Текелі қалалық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы "Текелі қаласының ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-165 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Текелі қалалық мәслихатының 2026 жылғы 30 сәуірдегі № 44-183 шешімі
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қаласының ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 40-165 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 220341 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. "2026-2028 жылдарға арналған Рудничный ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 57 200 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 8 500 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 48 700 мың теңге;
2) шығындар 57 203 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары 3 мың теңге.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының төрағасы Б.Тугулбаев
Текелі қалалық маслихатының
2026 жылғы 30 сәуірдегі
№ 44-183 шешімімен бекітілген
қосымша
Текелі қалалық мәслихатының
2025 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 40-165 шешіміне
1-қосымша
2026 жылға арналған Рудничный ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 26 декабря 2025 года № 40-165 "О бюджете Рудничного сельского округа города Текели на 2026-2028 годы"
Решение маслихата города Текели области Жетісу от 30 апреля 2026 года № 44-183
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата "О бюджете Рудничного сельского округа города Текели на 2026-2028 годы" от 26 декабря 2026 года № 40-165 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 220341) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. "1.Утвердить бюджет Рудничного сельского округа города Текели на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы 57 200 тысяч тенге:
налоговые поступления 8 500 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0тысяч тенге;
поступления трансфертов 48 700 тысяч тенге;
2) затраты 57 203 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0тысяча тенге:
бюджетные кредиты 0тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 0тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3тысячи тенге:
поступление займов 0тысячи тенге;
погашение займов 0тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 3 тысячи тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Текелийского городского маслихата Б.Тугулбаев
Приложение
к решению Текелийского
городского маслихата
от 30 апреля 2026 года № 44-183
Приложение 1
утвержденное решением
Текелийского городского
маслихата от 26 декабря
2025 года № 40-165
Бюджет Рудничного сельского округа на 2026 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование