Көксу ауданы мәслихатының "Көксу ауданы мәслихатының 2023 жылғы 4 желтоқсандағы "Көксу ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 15-63 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2026 жылғы 29 сәуірдегі № 56-224 шешімін жою туралы
Жетісу облысы Көксу аудандық мәслихатының 2026 жылғы 29 мамырдағы № 57-238 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 46-бабына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының "Көксу ауданы мәслихатының 2023 жылғы 4 желтоқсандағы "Көксу ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 15-63 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2026 жылғы 29 сәуірдегі № 56-224 (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде № 224826 болып жарияланған) шешімі жойылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының төрағасы Ж.Бейсенбай

Об отмене решения маслихата Коксуского района от 29 апреля 2026 года № 56-224 "О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 4 декабря 2023 года № 15-63 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Коксуского района"
Решение Коксуского районного маслихата области Жетісу от 29 мая 2026 года № 57-238
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", статьей 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Отменить решение маслихата Коксуского района от 29 апреля 2026 года № 56-224 "О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 4 декабря 2023 года № 15-63 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Коксуского района" (опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 224826).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Коксуского района Ж. Бейсенбай