Ескелді аудандық мәслихатының 2026 жылғы 26 қаңтардағы № 57-167 "Ескелді ауданы бойынша 2026 жылға арналған кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2026 жылғы 9 маусымдағы № 61-186 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының 2026 жылғы 26 қаңтардағы № 57-167 "Ескелді ауданы бойынша 2026 жылға арналған кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшерін бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне 221814 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Қ.Сатанов

О признании утратившим силу решения Ескельдинского районного маслихата от 26 января 2026 года № 57-167 "Об утверждении минимального размера расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума по Ескельдинскому району на 2026 год"
Решение Ескельдинского районного маслихата области Жетісу от 9 июня 2026 года № 61-186
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Ескельдинского районного маслихата от 26 января 2026 года № 57-167 "Об утверждении минимального размера расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума по Ескельдинскому району на 2026 год" (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 221814).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата СатановК.