҚ)
68. күштік блокты орнату
69. бамперлерді, капотты орнату
70. жауынгерлік модульді орнату (конструкцияда бар болса)
71. механикалық турельді орнату (конструкцияда бар болса)
72. радиостанцияларды орнату (конструкцияда бар болса)
73. мамандандырылған жабдықтарды орнату (конструкцияда бар болса)
• Сауытты дөңгелекті машиналарды және олардың жекелеген жүйелерін сынау, соның ішінде:

25. формообразование трубных изделий методом гибки на специализированном оборудовании
26. нанесение желобов и канавок на трубные изделия методом зиговки
27. формирование фасок на кромках деталей с применением фаскорезов
28. придание цилиндрической формы листовому металлу методом вальцовки
Сварочные технологические процессы, включая
29. соединение деталей лазерным лучом в автоматическом режиме
30. ручная дуговая сварка в среде защитных газов с использованием неплавящегося электрода
31. полуавтоматическая сварка с использованием плавящегося электрода в среде инертного или активного газа
32. контроль сварных швов бронекапсулы, внутренних элементов и элементов наружной облицовки:
- визуальный контроль,
- проникающие вещества,
- магнитно-порошковый контроль,
- контроль геометрии установки основания корпуса на стапель; Покрасочные технологические процессы, включая
33. нанесение антикоррозионного грунта и лакокрасочного покрытия
34. очистка и подготовка поверхности методом воздействия дроби под давлением
35. нанесени порошковых полимерных покрытий с последующей термической полимеризацией
36. проверка степени обработки поверхности дробеструйной обработки
37. проверка толщины лакокрасочного покрытия
38. испытание адгезии лакокрасочного покрытия
39. измерение вязкости лакокрасочных материалов с использованием вискозиметра
Производственный процесс электрических систем состоит из следующих этапов
40. Входной контроль комплектующих
41. Производство электрических жгутов и кабельных сборок
42. Производство панелей управления
43. Резка проводов и плетение
44. Экранирование
45. Изолирование
46. Опрессовка
47. Пайка соединений
48. Заливка
49. Сборка коннекторов
50. Тестирование
Сборочные операции, включая
51. пред сборку и установку подвески, колес, крыльев
52. наклейка внутренней и подкапотной изоляции
53. прокладка шлангов и электрических кабелей
54. установка раздаточной коробки
55. установка пневматической системы
56. установка дверей
57. установка систем кондиционирования, отопления
58. установка сидений
59. установка стекол
60. установка полов
61. установка выхлопной системы
62. установка люков, внешних элементов
63. установка топливной системы
64. установка рулевой системы
65. установка камер
66. установка панели управления
67. сборка силового блока (двигатель в сборе+ АКПП)
68. установка силового блока
69. установка бамперов, капота
70. установка боевого модуля (при наличии в конструкции)
71. установка механической турели (при наличии в конструкции)
72. установка радиостанций (при наличии в конструкции)
73. установка специализированного оборудования (при наличии в конструкции).
Испытания бронированных колесных машин и их отдельных систем, включая

74. капсуланың герметизациясын тексеру
75. бағдарламалық қамтамасыз ету арқылы іштен жану қозғалтқышының (ІЖҚ) параметрлерін бағдарламалау
76. бағдарламалық қамтамасыз ету арқылы ABS жүйесін, АБҚ, ІЖҚ диагностикалау және тестілеу
77. тежегіш жүйесін стендте сынау
78. стендті (аспапты) пайдалана отырып, дөңгелектерді орнату бұрыштарын өлшеу және реттеу
79. аспапты пайдалана отырып, фаралар жарығының параметрлерін өлшеу
80. ирек оймалы қосылыстардың тарту моментін динамометрлік кілтпен тексеру
81. жиынтықтауыштарды герметикалыққа сынау
82. электрлік жиынтықтауыштардың жұмысқа қабілеттілігін тексеру
83. аккумуляторлық батареяның (АКБ) күйін диагностикалау
84. сынақ полигонында сауытты дөңгелекті машинаның (СДМ) техникалық сипаттамаларын тексеру
85. пневматикалық жүйені герметикалыққа сынау
86. қозғалтқыш пен АБҚ сынау
87. жол сынақтары
88. рульдік жүйені тексеру
89. жүкшығырды (лебедка), сүйреу мүмкіндігін және жүкшығырмен өздігінен шығуды тексеру
90. жаңбырлату камерасында герметикалыққа тексеру
91. HVAC (тіршілікті қамтамасыз ету) жүйесінің жұмыс істеуін тексеру.
91
Бұйымды жобалау және конструкторлық сүйемелдеу, соның ішінде:
1. сауытты капсуланың, ішкі элементтердің және сыртқы қаптама элементтерінің беріктік есептеулерін орындау
2. сауытты капсула бөлшектерінің, ішкі элементтердің және сыртқы қаптама элементтерінің сызбаларын әзірлеу
3. конструкторлық құжаттаманың толық жиынтығын, соның ішінде егжей-тегжейлі иерархиялық спецификациялары (EBOM) бар жинақтау бірліктерінің сызбаларын әзірлеу және шығару
4. сауытты капсула бөлшектерін, ішкі элементтерді және сыртқы қаптама элементтерін кесуге арналған пішімдеу құжаттамасын (жазбаларын) инженерлік дайындау
5. сауытты капсула тораптары мен бөлшектерінің, ішкі элементтердің және сыртқы қаптама элементтерінің үш өлшемді математикалық модельдеуі
6. сауытты капсуланы, ішкі элементтерді және сыртқы қаптама элементтерін өндіруге қажетті жұмыс сызбалары мен спецификациялардың толық жиынтығын әзірлей отырып, технологиялық жарақтар мен бақылау-өлшеу шаблондарын жобалау және дайындау
7. дәлдік параметрлеріне (рұқсаттар, кедір-бұдырлық), базалау әдістеріне, қорғаныс жабындарының сипаттамаларына және жауапты қосылыстардың тарту моменттеріне қатаң регламенттер белгілейтін кешенді техникалық шарттарды әзірлеу және өзектендіру
8. сауытты дөңгелекті машинаны басқару кешендерін жобалау және жүйелік интеграциялау
9. кабельдік желілердің кеңістіктік трассировкасын үш өлшемді математикалық модельдеу (3D-routing)
Бұйымды өндіруді технологиялық сүйемелдеу, соның ішінде:

74. проверка герметизации капсулы
75. программирование параметров ДВС посредством программного обеспечения
76. проведение диагностики и тестирования системы ABS, АКПП, ДВС посредством программного обеспечения
77. испытание тормозной системы на стенде
78. измерение и регулировка углов установки колес с использованием стенда (прибора)
79. измерение параметров света фар с использованием прибора
80. проверка момента затяжки резьбовых соединений динамометрическим ключом
81. испытание комплектующих на герметичность
82. проверка работоспособности электрических комплектующих
83. диагностика состояния АКБ
84. проверка технических характеристик БКМ на испытательном полигоне
85. испытание пневматической системы на герметичность
86. испытание двигателя и АКПП
87. дорожные испытания
88. проверка рулевой системы
89. проверка лебедки, возможность буксировки и самовытаскивания лебедкой
90. проверка на герметичность в дождевальной камере
91. проверка функционирования системы HVAC (жизнеобеспечения).
91
Проектирование и конструкторское сопровождение производства изделия, включая
1. выполнение прочностных расчетов бронекапсулы, внутренних элементов и элементов наружной облицовки
2. разработку чертежей деталей бронекапсулы, внутренних элементов и элементов наружной облицовки
3. разработку и выпуск полного комплекта конструкторской документации, в том числе чертежей сборочных единиц с детальными иерархическими спецификациями (EBOM)
4. инженерную подготовку раскройной документации (разверток) для резки деталей бронекапсулы, внутренних элементов и элементов наружной облицовки
5. трехмерное математическое моделирование узлов и деталей бронекапсулы, внутренних элементов и элементов наружной облицовки
6. проектирование и изготовление технологической оснастки и контрольно-измерительных шаблонов с разработкой полного комплекта рабочих чертежей и спецификаций, необходимых для производства бронекапсулы, внутренних элементов и элементов наружной облицовки
7.разработку и актуализацию комплексных технических условий, устанавливающих жесткие регламенты к параметрам точности (допуски, шероховатость), методам базирования, характеристикам защитных покрытий и моментам затяжки ответственных соединений
8. проектирование и системная интеграция комплексов управления бронированной колесной машиной
9. трехмерное математическое моделирование пространственной трассировки кабельных сетей (3D-routing)
Технологическое сопровождение производства изделия, включая

10. технологиялық нұсқаулықтарды әзірлеу
11. уақыт нормаларын және материалдар шығынын есептеу
12. конструкцияның технологиялылығына талдау жүргізу (техникалық бақылау)
13. сырлау және дәнекерлеу процестеріне техникалық шарттар жасау
14. бұйымның өндірістік спецификациясын дайындау
• Металл өңдеу технологиялық процестері, соның ішінде:
15. бөлшектерді гидроабразивті ағын әдісімен контурлы кесу
16. плазмалық доғаны пайдалана отырып бөлшектерді кесу
17. лазерлік сәулені қолдану арқылы бөлшектерді прецизиялық термиялық кесу
18. кескіш құралды пайдалана отырып, бөлшектердің дайындамаларын механикаландырылған бөлу
19. айналмалы бөлшектерді токарлық жабдықта механикалық өңдеу
20. бөлшектердің тегіс және фасонды беттерін өңдеу
21. табақ металды берілген радиус бойынша майыстыру әдісімен деформациялау
22. бөлшектердің дайындамаларында тесіктер жасау және ирек ойма қалыптастыру
23. фаска кескіштерді қолдану арқылы бөлшектердің жиектерінде фаскалар қалыптастыру
Дәнекерлеу технологиялық процестері, соның ішінде:
24. балқымайтын электродты пайдалана отырып, қорғаныш газдар ортасында қолмен доғалық дәнекерлеу
25. инертті немесе белсенді газ ортасында балқитын электродты пайдалана отырып жартылай автоматты дәнекерлеу
26. сауытты капсуланың, ішкі элементтердің және сыртқы қаптама элементтерінің дәнекерленген жіктерін бақылау: визуалды бақылау, енетін заттар, магнитті-ұнтақты бақылау, корпус негізін стапельге орнату геометриясын бақылау;
Сырлау технологиялық процестері, соның ішінде:
27. сауытты капсула бұйымдарына, ішкі элементтерге және сыртқы қаптама элементтеріне коррозияға қарсы грунт және лак-бояу жабынын жағу
28. сауытты капсула бұйымдарының, ішкі элементтердің және сыртқы қаптама элементтерінің бетін қысыммен бытырамен әсер ету әдісімен тазалау және дайындау
29. сауытты капсула бұйымдарының, ішкі элементтердің және сыртқы қаптама элементтерінің бетін бытырамен өңдеу дәрежесін тексеру
30. сауытты капсула бұйымдарының, ішкі элементтердің және сыртқы қаптама элементтерінің лак-бояу жабынының қалыңдығын тексеру
31. сауытты капсула бұйымдарының, ішкі элементтердің және сыртқы қаптама элементтерінің лак-бояу жабынының адгезиясын сынау
32. вискозиметрді пайдалана отырып, лак-бояу материалдарының тұтқырлығын өлшеу
Электр жүйелерінің өндірістік процесі келесі кезеңдерден тұрады:
33. Жиынтықтауыштарды кіріс бақылауы
34. Электрлік жгуттарды және кабельдік жиынтықтарды өндіру
35. Басқару панельдерін өндіру
36. Сымдарды кесу және өру
37. Экрандау
38. Оқшаулау
39. Опрессовкалау
40. Қосылыстарды дәнекерлеу (пайка)

10. разработку технологических инструкций
11. расчет норм времени и расхода материалов
12. проведение анализа технологичности конструкции (технический контроль)
13. составление технических условий на процессы покраски и сварки
14. подготовка производственной спецификации изделия
Металлообрабатывающие технологические процессы, включая
15. контурную резку деталей методом гидроабразивной струи
16. резку деталей с использованием плазменной дуги
17. прецизионная термическая резку деталей с применением лазерного излучения
18. механизированное разделение заготовок деталей с использованием режущего инструмента
19. механическая обработка вращающихся деталей на токарном оборудовании
20. обработка плоских и фасонных поверхностей деталей
21. деформирование листового металла методом гибки по заданному радиусу
22. выполнение отверстий и формирование резьбы в заготовках деталей
23. формирование фасок на кромках деталей с применением фаскорезов
Сварочные технологические процессы, включая
24. ручная дуговая сварка в среде защитных газов с использованием неплавящегося электрода
25. полуавтоматическая сварка с использованием плавящегося электрода в среде инертного или активного газа
26. контроль сварных швов бронекапсулы, внутренних элементов и элементов наружной облицовки: визуальный контроль, проникающие вещества, магнитно-порошковый контроль, контроль геометрии установки основания корпуса на стапель;
Покрасочные технологические процессы, включая
27. нанесение антикоррозионного грунта и лакокрасочного покрытия на изделия бронекапсулы, внутренних элементов и элементов наружной облицовки
28. очистка и подготовка поверхности методом воздействия дроби под давлением изделий бронекапсулы, внутренних элементов и элементов наружной облицовки
29. проверка степени обработки поверхности дробеструйной обработки изделий бронекапсулы, внутренних элементов и элементов наружной облицовки
30. проверка толщины лакокрасочного покрытия изделий бронекапсулы, внутренних элементов и элементов наружной облицовки
31. испытание адгезии лакокрасочного покрытия изделий бронекапсулы, внутренних элементов и элементов наружной облицовки
32. измерение вязкости лакокрасочных материалов с использованием вискозиметра
Производственный процесс электрических систем состоит из следующих этапов
33. Входной контроль комплектующих
34. Производство электрических жгутов и кабельных сборок
35. Производство панелей управления
36. Резка проводов и плетение
37. Экранирование
38. Изолирование
39. Опрессовка
40. Пайка соединений

41. Құю (заливка)
42. Коннекторларды құрастыру
43. Тестілеу
Жинақтау операциялары, соның ішінде:
44. аспаны, дөңгелектерді, қанаттарды алдын ала жинақтау және орнату,
45. ішкі және капот астындағы оқшаулауды жапсыру,
46. шлангілер мен электр кабельдерін тарту,
47. үлестіргіш қорапты орнату,
48. пневматикалық жүйені орнату,
49. есіктерді орнату,
50. ауа баптау, жылыту жүйелерін орнату,
51. орындықтарды орнату,
52. шыныларды орнату,
53. едендерді орнату,
54. пайдаланылған газдарды шығару жүйесін орнату,
55. люктерді, сыртқы элементтерді орнату,
56. отын жүйесін орнату,
57. рульдік жүйені орнату,
58. камераларды орнату,
59. басқару панелін орнату,
60. күштік блокты құрастыру (қозғалтқыш жиынтықта + АБҚ),
61. күштік блокты орнату,
62. бамперлерді, капотты орнату,
Сауытты дөңгелекті машиналарды және олардың жекелеген жүйелерін сынау, соның ішінде:
63. капсуланың герметизациясын тексеру,
64. бағдарламалық қамтамасыз ету арқылы іштен жану қозғалтқышының (ІЖҚ) параметрлерін бағдарламалау,
65. бағдарламалық қамтамасыз ету арқылы ABS жүйесін, АБҚ, ІЖҚ диагностикалау және тестілеу,
66. тежегіш жүйесін стендте сынау,
67. аспапты пайдалана отырып, фаралар жарығының параметрлерін өлшеу,
68. ирек оймалы қосылыстардың тарту моментін динамометрлік кілтпен тексеру,
69. электрлік жиынтықтауыштардың жұмысқа қабілеттілігін тексеру,
70. сынақ полигонында сауытты дөңгелекті машинаның (СДМ) техникалық сипаттамаларын тексеру,
71. пневматикалық жүйені герметикалыққа сынау,
72. қозғалтқыш пен АБҚ сынау,
73. жол сынақтары,
74. рульдік жүйені тексеру,
75. жаңбырлату камерасында герметикалыққа тексеру,
76. HVAC (тіршілікті қамтамасыз ету) жүйесінің жұмыс істеуін тексеру.
76
ӨҚМ
63
Қорғаныс өнеркәсібі
8710000000
Танктер және басқа да сауытты өздігінен жүретін жауынгерлік көлік құралдары, қару-жарағы бар немесе жоқ және олардың бөліктері
Жауынгерлік модулі бар "Арлан" 4х4 дөңгелек формулалы брондалған дөңгелекті машина
Сауытты дөңгелекті техниканы өндіру кезінде өндіруші келесі шарттардың орындалуын қамтамасыз етеді:
1) осы өндірушіде оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жиынтықтаушы бұйымдарын, аспаптарын, сондай-ақ оларды өндіруге арналған арнайы материалдар мен жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және сату, соның ішінде монтаждау, баптау, жаңғырту, орнату, пайдалану, сақтау, жөндеу және сервистік қызмет көрсету қызметін жүзеге асыруға арналған лицензияның болуы;
2) осы өндірушінің меншігінде тиісті инфрақұрылымның болуы (соның ішінде жинақтау операцияларын жүзеге асыруға арналған көтергіш механизмдері бар өндірістік ғимаратты, броньды және қара металды кесуге, майыстыруға, механикалық өңдеуге арналған технологиялық жабдықты, сауытты дөңгелекті машиналардың корпустарын және олардың жиынтықтауыштарын дәнекерлеуге арналған технологиялық жабдықты, сауытты дөңгелекті машиналардың корпустарын және олардың жиынтықтауыштарын бытырамен өңдеу және сырлау жабдығын, аттестатталған сынақ инфрақұрылымын, сауытты дөңгелекті машиналарды әзірлеуге арналған лицензияланған бағдарламалық қамтамасыз етуді (провайдермен жасалған шарт талаптарына сәйкес) қамтиды, бірақ онымен шектелмейді);

41. Заливка
42. Сборка коннекторов
43. Тестирование
• Сборочные операции, включая
44. пред сборку и установку подвески, колес, крыльев,
45. наклейка внутренней и подкапотной изоляции,
46. прокладка шлангов и электрических кабелей,
47. установка раздаточной коробки,
48. установка пневматической системы,
49. установка дверей,
50. установка систем кондиционирования, отопления,
51. установка сидений,
52. установка стекол,
53. установка полов,
54. установка выхлопной системы,
55. установка люков, внешних элементов,
56. установка топливной системы,
57. установка рулевой системы,
58. установка камер,
59. установка панели управления,
60. сборка силового блока (двигатель в сборе+ АКПП),
61. установка силового блока,
62. установка бамперов, капота,
• Испытания бронированных колесных машин и их отдельных систем, включая
63. проверка герметизации капсулы,
64. программирование параметров ДВС посредством программного обеспечения,
65. проведение диагностики и тестирования системы ABS, АКПП, ДВС посредством программного обеспечения,
66. испытание тормозной системы на стенде,
67. измерение параметров света фар с использованием прибора,
68. проверка момента затяжки резьбовых соединений динамометрическим ключом,
69. проверка работоспособности электрических комплектующих,
70. проверка технических характеристик БКМ на испытательном полигоне,
71. испытание пневматической системы на герметичность,
72. испытание двигателя и АКПП,
73. дорожные испытания,
74. проверка рулевой системы,
75. проверка на герметичность в дождевальной камере,
76. проверка функционирования системы HVAC (жизнеобеспечения).
76
МПС
63
Оборонная промышленность
8710000000
Танки и прочие боевые самоходные бронированные транспортные средства, с вооружением или без вооружения, и их части
Бронированная колесная машина с колесной формулой 4х4 "Арлан" с боевым модулем
При производстве бронированной колесной техники производитель обеспечивает выполнение следующих условий:
1)наличие у данного производителя лицензии на осуществление деятельности по разработке, производству, ремонту, приобретению и реализации боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание;
2) наличие у данного производителя в собственности соответствующей инфраструктуры (включая, но не ограничиваясь производственное здание с подъемными механизмами для осуществления сборочных операций, технологического оборудования для резки, гибки, механической обработки брони и черного металла, технологического оборудования для сварки корпусов бронированных колесных машин и их комплектующих, дробеструйной обработки и покраски корпусов бронированных колесных машин и их комплектующих, аттестованной испытательной инфраструктуры, лицензированное программное обеспечение для разработки бронированных колесных машин (в соответствии с условиями договора с провайдером )

41. Құю (заливка)
42. Коннекторларды құрастыру
43. Тестілеу
Жинақтау операциялары, соның ішінде:
44. аспаны, дөңгелектерді, қанаттарды алдын ала жинақтау және орнату,
45. ішкі және капот астындағы оқшаулауды жапсыру,
46. шлангілер мен электр кабельдерін тарту,
47. үлестіргіш қорапты орнату,
48. пневматикалық жүйені орнату,
49. есіктерді орнату,
50. ауа баптау, жылыту жүйелерін орнату,
51. орындықтарды орнату,
52. шыныларды орнату,
53. едендерді орнату,
54. пайдаланылған газдарды шығару жүйесін орнату,
55. люктерді, сыртқы элементтерді орнату,
56. отын жүйесін орнату,
57. рульдік жүйені орнату,
58. камераларды орнату,
59. басқару панелін орнату,
60. күштік блокты құрастыру (қозғалтқыш жиынтықта + АБҚ),
61. күштік блокты орнату,
62. бамперлерді, капотты орнату,
Сауытты дөңгелекті машиналарды және олардың жекелеген жүйелерін сынау, соның ішінде:
63. капсуланың герметизациясын тексеру,
64. бағдарламалық қамтамасыз ету арқылы іштен жану қозғалтқышының (ІЖҚ) параметрлерін бағдарламалау,
65. бағдарламалық қамтамасыз ету арқылы ABS жүйесін, АБҚ, ІЖҚ диагностикалау және тестілеу,
66. тежегіш жүйесін стендте сынау,
67. аспапты пайдалана отырып, фаралар жарығының параметрлерін өлшеу,
68. ирек оймалы қосылыстардың тарту моментін динамометрлік кілтпен тексеру,
69. электрлік жиынтықтауыштардың жұмысқа қабілеттілігін тексеру,
70. сынақ полигонында сауытты дөңгелекті машинаның (СДМ) техникалық сипаттамаларын тексеру,
71. пневматикалық жүйені герметикалыққа сынау,
72. қозғалтқыш пен АБҚ сынау,
73. жол сынақтары,
74. рульдік жүйені тексеру,
75. жаңбырлату камерасында герметикалыққа тексеру,
76. HVAC (тіршілікті қамтамасыз ету) жүйесінің жұмыс істеуін тексеру.
76
ӨҚМ
83
Қорғаныс өнеркәсібі
9301900000
Әскери үлгідегі қару, револьверлерді, пистолеттерді және 9307 тауар позициясына жататын қаруды қоспағанда: – өзге
НСВ-12.7 "Утес" (6П11) пулеметі және оның модификациялары
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, білікті персоналдың, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына және мемлекеттік бақылау органдарының талаптарына сәйкес арнайы мақсаттағы өнімдерді әзірлеу, өндіру, жөндеу және өткізу қызметін жүзеге асыруға арналған қолданыстағы лицензия мен рұқсат беру құжаттарының болуы.
1. Ағашты кептіру.
2. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған дайындамаларды жасау (кесу).
3. Бақылау.
4. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған бөлшектерді жасау (механикалық өңдеу).
5. Бөлшектерді бақылау.
6. Трафарет жасау.
7. Ағаш ыдысты құрастыру.
8. Бақылау.
9. Ағаш ыдысты бояу.
10. Бақылау.
11. Ағаш ыдысты таңбалау.
12. Бақылау.
13. Дайындамаларды жасау (құю, соғу, кесу, шабу, лазерлік кесу, штамптау).
14. Дайындамаларды бақылау.
15. Дайындамаларды сақтау.
16. Дайындамалардан бөлшектерді жасау (механикалық өңдеу, пластмассадан бөлшектерді жасау (ыстық престеу), суық штамптау, электроэрозиялық өңдеу, электрохимиялық өңдеу, термиялық өңдеу, тазалау, гальваникалық және химиялық жабындарды жағу, бояу).
17. Магниттік бақылау.
18. Бөлшектерді бақылау.
19. Механикалық сынақтар.
20. Бөлшектерді сақтау.
21. Дәнекерлеу арқылы жинақтау.
22. Бақылау.
23. Шегелеу арқылы жинақтау.
24. Бақылау.
25. Бұйымды құрастыру (егеп-жону, дәл келтіру, қырнау, бұрғылау, престеу, кернелеу, шплинттеу, тораптарды баптау).
26. Бұйымды бақылау.
27. Бұйымның жекелеген тораптарын сынау.
28. Бақылау.
29. Бұйымды сынау.
30. Бақылау.
31. Бұйымды бөлшектеу.
32. Бұйымды тазалау.
33. Магниттік бақылау (жекелеген бөлшектер мен жинақтарға).
34. Тазалау.
35. Қаптау (жабын жағу).
36. Бұйымды қайта жинақтау.
37. Бұйымды бақылау.
38. Бұйымды қаптау.
39. Бақылау.
40. Бұйымды сақтау.
40

41. Заливка
42. Сборка коннекторов
43. Тестирование
• Сборочные операции, включая
44. пред сборку и установку подвески, колес, крыльев,
45. наклейка внутренней и подкапотной изоляции,
46. прокладка шлангов и электрических кабелей,
47. установка раздаточной коробки,
48. установка пневматической системы,
49. установка дверей,
50. установка систем кондиционирования, отопления,
51. установка сидений,
52. установка стекол,
53. установка полов,
54. установка выхлопной системы,
55. установка люков, внешних элементов,
56. установка топливной системы,
57. установка рулевой системы,
58. установка камер,
59. установка панели управления,
60. сборка силового блока (двигатель в сборе+ АКПП),
61. установка силового блока,
62. установка бамперов, капота,
• Испытания бронированных колесных машин и их отдельных систем, включая
63. проверка герметизации капсулы,
64. программирование параметров ДВС посредством программного обеспечения,
65. проведение диагностики и тестирования системы ABS, АКПП, ДВС посредством программного обеспечения,
66. испытание тормозной системы на стенде,
67. измерение параметров света фар с использованием прибора,
68. проверка момента затяжки резьбовых соединений динамометрическим ключом,
69. проверка работоспособности электрических комплектующих,
70. проверка технических характеристик БКМ на испытательном полигоне,
71. испытание пневматической системы на герметичность,
72. испытание двигателя и АКПП,
73. дорожные испытания,
74. проверка рулевой системы,
75. проверка на герметичность в дождевальной камере,
76. проверка функционирования системы HVAC (жизнеобеспечения).
76
МПС
83
Оборонная промышленность
9301900000
Оружие военного образца, кроме револьверов, пистолетов и оружия товарной позиции 9307: прочее
Пулемет НСВ-12,7 "УТЕС" (6П11) и его модификации
Наличие конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, квалифицированного персонала, а также действующей лицензии и разрешительных документов на осуществление деятельности в области разработки, производства, ремонта и реализации продукции специального назначения в соответствии с законодательством Республики Казахстан и требований органов государственного контроля
1. Сушка древесины. 2. Изготовление заготовок для деревянной тары изделий (резка) 3. Контроль. 4. Изготовление деталей для для деревянной тары изделий (механическая обработкаа). 5. Контроль деталей. 6. Изготовление трафарета. 7. Сборка деревяннолй тары. 8.Контроль. 9.Окрашивание деревянной тары. 10. Контроль. 11. Маркирование деревянной тары. 12. Контроль. 13. Изготовление заготовок (литье, поковка, отрезная, рубка, лазерная резка, штамповка). 14. Контроль заготовок. 15. Хранение заготовок. 16. Изготовление деталей из заготовок (механическая обработка, изготовление деталей из пластмассы (горячее прессование) холодная штамповка, электроэррозионная обработка, электрохимическая обработка, термическая обработка, очистка. нанесение гальванических и химических покрытий, окрашивание) 17. Магнитный контроль. 18. Контроль деталей. 19. Механические испытания. 20. Хранение деталей. 21. Сварка сборок. 22. Контроль. 23. Клепка сборок. 24. Контроль 25. Сборка изделия (припиловка, доводка, шабрение, сверление, прессование, кернение, шплинтование отладка узлов) 26. Контроль изделия. 27. Испытание отдельных узлов изделия. 28. Контроль. 29. Испытание изделия. 30.Контроль. 31. Разборка изделия. 32..Очистка изделия. 33. Магнитный контроль (отдельных деталей и сборок). . 34. Очистка. 35. Покрытие. 36. Сборка изделия. 37. Контроль изделия. 38. Упаковка изделия. 39. Контроль. 40.Хранение изделия.
40

