2026 жылға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Жетісу облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 16 ақпандағы № 51 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31, 37-баптарына, Қазақстан Республикасының Әлеуметтік кодексінің 142-бабына, "Арнаулы әлеуметтік қызметтерге тарифтерді қалыптастырудың ережесі мен әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 281 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32987 болып тіркелген) сәйкес, Панфилов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2026 жылға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге тарифтер осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Панфилов ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) Осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін Эталондық бақылау банкінде жариялау үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
2) Осы қаулының Панфилов ауданының әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М.Сағымбек
Панфилов аудан әкімдігінің 2026 жылғы "____" ____________ №____ қаулысына қосымша
2026 жылға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге арналған тарифтер
Мекеме түрлері
Қызмет алушылардың түрлері
Күніне 1 қызмет алушыға арналған тариф, (теңге)
1
Үйде қызмет көрсету жағдайында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету орталығы
1) психоневрологиялық ауытқулары бар үш жастан он сегіз жасқа дейінгі мүгедектігі бар балалар;
2) тірек-қимыл аппараты бұзылған үш жастан он сегіз жасқа дейінгі мүгедектігі бар балалар;

Об утверждении тарифов на оказание специальных социальных услуг на 2026 год
Постановление акимата Панфиловского района области Жетісу от 16 февраля 2026 года № 51
В соответствии с статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 142 Социального кодекса Республики Казахстан и приказом Заместителя Премьер-Министра — Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 281 "Об утверждении Правил и методики формирования тарифов на специальные социальные услуги" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 32987), акимата Панфиловского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить тарифы на оказание специальных социальных услуг на 2026 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Панфиловского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для опубликования в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Панфиловского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района М.Сағымбек
Приложение к постановлению акимата Панфиловского района от "____"____________ 2026г №________________
Тарифы на оказание специальных социальных услуг на 2026 год
Типы учреждений
Виды получателей услуг
Тариф на 1 услугополучателя в день (в тенге)
1
Оказание специальных социальных услуг в условиях на дому
1) дети с инвалидностью с психоневрологическими патологиями от трех до восемнадцати лет;
2) дети с инвалидностью с нарушениями опорно-двигательного аппарата от трех до восемнадцати лет;

3) психоневрологиялық аурулары бар он сегіз жастан асқан мүгедектігі бар адамдар;
4) бірінші және екінші топтағы мүгедектігі бар адамдар;
5) егде жасына байланысты өзіне қызмет көрсетуге мүмкіндігі жоқ адамдар.
3224
2
Жартылай стационарлық жағдайларда арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1) психоневрологиялық ауытқулары бар бір жарым жастан он сегіз жасқа дейінгі мүгедектігі бар балалар;
2) тірек-қимыл аппараты бұзылған бір жарым жастан он сегіз жасқа дейінгі мүгедектігі бар балалар;

3) лица с инвалидностью старше восемнадцати лет с психоневрологическими заболеваниями;
4) лица с инвалидностью первой и второй групп;
5) лица не способных к самостоятельному обслуживанию в связи с преклонным возрастом.
3224
2
Оказание специальных социальных услуг в полустационарных условиях
1) дети с инвалидностью с психоневрологическими патологиями от полутора до восемнадцати лет;
2) дети с инвалидностью с нарушениями опорно-двигательного аппарата от полутора до восемнадцати лет;

3) психоневрологиялық аурулары бар он сегіз жастан асқан мүгедектігі бар адамдар.
6136

3) лица с инвалидностью старше восемнадцати лет с психоневрологическими заболеваниями.
6136