Сарқан аудандық мәслихатының 2023 жылғы 8 желтоқсандағы "Cарқан ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 16-64 шешіміне өзгерістер енгізу туралы 2026 жылғы 29 сәуірдегі № 58-222 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2026 жылғы 27 тамыздағы № 63-244 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан аудандық мәслихатының 2023 жылғы 8 желтоқсандағы "Cарқан ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 16-64 шешіміне өзгерістер енгізу туралы 2026 жылғы 29 сәуірдегі № 58-222 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №224913 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының төрағасы М.Разбеков

О признании утратившим силу решение Сарканского районного маслихата от 29 апреля 2026 года № 58-222 "О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 8 декабря 2023 года № 16-64 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Сарканского района"
Решение Сарканского районного маслихата области Жетісу от 27 августа 2026 года № 63-244
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу Решение Сарканского районного маслихата от 29 апреля 2026 года № 58-222 "О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 8 декабря 2023 года № 16-64 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Сарканского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №224913).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Сарканского района М.Разбеков