1. Ағашты кептіру.
2. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған дайындамаларды жасау (кесу).
3. Бақылау.
4. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған бөлшектерді жасау (механикалық өңдеу).
5. Бөлшектерді бақылау.
6. Трафарет жасау.
7. Ағаш ыдысты құрастыру.
8. Бақылау.
9. Ағаш ыдысты бояу.
10. Бақылау.
11. Ағаш ыдысты таңбалау.
12. Бақылау.
13. Дайындамаларды жасау (құю, соғу, кесу, қырқу, лазерлік кесу, штамптау).
14. Дайындамаларды бақылау.
15. Дайындамаларды сақтау.
16. Дайындамалардан бөлшектерді жасау (механикалық өңдеу, пластмассадан бөлшек жасау (ыстық престеу), суық штамптау, электроэрозиялық өңдеу, электрохимиялық өңдеу, термиялық өңдеу, тазалау, гальваникалық және химиялық жабындарды жағу, бояу).
17. Магниттік бақылау.
18. Бөлшектерді бақылау.
19. Механикалық сынақтар.
20. Бөлшектерді сақтау.
21. Құрастыру тораптарын дәнекерлеу.
22. Бақылау.
23. Тойтармалау арқылы құрастыру (клепка).
24. Бақылау.
25. Бұйымды құрастыру (тазалау, дәлдеу, қырнау, бұрғылау, престеу, керту, шплинттеу, тораптарды ретке келтіру).
26. Бұйымды бақылау.
27. Жекелеген тораптарды сынау.
28. Бақылау.
29. Бұйымды сынау.
30. Бақылау.
31. Бұйымды бөлшектеу.
32. Бұйымды тазалау.
33. Жекелеген бөлшектер мен тораптарға магниттік бақылау.
34. Тазалау.
35. Қаптау (жабын жағу).
36. Бұйымды құрастыру.
37. Бұйымды бақылау.
38. Бұйымды қаптау.
39. Бақылау.
39
ӨҚМ
84
Қорғаныс өнеркәсібі
9306901009
Бомбалар, гранаталар, торпедалар, миналар, зымырандар және ұқсас әскери іс-қимылдарға арналған құралдар, олардың бөлшектері; патрондар, өзге де оқ-дәрілер, снарядтар және олардың бөлшектері, соның ішінде бытыра және патрондарға арналған тығындар:
– тегіс ұңғылы қаруға арналған патрондар және олардың бөлшектері; пневматикалық қаруға арналған оқтар:
– өзге:
– – әскери мақсаттарға арналған:
– – – өзге
30-мм фрагментті бақылау снаряды бар 2А42, 2А72 арналған 3УБР6 патрон
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, білікті персоналдың, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына және мемлекеттік бақылау органдарының талаптарына сәйкес арнайы мақсаттағы өнімдерді әзірлеу, өндіру, жөндеу және өткізу қызметін жүзеге асыруға арналған қолданыстағы лицензия мен рұқсат беру құжаттарының болуы.
1. Металл ыдыс бұйымдарына арналған дайындамаларды жасау (кесу)
2. Бақылау
3. Металл ыдыс бұйымдарына арналған бөлшектерді жасау (суық штамптау, ыстық штамптау, контакттық дәнекерлеу)
4. Бөлшектерді бақылау
5. Бөлшектерді тазалау
6. Бөлшектерді жабынмен қаптау
7. Трафарет жасау
8. Ағашты кептіру
9. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған дайындамаларды жасау (кесу)
10. Бақылау
11. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған бөлшектерді жасау (механикалық өңдеу)
12. Бөлшектерді бақылау
13. Трафарет жасау
14. Ағаш ыдысты құрастыру
15. Бақылау
16. Ағаш ыдысты бояу
17. Бақылау
18. Жинақтаушы бөлшектерді жеткізу
19. Жинақтаушы бөлшектерді бақылау
20. Бұйымды құрастыру – капсюльдеу
21. Бақылау
22. Капсюльді кернелеу
23. Бақылау
24. Капсюльді лактау
25. Бақылау
26. Бұйымды құрастыру – дәрі (оқ-дәрі) салмағын өлшеу
27. Бақылау
28. Ұштықты таңбалау
29. Бақылау
30. Снарядты ұштықпен құрастыру
31. Бақылау
32. Снаряд корпусын гильзаға престеу
33. Бақылау
34. Снарядты гильзамен қыспалау
35. Бақылау
36. Бұзушы бақылау (бұзбайтын/сынақтық бақылау)
37. Қаптаманы қалпына келтіру
38. Дайын бұйымды бақылау
39. Дайын бұйымды сынау
40. Бұйымдарды металл ыдысқа қаптау
41. Бақылау
42. Металл ыдысты бұйымдарымен бірге ағаш жәшікке қаптау
43. Бақылау
44. Сақтау
44

1. Сушка древесины. 2. Изготовление заготовок для деревянной тары изделий (резка) 3. Контроль. 4. Изготовление деталей для для деревянной тары изделий (механическая обработкаа). 5. Контроль деталей. 6. Изготовление трафарета. 7. Сборка деревяннолй тары. 8.Контроль. 9.Окрашивание деревянной тары. 10. Контроль. 11. Маркирование деревянной тары. 12. Контроль. 13. Изготовление заготовок (литье, поковка, отрезная, рубка, лазерная резка, штамповка). 14. Контроль заготовок. 15. Хранение заготовок. 16. Изготовление деталей из заготовок (механическая обработка, изготовление деталей из пластмассы (горячее прессование) холодная штамповка, электроэррозионная обработка, электрохимическая обработка, термическая обработка, очистка. нанесение гальванических и химических покрытий, окрашивание) 17. Магнитный контроль. 18. Контроль деталей. 19. Механические испытания. 20. Хранение деталей. 21. Сварка сборок. 22. Контроль. 23. Клепка сборок. 24. Контроль 25. Сборка изделия (припиловка, доводка, шабрение, сверление, прессование, кернение, шплинтование отладка узлов) 26. Контроль изделия. 27. Испытание отдельных узлов изделия. 28. Контроль. 29. Испытание изделия. 30.Контроль. 31. Разборка изделия. 32..Очистка изделия. 33. Магнитный контроль (отдельных деталей и сборок). . 34. Очистка. 35. Покрытие. 36. Сборка изделия. 37. Контроль изделия. 38. Упаковка изделия. 39. Контроль.
39
МПС
84
Оборонная промышленность
9306901009
Бомбы, гранаты, торпеды, мины, ракеты и аналогичные средства для ведения боевых действий, их части; патроны, прочие боеприпасы,снаряды и их части, включая дробь и пыжи для патронов:– патроны для гладкоствольного оружия и их части; пульки для пневматического оружия: прочие: для военных целей: прочие
30-мм патрон 3УБР6 с бронебойно-трассирующим снарядом для 2А42, 2А72 (БТ, УБТ)
Наличие конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, квалифицированного персонала, а также действующей лицензии и разрешительных документов на осуществление деятельности в области разработки, производства, ремонта и реализации продукции специального назначения в соответствии с законодательством Республики Казахстан и требований органов государственного контроля
1. Изготовление заготовок для металлической тары изделий (резка) 2. Контроль. 3. Изготовление деталей для для металлической тары изделий (штамповка холодная, штамповка горячая, крнтактная сварка). 4. Контроль деталей. 5. Очистка деталей. 6. Покрытие деталей 7. Изготовление трафарета. 8. Сушка древесины. 9. Изготовление заготовок для деревянной тары изделий (резка) 10. Контроль. 11. Изготовление деталей для для деревянной тары изделий (механическая обработкаа). 12. Контроль деталей. 13. Изготовление трафарета. 14. Сборка деревяннолй тары. 15.Контроль. 16.Окрашивание деревянной тары. 17. Контроль. 18. Поставка комплектующих. 19. Контроль комплектующих. 20. Сборка изделия - Капсулирование 21. Контроль 22. Кернение капсюля. 23. Контроль. 24. Лакировка капсюля 25. Контроль. 26. Сборка изделия - Взвешивание навески пороха. 27. Контроль. 28. Маркирование наконечника. 29. Контроль. 30. Сборка снаряда с наконечником. 31. Контроль. 32. Запрессовка корпуса снаряда в гильзу. 33. Контроль. 34. Обжимка снаряда с гильзой. 35. Контроль. 36. Контроль разрушающий. 37. Восстановления покрытия. 38. Контроль готового изделия. 39. Испытание готового изделия. 40. Упкаовка.изделий в металическую тару. 41. Контроль. 42. Упкаовка металической тары с изделими в деревянный ящик. 43. Контроль. 44. Хранение
44

1. Металл ыдыс бұйымдарына арналған дайындамаларды жасау (кесу).
2. Бақылау.
3. Металл ыдыс бұйымдарына арналған бөлшектерді жасау (суық штамптау, ыстық штамптау, контакттық дәнекерлеу).
4. Бөлшектерді бақылау.
5. Бөлшектерді тазалау.
6. Бөлшектерге жабын жағу.
7. Трафарет жасау.
8. Ағашты кептіру.
9. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған дайындамаларды жасау (кесу).
10. Бақылау.
11. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған бөлшектерді жасау (механикалық өңдеу).
12. Бөлшектерді бақылау.
13. Трафарет жасау.
14. Ағаш ыдысты құрастыру.
15. Бақылау.
16. Ағаш ыдысты бояу.
17. Бақылау.
18. Жинақтаушы бөлшектерді жеткізу.
19. Жинақтаушы бөлшектерді бақылау.
20. Бұйымды құрастыру – капсюльдеу.
21. Бақылау.
22. Капсюльді керту.
23. Бақылау.
24. Капсюльді лактау.
25. Бақылау.
26. Бұйымды құрастыру – оқ-дәрі зарядын өлшеу.
27. Бақылау.
28. Ұшты (наконечник) таңбалау.
29. Бақылау.
30. Снарядты ұшымен құрастыру.
31. Бақылау.
32. Снаряд корпусын гильзаға престеу.
33. Бақылау.
34. Снаряд пен гильзаны қыспалау (обжимка).
35. Бақылау.
36. Бұзбайтын (бүлдіруші) бақылау.
37. Қаптаманы қалпына келтіру.
38. Дайын бұйымды бақылау.
39. Дайын бұйымды сынау.
40. Бұйымдарды металл ыдысқа қаптау.
41. Бақылау.
42. Металл ыдыстағы бұйымдарды ағаш жәшікке қаптау.
43. Бақылау.
43
ӨҚМ
85
Қорғаныс өнеркәсібі
9303900000
Өзге де атыс қарулары және жарылғыш зат зарядының әсерімен әрекет ететін ұқсас құрылғылар (мысалы, спорттық мылтықтар мен винтовкалар, ұңғыдан оқталатын атыс қаруы, зымыран тасығыштар және тек сигналдық зымырандарды ұшыруға арналған өзге де құрылғылар, бос патрондармен атуға арналған тапаншалар мен револьверлер, жануарларды "гумандық" жолмен союға арналған шығып тұратын өзекті тапаншалар, линеметтер):
– өзге
Ракетница СПШ-26М KZ
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, білікті персоналдың, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына және мемлекеттік бақылау органдарының талаптарына сәйкес арнайы мақсаттағы өнімдерді әзірлеу, өндіру, жөндеу және өткізу қызметін жүзеге асыруға арналған қолданыстағы лицензия мен рұқсат беру құжаттарының болуы.
1. Ағашты кептіру.
2. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған дайындамаларды жасау (кесу).
3. Бақылау.
4. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған бөлшектерді жасау (механикалық өңдеу).
5. Бөлшектерді бақылау.
6. Трафарет жасау.
7. Ағаш ыдысты құрастыру.
8. Бақылау.
9. Ағаш ыдысты бояу.
10. Бақылау.
11. Ағаш ыдысты таңбалау.
12. Бақылау.
13. Дайындамаларды жасау (кесу, шабу, лазерлік кесу, штамптау).
14. Дайындамаларды бақылау.
15. Дайындамаларды сақтау.
16. Дайындамалардан бөлшектерді жасау (механикалық өңдеу, пластмассадан бөлшектерді жасау (ыстық престеу), суық штамптау, термиялық өңдеу, тазалау, гальваникалық және химиялық жабындарды жағу, бояу).
17. Магниттік бақылау.
18. Бөлшектерді бақылау.
19. Механикалық сынақтар.
20. Бөлшектерді сақтау.
21. Құрастыру тораптарын дәнекерлеу.
22. Бақылау.
23. Құрастыру тораптарын тойтармалау.
24. Бақылау.
25. Бұйымды құрастыру (егеп-жону, дәл келтіру, қырнау, бұрғылау, престеу, кернелеу, тораптарды баптау).
26. Бұйымды бақылау.
27. Бұйымды сынау.
28. Бақылау.
29. Бұйымды бөлшектеу.
30. Бұйымды тазалау.
31. Жекелеген бөлшектер мен тораптарды магниттік бақылау.
32. Тазалау.
33. Жабын жағу (қаптау).
34. Бұйымды құрастыру.
35. Бұйымды бақылау.
36. Бұйымды қаптау.
37. Бақылау.
38. Бұйымды сақтау.
38

1. Изготовление заготовок для металлической тары изделий (резка) 2. Контроль. 3. Изготовление деталей для для металлической тары изделий (штамповка холодная, штамповка горячая, крнтактная сварка). 4. Контроль деталей. 5. Очистка деталей. 6. Покрытие деталей 7. Изготовление трафарета. 8. Сушка древесины. 9. Изготовление заготовок для деревянной тары изделий (резка) 10. Контроль. 11. Изготовление деталей для для деревянной тары изделий (механическая обработкаа). 12. Контроль деталей. 13. Изготовление трафарета. 14. Сборка деревяннолй тары. 15.Контроль. 16.Окрашивание деревянной тары. 17. Контроль. 18. Поставка комплектующих. 19. Контроль комплектующих. 20. Сборка изделия - Капсулирование 21. Контроль 22. Кернение капсюля. 23. Контроль. 24. Лакировка капсюля 25. Контроль. 26. Сборка изделия - Взвешивание навески пороха. 27. Контроль. 28. Маркирование наконечника. 29. Контроль. 30. Сборка снаряда с наконечником. 31. Контроль. 32. Запрессовка корпуса снаряда в гильзу. 33. Контроль. 34. Обжимка снаряда с гильзой. 35. Контроль. 36. Контроль разрушающий . 37. Восстановления покрытия. 38. Контроль готового изделия. 39. Испытание готового изделия. 40. Упкаовка.изделий в металическую тару. 41. Контроль. 42. Упкаовка металической тары с изделими в деревянный ящик. 43. Контроль.
43
МПС
85
Оборонная промышленность
9303900000
Оружие огнестрельное прочее и аналогичные устройства, действующие посредством использования заряда взрывчатого вещества (например, спортивные ружья и винтовки, огнестрельное оружие, заряжаемое с дула, ракетницы и прочие устройства для пуска только сигнальных ракет, пистолеты и револьверы для стрельбы холостыми патронами, пистолеты с выскакивающим стержнем для "гуманного" забоя животных, линеметы): прочие
Ракетница СПШ-26М KZ
Наличие конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, квалифицированного персонала, а также действующей лицензии и разрешительных документов на осуществление деятельности в области разработки, производства, ремонта и реализации продукции специального назначения в соответствии с законодательством Республики Казахстан и требований органов государственного контроля
1. Сушка древесины. 2. Изготовление заготовок для деревянной тары изделий (резка) 3. Контроль. 4. Изготовление деталей для для деревянной тары изделий (механическая обработкаа). 5. Контроль деталей. 6. Изготовление трафарета. 7. Сборка деревяннолй тары. 8.Контроль. 9.Окрашивание деревянной тары. 10. Контроль. 11. Маркирование деревянной тары. 12. Контроль. 13. Изготовление заготовок (отрезная, рубка, лазерная резка, штамповка). 14. Контроль заготовок. 15. Хранение заготовок. 16. Изготовление деталей из заготовок (механическая обработка, изготовление деталей из пластмассы (горячее прессование) холодная штамповка, термическая обработка, очистка. нанесение гальванических и химических покрытий, окрашивание) 17. Магнитный контроль. 18. Контроль деталей. 19. Механические испытания. 20. Хранение деталей. 21. Сварка сборок. 22. Контроль. 23. Клепка сборок. 24. Контроль 25..Сборка изделия (припиловка, доводка, шабрение, сверление, прессование, кернение, отладка узлов) 26. Контроль изделия. 27. Испытание изделия. 28.Контроль. 29. Разборка изделия. 30.Очистка изделия. 31. Магнитный контроль (отдельных деталей и сборок). . 32. Очистка. 33. Покрытие. 34. Сборка изделия. 35. Контроль изделия. 36. Упаковка изделия. 37. Контроль. 38. Хранение изделия.
38

1. Ағашты кептіру.
2. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған дайындамаларды жасау (кесу).
3. Бақылау.
4. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған бөлшектерді жасау (механикалық өңдеу).
5. Бөлшектерді бақылау.
6. Трафарет жасау.
7. Ағаш ыдысты құрастыру.
8. Бақылау.
9. Ағаш ыдысты бояу.
10. Бақылау.
11. Ағаш ыдысты таңбалау.
12. Бақылау.
13. Дайындамаларды жасау (кесу, қырқу, лазерлік кесу, штамптау).
14. Дайындамаларды бақылау.
15. Дайындамаларды сақтау.
16. Дайындамалардан бөлшектерді жасау (механикалық өңдеу, пластмассадан бөлшек жасау (ыстық престеу), суық штамптау, термиялық өңдеу, тазалау, гальваникалық және химиялық жабындарды жағу, бояу).
17. Магниттік бақылау.
18. Бөлшектерді бақылау.
19. Механикалық сынақтар.
20. Бөлшектерді сақтау.
21. Құрастыру тораптарын дәнекерлеу.
22. Бақылау.
23. Тойтармалау арқылы құрастыру (клепка).
24. Бақылау.
25. Бұйымды құрастыру (тазалау, дәлдеу, қырнау, бұрғылау, престеу, керту, тораптарды ретке келтіру).
26. Бұйымды бақылау.
27. Бұйымды сынау.
28. Бақылау.
29. Бұйымды бөлшектеу.
30. Бұйымды тазалау.
31. Жекелеген бөлшектер мен тораптарға магниттік бақылау.
32. Тазалау.
33. Қаптау (жабын жағу).
34. Бұйымды құрастыру.
35. Бұйымды бақылау.
36. Бұйымды қаптау.
37. Бақылау.
37
ӨҚМ
86
Қорғаныс өнеркәсібі
9013800000
Лазерлік диодтардан басқа лазерлер; осы топтың басқа жерлерінде аталмаған немесе енгізілмеген өзге де оптикалық аспаптар мен құралдар:
– өзге де құрылғылар, аспаптар және құралдар
ПХС (бос оқ атуға арналған құрылғы) 7,62 мм ПК, ПКМ, ПКТ, АК-74, НСВ үшін
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, білікті персоналдың, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына және мемлекеттік бақылау органдарының талаптарына сәйкес арнайы мақсаттағы өнімдерді әзірлеу, өндіру, жөндеу және өткізу қызметін жүзеге асыруға арналған қолданыстағы лицензия мен рұқсат беру құжаттарының болуы.
1. Ағашты кептіру.
2. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған дайындамаларды жасау (кесу).
3. Бақылау.
4. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған бөлшектерді жасау (механикалық өңдеу).
5. Бөлшектерді бақылау.
6. Трафарет жасау.
7. Ағаш ыдысты құрастыру.
8. Бақылау.
9. Ағаш ыдысты бояу.
10. Бақылау.
11. Ағаш ыдысты таңбалау.
12. Бақылау.
13. Дайындамаларды жасау (кесу, шабу, лазерлік кесу).
14. Дайындамаларды бақылау.
15. Дайындамаларды сақтау.
16. Дайындамалардан бөлшектерді жасау (механикалық өңдеу, суық штамптау, термиялық өңдеу, тазалау, гальваникалық және химиялық жабындарды жағу, бояу).
17. Бөлшектерді бақылау.
18. Механикалық сынақтар.
19. Бөлшектерді сақтау.
20. Құрастыру тораптарын дәнекерлеу.
21. Бақылау.
22. Бұйымды құрастыру (егеп-жону, дәл келтіру, қырнау, бұрғылау, престеу, кернелеу).
23. Бұйымды бақылау.
24. Бұйымды сынау.
25. Бақылау.
26. Бұйымды бөлшектеу.
27. Бұйымды тазалау.
28. Жекелеген бөлшектер мен тораптарды магниттік бақылау.
29. Тазалау.
30. Қаптау (жабын жағу).
31. Бұйымды құрастыру.
32. Бұйымды бақылау.
33. Бұйымды қаптау.
34. Бақылау.
35. Бұйымды сақтау.
35

1. Сушка древесины. 2. Изготовление заготовок для деревянной тары изделий (резка) 3. Контроль. 4. Изготовление деталей для для деревянной тары изделий (механическая обработкаа). 5. Контроль деталей. 6. Изготовление трафарета. 7. Сборка деревяннолй тары. 8.Контроль. 9.Окрашивание деревянной тары. 10. Контроль. 11. Маркирование деревянной тары. 12. Контроль. 13. Изготовление заготовок (отрезная, рубка, лазерная резка, штамповка). 14. Контроль заготовок. 15. Хранение заготовок. 16. Изготовление деталей из заготовок (механическая обработка, изготовление деталей из пластмассы (горячее прессование) холодная штамповка, термическая обработка, очистка. нанесение гальванических и химических покрытий, окрашивание) 17. Магнитный контроль. 18. Контроль деталей. 19. Механические испытания. 20. Хранение деталей. 21. Сварка сборок. 22. Контроль. 23. Клепка сборок. 24. Контроль 25.Сборка изделия (припиловка, доводка, шабрение, сверление, прессование, кернение, отладка узлов) 26. Контроль изделия. 27. Испытание изделия. 28.Контроль. 29. Разборка изделия. 30.Очистка изделия. 31. Магнитный контроль (отдельных деталей и сборок). . 32. Очистка. 33. Покрытие. 34. Сборка изделия. 35. Контроль изделия. 36. Упаковка изделия. 37. Контроль.
37
МПС
86
Оборонная промышленность
9013800000
Лазеры, кроме лазерных диодов; приборы и инструменты оптические прочие, в другом месте данной группы не поименованные или не включенные:– устройства, приборы и инструменты прочие
ПХС (приспособление для холостой стрельбы) к 7,62мм ПК, ПКМ, ПКТ, АК-74, НСВ
Наличие конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, квалифицированного персонала, а также действующей лицензии и разрешительных документов на осуществление деятельности в области разработки, производства, ремонта и реализации продукции специального назначения в соответствии с законодательством Республики Казахстан и требований органов государственного контроля
1. Сушка древесины. 2. Изготовление заготовок для деревянной тары изделий (резка) 3. Контроль. 4. Изготовление деталей для для деревянной тары изделий (механическая обработкаа). 5. Контроль деталей. 6. Изготовление трафарета. 7. Сборка деревяннолй тары. 8.Контроль. 9.Окрашивание деревянной тары. 10. Контроль. 11. Маркирование деревянной тары. 12. Контроль. 13. Изготовление заготовок (отрезная, рубка, лазерная резка). 14. Контроль заготовок. 15. Хранение заготовок. 16. Изготовление деталей из заготовок (механическая обработка, холодная штамповка, термическая обработка, очистка. нанесение гальванических и химических покрытий, окрашивание) 17. Контроль деталей. 18. Механические испытания. 19. Хранение деталей. 20. Сварка сборок. 21. Контроль. 22. Сборка изделия (припиловка, доводка, шабрение, сверление, прессование, кернение) 23. Контроль изделия. 24. Испытание изделия. 25.Контроль. 26. Разборка изделия. 27. Очистка изделия. 28. Магнитный контроль (отдельных деталей и сборок). . 29. Очистка. 30. Покрытие. 31. Сборка изделия. 32. Контроль изделия. 33. Упаковка изделия. 34. Контроль. 35. Хранение издели
35

1. Ағашты кептіру.
2. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған дайындамаларды жасау (кесу).
3. Бақылау.
4. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған бөлшектерді жасау (механикалық өңдеу).
5. Бөлшектерді бақылау.
6. Трафарет жасау.
7. Ағаш ыдысты құрастыру.
8. Бақылау.
9. Ағаш ыдысты бояу.
10. Бақылау.
11. Ағаш ыдысты таңбалау.
12. Бақылау.
13. Дайындамаларды жасау (кесу, қырқу, лазерлік кесу).
14. Дайындамаларды бақылау.
15. Дайындамаларды сақтау.
16. Дайындамалардан бөлшектерді жасау (механикалық өңдеу, суық штамптау, термиялық өңдеу, тазалау, гальваникалық және химиялық жабындарды жағу, бояу).
17. Бөлшектерді бақылау.
18. Механикалық сынақтар.
19. Бөлшектерді сақтау.
20. Құрастыру тораптарын дәнекерлеу.
21. Бақылау.
22. Бұйымды құрастыру (қырлау, дәлдеу, қырнау, бұрғылау, престеу, керту).
23. Бұйымды бақылау.
24. Бұйымды сынау.
25. Бақылау.
26. Бұйымды бөлшектеу.
27. Бұйымды тазалау.
28. Жекелеген бөлшектер мен тораптарға магниттік бақылау.
29. Тазалау.
30. Қаптау (жабын жағу).
31. Бұйымды құрастыру.
32. Бұйымды бақылау.
33. Бұйымды қаптау.
34. Бақылау.
34
ӨҚМ
87
Қорғаныс өнеркәсібі
9306901009
Бомбалар, гранаталар, торпедалар, миналар, зымырандар және ұқсас әскери іс-қимылдарға арналған құралдар, олардың бөлшектері; патрондар, өзге де оқ-дәрілер, снарядтар және олардың бөлшектері, соның ішінде бытыра және патрондарға арналған тығындар:
– тегіс ұңғылы қаруға арналған патрондар және олардың бөлшектері; пневматикалық қаруға арналған оқтар:
– өзге:
– – әскери мақсаттарға арналған:
– – – өзге
30 мм А3-УОФ-84 сынық-фугас снаряды бар патрондар.
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, білікті персоналдың, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына және мемлекеттік бақылау органдарының талаптарына сәйкес арнайы мақсаттағы өнімдерді әзірлеу, өндіру, жөндеу және өткізу қызметін жүзеге асыруға арналған қолданыстағы лицензия мен рұқсат беру құжаттарының болуы.
1. Металл ыдыс бұйымдарына арналған дайындамаларды жасау (кесу).
2. Бақылау.
3. Металл ыдыс бұйымдарына арналған бөлшектерді жасау (суық штамптау, ыстық штамптау, контакттық дәнекерлеу).
4. Бөлшектерді бақылау.
5. Бөлшектерді тазалау.
6. Бөлшектерді жабынмен қаптау.
7. Трафарет жасау.
8. Ағашты кептіру.
9. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған дайындамаларды жасау (кесу).
10. Бақылау.
11. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған бөлшектерді жасау (механикалық өңдеу).
12. Бөлшектерді бақылау.
13. Трафарет жасау.
14. Ағаш ыдысты құрастыру.
15. Бақылау.
16. Ағаш ыдысты бояу.
17. Бақылау.
18. Жинақтаушы бөлшектерді жеткізу.
19. Жинақтаушы бөлшектерді бақылау.
20. Бұйымды құрастыру – қорғасын сақинаны орнату.
21. Бақылау.
22. Бұйымды құрастыру – электрокапсюльді төлкені бұрап орнату.
23. Бақылау.
24. Электрокапсюльді төлкені кернелеу.
25. Бақылау.
26. Кедергіні (сопротивление) бақылау.
27. Бұйымды құрастыру – оқ-дәрі салмағын өлшеу.
28. Бақылау.
29. Корпусты гильзаға престеу.
30. Бақылау.
31. Снарядты гильзамен қыспалау.
32. Бақылау.
33. Бұзушы бақылау (сынақтық бақылау).
34. Тұтандырғышты бұрап орнату.
35. Бақылау.
36. Тұтандырғышты кернелеу.
37. Бақылау.
38. Қаптаманы қалпына келтіру.
39. Дайын бұйымды бақылау.
40. Дайын бұйымды сынау.
41. Бұйымдарды металл ыдысқа қаптау.
42. Бақылау.
43. Металл ыдысты бұйымдарымен бірге ағаш жәшікке қаптау.
44. Бақылау.
45. Сақтау.
45

