"Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Алакөл ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы" Алакөл ауданының әкімдігінің 2020 жылғы 1 қазандағы № 272 қаулысы күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Алакөл ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 9 сәуірдегі № 125 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 37 – бабының 8 – тармағына, Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 – бабының 9 – тармағына сәйкес, Алакөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алакөл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 1 қазандағы №272 "Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп –қарау негізінде Алакөл ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №147074 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алакөл ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алакөл ауданының әкімі А.С.Абдинов

О признании утратившим силу постановления акимата Алакольского района от 1 октября 2020 года № 272 "Об утверждении схемы пастбищеоборотов по Алакольскому району на основании геоботанического обследования пастбищ"
Постановление акимата Алакольского района области Жетісу от 9 апреля 2026 года № 125
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 9 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Алакольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Алакольского района "Об утверждении схемы пастбищеоборотов по Алакольскому району на основании геоботанического обследования пастбищ" от 1 октября 2020 года №272 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №147074).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Алакольского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алакольского района А.С.Абдинов