Жаркент қаласының көшесін қайта атау туралы
Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2026 жылғы 24 маусымдағы № 8-61-283 бірлескен шешімі және Жетісу облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 24 маусымдағы № 333 қаулысы. Күші жойылды - Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2026 жылғы 3 шілдедегі № 8-62-286 бірлескен шешімі және Жетісу облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 3 шілдедегі № 342 қаулысымен.
Күші жойылды - Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 03.07.2026 № 8-62-286 бірлескен шешімі және Жетісу облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 03.07.2026 № 342 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабының 5-1) тармақшасына сәйкес және Жаркент қаласы халқының пікірін ескере отырып, 2026 жылдың 12 маусымындағы Республикалық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ және Панфилов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаркент қаласының 3-ықшам ауданы № 14 көшесі "Сұлтан Мұсаев" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы бірлескен Панфилов аудандық мәслихатының шешімі мен Панфилов аудан әкімдігінің қаулысының орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Білім, денсаулық сақтау, мәдениет, әлеуметтік саясат, спорт, жастар ісі мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы бірлескен Панфилов аудандық мәслихатының шешімі және Панфилов ауданының әкімдігінің қаулысы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Е.Шоқпаров
Аудан М.Сағымбек

О переименовании улиц города Жаркент
Совместные решение Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 24 июня 2026 года № 8-61-283 и постановление акимата Панфиловского района области Жетісу от 24 июня 2026 года № 333. Утратило силу совместным решением Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 3 июля 2026 года № 8-62-286 и постановлением акимата Панфиловского района области Жетісу от 3 июля 2026 года № 342
Сноска. Утратило силу совместным решением Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 03.07.2026 № 8-62-286 и постановлением акимата Панфиловского района области Жетісу от 03.07.2026 № 342 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и c учетом мнения населения города Жаркент, на основании заключения Республиканской ономастической комиссии от 12 июня 2026 года, Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ и акимат Панфиловского района ПОСТАНОВИЛ:
1. Улицу № 14, расположенную в 3-м микрорайоне города Жаркент, переименовать в улицу "Султан Мусаев".
2. Контроль за исполнением настоящего совместного решения Панфиловского районного маслихата и постановления акимата Панфиловского района возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "По вопросам образования, здравоохранения, культуры, социальной политики, по делам молодежи".
3. Настоящее совместное решение Панфиловского районного маслихата и постановление акимата Панфиловского района вступает в силу вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Е.Шокпаров
Аким район М.Сағымбек