1. Сушка древесины. 2. Изготовление заготовок для деревянной тары изделий (резка) 3. Контроль. 4. Изготовление деталей для для деревянной тары изделий (механическая обработкаа). 5. Контроль деталей. 6. Изготовление трафарета. 7. Сборка деревяннолй тары. 8.Контроль. 9.Окрашивание деревянной тары. 10. Контроль. 11. Маркирование деревянной тары. 12. Контроль. 13. Изготовление заготовок (отрезная, рубка, лазерная резка). 14. Контроль заготовок. 15. Хранение заготовок. 16. Изготовление деталей из заготовок (механическая обработка, холодная штамповка, термическая обработка, очистка. нанесение гальванических и химических покрытий, окрашивание) 17. Контроль деталей. 18. Механические испытания. 19. Хранение деталей. 20. Сварка сборок. 21. Контроль. 22. Сборка изделия (припиловка, доводка, шабрение, сверление, прессование, кернение) 23. Контроль изделия. 24. Испытание изделия. 25.Контроль. 26. Разборка изделия. 27. Очистка изделия. 28. Магнитный контроль (отдельных деталей и сборок). . 29. Очистка. 30. Покрытие. 31. Сборка изделия. 32. Контроль изделия. 33. Упаковка изделия. 34. Контроль.
34
МПС
87
Оборонная промышленность
9306901009
Бомбы, гранаты, торпеды, мины, ракеты и аналогичные средства для ведения боевых действий, их части; патроны, прочие боеприпасы,снаряды и их части, включая дробь и пыжи для патронов:– патроны для гладкоствольного оружия и их части; пульки для пневматического оружия: прочие:для военных целей: прочие
30 мм патроны АЗ-УОФ-84 с осколочно-фугасным снарядом
Наличие конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, квалифицированного персонала, а также действующей лицензии и разрешительных документов на осуществление деятельности в области разработки, производства, ремонта и реализации продукции специального назначения в соответствии с законодательством Республики Казахстан и требований органов государственного контроля
1. Изготовление заготовок для металлической тары изделий (резка) 2. Контроль. 3. Изготовление деталей для для металлической тары изделий (штамповка холодная, штамповка горячая, крнтактная сварка). 4. Контроль деталей. 5. Очистка деталей. 6. Покрытие деталей 7. Изготовление трафарета. 8. Сушка древесины. 9. Изготовление заготовок для деревянной тары изделий (резка) 10. Контроль. 11. Изготовление деталей для для деревянной тары изделий (механическая обработкаа). 12. Контроль деталей. 13. Изготовление трафарета. 14. Сборка деревяннолй тары. 15.Контроль. 16.Окрашивание деревянной тары. 17. Контроль. 18. Поставка комплектующих. 19. Контроль комплектующих. 20. Сборка изделия - установка свинцового кольца. 21.Контроль. 22. Сборка изделия - ввертывание электрокапсюльной втулки. 23. Контроль. 24. Кернение электрокапсюльной втулки. 25. Контроль. 26. Контроль сопротивления. 27. Сборка изделия - Взвешивание навески пороха. 28. Контроль. 29. Запрессовка корпуса снаряда в гильзу. 30. Контроль. 31. Обжимка снаряда с гильзой. 32. Контроль. 33. Контроль разрушающий. 34. Ввертывание взрывателя. 35. Контроль. 36. Кернение взрывателя. 37. Контроль. 38.Восстановления покрытия. 39. Контроль готового изделия. 40. Испытание готового изделия. 41. Упкаовка.изделий в металическую тару. 42. Контроль. 43. Упкаовка металической тары с изделими в деревянный ящик. 44. Контроль. 45. Хранение
45

1. Металл ыдыс бұйымдарына арналған дайындамаларды жасау (кесу).
2. Бақылау.
3. Металл ыдыс бұйымдарына арналған бөлшектерді жасау (суық және ыстық штамптау, контакттық дәнекерлеу).
4. Бөлшектерді бақылау.
5. Бөлшектерді тазалау.
6. Бөлшектерге жабын жағу.
7. Трафарет жасау.
8. Ағашты кептіру.
9. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған дайындамаларды жасау (кесу).
10. Бақылау.
11. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған бөлшектерді жасау (механикалық өңдеу).
12. Бөлшектерді бақылау.
13. Трафарет жасау.
14. Ағаш ыдысты құрастыру.
15. Бақылау.
16. Ағаш ыдысты бояу.
17. Бақылау.
18. Жинақтаушы бөлшектерді жеткізу.
19. Жинақтаушы бөлшектерді бақылау.
20. Бұйымды құрастыру – қорғасын сақинасын орнату.
21. Бақылау.
22. Бұйымды құрастыру – электрокапсюль втулкасын бұрау.
23. Бақылау.
24. Электрокапсюль втулкасын керту.
25. Бақылау.
26. Кедергі (қарсылық) параметрін бақылау.
27. Бұйымды құрастыру – оқ-дәрі зарядын өлшеп салу.
28. Бақылау.
29. Снаряд корпусын гильзаға престеу.
30. Бақылау.
31. Снаряд пен гильзаны қысып бекіту (обжимка).
32. Бақылау.
33. Бұзушы бақылау (деструктивті сынақ).
34. Тұтандырғышты бұрау.
35. Бақылау.
36. Тұтандырғышты керту.
37. Бақылау.
38. Қаптаманы қалпына келтіру.
39. Дайын бұйымды бақылау.
40. Дайын бұйымды сынау.
41. Бұйымдарды металл ыдысқа қаптау.
42. Бақылау.
43. Металл ыдыстағы бұйымдарды ағаш жәшікке қаптау.
44. Бақылау.
44
ӨҚМ
88
Қорғаныс өнеркәсібі
9306901009
Бомбалар, гранаталар, торпедалар, миналар, зымырандар және ұқсас әскери іс-қимылдарға арналған құралдар, олардың бөлшектері; патрондар, өзге де оқ-дәрілер, снарядтар және олардың бөлшектері, соның ішінде бытыра және патрондарға арналған тығындар:
– тегіс ұңғылы қаруға арналған патрондар және олардың бөлшектері; пневматикалық қаруға арналған оқтар:
– өзге:
– – әскери мақсаттарға арналған:
– – – өзге
30 мм А3-УОР-84 фрагментті бақылау снаряды бар патрондар
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, білікті персоналдың, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына және мемлекеттік бақылау органдарының талаптарына сәйкес арнайы мақсаттағы өнімдерді әзірлеу, өндіру, жөндеу және өткізу қызметін жүзеге асыруға арналған қолданыстағы лицензия мен рұқсат беру құжаттарының болуы.
1. Металл ыдыс бұйымдарына арналған дайындамаларды жасау (кесу).
2. Бақылау.
3. Металл ыдыс бұйымдарына арналған бөлшектерді жасау (суық штамптау, ыстық штамптау, контакттық дәнекерлеу).
4. Бөлшектерді бақылау.
5. Бөлшектерді тазалау.
6. Бөлшектерді жабынмен қаптау.
7. Трафарет жасау.
8. Ағашты кептіру.
9. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған дайындамаларды жасау (кесу).
10. Бақылау.
11. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған бөлшектерді жасау (механикалық өңдеу).
12. Бөлшектерді бақылау.
13. Трафарет жасау.
14. Ағаш ыдысты құрастыру.
15. Бақылау.
16. Ағаш ыдысты бояу.
17. Бақылау.
18. Жинақтаушы бөлшектерді жеткізу.
19. Жинақтаушы бөлшектерді бақылау.
20. Бұйымды құрастыру – қорғасын сақинаны орнату.
21. Бақылау.
22. Бұйымды құрастыру – электрокапсюльді төлкені бұрап орнату.
23. Бақылау.
24. Электрокапсюльді төлкені кернелеу.
25. Бақылау.
26. Кедергіні (сопротивление) бақылау.
27. Бұйымды құрастыру – оқ-дәрі салмағын өлшеу.
28. Бақылау.
29. Корпусты гильзаға престеу.
30. Бақылау.
31. Снарядты гильзамен қыспалау.
32. Бақылау.
33. Бұзушы бақылау (сынақтық бақылау).
34. Бақылау шашасын (қатты заряд элементін) орнату.
35. Бақылау.
36. Тұтандырғышты бұрап орнату.
37. Бақылау.
38. Қаптаманы қалпына келтіру.
39. Дайын бұйымды бақылау.
40. Дайын бұйымды сынау.
41. Бұйымдарды металл ыдысқа қаптау.
42. Бақылау.
43. Металл ыдысты бұйымдарымен бірге ағаш жәшікке қаптау.
44. Бақылау.
45. Сақтау.
45

1. Изготовление заготовок для металлической тары изделий (резка) 2. Контроль. 3. Изготовление деталей для для металлической тары изделий (штамповка холодная, штамповка горячая, крнтактная сварка). 4. Контроль деталей. 5. Очистка деталей. 6. Покрытие деталей 7. Изготовление трафарета. 8. Сушка древесины. 9. Изготовление заготовок для деревянной тары изделий (резка) 10. Контроль. 11. Изготовление деталей для для деревянной тары изделий (механическая обработкаа). 12. Контроль деталей. 13. Изготовление трафарета. 14. Сборка деревяннолй тары. 15.Контроль. 16.Окрашивание деревянной тары. 17. Контроль. 18. Поставка комплектующих. 19. Контроль комплектующих. 20. Сборка изделия - установка свинцового кольца. 21.Контроль. 22. Сборка изделия - ввертывание электрокапсюльной втулки. 23. Контроль. 24. Кернение электрокапсюльной втулки. 25. Контроль. 26. Контроль сопротивления. 27. Сборка изделия - Взвешивание навески пороха. 28. Контроль. 29. Запрессовка корпуса снаряда в гильзу. 30. Контроль. 31. Обжимка снаряда с гильзой. 32. Контроль. 33. Контроль разрушающий. 34. Ввертывание взрывателя. 35. Контроль. 36. Кернение взрывателя. 37. Контроль. 38.Восстановления покрытия. 39. Контроль готового изделия. 40. Испытание готового изделия. 41. Упкаовка.изделий в металическую тару. 42. Контроль. 43. Упкаовка металической тары с изделими в деревянный ящик. 44. Контроль.
44
МПС
88
Оборонная промышленность
9306901009
Бомбы, гранаты, торпеды, мины, ракеты и аналогичные средства для ведения боевых действий, их части; патроны, прочие боеприпасы,снаряды и их части, включая дробь и пыжи для патронов:– патроны для гладкоствольного оружия и их части; пульки для пневматического оружия:– прочие:– – для военных целей:– – – прочие
30 мм патроны АЗ-УОР-84 с осколочно-трассирующим снарядом
Наличие конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, квалифицированного персонала, а также действующей лицензии и разрешительных документов на осуществление деятельности в области разработки, производства, ремонта и реализации продукции специального назначения в соответствии с законодательством Республики Казахстан и требований органов государственного контроля
1. Изготовление заготовок для металлической тары изделий (резка) 2. Контроль. 3. Изготовление деталей для для металлической тары изделий (штамповка холодная, штамповка горячая, крнтактная сварка). 4. Контроль деталей. 5. Очистка деталей. 6. Покрытие деталей 7. Изготовление трафарета. 8. Сушка древесины. 9. Изготовление заготовок для деревянной тары изделий (резка) 10. Контроль. 11. Изготовление деталей для для деревянной тары изделий (механическая обработка). 12. Контроль деталей. 13. Изготовление трафарета. 14. Сборка деревяннолй тары. 15.Контроль. 16.Окрашивание деревянной тары. 17. Контроль. 18. Поставка комплектующих. 19. Контроль комплектующих. 20. Сборка изделия - установка свинцового кольца. 21.Контроль. 22. Сборка изделия - ввертывание электрокапсюльной втулки. 23. Контроль. 24. Кернение электрокапсюльной втулки. 25. Контроль. 26. Контроль сопротивления. 27. Сборка изделия - Взвешивание навески пороха. 28. Контроль. 29. Запрессовка корпуса снаряда в гильзу. 30. Контроль. 31. Обжимка снаряда с гильзой. 32. Контроль. 33. Контроль разрушающий. 34. Установка шашки. 35. Контроль. 36. Ввертывание взрывателя. 37. Контроль. 38.Восстановления покрытия. 39. Контроль готового изделия. 40. Испытание готового изделия. 41. Упкаовка изделий в металическую тару. 42. Контроль. 43. Упкаовка металической тары с изделими в деревянный ящик. 44. Контроль. 45. Хранение
45

1. Металл ыдыс бұйымдарына арналған дайындамаларды жасау (кесу).
2. Бақылау.
3. Металл ыдыс бұйымдарына арналған бөлшектерді жасау (суық және ыстық штамптау, контакттық дәнекерлеу).
4. Бөлшектерді бақылау.
5. Бөлшектерді тазалау.
6. Бөлшектерге жабын жағу.
7. Трафарет жасау.
8. Ағашты кептіру.
9. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған дайындамаларды жасау (кесу).
10. Бақылау.
11. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған бөлшектерді жасау (механикалық өңдеу).
12. Бөлшектерді бақылау.
13. Трафарет жасау.
14. Ағаш ыдысты құрастыру.
15. Бақылау.
16. Ағаш ыдысты бояу.
17. Бақылау.
18. Жинақтаушы бөлшектерді жеткізу.
19. Жинақтаушы бөлшектерді бақылау.
20. Бұйымды құрастыру – қорғасын сақинасын орнату.
21. Бақылау.
22. Бұйымды құрастыру – электрокапсюль втулкасын бұрау.
23. Бақылау.
24. Электрокапсюль втулкасын керту.
25. Бақылау.
26. Кедергі (сопротивление) параметрін бақылау.
27. Бұйымды құрастыру – оқ-дәрі зарядын өлшеп салу.
28. Бақылау.
29. Снаряд корпусын гильзаға престеу.
30. Бақылау.
31. Снаряд пен гильзаны қысып бекіту (обжимка).
32. Бақылау.
33. Бұзушы (деструктивті) бақылау.
34. Шашканы орнату.
35. Бақылау.
36. Тұтандырғышты бұрау.
37. Бақылау.
38. Қаптаманы қалпына келтіру.
39. Дайын бұйымды бақылау.
40. Дайын бұйымды сынау.
41. Бұйымдарды металл ыдысқа қаптау.
42. Бақылау.
43. Металл ыдыстағы бұйымдарды ағаш жәшікке қаптау.
44. Бақылау.
44
ӨҚМ
89
Қорғаныс өнеркәсібі
9305910000
9301–9304 тауар позицияларына жататын бұйымдардың бөлшектері мен керек-жарақтары:
– – 9301 тауар позициясындағы әскери үлгідегі қаруға арналған
УПМ 18 Қаруың Жол талғамайтын көлікке орнату
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, білікті персоналдың, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына және мемлекеттік бақылау органдарының талаптарына сәйкес арнайы мақсаттағы өнімдерді әзірлеу, өндіру, жөндеу және өткізу қызметін жүзеге асыруға арналған қолданыстағы лицензия мен рұқсат беру құжаттарының болуы.
1. Ағашты кептіру.
2. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған дайындамаларды жасау (кесу).
3. Бақылау.
4. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған бөлшектерді жасау (механикалық өңдеу).
5. Бөлшектерді бақылау.
6. Трафарет жасау.
7. Ағаш ыдысты құрастыру.
8. Бақылау.
9. Ағаш ыдысты бояу.
10. Бақылау.
11. Ағаш ыдысты таңбалау.
12. Бақылау.
13. Дайындамаларды жасау (соғу, кесу, шабу, лазерлік кесу).
14. Дайындамаларды бақылау.
15. Дайындамаларды сақтау.
16. Дайындамалардан бөлшектерді жасау (механикалық өңдеу, резеңке бөлшектерін жасау (вулканизация), суық штамптау, термиялық өңдеу, тазалау, гальваникалық және химиялық жабындарды жағу, бояу).
17. Магниттік бақылау.
18. Бөлшектерді бақылау.
19. Механикалық сынақтар.
20. Бөлшектерді сақтау.
21. Құрастыру тораптарын дәнекерлеу.
22. Бақылау.
23. Бұйымды құрастыру (егеп-жону, дәл келтіру, қырнау, бұрғылау, престеу, кернелеу, шплинттеу, тораптарды баптау).
24. Бұйымды бақылау.
25. Бұйымның жекелеген тораптарын сынау.
26. Бақылау.
27. Бұйымды сынау.
28. Бақылау.
29. Қаптаманы қалпына келтіру.
30. Бұйымды бақылау.
31. Бұйымды қаптау.
32. Бақылау.
33. Бұйымды сақтау.
33

1. Изготовление заготовок для металлической тары изделий (резка) 2. Контроль. 3. Изготовление деталей для для металлической тары изделий (штамповка холодная, штамповка горячая, крнтактная сварка). 4. Контроль деталей. 5. Очистка деталей. 6. Покрытие деталей 7. Изготовление трафарета. 8. Сушка древесины. 9. Изготовление заготовок для деревянной тары изделий (резка) 10. Контроль. 11. Изготовление деталей для для деревянной тары изделий (механическая обработкаа). 12. Контроль деталей. 13. Изготовление трафарета. 14. Сборка деревяннолй тары. 15.Контроль. 16.Окрашивание деревянной тары. 17. Контроль. 18. Поставка комплектующих. 19. Контроль комплектующих. 20. Сборка изделия - установка свинцового кольца. 21.Контроль. 22. Сборка изделия - ввертывание электрокапсюльной втулки. 23. Контроль. 24. Кернение электрокапсюльной втулки. 25. Контроль. 26. Контроль сопротивления. 27. Сборка изделия - Взвешивание навески пороха. 28. Контроль. 29. Запрессовка корпуса снаряда в гильзу. 30. Контроль. 31. Обжимка снаряда с гильзой. 32. Контроль. 33. Контроль разрушающий. 34. Установка шашки. 35. Контроль. 36. Ввертывание взрывателя. 37. Контроль. 38.Восстановления покрытия. 39. Контроль готового изделия. 40. Испытание готового изделия. 41. Упкаовка.изделий в металическую тару. 42. Контроль. 43. Упкаовка металической тары с изделими в деревянный ящик. 44. Контроль.
44
МПС
89
Оборонная промышленность
9305910000
Части и принадлежности изделий товарных позиций 9301 9304: оружия военного образца товарной позиции 9301
УПМ 18 Установка вооружения на автомобиль повышенной проходимости
Наличие конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, квалифицированного персонала, а также действующей лицензии и разрешительных документов на осуществление деятельности в области разработки, производства, ремонта и реализации продукции специального назначения в соответствии с законодательством Республики Казахстан и требований органов государственного контроля
1. Сушка древесины. 2. Изготовление заготовок для деревянной тары изделий (резка) 3. Контроль. 4. Изготовление деталей для для деревянной тары изделий (механическая обработкаа). 5. Контроль деталей. 6. Изготовление трафарета. 7. Сборка деревяннолй тары. 8.Контроль. 9.Окрашивание деревянной тары. 10. Контроль. 11. Маркирование деревянной тары. 12. Контроль. 13. Изготовление заготовок ( поковка, отрезная, рубка, лазерная резка, ). 14. Контроль заготовок. 15. Хранение заготовок. 16. Изготовление деталей из заготовок (механическая обработка, изготовление деталей из резины (вулканизация) холодная штамповка, термическая обработка, очистка. нанесение гальванических и химических покрытий, окрашивание) 17. Магнитный контроль. 18. Контроль деталей. 19. Механические испытания. 20. Хранение деталей. 21. Сварка сборок. 22. Контроль. 23.Сборка изделия (припиловка, доводка, шабрение, сверление, прессование, кернение, шплинтование отладка узлов) 24. Контроль изделия. 25. Испытание отдельных узлов изделия. 26. Контроль. 27. Испытание изделия. 28.Контроль. 29. Восстановление покрытия. 30. Контроль изделия. 31. Упаковка изделия. 32. Контроль. 33.Хранение изделия.
33

1. Ағашты кептіру.
2. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған дайындамаларды жасау (кесу).
3. Бақылау.
4. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған бөлшектерді жасау (механикалық өңдеу).
5. Бөлшектерді бақылау.
6. Трафарет жасау.
7. Ағаш ыдысты құрастыру.
8. Бақылау.
9. Ағаш ыдысты бояу.
10. Бақылау.
11. Ағаш ыдысты таңбалау.
12. Бақылау.
13. Дайындамаларды жасау (құю, кесу, қырқу, лазерлік кесу).
14. Дайындамаларды бақылау.
15. Дайындамаларды сақтау.
16. Дайындамалардан бөлшектерді жасау (механикалық өңдеу, резеңке бөлшектерді жасау (вулканизация), суық штамптау, термиялық өңдеу, тазалау, гальваникалық және химиялық жабындарды жағу, бояу).
17. Магниттік бақылау.
18. Бөлшектерді бақылау.
19. Механикалық сынақтар.
20. Бөлшектерді сақтау.
21. Тораптарды дәнекерлеу.
22. Бақылау.
23. Бұйымды құрастыру (қырлау, дәлдеу, қырнау, бұрғылау, престеу, керту, шплинттеу, тораптарды ретке келтіру).
24. Бұйымды бақылау.
25. Бұйымның жеке тораптарын сынау.
26. Бақылау.
27. Бұйымды сынау.
28. Бақылау.
29. Қаптаманы қалпына келтіру.
30. Бұйымды бақылау.
31. Бұйымды қаптау.
32. Бақылау.
32
ӨҚМ
90
Қорғаныс өнеркәсібі
9301100000
Әскери үлгідегі қару, револьверлерді, пистолеттерді және 9307 тауар позициясына жататын қаруды қоспағанда:
– артиллериялық қару (мысалы, зеңбіректер, гаубицалар және минометтер)
2A42 Зеңбірек (жинақтау өндірісі)
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, білікті персоналдың, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына және мемлекеттік бақылау органдарының талаптарына сәйкес арнайы мақсаттағы өнімдерді әзірлеу, өндіру, жөндеу және өткізу қызметін жүзеге асыруға арналған қолданыстағы лицензия мен рұқсат беру құжаттарының болуы.
1. Бұйым мен ЗИП құрастыруын бақылау.
2. Бұйымды құрастыру.
3. Бұйымды құрастыруды бақылау.
4. Бұйымды құрастыру және баптау.
5. Бақылау.
6. Бұйымды сынау.
7. Бұйымды тораптар мен бөлшектерге бөлшектеу.
8. Тазалау.
9. Бақылау.
10. Магниттік бақылау.
11. Механикалық сынақтар.
12. Бақылау.
13. Қаптау (жабын жағу).
14. Тораптарды құрастыру.
15. Бақылау.
16. Бұйымды құрастыру.
17. Бақылау.
18. Қаптаманы қалпына келтіру.
19. Бақылау.
20. Бұйым мен ЗИП-ті қаптау.
21. Бақылау.
22. Бұйымды сақтау.
22
1. Бұйым құрастырулары мен ЗИП-ті (жөндеу-жиынтық бөлшектерін) бақылау.
2. Бұйымды құрастыру.
3. Бұйым құрастыруын бақылау.
4. Бұйымды құрастыру және баптау.
5. Бақылау.
6. Бұйымды сынау.
7. Бұйымды тораптар мен бөлшектерге бөлшектеу.
8. Тазалау.
9. Бақылау.
10. Магниттік бақылау.
11. Механикалық сынақтар.
12. Бақылау.
13. Қаптау (жабын жағу).
14. Тораптарды құрастыру.
15. Бақылау.
16. Бұйымды құрастыру.
17. Бақылау.
18. Қаптаманы қалпына келтіру.
19. Бақылау.
20. Бұйымды және ЗИП-ті қаптау.
21. Бақылау.
21
ӨҚМ
91
Қорғаныс өнеркәсібі

1. Сушка древесины. 2. Изготовление заготовок для деревянной тары изделий (резка) 3. Контроль. 4. Изготовление деталей для для деревянной тары изделий (механическая обработкаа). 5. Контроль деталей. 6. Изготовление трафарета. 7. Сборка деревяннолй тары. 8.Контроль. 9.Окрашивание деревянной тары. 10. Контроль. 11. Маркирование деревянной тары. 12. Контроль. 13. Изготовление заготовок ( поковка, отрезная, рубка, лазерная резка, ). 14. Контроль заготовок. 15. Хранение заготовок. 16. Изготовление деталей из заготовок (механическая обработка, изготовление деталей из резины (вулканизация) холодная штамповка, термическая обработка, очистка. нанесение гальванических и химических покрытий, окрашивание) 17. Магнитный контроль. 18. Контроль деталей. 19. Механические испытания. 20. Хранение деталей. 21. Сварка сборок. 22. Контроль. 23.Сборка изделия (припиловка, доводка, шабрение, сверление, прессование, кернение, шплинтование отладка узлов) 24. Контроль изделия. 25. Испытание отдельных узлов изделия. 26. Контроль. 27. Испытание изделия. 28.Контроль. 29. Восстановление покрытия. 30. Контроль изделия. 31. Упаковка изделия. 32. Контроль.
32
МПС
90
Оборонная промышленность
9301100000
Оружие военного образца, кроме револьверов, пистолетов и оружия товарной позиции 9307:– оружие артиллерийское (например, пушки, гаубицы и минометы)
Пушка 2А42 (сборочное производство)
Наличие конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, квалифицированного персонала, а также действующей лицензии и разрешительных документов на осуществление деятельности в области разработки, производства, ремонта и реализации продукции специального назначения в соответствии с законодательством Республики Казахстан и требований органов государственного контроля
1. Контроль сборок изделия и ЗИП. 2. Сборка изделия. 3. Контроль сборки изделия. 4. Сборка и отладка изделия. 5. Контроль. 6. Испытание изделия. 7. Разборка изделия на узлы и детали. 8. Очистка. 9. Контроль. 10. Магнитный контроль. 11. Механические испытания. 12. Контроль. 13. Покрытие. 14. Сборка узлов. 15. Контроль. 16. Сборка изделия. 17. Контроль. 18. Восстановление покрытия. 19. Контроль. 20. Упаковка изделия и ЗИП. 21. Контроль. 22.Хранение изделия.
22
1. Контроль сборок изделия и ЗИП. 2. Сборка изделия. 3. Контроль сборки изделия. 4. Сборка и отладка изделия. 5. Контроль. 6. Испытание изделия. 7. Разборка изделия на узлы и детали. 8. Очистка. 9. Контроль. 10. Магнитный контроль. 11. Механические испытания. 12. Контроль. 13. Покрытие. 14. Сборка узлов. 15. Контроль. 16. Сборка изделия. 17. Контроль. 18. Восстановление покрытия. 19. Контроль. 20. Упаковка изделия и ЗИП. 21. Контроль.
21
МПС
91
Оборонная промышленность

9305910000
9301–9304 тауар позицияларына жататын бұйымдардың бөлшектері мен керек-жарақтары:
– – 9301 тауар позициясындағы әскери үлгідегі қаруға арналған
Гильзожинағыш АК-74
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, білікті персоналдың, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына және мемлекеттік бақылау органдарының талаптарына сәйкес арнайы мақсаттағы өнімдерді әзірлеу, өндіру, жөндеу және өткізу қызметін жүзеге асыруға арналған қолданыстағы лицензия мен рұқсат беру құжаттарының болуы.
1. Ыдыс бұйымдарына арналған дайындамаларды жасау (кесу).
2. Бақылау.
3. Ыдыс бұйымдарына арналған бөлшектерді жасау (механикалық өңдеу).
4. Бөлшектерді бақылау.
5. Ыдысты құрастыру (дәнекерлеу).
6. Бақылау.
7. Ыдысты бояу.
8. Бақылау.
9. Ыдысты таңбалау.
10. Бақылау.
11. Дайындамаларды жасау (лазерлік кесу, матаны пішу).
12. Дайындамаларды бақылау.
13. Дайындамаларды сақтау.
14. Дайындамалардан бөлшектерді жасау (суық штамптау, серіппе орау, термиялық өңдеу, тазалау, гальваникалық және химиялық жабындарды жағу, бояу, қап тігу).
15. Бөлшектерді бақылау.
16. Серіппенің механикалық сынақтары.
17. Бөлшектерді сақтау.
18. Құрастыру тораптарын дәнекерлеу.
19. Бақылау.
20. Бұйымды құрастыру.
21. Бұйымды бақылау.
22. Бұйымды сынау.
23. Бақылау.
24. Қаптаманы қалпына келтіру.
25. Бұйымды бақылау.
26. Бұйымды қаптау.
27. Бақылау.
28. Бұйымды сақтау.
28
1. Ыдыс бұйымдарына арналған дайындамаларды жасау (кесу).
2. Бақылау.
3. Ыдыс бұйымдарына арналған бөлшектерді жасау (механикалық өңдеу).
4. Бөлшектерді бақылау.
5. Ыдысты құрастыру (дәнекерлеу).
6. Бақылау.
7. Ыдысты бояу.
8. Бақылау.
9. Ыдысты таңбалау.
10. Бақылау.
11. Дайындамаларды жасау (лазерлік кесу, матаны пішу).
12. Дайындамаларды бақылау.
13. Дайындамаларды сақтау.
14. Дайындамалардан бөлшектерді жасау (суық штамптау, серіппені орау, термиялық өңдеу, тазалау, гальваникалық және химиялық жабындарды жағу, бояу, қап тігу).
15. Бөлшектерді бақылау.
16. Серіппенің механикалық сынақтары.
17. Бөлшектерді сақтау.
18. Тораптарды дәнекерлеу.
19. Бақылау.
20. Бұйымды құрастыру.
21. Бұйымды бақылау.
22. Бұйымды сынау.
23. Бақылау.
24. Қаптаманы қалпына келтіру.
25. Бұйымды бақылау.
26. Бұйымды қаптау.
27. Бақылау.
27
ӨҚМ
92
Қорғаныс өнеркәсібі
9306901009
Бомбалар, гранаталар, торпедалар, миналар, зымырандар және ұқсас әскери іс-қимылдарға арналған құралдар, олардың бөлшектері; патрондар, өзге де оқ-дәрілер, снарядтар және олардың бөлшектері, соның ішінде бытыра және патрондарға арналған тығындар:
– тегіс ұңғылы қаруға арналған патрондар және олардың бөлшектері; пневматикалық қаруға арналған оқтар:
– өзге:
– – әскери мақсаттарға арналған:
– – – өзге

9305910000
Части и принадлежности изделий товарных позиций 9301 9304: оружия военного образца товарной позиции 9301
Гильзосборник АК-74
Наличие конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, квалифицированного персонала, а также действующей лицензии и разрешительных документов на осуществление деятельности в области разработки, производства, ремонта и реализации продукции специального назначения в соответствии с законодательством Республики Казахстан и требований органов государственного контроля
1. Изготовление заготовок для тары изделий (резка) 2. Контроль. 3. Изготовление деталей для тары изделий (механическая обработка). 4. Контроль деталей. 5. Сборка (сварка) тары. 6.Контроль. 7. Окрашивание тары. 8. Контроль. 9. Маркирование тары. 10. Контроль. 11. Изготовление заготовок (лазерная резка, расскрой ткани ). 12. Контроль заготовок. 13. Хранение заготовок. 14. Изготовление деталей из заготовок (холодная штамповка, навивка пружины, термическая обработка, очистка. нанесение гальванических и химических покрытий, окрашивание, пошив чехла) 15. Контроль деталей. 16. Механические испытания пружины. 17. Хранение деталей. 18. Сварка сборок. 19. Контроль. 20. Сборка изделия 21. Контроль изделия. 22. Испытание изделия. 23. Контроль. 24. Восстановление покрытия. 25. Контроль изделия. 26. Упаковка изделия. 27. Контроль. 28. Хранение изделия.
28
1. Изготовление заготовок для тары изделий (резка) 2. Контроль. 3. Изготовление деталей для тары изделий (механическая обработка). 4. Контроль деталей. 5. Сборка (сварка) тары. 6.Контроль. 7. Окрашивание тары. 8. Контроль. 9. Маркирование тары. 10. Контроль. 11. Изготовление заготовок (лазерная резка, расскрой ткани ). 12. Контроль заготовок. 13. Хранение заготовок. 14. Изготовление деталей из заготовок (холодная штамповка, навивка пружины, термическая обработка, очистка. нанесение гальванических и химических покрытий, окрашивание, пошив чехла) 15. Контроль деталей. 16. Механические испытания пружины. 17. Хранение деталей. 18. Сварка сборок. 19. Контроль. 20. Сборка изделия 21. Контроль изделия. 22. Испытание изделия. 23. Контроль. 24. Восстановление покрытия. 25. Контроль изделия. 26. Упаковка изделия. 27. Контроль.
27
МПС
92
Оборонная промышленность
9306901009
Бомбы, гранаты, торпеды, мины, ракеты и аналогичные средства для ведения боевых действий, их части; патроны, прочие боеприпасы,снаряды и их части, включая дробь и пыжи для патронов: патроны для гладкоствольного оружия и их части; пульки для пневматического оружия:– прочие:– – для военных целей:– – – прочие

2А42 зеңбірекке арналған ОФЗ снаряды бар 30 мм патрон
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, білікті персоналдың, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына және мемлекеттік бақылау органдарының талаптарына сәйкес арнайы мақсаттағы өнімдерді әзірлеу, өндіру, жөндеу және өткізу қызметін жүзеге асыруға арналған қолданыстағы лицензия мен рұқсат беру құжаттарының болуы.
1. Металл ыдыс бұйымдарына арналған дайындамаларды жасау (кесу).
2. Бақылау.
3. Металл ыдыс бұйымдарына арналған бөлшектерді жасау (суық штамптау, ыстық штамптау, контакттық дәнекерлеу).
4. Бөлшектерді бақылау.
5. Бөлшектерді тазалау.
6. Бөлшектерге жабын жағу.
7. Трафарет жасау.
8. Ағашты кептіру.
9. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған дайындамаларды жасау (кесу).
10. Бақылау.
11. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған бөлшектерді жасау (механикалық өңдеу).
12. Бөлшектерді бақылау.
13. Трафарет жасау.
14. Ағаш ыдысты құрастыру.
15. Бақылау.
16. Ағаш ыдысты бояу.
17. Бақылау.
18. Жинақтаушы бөлшектерді бақылау.
19. Бұйымды құрастыру – капсюльдеу.
20. Бақылау.
21. Капсюльді кернеу (керту).
22. Бақылау.
23. Капсюльді лактау.
24. Бақылау.
25. Бұйымды құрастыру – оқ-дәрі салмағын өлшеу.
26. Бақылау.
27. Снаряд корпусын гильзаға престеу.
28. Бақылау.
29. Снаряд пен гильзаны қыспалау (обжимка).
30. Бақылау.
31. Бұзбайтын (бүлдіруші) бақылау.
32. Тұтандырғышты бұрау.
33. Бақылау.
34. Тұтандырғышты керту.
35. Бақылау.
36. Қаптаманы қалпына келтіру.
37. Дайын бұйымды бақылау.
38. Дайын бұйымды сынау.
39. Бұйымдарды металл ыдысқа қаптау.
40. Бақылау.
41. Металл ыдыстағы бұйымдарды ағаш жәшікке қаптау.
42. Бақылау.
43. Сақтау.
43
1. Металл ыдыс бұйымдарына арналған дайындамаларды жасау (кесу).
2. Бақылау.
3. Металл ыдыс бұйымдарына арналған бөлшектерді жасау (суық және ыстық штамптау, контакттық дәнекерлеу).
4. Бөлшектерді бақылау.
5. Бөлшектерді тазалау.
6. Бөлшектерге жабын жағу.
7. Трафарет жасау.
8. Ағашты кептіру.
9. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған дайындамаларды жасау (кесу).
10. Бақылау.
11. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған бөлшектерді жасау (механикалық өңдеу).
12. Бөлшектерді бақылау.
13. Трафарет жасау.
14. Ағаш ыдысты құрастыру.
15. Бақылау.
16. Ағаш ыдысты бояу.
17. Бақылау.
18. Жинақтаушы бөлшектерді бақылау.
19. Бұйымды құрастыру – капсюльдеу.
20. Бақылау.
21. Капсюльді керту.
22. Бақылау.
23. Капсюльді лактау.
24. Бақылау.
25. Бұйымды құрастыру – оқ-дәрі зарядын өлшеу.
26. Бақылау.
27. Снаряд корпусын гильзаға престеу.
28. Бақылау.
29. Снаряд пен гильзаны қысып бекіту (обжимка).
30. Бақылау.
31. Бұзушы (деструктивті) бақылау.
32. Тұтандырғышты бұрау.
33. Бақылау.
34. Тұтандырғышты керту.
35. Бақылау.
36. Қаптаманы қалпына келтіру.
37. Дайын бұйымды бақылау.
38. Дайын бұйымды сынау.
39. Бұйымдарды металл ыдысқа қаптау.
40. Бақылау.
41. Металл ыдыстағы бұйымдарды ағаш жәшікке қаптау.
42. Бақылау.
42
ӨҚМ
93
Қорғаныс өнеркәсібі
9305910000
9301–9304 тауар позицияларына жататын бұйымдардың бөлшектері мен керек-жарақтары:
– – 9301 тауар позициясындағы әскери үлгідегі қаруға арналған
Танкке қарсы қол гранатометіне арналған соққыш
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, білікті персоналдың, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына және мемлекеттік бақылау органдарының талаптарына сәйкес арнайы мақсаттағы өнімдерді әзірлеу, өндіру, жөндеу және өткізу қызметін жүзеге асыруға арналған қолданыстағы лицензия мен рұқсат беру құжаттарының болуы.

30-мм патрон с ОФЗ снарядом к пушке 2А42
Наличие конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, квалифицированного персонала, а также действующей лицензии и разрешительных документов на осуществление деятельности в области разработки, производства, ремонта и реализации продукции специального назначения в соответствии с законодательством Республики Казахстан и требований органов государственного контроля
1. Изготовление заготовок для металлической тары изделий (резка) 2. Контроль. 3. Изготовление деталей для для металлической тары изделий (штамповка холодная, штамповка горячая, крнтактная сварка). 4. Контроль деталей. 5. Очистка деталей. 6. Покрытие деталей 7. Изготовление трафарета. 8. Сушка древесины. 9. Изготовление заготовок для деревянной тары изделий (резка) 10. Контроль. 11. Изготовление деталей для для деревянной тары изделий (механическая обработкаа). 12. Контроль деталей. 13. Изготовление трафарета. 14. Сборка деревяннолй тары. 15.Контроль. 16.Окрашивание деревянной тары. 17. Контроль. 18. Контроль комплектующих. 19. Сборка изделия - Капсулирование 20. Контроль 21. Кернение капсюля. 22. Контроль. 23. Лакировка капсюля 24. Контроль. 25. Сборка изделия - Взвешивание навески пороха. 26. Контроль. 27. Запрессовка корпуса снаряда в гильзу. 28. Контроль. 29. Обжимка снаряда с гильзой. 30. Контроль. 31. Контроль разрушающий. 32. Ввертывание взрывателя. 33. Контроль. 34. Кернение взрывателя. 35. Контроль. 36. Восстановления покрытия. 37. Контроль готового изделия. 38. Испытание готового изделия. 39. Упкаовка изделий в металическую тару. 40. Контроль. 41. Упкаовка металической тары с изделими в деревянный ящик. 42. Контроль. 43. Хранение
43
1. Изготовление заготовок для металлической тары изделий (резка) 2. Контроль. 3. Изготовление деталей для для металлической тары изделий (штамповка холодная, штамповка горячая, крнтактная сварка). 4. Контроль деталей. 5. Очистка деталей. 6. Покрытие деталей 7. Изготовление трафарета. 8. Сушка древесины. 9. Изготовление заготовок для деревянной тары изделий (резка) 10. Контроль. 11. Изготовление деталей для для деревянной тары изделий (механическая обработкаа). 12. Контроль деталей. 13. Изготовление трафарета. 14. Сборка деревяннолй тары. 15.Контроль. 16.Окрашивание деревянной тары. 17. Контроль. 18. Контроль комплектующих. 19. Сборка изделия - Капсулирование 20. Контроль 21. Кернение капсюля. 22. Контроль. 23. Лакировка капсюля 24. Контроль. 25. Сборка изделия - Взвешивание навески пороха. 26. Контроль. 27. Запрессовка корпуса снаряда в гильзу. 28. Контроль. 29. Обжимка снаряда с гильзой. 30. Контроль. 31. Контроль разрушающий. 32. Ввертывание взрывателя. 33. Контроль. 34. Кернение взрывателя. 35. Контроль. 36. Восстановления покрытия. 37. Контроль готового изделия. 38. Испытание готового изделия. 39. Упкаовка.изделий в металическую тару. 40. Контроль. 41. Упкаовка металической тары с изделими в деревянный ящик. 42. Контроль.
42
МПС
93
Оборонная промышленность
9305910000
Части и принадлежности изделий товарных позиций 9301 – 9304:– – оружия военного образца товарной позиции 9301
Боек для гранатомета РПГ
Наличие конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, квалифицированного персонала, а также действующей лицензии и разрешительных документов на осуществление деятельности в области разработки, производства, ремонта и реализации продукции специального назначения в соответствии с законодательством Республики Казахстан и требований органов государственного контроля

1. Кесу операциясы.
2. Түзету (тегістеу).
3. Автоматтық өңдеу.
4. Токарьлық өңдеу.
5. Тегістеу (шлифтеу).
6. Бақылау.
7. Майсыздандыру.
8. Термиялық өңдеу.
9. Тазалау.
10. Бақылау.
11. Тазалау.
12. Қаптау (жабын жағу).
13. Қаптау (орау).
13
1. Кесу операциясы.
2. Түзету.
3. Автоматтық өңдеу.
4. Токарлық өңдеу.
5. Шлифовкалау (ажарлау).
6. Бақылау.
7. Майсыздандыру.
8. Термиялық өңдеу.
9. Тазалау.
10. Бақылау.
11. Тазалау.
12. Қаптама жағу.
13. Қаптау (орау).
13
ӨҚМ
94
Қорғаныс өнеркәсібі
9305910000
9301–9304 тауар позицияларына жататын бұйымдардың бөлшектері мен керек-жарақтары:
– – 9301 тауар позициясындағы әскери үлгідегі қаруға арналған
Калашников танк пулеметіне арналған станок
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, білікті персоналдың, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына және мемлекеттік бақылау органдарының талаптарына сәйкес арнайы мақсаттағы өнімдерді әзірлеу, өндіру, жөндеу және өткізу қызметін жүзеге асыруға арналған қолданыстағы лицензия мен рұқсат беру құжаттарының болуы.
1. Ағашты кептіру.
2. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған дайындамаларды жасау (кесу).
3. Бақылау.
4. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған бөлшектерді жасау (механикалық өңдеу).
5. Бөлшектерді бақылау.
6. Трафарет жасау.
7. Ағаш ыдысты құрастыру.
8. Бақылау.
9. Ағаш ыдысты бояу.
10. Бақылау.
11. Ағаш ыдысты таңбалау.
12. Бақылау.
13. Дайындамаларды жасау (кесу, қырқу, лазерлік кесу, соғу).
14. Дайындамаларды бақылау.
15. Дайындамаларды сақтау.
16. Дайындамалардан бөлшектерді жасау (механикалық өңдеу, суық штамптау, термиялық өңдеу, тазалау, гальваникалық және химиялық жабындарды жағу, бояу).
17. Магниттік бақылау.
18. Бөлшектерді бақылау.
19. Механикалық сынақтар.
20. Бөлшектерді сақтау.
21. Құрастыру тораптарын дәнекерлеу.
22. Бақылау.
23. Бұйымды құрастыру (тазалау, дәлдеу, қырнау, бұрғылау, престеу, керту, ретке келтіру).
24. Бұйымды бақылау.
25. Бұйымды сынау.
26. Бақылау.
27. Магниттік бақылау.
28. Тазалау.
29. Қаптау (жабын жағу).
30. Бұйымды бақылау.
31. Бұйымды қаптау.
32. Бақылау.
33. Бұйымды сақтау.
33
1. Ағашты кептіру.
2. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған дайындамаларды жасау (кесу).
3. Бақылау.
4. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған бөлшектерді жасау (механикалық өңдеу).
5. Бөлшектерді бақылау.
6. Трафарет жасау.
7. Ағаш ыдысты құрастыру.
8. Бақылау.
9. Ағаш ыдысты бояу.
10. Бақылау.
11. Ағаш ыдысты таңбалау.
12. Бақылау.
13. Дайындамаларды жасау (кесу, қырқу, лазерлік кесу, соғу).
14. Дайындамаларды бақылау.
15. Дайындамаларды сақтау.
16. Дайындамалардан бөлшектерді жасау (механикалық өңдеу, суық штамптау, термиялық өңдеу, тазалау, гальваникалық және химиялық жабындарды жағу, бояу).
17. Магниттік бақылау.
18. Бөлшектерді бақылау.
19. Механикалық сынақтар.
20. Бөлшектерді сақтау.
21. Тораптарды дәнекерлеу.
22. Бақылау.
23. Бұйымды құрастыру (қырлау, дәлдеу, қырнау, бұрғылау, престеу, керту, баптау).
24. Бұйымды бақылау.
25. Бұйымды сынау.
26. Бақылау.
27. Магниттік бақылау.
28. Тазалау.
29. Қаптама жағу.
30. Бұйымды бақылау.
31. Бұйымды қаптау.
32. Бақылау.
32
ӨҚМ
95
Қорғаныс өнеркәсібі
9305910000
9301–9304 тауар позицияларына жататын бұйымдардың бөлшектері мен керек-жарақтары:
– – 9301 тауар позициясындағы әскери үлгідегі қаруға арналған
МТЛБ үшін калашников танк пулеметіне арналған постель
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, білікті персоналдың, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына және мемлекеттік бақылау органдарының талаптарына сәйкес арнайы мақсаттағы өнімдерді әзірлеу, өндіру, жөндеу және өткізу қызметін жүзеге асыруға арналған қолданыстағы лицензия мен рұқсат беру құжаттарының болуы.

1. Отрезная. 2. Правка. 3. Автоматная. 4. Токарная 5. Шлифовальная. 6. Контроль. 7. Обезжиривание. 8. Термическая. 9. Очистка. 10. Контроль. 11. Очистка. 12. Покрытие. 13. Упаковка.
13
1. Отрезная. 2. Правка. 3. Автоматная. 4. Токарная 5. Шлифовальная. 6. Контроль. 7. Обезжиривание. 8. Термическая. 9. Очистка. 10. Контроль. 11. Очистка. 12. Покрытие. 13. Упаковка.
13
МПС
94
Оборонная промышленность
9305910000
Части и принадлежности изделий товарных позиций 9301 – 9304: оружия военного образца товарной позиции 9301
Станок для ПКТ
Наличие конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, квалифицированного персонала, а также действующей лицензии и разрешительных документов на осуществление деятельности в области разработки, производства, ремонта и реализации продукции специального назначения в соответствии с законодательством Республики Казахстан и требований органов государственного контроля
1. Сушка древесины. 2. Изготовление заготовок для деревянной тары изделий (резка) 3. Контроль. 4. Изготовление деталей для для деревянной тары изделий (механическая обработкаа). 5. Контроль деталей. 6. Изготовление трафарета. 7. Сборка деревяннолй тары. 8.Контроль. 9.Окрашивание деревянной тары. 10. Контроль. 11. Маркирование деревянной тары. 12. Контроль. 13. Изготовление заготовок (отрезная, рубка, лазерная резка, поковка). 14. Контроль заготовок. 15. Хранение заготовок. 16. Изготовление деталей из заготовок (механическая обработка, холодная штамповка, термическая обработка, очистка. нанесение гальванических и химических покрытий, окрашивание) 17. Магнитный контроль. 18. Контроль деталей. 19. Механические испытания. 20. Хранение деталей. 21. Сварка сборок. 22. Контроль 23. Сборка изделия (припиловка, доводка, шабрение, сверление, прессование, кернение, отладка) 24. Контроль изделия. 25. Испытание изделия. 26.Контроль. 27. Магнитный контроль 28. Очистка. 29. Покрытие. 30. Контроль изделия. 31. Упаковка изделия. 32. Контроль. 33.Хранение изделия.
33
1. Сушка древесины. 2. Изготовление заготовок для деревянной тары изделий (резка) 3. Контроль. 4. Изготовление деталей для для деревянной тары изделий (механическая обработкаа). 5. Контроль деталей. 6. Изготовление трафарета. 7. Сборка деревяннолй тары. 8.Контроль. 9.Окрашивание деревянной тары. 10. Контроль. 11. Маркирование деревянной тары. 12. Контроль. 13. Изготовление заготовок (отрезная, рубка, лазерная резка, поковка). 14. Контроль заготовок. 15. Хранение заготовок. 16. Изготовление деталей из заготовок (механическая обработка, холодная штамповка, термическая обработка, очистка. нанесение гальванических и химических покрытий, окрашивание) 17. Магнитный контроль. 18. Контроль деталей. 19. Механические испытания. 20. Хранение деталей. 21. Сварка сборок. 22. Контроль 23. Сборка изделия (припиловка, доводка, шабрение, сверление, прессование, кернение, отладка) 24. Контроль изделия. 25. Испытание изделия. 26.Контроль. 27. Магнитный контроль 28. Очистка. 29. Покрытие. 30. Контроль изделия. 31. Упаковка изделия. 32. Контроль.
32
МПС
95
Оборонная промышленность
9305910000
Части и принадлежности изделий товарных позиций 9301 – 9304: оружия военного образца товарной позиции 9301
Постель под ПКТ для МТЛБ
Наличие конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, квалифицированного персонала, а также действующей лицензии и разрешительных документов на осуществление деятельности в области разработки, производства, ремонта и реализации продукции специального назначения в соответствии с законодательством Республики Казахстан и требований органов государственного контроля

1. Ағашты кептіру.
2. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған дайындамаларды жасау (кесу).
3. Бақылау.
4. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған бөлшектерді жасау (механикалық өңдеу).
5. Бөлшектерді бақылау.
6. Трафарет жасау.
7. Ағаш ыдысты құрастыру.
8. Бақылау.
9. Ағаш ыдысты бояу.
10. Бақылау.
11. Ағаш ыдысты таңбалау.
12. Бақылау.
13. Жинақтаушы бөлшектерді бақылау.
14. Дайындамаларды жасау (құю, соғу, кесу, қырқу, лазерлік кесу, штамптау).
15. Дайындамаларды бақылау.
16. Дайындамаларды сақтау.
17. Дайындамалардан бөлшектерді жасау (механикалық өңдеу, пластмассадан бөлшек жасау (ыстық престеу), суық штамптау, электроэрозиялық өңдеу, электрохимиялық өңдеу, термиялық өңдеу, тазалау, гальваникалық және химиялық жабындарды жағу, бояу).
18. Магниттік бақылау.
19. Бөлшектерді бақылау.
20. Механикалық сынақтар.
21. Бөлшектерді сақтау.
22. Құрастыру тораптарын дәнекерлеу.
23. Бақылау.
24. Тойтармалау арқылы құрастыру (клепка).
25. Бақылау.
26. Бұйымды құрастыру (тазалау, дәлдеу, қырнау, бұрғылау, престеу, керту, шплинттеу, тораптарды ретке келтіру).
27. Бұйымды бақылау.
28. Бұйымның жекелеген тораптарын сынау.
29. Бақылау.
30. Бұйымды сынау.
31. Бақылау.
32. Бұйымды бөлшектеу.
33. Бұйымды тазалау.
34. Жекелеген бөлшектер мен тораптарға магниттік бақылау.
35. Тазалау.
36. Қаптау (жабын жағу).
37. Бұйымды құрастыру.
38. Бұйымды бақылау.
39. Бұйымды қаптау.
40. Бақылау.
41. Бұйымды сақтау.
41
1. Ағашты кептіру.
2. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған дайындамаларды жасау (кесу).
3. Бақылау.
4. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған бөлшектерді жасау (механикалық өңдеу).
5. Бөлшектерді бақылау.
6. Трафарет жасау.
7. Ағаш ыдысты құрастыру.
8. Бақылау.
9. Ағаш ыдысты бояу.
10. Бақылау.
11. Ағаш ыдысты таңбалау.
12. Бақылау.
13. Жинақтаушы бөлшектерді бақылау.
14. Дайындамаларды жасау (құю, соғу, кесу, қырқу, лазерлік кесу, штамптау).
15. Дайындамаларды бақылау.
16. Дайындамаларды сақтау.
17. Дайындамалардан бөлшектерді жасау (механикалық өңдеу, пластмассадан бөлшек жасау (ыстық престеу), суық штамптау, электроэрозиялық өңдеу, электрохимиялық өңдеу, термиялық өңдеу, тазалау, гальваникалық және химиялық жабындарды жағу, бояу).
18. Магниттік бақылау.
19. Бөлшектерді бақылау.
20. Механикалық сынақтар.
21. Бөлшектерді сақтау.
22. Тораптарды дәнекерлеу.
23. Бақылау.
24. Тораптарды тойтармалау (клепка).
25. Бақылау.
26. Бұйымды құрастыру (қырлау, дәлдеу, қырнау, бұрғылау, престеу, керту, шплинттеу, тораптарды ретке келтіру).
27. Бұйымды бақылау.
28. Бұйымның жеке тораптарын сынау.
29. Бақылау.
30. Бұйымды сынау.
31. Бақылау.
32. Бұйымды бөлшектеу.
33. Бұйымды тазалау.
34. Жекелеген бөлшектер мен тораптарға магниттік бақылау.
35. Тазалау.
36. Қаптама жағу.
37. Бұйымды құрастыру.
38. Бұйымды бақылау.
39. Бұйымды қаптау.
40. Бақылау.
40
ӨҚМ
98
Қорғаныс өнеркәсібі

1. Сушка древесины. 2. Изготовление заготовок для деревянной тары изделий (резка) 3. Контроль. 4. Изготовление деталей для для деревянной тары изделий (механическая обработкаа). 5. Контроль деталей. 6. Изготовление трафарета. 7. Сборка деревяннолй тары. 8.Контроль. 9.Окрашивание деревянной тары. 10. Контроль. 11. Маркирование деревянной тары. 12. Контроль. 13. Контроль комплектующих. 14. Изготовление заготовок (литье, поковка, отрезная, рубка, лазерная резка, штамповка). 15. Контроль заготовок. 16. Хранение заготовок. 17. Изготовление деталей из заготовок (механическая обработка, изготовление деталей из пластмассы (горячее прессование) холодная штамповка, электроэррозионная обработка, электрохимическая обработка, термическая обработка, очистка. нанесение гальванических и химических покрытий, окрашивание) 18. Магнитный контроль. 19. Контроль деталей. 20. Механические испытания. 21. Хранение деталей. 22. Сварка сборок. 23. Контроль. 24. Клепка сборок. 25. Контроль 26. Сборка изделия (припиловка, доводка, шабрение, сверление, прессование, кернение, шплинтование отладка узлов) 27. Контроль изделия. 28. Испытание отдельных узлов изделия. 29. Контроль. 30. Испытание изделия. 31.Контроль. 32. Разборка изделия. 33. Очистка изделия. 34. Магнитный контроль (отдельных деталей и сборок). . 35. Очистка. 36. Покрытие. 37. Сборка изделия. 38. Контроль изделия. 39. Упаковка изделия. 40. Контроль. 41.Хранение изделия.
41
1. Сушка древесины. 2. Изготовление заготовок для деревянной тары изделий (резка) 3. Контроль. 4. Изготовление деталей для для деревянной тары изделий (механическая обработкаа). 5. Контроль деталей. 6. Изготовление трафарета. 7. Сборка деревяннолй тары. 8.Контроль. 9.Окрашивание деревянной тары. 10. Контроль. 11. Маркирование деревянной тары. 12. Контроль. 13. Контроль комплектующих. 14. Изготовление заготовок (литье, поковка, отрезная, рубка, лазерная резка, штамповка). 15. Контроль заготовок. 16. Хранение заготовок. 17. Изготовление деталей из заготовок (механическая обработка, изготовление деталей из пластмассы (горячее прессование) холодная штамповка, электроэррозионная обработка, электрохимическая обработка, термическая обработка, очистка. нанесение гальванических и химических покрытий, окрашивание) 18. Магнитный контроль. 19. Контроль деталей. 20. Механические испытания. 21. Хранение деталей. 22. Сварка сборок. 23. Контроль. 24. Клепка сборок. 25. Контроль 26. Сборка изделия (припиловка, доводка, шабрение, сверление, прессование, кернение, шплинтование отладка узлов) 27. Контроль изделия. 28. Испытание отдельных узлов изделия. 29. Контроль. 30. Испытание изделия. 31.Контроль. 32. Разборка изделия. 33. Очистка изделия. 34. Магнитный контроль (отдельных деталей и сборок). . 35. Очистка. 36. Покрытие. 37. Сборка изделия. 38. Контроль изделия. 39. Упаковка изделия. 40. Контроль.
40
МПС
98
Оборонная промышленность

9301900000
Әскери үлгідегі қару, револьверлерді, пистолеттерді және 9307 тауар позициясына жататын қаруды қоспағанда: – өзге
НСВ-12,7х99 пулеметі (UPM-100)
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, білікті персоналдың, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына және мемлекеттік бақылау органдарының талаптарына сәйкес арнайы мақсаттағы өнімдерді әзірлеу, өндіру, жөндеу және өткізу қызметін жүзеге асыруға арналған қолданыстағы лицензия мен рұқсат беру құжаттарының болуы.
1. Ағашты кептіру.
2. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған дайындамаларды жасау (кесу).
3. Бақылау.
4. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған бөлшектерді жасау (механикалық өңдеу).
5. Бөлшектерді бақылау.
6. Трафарет жасау.
7. Ағаш ыдысты құрастыру.
8. Бақылау.
9. Ағаш ыдысты бояу.
10. Бақылау.
11. Ағаш ыдысты таңбалау.
12. Бақылау.
13. Дайындамаларды жасау (құю, соғу, кесу, қырқу, лазерлік кесу, штамптау).
14. Дайындамаларды бақылау.
15. Дайындамаларды сақтау.
16. Дайындамалардан бөлшектерді жасау (механикалық өңдеу, пластмассадан бөлшектер жасау (ыстық престеу), суық штамптау, электроэрозиялық өңдеу, электрохимиялық өңдеу, термиялық өңдеу, тазалау, гальваникалық және химиялық жабындарды жағу, бояу).
17. Магниттік бақылау.
18. Бөлшектерді бақылау.
19. Механикалық сынақтар.
20. Бөлшектерді сақтау.
21. Құрастыру тораптарын дәнекерлеу.
22. Бақылау.
23. Тойтармалау арқылы құрастыру (клепка).
24. Бақылау.
25. Бұйымды құрастыру (тазалау, дәлдеу, қырнау, бұрғылау, престеу, керту, шплинттеу, тораптарды ретке келтіру).
26. Бұйымды бақылау.
27. Жекелеген тораптарды сынау.
28. Бақылау.
29. Бұйымды сынау.
30. Бақылау.
31. Бұйымды бөлшектеу.
32. Бұйымды тазалау.
33. Жекелеген бөлшектер мен тораптарға магниттік бақылау.
34. Тазалау.
35. Қаптау (жабын жағу).
36. Бұйымды құрастыру.
37. Бұйымды бақылау.
38. Бұйымды қаптау.
39. Бақылау.
40. Бұйымды сақтау.
40
1. Ағашты кептіру.
2. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған дайындамаларды жасау (кесу).
3. Бақылау.
4. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған бөлшектерді жасау (механикалық өңдеу).
5. Бөлшектерді бақылау.
6. Трафарет жасау.
7. Ағаш ыдысты құрастыру.
8. Бақылау.
9. Ағаш ыдысты бояу.
10. Бақылау.
11. Ағаш ыдысты таңбалау.
12. Бақылау.
13. Дайындамаларды жасау (құю, соғу, кесу, қырқу, лазерлік кесу, штамптау).
14. Дайындамаларды бақылау.
15. Дайындамаларды сақтау.
16. Дайындамалардан бөлшектерді жасау (механикалық өңдеу, пластмассадан бөлшек жасау (ыстық престеу), суық штамптау, электроэрозиялық өңдеу, электрохимиялық өңдеу, термиялық өңдеу, тазалау, гальваникалық және химиялық жабын жағу, бояу).
17. Магниттік бақылау.
18. Бөлшектерді бақылау.
19. Механикалық сынақтар.
20. Бөлшектерді сақтау.
21. Тораптарды дәнекерлеу.
22. Бақылау.
23. Тораптарды тойтармалау (клепка).
24. Бақылау.
25. Бұйымды құрастыру (қырлау, дәлдеу, қырнау, бұрғылау, престеу, керту, шплинттеу, тораптарды реттеу).
26. Бұйымды бақылау.
27. Бұйымның жеке тораптарын сынау.
28. Бақылау.
29. Бұйымды сынау.
30. Бақылау.
31. Бұйымды бөлшектеу.
32. Бұйымды тазалау.
33. Жекелеген бөлшектер мен тораптарға магниттік бақылау.
34. Тазалау.
35. Қаптама жабу.
36. Бұйымды құрастыру.
37. Бұйымды бақылау.
38. Бұйымды қаптау.
39. Бақылау.
39
ӨҚМ
99
Қорғаныс өнеркәсібі

9301900000
Оружие военного образца, кроме револьверов, пистолетов и оружия товарной позиции 9307: – прочее
Пулемет НСВ-12,7х99 (UPM-100)
Наличие конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, квалифицированного персонала, а также действующей лицензии и разрешительных документов на осуществление деятельности в области разработки, производства, ремонта и реализации продукции специального назначения в соответствии с законодательством Республики Казахстан и требований органов государственного контроля
1. Сушка древесины. 2. Изготовление заготовок для деревянной тары изделий (резка) 3. Контроль. 4. Изготовление деталей для для деревянной тары изделий (механическая обработкаа). 5. Контроль деталей. 6. Изготовление трафарета. 7. Сборка деревяннолй тары. 8.Контроль. 9.Окрашивание деревянной тары. 10. Контроль. 11. Маркирование деревянной тары. 12. Контроль. 13. Изготовление заготовок (литье, поковка, отрезная, рубка, лазерная резка, штамповка). 14. Контроль заготовок. 15. Хранение заготовок. 16. Изготовление деталей из заготовок (механическая обработка, изготовление деталей из пластмассы (горячее прессование) холодная штамповка, электроэррозионная обработка, электрохимическая обработка, термическая обработка, очистка. нанесение гальванических и химических покрытий, окрашивание) 17. Магнитный контроль. 18. Контроль деталей. 19. Механические испытания. 20. Хранение деталей. 21. Сварка сборок. 22. Контроль. 23. Клепка сборок. 24. Контроль 25.Сборка изделия (припиловка, доводка, шабрение, сверление, прессование, кернение, шплинтование отладка узлов) 26. Контроль изделия. 27. Испытание отдельных узлов изделия. 28. Контроль. 29. Испытание изделия. 30.Контроль. 31. Разборка изделия. 32.Очистка изделия. 33. Магнитный контроль (отдельных деталей и сборок). . 34. Очистка. 35. Покрытие. 36. Сборка изделия. 37. Контроль изделия. 38. Упаковка изделия. 39. Контроль. 40.Хранение изделия.
40
1. Сушка древесины. 2. Изготовление заготовок для деревянной тары изделий (резка) 3. Контроль. 4. Изготовление деталей для для деревянной тары изделий (механическая обработкаа). 5. Контроль деталей. 6. Изготовление трафарета. 7. Сборка деревяннолй тары. 8.Контроль. 9.Окрашивание деревянной тары. 10. Контроль. 11. Маркирование деревянной тары. 12. Контроль. 13. Изготовление заготовок (литье, поковка, отрезная, рубка, лазерная резка, штамповка). 14. Контроль заготовок. 15. Хранение заготовок. 16. Изготовление деталей из заготовок (механическая обработка, изготовление деталей из пластмассы (горячее прессование) холодная штамповка, электроэррозионная обработка, электрохимическая обработка, термическая обработка, очистка. нанесение гальванических и химических покрытий, окрашивание) 17. Магнитный контроль. 18. Контроль деталей. 19. Механические испытания. 20. Хранение деталей. 21. Сварка сборок. 22. Контроль. 23. Клепка сборок. 24. Контроль 25.Сборка изделия (припиловка, доводка, шабрение, сверление, прессование, кернение, шплинтование отладка узлов) 26. Контроль изделия. 27. Испытание отдельных узлов изделия. 28. Контроль. 29. Испытание изделия. 30.Контроль. 31. Разборка изделия. 32.Очистка изделия. 33. Магнитный контроль (отдельных деталей и сборок). . 34. Очистка. 35. Покрытие. 36. Сборка изделия. 37. Контроль изделия. 38. Упаковка изделия. 39. Контроль.
39
МПС
99
Оборонная промышленность

9301100000
Әскери үлгідегі қару, револьверлерді, пистолеттерді және 9307 тауар позициясына жататын қаруды қоспағанда:
– артиллериялық қару (мысалы, зеңбіректер, гаубицалар және минометтер)
30мм автоматты зеңбірік (UPM- 30)
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, білікті персоналдың, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына және мемлекеттік бақылау органдарының талаптарына сәйкес арнайы мақсаттағы өнімдерді әзірлеу, өндіру, жөндеу және өткізу қызметін жүзеге асыруға арналған қолданыстағы лицензия мен рұқсат беру құжаттарының болуы.
1. Ағашты кептіру.
2. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған дайындамаларды жасау (кесу).
3. Бақылау.
4. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған бөлшектерді жасау (механикалық өңдеу).
5. Бөлшектерді бақылау.
6. Трафарет жасау.
7. Ағаш ыдысты құрастыру.
8. Бақылау.
9. Ағаш ыдысты бояу.
10. Бақылау.
11. Ағаш ыдысты таңбалау.
12. Бақылау.
13. Дайындамаларды жасау (құю, соғу, кесу, қырқу, лазерлік кесу).
14. Дайындамаларды бақылау.
15. ЗИП дайындамаларын жасау (құю, соғу, кесу, қырқу, лазерлік кесу).
16. Дайындамаларды бақылау.
17. Дайындамаларды сақтау.
18. Дайындамалардан бөлшектерді жасау (механикалық өңдеу, пластмассадан бөлшек жасау (ыстық престеу), суық штамптау, электроэрозиялық өңдеу, электрохимиялық өңдеу, термиялық өңдеу, тазалау, гальваникалық және химиялық жабындарды жағу, бояу).
19. Магниттік бақылау.
20. Бөлшектерді бақылау.
21. Механикалық сынақтар.
22. Бөлшектерді сақтау.
23. ЗИП бөлшектерін дайындамалардан жасау (механикалық өңдеу, пластмассадан бөлшек жасау (ыстық престеу), суық штамптау, электроэрозиялық өңдеу, электрохимиялық өңдеу, термиялық өңдеу, тазалау, гальваникалық және химиялық жабындарды жағу, бояу).
24. Бөлшектерді бақылау.
25. Механикалық сынақтар.
26. Бөлшектерді сақтау.
27. Бұйым тораптарын құрастыру.
28. Тораптарды құрастыруды бақылау.
29. Бұйымды құрастыру және баптау.
30. Бақылау.
31. Бұйымды сынау.
32. Бұйымды тораптар мен бөлшектерге бөлшектеу.
33. Тазалау.
34. Бақылау.
35. Магниттік бақылау.
36. Механикалық сынақтар.
37. Бақылау.
38. Қаптау (жабын жағу).
39. Тораптарды құрастыру.
40. Бақылау.
41. Бұйымды құрастыру.
42. Бақылау.
43. Қаптаманы қалпына келтіру.
44. Бақылау.
45. Бұйым мен ЗИП-ті қаптау.
46. Бақылау.
47. Бұйымды қаптау.
48. Бақылау.
49. Сақтау.
49
1. Ағашты кептіру.
2. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған дайындамаларды жасау (кесу).
3. Бақылау.
4. Ағаш ыдыс бұйымдарына арналған бөлшектерді жасау (механикалық өңдеу).
5. Бөлшектерді бақылау.
6. Трафарет жасау.
7. Ағаш ыдысты құрастыру.
8. Бақылау.
9. Ағаш ыдысты бояу.
10. Бақылау.
11. Ағаш ыдысты таңбалау.
12. Бақылау.
13. Дайындамаларды жасау (құю, соғу, кесу, қырқу, лазерлік кесу).
14. Дайындамаларды бақылау.
15. Қосалқы бөлшектерге (ЗИП) арналған дайындамаларды жасау (құю, соғу, кесу, қырқу, лазерлік кесу).
16. Дайындамаларды бақылау.
17. Дайындамаларды сақтау.
18. Дайындамалардан бөлшектерді жасау (механикалық өңдеу, пластмассадан бөлшек жасау (ыстық престеу), суық штамптау, электроэрозиялық өңдеу, электрохимиялық өңдеу, термиялық өңдеу, тазалау, гальваникалық және химиялық жабын жағу, бояу).
19. Магниттік бақылау.
20. Бөлшектерді бақылау.
21. Механикалық сынақтар.
22. Бөлшектерді сақтау.
23. ЗИП үшін бөлшектерді дайындамалардан жасау (механикалық өңдеу, пластмассадан бөлшек жасау (ыстық престеу), суық штамптау, электроэрозиялық өңдеу, электрохимиялық өңдеу, термиялық өңдеу, тазалау, гальваникалық және химиялық жабын жағу, бояу).
24. Бөлшектерді бақылау.
25. Механикалық сынақтар.
26. Бөлшектерді сақтау.
27. Тораптарды құрастыру.
28. Тораптарды құрастыруды бақылау.
29. Бұйымды құрастыру және баптау.
30. Бақылау.
31. Бұйымды сынау.
32. Бұйымды тораптар мен бөлшектерге бөлшектеу.
33. Тазалау.
34. Бақылау.
35. Магниттік бақылау.
36. Механикалық сынақтар.
37. Бақылау.
38. Қаптама жағу.
39. Тораптарды құрастыру.
40. Бақылау.
41. Бұйымды құрастыру.
42. Бақылау.
43. Қаптаманы қалпына келтіру.
44. Бақылау.
45. Бұйымды және қосалқы бөлшектерді (ЗИП) қаптау.
46. Бақылау.
47. Бұйымды қаптау.
48. Бақылау.
48
ӨҚМ

9301100000
Оружие военного образца, кроме револьверов, пистолетов и оружия товарной позиции 9307:– оружие артиллерийское (например, пушки, гаубицы и минометы)
30мм автоматическая пушка (UPM- 30)
Наличие конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, квалифицированного персонала, а также действующей лицензии и разрешительных документов на осуществление деятельности в области разработки, производства, ремонта и реализации продукции специального назначения в соответствии с законодательством Республики Казахстан и требований органов государственного контроля
1. Сушка древесины. 2. Изготовление заготовок для деревянной тары изделий (резка) 3. Контроль. 4. Изготовление деталей для для деревянной тары изделий (механическая обработкаа). 5. Контроль деталей. 6. Изготовление трафарета. 7. Сборка деревяннолй тары. 8.Контроль. 9.Окрашивание деревянной тары. 10. Контроль. 11. Маркирование деревянной тары. 12. Контроль. 13. Изготовление заготовок (литье, поковка, отрезная, рубка, лазерная резка). 14. Контроль заготовок. 15. Изготовление заготовок ЗИП (литье, поковка, отрезная, рубка, лазерная резка). 16. Контроль заготовок. 17. Хранение заготовок. 18. Изготовление деталей из заготовок (механическая обработка, изготовление деталей из пластмассы (горячее прессование) холодная штамповка, электроэррозионная обработка, электрохимическая обработка, термическая обработка, очистка. нанесение гальванических и химических покрытий, окрашивание) 19. Магнитный контроль. 20. Контроль деталей. 21. Механические испытания. 22. Хранение деталей. 23. Изготовление деталей ЗИП из заготовок (механическая обработка, изготовление деталей из пластмассы (горячее прессование) холодная штамповка, электроэррозионная обработка, электрохимическая обработка, термическая обработка, очистка. нанесение гальванических и химических покрытий, окрашивание) . 24. Контроль деталей. 25. Механические испытания. 26. Хранение деталей. 27. Сборка узлов изделия. 28. Контроль сборки узлов изделия. 29. Сборка и отладка изделия. 30. Контроль. 31. Испытание изделия. 32. Разборка изделия на узлы и детали. 33. Очистка. 34. Контроль. 35. Магнитный контроль. 36. Механические испытания. 37. Контроль. 38. Покрытие. 39. Сборка узлов. 40. Контроль. 41. Сборка изделия. 42. Контроль. 43. Восстановление покрытия. 44. Контроль. 45. Упаковка изделия и ЗИП. 46. Контроль 47. Упаковка изделия. 48. Контроль 49. Хранение
49
1. Сушка древесины. 2. Изготовление заготовок для деревянной тары изделий (резка) 3. Контроль. 4. Изготовление деталей для для деревянной тары изделий (механическая обработкаа). 5. Контроль деталей. 6. Изготовление трафарета. 7. Сборка деревяннолй тары. 8.Контроль. 9.Окрашивание деревянной тары. 10. Контроль. 11. Маркирование деревянной тары. 12. Контроль. 13. Изготовление заготовок (литье, поковка, отрезная, рубка, лазерная резка). 14. Контроль заготовок. 15. Изготовление заготовок ЗИП (литье, поковка, отрезная, рубка, лазерная резка). 16. Контроль заготовок. 17. Хранение заготовок. 18. Изготовление деталей из заготовок (механическая обработка, изготовление деталей из пластмассы (горячее прессование) холодная штамповка, электроэррозионная обработка, электрохимическая обработка, термическая обработка, очистка. нанесение гальванических и химических покрытий, окрашивание) 19. Магнитный контроль. 20. Контроль деталей. 21. Механические испытания. 22. Хранение деталей. 23. Изготовление деталей ЗИП из заготовок (механическая обработка, изготовление деталей из пластмассы (горячее прессование) холодная штамповка, электроэррозионная обработка, электрохимическая обработка, термическая обработка, очистка. нанесение гальванических и химических покрытий, окрашивание) . 24. Контроль деталей. 25. Механические испытания. 26. Хранение деталей. 27. Сборка узлов изделия. 28. Контроль сборки узлов изделия. 29. Сборка и отладка изделия. 30. Контроль. 31. Испытание изделия. 32. Разборка изделия на узлы и детали. 33. Очистка. 34. Контроль. 35. Магнитный контроль. 36. Механические испытания. 37. Контроль. 38. Покрытие. 39. Сборка узлов. 40. Контроль. 41. Сборка изделия. 42. Контроль. 43. Восстановление покрытия. 44. Контроль. 45. Упаковка изделия и ЗИП. 46. Контроль 47. Упаковка изделия. 48. Контроль
48
МПС

100
Қорғаныс өнеркәсібі
930599000
9301-9304 тауар позицияларының бөліктері мен керек-жарақтары, өзгелері
2А65 Бұйымға арналған топтық ҚҚК жиынтығы
1. Жобалық , технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтардың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті мамандардың болуы 2.Әскери өкілдіктің қолжетімділігі 3.Рұқсат беру құжаттарының болуы: лицензия - монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақты, әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жинақтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ оларды өндіруге арналған арнайы материалдар мен жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және өткізу
1. Шикізат пен жинақтауыштарды қабылдау 2.Дайындау операциясы( соғу(шыңдау), және (немесе) штампылау, және (немесе) прокатты кесу немесе шабу, ию, тесу) 3. Механикалық өңдеу (токарлық өңдеу, бұрғылау, фрезерлеу және т.б.) 4. Бөлшектерді термиялық өңдеу 5. Парақша металын пішу 6. Слесарлық жұмыстар 7. Тегістеу 8. Бұйымдарды (құрылғыларды, соққыштарды, арнайы кілттерді) дайындау 9. Дәнекерлеу 10. Бұйымдарды жинау 11. Тегістеу, бояу 12. Бұйымдарды таңбалау 13.Қаптама тізіміне сәйкес қаптау
13
1.Механикалық өңдеу (токарлық өңдеу, бұрғылау, фрезерлеу және т.б.) 2.Бөлшектерді термиялық өңдеу 3.Парақ металды пішу 4.Бұйымдарды (аспаптарды, соққыштарды, арнайы кілттерді) дайындау 5.Бұйымдарды жинау 6.Қаптама тізіміне сәйкес орау
4
ӨҚМ
101
Қорғаныс өнеркәсібі
930599000
9301-9304 тауар позицияларының бөліктері мен керек-жарақтары, өзгелері
2А65 Бұйымға арналған жеке ҚҚК жиынтығы
1. Жобалық , технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтардың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті мамандардың болуы 2.Әскери өкілдіктің қолжетімділігі 3.Рұқсат беру құжаттарының болуы: лицензия - монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақты, әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жинақтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ оларды өндіруге арналған арнайы материалдар мен жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және өткізу

100
Оборонная промышленность
930599000
Части и принадлежности товарных позиций 9301-9304, прочие
Комплект ЗИП групповой к изделию 2А65
1. Наличие конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного персонала 2.Наличие военного представительства 3.Наличие разрешительных документов: лицензия - Разработка, производство, ремонт, приобретение и реализация боеприпасов, вооружения, военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание
1.Приемка сырья и комплектующих 2.Заготовительная операция (поковка, и (или) штамповка, и (или)резка или рубка проката, гибка, пробивка) 3.Механическая обработка (токарная обработка, сверление, фрезерование и т.д.) 4.Термическая обработка деталей 5. Раскрой листового металла 6.Слесарные работы 7.Шлифование 8.Изготовление изделий (приспособлений, ударника, специальных ключей) 9.Сварка 10.Сборка изделий 11. Грунтовка, покраска 12.Маркировка изделий 13.Упаковка согласно ведомости укладки
13
1. Механическая обработка (токарная обработка, сверление, фрезерование и т.д.) 2.Термическая обработка деталей 3. Раскрой листового металла 4.Изготовление изделий (приспособлений, ударника, специальных ключей) 5.Сборка изделий 6. Упаковка согласно ведомости укладки
6
МПС
101
Оборонная промышленность
930599000
Части и принадлежности товарных позиций 9301-9304, прочие
Комплект ЗИП одиночный к изделию 2А65
1. Наличие конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного персонала 2.Наличие военного представительства 3.Наличие разрешительных документов: лицензия - Разработка, производство, ремонт, приобретение и реализация боеприпасов, вооружения, военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание
1.Приемка сырья и комплектующих 2.Заготовительная операция (поковка, и (или) штамповка, и (или)резка или рубка проката, гибка, пробивка) 3.Механическая обработка (токарная обработка, сверление, фрезерование и т.д.) 4.Термическая обработка деталей 5. Раскрой листового металла 6.Слесарные работы 7.Шлифование 8.Изготовление изделий (приспособлений, ударника, специальных ключей) 9.Сварка 10.Сборка изделий 11. Грунтовка, покраска 12.Маркировка изделий 13.Упаковка согласно ведомости укладки
13

1. Шикізат пен жинақтауыштарды қабылдау 2.Дайындау операциясы( соғу(шыңдау), және (немесе) штампылау, және (немесе) прокатты кесу немесе шабу, ию, тесу) 3. Механикалық өңдеу (токарлық өңдеу, бұрғылау, фрезерлеу және т.б.) 4. Бөлшектерді термиялық өңдеу 5. Парақша металын пішу 6. Слесарлық жұмыстар 7. Тегістеу 8. Бұйымдарды (құрылғыларды, соққыштарды, арнайы кілттерді) дайындау 9. Дәнекерлеу 10. Бұйымдарды жинау 11. Тегістеу, бояу 12. Бұйымдарды таңбалау 13.Қаптама тізіміне сәйкес қаптау
13
1.Механикалық өңдеу (токарлық өңдеу, бұрғылау, фрезерлеу және т.б.) 2.Бөлшектерді термиялық өңдеу 3.Парақ металды пішу 4.Бұйымдарды (аспаптарды, соққыштарды, арнайы кілттерді) дайындау 5.Бұйымдарды жинау 6.Қаптама тізіміне сәйкес орау
4
ӨҚМ
102
Қорғаныс өнеркәсібі
930599000
9301-9304 тауар позицияларының бөліктері мен керек-жарақтары, өзгелері
152 мм 2А65 зеңбірек-гаубицаның (МСТА-Б) орташа жөндеуге арналған қосалқы бөлшектер жиынтығы
1. Жобалық , технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтардың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті мамандардың болуы 2.Әскери өкілдіктің қолжетімділігі 3.Рұқсат беру құжаттарының болуы: лицензия - монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақты, әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жинақтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ оларды өндіруге арналған арнайы материалдар мен жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және өткізу
1. Шикізат пен жинақтауыштарды қабылдау 2.Дайындау операциясы( соғу(шыңдау), және (немесе) штампылау, және (немесе) прокатты кесу немесе шабу, ию, тесу) 3.Механикалық өңдеу (токарлық өңдеу, бұрғылау, фрезерлеу және т.б.) 4.Бөлшектерді термиялық өңдеу 5.Парақша металын пішу 6.Слесарлық жұмыстар 7.Тегістеу 8.Бұйымдарды дайындау 9.тегістеу,бояу 10.Бұйымдарды таңбалау
10
1. Механикалық өңдеу (токарлық өңдеу, бұрғылау, фрезерлеу және т.б.) 2. Бөлшектерді термиялық өңдеу 3.Парақша металды пішу 4.Бұйымдарды жинау
4
ӨҚМ
103
Қорғаныс өнеркәсібі
930599000
9301-9304 тауар позицияларының бөліктері мен керек-жарақтары, өзгелері
152 мм 2А65 зеңбірек-гаубицаның (МСТА-Б) ағымдағы жөндеуге арналған № 1 жөндеу жинағы
1. Жобалық , технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтардың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті мамандардың болуы 2.Әскери өкілдіктің қолжетімділігі 3.Рұқсат беру құжаттарының болуы: лицензия - монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақты, әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жинақтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ оларды өндіруге арналған арнайы материалдар мен жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және өткізу
1. Шикізат пен жинақтауыштарды қабылдау 2.Дайындау операциясы( соғу(шыңдау), және (немесе) штампылау, және (немесе) прокатты кесу немесе шабу, ию, тесу) 3.Механикалық өңдеу (токарлық өңдеу, бұрғылау, фрезерлеу және т.б.) 4.Слесарлық жұмыстар 5.Тегістеу 6.Бұйымдарды дайындау (жинау) 7.Тегістеу, покраска 8.Бұйымдарды таңбалау
8

1. Механическая обработка (токарная обработка, сверление, фрезерование и т.д.) 2.Термическая обработка деталей 3. Раскрой листового металла 4.Изготовление изделий (приспособлений, ударника, специальных ключей) 5.Сборка изделий 6. Упаковка согласно ведомости укладки
6
МПС
102
Оборонная промышленность
930599000
Части и принадлежности товарных позиций 9301-9304, прочие
Комплект запасных частей для проведения среднего ремонта 152мм пушки-гаубицы 2А65 (МСТА-Б)
1. Наличие конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного персонала 2.Наличие военного представительства 3.Наличие разрешительных документов: лицензия - Разработка, производство, ремонт, приобретение и реализация боеприпасов, вооружения, военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание
1.Приемка сырья и комплектующих 2.Заготовительная операция (поковка, и (или) штамповка, и (или)резка или рубка проката, гибка, пробивка) 3.Механическая обработка (токарная обработка, сверление, фрезерование и т.д.) 4.Термическая обработка деталей, изделий 5.Раскрой листового металла 6.Слесарные работы 7.Шлифование 8.Сборка изделий 9.Грунтовка, покраска 10.Маркировка изделий
10
1. Механическая обработка (токарная обработка, сверление, фрезерование и т.д.) 2.Термическая обработка деталей 3.Раскрой листового металла 4.Сборка изделий
4
МПС
103
Оборонная промышленность
930599000
Части и принадлежности товарных позиций 9301-9304, прочие
Ремонтный комплект № 1 для проведения текущего ремонта 152мм пушки-гаубицы 2А65 (МСТА-Б)
1. Наличие конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного персонала 2.Наличие военного представительства 3.Наличие разрешительных документов: лицензия - Разработка, производство, ремонт, приобретение и реализация боеприпасов, вооружения, военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание
1.Приемка сырья и комплектующих 2.Заготовительная операция (поковка, и (или) штамповка, и (или)резка или рубка проката, гибка, пробивка) 3.Механическая обработка (токарная обработка, сверление, фрезерование и т.д.) 4.Слесарные работы 5.Шлифование 6.Сборка изделий 7.Грунтовка, покраска 8.Маркировка изделий
8

1. Механикалық өңдеу (токарлық өңдеу, бұрғылау, фрезерлеу және т.б.) 2. Бөлшектерді термиялық өңдеу 3.Парақша металды пішу 4.Бұйымдарды жинау
4
ӨҚМ
205
Қорғаныс өнеркәсібі
8806920009
Ұшқышсыз ұшу аппараты, өзгелері, ең жоғары ұшу салмағы 250-г-нан асатын, бірақ 7 кг-нан аспайтын
Ұшқышсыз ұшу аппараты
1. Жобалық , технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтардың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті мамандардың болуы 2.Рұқсат беру құжаттарының болуы: лицензия - монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақты, әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жинақтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ оларды өндіруге арналған арнайы материалдар мен жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және өткізу
1.Корпус бөлшектері мен бекіткіштерін өндіру (пластиктен және (немесе) басқа материалдардан құрылымдық компоненттерді жасау үшін 3D-принтерді және (немесе) өзге де жабдықты пайдалану);
2.Бөлшектерді кесу;
3.Корпус бөлшектерін өңдеу;
4.Бөлшектерді тегістеу;
5.Бұйымды құрастыру;
6.Электрониканы құрастыру және монтаждау;
7.Бағдарламалық қамтамасыз етуді орнату;
8.Баптау және сынақтан өткізу;
9.Бұйымды зауыттық сынақтан өткізу;
10.Бұйымдардың сапасын бақылау;
11.Буып-түю және таңбалау.
11
1.Корпус бөлшектері мен бекіткіштерін өндіру (пластиктен және (немесе) басқа материалдардан құрылымдық компоненттерді жасау үшін 3D-принтерді және (немесе) өзге де жабдықты пайдалану);
2.Бөлшектерді кесу;
3.Корпус бөлшектерін өңдеу;
4.Бөлшектерді тегістеу;
5.Бұйымды құрастыру;
6.Электрониканы құрастыру және монтаждау;
7.Бағдарламалық қамтамасыз етуді орнату;
8.Баптау және сынақтан өткізу;
9.Бұйымды зауыттық сынақтан өткізу;
10.Бұйымдардың сапасын бақылау;
11.Буып-түю және таңбалау.
11
ӨҚМ
206
Қорғаныс өнеркәсібі
8806910001
Ұшқышсыз ұшу аппараты, азаматық, ең жоғары ұшу салмағы 250-г-нан асатын, бірақ 7 кг-нан аспайтын
Ұшқышсыз ұшу аппараты
1. Жобалық , технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтардың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті мамандардың болуы 2.Рұқсат беру құжаттарының болуы: лицензия - монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақты, әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жинақтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ оларды өндіруге арналған арнайы материалдар мен жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және өткізу
1.Корпус бөлшектері мен бекіткіштерін өндіру (пластиктен және (немесе) басқа материалдардан құрылымдық компоненттерді жасау үшін 3D-принтерді және (немесе) өзге де жабдықты пайдалану);
2.Бөлшектерді кесу;
3.Корпус бөлшектерін өңдеу;
4.Бөлшектерді тегістеу;
5.Бұйымды құрастыру;
6.Электрониканы құрастыру және монтаждау;
7.Бағдарламалық қамтамасыз етуді орнату;
8.Баптау және сынақтан өткізу;
9.Бұйымды зауыттық сынақтан өткізу;
10.Бұйымдардың сапасын бақылау;
11.Буып-түю және таңбалау.
11
1.Корпус бөлшектері мен бекіткіштерін өндіру (пластиктен және (немесе) басқа материалдардан құрылымдық компоненттерді жасау үшін 3D-принтерді және (немесе) өзге де жабдықты пайдалану);
2.Бөлшектерді кесу;
3.Корпус бөлшектерін өңдеу;
4.Бөлшектерді тегістеу;
5.Бұйымды құрастыру;
6.Электрониканы құрастыру және монтаждау;
7.Бағдарламалық қамтамасыз етуді орнату;
8.Баптау және сынақтан өткізу;
9.Бұйымды зауыттық сынақтан өткізу;
10.Бұйымдардың сапасын бақылау;
11.Буып-түю және таңбалау.
11
ӨҚМ

1. Механическая обработка (токарная обработка, сверление, фрезерование и т.д.) 2.Термическая обработка деталей 3.Раскрой листового металла 4.Сборка изделий
4
МПС
205
Оборонная промышленность
8806920009
Беспилотные летательные аппараты, прочие, с максимальной взлетной массой более 250 г, но не более 7 кг, прочие
Беспилотная авиационная система
1. Наличие конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного персонала 2..Наличие разрешительных документов: лицензия - Разработка, производство, ремонт, приобретение и реализация боеприпасов, вооружения, военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание
1. Производство деталей корпуса и креплений (использование 3D-принтера и (или) другого оборудования для создания структурных компонентов из пластика и (или) других материалов.);
2. Резка деталей;
3. Обработка деталей корпуса;
4. Шлифовка деталей;
5. Сборка изделия;
6. Сборка и монтаж электроники;
7. Установка программного обеспечения;
8. Настройка и тестирование;
9. Заводские испытания изделия;
10. Контроль качества изделий;
11. Упаковка и маркировка.
11
1. Производство деталей корпуса и креплений (использование 3D-принтера и (или) другого оборудования для создания структурных компонентов из пластика и (или) других материалов.);
2. Резка деталей;
3. Обработка деталей корпуса;
4. Шлифовка деталей;
5. Сборка изделия;
6. Сборка и монтаж электроники;
7. Установка программного обеспечения;
8. Настройка и тестирование;
9. Заводские испытания изделия;
10. Контроль качества изделий;
11. Упаковка и маркировка.
11
МПС
206
Оборонная промышленность
8806910001
Беспилотные летательные аппараты, с максимальной взлетной массой не более 250 г, гражданские
Беспилотная авиационная система
1. Наличие конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного персонала 2..Наличие разрешительных документов: лицензия - Разработка, производство, ремонт, приобретение и реализация боеприпасов, вооружения, военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание
1. Производство деталей корпуса и креплений (использование 3D-принтера и (или) другого оборудования для создания структурных компонентов из пластика и (или) других материалов.);
2. Резка деталей;
3. Обработка деталей корпуса;
4. Шлифовка деталей;
5. Сборка изделия;
6. Сборка и монтаж электроники;
7. Установка программного обеспечения;
8. Настройка и тестирование;
9. Заводские испытания изделия;
10. Контроль качества изделий;
11. Упаковка и маркировка.
11
1. Производство деталей корпуса и креплений (использование 3D-принтера и (или) другого оборудования для создания структурных компонентов из пластика и (или) других материалов.);
2. Резка деталей;
3. Обработка деталей корпуса;
4. Шлифовка деталей;
5. Сборка изделия;
6. Сборка и монтаж электроники;
7. Установка программного обеспечения;
8. Настройка и тестирование;
9. Заводские испытания изделия;
10. Контроль качества изделий;
11. Упаковка и маркировка.
11
МПС

211
Қорғаныс өнеркәсібі
8807300000
Ұшақтардың, тікұшақтардың немесе ұшқышсыз ұшу аппараттарының өзге де бөліктері
Пилотсыз әуе кемесіне арналған төгу құрылғысы
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттамалардың, технологиялық жабдықтардың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадр персоналының болуы
1. Құрамдас бұйымдардың кіріс бақылауы.
2. 3D басып шығару бөлшектері.
3. Құрастыру.
4. Сынақтар.
5. Сапаны бақылау.
5
1. Құрамдас бұйымдардың кіріс бақылауы.
2. 3D басып шығару бөлшектері.
3. Құрастыру.
4. Сынақтар.
5. Сапаны бақылау.
5
ӨҚМ
212
Қорғаныс өнеркәсібі
8507600000
Электрлік литий-ионды аккумуляторлар
Ұшқышсыз жүйелерге арналған қайта зарядталатын батарея
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттамалардың, технологиялық жабдықтардың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадр персоналының болуы
1. Жиынтықтаушы бұйымдарды, шикізат пен материалдарды кіріс бақылауы.
2. Батарея корпусын 3D басып шығару.
3. Дәнекерлеу.
4. Құрастыру.
5. Таңбалау.
6. Сапаны бақылау.
6
1. Жиынтықтаушы бұйымдарды, шикізат пен материалдарды кіріс бақылауы.
2. Дәнекерлеу.
3. Құрастыру.
4. Сапаны бақылау.
4
ӨҚМ
213
Қорғаныс өнеркәсібі
8525600009
Өз құрамына қабылдау аппаратурасын қосатын таратушы Аппаратура, өзгелері
Радиостанция
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттамалардың, технологиялық жабдықтардың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадр персоналының болуы
1. Құрамдас бұйымдардың кіріс бақылауы.
2. Өнімнің негізгі бөлшектерінің жиынтығын жинақтау.
3. Құрастыру.
4. Сынақтар.
5. Сапаны бақылау.
6. Таңбалау.
7. Қаптама.
7
1. Құрамдас бұйымдардың кіріс бақылауы.
2. Құрастыру.
3. Сынақтар.
4. Сапаны бақылау.
4
ӨҚМ
214
Қорғаныс өнеркәсібі
8710000000
Қару-жарақпен немесе қару-жарақсыз танктер және өзге де өздігінен жүретін броньдалған жауынгерлік көлік құралдары және олардың бөліктері
Жауынгерлік модуль
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттамалардың, технологиялық жабдықтардың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадр персоналының болуы
1. Жиынтықтаушы бұйымдарды, шикізат пен материалдарды кіріс бақылауы.
2. Металды кесу.
3. Корпус бөлшектерін жасау.
4. Дәнекерлеу корпусы.
5. Бояу.
6. Құрастыру.
7. Сынақтар.
8. Сапаны бақылау.
9. Таңбалау.
9
1. Жауынгерлік модульдің корпустық бөлшектерін жасау.
2. Дәнекерлеу корпусы.
3. Бояу.
4. Құрастыру.
5. Сынақтар.
6. Сапаны бақылау.
6
ӨҚМ
215
Қорғаныс өнеркәсібі
8526100009
Өзге де радиолокациялық Аппаратура
Антидрон құрылғысы

211
Оборонная промышленность
8807300000
Прочие части самолетов, вертолетов или беспилотных летательных аппаратов
Устройство сброса для беспилотного воздушного судна
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Входной контроль комплектующих изделий.
2. 3D печать деталей.
3. Сборка устройства сброса.
4. Испытания устройства сброса.
5. Контроль качества.
5
1. Входной контроль комплектующих изделий.
2. 3D печать деталей.
3. Сборка устройства сброса.
4. Испытания устройства сброса.
5. Контроль качества.
5
МПС
212
Оборонная промышленность
8507600000
Литий-ионные аккумуляторы электрические
Аккумуляторная батарея для беспилотных систем
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Входной контроль комплектующих изделий, сырья и материалов.
2. 3D печать корпуса аккумуляторной батареи.
3. Пайка аккумуляторной батареи.
4. Сборка аккумуляторной батареи.
5. Маркировка.
6. Контроль качества.
6
1. Входной контроль комплектующих изделий, сырья и материалов.
2. Пайка аккумуляторной батареи.
3. Сборка аккумуляторной батареи.
4. Контроль качества.
4
МПС
213
Оборонная промышленность
8525600009
Аппаратура передающая, включающая в свой состав приемную аппаратуру, прочая
Радиостанция
1. Наличие технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Входной контроль комплектующих изделий.
2. Комплектование набора основных деталей изделия.
3. Сборка.
4. Испытания.
5. Контроль качества.
6. Маркировка.
7. Упаковка.
7
1. Входной контроль комплектующих изделий.
2. Сборка.
3. Испытания.
4. Контроль качества.
4
МПС
214
Оборонная промышленность
8710000000
Танки и прочие боевые самоходные бронированные транспортные средства, с вооружением или без вооружения, и их части
Боевой модуль
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Входной контроль комплектующих изделий, сырья и материалов.
2. Раскрой металла.
3. Изготовление корпусных деталей.
4. Сварка корпуса.
5. Покраска.
6. Сборка.
7. Испытания.
8. Контроль качества.
9. Маркировка.
9
1. Изготовление корпусных деталей боевого модуля.
2. Сварка корпуса.
3. Покраска.
4. Сборка.
5. Испытания.
6. Контроль качества.
6
МПС
215
Оборонная промышленность
8526100009
Аппаратура радиолокационная прочая
Антидроновое устройство

1. Технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадр персоналының болуы
1. Құрамдас бұйымдардың кіріс бақылауы.
2. Өнімнің негізгі бөлшектерінің жиынтығын жинақтау.
3. Құрастыру.
4. Сынақтар.
5. Сапаны бақылау.
6. Таңбалау.
7. Қаптама.
7
1. Құрамдас бұйымдардың кіріс бақылауы.
2. Құрастыру.
3. Сынақтар.
4. Сапаны бақылау.
4
ӨҚМ
216
Қорғаныс өнеркәсібі
8906909900
Кемелер, қайықтар және жүзбелі конструкциялар, Басқа кемелер, оның ішінде әскери кемелер мен құтқару кемелері, ескекті қайықтардан басқа, басқа, басқа
"Қарлығаш" жобасының шекаралық катері
Конструкторлық және технологиялық құжаттамалардың, технологиялық жабдықтардың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадр персоналының болуы 2.Рұқсат беру құжаттарының болуы: лицензия - монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақты, әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жинақтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ оларды өндіруге арналған арнайы материалдар мен жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және өткізу
1. Шикізатты (материалдар мен жинақтауыштарды)кіріс бақылау
2. Дайындау
3. Бөлшектерді өңдеу
4. Дайындамалар мен бөлшектерді дайындау
5. Дәнекерлеу
6. Механикалық өңдеу
7. Сапаны бақылау
8. Құрастыру
9. Орау
9
1. Шикізатты (материалдар мен жинақтауыштарды)кіріс бақылау
2. Бөлшектерді өңдеу
3. Дайындамалар мен бөлшектерді дайындау
4. Дәнекерлеу
5. Механикалық өңдеу
6. Сапаны бақылау
7. Құрастыру
7
ӨҚМ
217
Қорғаныс өнеркәсібі
8466102000
8456–8465 тауар позицияларындағы жабдықтарға тек қана немесе негізінен арналған оправкалар, цангалы патрондар, құралды бекітуге арналған втулкалар
Цангалы патрон Д82×57×140.5
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадрлық персоналдың болуы;
2. Өнімнің сәйкестік сертификатының немесе міндетті емес сертификаттау туралы анықтаманың болуы. 3.Рұқсат беру құжаттарының болуы: лицензия - монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақты, әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жинақтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ оларды өндіруге арналған арнайы материалдар мен жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және өткізу
1. Шикізат пен материалдарды алу
2. Шикізат пен материалдардың сапасын бақылау
3. Шикізатты дайындау өндірісіне дайындау

1. Наличие технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Входной контроль комплектующих изделий.
2. Комплектование набора основных деталей изделия.
3. Сборка.
4. Испытания.
5. Контроль качества.
6. Маркировка.
7. Упаковка.
7
1. Входной контроль комплектующих изделий.
2. Сборка.
3. Испытания.
4. Контроль качества.
4
МПС
216
Оборонная промышленность
8906909900
Суда,лодки и плавучие конструкции Суда прочие, включая военные корабли и спасательные суда, кроме гребных лодок, прочие, прочие, прочие
Пограничный катер проекта "Карлыгаш"
Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала Наличие разрешительных документов: лицензия - Разработка, производство, ремонт, приобретение и реализация боеприпасов, вооружения, военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание
1. Входной контроль сырья (материалов и комплектующих)
2. Заготовительная
3. Механическая обработка деталей
4. Изготовление заготовок и деталей
5. Сварка
6. Механическая обработка
7. Контроль качества
8. Сборка
9. Упаковка
9
1. Входной контроль сырья (материалов и комплектующих)
2. Механическая обработка деталей
3. Изготовление заготовок и деталей
4. Сварка
5. Механическая обработка
6. Контроль качества
7. Сборка
7
МПС
217
Оборонная промышленность
8466102000
Оправки, цанговые патроны, втулки для крепления инструмента, предназначенные исключительно или в основном для оборудования товарных позиций 8456 - 8465
Патрон цанговый Д82*57*140.5
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала;
2. Наличие сертификата соответствия или справки о необязательной сертификации продукции. 3.Наличие разрешительных документов: лицензия - Разработка, производство, ремонт, приобретение и реализация боеприпасов, вооружения, военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание
1. Получение сырья и материалов
2. Контроль качества сырья и материалов.
3. Подготовка сырья для заготовительного производства

4. Дайындаманы термиялық өңдеу
5. Механикалық өңдеу
6. Өндіріс процесі барысында сапаны бақылау
7. Дайын өнімнің сапасын бақылау
7
1. Шикізат пен материалдардың сапасын бақылау
2. Шикізатты дайындау өндірісіне дайындау
3. Дайындаманы термиялық өңдеу
4. Механикалық өңдеу
5. Өндіріс процесі барысында сапаны бақылау
6. Дайын өнімнің сапасын бақылау
6
ӨҚМ
218
Қорғаныс өнеркәсібі
8906901000
Ескекті қайықтардан басқа, құтқару кемелерін қоса алғанда, өзге де теңіз кемелері
Ескекті қайықтардан басқа, құтқару кемелерін қоса алғанда, өзге де теңіз кемелері
Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала Наличие разрешительных документов: лицензия - Разработка, производство, ремонт, приобретение и реализация боеприпасов, вооружения, военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание
1. Шикізатты, материалдар мен компоненттерді кіріс бақылау
2. Дайындау
3. Бөлшектерді өңдеу
4. Дайындамалар мен бөлшектерді дайындау
5. Дәнекерлеу
6. Механикалық өңдеу
7. Сапаны бақылау
8. Құрастыру
9. Орау
9
1. Входной контроль сырья, материалов и комплектующих
2. Механическая обработка деталей
3. Изготовление заготовок и деталей
4. Сварка
5. Механическая обработка
6. Контроль качества
7. Сборка
7
ӨҚМ
219
Қорғаныс өнеркәсібі
8543709000
Басқа жерде аталмаған немесе осы топқа енгізілмеген, жеке функциялары бар электр машиналары мен аппаратурасы: басқа да машиналар мен аппаратуралар, басқалар.
Ұшқышсыз және роботтандырылған жүйелерді, соның ішінде ұшқышсыз ұшу аппараттарын (ҰҰА) және ұшқышсыз авиациялық жүйелерді (ҰАЖ) анықтауға және/немесе оларға іс-қимыл жасауға (қарсы тұруға) арналған бағдарламалық-аппараттық кешен немесе тасымалы, мобильді не стационарлық кластағы құрылғы.
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадр құрамының болуы.
2. Меншік құқығындағы немесе ұзақ мерзімді жалдаудағы өндірістік алаңдардың, конструкторлық және технологиялық құжаттаманың (ЖКҚ) болуы.
3. Критикалық бағдарламалық модульдерге: сигналдарды цифрлық өңдеу (DSP) алгоритмдеріне, басқару және мониторинг жүйелеріне (C2), автоматтандырылған радиобарлау модульдеріне және өзін-өзі диагностикалау хаттамаларына ерекше құқықтардың болуы. Стандартты кітапханалар, API және жалпы мақсаттағы жүйелік БҚ қосылмайды.

4. Термическая обработка заготовки
5. Механическая обработка
6. Контроль качества в процессе производства
7. Контроль качества готовой продукции.
7
1. Контроль качества сырья и материалов
2. Подготовка сырья для заготовительного производства
3. Термическая обработка заготовки
4. Механическая обработка
5. Контроль качества в процессе производства
6. Контроль качества готовой продукции
6
МПС
218
Оборонная промышленность
8906901000
Прочие морские суда, включая спасательные суда, кроме гребных лодок
Прочие морские суда, включая спасательные суда, кроме гребных лодок
Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала Наличие разрешительных документов: лицензия - Разработка, производство, ремонт, приобретение и реализация боеприпасов, вооружения, военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание
1. Входной контроль сырья, материалов и комплектующих
2. Заготовительная
3. Механическая обработка деталей
4. Изготовление заготовок и деталей
5. Сварка
6. Механическая обработка
7. Контроль качества
8. Сборка
9. Упаковка
9
1. Входной контроль сырья, материалов и комплектующих
2. Механическая обработка деталей
3. Изготовление заготовок и деталей
4. Сварка
5. Механическая обработка
6. Контроль качества
7. Сборка
7
МПС
219
Оборонная промышленность
8543709000
Машины электрические и аппаратура, имеющие индивидуальные функции, в другом месте данной группы не поименованные или не включенные: машины и аппаратура прочие, прочие
Программно-аппаратный комплекс или устройство носимого, мобильного или стационарного класса для обнаружения и/или противодействия беспилотным и робототехническим системам, включая но не ограничиваясь беспилотными летательными аппаратами (БПЛА) и беспилотными авиационными системами (БАС).
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала.
2. Наличие на праве собственности или долгосрочной аренды производственных площадей, конструкторской и технологической документации (РКД).
3. Наличие исключительных прав на критические программные модули: алгоритмы цифровой обработки сигналов (DSP), системы управления и мониторинга (C2), модули автоматизированной радиоразведки и протоколы самодиагностики. Исключаются: стандартные библиотеки, API и системное ПО общего назначения.

4. Жеке меншік прецизионды радиожиілік жабдықтар паркінің міндетті түрде болуы: спектр анализаторлары (6/18 ГГц-ке дейін немесе одан жоғары), векторлық тізбек анализаторлары (VNA), ерікті түрдегі сигналдар генераторлары, тиісті өткізу жолағы бар осциллографтар.
5. Штатта "Радиотехника, электроника және телекоммуникациялар", "Радиофизика", "Робототехника" салаларының бірінде біліктілігі расталған мамандардың болуы.
6. Антенналық-фидерлік құрылғылардың архитектурасына, кедергі сигналдарын қалыптастыру әдістеріне немесе аппараттық бөліктің бірегей конструктивтік шешімдеріне қатысты өнертабыстарға немесе пайдалы модельдерге патенттердің болуы.
1. Дайындау-механикалық жұмыстар және бекіту элементтерін дайындау (табақ металды пішу, иілу, дәлдігі жоғары слесарлық өңдеу, технологиялық саңылауларды перфорациялау, стандартты емес монтаждық кронштейндерді дайындау).
2. Аппараттық шкафтарды дайындау және климаттық жарақтандыру (термооқшаулау контурларын монтаждау, белсенді салқындату және жылыту жүйелерін орнату, қорғаныс, коррозияға қарсы және радиосіңіргіш жабындарды жағу).
3. Баспа тораптарын монтаждау және құрастыру (электрондық тақта бетіне дәнекерлеу пастасын жағу, тақталарға электрондық компоненттерді автоматтандырылған немесе қолмен монтаждау, электрондық схемаларды дәнекерлеу, флюс қалдықтарын жою).
4. Кабельдік жинақтар мен радиожиілік трактілерінің жиынтығын дайындау (коаксиалды және интерфейстік кабельдерді өлшеп кесу, оқшаулауды тазарту, жоғары жиілікті коннекторларды қысу және дәнекерлеу, диодтар мен обвязка элементтерін дәнекерлеу).
5. Күштік тізбектер мен автоматика кіші жүйелерін электрмонтаждау (қуат беру блоктарын, инверторларды, үздіксіз қуат көздерін орнату, коммутациялық аппаратураны, релелік қорғаныс пен жерге тұйықтау контурларын монтаждау).
6. Аппараттық бөлікті механикалық құрастыру (есептеу тақталарын, радиомодульдер мен қуат күшейткіштерін экрандалған бөлімдерге орнату, радиаторларды механикалық бекіту, қуат тізбектерінің ішкі коммутациясы).
7. Сенсорлық жабдықтар мен тірек-бұрылмалы механизмдерді интеграциялау (бейнекамераларды, жылувизорларды, радарларды және бағытталған антенналарды механикалық монтаждау және бастапқы оптикалық-радиолокациялық юстировкалау).
8. Антенналық-фидерлік құрылғыларды аспаптық бақылау (коаксиалды трассаларды төсеу және ұштау, тізбектердің тұтастығын тексеру, тұрғын толқын коэффициентін және радиожиілік шығындарын өлшеу).
9. Бағдарламалық қамтамасыз етуді интеграциялау және конфигурациялау (микроконтроллерлер мен ПЛИС-терді бағдарламалау, сигналдарды цифрлық өңдеу алгоритмдерін жазу, нақты уақыт режиміндегі операциялық жүйелерді орнату, басқарудың графикалық интерфейстерін тексеру).

4. Обязательное наличие собственного парка прецизионного радиочастотного оборудования: анализаторы спектра (до 6/18 ГГц или выше), векторные анализаторы цепей (VNA), генераторы сигналов произвольной формы, осциллографы с соответствующей полосой пропускания.
5. Наличие в штате специалистов с подтвержденной квалификацией в одной из областей: "Радиотехника, электроника и телекоммуникации", "Радиофизика", "Робототехника".
6. Наличие патентов на изобретения или полезные модели, касающиеся архитектуры антенно-фидерных устройств, методов формирования помеховых сигналов или уникальных конструктивных решений аппаратной части.
1. Заготовительно-механические работы и изготовление элементов крепления (раскрой листового металла, гибка, прецизионная слесарная обработка, перфорация технологических отверстий, изготовление нестандартных монтажных кронштейнов).
2. Подготовка и климатическое оснащение аппаратных шкафов (монтаж контуров термоизоляции, установка систем активного охлаждения и подогрева, нанесение защитных, антикоррозийных и радиопоглощающих покрытий).
3. Монтаж и сборка печатных узлов (нанесение паяльной пасты на поверхность электронной платы, автоматизированный или ручной монтаж электронных компонентов на платы, пайка электронных схем, удаление остатков флюса).
4.Изготовление комплекта кабельных сборок и радиочастотных трактов (мерная резка коаксиальных и интерфейсных кабелей, зачистка изоляции, обжим и пайка высокочастотных разъемов, пайка диодов и элементов обвязки).
5. Электромонтаж силовых цепей и подсистем автоматики (установка блоков питания, инверторов, источников бесперебойного питания, монтаж коммутационной аппаратуры, релейной защиты и контуров заземления).
6. Механическая сборка аппаратной части (установка вычислительных плат, радиомодулей и усилителей мощности в экранированные отсеки, механическое крепление радиаторов, внутренняя коммутация цепей питания).
7. Интеграция сенсорного оборудования и опорно-поворотных механизмов (механический монтаж и первичная оптико-радиолокационная юстировка видеокамер, тепловизоров, радаров и направленных антенн).
8. Инструментальный контроль антенно-фидерных устройств (прокладка и оконцевание коаксиальных трасс, проверка целостности цепей, измерение коэффициента стоячей волны и радиочастотных потерь).
9. Интеграция и конфигурирование программного обеспечения (прошивка микроконтроллеров и ПЛИС, запись алгоритмов цифровой обработки сигналов, установка операционных систем реального времени, проверка графических интерфейсов управления).

10. Аспаптық радиожиілікті калибрлеу (трактілердің амплитудалық-жиіліктік сипаттамаларын баптау, спектр анализаторымен сәулелену спектрін бақылау, шығыс қуатын және кедергі сигналының спектрлік тығыздығын калибрлеу).
11. Радиоэлектрондық барлау кіші жүйелерін стендтік тестілеу (тесттік стендте сигналдарды имитациялық модельдеу, пеленгациялау, эфирді сканерлеу және сигнатураларды қармау алгоритмдерін тексеру).
12. Кешенді қабылдау-тапсыру сынақтары және орау (модульаралық өзара әрекеттесуді тексеру, жүйелерді қуат бойынша стресс-тестілеу, сапаны қорытынды бақылау, сәйкестендіру таңбасын басу, консервациялау және ыдысқа салу).
12
1. Баспа тораптарын монтаждау және құрастыру (электрондық тақта бетіне дәнекерлеу пастасын жағу, тақталарға электрондық компоненттерді автоматтандырылған немесе қолмен монтаждау, электрондық схемаларды дәнекерлеу, флюс қалдықтарын жою).
2. Кабельдік жинақтар мен радиожиілік трактілерінің жиынтығын дайындау (коаксиалды және интерфейстік кабельдерді өлшеп кесу, оқшаулауды тазарту, жоғары жиілікті коннекторларды қысу және дәнекерлеу, диодтар мен обвязка элементтерін дәнекерлеу).
3. Күштік тізбектер мен автоматика кіші жүйелерін электрмонтаждау (қуат беру блоктарын, инверторларды, үздіксіз қуат көздерін орнату, коммутациялық аппаратураны, релелік қорғаныс пен жерге тұйықтау контурларын монтаждау).
4. Аппараттық бөлікті механикалық құрастыру (есептеу тақталарын, радиомодульдер мен қуат күшейткіштерін экрандалған бөлімдерге орнату, радиаторларды механикалық бекіту, қуат тізбектерінің ішкі коммутациясы).
5. Сенсорлық жабдықтар мен тірек-бұрылмалы механизмдерді интеграциялау (бейнекамераларды, жылувизорларды, радарларды және бағытталған антенналарды механикалық монтаждау және бастапқы оптикалық-радиолокациялық юстировкалау).
6. Антенналық-фидерлік құрылғыларды аспаптық бақылау (коаксиалды трассаларды төсеу және ұштау, тізбектердің тұтастығын тексеру, тұрғын толқын коэффициентін және радиожиілік шығындарын өлшеу).
7. Бағдарламалық қамтамасыз етуді интеграциялау және конфигурациялау (микроконтроллерлер мен ПЛИС-терді бағдарламалау, сигналдарды цифрлық өңдеу алгоритмдерін жазу, нақты уақыт режиміндегі операциялық жүйелерді орнату, басқарудың графикалық интерфейстерін тексеру).
8. Аспаптық радиожиілікті калибрлеу (трактілердің амплитудалық-жиіліктік сипаттамаларын баптау, спектр анализаторымен сәулелену спектрін бақылау, шығыс қуатын және кедергі сигналының спектрлік тығыздығын калибрлеу).
9. Радиоэлектрондық барлау кіші жүйелерін стендтік тестілеу (тесттік стендте сигналдарды имитациялық модельдеу, пеленгациялау, эфирді сканерлеу және сигнатураларды қармау алгоритмдерін тексеру).

10. Инструментальная радиочастотная калибровка (настройка амплитудно-частотных характеристик трактов, контроль спектра излучения анализатором спектра, калибровка выходной мощности и спектральной плотности помехового сигнала).
11. Стендовое тестирование подсистем радиоэлектронной разведки (имитационное моделирование сигналов на тестовом стенде, проверка алгоритмов пеленгации, сканирования эфира и захвата сигнатур).
12. Комплексные приемо-сдаточные испытания и упаковывание (проверка межмодульного взаимодействия, стресс-тест систем по питанию, итоговый контроль качества, нанесение идентификационной маркировки, консервация и укладка в тару)
12
1. Монтаж и сборка печатных узлов (нанесение паяльной пасты на поверхность электронной платы, автоматизированный или ручной монтаж электронных компонентов на платы, пайка электронных схем, удаление остатков флюса).
2. Изготовление комплекта кабельных сборок и радиочастотных трактов (мерная резка коаксиальных и интерфейсных кабелей, зачистка изоляции, обжим и пайка высокочастотных разъемов, пайка диодов и элементов обвязки).
3. Электромонтаж силовых цепей и подсистем автоматики (установка блоков питания, инверторов, источников бесперебойного питания, монтаж коммутационной аппаратуры, релейной защиты и контуров заземления).
4. Механическая сборка аппаратной части (установка вычислительных плат, радиомодулей и усилителей мощности в экранированные отсеки, механическое крепление радиаторов, внутренняя коммутация цепей питания).
5. Интеграция сенсорного оборудования и опорно-поворотных механизмов (механический монтаж и первичная оптико-радиолокационная юстировка видеокамер, тепловизоров, радаров и направленных антенн).
6.Инструментальный контроль антенно-фидерных устройств (прокладка и оконцевание коаксиальных трасс, проверка целостности цепей, измерение коэффициента стоячей волны и радиочастотных потерь).
7. Интеграция и конфигурирование программного обеспечения (прошивка микроконтроллеров и ПЛИС, запись алгоритмов цифровой обработки сигналов, установка операционных систем реального времени, проверка графических интерфейсов управления).
8. Инструментальная радиочастотная калибровка (настройка амплитудно-частотных характеристик трактов, контроль спектра излучения анализатором спектра, калибровка выходной мощности и спектральной плотности помехового сигнала).
9. Стендовое тестирование подсистем радиоэлектронной разведки (имитационное моделирование сигналов на тестовом стенде, проверка алгоритмов пеленгации, сканирования эфира и захвата сигнатур).

10. Кешенді қабылдау-тапсыру сынақтары және орау (модульаралық өзара әрекеттесуді тексеру, жүйелерді қуат бойынша стресс-тестілеу, сапаны қорытынды бақылау, сәйкестендіру таңбасын басу, консервациялау және ыдысқа салу).
10
ӨҚМ
220
Қорғаныс өнеркәсібі
9306901009
Бомбалар, гранаталар, торпедалар, миналар, зымырандар және әскери операцияларды жүргізуге арналған ұқсас құрылғылар, олардың бөліктері; оқтар , басқа да оқ-дәрілер, снарядтар және олардың бөліктері; оққа арналған бытыра және мүрел(пыжи) қоса алғанда, әскери мақсаттарға арналған басқа да оқ-дәрілер, снарядтар және олардың бөліктері, басқалары

10. Комплексные приемо-сдаточные испытания и упаковывание (проверка межмодульного взаимодействия, стресс-тест систем по питанию, итоговый контроль качества, нанесение идентификационной маркировки, консервация и укладка в тару)
10
МПС
220
Оборонная промышленность
9306901009
Бомбы, гранаты, торпеды, мины, ракеты и аналогичные средства для ведения для ведения боевых действий, их части; патроны, прочие боеприпасы, снаряды и их части; включая дробь и пыжи для патронов, прочие боеприпасы, снаряды и их части для военных целей, прочие

Толық зарядпен жарқыншақты-фугас снарядтарына арналған оқтар (122 мм Д-30 зеңбірегіне)
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті персоналдың болуы.
2. Рұқсат беру құжаттарының болуы: лицензия – оқ-дәрілерді, қару-жарақты, әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, құрамдас бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ оларды өндіруге арналған арнайы материалдар мен жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және өткізу, соның ішінде монтаждау, баптау, жаңғырту, орнату, пайдалану, сақтау, жөндеу және сервистік қызмет көрсету.
1. Шикізат пен жинақтаушы бұйымдарды қабылдау
2. Снаряд корпусын дайындау
3. Жарылғыш затпен жарақтау
4. Снарядты құрастыру
5. Снарядты бояу
6 Снарядты таңбалау
7. Қаптаманы құрастыру және бояу
8. Қаптаманы таңбалау
9. Бұйымды жинақтау
10. Бұйымды қаптау
10
1. Жарылғыш затпен жарақтау
2. Снарядты құрастыру
3. Снарядты бояу
4. Снарядты таңбалау
4
ӨҚМ

Выстрел с осколочно-фугасным снарядом и полным зарядом (к 122 мм гаубице Д-30)
1. Наличие конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного персонала 2.Наличие разрешительных документов: лицензия - Разработка, производство, ремонт, приобретение и реализация боеприпасов, вооружения, военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание
1.Приемка сырья и комплектующих 2.Изготовление корпуса снаряда 3.Снаряжение ВВ 4. Сборка снаряда 5.Покраска снаряда 6.Маркировка снаряда 7.Сборка и покраска укупорки 8.Маркировка укупорки 9.Комплектация изделия 10.Упаковка изделия
10
1.Снаряжение ВВ 2. Сборка снаряда 3.Покраска снаряда 4.Маркировка снаряда
4
МПС

221
Қорғаныс өнеркәсібі
9306901009
Бомбалар, гранаталар, торпедалар, миналар, зымырандар және әскери операцияларды жүргізуге арналған ұқсас құрылғылар, олардың бөліктері; оқтар , басқа да оқ-дәрілер, снарядтар және олардың бөліктері; оққа арналған бытыра және мүрел(пыжи) қоса алғанда, әскери мақсаттарға арналған басқа да оқ-дәрілер, снарядтар және олардың бөліктері, басқалары
ВП-5 практиқалық снаряды бар 125 мм оқтар
1. Шикізат пен жинақтауыштарды қабылдау 2.Цилиндр корпусын жасау 3.Шағын саптама жасау 4.Үлкен саптама жасау 5.Айналғыштарды жасау 6.Айналғышты құрастыру 7.Бұрандалы төлке жасау 8.Қапсырма дайындау 9.Белбеуді дайындау 10.Снарядты құрастыру 11.Снарядты бояу 12.Снарядты таңбалау 13.Тығындарды жинау және сырлау 14.Тығынды таңбалау 15.Снарядты орау 16.Бұйымды жинақтау 17.Бұйымды орау
17
1. Цилиндр корпусын дайындау 2.Шағын саптама жасау 3.Үлкен саптама жасау 4.Айналғыштарды жасау 5.Айналғышты құрастыру 6.Бұрандалы төлке жасау
6
ӨҚМ
222
Қорғаныс өнеркәсібі
9306901009
Бомбалар, гранаталар, торпедалар, миналар, зымырандар және әскери операцияларды жүргізуге арналған ұқсас құрылғылар, олардың бөліктері; оқтар , басқа да оқ-дәрілер, снарядтар және олардың бөліктері; оққа арналған бытыра және мүрел(пыжи) қоса алғанда, әскери мақсаттарға арналған басқа да оқ-дәрілер, снарядтар және олардың бөліктері, басқалары
Инертті жабдықпен жарқыншақты-фугас снарядтарына арналған 122 мм оқтар Д-30-ға
1. Жобалық , технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтардың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті мамандардың болуы 2.Әскери өкілдіктің қолжетімділігі 3.Рұқсат беру құжаттарының болуы: лицензия - монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақты, әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жинақтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ оларды өндіруге арналған арнайы материалдар мен жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және өткізу
1. Шикізат пен жинақтауыштарды қабылдау 2.Соғу бұйымдарын жасау 3.Мыс белдеуін дайындау 4.Цилиндрді сығымдау 5.Снарядты құрастыру 6.Снарядты бояу 7.Снарядты таңбалау 8.Тығындарды жинау және сырлау 9.Тығынды таңбалау 10.Снарядты орау 11.Бұйымды жинақтау 12.Бұйымды орау
12

221
Оборонная промышленность
9306901009
Бомбы, гранаты, торпеды, мины, ракеты и аналогичные средства для ведения для ведения боевых действий, их части; патроны, прочие боеприпасы, снаряды и их части; включая дробь и пыжи для патронов, прочие боеприпасы, снаряды и их части для военных целей, прочие
125 мм выстрел с практическим снарядом ВП-5
1. Наличие конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного персонала 2. Наличие военного представительства 3.Наличие разрешительных документов: лицензия - Разработка, производство, ремонт, приобретение и реализация боеприпасов, вооружения, военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание
1.Приемка сырья и комплектующих 2.Изготовление корпуса цилиндра 3.Изготовление насадки малой 4. Изготовление насадки большой 5.Изготовление вращателей 6. Сборка вращателя 7. Изготовление втулки резьбовой 8.Изготовление скобы 9. Изготовление пояска 10. Сборка снаряда 11. Покраска снаряда 12. Маркировка снаряда 13.Сборка и покраска укупорки 14.Маркировка укупорки 15. Упаковка снаряда 16.Комплектация изделия 17.Упаковка изделия
17
1.Изготовление корпуса цилиндра 2. Изготовление насадки малой 3.Изготовление насадки большой 4.Изготовление вращателей 5.Сборка вращателя 6.Изготовление втулки резьбовой
6
МПС
222
Оборонная промышленность
9306901009
Бомбы, гранаты, торпеды, мины, ракеты и аналогичные средства для ведения для ведения боевых действий, их части; патроны, прочие боеприпасы, снаряды и их части; включая дробь и пыжи для патронов, прочие боеприпасы, снаряды и их части для военных целей, прочие
122 мм выстрел с осколочно-фугасным снарядом инертного снаряжения к Д-30
1. Наличие конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного персонала 2. Наличие военного представительства 3.Наличие разрешительных документов: лицензия - Разработка, производство, ремонт, приобретение и реализация боеприпасов, вооружения, военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание
1.Приемка сырья и комплектующих 2.Изготовление поковки 3.Изготовление медного пояска 4.Опрессовка цилиндра 5.Сборка снаряда 6.Покраска снаряда 7.Маркировка снаряда 8.Сборка и покраска укупорки 9.Маркировка укупорки 10.Упаковка снаряда 11.Комплектация изделия 12.Упаковка изделия
12

1. Обтюраторларды дайындау 2.Картон шеңберлерін жасау 3.Лақтырылатын зарядты құрастыру 4.Бұйымның жиынтығы
4
ӨҚМ
225
Қорғаныс өнеркәсібі
9306901009
Бомбалар, гранаталар, торпедалар, миналар, зымырандар және әскери операцияларды жүргізуге арналған ұқсас құрылғылар, олардың бөліктері; оқтар , басқа да оқ-дәрілер, снарядтар және олардың бөліктері; оққа арналған бытыра және мүрел(пыжи) қоса алғанда, әскери мақсаттарға арналған басқа да оқ-дәрілер, снарядтар және олардың бөліктері, басқалары
122 мм бос оқтар Д-30-ға
1. Жобалық , технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтардың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті мамандардың болуы 2.Әскери өкілдіктің қолжетімділігі 3.Рұқсат беру құжаттарының болуы: лицензия - монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақты, әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жинақтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ оларды өндіруге арналған арнайы материалдар мен жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және өткізу
1.Шикізат пен жинақтауыштарды қабылдау 2.Обтюраторларды дайындау 3.Картон дөңгелектерді жасау 4.Миткаль дөңгелектерін жасау 5.Тығындарды жинау және сырлау 6.Лақтырылатын зарядты құрастыру 7.Бұйымның жиынтығы 8.Бұйымды орау
8
1. Обтюраторларды дайындау 2.Картон шеңберлерін жасау 3.Лақтырылатын зарядты құрастыру 4.Бұйымның жиынтығы
4
ӨҚМ
226
Қорғаныс өнеркәсібі
9306901009
Бомбалар, гранаталар, торпедалар, миналар, зымырандар және әскери операцияларды жүргізуге арналған ұқсас құрылғылар, олардың бөліктері; оқтар , басқа да оқ-дәрілер, снарядтар және олардың бөліктері; оққа арналған бытыра және мүрел(пыжи) қоса алғанда, әскери мақсаттарға арналған басқа да оқ-дәрілер, снарядтар және олардың бөліктері, басқалары
П-50Т практикалық әуе бомбасы
1. Жобалық , технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтардың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті мамандардың болуы 2.Әскери өкілдіктің қолжетімділігі 3.Рұқсат беру құжаттарының болуы: лицензия - монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақты, әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жинақтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ оларды өндіруге арналған арнайы материалдар мен жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және өткізу
1. Шикізат пен жинақтауыштарды қабылдау 2.Төлкені жасау 3.Ішкі корпусын жасау 4.Корпусты дайындау 5.Бітеуіш дайындау 6.Қауырсын сақинасын жасау 7.Артқы бөлігін құрастыру 8.Сыртқы корпусты дайындау 9.Пластина мен құлақша жасау 10.Пластина және сыртқы корпусы бар құлақтарды құрастыру 11.Картон сақиналар, төсемдер, қаптамалар жасау 12.Лақтыру-сигнал элементін құрастыру 13.Қаптама, шайба, төсем жасау 14.Сигнал элементін құрастыру 15. Бас бөлікті дайындау 16.Тығындар, сақиналар, төсемдер жасау
16

1. Приемка сырья и комплектующих 2.Изготовление обтюраторов 3.Изготовление картонных кружков 4.Изготовление миткалевых кружков 5.Сборка и покраска укупорки 6.Сборка метательного заряда 7.Комплектация изделия 8.Упаковка изделия
8
1.Изготовление обтюраторов 2.Изготовление картонных кружков 3.Сборка метательного заряда 4.Комплектация изделия
4
МПС
225
Оборонная промышленность
9306901009
Бомбы, гранаты, торпеды, мины, ракеты и аналогичные средства для ведения для ведения боевых действий, их части; патроны, прочие боеприпасы, снаряды и их части; включая дробь и пыжи для патронов, прочие боеприпасы, снаряды и их части для военных целей, прочие
122 мм холостой выстрел к Д-30
1. Наличие конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного персонала 2. Наличие военного представительства 3.Наличие разрешительных документов: лицензия - Разработка, производство, ремонт, приобретение и реализация боеприпасов, вооружения, военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание
1. Приемка сырья и комплектующих 2.Изготовление обтюраторов 3.Изготовление картонных кружков 4.Изготовление миткалевых кружков 5.Сборка и покраска укупорки 6.Сборка метательного заряда 7.Комплектация изделия 8.Упаковка изделия
8
1.Изготовление обтюраторов 2.Изготовление картонных кружков 3.Сборка метательного заряда 4.Комплектация изделия
4
МПС
226
Оборонная промышленность
9306901009
Бомбы, гранаты, торпеды, мины, ракеты и аналогичные средства для ведения для ведения боевых действий, их части; патроны, прочие боеприпасы, снаряды и их части; включая дробь и пыжи для патронов, прочие боеприпасы, снаряды и их части для военных целей, прочие
практическая авиационная бомба П-50Т
1. Наличие конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного персонала 2. Наличие военного представительства 3.Наличие разрешительных документов: лицензия - Разработка, производство, ремонт, приобретение и реализация боеприпасов, вооружения, военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание
1.Приемка сырья и комплектующих 2.Изготовление втулки 3.Изготовление корпуса внутреннего 4.Изготовление корпуса 5.Изготовление заглушки 6.Изготовление кольца оперения 7.Сборка хвостовой части 8.Изготовление корпуса наружного 9.Изготовление пластины и ушко 10. Сборка ушка с пластиной и наружным корпусом 11.Изготовление кольца, прокладки, обечайки картонных 12. Сборка элемента метательно-сигнального 13.Изготовление обечайки, шайбы, прокладки 14.Сборка элемента сигнального 15.Изготовление головной части 16.Изготовление пробки, кольца, прокладки
16

1.Төлке жасау 2.Ішкі корпусын жасау 3.Сыртқы корпусты жасау 4.Пластина мен құлақша жасау 5.Лақтыру-сигнал элементін құрастыру
5
ӨҚМ
227
Қорғаныс өнеркәсібі
930599000
9301-9304 тауар позицияларының бөлшектері мен керек-жарақтары, басқалары
көздеу станогы бар КЯ-83 командирінің жәшігі
1. Жобалық , технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтардың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті мамандардың болуы 2.Әскери өкілдіктің қолжетімділігі 3.Рұқсат беру құжаттарының болуы: лицензия - монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақты, әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жинақтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ оларды өндіруге арналған арнайы материалдар мен жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және өткізу
1. Шикізат пен жинақтауыштарды қабылдау 2.Механикалық өңдеу (токарлық өңдеу, бұрғылау, фрезерлеу және т.б.) 3.Көздеу станогын құрастыру 4. Мүштекті дайындау 5.Сызғыштарды жасау 6.Кронштейнді жасау 7.Серіппелерді жасау 8.Тығындарды жинау және сырлау 9. Орналастыру 10.Таңбалау
10
1. Кронштейнді жасау 2.Механикалық өңдеу (токарлық өңдеу, бұрғылау, фрезерлеу және т.б.) 3.Көздеу станокты құрастыру 4.Салу
4
ӨҚМ
228
Қорғаныс өнеркәсібі
930599000
9301-9304 тауар позицияларының бөлшектері мен керек-жарақтары, басқалары
2A65 өніміне арналған айналдыру тежегіші
1. Жобалық , технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтардың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті мамандардың болуы 2.Әскери өкілдіктің қолжетімділігі 3.Рұқсат беру құжаттарының болуы: лицензия - монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақты, әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жинақтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ оларды өндіруге арналған арнайы материалдар мен жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және өткізу
1.Шикізат пен жинақтауыштарды қабылдау 2.токарлық операция 3.Бұрғылау операциясы 4.Фрезерлік операция 5.Штокты термиялық өңдеу 6.Штокты хромдау
6
1. Токарлық операция 2.Бұрғылау операциясы 3.Фрезерлік операция 4.Штокты термиялық өңдеу
4
ӨҚМ
229
Қорғаныс өнеркәсібі
930599000
9301-9304 тауар позицияларының бөлшектері мен керек-жарақтары, басқалары
2А65өніміне арналған кері тежегіші
1. Жобалық , технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтардың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті мамандардың болуы 2.Әскери өкілдіктің қолжетімділігі 3.Рұқсат беру құжаттарының болуы: лицензия - монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақты, әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жинақтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ оларды өндіруге арналған арнайы материалдар мен жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және өткізу
1.Шикізат пен жинақтауыштарды қабылдау 2.токарлық операция 3.Бұрғылау операциясы 4.Фрезерлік операция 5.Штокты термиялық өңдеу 6.Штокты хромдау
6

1.Изготовление втулки 2.Изготовление корпуса внутреннего 3.Изготовление корпуса наружного 4.Изготовление пластины и ушко 5. Сборка элемента метательно-сигнального
5
МПС
227
Оборонная промышленность
930599000
Части и принадлежности товарных позиций 9301-9304, прочие
командирский ящик КЯ-83 с прицельным станком
1. Наличие конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного персонала 2. Наличие военного представительства 3.Наличие разрешительных документов: лицензия - Разработка, производство, ремонт, приобретение и реализация боеприпасов, вооружения, военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание
1.Приемка сырья и комплектующих 2.Механическая обработка (токарная обработка, сверление, фрезерование и т.д.) 3.Сборка станка прицельного 4.Изготовление мушки 5.Изготовление линеек6.Изготовление кронштейна 7.Изготовление пружин 8.Сборка и покраска укупорки 9. Укладка 10.Маркировка
10
1.Изготовление кронштейна 2. Механическая обработка (токарная обработка, сверление, фрезерование и т.д ) 3.Сборка станка прицельного 4.Укладка
4
МПС
228
Оборонная промышленность
930599000
Части и принадлежности товарных позиций 9301-9304, прочие
Шток накатника к изделию 2А65
1. Наличие конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного персонала 2. Наличие военного представительства 3.Наличие разрешительных документов: лицензия - Разработка, производство, ремонт, приобретение и реализация боеприпасов, вооружения, военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание
1. Приемка сырья и комплектующих 2.Токарная операция 3. Сверлильная операция 4.Фрезерная операция 5.Термическая операция 6.Хромирование штока
6
1.Токарная операция 2. Сверлильная операция 3.Фрезерная операция 4.Термическая операция
4
МПС
229
Оборонная промышленность
930599000
Части и принадлежности товарных позиций 9301-9304, прочие
Шток тормоза отката к изделию 2А65
1. Наличие конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного персонала 2. Наличие военного представительства 3.Наличие разрешительных документов: лицензия - Разработка, производство, ремонт, приобретение и реализация боеприпасов, вооружения, военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание

242
Қорғаныс өнеркәсібі
930599000
9301-9304 тауар позицияларының бөлшектері мен керек-жарақтары, басқалары
2А36 Гидравликалық домкрат цилиндрінің штогы
1. Жобалық , технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтардың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті мамандардың болуы 2.Әскери өкілдіктің қолжетімділігі 3.Рұқсат беру құжаттарының болуы: лицензия - монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақты, әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жинақтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ оларды өндіруге арналған арнайы материалдар мен жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және өткізу
1.Шикізат пен жинақтауыштарды қабылдау 2.Шарлы тіректі механикалық өңдеу 3.төлке жасау 4.Шток қақпағын жасау 5.Цилиндрді жасау 6.Штокты термиялық өңдеу 7.Штокты хромдау 8.Тығындарды жинау және сырлау
8
1.Шарлы тіректі механикалық өңдеу 2.Төлкені жасау 3.Шток қақпағын жасау 4.Цилиндрді жасау
4
ӨҚМ
243
Қорғаныс өнеркәсібі
930599000

242
Оборонная промышленность
930599000
Части и принадлежности товарных позиций 9301-9304, прочие
Шток цилиндра гидравлического домкрата к 2А36
1. Наличие конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного персонала 2. Наличие военного представительства 3.Наличие разрешительных документов: лицензия - Разработка, производство, ремонт, приобретение и реализация боеприпасов, вооружения, военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание
1. Приемка сырья и комплектующих 2.Механическая обработка опоры шаровой 3.Изготовление втулки 4.Изготовление крышки штока 5.Изготовление цилиндра 6.Термическая обработка штока 7.Хромирование штока 8.Сборка и покраска укупорки
8
1. Механическая обработка опоры шаровой 2.Изготовление втулки 3.Изготовление крышки штока 4.Изготовление цилиндра
4
МПС
243
Оборонная промышленность
930599000

1.Токарлық жұмыс 2.Кесу 3.Фрезерлеу жұмысы 4.Корректорды жинау
4
ӨҚМ
245
Қорғаныс өнеркәсібі
9306901009
Бомбалар, гранаталар, торпедалар, миналар, зымырандар және ұрыс қимылдарын жүргізуге арналған ұқсас құралдар, олардың бөлшектері; патрондар, өзге де оқ-дәрілер, снарядтар және олардың бөлшектері; патрондарға арналған бөлшектер мен кеуектерді қоса алғанда, өзгелері.
Жарықшақты-фугасты снарядпен және толық оқ-дәрі зарядымен 122 мм ату (Д-30, 2С1 қаруына 122 мм)
1. Шикізаттың белгілі бір түрінен дайын өнім өндіру.
Шикізат: болат, табақ, мыс және алюминий илегі, жинақтауыштар.

1.Токарная операция 2. Резка 3.Фрезерная операция 4.Сборка корректора
4
МПС
245
Оборонная промышленность
9306901009
Бомбы, гранаты, торпеды, мины, ракеты и аналогичные средства для ведения боевых действий, их части; патроны, прочие боеприпасы, снаряды и их части; включая дробь и пыжи для патронов, прочие.
122 мм выстрел с осколочно-фугасным снарядом и полным пороховым зарядом (к 122 мм орудию Д-30, 2С1)
1. Производство готовой продукции из определенного вида сырья.
Сырье: прокат стальной, листовой, медный и алюминиевый, комплектующие.

2. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті персоналдың болуы.
3. Рұқсат беру құжаттарының болуы. 4. Лицензия - монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақты, әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ оларды өндіруге арналған арнайы материалдар мен жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және өткізу.
5. Мемлекеттік тіркеу куәлігінің болуы.
1. Шикізат пен жинақтауыштарды қабылдау (жарылғыш зат (тротил), оқ-дәрі, жарғыштар, тұтанғыш капсюльдер және басқалар).
2. Снаряд корпусын соғу (ыстық қалыптау) әдісімен дайында.
3. Снаряд корпусын механикалық өңдеу.
4. Мыс (жетекші) белбеуді (мыс, биметалл) дайындау.
5. Мыс (жетекші) белбеуді снаряд корпусына орнату.
6. Гильза жасау.
7. Снаряд корпусының жарылғыш затпен (тротилмен) жарақтандырылуы.
8. Гильзаны лақтыратын зарядпен (оқ-дәрімен) жабдықтау.
9. Снарядты бояу.
10. Снарядты өлшеу.
11. Оқ-дәріні (снаряд пен гильзаны) таңбалау.
12. Оқ-дәріні жинақтау (снаряд, жарғыш, лақтыратын зарядты гильза, капсюль-тұтанғыш).
13. Тығындарды жасау, бояу және таңбалау.
14. Оқ-дәріні (дайын бұйымды) орау.
14
1. Снаряд корпусының жарылғыш затпен (тротилмен) жарақтандырылуы.
2. Гильзаны лақтыратын зарядпен (оқ-дәрімен) жабдықтау.
3. Снарядты өлшеу.
4. Оқ-дәріні (снаряд пен гильзаны) таңбалау.
5. Оқ-дәріні жинақтау (снаряд, жарғыш, лақтыратын зарядты гильза, капсюль-тұтанғыш).
6. Тығындарды жасау, бояу және таңбалау.
7. Оқ-дәріні (дайын бұйымды) орау.
7
ӨҚМ
246
Қорғаныс өнеркәсібі
9306901009
Бомбалар, гранаталар, торпедалар, миналар, зымырандар және ұрыс қимылдарын жүргізуге арналған ұқсас құралдар, олардың бөлшектері; патрондар, өзге де оқ-дәрілер, снарядтар және олардың бөлшектері; патрондарға арналған бөлшектер мен кеуектерді қоса алғанда, өзгелері.
Жарықшақты-фугасты снарядпен және азайтылған оқ-дәрі зарядымен 122 мм ату (Д-30, 2С1 қаруына 122 мм)
1. Шикізаттың белгілі бір түрінен дайын өнім өндіру.
Шикізат: болат, табақ, мыс және алюминий илегі, жинақтауыштар.
2. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті персоналдың болуы.
3. Рұқсат беру құжаттарының болуы: 4. Лицензия - монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақты, әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ оларды өндіруге арналған арнайы материалдар мен жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және өткізу;

2. Наличие конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного персонала.
3. Наличие разрешительных документов. 4. Лицензия - Разработка, производство, ремонт, приобретение и реализация боеприпасов, вооружения, военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание.
5. Наличие свидетельства государственной регистрации.
1. Приемка сырья и комплектующих (взрывачатое вещество (тротил), пороха, взрыватели, капсюли-воспламенители и другие).
2. Изготовление корпуса снаряда методом ковки (горячей штамповки).
3. Механическая обработка корпуса снаряда.
4. Изготовление медного (ведущего) пояска (медь, биметалл).
5. Установка медного (ведущего) пояска на корпус снаряда.
6. Изготовление гильзы.
7. Снаряжение взрывчатым веществом (тротилом) корпуса снаряда.
8. Снаряжение гильзы метательным зарядом (порохом).
9. Покраска снаряда.
10. Взвешивание снаряда.
11. Маркировка боеприпаса (снаряда и гильзы).
12. Комплектация боеприпаса (снаряд, взрыватель, гильза с метательным зарядом, капсюль-воспламенитель).
13. Изготовление, покраска и маркировка укупорки.
14. Упаковка боеприпаса (готового изделия).
14
1. Снаряжение взрывчатым веществом (тротилом) корпуса снаряда.
2. Снаряжение гильзы метательным зарядом (порохом).
3. Взвешивание снаряда.
4. Маркировка боеприпаса (снаряда и гильзы).
5. Комплектация боеприпаса (снаряд, взрыватель, гильза с метательным зарядом, капсюль-воспламенитель).
6. Изготовление, покраска и маркировка укупорки.
7. Упаковка боеприпаса (готового изделия).
7
МПС
246
Оборонная промышленность
9306901009
Бомбы, гранаты, торпеды, мины, ракеты и аналогичные средства для ведения боевых действий, их части; патроны, прочие боеприпасы, снаряды их части, включая дробь и пыжи для патронов, прочие.
122 мм выстрел с осколочно-фугасным снарядом и уменьшенным пороховым зарядом (к 122 мм орудию Д-30, 2С1)
1. Производство готовой продукции из определенного вида сырья.
Сырье: прокат стальной, листовой, медный и алюминиевый, комплектующие.
2. Наличие конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного персонала.
3. Наличие разрешительных документов. 4. Лицензия - Разработка, производство, ремонт, приобретение и реализация боеприпасов, вооружения, военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание.

1. Шикізаттың белгілі бір түрінен дайын өнім өндіру.
Шикізат: болат, табақ, мыс және алюминий илегі, жинақтауыштар.
2. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті персоналдың болуы.
3. Рұқсат беру құжаттарының болуы. 4. Лицензия - монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақты, әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ оларды өндіруге арналған арнайы материалдар мен жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және өткізу.
5. Мемлекеттік тіркеу куәлігінің болуы.
1. Шикізат пен жинақтауыштарды қабылдау (жарылғыш зат (тротил), негізгі және қосымша оқ-дәрі зарядтары, жарғыштар және басқалар).
2. Соғу (ыстық қалыптау) әдісімен мина корпусын дайындау.
3. Мина корпусын механикалық өңдеу.
4. Жетекші белбеуді (биметалл) дайындау.
5. Мина корпусының жарылғыш затпен (тротилмен) жарақтандырылуы.
6. Минаны бояу.
7. Минаны өлшеу.
8. Минаны таңбалау.
9. Минаның корпусына жетекші белбеуді орнату.
10. Оқ-дәріні жинақтау (мина, жарғыш, негізгі және қосымша лақтыру зарядтары).
11. Тығындарды жасау, бояу және таңбалау.
12. Оқ-дәріні (дайын бұйымды) орау.
12
1. Мина корпусының жарылғыш затпен (тротилмен) жарақтандырылуы.
2. Минаны өлшеу.
3. Минаны таңбалау.
4. Минаның корпусына жетекші белбеуді орнату.
5. Оқ-дәріні жинақтау (мина, жарғыш, негізгі және қосымша лақтыру зарядтары).
6. Тығындарды жасау, бояу және таңбалау.
7. Оқ-дәріні (дайын бұйымды) орау.
7
ӨҚМ
252
Қорғаныс өнеркәсібі
9306901009
Бомбалар, гранаталар, торпедалар, миналар, зымырандар және ұрыс қимылдарын жүргізуге арналған ұқсас құралдар, олардың бөлшектері; патрондар, өзге де оқ-дәрілер, снарядтар және олардың бөлшектері; патрондарға арналған бөлшектер мен кеуектерді қоса алғанда, өзгелері.
Негізгі және қосымша зарядты болат шойынның жарықшақты минасымен 82 мм ату
1. Шикізаттың белгілі бір түрінен дайын өнім өндіру.
Шикізат: болат, табақ, мыс және алюминий илегі, жинақтауыштар.
2. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті персоналдың болуы.
3. Рұқсат беру құжаттарының болуы. 4. Лицензия - монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақты, әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ оларды өндіруге арналған арнайы материалдар мен жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және өткізу.

1. Производство готовой продукции из определенного вида сырья.
Сырье: прокат сталистого чугуна, листовой, медный и алюминиевый, комплектующие.
2. Наличие конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного персонала.
3. Наличие разрешительных документов.
4. Лицензия - Разработка, производство, ремонт, приобретение и реализация боеприпасов, вооружения, военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание.
5. Наличие свидетельства государственной регистрации.
1. Приемка сырья и комплектующих (взрывачатое вещество (тротил), основной и дополнитльный пороховой заряды, взрыватели и другие).
2. Изготовление корпуса мины методом ковки (горячей штамповки).
3. Механическая обработка корпуса мины.
4. Изготовление ведущего пояска (биметалл).
5. Снаряжение взрывчатым веществом (тротилом) корпуса мины.
6. Покраска мины.
7. Взвешивание мины.
8. Маркировка мины.
9. Установка ведущего пояска на корпус мины.
10. Комплектация боеприпаса (мина, взрыватель, основной и дополнительный метательные заряды).
11. Изготовление, покраска и маркировка укупорки.
12. Упаковка боеприпаса (готового изделия).
12
1. Снаряжение взрывчатым веществом (тротилом) корпуса мины.
2. Взвешивание мины.
3. Маркировка мины.
4. Установка ведущего пояска на корпус мины.
5. Комплектация боеприпаса (мина, взрыватель, основоной и дополнительный метательные заряды).
6. Изготовление, покраска и маркировка укупорки.
7. Упаковка боеприпаса (готового изделия).
7
МПС
252
Оборонная промышленность
9306901009
Бомбы, гранаты, торпеды, мины, ракеты и аналогичные средства для ведения боевых действий, их части; патроны, прочие боеприпасы, снаряды их части, включая дробь и пыжи для патронов, прочие.
82 мм выстрел с осколочной миной сталистого чугуна с основным и дополнительным зарядом
1. Производство готовой продукции из определенного вида сырья.
Сырье: прокат сталистого чугуна, листовой, медный и алюминиевый, комплектующие.
2. Наличие конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного персонала.
3. Наличие разрешительных документов.
4. Лицензия - Разработка, производство, ремонт, приобретение и реализация боеприпасов, вооружения, военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание.

11. Тығындарды жасау, бояу және таңбалау.
12. Оқ-дәріні (дайын бұйымды) орау.
12
1. Мина корпусының жарылғыш затпен (тротилмен) жарақтандырылуы.
2. Минаны өлшеу.
3. Минаны таңбалау.
4. Минаның корпусына жетекші белбеуді орнату.
5. Оқ-дәріні жинақтау (мина, жарғыш, негізгі және қосымша лақтыру зарядтары).
6. Тығындарды жасау, бояу және таңбалау.
7. Оқ-дәріні (дайын бұйымды) орау.
7
ӨҚМ
254
Қорғаныс өнеркәсібі
9306303000
Бомбалар, гранаталар, торпедалар, миналар, зымырандар және соғыс жүргізуге арналған ұқсас құралдар, олардың бөліктері; патрондар, өзге де оқ-дәрілер, снарядтар және олардың бөліктері, оның ішінде бытыра мен патронға арналған тығындар; тегіс ұңғылы қаруға арналған патрондар және олардың бөліктері; пневматикалық қаруға арналған оқтар, әскери үлгідегі қару үшін
9х19 мм калибрлі патрон.
Қызмет түріне, конструкторлық және технологиялық құжаттамаға, Технологиялық жабдыққа және өндірістік инфрақұрылымға, сондай-ақ білікті кадр персоналына лицензияның болуы
1. Гильзалардан майлы және басқа да ластануларды жою 2. Гильзаларды кептіру 3. Алдын ала жылтырату 4. Гильза мойнын кесу 5.Оқтарды автоматты барабан-таратқышқа салу 6.Гильзаларды автоматты гильза беру барабанына салу 7. Құрастыру машинасының автоматты капсюл бергішінің барабанына капсюлелерды салу 8.Оқ-дәріні автоматты мөлшерлегішке салу 9.Өнімді жинау процесі 10.Өнімдерді жылтырату 11.Өнімдерді лактау 12.Техникалық бақылау 13.Дайын өнімдерді қаптау
13
1. Шикізат пен материалдарды кіріс бақылауы 2. Гильзаларды өндіріс алдындағы дайындау (гильзаныдайындау) 3. Шикізат пен материалдарды өндірістік жабдыққа жүктеу 4.Өнімді жинау процесі (конструкторлық құжаттамаға сәйкес) 5. Өнімдерді жылтырату 6. Өнімдерді лактау 7. Техникалық бақылау 8.Дайын өнімдерді қаптау
8
ӨҚМ

11. Изготовление, покраска и маркировка укупорки.
12. Упаковка боеприпаса (готового изделия).
12
1. Снаряжение взрывчатым веществом (тротилом) корпуса мины.
2. Взвешивание мины.
3. Маркировка мины.
4. Установка ведущего пояска на корпус мины.
5. Комплектация боеприпаса (мина, взрыватель, основоной и дополнительный метательные заряды).
6. Изготовление, покраска и маркировка укупорки.
7. Упаковка боеприпаса (готового изделия).
7
МПС
254
Оборонная промышленность
9306303000
Бомбы, гранаты, торпеды, мины, ракеты и аналогичные средства для ведения боевых действий, их части; патроны, прочие боеприпасы,
снаряды и их части, включая дробь и пыжи для патронов:
патроны для гладкоствольного оружия и их части; пульки для пневматического оружия, для оружия военного образца
Патрон калибра 9х9 мм
Наличие лицензии на вид деятельности, конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1.Удаление маслянистых и иных видов загрязнений c гильз
2.Сушка гильз 3.Преварительная полировка 4.Подрезка шейки гильзы 5.Закладка пуль в автоматический барабан-распределитель 6.Закладка гильз в барабан автоматической гильзоподачи 7.Закладка капсюлей в барабан автоматической подачи капсюлей сборочного станка 8.Закладка пороха в автоматический дозатор пороха 9.Процесс сборки продукции 10.Полировка изделий 11.Лакирование изделий 12.Технический контроль 13.Упаковка готовых изделий
13
1.Входной контроль сырья и материалов 2.Предпроизводственная подготовка гильз (гильзоподготовка) 3.Загрузка сырья и материалов в производственное оборудование 4. Процесс сборки продукции (в соответствии с конструкторской документацией) 5.Полировка изделий 6.Лакирование изделий 7.Технический контроль 8.Упаковка готовых изделий
8
МПС

258
Қорғаныс өнеркәсібі
9305910000
9301–9304 тауар позицияларына жататын бұйымдардың бөлшектері мен керек-жарақтары:
– – 9301 тауар позициясындағы әскери үлгідегі қаруға арналған
НСВ-12.7 "Утес" (6П11) пулеметі және оның модификациялары
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, білікті персоналдың, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына және мемлекеттік бақылау органдарының талаптарына сәйкес арнайы мақсаттағы өнімдерді әзірлеу, өндіру, жөндеу және өткізу қызметін жүзеге асыруға арналған қолданыстағы лицензия мен рұқсат беру құжаттарының болуы.
1. Ағашты кептіру.
2. Өнімдердің ағаш ыдысына арналған дайындамаларды дайындау (кесу).
3. Бақылау.
4. Өнімдердің ағаш ыдысына арналған бөлшектерді дайындау (механикалық өңдеу).
5. Бөлшектерді бақылау.
6. Трафарет дайындау.
7. Ағаш ыдысты құрастыру.
8. Бақылау.
9. Ағаш ыдысты бояу.
10. Бақылау.
11. Ағаш ыдысты таңбалау.
12. Бақылау.
13. Дайындамаларды дайындау.
14. Штамптау (кесіп алу).
15. Бақылау.
16. Виброабразивтік өңдеу.
17. Сыртқы түрін бақылау.
18. Консервациялау.
19. Дайындамаларды сақтау.
20. Дайындамалардан таспа бөлшектерін дайындау.
21. Рельефті қалыптау.
22. Бақылау.
23. Жасыту.
24. Бақылау.
25. Иілу.
26. Иілу.
27. Бақылау.
28. Иілу.
29. Бақылау.
30. Иілу.
31. Бақылау.
32. Тексеру.
33. Слесарлық өңдеу.
34. Слесарлық өңдеу.
35. Бақылау.
36. Термиялық өңдеу (шынықтыру).
37. Бақылау.
38. Тазалау.
39. Бақылау.
40. Термиялық өңдеу (босаңсыту).
41. Бақылау.
42. Калибрлеу.
43. Бақылау.
44. Консервациялау.
45. Дайындамаларды сақтау.
46. Таспаны құрастыру.
47. Иілу.
48. Бақылау.
49. Тексеру.
50. Бақылау.
51. Абразивтік тазалау.
52. Қаптау (фосфаттау).
53. Ақауларды түзету (қаптаманы жою).
54. Сіңдіру.
55. Жинақтау.
56. Ақауларды түзету (қаптаманы жою).
57. Бояу.
58. Бақылау.
59. Қаптау (орау).
60. Сақтау.
60
1. Ағашты кептіру.
2. Өнімдердің ағаш ыдысына арналған дайындамаларды дайындау (кесу).
3. Бақылау.
4. Өнімдердің ағаш ыдысына арналған бөлшектерді дайындау (механикалық өңдеу).
5. Бөлшектерді бақылау.
6. Трафарет дайындау.
7. Ағаш ыдысты құрастыру.
8. Бақылау.
9. Ағаш ыдысты бояу.
10. Бақылау.
11. Ағаш ыдысты таңбалау.
12. Бақылау.
13. Дайындамаларды дайындау.
14. Қию (штамптау).
15. Бақылау.
16. Виброабразивтік өңдеу.
17. Сыртқы түрін бақылау.
18. Дайындамалардан таспа бөлшектерін дайындау.
19. Рельефті қалыптау.
20. Бақылау.
21. Жасыту.
22. Бақылау.
23. Иілу.
24. Иілу.
25. Бақылау.
26. Иілу.
27. Бақылау.
28. Иілу.
29. Бақылау.
30. Тексеру.
31. Слесарлық өңдеу.
32. Слесарлық өңдеу.
33. Бақылау.
34. Термиялық өңдеу (шынықтыру).
35. Бақылау.
36. Тазалау.
37. Бақылау.
38. Термиялық өңдеу (босаңсыту).
39. Бақылау.
40. Калибрлеу.
41. Бақылау.
42. Таспаны құрастыру.
43. Иілу.
44. Бақылау.
45. Тексеру.
46. Бақылау.
47. Абразивтік тазалау.
48. Қаптау (фосфаттау).
49. Сіңдіру.
50. Жинақтау.
51. Бояу.
52. Бақылау.
53. Орау.
53
ӨҚМ

258
Оборонная промышленность
9305910000
Части и принадлежности изделий товарных позиций 9301 – 9304:– – оружия военного образца товарной позиции 9301
Лента на 10 патронов для НСВ (6Л19)
Наличие конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, квалифицированного персонала, а также действующей лицензии и разрешительных документов на осуществление деятельности в области разработки, производства, ремонта и реализации продукции специального назначения в соответствии с законодательством Республики Казахстан и требований органов государственного контроля
1. Сушка древесины. 2. Изготовление заготовок для деревянной тары изделий (резка) 3. Контроль. 4. Изготовление деталей для для деревянной тары изделий (механическая обработкаа). 5. Контроль деталей. 6. Изготовление трафарета. 7. Сборка деревяннолй тары. 8. Контроль. 9. Окрашивание деревянной тары. 10. Контроль. 11. Маркирование деревянной тары. 12. Контроль. 13. Изготовление заготовок: 14. Вырубка 15. Контроль. 16. Виброабразивная обработка 17. Контроль внешнего вида. 18.Консервация. 19. Хранение заготовок 20. Изготовление деталей ленты из заготовок: 21. Формовка рельефная. 22. Контроль. 23. Отжиг. 24. Контроль. 25. Гибка. 26. Гибка. 27. Контроль. 28. Гибка. 29. Контроль. 30. Гибка. 31. Контроль. 32. Осмотровая. 33. Слесарная. 34. Слесарная. 35. Контроль. 36. Термообработка (закалка). 37. Контроль. 38. Очистка. 39. Контроль. 40. Термообработка (отпуск). 41. Контроль. 42. Калибровка. 43. Контроль. 44. Консервация. 45. Хранение заготовок. 46. Сборка ленты: 47. Гибка. 48. Контроль. 49. Осмотровая. 50. Контроль. 51. Очистка абразивная. 52. Покрытие (фосфатиролвание). 53. Исправление брака (удаление покрытия). 54. Пропитка. 55. Комплектование. 56. Исправление брака (удаление покрытия). 57. Окрашивание. 58. Контроль. 59. Упаковка. 60. Хранение.
60
1. Сушка древесины. 2. Изготовление заготовок для деревянной тары изделий (резка) 3. Контроль. 4. Изготовление деталей для для деревянной тары изделий (механическая обработкаа). 5. Контроль деталей. 6. Изготовление трафарета. 7. Сборка деревяннолй тары. 8. Контроль. 9. Окрашивание деревянной тары. 10. Контроль. 11. Маркирование деревянной тары. 12. Контроль. 13. Изготовление заготовок: 14. Вырубка 15. Контроль. 16 Виброабразивная обработка 17. Контроль внешнего вида. 18. Изготовление деталей ленты из заготовок: 19. Формовка рельефная. 20. Контроль. 21. Отжиг. 22. Контроль. 23. Гибка. 24. Гибка. 25. Контроль. 26. Гибка. 27. Контроль. 28. Гибка. 29. Контроль. 30. Осмотровая. 31. Слесарная. 32. Слесарная. 33. Контроль. 34. Термообработка (закалка). 35. Контроль. 36. Очистка. 37. Контроль. 38. Термообработка (отпуск). 39. Контроль. 40. Калибровка. 41. Контроль. 42. Сборка ленты: 43. Гибка. 44. Контроль. 45. Осмотровая. 46. Контроль. 47. Очистка абразивная. 48. Покрытие (фосфатиролвание). 49. Пропитка. 50. Комплектование. 51. Окрашивание. 52. Контроль. 53. Упаковка.
53
МПС

259
Қорғаныс өнеркәсібі
9305910000
9301–9304 тауар позицияларына жататын бұйымдардың бөлшектері мен керек-жарақтары:
– – 9301 тауар позициясындағы әскери үлгідегі қаруға арналған
7,62 мм ПКТ пулеметіне арналған жауынгерлік пикаптың тірек-бұрылмалы құрылғысына арналған лафет (UPM-518)
Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтар мен өндірістік инфрақұрылымның, білікті персоналдың, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына және мемлекеттік бақылау органдарының талаптарына сәйкес арнайы мақсаттағы өнімдерді әзірлеу, өндіру, жөндеу және өткізу қызметін жүзеге асыруға арналған қолданыстағы лицензия мен рұқсат беру құжаттарының болуы.
1. Ағашты кептіру.
2. Өнімдердің ағаш ыдысына арналған дайындамаларды дайындау (кесу).
3. Бақылау.
4. Өнімдердің ағаш ыдысына арналған бөлшектерді дайындау (механикалық өңдеу).
5. Бөлшектерді бақылау.
6. Трафарет дайындау.
7. Ағаш ыдысты құрастыру.
8. Бақылау.
9. Ағаш ыдысты бояу.
10. Бақылау.
11. Ағаш ыдысты таңбалау.
12. Бақылау.
13. Дайындамаларды дайындау (кесіп бөлу, шабу, лазерлік кесу, соғу).
14. Дайындамаларды бақылау.
15. Дайындамаларды сақтау.
16. Дайындамалардан бөлшектерді дайындау (механикалық өңдеу, суық штамптау, термиялық өңдеу, тазалау, гальваникалық және химиялық қаптамаларды жағу, бояу).
17. Магниттік бақылау.
18. Бөлшектерді бақылау.
19. Механикалық сынақтар.
20. Бөлшектерді сақтау.
21. Құрастырмаларды дәнекерлеу.
22. Бақылау.
23. Өнімді құрастыру (егелеу, жетілдіру, шабрлеу, бұрғылау, престеу, кернелеу, реттеу).
24. Өнімді бақылау.
25. Өнімді сынау.
26. Бақылау.
27. Магниттік бақылау.
28. Тазалау.
29. Қаптау.
30. Өнімді бақылау.
31. Өнімді орау.
32. Бақылау.
33. Өнімді сақтау.
33
1. Ағашты кептіру.
2. Өнімдердің ағаш ыдысына арналған дайындамаларды дайындау (кесу).
3. Бақылау.
4. Өнімдердің ағаш ыдысына арналған бөлшектерді дайындау (механикалық өңдеу).
5. Бөлшектерді бақылау.
6. Трафарет дайындау.
7. Ағаш ыдысты құрастыру.
8. Бақылау.
9. Ағаш ыдысты бояу.
10. Бақылау.
11. Ағаш ыдысты таңбалау.
12. Бақылау.
13. Дайындамаларды дайындау (кесу, шабу, лазерлік кесу, соғу).
14. Дайындамаларды бақылау.
15. Дайындамалардан бөлшектерді дайындау (механикалық өңдеу, суық штамптау, термиялық өңдеу, тазалау, гальваникалық және химиялық қаптамаларды жағу, бояу).
16. Магниттік бақылау.
17. Бөлшектерді бақылау.
18. Механикалық сынақтар.
19. Құрастырмаларды дәнекерлеу.
20. Бақылау.
21. Өнімді құрастыру (егелеу, жетілдіру, шабрлеу, бұрғылау, престеу, кернелеу, реттеу).
22. Өнімді бақылау.
23. Өнімді сынау.
24. Бақылау.
25. Магниттік бақылау.
26. Тазалау.
27. Қаптау.
28. Өнімді бақылау.
29. Өнімді орау.
30. Бақылау.
30
ӨҚМ

259
Оборонная промышленность
9305910000
Части и принадлежности изделий товарных позиций 9301 – 9304:– – оружия военного образца товарной позиции 9302
Лафет к 7,62 мм пулемету ПКТ для опорно-поворотного устройства боевого пикапа (UPM-518)
Наличие конструкторской и технологической документации, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, квалифицированного персонала, а также действующей лицензии и разрешительных документов на осуществление деятельности в области разработки, производства, ремонта и реализации продукции специального назначения в соответствии с законодательством Республики Казахстан и требований органов государственного контроля
1. Сушка древесины. 2. Изготовление заготовок для деревянной тары изделий (резка) 3. Контроль. 4. Изготовление деталей для для деревянной тары изделий (механическая обработкаа). 5. Контроль деталей. 6. Изготовление трафарета. 7. Сборка деревяннолй тары. 8.Контроль. 9.Окрашивание деревянной тары. 10. Контроль. 11. Маркирование деревянной тары. 12. Контроль. 13. Изготовление заготовок (отрезная, рубка, лазерная резка, поковка). 14. Контроль заготовок. 15. Хранение заготовок. 16. Изготовление деталей из заготовок (механическая обработка, холодная штамповка, термическая обработка, очистка. нанесение гальванических и химических покрытий, окрашивание) 17. Магнитный контроль. 18. Контроль деталей. 19. Механические испытания. 20. Хранение деталей. 21. Сварка сборок. 22. Контроль 23. Сборка изделия (припиловка, доводка, шабрение, сверление, прессование, кернение, отладка) 24. Контроль изделия. 25. Испытание изделия. 26.Контроль. 27. Магнитный контроль 28. Очистка. 29. Покрытие. 30. Контроль изделия. 31. Упаковка изделия. 32. Контроль. 33. Хранение изделия.
33
1. Сушка древесины. 2. Изготовление заготовок для деревянной тары изделий (резка) 3. Контроль. 4. Изготовление деталей для для деревянной тары изделий (механическая обработкаа). 5. Контроль деталей. 6. Изготовление трафарета. 7. Сборка деревяннолй тары. 8.Контроль. 9.Окрашивание деревянной тары. 10. Контроль. 11. Маркирование деревянной тары. 12. Контроль. 13. Изготовление заготовок (отрезная, рубка, лазерная резка, поковка). 14. Контроль заготовок. 15. Изготовление деталей из заготовок (механическая обработка, холодная штамповка, термическая обработка, очистка. нанесение гальванических и химических покрытий, окрашивание) 16. Магнитный контроль. 17. Контроль деталей. 18. Механические испытания. 19. Сварка сборок. 20. Контроль 21. Сборка изделия (припиловка, доводка, шабрение, сверление, прессование, кернение, отладка) 22. Контроль изделия. 23. Испытание изделия. 24.Контроль. 25. Магнитный контроль 26. Очистка. 27. Покрытие. 28. Контроль изделия. 29. Упаковка изделия. 30. Контроль.
30
МПС

260
Қорғаныс өнеркәсібі
9002900009
Оптикалық өңделмеген шыныдан жасалған элементтерді қоспағанда, аспаптар мен құрылғылардың немесе оларға арналған арматуралардың бөліктері болып табылатын басқа линзалар, призмалар, айналар және кез келген материалдан жасалған басқа да оптикалық элементтер
Әскери оптикаға арналған линзаларды өндіру
1. Конструкторлық және технологиялық құжаттаманың, технологиялық жабдықтың және өндірістік инфрақұрылымның, сондай-ақ білікті кадр қызметкерлерінің болуы
1. Центрлеу 2. Кесу және дайындамалар 3. Ажарлау 4. Жылтырату 5. Өлшеу 6. Қаптау

260
Оборонная Промышленность
9002900009
Прочие линзы, призмы, зеркала и прочие оптические элементы из любого материала в сборе, являющиеся частями инструментов и приборов или приспособлениями для них, кроме таких элементов из оптически не обработанного стекла
Производство линз для военной оптики
1. Наличие конструкторской и технологической документаций, технологического оборудования и производственной инфраструктуры, а также квалифицированного кадрового персонала
1. Центровка
2. Резка и заготовки
3. Шлифование
4. Полировка
5. Измерение
6. Покрытия

7. Сапаны бақылау 8. Сынақ өткізу 9.Қаптау
9
1. Ажарлау 2. Өлшеу 3. Жабындар 4. Сапаны бақылау 5. Сынақ өткізу
5
ӨҚМ

7. Контроль качества
8. Испытания 9. Упаковка
9
1. Шлифование
2. Измерение
3. Покрытия
4. Контроль качества
5. Испытания
5
МПС